Offisiell resultatliste for Høiås Saucony Day Cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup 1
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 17 november 2012

Herrer

6 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 40:58 6:06
2 Emil Wingstedt Halden SK 41:17 +0:19 6:09
3 Erik Axelsson Halden SK 41:30 +0:32 6:11
4 Jonas Nordström Tullinge SK 42:32 +1:34 6:20
5 Aapo Summanen Halden SK 44:05 +3:07 6:34
6 Mattias Karlsson Halden SK 44:28 +3:30 6:38
7 Øyvind Helgerud Halden SK 44:39 +3:41 6:39
8 Mats Haldin Halden SK 45:45 +4:47 6:49
9 Fredrik Eliasson Halden SK 46:22 +5:24 6:55
10 Espen Fiskum Halden SK 49:28 +8:30 7:22
11 Kristian Vad Halden SK 50:45 +9:47 7:34
12 Anders Felde Olaussen Halden SK 51:08 +10:10 7:37
13 Bojan Blumenstein Halden SK 51:15 +10:17 7:38
14 Lacho Iliev Halden SK 53:21 +12:23 7:57
Jostein Hagen-Tafjord Halden SK ikke startet
Øyvind Stokseth Halden SK ikke startet
Andrei Zhuravlev Halden SK ikke startet

Damer

5 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bodil Holmström Halden SK 43:07 7:59
2 Ingunn Fristad Halden SK 46:28 +3:21 8:36
3 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 46:38 +3:31 8:38
4 Marit Kahrs Halden SK 47:58 +4:51 8:52
5 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 50:52 +7:45 9:25
6 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 51:00 +7:53 9:26
7 Gry Granstedt Halden SK 52:46 +9:39 9:46
8 Runa Lien Backstrøm Halden SK 57:10 +14:03 10:35
9 Elin Krogstad Lillomarka OL 1:17:47 +34:40 14:24
10 Mathilde Korvald Skaare NTNUI 1:17:49 +34:42 14:24
Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK diskvalifisert
Vendula Haldin Halden SK diskvalifisert
Maria Rost NTNUI diskvalifisert
Anne M Hausken Nordberg Halden SK ikke startet
Irene Felde Olaussen Halden SK ikke startet

Gutter

5 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 39:07 7:14
2 Elias Wiklund Nydalens SK 46:34 +7:27 8:37
3 Peter Nordbrøden Halden SK 47:39 +8:32 8:49
4 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:08:29 +29:22 12:40
5 Olav Schmitt Gran Halden SK 1:09:09 +30:02 12:48
Emil Løwengreen Sarpsborg OL diskvalifisert

Jenter

5 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gina Granstedt Halden SK 1:01:45 11:26

Andre

5 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 39:18 7:16
2 Pål Backstrøm Halden SK 44:33 +5:15 8:15
3 Jan Granstedt Halden SK 49:30 +10:12 9:10
4 Bjørn Axel Gran Halden SK 49:34 +10:16 9:10
5 Frank Løwengreen Sarpsborg OL 52:40 +13:22 9:45
Harald Wibye OK Moss diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor