Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Morokulien 2-dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morokulien 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: lørdag 5 juli 2014 - søndag 6 juli 2014

Dag 1

Arnadal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Randi HansenD6042:51+14:2619:55
3Arne KristensenH7030:37+2:5612:26
8Lars BroströmÖppen motion 71:15:29+24:4228:09

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenH5025:338:12
3Ingrid Tandberg RyanD1428:26+5:3711:33
4Bjørn GunnerødH7540:36+10:3518:53
5Ida Kristine  NordvikD1245:45+19:4020:47
7Sindre RyanÖppen motion 553:25+22:3020:51
7Thea Charlotte HansenD1437:26+14:3715:13
10Kristin TandbergD5039:21+14:1216:03

Attunda OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marcus SteneboH1018:58+0:5610:50
5Karin SteneboD4537:11+6:3815:10
Simon SteneboH12ikke godkjent
Fredrik SteneboH45ikke godkjent

Austmarka IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn SolbergseterH5031:11+5:3810:01
7Egil SolbergseterH17C45:03+15:2117:35

Brandval/Kongsvinger OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Børre BørresenH6032:10+0:4411:21
2Roger Roll GulbrandsenH40 Kort26:39+0:4810:50
4Ole RognstadH5536:59+6:1711:53
10Håvard NyhusH5540:28+9:4613:00
Roar LøvtjernetH60ikke godkjent

Brattås CK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ulrik OlssonH4533:03+0:239:21
5Tim OlssonH17-2042:47+12:4411:24
13Mona OlssonD5044:19+19:1018:05

Bækkelagets SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Maria TorgersenÖppen motion 8ikke startet

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Emilie StørenD13-16C57:58+12:1026:20
5Øyvind StørenH40 Kort30:55+5:0412:34
13Elise StørenD1454:57+32:0822:20

Domnarvets GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Annika ÖstmanD2143:36+7:2111:37

Drangedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ellen  BjervaÖppen motion 31:08:47+40:3431:15
Ronald BjervaH70ikke godkjent

Eidskog OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mina BonnerudÖppen motion 11:19:48+59:5145:36
5Ingunn  AmblieÖppen motion 342:59+14:4619:32
6Odin JohansenÖppen motion 350:58+22:4523:09
6Ragnar LandeH1024:08+6:0613:47
Aurora Sørli GrandeInskolningfullført
Aleksander Tangen HoltetInskolningfullført
Asbjørn LandeInskolningfullført
Eline SørliInskolningfullført

Falköpings AIK OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Elis LundkvistU251:04+15:5029:10
2Albin LundkvistU114:29+2:3610:48
6Madeleine LundkvistD4049:37+17:3917:31

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingrid Gylterud KvålsgardD1425:29+2:4010:21
Sven Arne GylterudH45ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gunn Astrid JakobsenD5539:26+10:0816:05

Frölunda Orienteringslöpare

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Magnus WideH5037:24+11:5112:01

Grue IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik Skytteren FurubergU111:538:52
1Trond FurubergH17C29:4211:36
2Even K GjedtjernetH13-16C39:54+1:5718:08
3Mia Østerud NymoenU116:52+4:5912:35
3Grunde IsaksætreH1227:38+2:2812:33
3Bjørn Gaute HerlyngÖppen motion 849:06+8:2212:27
4Vilde Skytteren FurubergU116:59+5:0612:40
4Sigrun  SkytterenD40 Kort40:54+11:1919:01
4Jørgen K GjedtjernetH17C34:51+5:0913:36
4Oddvar GravingenÖppen motion 338:20+10:0717:25
5Emil SkytterenU117:31+5:3813:04
5Hans GjedtjernetH17C38:29+8:4715:01
5Liv Eli KvesetbergD17C55:12+23:5121:33
8Reidar BjørnstadH7039:18+11:3715:58
9Johnny EriksenH7039:32+11:5116:04
11Stein Magnus MoenH5044:57+19:2414:27
11Bjørn Olav BergsløkkenH5540:45+10:0313:06
Sondre SkytterenH14ikke godkjent
Martin SkytterenH40 Kortikke startet

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Anders YngströmH4538:35+5:5510:55
12Karolina KällstrandD2156:05+19:5014:57

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jo Randar HolmøyH1020:30+2:2811:42
8Iver RognstadH7543:36+13:3520:16
14Hege HeibergD5056:50+31:4123:11

Hagaby GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Eva OskarssonD5535:02+5:4414:17
17Erik OskarssonH5544:05+13:2314:10

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Morten TangenH21 Kort46:33+3:3512:24
5Marith BrekkeD6541:48+15:2719:26
13Harald BrekkeH7044:35+16:5418:07
Linda FredhD17Cikke godkjent

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigleif SteinsvaagH21 Kort51:14+8:1613:39

Heming Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Henrik ReuschH1238:24+13:1417:27
6Christian ReuschÖppen motion 81:40:54+1:00:1025:36
6Astrid ReuschInskolningfullført
Fridtjof ReuschH10ikke godkjent
Marianne ReuschD40 Kortikke godkjent

Häverödals Sportklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Bernt JohanssonH7043:30+15:4917:40

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Fredrik PerssonH2140:51+7:309:28

IFK Moras Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders HvittfeldtÖppen motion 840:4410:20
8Albin HvittfeldtH1036:40+18:3820:57

IK Vikings Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anders JonssonH4534:36+1:569:48

IK Vikings Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Anders AlamaaH5553:43+23:0117:16

IK Vikings Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Valter AlamaaH8035:0516:19

IL Express

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Widar Taxth LølandH6532:41+7:4913:17
7Gerd YttervikD6547:57+21:3622:18

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Arne TesliH6059:03+27:3720:51

IL Tyrving

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kjell RøkkeH70ikke startet

Indre Østfold OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Anne Solheim HaugerudD50ikke startet

Karlsbyhedens Idrottsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lars JohanssonH2136:47+3:268:32

Karlsbyhedens Idrottsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anna-Karin ÖhgrenD5031:20+6:1112:47

Kils OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna NordströmD4031:5811:17
1Lukas OlmH1419:097:47
1Elis NordströmÖppen motion 750:4718:56
1Lars NordströmH5530:429:52
2Anton UllerH1225:24+0:1411:32
2Andreas UllerH17-2034:39+4:369:14
4Jonas UllerH4045:37+10:2212:55
4Ella NordströmD1431:52+9:0312:57
6Maria NordströmÖppen motion 71:03:06+12:1923:32
7Magnus NordströmH4535:48+3:0810:08
7Klara NordströmD121:04:18+38:1329:13
14Jan OlmH2144:51+11:3010:24
Villy MagnussonH75ikke godkjent
Jonathan UllerH14ikke startet

Klubblös

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Halvor  MangsethÖppen motion 51:49:34+1:18:3942:47

Klubblös

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Lars SonnertÖppen motion 81:41:08+1:00:2425:40

Kolbotn & Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjorn NordvikH17C32:38+2:5612:44

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Therese HaareD2137:26+1:119:58
7Hans Lyder HaareH6050:59+19:3318:00
11Erik HaareH2143:41+10:2010:08
Emma Grete HaareD60ikke godkjent

Kungälvs OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Barbro VallinD7546:0321:25
4Kristin EkdalaD4044:23+12:2515:40
6Axel EkdalaU123:45+11:5217:43
9Aron Laurell HåkanssonH17-201:00:58+30:5516:15
10Håkan HåkanssonÖppen motion 51:06:02+35:0725:47
11Eva K JohanssonÖppen motion 31:17:43+49:3035:19
Vidar EkdalaInskolningfullført
Annica Lindell LangD60ikke startet
Hans-Erik LangH60ikke startet

Kvillebyns SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kerstin BurmanD5532:55+3:3713:26
5Roalh KlevelandH6042:33+11:0715:02

Leksands OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Janne MånssonH7539:15+9:1418:15
4Gunborg WestinD6538:23+12:0217:51
8Fredrik NormanH2140:58+7:379:30

Linköpings Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tobias BeckiusH21 Kort1:05:09+22:1117:22

Lunderseter IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lene Margrethe SætabergetÖppen motion 753:47+3:0020:04
6Maja Seigerud HaugenD17C55:47+24:2621:47
8Even SmedstadH17C51:14+21:3220:00
Roar SætabergetH60ikke godkjent
Tor SætabergetH17Cikke godkjent

Lustens Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tom CampbellH17-2030:038:00

Lustens Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Björn EngströmH501:04:37+39:0420:46

Lustens Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mariann NilssonD7042:4919:54

Lustens Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lennart MattssonH7033:54+6:1313:46

Lustens Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Melvin NilssonH8041:23+6:1819:14

Lustens Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Bertil LundbergH80ikke godkjent

Lustens Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Eric CampbellÖppen motion 756:24+5:3721:02

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sofie JohanssonD2136:159:40
9Ole Hans ØieH5539:56+9:1412:50
13Ove Antvord HaugereidH2144:07+10:4610:14

Malungs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Håkan ErikssonH2143:44+10:2310:08
Lars GunnarssonH45ikke startet
Julia GunnarssonD13-16Cikke startet

Mariager Fjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Inge IversenD601:04:02+35:3729:46
8Niels Jorgen IversenH6547:05+22:1319:08

Mariestads Friluftsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjell PerssonH7535:01+5:0016:17
Anne-Catrine PerssonD75ikke godkjent

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tove StrandD5030:29+5:2012:26
5Morten DueH5537:09+6:2711:56

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Terje ThrondsenH7044:17+16:3618:00

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vegard RuttenborgH2134:34+1:138:01

Odal OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øyvind SteinbekkenH21 Kort42:5811:27
3Per-Ivar SveheimH17C34:42+5:0013:33
4Trond FrøvollH40 Kort29:55+4:0412:09
7Amund GlomsåsH40 Kort36:29+10:3814:49
8Henrik Åserud SørensenH141:05:34+46:2526:39
Martin SundkøienInskolningfullført
Knut Egil Sjønneng SjøenInskolningfullført
Hanna Åserud SørensenInskolningfullført
Håkon Åserud SørensenInskolningfullført
Ole Anders GlomsåsH13-16Cikke godkjent

OK Moss

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Astrid BjørnerødD4530:3312:28
1Alfred BjørnerødH1018:0210:18
1Harald LundhaugH7027:4111:15
2Johanne Bratland TjernshaugenD1634:47+3:0712:28
3Frida Hovgaard EisvangU257:15+22:0132:42
3Henning Bratland CarlsenH4041:17+6:0211:41
4Tore BjørnerødH4534:35+1:559:47
4Kristin TjernshaugenD17C52:58+21:3720:41
6Karoline BjørnerødD1435:51+13:0214:34
Vemund IhlebekkInskolningfullført
Ingrid Bratland TjernshaugenD12ikke godkjent

OK Pan-Kristianstad

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Bo UllmanH7542:26+12:2519:44
10Peter DahlstedtH7043:24+15:4317:38

OK Skogshjortarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Suzy LarssonD4532:56+2:2313:26

OK Skogshjortarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Kjell EinarssonH5043:11+17:3813:53

OK Skogshjortarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars-Olof LannfeltH7029:29+1:4811:59

OK Skogshjortarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Eva Westerholm-LannfeltÖppen motion 31:06:51+38:3830:23

OK Skärmen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Felicia SandinD1037:06+9:4421:12
4Emilia SandinD1038:07+10:4521:46
9Linda ErikssonD2154:25+18:1014:30
Rebecca ErikssonInskolningfullført

OK Tisaren

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Hampus AhlH17-201:16:14+46:1120:19
Jessica HallqvistD17-20ikke godkjent

OK Tyr

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Märta Ransjö ZanderD17-2034:5612:20
1Cornelia KindlundD1027:2215:38
1Lena GranefeltD6028:2513:13
1Nicolina MobergD1226:0511:51
1Karin Ann-Charlotte RåbergD6526:2112:15
1Lovisa MartinssonD1631:4011:21
1Lotta RansjöD5025:0910:15
1Lars GranefeltH6524:5210:06
2Leif MartinssonÖppen motion 844:29+3:4511:17
3Mattias PerssonÖppen motion 534:46+3:5113:34
3Fredrik BarrulfH5035:21+9:4811:21
3Marcus BeckiusH17-2041:09+11:0610:58
4David KindlundH1432:09+13:0013:04
4Linda GustafssonD1638:24+6:4413:45
4Sören KindlundH2137:23+4:028:40
5Arvid ErikssonH1021:53+3:5112:30
5Ida HyvönenD2146:39+10:2412:26
6Bengt JohanssonH5037:34+12:0112:04
6Markus Hultsved-AnderssonH17C44:32+14:5017:23
6Johan GustafssonH17-2043:53+13:5011:42
6Daniel RåådH40 Kort32:36+6:4513:15
7Nial SimesH1446:19+27:1018:49
7Stina GranefeltD2147:23+11:0812:38
8Eva MartinssonD4540:34+10:0116:33
8Elin BlomkvistD1448:16+25:2719:37
9Gunnar RåbergÖppen motion 553:48+22:5321:00
9Maria BrodinD2154:25+18:1014:30
12Ann-Sofie HultsvedD5042:20+17:1117:16
12Jonas CederlöfH4544:09+11:2912:30
14Erik SimesH5053:14+27:4117:07
16Niclas MobergH501:02:48+37:1520:11
16Jan GustafssonH5544:02+13:2014:09
16Christian HedqwistH211:02:22+29:0114:28
Tilda KindlundInskolningfullført
Lars AnderssonH50ikke godkjent

OK Øst

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin SyversenÖppen motion 119:5711:24
4Trond SyversenH6040:57+9:3114:28
7Tor SimonsenÖppen motion 356:29+28:1625:40
7Jens-Henrik SimonsenÖppen motion 71:14:13+23:2627:41
8Bente SyversenD551:05:14+35:5626:37
12Jan-Ove BråthenH5050:09+24:3616:07
15Martin BråthenH2151:37+18:1611:58
Sara-Sofie Larsen SimonsenInskolningfullført
Markus BråthenH21 Kortikke godkjent

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rolf Pettersen MoH4035:159:59
2Guro MoÖppen motion 337:43+9:3017:08
4Nils Harald StaffH5035:53+10:2011:32
5Jakob MoH1438:01+18:5215:27
9Kasper HoelH141:09:55+50:4628:25
9Vanja StaffD5036:52+11:4315:02

OL Tønsberg og Omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Odd Egil FrognerH651:04:17+39:2526:07

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Kåre ØstgårdH7045:57+18:1618:40

OLF Mainz

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Achim BaderH6532:39+7:4713:16

OLF Mainz

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hilde BaderÖppen motion 337:43+9:3017:08

Orienteringklubben Ravinen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eva HöijeD6538:05+11:4417:42
4Lennart HöijeH7030:44+3:0312:29

Orienteringsklubben Amne

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Britt-Marie AnderssonD6046:07+17:4221:26
9Ingvar AnderssonH6056:35+25:0919:59

Orienteringsklubben Linné

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ulf GrandinÖppen motion 537:41+6:4614:43
7Lena GrandinD4539:00+8:2715:55

Orienteringsklubben Rodhen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Göran AnderssonH5552:23+21:4116:50

Orienteringsklubben Roxen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Fanny AsketunD17-2036:00+1:0412:43

Orienteringsklubben Skogsvargarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Roy JohanssonH5041:17+15:4413:16

Orienteringsklubben Älgen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Gunilla Olausson D6535:13+8:5216:22

Orienteringsklubben Älgen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Kjell BrinkmanH7047:44+20:0319:24

Orienteringsklubben Österåker

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Love Stalås HörnstenH12ikke startet

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Are EriksenH6031:2611:06
3Audrun UtskarpenD4038:59+7:0113:46
8Guttorm L EggeH4537:38+4:5810:39

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Truls FjeldstadÖppen motion 752:09+1:2219:27
Mona HolteD21 Kortikke godkjent

Raumar Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne-Grete AustadD40 Kort29:3513:45
1Emil Bjørnstad StrandH13-16C37:5717:15
2Anna Austad SveenD13-16C51:40+5:5223:29
5Stine AustadD21 Kort59:21+32:4924:13
7Ida EngenD5034:47+9:3814:11
7Tor-Arve Bjørnstad StrandH17-2050:43+20:4013:31
7Knut EngenH5538:35+7:5312:24
13Tor StrandH5541:02+10:2013:11
20Jan SveenH5558:43+28:0118:52
Tine BjørnstadÖppen motion 3ikke godkjent
Linda EngenD21 Kortikke startet

Ringsaker OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Erik HaugenÖppen motion 534:14+3:1913:22
5Willy JohansenH7540:54+10:5319:01
Wenche BjørnstadD55ikke godkjent
Anne SørumD55ikke godkjent

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Amund Hagberg SolumU130:59+19:0623:07
11Kai SolumH4542:29+9:4912:02

Røyken OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nora Christine HansenU235:1420:08
6Ida SyversenD4537:15+6:4215:12
8Øyvind Roger HansenH5539:15+8:3312:37

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anna-Karin MattssonD2145:03+8:4812:00

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ann HyvönenD21 Kort39:43+13:1116:12

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Johan EkbergH1229:27+4:1713:23

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Axel EkbergH1018:23+0:2110:30

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jonas BergenfurH40ikke godkjent

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kjell AnderssonH7038:44+11:0315:44

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Arvo HyvönenH8036:54+1:4917:09

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Nils JanssonH8048:31+13:2622:33

Skattkärrs Idrottsförening

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jan EkbergÖppen motion 71:34:35+43:4835:17

Skaukameratene OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ann Helen Aabogen HaugaardD21 Kort34:16+7:4413:59
2Bente LineD5030:24+5:1512:24
6Peder Aabogen HaugaardH1242:09+16:5919:09
6Marit SørensenD6546:49+20:2821:46
7Roger TorperH7542:42+12:4119:51
10Ida Aabogen HaugaardD1451:17+28:2820:50
12Sture OttesenH5541:01+10:1913:11

Stigsökarna

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isak OlssonH1225:1011:26
1Fanny LilljeqvistD13-16C45:4820:49
1Fredrik LilljeqvistH40 Kort25:5110:30
3Rasmus LilljeqvistH13-16C39:59+2:0218:10
4Britt-Marie ErlandssonD4535:17+4:4414:24
4Matilda WöhrerD1236:34+10:2916:37
5Jenny OlssonÖppen motion 539:34+8:3915:27
6Anton WöhrerH1444:22+25:1318:02
7Wilhelm OlssonU125:50+13:5719:16
11Matilda RenlundD1453:00+30:1121:32
Noah OlssonInskolningfullført
Nellie ErlandssonÖppen motion 1ikke godkjent
Eva WöhrerÖppen motion 5ikke godkjent
Erwin WöhrerÖppen motion 5ikke godkjent
Staffan OlssonÖppen motion 8ikke godkjent

Stora Tuna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Elias ÖhgrenH2139:41+6:209:12
9Mattias MårtsH2143:04+9:439:59

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elling FrøvollH7530:0113:57
2Torunn Hege FrøvollD7050:17+7:2823:23

Synnfjell OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hanne HolmenD17C47:49+16:2818:40
Aksel HolmenInskolningfullført
Therese HolmenInskolningfullført

Säffle Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Per IvermarkH6535:01+10:0914:14
8Mats IvermarkH6051:09+19:4318:04

Søllerød OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jørgen Münster-SwendsenH6528:58+4:0611:46

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Liv Inger PrangerødD5530:46+1:2812:33

Trollhättans SOK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Linus KristianssonH1431:49+12:4012:56
3Anna KristiansonD17-2039:41+4:4514:01
3Gitte Agervig KristiansonD40 Kort36:50+7:1517:07
3Björn KristianssonH4533:59+1:199:37
3Ida KristianssonD1635:54+4:1412:52
3Anders AxelssonH5534:58+4:1611:14
9Malin KristianssonD1449:40+26:5120:11
9Radka KühnelD551:18:06+48:4831:52
13Hans KööhlerH5050:31+24:5816:14

Trøsken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jimmy NordliH6528:09+3:1711:26

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Stein Arne NegårdH5043:36+18:0314:01

Vänersborgs SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rickard BörjessonH2133:217:44
6Gunnar BejbomH6047:01+15:3516:36
8Nina BejbomD5036:36+11:2714:56

Väsby Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Robert ColeH1430:48+11:3912:31

Väsby Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Maria ColeD4534:07+3:3413:55

Väsby Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Annika LundströmD5041:07+15:5816:46

Väsby Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Nigel ColeH5055:03+29:3017:42

Västerås SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Karin Wallén-BeckiusÖppen motion 31:12:53+44:4033:07
10Björn BeckiusH2143:13+9:5210:01

Västvärmlands OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Leif OlssonÖppen motion 328:1312:49
1Kristin JanssonD21 Kort26:3210:49
2Peter AnderssonH4036:15+1:0010:16
2Lovisa GullqvistD1035:08+7:4620:04
2Kristin JohanssonD4033:47+1:4911:56
2Hanna KohlbergD1228:07+2:0212:46
2Tord JanssonH5534:35+3:5311:07
3Lars OlssonH6039:54+8:2814:05
3John LarssonH8041:07+6:0219:07
3Märtha StakeD1232:25+6:2014:44
4Oskar JohanssonH17-2042:14+12:1111:15
4Jonas BacklundÖppen motion 859:08+18:2415:00
5Pernilla StakeD4046:31+14:3316:26
5Jenny GullqvistÖppen motion 81:10:25+29:4117:52
5Christina GabrielssonD5032:47+7:3813:22
6Tony GullqvistÖppen motion 542:08+11:1316:27
6Mirja BacklundD1249:14+23:0922:22
6Marit AxelssonD5553:23+24:0521:47
6Thomas GabrielssonH5537:43+7:0112:07
6Sven-Arne NilssonH7036:57+9:1615:01
7Gustaf ThybergH1031:04+13:0217:45
7Adam ThybergH121:15:47+50:3734:26
7Marina ThybergD4050:19+18:2117:46
7Thorbjörn NilssonH6541:00+16:0816:40
7Mary Falkevik OlssonD5555:19+26:0122:34
8Thomas ÖstlundH5042:21+16:4813:37
8Lars ThybergÖppen motion 553:42+22:4720:58
8Elin ErikssonD2149:22+13:0713:09
9Anders JohanssonH4537:42+5:0210:40
11Maria ErikssonD2155:15+19:0014:44
12Ingrid StakeD1454:11+31:2222:01
15Rolf ErikssonH5543:56+13:1414:07
Lydia StakeInskolningfullført
Jörgen KarlssonÖppen motion 8ikke godkjent
Fredrik JanssonH21 Kortikke startet
Magnus JonssonH21 Kortikke startet

Østmarka OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mona Elisabeth ØstvangD17C49:56+18:3519:30
4Heidi VogtD21 Kort50:01+23:2920:24
5Trond KortnerH2137:45+4:248:45
Amund VogtInskolningfullført
Amalie ØstvangInskolningfullført
Nora ØstvangInskolningfullført

Ålgård Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lene Taugbøl LomelandD17C31:2112:14
2Linda Mari VestvikD40 Kort33:50+4:1515:44
3Knut TaugbølH40 Kort28:21+2:3011:31
8Sondre Taugbøl LomelandH17-2054:21+24:1814:29

Åmåls OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per KällvikH4532:409:15
1Johanna Källvik-LeufvénD1422:499:16
1Annika LeufvénÖppen motion 530:5512:04
1Maria EricsonD5529:1811:57
4Erika Källvik-LeufvénD1431:52+9:0312:57
14Christer EricsonH5542:04+11:2213:31

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingunn BergetÖppen motion 752:23+1:3619:32
6Per Henning BjervaH4534:51+2:119:52
6Malin EijsinkD2147:12+10:5712:35
6May Bente BrurbergD5033:56+8:4713:51
8Vincent EijsinkH40 Kort37:53+12:0215:23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor