Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup 1
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 9 november 2012

Herrer

9 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 1:12:37 7:33
2 Emil Wingstedt Halden SK 1:13:49 +1:12 7:41
3 Magne Dæhli Halden SK 1:14:53 +2:16 7:48
4 Espen Fiskum Halden SK 1:19:26 +6:49 8:16
5 Mats Haldin Halden SK 1:19:45 +7:08 8:18
6 Joacim Carlsson Halden SK 1:20:07 +7:30 8:20
7 Fredrik Eliasson Halden SK 1:21:52 +9:15 8:31
8 Øyvind Helgerud Halden SK 1:25:31 +12:54 8:54
9 Jonas Nordström Tullinge SK 1:31:36 +18:59 9:32
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:41:31 +28:54 10:34
11 Kristian Vad Halden SK 1:47:35 +34:58 11:12
Marius Bjugan Halden SK diskvalifisert
Mattias Karlsson Halden SK diskvalifisert
Andrei Zhuravlev Halden SK diskvalifisert
Vincent Coupat Halden SK ikke startet
Christian F Schive Halden SK ikke startet
Øyvind Stokseth Halden SK ikke startet

Damer

5 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:03:11 12:38
Marit Kars Halden SK ikke startet
Marit Kars Halden SK ikke startet

Gutter

5 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 45:48 9:09
2 Peter Nordbrøden Halden SK 48:46 +2:58 9:45
3 Olav Schmitt Gran Halden SK 1:18:59 +33:11 15:47
4 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:24:28 +38:40 16:53

Andre

5 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 44:06 8:49
2 Bojan Blumenstein Halden SK 47:52 +3:46 9:34
3 Jostein Hagen-Tafjord Halden SK 50:13 +6:07 10:02
4 Pål Backstrøm Halden SK 54:39 +10:33 10:55
Steinar Holt Halden SK diskvalifisert
Bjørn Axel Gran Halden SK diskvalifisert
Kenneth Buch Halden SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor