Offisiell resultatliste for Morokulien 2-dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Morokulien 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: lørdag 5 juli 2014 - søndag 6 juli 2014

Dag 1

D21

3 750 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Johansson Løten o-lag 36:15 9:40
2 Therese Haare Konnerud IL 37:26 +1:11 9:58
3 Annika Östman Domnarvets GoIF 43:36 +7:21 11:37
4 Anna-Karin Mattsson Skattkärrs IF 45:03 +8:48 12:00
5 Ida Hyvönen OK Tyr 46:39 +10:24 12:26
6 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 47:12 +10:57 12:35
7 Stina Granefelt OK Tyr 47:23 +11:08 12:38
8 Elin Eriksson Västvärmlands OK 49:22 +13:07 13:09
9 Maria Brodin OK Tyr 54:25 +18:10 14:30
9 Linda Eriksson OK Skärmen 54:25 +18:10 14:30
11 Maria Eriksson Västvärmlands OK 55:15 +19:00 14:44
12 Karolina Källstrand Göteborg Majorna OK 56:05 +19:50 14:57

H21

4 310 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rickard Börjesson Vänersborgs SK 33:21 7:44
2 Vegard Ruttenborg NTNUI 34:34 +1:13 8:01
3 Lars Johansson Karlsbyhedens IK 36:47 +3:26 8:32
4 Sören Kindlund OK Tyr 37:23 +4:02 8:40
5 Trond Kortner Østmarka OK 37:45 +4:24 8:45
6 Elias Öhgren Stora Tuna OK 39:41 +6:20 9:12
7 Fredrik Persson IFK Göteborg 40:51 +7:30 9:28
8 Fredrik Norman Leksands OK 40:58 +7:37 9:30
9 Mattias Mårts Stora Tuna OK 43:04 +9:43 9:59
10 Björn Beckius Västerås SOK 43:13 +9:52 10:01
11 Erik Haare Konnerud IL 43:41 +10:20 10:08
12 Håkan Eriksson Malungs OK 43:44 +10:23 10:08
13 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 44:07 +10:46 10:14
14 Jan Olm Kils OK 44:51 +11:30 10:24
15 Martin Bråthen OK Øst 51:37 +18:16 11:58
16 Christian Hedqwist OK Tyr 1:02:22 +29:01 14:28

D21 Kort

2 450 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Jansson Västvärmlands OK 26:32 10:49
2 Ann Helen Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 34:16 +7:44 13:59
3 Ann Hyvönen Skattkärrs IF 39:43 +13:11 16:12
4 Heidi Vogt Østmarka OK 50:01 +23:29 20:24
5 Stine Austad Raumar Orientering 59:21 +32:49 24:13
Mona Holte Porsgrunn OL ikke godkjent
Linda Engen Raumar Orientering ikke startet

H21 Kort

3 750 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Steinbekken Odal OL 42:58 11:27
2 Morten Tangen Hamar OK 46:33 +3:35 12:24
3 Sigleif Steinsvaag Haugesund IL Orientering 51:14 +8:16 13:39
4 Tobias Beckius Linköpings OK 1:05:09 +22:11 17:22
Markus Bråthen OK Øst ikke godkjent
Fredrik Jansson Västvärmlands OK ikke startet
Magnus Jonsson Västvärmlands OK ikke startet

D17-20

2 830 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Märta Ransjö Zander OK Tyr 34:56 12:20
2 Fanny Asketun OK Roxen 36:00 +1:04 12:43
3 Anna Kristianson Trollhättans SOK 39:41 +4:45 14:01
Jessica Hallqvist OK Tisaren ikke godkjent

H17-20

3 750 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Campbell Lustens OK 30:03 8:00
2 Andreas Uller Kils OK 34:39 +4:36 9:14
3 Marcus Beckius OK Tyr 41:09 +11:06 10:58
4 Oskar Johansson Västvärmlands OK 42:14 +12:11 11:15
5 Tim Olsson Brattås CK 42:47 +12:44 11:24
6 Johan Gustafsson OK Tyr 43:53 +13:50 11:42
7 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 50:43 +20:40 13:31
8 Sondre Taugbøl Lomeland Ålgård Orientering 54:21 +24:18 14:29
9 Aron Laurell Håkansson Kungälvs OK 1:00:58 +30:55 16:15
10 Hampus Ahl OK Tisaren 1:16:14 +46:11 20:19

D16

2 790 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lovisa Martinsson OK Tyr 31:40 11:21
2 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 34:47 +3:07 12:28
3 Ida Kristiansson Trollhättans SOK 35:54 +4:14 12:52
4 Linda Gustafsson OK Tyr 38:24 +6:44 13:45

D14

2 460 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johanna Källvik-Leufvén Åmåls OK 22:49 9:16
2 Ingrid Gylterud Kvålsgard Fossum IF 25:29 +2:40 10:21
3 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 28:26 +5:37 11:33
4 Ella Nordström Kils OK 31:52 +9:03 12:57
4 Erika Källvik-Leufvén Åmåls OK 31:52 +9:03 12:57
6 Karoline Bjørnerød OK Moss 35:51 +13:02 14:34
7 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 37:26 +14:37 15:13
8 Elin Blomkvist OK Tyr 48:16 +25:27 19:37
9 Malin Kristiansson Trollhättans SOK 49:40 +26:51 20:11
10 Ida Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 51:17 +28:28 20:50
11 Matilda Renlund Stigsökarna 53:00 +30:11 21:32
12 Ingrid Stake Västvärmlands OK 54:11 +31:22 22:01
13 Elise Støren Bø OL 54:57 +32:08 22:20

H14

2 460 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lukas Olm Kils OK 19:09 7:47
2 Robert Cole Väsby OK 30:48 +11:39 12:31
3 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 31:49 +12:40 12:56
4 David Kindlund OK Tyr 32:09 +13:00 13:04
5 Jakob Mo OL Toten-Troll 38:01 +18:52 15:27
6 Anton Wöhrer Stigsökarna 44:22 +25:13 18:02
7 Nial Simes OK Tyr 46:19 +27:10 18:49
8 Henrik Åserud Sørensen Odal OL 1:05:34 +46:25 26:39
9 Kasper Hoel OL Toten-Troll 1:09:55 +50:46 28:25
Sondre Skytteren Grue IL ikke godkjent
Jonathan Uller Kils OK ikke startet

D12

2 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nicolina Moberg OK Tyr 26:05 11:51
2 Hanna Kohlberg Västvärmlands OK 28:07 +2:02 12:46
3 Märtha Stake Västvärmlands OK 32:25 +6:20 14:44
4 Matilda Wöhrer Stigsökarna 36:34 +10:29 16:37
5 Ida Kristine  Nordvik Asker Skiklubb 45:45 +19:40 20:47
6 Mirja Backlund Västvärmlands OK 49:14 +23:09 22:22
7 Klara Nordström Kils OK 1:04:18 +38:13 29:13
Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss ikke godkjent

H12

2 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Olsson Stigsökarna 25:10 11:26
2 Anton Uller Kils OK 25:24 +0:14 11:32
3 Grunde Isaksætre Grue IL 27:38 +2:28 12:33
4 Johan Ekberg Skattkärrs IF 29:27 +4:17 13:23
5 Henrik Reusch Heming Orientering 38:24 +13:14 17:27
6 Peder Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 42:09 +16:59 19:09
7 Adam Thyberg Västvärmlands OK 1:15:47 +50:37 34:26
Simon Stenebo Attunda OK ikke godkjent
Love Stalås Hörnsten OK Österåker ikke startet

D10

1 750 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelia Kindlund OK Tyr 27:22 15:38
2 Lovisa Gullqvist Västvärmlands OK 35:08 +7:46 20:04
3 Felicia Sandin OK Skärmen 37:06 +9:44 21:12
4 Emilia Sandin OK Skärmen 38:07 +10:45 21:46

H10

1 750 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 18:02 10:18
2 Axel Ekberg Skattkärrs IF 18:23 +0:21 10:30
3 Marcus Stenebo Attunda OK 18:58 +0:56 10:50
4 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 20:30 +2:28 11:42
5 Arvid Eriksson OK Tyr 21:53 +3:51 12:30
6 Ragnar Lande Eidskog OL 24:08 +6:06 13:47
7 Gustaf Thyberg Västvärmlands OK 31:04 +13:02 17:45
8 Albin Hvittfeldt IFK Moras OK 36:40 +18:38 20:57
Fridtjof Reusch Heming Orientering ikke godkjent

D40

2 830 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Nordström Kils OK 31:58 11:17
2 Kristin Johansson Västvärmlands OK 33:47 +1:49 11:56
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 38:59 +7:01 13:46
4 Kristin Ekdala Kungälvs OK 44:23 +12:25 15:40
5 Pernilla Stake Västvärmlands OK 46:31 +14:33 16:26
6 Madeleine Lundkvist Falköpings AIK OK 49:37 +17:39 17:31
7 Marina Thyberg Västvärmlands OK 50:19 +18:21 17:46

H40

3 530 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 35:15 9:59
2 Peter Andersson Västvärmlands OK 36:15 +1:00 10:16
3 Henning Bratland Carlsen OK Moss 41:17 +6:02 11:41
4 Jonas Uller Kils OK 45:37 +10:22 12:55
Jonas Bergenfur Skattkärrs IF ikke godkjent

D40 Kort

2 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 29:35 13:45
2 Linda Mari Vestvik Ålgård Orientering 33:50 +4:15 15:44
3 Gitte Agervig Kristianson Trollhättans SOK 36:50 +7:15 17:07
4 Sigrun  Skytteren Grue IL 40:54 +11:19 19:01
Marianne Reusch Heming Orientering ikke godkjent

H40 Kort

2 460 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Lilljeqvist Stigsökarna 25:51 10:30
2 Roger Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 26:39 +0:48 10:50
3 Knut Taugbøl Ålgård Orientering 28:21 +2:30 11:31
4 Trond Frøvoll Odal OL 29:55 +4:04 12:09
5 Øyvind Støren Bø OL 30:55 +5:04 12:34
6 Daniel Rååd OK Tyr 32:36 +6:45 13:15
7 Amund Glomsås Odal OL 36:29 +10:38 14:49
8 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 37:53 +12:02 15:23
Martin Skytteren Grue IL ikke startet

D45

2 450 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Bjørnerød OK Moss 30:33 12:28
2 Suzy Larsson OK Skogshjortarna 32:56 +2:23 13:26
3 Maria Cole Väsby OK 34:07 +3:34 13:55
4 Britt-Marie Erlandsson Stigsökarna 35:17 +4:44 14:24
5 Karin Stenebo Attunda OK 37:11 +6:38 15:10
6 Ida Syversen Røyken OL 37:15 +6:42 15:12
7 Lena Grandin OK Linné 39:00 +8:27 15:55
8 Eva Martinsson OK Tyr 40:34 +10:01 16:33

H45

3 530 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Källvik Åmåls OK 32:40 9:15
2 Ulrik Olsson Brattås CK 33:03 +0:23 9:21
3 Björn Kristiansson Trollhättans SOK 33:59 +1:19 9:37
4 Tore Bjørnerød OK Moss 34:35 +1:55 9:47
5 Anders Jonsson IK Vikings OK 34:36 +1:56 9:48
6 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 34:51 +2:11 9:52
7 Magnus Nordström Kils OK 35:48 +3:08 10:08
8 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 37:38 +4:58 10:39
9 Anders Johansson Västvärmlands OK 37:42 +5:02 10:40
10 Anders Yngström Göteborg Majorna OK 38:35 +5:55 10:55
11 Kai Solum Rond OL 42:29 +9:49 12:02
12 Jonas Cederlöf OK Tyr 44:09 +11:29 12:30
Fredrik Stenebo Attunda OK ikke godkjent
Lars Gunnarsson Malungs OK ikke startet
Sven Arne Gylterud Fossum IF ikke startet

D50

2 450 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lotta Ransjö OK Tyr 25:09 10:15
2 Bente Line Skaukameratene OL 30:24 +5:15 12:24
3 Tove Strand Måren OK 30:29 +5:20 12:26
4 Anna-Karin Öhgren Karlsbyhedens IK 31:20 +6:11 12:47
5 Christina Gabrielsson Västvärmlands OK 32:47 +7:38 13:22
6 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 33:56 +8:47 13:51
7 Ida Engen Raumar Orientering 34:47 +9:38 14:11
8 Nina Bejbom Uddevalla OK 36:36 +11:27 14:56
9 Vanja Staff OL Toten-Troll 36:52 +11:43 15:02
10 Kristin Tandberg Asker Skiklubb 39:21 +14:12 16:03
11 Annika Lundström Väsby OK 41:07 +15:58 16:46
12 Ann-Sofie Hultsved OK Tyr 42:20 +17:11 17:16
13 Mona Olsson Brattås CK 44:19 +19:10 18:05
14 Hege Heiberg Hadeland OL 56:50 +31:41 23:11
Anne Solheim Haugerud Indre Østfold OK ikke startet

H50

3 110 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 25:33 8:12
2 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 31:11 +5:38 10:01
3 Fredrik Barrulf OK Tyr 35:21 +9:48 11:21
4 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 35:53 +10:20 11:32
5 Magnus Wide Frölunda OL 37:24 +11:51 12:01
6 Bengt Johansson OK Tyr 37:34 +12:01 12:04
7 Roy Johansson OK Skogsvargarna 41:17 +15:44 13:16
8 Thomas Östlund Västvärmlands OK 42:21 +16:48 13:37
9 Kjell Einarsson OK Skogshjortarna 43:11 +17:38 13:53
10 Stein Arne Negård Vang OL 43:36 +18:03 14:01
11 Stein Magnus Moen Grue IL 44:57 +19:24 14:27
12 Jan-Ove Bråthen OK Øst 50:09 +24:36 16:07
13 Hans Kööhler Trollhättans SOK 50:31 +24:58 16:14
14 Erik Simes OK Tyr 53:14 +27:41 17:07
15 Nigel Cole Väsby OK 55:03 +29:30 17:42
16 Niclas Moberg OK Tyr 1:02:48 +37:15 20:11
17 Björn Engström Lustens OK 1:04:37 +39:04 20:46
Lars Andersson OK Tyr ikke godkjent

D55

2 450 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Ericson Åmåls OK 29:18 11:57
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 30:46 +1:28 12:33
3 Kerstin Burman Kvillebyns SK 32:55 +3:37 13:26
4 Eva Oskarsson Hagaby GoIF 35:02 +5:44 14:17
5 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 39:26 +10:08 16:05
6 Marit Axelsson Västvärmlands OK 53:23 +24:05 21:47
7 Mary Falkevik Olsson Västvärmlands OK 55:19 +26:01 22:34
8 Bente Syversen OK Øst 1:05:14 +35:56 26:37
9 Radka Kühnel Trollhättans SOK 1:18:06 +48:48 31:52
Wenche Bjørnstad Ringsaker OK ikke godkjent
Anne Sørum Ringsaker OK ikke godkjent

H55

3 110 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Nordström Kils OK 30:42 9:52
2 Tord Jansson Västvärmlands OK 34:35 +3:53 11:07
3 Anders Axelsson Trollhättans SOK 34:58 +4:16 11:14
4 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 36:59 +6:17 11:53
5 Morten Due Måren OK 37:09 +6:27 11:56
6 Thomas Gabrielsson Västvärmlands OK 37:43 +7:01 12:07
7 Knut Engen Raumar Orientering 38:35 +7:53 12:24
8 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 39:15 +8:33 12:37
9 Ole Hans Øie Løten o-lag 39:56 +9:14 12:50
10 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 40:28 +9:46 13:00
11 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 40:45 +10:03 13:06
12 Sture Ottesen Skaukameratene OL 41:01 +10:19 13:11
13 Tor Strand Raumar Orientering 41:02 +10:20 13:11
14 Christer Ericson Åmåls OK 42:04 +11:22 13:31
15 Rolf Eriksson Västvärmlands OK 43:56 +13:14 14:07
16 Jan Gustafsson OK Tyr 44:02 +13:20 14:09
17 Erik Oskarsson Hagaby GoIF 44:05 +13:23 14:10
18 Göran Andersson OK Rodhen 52:23 +21:41 16:50
19 Anders Alamaa IK Vikings OK 53:43 +23:01 17:16
20 Jan Sveen Raumar Orientering 58:43 +28:01 18:52

D60

2 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lena Granefelt OK Tyr 28:25 13:13
2 Randi Hansen Arnadal IL 42:51 +14:26 19:55
3 Britt-Marie Andersson OK Amne 46:07 +17:42 21:26
4 Inge Iversen Mariager Fjord OK 1:04:02 +35:37 29:46
Emma Grete Haare Konnerud IL ikke godkjent
Annica Lindell Lang Västerbergslagens OL ikke startet

H60

2 830 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 31:26 11:06
2 Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 32:10 +0:44 11:21
3 Lars Olsson Västvärmlands OK 39:54 +8:28 14:05
4 Trond Syversen OK Øst 40:57 +9:31 14:28
5 Roalh Kleveland Kvillebyns SK 42:33 +11:07 15:02
6 Gunnar Bejbom Uddevalla OK 47:01 +15:35 16:36
7 Hans Lyder Haare Konnerud IL 50:59 +19:33 18:00
8 Mats Ivermark Säffle OK 51:09 +19:43 18:04
9 Ingvar Andersson OK Amne 56:35 +25:09 19:59
10 Arne Tesli IL Koll 59:03 +27:37 20:51
Roar Sætaberget Lunderseter IL ikke godkjent
Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK ikke godkjent
Hans-Erik Lang Västerbergslagens OL ikke startet

D65

2 150 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karin Ann-Charlotte Råberg OK Tyr 26:21 12:15
2 Gunilla Olausson  OK Älgen 35:13 +8:52 16:22
3 Eva Höije OK Ravinen 38:05 +11:44 17:42
4 Gunborg Westin Leksands OK 38:23 +12:02 17:51
5 Marith Brekke Hamar OK 41:48 +15:27 19:26
6 Marit Sørensen Skaukameratene OL 46:49 +20:28 21:46
7 Gerd Yttervik IL Express 47:57 +21:36 22:18

H65

2 460 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Granefelt OK Tyr 24:52 10:06
2 Jimmy Nordli Trøsken IL 28:09 +3:17 11:26
3 Jørgen Münster-Swendsen Søllerød OK 28:58 +4:06 11:46
4 Achim Bader OLF Mainz 32:39 +7:47 13:16
5 Widar Taxth Løland IL Express 32:41 +7:49 13:17
6 Per Ivermark Säffle OK 35:01 +10:09 14:14
7 Thorbjörn Nilsson Västvärmlands OK 41:00 +16:08 16:40
8 Niels Jorgen Iversen Mariager Fjord OK 47:05 +22:13 19:08
9 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og Omegn 1:04:17 +39:25 26:07

D70

2 150 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mariann Nilsson Lustens OK 42:49 19:54
2 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 50:17 +7:28 23:23

H70

2 460 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Lundhaug OK Moss 27:41 11:15
2 Lars-Olof Lannfelt OK Skogshjortarna 29:29 +1:48 11:59
3 Arne Kristensen Arnadal IL 30:37 +2:56 12:26
4 Lennart Höije OK Ravinen 30:44 +3:03 12:29
5 Lennart Mattsson Lustens OK 33:54 +6:13 13:46
6 Sven-Arne Nilsson Västvärmlands OK 36:57 +9:16 15:01
7 Kjell Andersson Skattkärrs IF 38:44 +11:03 15:44
8 Reidar Bjørnstad Grue IL 39:18 +11:37 15:58
9 Johnny Eriksen Grue IL 39:32 +11:51 16:04
10 Peter Dahlstedt OK Pan-Kristianstad 43:24 +15:43 17:38
11 Bernt Johansson Häverödals SK 43:30 +15:49 17:40
12 Terje Throndsen Nittedal OL 44:17 +16:36 18:00
13 Harald Brekke Hamar OK 44:35 +16:54 18:07
14 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 45:57 +18:16 18:40
15 Kjell Brinkman OK Älgen 47:44 +20:03 19:24
Ronald Bjerva Drangedal OL ikke godkjent
Kjell Røkke IL Tyrving ikke startet

D75

2 150 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Barbro Vallin Kungälvs OK 46:03 21:25
Anne-Catrine Persson Mariestads FK ikke godkjent

H75

2 150 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elling Frøvoll Sturla, IF 30:01 13:57
2 Kjell Persson Mariestads FK 35:01 +5:00 16:17
3 Janne Månsson Leksands OK 39:15 +9:14 18:15
4 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 40:36 +10:35 18:53
5 Willy Johansen Ringsaker OK 40:54 +10:53 19:01
6 Bo Ullman OK Pan-Kristianstad 42:26 +12:25 19:44
7 Roger Torper Skaukameratene OL 42:42 +12:41 19:51
8 Iver Rognstad Hadeland OL 43:36 +13:35 20:16
Villy Magnusson Kils OK ikke godkjent

H80

2 150 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valter Alamaa IK Vikings OK 35:05 16:19
2 Arvo Hyvönen Skattkärrs IF 36:54 +1:49 17:09
3 John Larsson Västvärmlands OK 41:07 +6:02 19:07
4 Melvin Nilsson Lustens OK 41:23 +6:18 19:14
5 Nils Jansson Skattkärrs IF 48:31 +13:26 22:33
Bertil Lundberg Lustens OK ikke godkjent

D17C

2 560 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Taugbøl Lomeland Ålgård Orientering 31:21 12:14
2 Hanne Holmen Synnfjell OK 47:49 +16:28 18:40
3 Mona Elisabeth Østvang Østmarka OK 49:56 +18:35 19:30
4 Kristin Tjernshaugen OK Moss 52:58 +21:37 20:41
5 Liv Eli Kvesetberg Grue IL 55:12 +23:51 21:33
6 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 55:47 +24:26 21:47
Linda Fredh Hamar OK ikke godkjent

H17C

2 560 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Furuberg Grue IL 29:42 11:36
2 Bjorn Nordvik Kolbotn & Skimt OL 32:38 +2:56 12:44
3 Per-Ivar Sveheim Odal OL 34:42 +5:00 13:33
4 Jørgen K Gjedtjernet Grue IL 34:51 +5:09 13:36
5 Hans Gjedtjernet Grue IL 38:29 +8:47 15:01
6 Markus Hultsved-Andersson OK Tyr 44:32 +14:50 17:23
7 Egil Solbergseter Austmarka IL 45:03 +15:21 17:35
8 Even Smedstad Lunderseter IL 51:14 +21:32 20:00
Tor Sætaberget Lunderseter IL ikke godkjent

Inskolning

1 340 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
6 Astrid Reusch Heming Orientering fullført
Aksel Holmen Synnfjell OK fullført
Therese Holmen Synnfjell OK fullført
Sara-Sofie Larsen Simonsen OK Øst fullført
Aurora Sørli Grande Eidskog OL fullført
Noah Olsson Stigsökarna fullført
Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL fullført
Amund Vogt Østmarka OK fullført
Amalie Østvang Østmarka OK fullført
Nora Østvang Østmarka OK fullført
Vemund Ihlebekk OK Moss fullført
Rebecca Eriksson OK Skärmen fullført
Martin Sundkøien Odal OL fullført
Knut Egil Sjønneng Sjøen Odal OL fullført
Hanna Åserud Sørensen Odal OL fullført
Håkon Åserud Sørensen Odal OL fullført
Vidar Ekdala Kungälvs OK fullført
Lydia Stake Västvärmlands OK fullført
Asbjørn Lande Eidskog OL fullført
Eline Sørli Eidskog OL fullført
Tilda Kindlund OK Tyr fullført

U1

1 340 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Skytteren Furuberg Grue IL 11:53 8:52
2 Albin Lundkvist Falköpings AIK OK 14:29 +2:36 10:48
3 Mia Østerud Nymoen Grue IL 16:52 +4:59 12:35
4 Vilde Skytteren Furuberg Grue IL 16:59 +5:06 12:40
5 Emil Skytteren Grue IL 17:31 +5:38 13:04
6 Axel Ekdala Kungälvs OK 23:45 +11:52 17:43
7 Wilhelm Olsson Stigsökarna 25:50 +13:57 19:16
8 Amund Hagberg Solum Rond OL 30:59 +19:06 23:07

U2

1 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Christine Hansen Røyken OL 35:14 20:08
2 Elis Lundkvist Falköpings AIK OK 51:04 +15:50 29:10
3 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 57:15 +22:01 32:42

D13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fanny Lilljeqvist Stigsökarna 45:48 20:49
2 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 51:40 +5:52 23:29
3 Emilie Støren Bø OL 57:58 +12:10 26:20
Julia Gunnarsson Malungs OK ikke startet

H13-16C

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 37:57 17:15
2 Even K Gjedtjernet Grue IL 39:54 +1:57 18:08
3 Rasmus Lilljeqvist Stigsökarna 39:59 +2:02 18:10
Ole Anders Glomsås Odal OL ikke godkjent

Öppen motion 1

1 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Syversen OK Øst 19:57 11:24
2 Mina Bonnerud Eidskog OL 1:19:48 +59:51 45:36
Nellie Erlandsson Stigsökarna ikke godkjent

Öppen motion 3

2 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Olsson Västvärmlands OK 28:13 12:49
2 Hilde Bader OLF Mainz 37:43 +9:30 17:08
2 Guro Mo OL Toten-Troll 37:43 +9:30 17:08
4 Oddvar Gravingen Grue IL 38:20 +10:07 17:25
5 Ingunn  Amblie Eidskog OL 42:59 +14:46 19:32
6 Odin Johansen Eidskog OL 50:58 +22:45 23:09
7 Tor Simonsen OK Øst 56:29 +28:16 25:40
8 Eva Westerholm-Lannfelt OK Skogshjortarna 1:06:51 +38:38 30:23
9 Ellen  Bjerva Drangedal OL 1:08:47 +40:34 31:15
10 Karin Wallén-Beckius Västerås SOK 1:12:53 +44:40 33:07
11 Eva K Johansson Kungälvs OK 1:17:43 +49:30 35:19
Tine Bjørnstad Raumar Orientering ikke godkjent

Öppen motion 5

2 560 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annika Leufvén Åmåls OK 30:55 12:04
2 Erik Haugen Ringsaker OK 34:14 +3:19 13:22
3 Mattias Persson OK Tyr 34:46 +3:51 13:34
4 Ulf Grandin OK Linné 37:41 +6:46 14:43
5 Jenny Olsson Stigsökarna 39:34 +8:39 15:27
6 Tony Gullqvist Västvärmlands OK 42:08 +11:13 16:27
7 Sindre Ryan Asker Skiklubb 53:25 +22:30 20:51
8 Lars Thyberg Västvärmlands OK 53:42 +22:47 20:58
9 Gunnar Råberg OK Tyr 53:48 +22:53 21:00
10 Håkan Håkansson Kungälvs OK 1:06:02 +35:07 25:47
11 Halvor  Mangseth Klubblös 1:49:34 +1:18:39 42:47
Eva Wöhrer Stigsökarna ikke godkjent
Erwin Wöhrer Stigsökarna ikke godkjent

Öppen motion 7

2 680 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elis Nordström Kils OK 50:47 18:56
2 Truls Fjeldstad Porsgrunn OL 52:09 +1:22 19:27
3 Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering 52:23 +1:36 19:32
4 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 53:47 +3:00 20:04
5 Eric Campbell Lustens OK 56:24 +5:37 21:02
6 Maria Nordström Kils OK 1:03:06 +12:19 23:32
7 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:14:13 +23:26 27:41
8 Lars Broström Degerfors OK 1:15:29 +24:42 28:09
9 Jan Ekberg Skattkärrs IF 1:34:35 +43:48 35:17

Öppen motion 8

3 940 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Hvittfeldt IFK Moras OK 40:44 10:20
2 Leif Martinsson OK Tyr 44:29 +3:45 11:17
3 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 49:06 +8:22 12:27
4 Jonas Backlund Västvärmlands OK 59:08 +18:24 15:00
5 Jenny Gullqvist Västvärmlands OK 1:10:25 +29:41 17:52
6 Christian Reusch Heming Orientering 1:40:54 +1:00:10 25:36
7 Lars Sonnert Klubblös 1:41:08 +1:00:24 25:40
Jörgen Karlsson Västvärmlands OK ikke godkjent
Staffan Olsson Stigsökarna ikke godkjent
Maria Torgersen Bækkelagets SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor