Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-idol og Norgescup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 6 september 2014

D 17-18

2 860 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 25:43 8:59
2 Emma Arnesen Byåsen IL 25:57 +0:14 9:04
3 Frida Sæther Freidig 26:13 +0:30 9:10
4 Anine Ahlsand Nydalens SK 26:21 +0:38 9:12
5 Tonje Vassend Porsgrunn OL 26:53 +1:10 9:23
6 Åshild Kolstad Mo OK 27:03 +1:20 9:27
7 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 27:57 +2:14 9:46
8 Siri Moholth Kongsberg OL 28:03 +2:20 9:48
9 Evine Westli Andersen Løten o-lag 28:30 +2:47 9:57
10 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 28:34 +2:51 9:59
11 Ingvild Torgersen Halden SK 28:49 +3:06 10:04
12 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 28:50 +3:07 10:04
13 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 29:11 +3:28 10:12
14 Gina Granstedt Halden SK 29:21 +3:38 10:15
15 Nina Asheim Birkeland Halden SK 29:50 +4:07 10:25
16 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 30:00 +4:17 10:29
17 Siri Grandal IL Tyrving 30:44 +5:01 10:44
18 Astrid Fiskum IL Tyrving 30:49 +5:06 10:46
18 Nanna Norderud IL Tyrving 30:49 +5:06 10:46
20 Ingeborg Eide Byåsen IL 30:53 +5:10 10:47
21 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 31:49 +6:06 11:07
22 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 32:47 +7:04 11:27
23 Ingunn Rognsvåg Varegg Fleridrett 32:55 +7:12 11:30
24 Marie Dale Steinkjer OK 33:58 +8:15 11:52
25 Kristine Ausen Porsgrunn OL 34:06 +8:23 11:55
26 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 34:08 +8:25 11:56
27 Julie Hjortland Larvik OK 34:22 +8:39 12:00
28 Karen Bjergaard Nydalens SK 34:48 +9:05 12:10
29 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 34:52 +9:09 12:11
30 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 35:11 +9:28 12:18
31 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 35:52 +10:09 12:32
32 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 37:08 +11:25 12:59
33 Julia Plaian Asker Skiklubb 37:19 +11:36 13:02
34 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 37:23 +11:40 13:04
35 Gina Mølnvik Freidig 38:20 +12:37 13:24
36 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 38:43 +13:00 13:32
37 Silje Arntzen Asker Skiklubb 39:08 +13:25 13:40
38 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 40:37 +14:54 14:12
39 Lovise Fremstad Larvik OK 42:22 +16:39 14:48
40 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 44:33 +18:50 15:34
41 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 45:44 +20:01 15:59
42 Ane Svegård Bye Byåsen IL 55:10 +29:27 19:17
43 Chiara Dalla Santa Frol IL 58:08 +32:25 20:19
Kristine Klock Fleten Wing OK ikke startet
Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Marie Olaussen Fredrikstad SK ikke startet

D 19-20

3 200 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 25:55 8:05
2 Runa Fremstad Larvik OK 27:32 +1:37 8:36
3 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 28:19 +2:24 8:50
4 Sigrid Alexandersen Fossum IF 29:43 +3:48 9:17
5 Mathilde Rundhaug Frol IL 30:40 +4:45 9:35
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 30:47 +4:52 9:37
7 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 31:33 +5:38 9:51
8 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 32:21 +6:26 10:06
9 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 32:55 +7:00 10:17
10 Line Sundsvik Frol IL 33:37 +7:42 10:30
11 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 35:04 +9:09 10:57
12 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 37:07 +11:12 11:35
13 Synnøve Bråten Vegårshei IL 37:42 +11:47 11:46
14 Gry Granstedt Halden SK 37:52 +11:57 11:50
15 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 39:26 +13:31 12:19
16 Siri Kollerud Lillomarka OL 39:30 +13:35 12:20
17 Hedvig Åstebøl NTNUI 40:28 +14:33 12:38
18 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 41:19 +15:24 12:54
19 Aurora Fossøy NTNUI 43:43 +17:48 13:39
20 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 44:18 +18:23 13:50
21 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 45:30 +19:35 14:13
22 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 45:55 +20:00 14:20
23 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 49:57 +24:02 15:36
Karen Oline Kolstad Freidig ikke startet

D 21-

4 080 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Myhre Järla Orientering 37:30 9:11
2 Marte Narum Konnerud IL 38:52 +1:22 9:31
3 Lone Brochmann Bækkelagets SK 39:03 +1:33 9:34
4 Linn Hokholt NTNUI 39:13 +1:43 9:36
5 Elena Roos Halden SK 39:55 +2:25 9:47
6 Iliana Ilieva Halden SK 40:15 +2:45 9:51
7 Maren Jansson Haverstad NTNUI 40:50 +3:20 10:00
8 Anette Baklid Konnerud IL 41:30 +4:00 10:10
9 Anna Ulvensøen NTNUI 42:25 +4:55 10:23
10 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 42:36 +5:06 10:26
11 Guro Torpe NTNUI 43:55 +6:25 10:45
12 Gunhild Rogne Halland NTNUI 46:40 +9:10 11:26
13 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 48:26 +10:56 11:52
14 Elin-Kristin Hem NTNUI 48:35 +11:05 11:54
15 Marta Ulvensøen NTNUI 51:32 +14:02 12:37
16 Leena Kuusipohja Kristiansand OK 53:37 +16:07 13:08
17 Kristin Åstebøl Byåsen IL 55:20 +17:50 13:33
18 Marte Fallbakken Berge NTNUI 55:24 +17:54 13:34
19 Martine Åstebøl NTNUI 55:46 +18:16 13:40
20 Sara Profors Frol IL 56:14 +18:44 13:46
21 Maja Fjellstad Knutsen NTNUI 58:16 +20:46 14:16
22 Turid Kamstrup Hovind NTNUI 59:08 +21:38 14:29
23 Agni Fjogstad Nielsen NTNUI 1:01:18 +23:48 15:01
24 Guro Vassend Fossum IF 1:02:19 +24:49 15:16
25 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1:02:33 +25:03 15:19
26 Julie Størmer NTNUI 1:04:15 +26:45 15:44
27 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:06:27 +28:57 16:17
28 Marit Rønning Skoglund NTNUI 1:06:31 +29:01 16:18
29 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 1:11:15 +33:45 17:27
30 Camilla Øhman NTNUI 1:13:29 +35:59 18:00
31 Katharina Rogstad NTNUI 1:25:12 +47:42 20:52
Mari Jevne Arnesen NTNUI brutt
Audhild Bakken Rognstad NTNUI brutt
Gøril Rønning Sund Frol IL brutt
Ida Arnesen Tiltnes IL Tyrving ikke startet
Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL ikke startet
Mari Fasting Halden SK ikke startet

H 17-18

3 690 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Sundsvik Frol IL 24:34 6:39
2 Audun Heimdal Konnerud IL 25:16 +0:42 6:50
3 Oskar Størmer Fossum IF 26:07 +1:33 7:04
4 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 26:27 +1:53 7:10
5 Karl Fremstad Kongsberg OL 26:42 +2:08 7:14
6 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 26:54 +2:20 7:17
7 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 27:05 +2:31 7:20
8 Håvard Irgens Fossum IF 27:20 +2:46 7:24
9 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 28:47 +4:13 7:48
10 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 29:01 +4:27 7:51
11 Peter Nordbrøden Halden SK 29:16 +4:42 7:55
12 Elias T. Mølnvik Fossum IF 29:37 +5:03 8:01
13 Sigurd Melsom Fossum IF 30:05 +5:31 8:09
14 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 30:13 +5:39 8:11
15 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 30:17 +5:43 8:12
16 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 30:32 +5:58 8:16
17 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 31:21 +6:47 8:29
18 Øyvind Wiggen Byåsen IL 31:23 +6:49 8:30
19 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 31:30 +6:56 8:32
20 Elias Wiklund Nydalens SK 31:57 +7:23 8:39
21 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 32:10 +7:36 8:43
22 Einar Lund Kongsberg OL 32:17 +7:43 8:44
23 Sverre Bang Støeng Hamar OK 32:44 +8:10 8:52
24 Henrik Upsal Kristiansand OK 32:47 +8:13 8:53
25 Knut Aasheim Oppsal Orientering 33:10 +8:36 8:59
26 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 34:16 +9:42 9:17
27 Petter Norsted Kildebo Halden SK 34:45 +10:11 9:25
28 Rein Helle Mårdalen Freidig 34:52 +10:18 9:26
29 Einar Lofthus Hamar OK 34:56 +10:22 9:28
30 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 35:00 +10:26 9:29
31 Brage Jørum Byåsen IL 35:19 +10:45 9:34
32 Are Wigaard Oppsal Orientering 35:23 +10:49 9:35
33 Johan Otto Munkeby Frol IL 35:51 +11:17 9:42
34 Trygve Heggedal Kongsberg OL 35:53 +11:19 9:43
35 Trygve Lægran Steinkjer OK 35:56 +11:22 9:44
36 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 36:03 +11:29 9:46
37 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 36:07 +11:33 9:47
38 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 36:13 +11:39 9:48
39 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 36:21 +11:47 9:51
40 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 38:08 +13:34 10:20
41 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 38:32 +13:58 10:26
42 Anders Nyaas Tynset IF 39:01 +14:27 10:34
43 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 39:14 +14:40 10:37
44 Jakob Eikner Fana IL 39:42 +15:08 10:45
45 Aksel Madslien Nydalens SK 40:11 +15:37 10:53
46 Even Lindstad Børresen Hamar OK 40:13 +15:39 10:53
47 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 40:57 +16:23 11:05
48 Sondre Damm TIF Viking 41:14 +16:40 11:10
49 Asbjørn Midtbø Wing OK 43:17 +18:43 11:43
50 Nils Ola Kvam Freidig 49:51 +25:17 13:30
51 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 51:06 +26:32 13:50
52 Bjørnar Almeland Fana IL 53:50 +29:16 14:35
53 Johannes K. Midtbø Wing OK 54:42 +30:08 14:49
54 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 1:04:03 +39:29 17:21
Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Lasse Simonsen Fredrikstad SK brutt
Anders Rønning Nord-Østerdal OK ikke startet
Asgeir W. Ristesund Fredrikstad SK ikke startet
Truls Sildnes Baklid Konnerud IL ikke startet
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering ikke startet
Brynjar Forseth OL Trollelg ikke startet
Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL ikke startet
Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg ikke startet
Dag Blandkjenn Kristiansand OK ikke startet

H 19-20

3 670 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 25:13 6:52
2 Andreas Sølberg OL Trollelg 26:12 +0:59 7:08
3 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 27:09 +1:56 7:23
4 Sindre Sandven Kongsberg OL 27:16 +2:03 7:25
5 Jon Nilsen Kristiansand OK 27:30 +2:17 7:29
6 Borger Melsom Fossum IF 28:43 +3:30 7:49
7 Markus Holter Halden SK 28:53 +3:40 7:52
8 Jørgen Madslien Nydalens SK 29:01 +3:48 7:54
9 Paul Sirum Frol IL 29:32 +4:19 8:02
10 Sven Hellmüller Fossum IF 29:52 +4:39 8:08
11 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 31:08 +5:55 8:28
12 Ove Baardsgaard OL Trollelg 31:13 +6:00 8:30
13 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 31:23 +6:10 8:33
14 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 31:25 +6:12 8:33
15 Vegard Ressem Frol IL 31:28 +6:15 8:34
16 Sigur Heggedal Kongsberg OL 32:37 +7:24 8:53
17 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 32:44 +7:31 8:55
18 Jonas Klausen Espedal NTNUI 32:59 +7:46 8:59
19 Tord Haflan Nydalens SK 34:58 +9:45 9:31
20 Lars Henrik Thon Sturla, IF 35:17 +10:04 9:36
21 Thomas Schive Bækkelagets SK 35:29 +10:16 9:40
22 Ola Keiserås IL Leik 35:54 +10:41 9:46
22 Simen Bordal Ringsaker OK 35:54 +10:41 9:46
24 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 36:23 +11:10 9:54
25 Lars Treekrem Heming Orientering 37:12 +11:59 10:08
26 Eivind Høydal Nydalens SK 39:22 +14:09 10:43
27 Mattis Holt Freidig 39:23 +14:10 10:43
28 Jonas Ressem Frol IL 39:32 +14:19 10:46
29 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 40:12 +14:59 10:57
30 Olav Vestøl Vegårshei IL 41:41 +16:28 11:21
31 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 43:57 +18:44 11:58
32 Mathias Drage Kongsberg OL 45:06 +19:53 12:17
33 Henrik Gjemdal Heming Orientering 46:33 +21:20 12:41
34 Morten Jørgensen Kristiansand OK 50:54 +25:41 13:52
35 Andreas Alvem NTNUI 59:21 +34:08 16:10
Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering brutt
Gustav Fiskum IL Tyrving ikke startet
Sigurd Stenvik Byåsen IL ikke startet
Anders Felde Olaussen Halden SK ikke startet

H 21-

4 820 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 29:46 6:10
2 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 31:35 +1:49 6:33
3 Vegard Ruttenborg NTNUI 32:01 +2:15 6:38
4 Hans Petter Mathisen NTNUI 33:26 +3:40 6:56
5 Isak Bergset NTNUI 33:54 +4:08 7:01
5 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 33:54 +4:08 7:01
7 Emil Ahlbäck Fossum IF 34:02 +4:16 7:03
8 Carl Petter Lyngen Frol IL 34:08 +4:22 7:04
9 Anders Nordberg Nydalens SK 34:34 +4:48 7:10
10 Leif Størmer Fossum IF 34:54 +5:08 7:14
11 Øystein Pettersen Nydalens SK 35:08 +5:22 7:17
12 Tomas Eidsmo Freidig 35:53 +6:07 7:26
13 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 36:01 +6:15 7:28
14 Kjetil Okkenhaug NTNUI 36:02 +6:16 7:28
15 Dag Lofthus NTNUI 36:24 +6:38 7:33
16 Olav Johannes Deelstra NTNUI 36:39 +6:53 7:36
17 Øystein Haug Frol IL 37:13 +7:27 7:43
18 Mats Nordbrøden Järla Orientering 37:33 +7:47 7:47
19 Per Olaussen Fredrikstad SK 37:34 +7:48 7:47
20 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 37:56 +8:10 7:52
21 Simen Aamodt NTNUI 38:08 +8:22 7:54
22 Jan Schmid OL Trollelg 38:18 +8:32 7:56
22 Espen Fiskum Halden SK 38:18 +8:32 7:56
24 Sindre Johannessen Freidig 38:22 +8:36 7:57
25 Martin Hoset NTNUI 39:09 +9:23 8:07
26 Sindre Rønning Fossum IF 39:31 +9:45 8:11
27 Trygve Olsen NTNUI 39:52 +10:06 8:16
28 Bjørn Lundanes NTNUI 40:10 +10:24 8:20
29 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 40:36 +10:50 8:25
30 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 40:47 +11:01 8:27
31 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 40:49 +11:03 8:28
32 Per Melander Often NTNUI 41:22 +11:36 8:34
33 Magnus Johansson Kristiansand OK 41:32 +11:46 8:37
34 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 42:16 +12:30 8:46
35 Simen Jevne Arnesen NTNUI 42:28 +12:42 8:48
36 Jørgen Fiskum Frol IL 42:47 +13:01 8:52
37 Niklas Profors Varegg Fleridrett 42:48 +13:02 8:52
38 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 43:04 +13:18 8:56
39 Håvard Vassenden Frol IL 43:11 +13:25 8:57
40 Mikkel Sørensen NTNUI 43:17 +13:31 8:58
41 Adrian Opheim NTNUI 43:58 +14:12 9:07
42 Mats Dahlén Kristiansand OK 45:25 +15:39 9:25
43 Thomas Natvig Årstad NTNUI 45:31 +15:45 9:26
44 Martin Vister Frol IL 46:11 +16:25 9:34
45 Fredrik Eliasson Halden SK 46:39 +16:53 9:40
46 Halvor Eid Nielsen NTNUI 47:06 +17:20 9:46
47 Tommy Schmid OL Trollelg 48:57 +19:11 10:09
48 Snorre Hansen Byåsen IL 50:26 +20:40 10:27
49 Martin Damm TIF Viking 59:27 +29:41 12:20
Jakob Kalvig Skogan NTNUI brutt
Sondre Sande Gullord NTNUI brutt
Harald Kalager NTNUI brutt
Øyvind Enger NTNUI brutt
Torkil Eide Solstad NTNUI brutt
Ivar Haugen Kristiansand OK ikke startet
Tore Nymark Askøy OL ikke startet
Anders Bjergaard NTNUI ikke startet
Terje Maroni Byåsen IL ikke startet
Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL ikke startet
Sjur Hovi Kristiansand OK ikke startet
Håvard Lucasen Vaajakosken Terä ikke startet

O idol H16

6 660 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 48:24 7:16
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 50:15 +1:51 7:32
3 Anders Haga Raumar Orientering 50:42 +2:18 7:36
4 Håvard Eidsmo Freidig 51:29 +3:05 7:43
5 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 51:37 +3:13 7:45
6 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 54:33 +6:09 8:11
7 Sturla Frydenlund Sturla, IF 54:53 +6:29 8:14
8 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 56:23 +7:59 8:27
9 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 56:26 +8:02 8:28
10 Kjetil Mølnvik Freidig 58:10 +9:46 8:44
11 Vegard Myklemyr Eiker OL 58:50 +10:26 8:50
12 Johannes Bordal Ringsaker OK 1:00:59 +12:35 9:09
13 Marius Pytten Kristiansand OK 1:02:50 +14:26 9:26
14 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 1:02:54 +14:30 9:26
15 Lars Solli Mo OK 1:06:08 +17:44 9:55
16 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 1:06:38 +18:14 10:00
17 Martin Borge Heir Fossum IF 1:07:57 +19:33 10:12
18 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:08:40 +20:16 10:18
19 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:09:49 +21:25 10:28
20 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 1:13:37 +25:13 11:03
21 Petter Markhus Verdal OK 1:18:45 +30:21 11:49
22 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:20:45 +32:21 12:07
23 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:30:46 +42:22 13:37
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett brutt
Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering brutt

O idol D16

5 340 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 56:18 10:32
2 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 58:55 +2:37 11:01
3 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:00:22 +4:04 11:18
4 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:00:32 +4:14 11:20
5 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:04:23 +8:05 12:03
6 Silje Hauge Hisøy OK 1:04:27 +8:09 12:04
7 Malin Sandstad Freidig 1:05:07 +8:49 12:11
8 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:06:46 +10:28 12:30
9 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:08:27 +12:09 12:49
10 Kristin Smeby Kongsberg OL 1:12:44 +16:26 13:37
11 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:14:25 +18:07 13:56
12 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 1:14:48 +18:30 14:00
13 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:17:33 +21:15 14:31
14 Åse Bergan Nydalens SK 1:19:07 +22:49 14:48
15 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:19:18 +23:00 14:51
16 Ida Aurebekk Torridal IL 1:19:30 +23:12 14:53
17 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:20:12 +23:54 15:01
18 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:23:02 +26:44 15:32
19 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:28:33 +32:15 16:34
20 Karen Rysgård Frol IL 1:28:45 +32:27 16:37
21 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:30:55 +34:37 17:01
22 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:36:42 +40:24 18:06
23 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 1:40:59 +44:41 18:54
Karine Vestøl Vegårshei IL brutt
Marthe Ramstad Fet OL brutt

O idol H16 utfordrer

6 660 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Schmitt Gran Halden SK 1:02:20 9:21
2 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:06:54 +4:34 10:02
3 Adrian Opheim Freidig 1:19:55 +17:35 11:59
4 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:22:09 +19:49 12:20
5 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:37:02 +34:42 14:34
6 Tobias Kristensen Larvik OK 1:37:13 +34:53 14:35
7 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:44:11 +41:51 15:38
Vegard Myhre Kristiansand OK diskvalifisert
Håvard Landro Svingheim Konnerud IL brutt

O idol D16 utfordrer

5 340 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:12:24 13:33
2 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:14:19 +1:55 13:55
3 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:16:39 +4:15 14:21
4 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:26:05 +13:41 16:07
5 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 1:28:24 +16:00 16:33
6 Line Sølberg IL Leik 1:30:16 +17:52 16:54
7 Pernille Opheim Freidig 1:30:20 +17:56 16:54
8 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:36:02 +23:38 17:59
9 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:36:34 +24:10 18:05
Synne Malene Brække Halden SK brutt
Åshild Faller Råheim Fet OL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor