Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 1 desember 2012

Herrer

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Olav Lundanes Halden SK 59:28
2 Olle Boström Järla Orientering 1:02:07 +2:39
3 Marcus Millegård Halden SK 1:02:30 +3:02
4 Mats Haldin Halden SK 1:03:52 +4:24
5 Magne Dæhli Halden SK 1:04:58 +5:30
6 Martin Vister Järla Orientering 1:06:53 +7:25
7 Fredrik Eliasson Halden SK 1:08:39 +9:11
7 Øyvind Helgerud Halden SK 1:08:39 +9:11
9 Anders Vister Raumar Orientering 1:08:49 +9:21
10 Jonas Nordström Tullinge SK 1:09:22 +9:54
11 Sindre Rønning Frol IL 1:11:07 +11:39
12 Aapo Summanen Halden SK 1:13:15 +13:47
13 Bojan Blumenstein Halden SK 1:15:17 +15:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
14 Markus Holter Indre Østfold OK 1:15:56 +16:28
15 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:16:06 +16:38
16 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:19:43 +20:15
17 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:24:46 +25:18
Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg diskvalifisert
Vincent Coupat Halden SK diskvalifisert
Simen Jevne Arnesen Hamar OK diskvalifisert
Borger Melsom Fossum IF diskvalifisert
Marius Bjugan Halden SK ikke startet

Damer

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 52:47
2 Vendula Haldin Halden SK 54:20 +1:33
3 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 55:45 +2:58
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 57:38 +4:51
5 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 57:43 +4:56
6 Mathilde Rundhaug Mo OK 58:41 +5:54
7 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:00:07 +7:20
8 Gry Granstedt Halden SK 1:02:10 +9:23
Runa Fremstad Konnerud IL diskvalifisert
Bodil Holmström Halden SK diskvalifisert

Gutter

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Peter Nordbrøden Halden SK 1:04:09
2 Sander Kirkebøen Halden SK 1:05:40 +1:31
3 Olav Schmitt Gran Halden SK 1:28:52 +24:43

Jenter

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Gina Granstedt Halden SK 1:04:56
2 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:17:56 +13:00
Amalie Bergstrøm Gimle IF diskvalifisert
Ingvild Torgersen Halden SK diskvalifisert

Andre

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Lacho Iliev Halden SK 52:56
2 Espen Bergstrøm Gimle IF 1:01:26 +8:30
2 Jostein Hagen-Tafjord Halden SK 1:01:26 +8:30
4 Audun Bjerknes Hauketo IF 1:01:59 +9:03
Jan Granstedt Halden SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor