Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: søndag 7 september 2014

H17-20

49 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 OL Trollelg 1 1:40:28
1. Trond Einar Moen Pedersli 35:51 1 35:51 1
2. Ove Baardsgaard 29:20 6 +0:58 1:05:11 2 +1 +0:27 +0:27
3. Andreas Sølberg 35:17 1 1:40:28 1 -1 -0:27
2 Kongsberg OL 1 1:40:33 +0:05
1. Karl Fremstad 36:01 4 +0:10 36:01 4 +0:10
2. Sigur Heggedal 28:43 3 +0:21 1:04:44 1 -3 -0:10
3. Sindre Sandven 35:49 2 +0:32 1:40:33 2 +1 +0:05 +0:05
3 Frol IL 1 1:44:42 +4:14
1. Paul Sirum 35:54 2 +0:03 35:54 2 +0:03
2. Jonas Ressem 31:38 12 +3:16 1:07:32 3 +1 +2:48 +2:45
3. Stian Sundsvik 37:10 6 +1:53 1:44:42 3 0 +4:14 +1:26
3 Varegg Fleridrett 1 1:44:42 +4:14
1. Olav Ekrheim 39:43 11 +3:52 39:43 11 +3:52
2. Vegard Jarvis Westergård 28:22 1 1:08:05 5 -6 +3:21 -0:31
3. Sindre Østgulen Deisz 36:37 5 +1:20 1:44:42 3 -2 +4:14 +0:53
5 Raumar Orientering 1 1:45:02 +4:34
1. Anders Haga 39:45 13 +3:54 39:45 13 +3:54
2. Vetle Christiansen 29:14 5 +0:52 1:08:59 7 -6 +4:15 +0:21
3. Magne Haga 36:03 4 +0:46 1:45:02 5 -2 +4:34 +0:19
6 Fossum IF 1 1:46:19 +5:51
1. Olai Stensland Lillevold 39:56 14 +4:05 39:56 14 +4:05
2. Elias T. Mølnvik 30:26 7 +2:04 1:10:22 11 -3 +5:38 +1:33
3. Borger Melsom 35:57 3 +0:40 1:46:19 6 -5 +5:51 +0:13
7 Fossum IF 2 1:46:59 +6:31
1. Oskar Størmer 35:58 3 +0:07 35:58 3 +0:07
2. Sigurd Melsom 33:36 23 +5:14 1:09:34 9 +6 +4:50 +4:43
3. Håvard Irgens 37:25 7 +2:08 1:46:59 7 -2 +6:31 +1:41
8 Nydalens SK 1 1:47:32 +7:04
1. Erik Olsvik Dengerud 39:43 11 +3:52 39:43 11 +3:52
2. Eirik Langedal Breivik 29:04 4 +0:42 1:08:47 6 -5 +4:03 +0:11
3. Jonas Madslien Bakken 38:45 10 +3:28 1:47:32 8 +2 +7:04 +3:01
9 Halden SK 1 1:49:38 +9:10
1. Håkon Raadal Bjørlo 39:01 9 +3:10 39:01 9 +3:10
2. Anders Felde Olaussen 31:55 15 +3:33 1:10:56 12 +3 +6:12 +3:02
3. Markus Holter 38:42 9 +3:25 1:49:38 9 -3 +9:10 +2:58
10 OL Tønsberg og omegn 1 1:50:34 +10:06
1. Mathias Gløersen 40:02 19 +4:11 40:02 19 +4:11
2. Anders Krona Haflan 31:45 13 +3:23 1:11:47 15 -4 +7:03 +2:52
3. Håkon Fruseth Christiansen 38:47 11 +3:30 1:50:34 10 -5 +10:06 +3:03
11 Tynset IF 1 1:50:44 +10:16
1. Erlend Kvittum Nytrøen 40:00 17 +4:09 40:00 17 +4:09
2. Anders Nyaas 31:50 14 +3:28 1:11:50 16 -1 +7:06 +2:57
3. Petter Vangen Lunåsmo 38:54 12 +3:37 1:50:44 11 -5 +10:16 +3:10
12 NTNUI 1 1:50:50 +10:22
1. Magne Jutulstad 39:58 16 +4:07 39:58 16 +4:07
2. Jonas Klausen Espedal 32:38 19 +4:16 1:12:36 17 +1 +7:52 +3:45
3. Rasmus Rørholt Theisen 38:14 8 +2:57 1:50:50 12 -5 +10:22 +2:30
13 Heming Orientering 1 1:53:38 +13:10
1. Harald Astrup Arnesen 39:39 10 +3:48 39:39 10 +3:48
2. Ulrik Astrup Arnesen 28:24 2 +0:02 1:08:03 4 -6 +3:19 -0:29
3. Henrik Gjemdal 45:35 19 +10:18 1:53:38 13 +9 +13:10 +9:51
14 Nydalens SK 2 1:56:01 +15:33
1. Eivind Høydal 37:58 5 +2:07 37:58 5 +2:07
2. Elias Wiklund 33:02 21 +4:40 1:11:00 13 +8 +6:16 +4:09
3. Jørgen Madslien 45:01 18 +9:44 1:56:01 14 +1 +15:33 +9:17
15 Asker Skiklubb 1 1:56:27 +15:59
1. Ola Løvald Bråten 40:11 20 +4:20 40:11 20 +4:20
2. Eivind Øfsthus Gravir 35:22 27 +7:00 1:15:33 22 +2 +10:49 +6:29
3. Vegard Gulbrandsen 40:54 13 +5:37 1:56:27 15 -7 +15:59 +5:10
16 Kristiansand OK 1 1:56:34 +16:06
1. Matias H Hanisch 38:02 6 +2:11 38:02 6 +2:11
2. Morten Jørgensen 31:36 11 +3:14 1:09:38 10 +4 +4:54 +2:43
3. Jon Nilsen 46:56 21 +11:39 1:56:34 16 +6 +16:06 +11:12
17 Freidig 1 1:57:17 +16:49
1. Mattis Holt 41:49 26 +5:58 41:49 26 +5:58
2. Håvard Eidsmo 30:47 8 +2:25 1:12:36 17 -9 +7:52 +1:54
3. Rein Helle Mårdalen 44:41 17 +9:24 1:57:17 17 0 +16:49 +8:57
18 Nydalens SK 3 1:59:13 +18:45
1. Tord Haflan 40:01 18 +4:10 40:01 18 +4:10
2. Gjermund Tørnqvist Halden 31:09 10 +2:47 1:11:10 14 -4 +6:26 +2:16
3. Simen Eid Nielsen 48:03 24 +12:46 1:59:13 18 +4 +18:45 +12:19
19 Frol IL 2 1:59:18 +18:50
1. Vegard Ressem 38:03 7 +2:12 38:03 7 +2:12
2. Johan Otto Munkeby 31:06 9 +2:44 1:09:09 8 +1 +4:25 +2:13
3. Johannes Okkenhaug 50:09 27 +14:52 1:59:18 19 +11 +18:50 +14:25
20 Hamar OK 1 2:00:33 +20:05
1. Sverre Bang Støeng 40:55 21 +5:04 40:55 21 +5:04
2. Einar Lofthus 32:11 17 +3:49 1:13:06 19 -2 +8:22 +3:18
3. Ivar Jevne Arnesen 47:27 23 +12:10 2:00:33 20 +1 +20:05 +11:43
21 Ringsaker OK 1 2:00:53 +20:25
1. Simen Bordal 41:26 22 +5:35 41:26 22 +5:35
2. Henrik Bordal 36:10 29 +7:48 1:17:36 24 +2 +12:52 +7:17
3. Johannes Bordal 43:17 14 +8:00 2:00:53 21 -3 +20:25 +7:33
22 Kristiansand OK 2 2:02:43 +22:15
1. Henrik Upsal 46:09 33 +10:18 46:09 33 +10:18
2. Marius Pytten 32:47 20 +4:25 1:18:56 25 -8 +14:12 +3:54
3. Torkel Reinhartsen 43:47 15 +8:30 2:02:43 22 -3 +22:15 +8:03
23 Varegg Fleridrett 2 2:03:05 +22:37
1. Markus Kjærner-Semb 43:43 29 +7:52 43:43 29 +7:52
2. Styrk Almeland Bleie 35:14 25 +6:52 1:18:57 27 -2 +14:13 +6:21
3. Per Ola Ottesen 44:08 16 +8:51 2:03:05 23 -4 +22:37 +8:24
24 Vegårshei IL 1 2:04:32 +24:04
1. Are Smeland Nygårdseter 39:56 14 +4:05 39:56 14 +4:05
2. Bjørnar Smeland Nygårdseter 37:15 31 +8:53 1:17:11 23 +9 +12:27 +8:22
3. Olav Vestøl 47:21 22 +12:04 2:04:32 24 +1 +24:04 +11:37
25 Nord-Østerdal OK 1 2:05:34 +25:06
1. Ivar Aukrust Osmoen 41:34 24 +5:43 41:34 24 +5:43
2. Øyvind Berg 37:42 33 +9:20 1:19:16 31 +7 +14:32 +8:49
3. John Kasper Svergja 46:18 20 +11:01 2:05:34 25 -6 +25:06 +10:34
26 Konnerud IL 1 2:06:41 +26:13
1. Audun Heimdal 38:57 8 +3:06 38:57 8 +3:06
2. Håvard Landro Svingheim 36:29 30 +8:07 1:15:26 21 +13 +10:42 +7:36
3. Truls Sildnes Baklid 51:15 29 +15:58 2:06:41 26 +5 +26:13 +15:31
27 Fredrikstad SK 1 2:07:14 +26:46
1. Herman Ryen Martinsen 41:56 27 +6:05 41:56 27 +6:05
2. Asgeir Ristesund 33:23 22 +5:01 1:15:19 20 -7 +10:35 +4:30
3. Lasse Simonsen 51:55 32 +16:38 2:07:14 27 +7 +26:46 +16:11
28 Byåsen IL 1 2:10:32 +30:04
1. Øyvind Wiggen 43:11 28 +7:20 43:11 28 +7:20
2. Brage Jørum 35:54 28 +7:32 1:19:05 29 +1 +14:21 +7:01
3. Sigurd Stenvik 51:27 31 +16:10 2:10:32 28 -1 +30:04 +15:43
29 Halden SK 2 2:11:04 +30:36
1. Peter Nordbrøden 47:00 34 +11:09 47:00 34 +11:09
2. Håkon Østraat Sævareid 31:56 16 +3:34 1:18:56 25 -9 +14:12 +3:03
3. Petter Norsted Kildebo 52:08 33 +16:51 2:11:04 29 +4 +30:36 +16:24
30 Sturla, IF 1 2:15:05 +34:37
1. Sturla Frydenlund 44:39 32 +8:48 44:39 32 +8:48
2. Ingunn Egeberg Vári 39:03 35 +10:41 1:23:42 33 +1 +18:58 +10:10
3. Lars Henrik Thon 51:23 30 +16:06 2:15:05 30 -3 +34:37 +15:39
31 Freidig 2 2:20:24 +39:56
1. Kjetil Mølnvik 41:32 23 +5:41 41:32 23 +5:41
2. Adrian Opheim 37:33 32 +9:11 1:19:05 29 +6 +14:21 +8:40
3. Nils Ola Kvam 1:01:19 35 +26:02 2:20:24 31 +2 +39:56 +25:35
32 Bækkelagets SK 1 2:23:41 +43:13
1. Sebastian Torgersen 41:45 25 +5:54 41:45 25 +5:54
2. Gard-Martin Udnesseter Johnson 53:24 39 +25:02 1:35:09 36 +11 +30:25 +24:31
3. Thomas Schive 48:32 26 +13:15 2:23:41 32 -4 +43:13 +12:48
33 Oppsal Orientering 1 2:25:02 +44:34
1. Are Wigaard 1:01:55 37 +26:04 1:01:55 37 +26:04
2. Knut Aasheim 32:11 17 +3:49 1:34:06 35 -2 +29:22 +3:18
3. Ole Martin Edstrøm 50:56 28 +15:39 2:25:02 33 -2 +44:34 +15:12
34 Stjørdals-Blink Orientering 1 2:25:08 +44:40
1. Endre Aaen 48:57 35 +13:06 48:57 35 +13:06
2. Henrik Nielsen Solberg 47:47 37 +19:25 1:36:44 37 +2 +32:00 +18:54
3. Ole Wanvik Haugen 48:24 25 +13:07 2:25:08 34 -3 +44:40 +12:40
35 IL Leik 1 2:25:12 +44:44
1. Ola Keiserås 43:45 30 +7:54 43:45 30 +7:54
2. Jonas Unsgård 35:16 26 +6:54 1:19:01 28 -2 +14:17 +6:23
3. Ingebrigt Eid 1:06:11 36 +30:54 2:25:12 35 +7 +44:44 +30:27
36 Halden SK 3 2:29:49 +49:21
1. Olav Schmitt Gran 49:47 36 +13:56 49:47 36 +13:56
2. Trygve Kristoffer Løvli 43:04 36 +14:42 1:32:51 34 -2 +28:07 +14:11
3. Sander Kirkebøen 56:58 34 +21:41 2:29:49 36 +2 +49:21 +21:14
37 Kristiansand OK 3 2:31:33 +51:05
1. Vetle Elias Lynnebakken 44:25 31 +8:34 44:25 31 +8:34
2. Vegard Myhre 34:58 24 +6:36 1:19:23 32 +1 +14:39 +6:05
3. Vetle Reinhartsen 1:12:10 37 +36:53 2:31:33 37 +5 +51:05 +36:26
38 Wing OK 1 2:57:08 +1:16:40
1. Asbjørn Midtbø 1:05:55 38 +30:04 1:05:55 38 +30:04
2. Arvid Lyngstad 38:52 34 +10:30 1:44:47 38 0 +40:03 +9:59
3. Johannes K. Midtbø 1:12:21 38 +37:04 2:57:08 38 0 +1:16:40 +36:37
39 Indre Østfold OK 1 3:40:01 +1:59:33
1. Odd Kasper Ekre 1:15:59 39 +40:08 1:15:59 39 +40:08
2. Jørgen Vister 53:21 38 +24:59 2:09:20 39 0 +1:04:36 +24:28
3. Jens Nandrup Nielsen 1:30:41 39 +55:24 3:40:01 39 0 +1:59:33 +54:57
Kongsberg OL 2 diskvalifisert
1. Mathias Drage diskvalifisert diskvalifisert
2. Trygve Heggedal 35:54 0 +7:32 diskvalifisert
3. Einar Lund 43:31 0 +8:14 diskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 1 brutt
1. Ask Kleist Godal 35:54 0 +0:03 brutt
2. Amund Bø Kongsbakk brutt brutt
3. Håkon Hegreberg brutt brutt
Fana IL 1 brutt
1. Jakob Eikner brutt brutt
2. Bjørnar Almeland brutt brutt
3. brutt brutt
Fossum IF 3 brutt
1. Martin Borge Heir 42:03 0 +6:12 brutt
2. brutt brutt
3. brutt brutt
Heming Orientering 2 brutt
1. Lars Treekrem 41:58 0 +6:07 brutt
2. brutt brutt
3. brutt brutt
Larvik OK 1 brutt
1. Tobias Kristensen 1:05:17 0 +29:26 brutt
2. Jens Didrik Berg 50:45 0 +22:23 brutt
3. Anders Bjørningstad Kristoffersen brutt brutt
Lillomarka OL 1 brutt
1. Steinar Kollerud 41:42 0 +5:51 brutt
2. Robin Bergane Jansson 36:04 0 +7:42 brutt
3. Thorstein Wang brutt brutt
Nord-Østerdal OK 2 brutt
1. Hans Peder Langbekkhei 58:03 0 +22:12 brutt
2. Anders Tingstad 44:00 0 +15:38 brutt
3. Anders Rønning brutt brutt
NTNUI 2 brutt
1. Andreas Alvem 1:11:23 0 +35:32 brutt
2. Jenny Braseth 1:00:20 0 +31:58 brutt
3. Sindre Engzelius Gylver brutt brutt
OL Trollelg 2 brutt
1. Olav Andreas Remmen 42:05 0 +6:14 brutt
2. Hallvard Seim Grøvlen brutt brutt
3. Brynjar Forseth brutt brutt

D17-20

37 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Frol IL 1 1:32:57
1. Line Sundsvik 31:51 3 +0:26 31:51 3 +0:26
2. Eirin Svanøe-Hafstad 29:45 2 +0:31 1:01:36 2 -1 +0:57 +0:31
3. Mathilde Rundhaug 31:21 3 +1:07 1:32:57 1 -1 -0:57
2 Fossum IF 1 1:33:36 +0:39
1. Sigrid Alexandersen 31:44 2 +0:19 31:44 2 +0:19
2. Ragnhild Hjermstad 29:55 3 +0:41 1:01:39 3 +1 +1:00 +0:41
3. Gunvor Hov Høydal 31:57 4 +1:43 1:33:36 2 -1 +0:39 -0:21
3 Asker Skiklubb 1 1:35:00 +2:03
1. Tilla Farnes Hennum 31:25 1 31:25 1
2. Ingrid Gulbrandsen 29:14 1 1:00:39 1 0 0:00
3. Kaja Bråten Løvald 34:21 7 +4:07 1:35:00 3 +2 +2:03 +2:03
4 Freidig 1 1:43:54 +10:57
1. Gina Mølnvik 37:45 10 +6:20 37:45 10 +6:20
2. Malin Sandstad 33:50 9 +4:36 1:11:35 6 -4 +10:56 +4:36
3. Frida Sæther 32:19 5 +2:05 1:43:54 4 -2 +10:57 +0:01
5 Lillomarka OL 1 1:44:44 +11:47
1. Siri Kollerud 35:57 6 +4:32 35:57 6 +4:32
2. Kristin Brekke 37:32 12 +8:18 1:13:29 11 +5 +12:50 +8:18
3. Andrine Benjaminsen 31:15 2 +1:01 1:44:44 5 -6 +11:47 -1:03
6 Nydalens SK 1 1:45:13 +12:16
1. Ingeborg Ellegaard Melby 36:46 7 +5:21 36:46 7 +5:21
2. Karen Bjergaard 34:55 10 +5:41 1:11:41 8 +1 +11:02 +5:41
3. Anine Ahlsand 33:32 6 +3:18 1:45:13 6 -2 +12:16 +1:14
7 NTNUI 1 1:45:37 +12:40
1. Hedvig Åstebøl 33:11 4 +1:46 33:11 4 +1:46
2. Live Bredholt Jørgensen 36:19 11 +7:05 1:09:30 4 0 +8:51 +7:05
3. Jorunn Kvakland 36:07 8 +5:53 1:45:37 7 +3 +12:40 +3:49
8 Larvik OK 1 1:45:46 +12:49
1. Julie Hjortland 37:41 9 +6:16 37:41 9 +6:16
2. Lovise Fremstad 37:51 15 +8:37 1:15:32 14 +5 +14:53 +8:37
3. Runa Fremstad 30:14 1 1:45:46 8 -6 +12:49 -2:04
9 Asker Skiklubb 2 1:50:14 +17:17
1. Nora Synnøve Woxholth 40:37 17 +9:12 40:37 17 +9:12
2. Margrethe Wisløff 32:54 8 +3:40 1:13:31 12 -5 +12:52 +3:40
3. Fanni Jauhojärvi Markussen 36:43 9 +6:29 1:50:14 9 -3 +17:17 +4:25
10 Varegg Fleridrett 1 1:50:44 +17:47
1. Line Laurantsen 40:34 16 +9:09 40:34 16 +9:09
2. Ingrid Vrålstad Løvås 30:59 4 +1:45 1:11:33 5 -11 +10:54 +1:45
3. Ingunn Rognsvåg 39:11 12 +8:57 1:50:44 10 +5 +17:47 +6:53
11 Halden SK 1 1:50:51 +17:54
1. Gina Granstedt 41:04 18 +9:39 41:04 18 +9:39
2. Nina Asheim Birkeland 31:50 6 +2:36 1:12:54 9 -9 +12:15 +2:36
3. Gry Granstedt 37:57 10 +7:43 1:50:51 11 +2 +17:54 +5:39
12 OL Trollelg 1 1:51:13 +18:16
1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno 34:30 5 +3:05 34:30 5 +3:05
2. Line Sølberg 38:30 17 +9:16 1:13:00 10 +5 +12:21 +9:16
3. Sigrid Merete Moen Pedersli 38:13 11 +7:59 1:51:13 12 +2 +18:16 +5:55
13 Raumar Orientering 1 1:55:31 +22:34
1. Karoline Sønsterudbråten 37:55 11 +6:30 37:55 11 +6:30
2. Synne Eide Rapp 38:20 16 +9:06 1:16:15 15 +4 +15:36 +9:06
3. Tiril Ruud Bråten 39:16 13 +9:02 1:55:31 13 -2 +22:34 +6:58
14 Verdal OK 1 2:00:40 +27:43
1. Maren Grande 39:44 13 +8:19 39:44 13 +8:19
2. Sigrid Hallem Solum 40:00 21 +10:46 1:19:44 18 +5 +19:05 +10:46
3. Ingrid Okkenhaug 40:56 15 +10:42 2:00:40 14 -4 +27:43 +8:38
15 Sandnes IL (Rogaland) 2 2:01:54 +28:57
1. Marthe Svihus 40:31 15 +9:06 40:31 15 +9:06
2. Sunniva Omdal 39:17 19 +10:03 1:19:48 19 +4 +19:09 +10:03
3. Vilde Malmei 42:06 16 +11:52 2:01:54 15 -4 +28:57 +9:48
16 Sandnes IL (Rogaland) 1 2:01:56 +28:59
1. Marie Line Furland 39:30 12 +8:05 39:30 12 +8:05
2. Hannah Malmei 39:59 20 +10:45 1:19:29 17 +5 +18:50 +10:45
3. Helene Omdal 42:27 17 +12:13 2:01:56 16 -1 +28:59 +10:09
17 IL Tyrving 2 2:03:07 +30:10
1. Nanna Norderud 41:04 18 +9:39 41:04 18 +9:39
2. Anniken Helland-Hansen 32:52 7 +3:38 1:13:56 13 -5 +13:17 +3:38
3. Synne Nesheim Flatebakken 49:11 19 +18:57 2:03:07 17 +4 +30:10 +16:53
18 Asker Skiklubb 3 2:04:01 +31:04
1. Julia Petra Plaian 45:38 21 +14:13 45:38 21 +14:13
2. Ragnhild Løvli 37:40 13 +8:26 1:23:18 20 -1 +22:39 +8:26
3. Silje Arntzen 40:43 14 +10:29 2:04:01 18 -2 +31:04 +8:25
19 Stjørdals-Blink Orientering 1 2:04:06 +31:09
1. Sigrid Wanvik Haugen 39:56 14 +8:31 39:56 14 +8:31
2. Maiken Økern Hågård 31:42 5 +2:28 1:11:38 7 -7 +10:59 +2:28
3. Susanne Eide Haug 52:28 22 +22:14 2:04:06 19 +12 +31:09 +20:10
20 Varegg Fleridrett 2 2:13:34 +40:37
1. Constance Storvestre 45:42 22 +14:17 45:42 22 +14:17
2. Kårhild Husby Nordstad 37:43 14 +8:29 1:23:25 21 -1 +22:46 +8:29
3. Kristiane Elise Ottesen 50:09 20 +19:55 2:13:34 20 -1 +40:37 +17:51
21 Steinkjer OK 1 2:15:57 +43:00
1. Kjersti Kvistad Dengerud 45:34 20 +14:09 45:34 20 +14:09
2. Norunn Kvistad Dengerud 38:49 18 +9:35 1:24:23 22 +2 +23:44 +9:35
3. Marie Dale 51:34 21 +21:20 2:15:57 21 -1 +43:00 +19:16
22 Wing OK 1 2:19:17 +46:20
1. Kristine Klock Fleten 50:20 25 +18:55 50:20 25 +18:55
2. Sigrid Bratsberg 43:33 23 +14:19 1:33:53 23 -2 +33:14 +14:19
3. Kjersti Elisabeth Midtbø 45:24 18 +15:10 2:19:17 22 -1 +46:20 +13:06
23 Bodø og Omegn IF Orientering 1 2:35:00 +1:02:03
1. Martha Kalvig Skogan 48:23 23 +16:58 48:23 23 +16:58
2. Oda Furuholmen 45:44 24 +16:30 1:34:07 24 +1 +33:28 +16:30
3. Heidi Jensen 1:00:53 23 +30:39 2:35:00 23 -1 +1:02:03 +28:35
24 NTNUI 2 2:35:09 +1:02:12
1. Aurora Fossøy 36:51 8 +5:26 36:51 8 +5:26
2. Karianne Hjortland 40:58 22 +11:44 1:17:49 16 +8 +17:10 +11:44
3. Trine Disch Kihle 1:17:20 24 +47:06 2:35:09 24 +8 +1:02:12 +45:02
25 Frol IL 2 2:55:21 +1:22:24
1. Kajsa Stina Sandstad 48:35 24 +17:10 48:35 24 +17:10
2. Karen Rysgård 48:43 25 +19:29 1:37:18 25 +1 +36:39 +19:29
3. Heidi Smestad Pedersen 1:18:03 25 +47:49 2:55:21 25 0 +1:22:24 +45:45
Byåsen IL 1 diskvalifisert
1. Emma Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
2. Marte Hoff Hagen 31:40 0 +2:26 diskvalifisert
3. Ingeborg Eide 1:29:12 0 +58:58 diskvalifisert
Byåsen IL 2 diskvalifisert
1. Ingvild, Ytterhus Utengen 37:47 0 +6:22 diskvalifisert
2. Ida Berg Hanssen diskvalifisert diskvalifisert
3. Ane Svegård Bye 51:53 0 +21:39 diskvalifisert
IL Tyrving 1 diskvalifisert
1. Astrid Fiskum diskvalifisert diskvalifisert
2. Oda Sikkeland 29:58 0 +0:44 diskvalifisert
3. Siri Grandal 1:43:22 0 +1:13:08 diskvalifisert
Fredrikstad SK 1 brutt
1. Kristin Ottesen 1:02:03 0 +30:38 brutt
2. Dina Sofie Antonsen 40:08 0 +10:54 brutt
3. Marie Olaussen brutt brutt
Freidig 2 brutt
1. Oda Q Fossum 45:50 0 +14:25 brutt
2. Pernille Opheim 37:16 0 +8:02 brutt
3. Malin Sandstad brutt brutt
Halden SK 2 brutt
1. Ingvild Torgersen 41:13 0 +9:48 brutt
2. Synne Malene Brække 38:16 0 +9:02 brutt
3. Anneli Grindstad brutt brutt
Heming Orientering 1 brutt
1. Sofie Skyttersæter Iversen 32:50 0 +1:25 brutt
2. Pia Skyttersæter Iversen 44:15 0 +15:01 brutt
3. brutt brutt
Kongsberg OL 1 brutt
1. Åsne Skram Trømborg diskvalifisert brutt
2. Kristin Sagosen Smeby 36:56 0 +7:42 brutt
3. Siri Moholth brutt brutt
Mo OK 1 brutt
1. Åshild Kolstad 35:59 0 +4:34 brutt
2. Ingvild Oxaas Wie brutt brutt
3. brutt brutt
Nydalens SK 2 brutt
1. Stine Madslien Bakken 46:52 0 +15:27 brutt
2. Åse Bergan 36:18 0 +7:04 brutt
3. brutt brutt
Porsgrunn OL 1 brutt
1. Kristine Ausen 51:44 0 +20:19 brutt
2. Emilie Westin 39:10 0 +9:56 brutt
3. Tonje Vassend brutt brutt
Vegårshei IL 1 brutt
1. Julie Nærestad brutt brutt
2. Karine Vestøl 53:43 0 +24:29 brutt
3. Synnøve Bråten brutt brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor