Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8-sprintstafetten/Prøve-NM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8-sprintstafetten/Prøve-NM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 29 september 2013

NM-Mix

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Frol IL 1 1:27:23
1. Gøril Rønning Sund 20:52 1 20:52 1
2. Jonas Ressem 22:58 3 +1:02 43:50 2 +1 +0:04 +0:04
3. Stian Sundsvik 23:10 3 +2:18 1:07:00 3 +1 +2:22 +2:18
4. Mathilde Rundhaug 20:23 1 1:27:23 1 -2 -2:22
2 Järla/Konnerud/Kongsberg 1 1:27:31 +0:08
1. Runa Fremstad 21:50 3 +0:58 21:50 3 +0:58
2. Karl Fremstad 21:56 1 43:46 1 -2 -0:58
3. Martin Vister 20:52 1 1:04:38 1 0 0:00
4. Ingrid Undstad 22:53 2 +2:30 1:27:31 2 +1 +0:08 +0:08
3 Kristiansand OK 1 1:28:41 +1:18
1. Benedicte Hald Bjørgum 21:16 2 +0:24 21:16 2 +0:24
2. Dag Blandkjenn 22:34 2 +0:38 43:50 2 0 +0:04 -0:20
3. Matias H Hanisch 21:36 2 +0:44 1:05:26 2 0 +0:48 +0:44
4. Anneke Hald Bjørgum 23:15 3 +2:52 1:28:41 3 +1 +1:18 +0:30
4 Fossum IF 2 1:40:09 +12:46
1. Ragnhild Hjermstad 24:21 6 +3:29 24:21 6 +3:29
2. Oskar Størmer 24:06 4 +2:10 48:27 6 0 +4:41 +1:12
3. Sigurd Melsom 23:58 4 +3:06 1:12:25 4 -2 +7:47 +3:06
4. Marianne Opsahl Bredesen 27:44 5 +7:21 1:40:09 4 0 +12:46 +4:59
5 Porsgrunn OL 1 1:41:38 +14:15
1. Marte Grande Østby 22:06 4 +1:14 22:06 4 +1:14
2. Hans Christian Meen 25:10 6 +3:14 47:16 4 0 +3:30 +2:16
3. Magne Wiig Mathisen 26:11 5 +5:19 1:13:27 5 +1 +8:49 +5:19
4. Hilde Vassend 28:11 6 +7:48 1:41:38 5 0 +14:15 +5:26
6 Larvik OK 1 1:42:46 +15:23
1. Julie Hjortland 23:35 5 +2:43 23:35 5 +2:43
2. Jørgen Frøyd 24:36 5 +2:40 48:11 5 0 +4:25 +1:42
3. Asgeir Fremstad 29:01 6 +8:09 1:17:12 6 +1 +12:34 +8:09
4. Grethe B Clausen 25:34 4 +5:11 1:42:46 6 0 +15:23 +2:49
Frol IL 2 diskvalifisert
1. Sara Profors diskvalifisert diskvalifisert
2. Vegard Ressem 27:01 0 +5:05 diskvalifisert
3. Jostein Mårdalen 28:03 0 +7:11 diskvalifisert
4. Eirin Svanøe-Hafstad 26:06 0 +5:43 diskvalifisert
Kristiansand OK 2 diskvalifisert
1. Kjersti Adéla Westin diskvalifisert diskvalifisert
2. Henrik Upsal 23:15 0 +1:19 diskvalifisert
3. Morten Jørgensen 24:01 0 +3:09 diskvalifisert
4. Leena Kuusipohja 30:46 0 +10:23 diskvalifisert
Fossum IF 1 brutt
1. Guro Vassend diskvalifisert brutt
2. Borger Melsom 24:11 0 +2:15 brutt
3. Olai Stensland Lillevold 21:47 0 +0:55 brutt
4. Gunvor Hov Høydal brutt brutt
Freidig 1 brutt
1. Frida Sæther 21:24 0 +0:32 brutt
2. Rein Helle Mårdalen diskvalifisert brutt
3. Karen Oline Kolstad 28:10 0 +7:18 brutt
4. Gina Mølnvik brutt brutt

H13-16

12 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 OL Tønsberg og omegn 1 1:04:25
1. Mathias Gløersen 12:50 1 12:50 1
2. Anders Krona Haflan 15:15 4 +1:34 28:05 1 0 0:00
3. Mathias Gløersen 19:51 7 +1:28 47:56 4 +3 +1:04 +1:04
4. Anders Krona Haflan 16:29 1 1:04:25 1 -3 -1:04
2 Kongsberg OL 1 1:04:49 +0:24
1. Håkon Lund 14:42 4 +1:52 14:42 4 +1:52
2. Tord Strand 13:41 1 28:23 3 -1 +0:18 -1:34
3. Håkon Lund 18:29 2 +0:06 46:52 1 -2 -0:18
4. Tord Strand 17:57 3 +1:28 1:04:49 2 +1 +0:24 +0:24
3 Fossum IF 2 1:04:54 +0:29
1. Erling Hjermstad 14:42 4 +1:52 14:42 4 +1:52
2. Øyvind Hjermstad 13:42 2 +0:01 28:24 4 0 +0:19 -1:33
3. Erling Hjermstad 18:31 4 +0:08 46:55 3 -1 +0:03 -0:16
4. Øyvind Hjermstad 17:59 4 +1:30 1:04:54 3 0 +0:29 +0:26
4 Fossum IF 1 1:05:49 +1:24
1. Martin Borge Heir 12:58 2 +0:08 12:58 2 +0:08
2. Erik Hæstad Bjørnstad 15:24 5 +1:43 28:22 2 0 +0:17 +0:09
3. Martin Borge Heir 18:30 3 +0:07 46:52 1 -1 -0:17
4. Erik Hæstad Bjørnstad 18:57 7 +2:28 1:05:49 4 +3 +1:24 +1:24
5 Sandefjord OK 1 1:10:08 +5:43
1. Hallvard Arntzen Foss 13:03 3 +0:13 13:03 3 +0:13
2. Elias Lindhjem Mathisen 19:22 9 +5:41 32:25 5 +2 +4:20 +4:07
3. Hallvard Arntzen Foss 19:27 6 +1:04 51:52 5 0 +5:00 +0:40
4. Fredrik Moe 18:16 5 +1:47 1:10:08 5 0 +5:43 +0:43
6 Birkenes IL 1 1:10:32 +6:07
1. Kristian Reiersen Jensen 17:56 8 +5:06 17:56 8 +5:06
2. Kristian Nyhus 15:11 3 +1:30 33:07 6 -2 +5:02 -0:04
3. Kristian Reiersen Jensen 19:01 5 +0:38 52:08 6 0 +5:16 +0:14
4. Kristian Nyhus 18:24 6 +1:55 1:10:32 6 0 +6:07 +0:51
7 Kristiansand OK 1 1:11:18 +6:53
1. Torkel Reinhartsen 16:49 6 +3:59 16:49 6 +3:59
2. Sebastian Daland 18:16 7 +4:35 35:05 8 +2 +7:00 +3:01
3. Marius Pytten 18:23 1 53:28 7 -1 +6:36 -0:24
4. Torkel Reinhartsen 17:50 2 +1:21 1:11:18 7 0 +6:53 +0:17
8 Porsgrunn OL 1 1:25:26 +21:01
1. Rasmus Mathisen 18:00 9 +5:10 18:00 9 +5:10
2. Alexander Repstad Storemyr 18:54 8 +5:13 36:54 9 0 +8:49 +3:39
3. Rasmus Mathisen 24:33 8 +6:10 1:01:27 8 -1 +14:35 +5:46
4. Alexander Repstad Storemyr 23:59 9 +7:30 1:25:26 8 0 +21:01 +6:26
9 Fossum IF 3 1:27:56 +23:31
1. Martin Andresen Skotte 16:54 7 +4:04 16:54 7 +4:04
2. Oscar Hæstad Bjørnstad 16:36 6 +2:55 33:30 7 0 +5:25 +1:21
3. Emil Størmer 30:20 11 +11:57 1:03:50 9 +2 +16:58 +11:33
4. Oscar Hæstad Bjørnstad 24:06 10 +7:37 1:27:56 9 0 +23:31 +6:33
10 Kongsberg OL 2 1:28:16 +23:51
1. Sølve Drage 19:04 10 +6:14 19:04 10 +6:14
2. Vegard Øverli Berg 19:36 10 +5:55 38:40 10 0 +10:35 +4:21
3. Sølve Drage 26:25 9 +8:02 1:05:05 10 0 +18:13 +7:38
4. Vegard Øverli Berg 23:11 8 +6:42 1:28:16 10 0 +23:51 +5:38
11 Notodden OL 1 1:45:45 +41:20
1. Jørgen Slokvik 22:54 11 +10:04 22:54 11 +10:04
2. Even Andre Thorbjørnsen 21:41 11 +8:00 44:35 11 0 +16:30 +6:26
3. Jørgen Slokvik 29:19 10 +10:56 1:13:54 11 0 +27:02 +10:32
4. Even Andre Thorbjørnsen 31:51 11 +15:22 1:45:45 11 0 +41:20 +14:18
OK Skeidi 1 diskvalifisert
1. Ole Flaatten 14:47 0 +1:57 diskvalifisert
2. Fredrik Polland 15:04 0 +1:23 diskvalifisert
3. Ole Flaatten 20:44 0 +2:21 diskvalifisert
4. Fredrik Polland diskvalifisert diskvalifisert

D13-16

13 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Asker Skiklubb 1 1:16:45
1. Tilla Farnes Hennum 14:28 1 14:28 1
2. Margrethe Wisløff 18:42 5 +2:36 33:10 1 0 0:00
3. Tilla Farnes Hennum 20:31 1 53:41 1 0 0:00
4. Margrethe Wisløff 23:04 4 +3:45 1:16:45 1 0 0:00
2 Sandefjord OK 1 1:18:29 +1:44
1. Signe Bredholt Jørgensen 16:39 4 +2:11 16:39 4 +2:11
2. Maria Prestbøen 17:13 2 +1:07 33:52 3 -1 +0:42 -1:29
3. Ella Arentz Hagen 21:32 2 +1:01 55:24 2 -1 +1:43 +1:01
4. Maria Prestbøen 23:05 5 +3:46 1:18:29 2 0 +1:44 +0:01
3 Porsgrunn OL 1 1:19:21 +2:36
1. Anna Meen 18:27 7 +3:59 18:27 7 +3:59
2. Hanne Vassend 16:06 1 34:33 4 -3 +1:23 -2:36
3. Anna Meen 25:29 7 +4:58 1:00:02 4 0 +6:21 +4:58
4. Hanne Vassend 19:19 1 1:19:21 3 -1 +2:36 -3:45
4 Kongsberg OL 1 1:22:57 +6:12
1. Siri Moholth 14:37 2 +0:09 14:37 2 +0:09
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl 18:51 7 +2:45 33:28 2 0 +0:18 +0:09
3. Helene Eger 23:29 3 +2:58 56:57 3 +1 +3:16 +2:58
4. Siri Moholth 26:00 8 +6:41 1:22:57 4 +1 +6:12 +2:56
5 Kongsberg OL 4 1:26:19 +9:34
1. Rikke Hjelseth Larsen 18:19 5 +3:51 18:19 5 +3:51
2. Kristin Smeby 18:58 8 +2:52 37:17 5 0 +4:07 +0:16
3. Rikke Hjelseth Larsen 26:32 9 +6:01 1:03:49 7 +2 +10:08 +6:01
4. Kristin Smeby 22:30 2 +3:11 1:26:19 5 -2 +9:34 -0:34
6 Porsgrunn OL 3 1:26:24 +9:39
1. Beate Berg 19:38 8 +5:10 19:38 8 +5:10
2. Emilie Westin 18:15 4 +2:09 37:53 6 -2 +4:43 -0:27
3. Beate Berg 25:24 5 +4:53 1:03:17 5 -1 +9:36 +4:53
4. Emilie Westin 23:07 6 +3:48 1:26:24 6 +1 +9:39 +0:03
7 Porsgrunn OL 4 1:29:56 +13:11
1. Elise Kaland Odden 21:08 10 +6:40 21:08 10 +6:40
2. Astrid Styrvold 18:45 6 +2:39 39:53 10 0 +6:43 +0:03
3. Elise Kaland Odden 25:28 6 +4:57 1:05:21 9 -1 +11:40 +4:57
4. Astrid Styrvold 24:35 7 +5:16 1:29:56 7 -2 +13:11 +1:31
8 Larvik OK 1 1:31:28 +14:43
1. Andrine Harriet Fremstad 18:23 6 +3:55 18:23 6 +3:55
2. Elisabeth Hesselberg 19:35 9 +3:29 37:58 7 +1 +4:48 +0:53
3. Andrine Harriet Fremstad 25:50 8 +5:19 1:03:48 6 -1 +10:07 +5:19
4. Elisabeth Hesselberg 27:40 9 +8:21 1:31:28 8 +2 +14:43 +4:36
9 Kongsberg OL 3 1:34:00 +17:15
1. Sarah Wøllo 21:11 11 +6:43 21:11 11 +6:43
2. Aurora Moholth 17:20 3 +1:14 38:31 8 -3 +5:21 -1:22
3. Sarah Wøllo 32:47 10 +12:16 1:11:18 10 +2 +17:37 +12:16
4. Aurora Moholth 22:42 3 +3:23 1:34:00 9 -1 +17:15 -0:22
10 Torridal IL 1 1:34:48 +18:03
1. Ida Aurebekk 15:40 3 +1:12 15:40 3 +1:12
2. Andrea Drangsholt 23:58 10 +7:52 39:38 9 +6 +6:28 +5:16
3. Ida Aurebekk 24:22 4 +3:51 1:04:00 8 -1 +10:19 +3:51
4. Andrea Drangsholt 30:48 10 +11:29 1:34:48 10 +2 +18:03 +7:44
11 Larvik OK 2 2:05:28 +48:43
1. Helle Brathagen 21:29 12 +7:01 21:29 12 +7:01
2. Antonette Hesselberg 24:15 11 +8:09 45:44 11 -1 +12:34 +5:33
3. Helle Brathagen 35:53 12 +15:22 1:21:37 11 0 +27:56 +15:22
4. Mona Engel Sjøvaag Kierulf 43:51 12 +24:32 2:05:28 11 0 +48:43 +20:47
12 Porsgrunn OL / Hedrum OL 2 2:14:39 +57:54
1. Camilla L. Rosenvold 20:03 9 +5:35 20:03 9 +5:35
2. Hanna Johansson Sørli 38:51 12 +22:45 58:54 12 +3 +25:44 +20:09
3. Camilla L. Rosenvold 34:47 11 +14:16 1:33:41 12 0 +40:00 +14:16
4. Hanna Johansson Sørli 40:58 11 +21:39 2:14:39 12 0 +57:54 +17:54
Kongsberg OL 2 diskvalifisert
1. Idunn Haavengen 21:20 0 +6:52 diskvalifisert
2. Marlin Haavengen 18:27 0 +2:21 diskvalifisert
3. Idunn Haavengen 25:38 0 +5:07 diskvalifisert
4. Marlin Haavengen diskvalifisert diskvalifisert

H40

15 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Sandefjord OK 1 1:01:32
1. Roar Fjeldbo 13:26 2 +0:23 13:26 2 +0:23
2. Trond Gjelstad 14:25 3 +0:27 27:51 2 0 +0:12 -0:11
3. Roar Fjeldbo 17:32 4 +1:38 45:23 3 +1 +1:50 +1:38
4. Trond Gjelstad 16:09 1 1:01:32 1 -2 -1:50
2 Fossum IF 1 1:02:00 +0:28
1. Leif Størmer 13:03 1 13:03 1
2. Arild Andresen 14:36 4 +0:38 27:39 1 0 0:00
3. Leif Størmer 15:54 1 43:33 1 0 0:00
4. Arild Andresen 18:27 6 +2:18 1:02:00 2 +1 +0:28 +0:28
3 OK Skeidi 2 1:02:06 +0:34
1. Arve Glittum 14:01 5 +0:58 14:01 5 +0:58
2. Helge Gisholt 13:58 1 27:59 3 -2 +0:20 -0:38
3. Arve Glittum 17:24 3 +1:30 45:23 3 0 +1:50 +1:30
4. Helge Gisholt 16:43 3 +0:34 1:02:06 3 0 +0:34 -1:16
4 OK Skeidi 1 1:02:38 +1:06
1. Øyvind Flaatten 13:27 3 +0:24 13:27 3 +0:24
2. Bjørn Polland 14:38 5 +0:40 28:05 4 +1 +0:26 +0:02
3. Øyvind Flaatten 16:28 2 +0:34 44:33 2 -2 +1:00 +0:34
4. Bjørn Polland 18:05 4 +1:56 1:02:38 4 +2 +1:06 +0:06
5 Porsgrunn OL 1 1:06:35 +5:03
1. Oscar Espeland 13:29 4 +0:26 13:29 4 +0:26
2. Jan Gatevold 15:54 8 +1:56 29:23 5 +1 +1:44 +1:18
3. Oscar Espeland 17:57 5 +2:03 47:20 5 0 +3:47 +2:03
4. Jan Gatevold 19:15 9 +3:06 1:06:35 5 0 +5:03 +1:16
6 OK Skeidi 3 1:08:43 +7:11
1. Inge Glittum 15:32 11 +2:29 15:32 11 +2:29
2. Lars Hjermstad 15:31 7 +1:33 31:03 7 -4 +3:24 +0:55
3. Inge Glittum 18:57 7 +3:03 50:00 6 -1 +6:27 +3:03
4. Lars Hjermstad 18:43 7 +2:34 1:08:43 6 0 +7:11 +0:44
7 Notodden OL 1 1:10:05 +8:33
1. Jørn Myrland 15:02 10 +1:59 15:02 10 +1:59
2. Harald Kvisli 16:29 9 +2:31 31:31 8 -2 +3:52 +1:53
3. Jørn Myrland 18:58 8 +3:04 50:29 7 -1 +6:56 +3:04
4. Harald Kvisli 19:36 10 +3:27 1:10:05 7 0 +8:33 +1:37
8 Notodden OL 2 1:11:15 +9:43
1. Petter Løe 14:13 7 +1:10 14:13 7 +1:10
2. Robert Fredriksen 16:40 10 +2:42 30:53 6 -1 +3:14 +2:04
3. Petter Løe 21:39 12 +5:45 52:32 10 +4 +8:59 +5:45
4. Robert Fredriksen 18:43 7 +2:34 1:11:15 8 -2 +9:43 +0:44
9 Wing OK 1 1:11:55 +10:23
1. Per Ivar Skinderhaug 17:38 12 +4:35 17:38 12 +4:35
2. Jens Kjetil Mehammer 15:30 6 +1:32 33:08 10 -2 +5:29 +0:54
3. Per Ivar Skinderhaug 20:36 11 +4:42 53:44 12 +2 +10:11 +4:42
4. Jens Kjetil Mehammer 18:11 5 +2:02 1:11:55 9 -3 +10:23 +0:12
10 Kristiansand OK 1 1:12:37 +11:05
1. Ragnhild Hald 19:03 14 +6:00 19:03 14 +6:00
2. Jon Bjørgum 14:10 2 +0:12 33:13 11 -3 +5:34 -0:26
3. Ragnhild Hald 22:43 13 +6:49 55:56 13 +2 +12:23 +6:49
4. Jon Bjørgum 16:41 2 +0:32 1:12:37 10 -3 +11:05 -1:18
11 Sandefjord OK 2 1:13:15 +11:43
1. Per Erik Larsen 14:11 6 +1:08 14:11 6 +1:08
2. Arne Håkon Jørgensen 17:29 11 +3:31 31:40 9 +3 +4:01 +2:53
3. Per Erik Larsen 20:10 10 +4:16 51:50 8 -1 +8:17 +4:16
4. Arne Håkon Jørgensen 21:25 11 +5:16 1:13:15 11 +3 +11:43 +3:26
12 OL Tønsberg og omegn 1 1:17:41 +16:09
1. Helge Stenerud 14:24 8 +1:21 14:24 8 +1:21
2. Roar Mathisen 20:04 13 +6:06 34:28 12 +4 +6:49 +5:28
3. Helge Stenerud 19:08 9 +3:14 53:36 11 -1 +10:03 +3:14
4. Roar Mathisen 24:05 12 +7:56 1:17:41 12 +1 +16:09 +6:06
13 Notodden OL 3 1:21:59 +20:27
1. Arve Paulsen 14:33 9 +1:30 14:33 9 +1:30
2. Åge-Geir Skatter 19:56 12 +5:58 34:29 13 +4 +6:50 +5:20
3. Arve Paulsen 18:02 6 +2:08 52:31 9 -4 +8:58 +2:08
4. Åge-Geir Skatter 29:28 13 +13:19 1:21:59 13 +4 +20:27 +11:29
14 Sandefjord OK 3 1:53:04 +51:32
1. Trond Foss 18:58 13 +5:55 18:58 13 +5:55
2. Oskar Kaaløy 32:56 14 +18:58 51:54 14 +1 +24:15 +18:20
3. Trond Foss 23:26 14 +7:32 1:15:20 14 0 +31:47 +7:32
4. Oskar Kaaløy 37:44 14 +21:35 1:53:04 14 0 +51:32 +19:45
Skien OK 1 diskvalifisert
1. Harald Hovi 14:43 0 +1:40 diskvalifisert
2. Grete Hovi 18:50 0 +4:52 diskvalifisert
3. Harald Hovi 18:35 0 +2:41 diskvalifisert
4. Bjørn Richard Kirste diskvalifisert diskvalifisert

D40

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Sandefjord OK 3 1:21:45
1. Tiri Rebård 18:59 2 +0:16 18:59 2 +0:16
2. Anne Berit Bredholt 18:58 1 37:57 1 -1 -0:16
3. Tiri Rebård 22:05 1 1:00:02 1 0 0:00
4. Anne Berit Bredholt 21:43 1 1:21:45 1 0 0:00
2 Sandefjord OK 1 1:26:59 +5:14
1. Stine Arntzen 19:05 3 +0:22 19:05 3 +0:22
2. Hilde Kløvstad 20:03 2 +1:05 39:08 3 0 +1:11 +0:49
3. Stine Arntzen 22:48 3 +0:43 1:01:56 3 0 +1:54 +0:43
4. Hilde Kløvstad 25:03 2 +3:20 1:26:59 2 -1 +5:14 +3:20
3 Porsgrunn OL 1 1:27:30 +5:45
1. Sara T. Mathisen 18:43 1 18:43 1
2. Hilde Kristine Rosenvold 20:22 3 +1:24 39:05 2 +1 +1:08 +1:08
3. Sara T. Mathisen 22:32 2 +0:27 1:01:37 2 0 +1:35 +0:27
4. Hilde Kristine Rosenvold 25:53 3 +4:10 1:27:30 3 +1 +5:45 +4:10
4 Porsgrunn OL 2 1:41:17 +19:32
1. Torunn Fossli Sæthre 21:27 4 +2:44 21:27 4 +2:44
2. Anniken Ausen 25:37 4 +6:39 47:04 4 0 +9:07 +6:23
3. Turid Bertelsen 25:40 4 +3:35 1:12:44 4 0 +12:42 +3:35
4. Torunn Fossli Sæthre 28:33 4 +6:50 1:41:17 4 0 +19:32 +6:50
5 Sandefjord OK 2 1:44:31 +22:46
1. Anne Lise Andreassen 22:28 5 +3:45 22:28 5 +3:45
2. Kristin Dahl 25:43 5 +6:45 48:11 5 0 +10:14 +6:29
3. Anne Lise Andreassen 27:02 5 +4:57 1:15:13 5 0 +15:11 +4:57
4. Kristin Dahl 29:18 5 +7:35 1:44:31 5 0 +22:46 +7:35
Hedrum OL 1 diskvalifisert
1. Liv Kristin Lian Aasestad 29:27 0 +10:44 diskvalifisert
2. Katrine van Raaij diskvalifisert diskvalifisert
3. Liv Kristin Lian Aasestad diskvalifisert diskvalifisert
4. Katrine van Raaij 32:14 0 +10:31 diskvalifisert

H60

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Sande Sportsklubb 1 1:15:50
1. Øivind Fadum 17:03 1 17:03 1
2. Widar Trømborg 17:27 1 34:30 1 0 0:00
3. Øivind Fadum 21:15 1 55:45 1 0 0:00
4. Widar Trømborg 20:05 1 1:15:50 1 0 0:00
2 Porsgrunn OL 1 1:31:38 +15:48
1. Atle Remme 19:18 2 +2:15 19:18 2 +2:15
2. Eli Marie Wiig 21:43 2 +4:16 41:01 2 0 +6:31 +4:16
3. Atle Remme 23:35 2 +2:20 1:04:36 2 0 +8:51 +2:20
4. Eli Marie Wiig 27:02 2 +6:57 1:31:38 2 0 +15:48 +6:57
3 Notodden OL 1 1:40:51 +25:01
1. Sveinung Rekaa 22:56 3 +5:53 22:56 3 +5:53
2. Ingar Håkonsen 25:35 3 +8:08 48:31 3 0 +14:01 +8:08
3. Sveinung Rekaa 23:38 3 +2:23 1:12:09 3 0 +16:24 +2:23
4. Ingar Håkonsen 28:42 3 +8:37 1:40:51 3 0 +25:01 +8:37

H11-12

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Kongsberg OL 1 24:34
1. Olav Lund 12:12 4 +0:39 12:12 4 +0:39
2. Vetle Drage 12:22 1 24:34 1 -3 -0:39
2 Notodden OL 1 26:09 +1:35
1. Sondre Nordgård 11:42 3 +0:09 11:42 3 +0:09
2. Jakob Schia Løe 14:27 3 +2:05 26:09 2 -1 +1:35 +1:26
3 Porsgrunn OL 1 27:47 +3:13
1. Håvard Skriubakken 13:47 6 +2:14 13:47 6 +2:14
2. Gyri Høiset 14:00 2 +1:38 27:47 3 -3 +3:13 +0:59
4 Notodden OL 2 28:07 +3:33
1. Åsmund Slokvik 12:56 5 +1:23 12:56 5 +1:23
2. Snorre Slokvik 15:11 5 +2:49 28:07 4 -1 +3:33 +2:10
5 Larvik OK 1 28:57 +4:23
1. Iver Ringheim 11:38 2 +0:05 11:38 2 +0:05
2. Stian Breyholtz Lauritzen 17:19 6 +4:57 28:57 5 +3 +4:23 +4:18
6 Kristiansand OK 1 33:27 +8:53
1. David Runde 11:33 1 11:33 1
2. Odd-Anton Hermansen 21:54 7 +9:32 33:27 6 +5 +8:53 +8:53
7 Porsgrunn OL 2 34:36 +10:02
1. Martin Ausen 20:05 7 +8:32 20:05 7 +8:32
2. Mathea Gløersen 14:31 4 +2:09 34:36 7 0 +10:02 +1:30
8 Larvik OK 2 49:02 +24:28
1. Sander Breyholtz Lauritzen 22:56 8 +11:23 22:56 8 +11:23
2. Kristian Fremstad 26:06 8 +13:44 49:02 8 0 +24:28 +13:05

D11-12

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Skien OK 1 24:39
1. Bethina Staulen Fredin 11:39 1 11:39 1
2. Malene Nysæter 13:00 1 24:39 1 0 0:00
2 Kongsberg OL 1 24:43 +0:04
1. Ingvild Langeggen 11:42 2 +0:03 11:42 2 +0:03
2. Tale Strand 13:01 2 +0:01 24:43 2 0 +0:04 +0:01
3 Porsgrunn OL 1 27:55 +3:16
1. Elise Ausen 12:52 4 +1:13 12:52 4 +1:13
2. Maren Sæthre 15:03 3 +2:03 27:55 3 -1 +3:16 +2:03
4 Larvik OK 1 28:09 +3:30
1. Astrid Bø 11:47 3 +0:08 11:47 3 +0:08
2. Ida Sofie Hjortland 16:22 4 +3:22 28:09 4 +1 +3:30 +3:22
5 Kongsberg OL 2 43:27 +18:48
1. Sanna Finstad 15:01 5 +3:22 15:01 5 +3:22
2. Sigrid Skjelbred 28:26 5 +15:26 43:27 5 0 +18:48 +15:26
6 Larvik OK 2 1:14:02 +49:23
1. Birgit Clausen 29:46 6 +18:07 29:46 6 +18:07
2. Iril Ringheim 44:16 6 +31:16 1:14:02 6 0 +49:23 +31:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor