Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H15

1 710 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11:136:33
2Marius PyttenKristiansand OK11:34+0:216:45
3Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb11:43+0:306:51
4Jostein TandbergNydalens SK11:58+0:456:59
5Sturla FrydenlundIF Sturla12:03+0:507:02
6Anders HagaRaumar Orientering12:22+1:097:13
7Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12:47+1:347:28
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12:48+1:357:29
9Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12:57+1:447:34
10Petter Vangen LunåsmoTynset IF13:07+1:547:40
11Eirik Langedal BreivikNydalens SK13:20+2:077:47
12Erlend Kvittum NytrøenTynset IF13:25+2:127:50
13Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK13:29+2:167:53
14Hallvard Arntzen FossSandefjord OK13:31+2:187:54
15Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13:33+2:207:55
16Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13:33+2:207:55
17Johannes BordalRingsaker OK13:55+2:428:08
18Sam LunøeNydalens SK14:07+2:548:15
19Kristian NyhusBirkenes IL14:14+3:018:19
20Håkon Østraat SævareidHalden SK14:24+3:118:25
21Vegard MyklemyrEiker OL14:36+3:238:32
22Lars SolliMo OK14:37+3:248:32
23Vegard MyhreKristiansand OK14:40+3:278:34
24Anders LøsetRingerike OL14:43+3:308:36
25Trygve Bondhus OftenTynset IF14:47+3:348:38
26Håvard EidsmoFreidig15:01+3:488:46
27Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15:04+3:518:48
28Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering15:18+4:058:56
29Morten Kristian VikerhaugFet OL15:20+4:078:58
30Ole Martin EdstrømOppsal Orientering15:24+4:119:00
31Tobias KristensenLarvik OK15:32+4:199:05
32Olav Schmitt GranHalden SK15:34+4:219:06
33Sander Hildebrand RogndokkenFet OL15:37+4:249:07
34Bjørnar LøvliAsker Skiklubb15:47+4:349:13
35Simen Åmodt AmundsenLardal OL15:50+4:379:15
36Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn15:51+4:389:16
37Ole FlaattenOK Skeidi15:59+4:469:20
38Trym Moeng JensenNydalens SK16:26+5:139:36
39Henrik Chr. HirschIF Trauma16:27+5:149:37
40Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16:36+5:239:42
41Jørgen VisterIndre Østfold OK16:37+5:249:43
42Simon NysæterSkien OK16:45+5:329:47
43Kristian Reiersen JensenBirkenes IL16:46+5:339:48
44Bjørnar BrevikRaumar Orientering16:54+5:419:52
45Daniel VingerhagenKristiansand OK17:17+6:0410:06
46Ole Jakob OlsrødStokke IL17:19+6:0610:07
47Gard DahlenKongsberg OL17:26+6:1310:11
48Magnus RambergØstmarka OK17:45+6:3210:22
49Are Helle MårdalenFreidig18:49+7:3611:00
50Sander ArnevikRingerike OL18:54+7:4111:03
51Petter MarkhusVerdal OK19:27+8:1411:22
52Sigurd Svaland AasBirkenes IL19:40+8:2711:30
53Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett22:12+10:5912:58
54Jørgen Kjos BarkenæsFet OL22:17+11:0413:01
55Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb25:46+14:3315:04
56Martin Sollie NåtedalOL Trollo27:44+16:3116:13
57Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK1:32:33+1:21:2054:07
Fredrik PollandOK Skeididiskvalifisert
Emil LøwengreenSarpsborg OLdiskvalifisert
Kjetil MølnvikFreidigdiskvalifisert
Ola Tandberg RyanAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kasper Rønning KomnæsVaregg Fleridrettbrutt
Markus H FossnesHisøy OKinaktiv
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKinaktiv
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILinaktiv
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor