Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Glåmdalsløpet KM mellom Hedmark / Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet KM mellom Hedmark / Oppland
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 12 mai 2013

N-åpen

2 290 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 43:04 18:48
Selma Briskerud Hasselvold Grue IL 55:53 24:24
Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 37:01 16:09
Ragnar Lande Eidskog OL 42:10 18:24
Even Lien Gjø-Vard OL 47:13 20:37
Lars Lien Gjø-Vard OL 37:26 16:20
Tatjana Markov Austmarka IL 33:35 14:39
Knut Egil Sjøen Odal OL - Orientering 42:35 18:35
Kasper Snapa Grue IL 56:07 24:30
Gaute Lindaas Elverum OK ikke startet

D 11-12

2 750 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anna Austad Sveen Raumar Orientering ikke startet

D 11-12N

2 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Tora Briskerud Hasselvold Grue IL diskvalifisert

D 13-14

2 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 32:41 11:23
2 Guri Sandvold Tynset IF 34:41 +2:00 12:05
3 Agnethe Hasli Synnfjell OK 56:05 +23:24 19:32

D 13-16C

3 140 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Bredalen Nittedal OL 51:03 16:15
Maren Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL diskvalifisert

D 13-16N

2 730 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Melgård Sveen Elverum OK 28:19 10:22
2 Tone Kristiansen Austmarka IL 57:39 +29:20 21:07

D 15-16

3 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rebekka Markov Austmarka IL 51:54 15:46
2 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 52:39 +0:45 16:00
3 Kristine Fjeld Ringsaker OK 53:56 +2:02 16:23

D 17-C

3 140 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 29:11 9:17
2 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 32:19 +3:08 10:17
3 Gro Strand Austmarka IL 33:39 +4:28 10:42
4 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 42:59 +13:48 13:41
5 Anne Catherine Ekroll Raumar Orientering 44:05 +14:54 14:02
6 Ingunn Svensrud Lunderseter IL 52:39 +23:28 16:46

D 17-N

2 730 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Aafloen Henriksen Lunderseter IL 34:41 12:42
2 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 47:21 +12:40 17:20
3 Liv Simonsen OK Øst 52:01 +17:20 19:03
Tina Bjørnstad Raumar Orientering ikke startet

D 17-20

3 950 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 39:22 9:57
2 Evine Westli Andersen Løten o-lag 40:58 +1:36 10:22
3 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 43:27 +4:05 11:00
4 Marte Fallbakken Berge Løten o-lag 46:56 +7:34 11:52
5 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 50:24 +11:02 12:45
Nora Hui Andersen Hamar OK brutt
Anne Larsen Ringsaker OK ikke startet

D 21-

4 190 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 38:31 9:11
2 Nina Smestad Løten o-lag 43:51 +5:20 10:27
3 Linda Engen Raumar Orientering 55:19 +16:48 13:12
4 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1:08:49 +30:18 16:25
5 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:18:57 +40:26 18:50
Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert

D 45-

3 580 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lofthus Lillehammer OK 39:26 11:00
2 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 40:37 +1:11 11:20
3 May Kristin Pedersen Ringsaker OK 45:02 +5:36 12:34
4 Kari Melgård Sveen Elverum OK 47:10 +7:44 13:10
5 Inger Svaland OL Vallset/Stange 47:39 +8:13 13:18
6 Ida Engen Raumar Orientering 50:50 +11:24 14:11
7 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 51:50 +12:24 14:28
8 Mette Solbergseter Austmarka IL 53:29 +14:03 14:56
9 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 57:18 +17:52 16:00
10 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 1:05:50 +26:24 18:23
11 Randi Fallbakken Berge Løten o-lag 1:11:29 +32:03 19:58
Gro Ellegaard Hamar OK ikke startet
Anne-Grete Austad Raumar Orientering ikke startet

D 55-

3 290 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 41:33 12:37
2 Lis Dæhli Løten o-lag 44:51 +3:18 13:37
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 45:53 +4:20 13:56
4 Anne Sørum Ringsaker OK 51:08 +9:35 15:32
5 Bente Grøndalen Hamar OK 1:29:22 +47:49 27:09
Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange brutt

D 65-

2 450 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Feiring Hamar OK 52:40 21:29
2 Inger Johanne Ruud Hamar OK 55:00 +2:20 22:26
3 Siri Hestad Hamar OK 55:57 +3:17 22:50
4 Tea Forberg Rond OL 56:25 +3:45 23:01
5 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 57:52 +5:12 23:37

D 75-

2 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Inger E. Vamnes Hamar OK diskvalifisert

H -10

2 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 31:45 13:51
Mats Lindaas Elverum OK 36:10 15:47
Emil Skytteren Grue IL 38:18 16:43

H 11-12

2 750 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lund Kongsberg OL 24:50 9:01
2 Even Bordal Ringsaker OK 30:03 +5:13 10:55
3 Grunde Isaksætre Grue IL 30:58 +6:08 11:15
4 John Arne Torp Lunderseter IL 34:23 +9:33 12:30

H 11-12N

2 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 32:10 14:02

H 13-14

2 870 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Lund Kongsberg OL 29:07 10:08
2 Sverre Narum OL Vallset/Stange 31:39 +2:32 11:01
3 Even Lindaas Elverum OK 33:31 +4:24 11:40
4 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 33:40 +4:33 11:43
5 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 37:35 +8:28 13:05
6 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 41:02 +11:55 14:17
7 Eskil Frøisland Vang OL 43:42 +14:35 15:13
8 Ole Johan Bråten Vang OL 46:05 +16:58 16:03
9 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 50:35 +21:28 17:37
10 Fredrik Sveen Vang OL 1:00:12 +31:05 20:58
Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering diskvalifisert

H 13-16C

3 140 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen K. Gjedtjernet Grue IL 32:33 10:21
2 Even K. Gjedtjernet Grue IL 40:51 +8:18 13:00
3 Sondre Skytteren Grue IL 49:13 +16:40 15:40
4 Håkon Moen Raumar Orientering 55:46 +23:13 17:45
Ola Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL diskvalifisert
Jørgen Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK ikke startet

H 15-16

3 580 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 35:03 9:47
2 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 38:08 +3:05 10:39
3 Einar Lund Kongsberg OL 38:19 +3:16 10:42
4 Johannes Bordal Ringsaker OK 40:09 +5:06 11:12
5 Sverre Bang Støeng Hamar OK 40:26 +5:23 11:17
6 Trygve Bondhus Often Tynset IF 44:14 +9:11 12:21
7 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 49:46 +14:43 13:54
8 Martin Nordvi Grue IL 1:06:22 +31:19 18:32

H 17-C

3 140 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Røhnebek Brandval/Kongsvinger OK 28:17 9:00
2 Tor Sætaberget Lunderseter IL 29:53 +1:36 9:31
3 John Tangen Hamar OK 32:00 +3:43 10:11
4 Tor Arne Andersen Hamar OK 39:43 +11:26 12:38
5 Egil Solbergseter Austmarka IL 40:07 +11:50 12:46
6 Zbignev Narkevic Grue IL 54:39 +26:22 17:24

H 17-N

2 730 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Hasselvold Grue IL 24:32 8:59
2 Pål Snapa Grue IL 28:03 +3:31 10:16
3 Tor Simonsen OK Øst 46:42 +22:10 17:06
Tor Arne Simonsen Loxhaug OK Øst ikke startet

H 17-20

4 190 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Bergum Gjø-Vard OL 33:50 8:04
2 Simen Bordal Ringsaker OK 33:58 +0:08 8:06
3 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 36:35 +2:45 8:43
4 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 36:47 +2:57 8:46
5 Lars Bredalen Nittedal OL 39:50 +6:00 9:30
6 Einar Lofthus Lillehammer OK 40:31 +6:41 9:40
7 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 47:50 +14:00 11:24
8 Henrik Bordal Ringsaker OK 55:01 +21:11 13:07
9 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:08:46 +34:56 16:24

H 21-

5 630 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kenneth Bilstad Vang OL 40:56 7:16
2 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 42:58 +2:02 7:37
3 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 44:57 +4:01 7:59
4 Anders Skjeset Vang OL 45:03 +4:07 8:00
5 Jostein Haug OL Vallset/Stange 47:02 +6:06 8:21
6 Marius Øie Løten o-lag 47:07 +6:11 8:22
7 Dag Lofthus Hamar OK 47:48 +6:52 8:29
8 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 48:54 +7:58 8:41
9 Brage Ekroll Jahren Raumar Orientering 49:12 +8:16 8:44
10 Jan Ola Pedersen Vang OL 55:08 +14:12 9:47
11 Eivind Lande Eidskog OL 1:05:29 +24:33 11:37
12 Sofie Johansson OK Linné 1:07:44 +26:48 12:01

H 35-

4 190 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 34:13 8:09
2 Stian Myrvang Lunderseter IL 44:24 +10:11 10:35
3 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:00:01 +25:48 14:19
4 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:04:33 +30:20 15:24
Svein Erik Larsen Ringsaker OK ikke startet

H 45-

3 950 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka 30:58 7:50
2 Onno Verberne OL Toten-Troll 37:24 +6:26 9:28
3 Stein Arne Negård Vang OL 39:06 +8:08 9:53
4 Bjørn Karlstad Brandval/Kongsvinger OK 39:46 +8:48 10:04
5 Knut Engen Raumar Orientering 41:54 +10:56 10:36
6 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 43:32 +12:34 11:01
7 Arne Arnesen Hamar OK 45:07 +14:09 11:25
8 Thor Bjørnseth Brandval/Kongsvinger OK 45:23 +14:25 11:29
9 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 45:55 +14:57 11:37
10 Harald Berge Løten o-lag 47:01 +16:03 11:54
11 Øystein Melby Hamar OK 47:07 +16:09 11:55
12 Tore Lindaas Elverum OK 54:56 +23:58 13:54
13 Ole Bang Hamar OK 55:43 +24:45 14:06
Petter Gullikstad Røros IL ikke startet

H 55-

3 580 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 30:26 8:30
2 Trond Olsen Løten o-lag 34:27 +4:01 9:37
3 Frode Hjorth Hamar OK 34:35 +4:09 9:39
4 Terje Tangen Ringsaker OK 34:41 +4:15 9:41
5 Øyvind Sørlie Hadeland OL 37:53 +7:27 10:34
6 Stein Nordvi Elverum OK 38:24 +7:58 10:43
7 Terje Gudbrandsen Hamar OK 38:38 +8:12 10:47
8 Tore Nilsen Elverum OK 39:20 +8:54 10:59
9 Tor Solbergseter Austmarka IL 39:50 +9:24 11:07
10 Ole Lien Løten o-lag 40:01 +9:35 11:10
11 Karl Aasmund Erøy OK Moss 40:41 +10:15 11:21
12 Arve Smestad Løten o-lag 41:16 +10:50 11:31
13 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 42:10 +11:44 11:46
14 Erik Grøndalen Hamar OK 42:42 +12:16 11:55
15 Asle Jahren Raumar Orientering 42:58 +12:32 12:00
16 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 43:08 +12:42 12:02
17 Tor Strand Raumar Orientering 44:42 +14:16 12:29
18 Knut Haug OL Vallset/Stange 51:19 +20:53 14:20
19 Jan Sveen Raumar Orientering 51:20 +20:54 14:20
20 Erik Haugen Ringsaker OK 51:56 +21:30 14:30
21 Jarle Busterud Elverum OK 53:28 +23:02 14:56
22 Roar Sætaberget Lunderseter IL 53:37 +23:11 14:58
Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering diskvalifisert

H 65-

3 290 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Feiring Hamar OK 37:33 11:24
2 Leif Billingsø Eidskog OL 37:49 +0:16 11:29
3 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 39:01 +1:28 11:51
4 Klaus Engen Eidskog OL 42:52 +5:19 13:01
5 Knut Skjeset Vang OL 45:29 +7:56 13:49
6 Knut Fjæstad Hamar OK 45:43 +8:10 13:53
7 Per Gunnar Gjølstad Brandval/Kongsvinger OK 47:39 +10:06 14:28
8 Olav Høiås Vang OL 50:54 +13:21 15:28
9 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 51:18 +13:45 15:35
10 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:07:39 +30:06 20:33
11 Trygve Hestad Hamar OK 1:21:38 +44:05 24:48

H 75-

2 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Ruud Hamar OK 47:34 19:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor