Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H16

1 970 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg11:385:54
2Audun HeimdalKonnerud IL11:42+0:045:56
3Håkon Raadal BjørloHalden SK11:58+0:206:04
4Ole KostølKristiansand OK12:02+0:246:06
5Kristoffer NygårdEgersund OK12:24+0:466:17
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:28+0:506:19
7Johannes Bakke AashamarFlosta IL12:53+1:156:32
8Brage JørumByåsen IL13:02+1:246:36
9Peter NordbrødenHalden SK13:14+1:366:43
10Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:20+1:426:46
11Sondre DammTIF Viking13:53+2:157:02
12Petter Norsted KildeboHalden SK14:24+2:467:18
13Are WigaardOppsal Orientering14:35+2:577:24
14Nils Ola KvamFreidig14:44+3:067:28
15Jakob EiknerFana IL14:45+3:077:29
16Lars KringlebotnHamar OK14:59+3:217:36
17Preben AntonsenByåsen IL15:14+3:367:43
18Sondre LorentsenOK Silsand15:19+3:417:46
19Herman KirsteSkien OK15:20+3:427:47
20Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving15:28+3:507:51
21Vegard LandsverkSkien OK15:39+4:017:56
22Magnus WølnebergIL Tyrving16:20+4:428:17
23Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL17:02+5:248:38
24Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL17:29+5:518:52
25Jarle LysnesHedrum OL17:37+5:598:56
26Lars Gustav RogneNittedal OL18:02+6:249:09
27Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb18:18+6:409:17
28Anders NyaasTynset IF18:19+6:419:17
29Einar Moe TandbergModum OL18:35+6:579:25
30Peter Martinus Freyborg UranGimle IF18:39+7:019:28
31Even Lindstad BørresenHamar OK19:36+7:589:56
32Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking19:48+8:1010:03
33Erlend Andreas NordbøModum OL20:23+8:4510:20
34Åsmund StenvikByåsen IL21:15+9:3710:47
35Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)21:28+9:5010:53
36Lars Harald ThuestadHaugesund IL Orientering21:52+10:1411:05
37Toralf GrandeKongsberg OL22:24+10:4611:22
38Oscar Kåsa DehliØstmarka OK22:55+11:1711:37
39Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering24:11+12:3312:16
40Fredrik MoeSandefjord OK25:35+13:5712:59
41Bjørnar AlmelandFana IL26:52+15:1413:38
42Håkon AkselsenHaugesund IL Orientering27:47+16:0914:06
1Olav Andreas RemmenOL Trollelgdiskvalifisert
Pål SponeModum OLdiskvalifisert
Torkel ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert
Åsmund Aamodt ResellNydalens SKdiskvalifisert
Hermann Hallerud WeggerKongsberg OLdiskvalifisert
Brynjar ForsethOL Trollelgdiskvalifisert
Trygve HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
William EkbergKongsberg OLdiskvalifisert
Thomas TubbehaugenOK Mossinaktiv
Håvard BakkeRingerike OLinaktiv
Helge Nikolai HelmersenFet OLinaktiv
Karl Kristen GjølsjøOK Mossinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018