Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

D17

67 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Halden SK 1 1:47:37
1. Kine Hallan Steiwer 33:32 3 +0:31 33:32 3 +0:31
2. Bodil Helgerud 36:39 7 +2:00 1:10:11 2 -1 +0:01 -0:30
3. Ida Marie Næss Bjørgul 37:26 3 +1:38 1:47:37 1 -1 -0:01
2 Løten o-lag 1 1:48:13 +0:36
1. Sofie Johansson 33:36 5 +0:35 33:36 5 +0:35
2. Evine Westli Andersen 36:45 8 +2:06 1:10:21 3 -2 +0:11 -0:24
3. Emilie Westli Andersen 37:52 6 +2:04 1:48:13 2 -1 +0:36 +0:25
3 NTNUI 1 1:49:13 +1:36
1. Emma Johansson 35:53 13 +2:52 35:53 13 +2:52
2. Maren Jansson Haverstad 35:01 2 +0:22 1:10:54 5 -8 +0:44 -2:08
3. Linn Hokholt 38:19 7 +2:31 1:49:13 3 -2 +1:36 +0:52
4 Freidig 1 1:50:05 +2:28
1. Karen Oline Kolstad 36:30 24 +3:29 36:30 24 +3:29
2. Frida Sæther 36:16 6 +1:37 1:12:46 8 -16 +2:36 -0:53
3. Hanne Sandstad 37:19 2 +1:31 1:50:05 4 -4 +2:28 -0:08
5 Konnerud IL 1 1:50:16 +2:39
1. Anette Baklid 33:30 2 +0:29 33:30 2 +0:29
2. Synne Baklid 37:23 10 +2:44 1:10:53 4 +2 +0:43 +0:14
3. Marte Narum 39:23 10 +3:35 1:50:16 5 +1 +2:39 +1:56
6 Lillomarka OL 1 1:50:40 +3:03
1. Helen Palmer 35:52 12 +2:51 35:52 12 +2:51
2. Siri Kollerud 35:57 4 +1:18 1:11:49 6 -6 +1:39 -1:12
3. Andrine Benjaminsen 38:51 9 +3:03 1:50:40 6 0 +3:03 +1:24
7 Nydalens SK 1 1:51:22 +3:45
1. Anine Ahlsand 37:57 31 +4:56 37:57 31 +4:56
2. Siri Ulvestad 35:54 3 +1:15 1:13:51 12 -19 +3:41 -1:15
3. Anne M Hausken Nordberg 37:31 4 +1:43 1:51:22 7 -5 +3:45 +0:04
8 Halden SK 3 1:51:32 +3:55
1. Ane Sofie Næss Bjørgul 35:31 7 +2:30 35:31 7 +2:30
2. Kajsa Nilsson 34:39 1 1:10:10 1 -6 -2:30
3. Marit Kahrs 41:22 16 +5:34 1:51:32 8 +7 +3:55 +3:55
9 NTNUI 4 1:52:07 +4:30
1. Kristine Fjeldbo 35:39 9 +2:38 35:39 9 +2:38
2. Martine Åstebøl 36:14 5 +1:35 1:11:53 7 -2 +1:43 -0:55
3. Marta Ulvensøen 40:14 11 +4:26 1:52:07 9 +2 +4:30 +2:47
10 IL Tyrving 1 1:53:56 +6:19
1. Ida Arnesen Tiltnes 36:14 19 +3:13 36:14 19 +3:13
2. Ingunn Hultgreen Weltzien 37:27 12 +2:48 1:13:41 11 -8 +3:31 +0:18
3. Betty Ann Bjerkreim Nilsen 40:15 12 +4:27 1:53:56 10 -1 +6:19 +2:48
11 Frol IL 1 1:55:07 +7:30
1. Eirin Svanøe-Hafstad 35:37 8 +2:36 35:37 8 +2:36
2. Mathilde Rundhaug 37:58 13 +3:19 1:13:35 10 +2 +3:25 +0:49
3. Gøril Rønning Sund 41:32 18 +5:44 1:55:07 11 +1 +7:30 +4:05
12 NTNUI 2 1:55:39 +8:02
1. Guro Torpe 35:40 10 +2:39 35:40 10 +2:39
2. Audhild Bakken Rognstad 37:25 11 +2:46 1:13:05 9 -1 +2:55 +0:16
3. Anna Ulvensøen 42:34 19 +6:46 1:55:39 12 +3 +8:02 +5:07
13 Halden SK 2 1:56:09 +8:32
1. Iliana Ilieva 39:07 32 +6:06 39:07 32 +6:06
2. Hanna Haugen Nordbrøden 38:21 14 +3:42 1:17:28 15 -17 +7:18 +1:12
3. Eva Jurenikova 38:41 8 +2:53 1:56:09 13 -2 +8:32 +1:14
14 Larvik OK 1 1:56:40 +9:03
1. Karina Nordrum Stokkenes 37:53 30 +4:52 37:53 30 +4:52
2. Elin Bjerva 37:20 9 +2:41 1:15:13 14 -16 +5:03 +0:11
3. Runa Fremstad 41:27 17 +5:39 1:56:40 14 0 +9:03 +4:00
15 Byåsen IL 1 1:58:52 +11:15
1. Emma Arnesen 35:40 10 +2:39 35:40 10 +2:39
2. Marte Hoff Hagen 42:15 23 +7:36 1:17:55 16 +6 +7:45 +5:06
3. Ingeborg Eide 40:57 15 +5:09 1:58:52 15 -1 +11:15 +3:30
16 Bækkelagets SK 1 1:58:57 +11:20
1. Lone Brochmann 37:02 27 +4:01 37:02 27 +4:01
2. Nikoline Ekeberg Schjerve 41:24 20 +6:45 1:18:26 20 -7 +8:16 +4:15
3. Tone Wigemyr 40:31 13 +4:43 1:58:57 16 -4 +11:20 +3:04
17 Bækkelagets SK 2 1:59:51 +12:14
1. Line Hagman 36:03 15 +3:02 36:03 15 +3:02
2. Mariann Ulvestad 39:00 17 +4:21 1:15:03 13 -2 +4:53 +1:51
3. Kine Gulliksen 44:48 21 +9:00 1:59:51 17 +4 +12:14 +7:21
18 Fredrikstad SK 1 2:00:50 +13:13
1. Marie Olaussen 44:41 49 +11:40 44:41 49 +11:40
2. Birgitte Huseby 38:32 16 +3:53 1:23:13 31 -18 +13:03 +1:23
3. Heidi Østlid Bagstevold 37:37 5 +1:49 2:00:50 18 -13 +13:13 +0:10
19 Fossum IF 1 2:02:00 +14:23
1. Sigrid Alexandersen 36:20 21 +3:19 36:20 21 +3:19
2. Eldbjørg Narum 44:55 27 +10:16 1:21:15 22 +1 +11:05 +7:46
3. Gunvor Hov Høydal 40:45 14 +4:57 2:02:00 19 -3 +14:23 +3:18
20 Kongsberg OL 1 2:06:33 +18:56
1. Ingjerd Myhre 33:01 1 33:01 1
2. Siri Moholth 45:04 28 +10:25 1:18:05 18 +17 +7:55 +7:55
3. Åsne Skram Trømborg 48:28 26 +12:40 2:06:33 20 +2 +18:56 +11:01
21 Halden SK 4 2:07:19 +19:42
1. Gry Granstedt 36:23 23 +3:22 36:23 23 +3:22
2. Nina Asheim Birkeland 41:47 21 +7:08 1:18:10 19 -4 +8:00 +4:38
3. Gina Granstedt 49:09 30 +13:21 2:07:19 21 +2 +19:42 +11:42
22 Konnerud IL 2 2:07:30 +19:53
1. Ida Mari Borge Hovi 37:39 29 +4:38 37:39 29 +4:38
2. Marie Nordbye Nybø 46:00 33 +11:21 1:23:39 32 +3 +13:29 +8:51
3. Therese Haare 43:51 20 +8:03 2:07:30 22 -10 +19:53 +6:24
23 Larvik OK 2 2:07:35 +19:58
1. Julie Hjortland 39:29 37 +6:28 39:29 37 +6:28
2. Grethe B Clausen 38:27 15 +3:48 1:17:56 17 -20 +7:46 +1:18
3. Ingrid Undstad 49:39 32 +13:51 2:07:35 23 +6 +19:58 +12:12
24 NTNUI 3 2:09:16 +21:39
1. Britt Ingunn Nydal 39:41 40 +6:40 39:41 40 +6:40
2. Elin-Kristin Hem 42:00 22 +7:21 1:21:41 24 -16 +11:31 +4:51
3. Mari Jevne Arnesen 47:35 22 +11:47 2:09:16 24 0 +21:39 +10:08
25 Bækkelagets SK 3 2:11:17 +23:40
1. Lene Godager Kaas 36:12 18 +3:11 36:12 18 +3:11
2. Anne Marie Bleken 46:16 35 +11:37 1:22:28 26 +8 +12:18 +9:07
3. Katja Ekroll Jahren 48:49 29 +13:01 2:11:17 25 -1 +23:40 +11:22
26 Nydalens SK 3 2:11:25 +23:48
1. Lene Moe Blom 36:18 20 +3:17 36:18 20 +3:17
2. Karen Bjergaard 47:23 38 +12:44 1:23:41 33 +13 +13:31 +10:14
3. Ingeborg Ellegaard Melby 47:44 23 +11:56 2:11:25 26 -7 +23:48 +10:17
27 Varegg Fleridrett 1 2:12:22 +24:45
1. Line Laurantsen 39:36 39 +6:35 39:36 39 +6:35
2. Christiane Trösse 56:58 55 +22:19 1:36:34 48 +9 +26:24 +19:49
3. Kristin Löfgren 35:48 1 2:12:22 27 -21 +24:45 -1:39
28 Hamar OK 1 2:14:18 +26:41
1. Stine Olsen Kirkevik 36:59 26 +3:58 36:59 26 +3:58
2. Stine Frogner Tømmervold 45:53 32 +11:14 1:22:52 29 +3 +12:42 +8:44
3. Sigrid Bjørgen 51:26 35 +15:38 2:14:18 28 -1 +26:41 +13:59
29 Kristiansand OK 1 2:14:40 +27:03
1. Anneke Hald Bjørgum 36:04 16 +3:03 36:04 16 +3:03
2. Benedicte Hald Bjørgum 45:13 31 +10:34 1:21:17 23 +7 +11:07 +8:04
3. Kjersti Adéla Westin 53:23 38 +17:35 2:14:40 29 +6 +27:03 +15:56
30 Eiker OL 1 2:17:47 +30:10
1. Kristine Berglia 36:57 25 +3:56 36:57 25 +3:56
2. Hanna E. Andersen 52:24 49 +17:45 1:29:21 41 +16 +19:11 +15:15
3. Anne Line Nydal Berglia 48:26 25 +12:38 2:17:47 30 -11 +30:10 +10:59
31 Fredrikstad SK 2 2:17:54 +30:17
1. Gitte Bromander 37:15 28 +4:14 37:15 28 +4:14
2. Linda Solberg 41:16 19 +6:37 1:18:31 21 -7 +8:21 +4:07
3. Trine Olaussen 59:23 46 +23:35 2:17:54 31 +10 +30:17 +21:56
32 Byåsen IL 2 2:18:33 +30:56
1. Ingvild, Ytterhus Utengen 43:45 45 +10:44 43:45 45 +10:44
2. Ida Berg Hanssen 45:12 29 +10:33 1:28:57 39 -6 +18:47 +8:03
3. Kristin Åstebøl 49:36 31 +13:48 2:18:33 32 -7 +30:56 +12:09
33 Fossum IF 2 2:19:57 +32:20
1. Ragnhild Hjermstad 39:49 41 +6:48 39:49 41 +6:48
2. Guro Vassend 43:58 25 +9:19 1:23:47 34 -7 +13:37 +6:49
3. Karianne Katla 56:10 43 +20:22 2:19:57 33 -1 +32:20 +18:43
34 Raumar Orientering 1 2:20:01 +32:24
1. Silje Ekroll Jahren 39:09 33 +6:08 39:09 33 +6:08
2. Tiril Ruud Bråten 49:43 43 +15:04 1:28:52 38 +5 +18:42 +12:34
3. Anne Kamstrup Hovind 51:09 33 +15:21 2:20:01 34 -4 +32:24 +13:42
35 Nydalens SK 2 2:20:06 +32:29
1. Emma Lähdekorpi 45:18 50 +12:17 45:18 50 +12:17
2. Sofie Aarnes 47:00 37 +12:21 1:32:18 43 -7 +22:08 +9:51
3. Louise Oram 47:48 24 +12:00 2:20:06 35 -8 +32:29 +10:21
36 Modum OL 1 2:20:12 +32:35
1. Heidi Mårtensson 33:33 4 +0:32 33:33 4 +0:32
2. Kine Hansen 50:44 44 +16:05 1:24:17 35 +31 +14:07 +13:35
3. Tine Hansen 55:55 42 +20:07 2:20:12 36 +1 +32:35 +18:28
37 NTNUI 8 2:24:08 +36:31
1. Aurora Fossøy 44:00 47 +10:59 44:00 47 +10:59
2. Marie Styrvold 45:12 29 +10:33 1:29:12 40 -7 +19:02 +8:03
3. Katharina Rogstad 54:56 39 +19:08 2:24:08 37 -3 +36:31 +17:29
38 Ås-NMBU Orientering 1 2:24:55 +37:18
1. Malin Eijsink 46:44 52 +13:43 46:44 52 +13:43
2. Kaja Winsnes Nordhagen 40:50 18 +6:11 1:27:34 36 -16 +17:24 +3:41
3. Line Nybakken 57:21 44 +21:33 2:24:55 38 +2 +37:18 +19:54
39 Fana IL 1 2:26:13 +38:36
1. Dagrun Daltveit Slettebø 35:58 14 +2:57 35:58 14 +2:57
2. Rannveig Nordhagen 46:28 36 +11:49 1:22:26 25 +11 +12:16 +9:19
3. Kirsti Lysaker 1:03:47 54 +27:59 2:26:13 39 +14 +38:36 +26:20
40 Heming Orientering 1 2:27:39 +40:02
1. Marte Eline Ulvestad 41:21 43 +8:20 41:21 43 +8:20
2. Rikke Iversen 48:13 39 +13:34 1:29:34 42 -1 +19:24 +11:04
3. Pia Skyttersæter Iversen 58:05 45 +22:17 2:27:39 40 -2 +40:02 +20:38
41 Halden SK 5 2:28:05 +40:28
1. Ellen Kathrine Svendsby 36:05 17 +3:04 36:05 17 +3:04
2. Karianne Hauge 51:50 47 +17:11 1:27:55 37 +20 +17:45 +14:41
3. Heidi Stokseth 1:00:10 49 +24:22 2:28:05 41 +4 +40:28 +22:43
42 Lillomarka OL 2 2:30:10 +42:33
1. Kristin Brekke 43:59 46 +10:58 43:59 46 +10:58
2. Ingvild Wang 54:52 51 +20:13 1:38:51 51 +5 +28:41 +17:43
3. Ingvild Brekke 51:19 34 +15:31 2:30:10 42 -9 +42:33 +13:52
43 Porsgrunn OL 1 2:30:45 +43:08
1. Tonje Vassend 33:40 6 +0:39 33:40 6 +0:39
2. Kristine Ausen 48:58 40 +14:19 1:22:38 28 +22 +12:28 +11:49
3. Hilde Vassend 1:08:07 55 +32:19 2:30:45 43 +15 +43:08 +30:40
44 Nydalens SK 4 2:31:12 +43:35
1. Cristina Luis 58:13 58 +25:12 58:13 58 +25:12
2. Stine Madslien Bakken 44:25 26 +9:46 1:42:38 54 -4 +32:28 +7:16
3. Mathilde Korvald Skaare 48:34 27 +12:46 2:31:12 44 -10 +43:35 +11:07
45 Oslostudentenes IK 1 2:31:15 +43:38
1. Lea-Rebekka Tonjer 44:02 48 +11:01 44:02 48 +11:01
2. Audrun Utskarpen 55:27 53 +20:48 1:39:29 53 +5 +29:19 +18:18
3. Ida Hope 51:46 37 +15:58 2:31:15 45 -8 +43:38 +14:19
46 Ringerike OL 1 2:31:16 +43:39
1. Ida Rongved 46:29 51 +13:28 46:29 51 +13:28
2. Torunn Økern Jensen 49:32 42 +14:53 1:36:01 47 -4 +25:51 +12:23
3. Monica Berglund 55:15 40 +19:27 2:31:16 46 -1 +43:39 +17:48
47 Asker Skiklubb 2 2:33:28 +45:51
1. Julia Petra Plaian 46:46 53 +13:45 46:46 53 +13:45
2. Ragnhild Løvli 51:10 45 +16:31 1:37:56 50 -3 +27:46 +14:01
3. Silje Arntzen 55:32 41 +19:44 2:33:28 47 -3 +45:51 +18:05
48 IL Tyrving 2 2:34:19 +46:42
1. Zsuzsa Fey 39:20 34 +6:19 39:20 34 +6:19
2. Astrid Fiskum 43:50 24 +9:11 1:23:10 30 -4 +13:00 +6:41
3. Anne Øverøyen 1:11:09 57 +35:21 2:34:19 48 +18 +46:42 +33:42
49 NTNUI 6 2:36:55 +49:18
1. Lise Østlid bagstevold 41:18 42 +8:17 41:18 42 +8:17
2. Turid Kamstrup Hovind 52:53 50 +18:14 1:34:11 45 +3 +24:01 +15:44
3. Marianne Dæhli 1:02:44 52 +26:56 2:36:55 49 +4 +49:18 +25:17
50 NTNUI 5 2:36:56 +49:19
1. Hedvig Åstebøl 58:53 60 +25:52 58:53 60 +25:52
2. Agni Fjogstad Nielsen 49:24 41 +14:45 1:48:17 58 -2 +38:07 +12:15
3. Live Bredholt Jørgensen 48:39 28 +12:51 2:36:56 50 -8 +49:19 +11:12
51 Asker Skiklubb 1 2:37:19 +49:42
1. Kaja Bråten Løvald 39:24 35 +6:23 39:24 35 +6:23
2. Hilda Øfsthus 55:17 52 +20:38 1:34:41 46 +11 +24:31 +18:08
3. Ingrid Gulbrandsen 1:02:38 51 +26:50 2:37:19 51 +5 +49:42 +25:11
52 Varegg Fleridrett 2 2:39:33 +51:56
1. Ingunn Rognsvåg 39:30 38 +6:29 39:30 38 +6:29
2. Kristiane Ottesen 1:08:32 61 +33:53 1:48:02 57 +19 +37:52 +31:23
3. Ingrid Løvås 51:31 36 +15:43 2:39:33 52 -5 +51:56 +14:04
53 Nydalens SK 5 2:40:26 +52:49
1. Kari Madslien 39:25 36 +6:24 39:25 36 +6:24
2. Stina Johannne Sandberg 57:53 56 +23:14 1:37:18 49 +13 +27:08 +20:44
3. Elena Grand 1:03:08 53 +27:20 2:40:26 53 +4 +52:49 +25:41
54 IL Tyrving 3 2:40:34 +52:57
1. Helene Lund-Johansen 36:20 21 +3:19 36:20 21 +3:19
2. Nanna Norderud 46:10 34 +11:31 1:22:30 27 +6 +12:20 +9:01
3. Camilla Stridsklev 1:18:04 59 +42:16 2:40:34 54 +27 +52:57 +40:37
55 Indre Østfold OK 1 2:45:54 +58:17
1. Linda M. Torper Bystrøm 47:23 54 +14:22 47:23 54 +14:22
2. Oda Frøshaug 56:38 54 +21:59 1:44:01 55 +1 +33:51 +19:29
3. Margit Sandem Fjellengen 1:01:53 50 +26:05 2:45:54 55 0 +58:17 +24:26
56 Ås-NMBU Orientering 2 2:45:56 +58:19
1. Jenny Andreassen Moe 47:39 55 +14:38 47:39 55 +14:38
2. May Bente Brurberg 58:11 57 +23:32 1:45:50 56 +1 +35:40 +21:02
3. Ine Hovi 1:00:06 48 +24:18 2:45:56 56 0 +58:19 +22:39
57 Lillomarka OL 3 2:54:12 +1:06:35
1. Solveig Blindheim 41:27 44 +8:26 41:27 44 +8:26
2. Toril Hallan 52:07 48 +17:28 1:33:34 44 0 +23:24 +14:58
3. Sara Angell Bakke 1:20:38 60 +44:50 2:54:12 57 +13 +1:06:35 +43:11
58 Sarpsborg OL 1 2:59:54 +1:12:17
1. Ingvild Ramtvedt Næsset 1:02:12 61 +29:11 1:02:12 61 +29:11
2. Anne Elisabeth Ramtvedt 58:13 58 +23:34 2:00:25 61 0 +50:15 +21:04
3. Ida Katrine Børstad Thoresen 59:29 47 +23:41 2:59:54 58 -3 +1:12:17 +22:02
59 Hamar OK 2 3:01:41 +1:14:04
1. Dorte Narum 47:48 56 +14:47 47:48 56 +14:47
2. Kjersti Rønning 51:11 46 +16:32 1:38:59 52 -4 +28:49 +14:02
3. Nora Hui Andersen 1:22:42 61 +46:54 3:01:41 59 +7 +1:14:04 +45:15
60 Oslostudentenes IK 2 3:07:30 +1:19:53
1. Undis Ellevog 58:05 57 +25:04 58:05 57 +25:04
2. Alexandra Devik 58:55 59 +24:16 1:57:00 59 +2 +46:50 +21:46
3. Gunn Camilla Stang 1:10:30 56 +34:42 3:07:30 60 +1 +1:19:53 +33:03
61 Halden SK 6 3:14:33 +1:26:56
1. Oda Wennemo 58:26 59 +25:25 58:26 59 +25:25
2. Irene Felde Olaussen 59:27 60 +24:48 1:57:53 60 +1 +47:43 +22:18
3. Anne Julsrud Haugen 1:16:40 58 +40:52 3:14:33 61 +1 +1:26:56 +39:13
Oppsal Orientering 1 diskvalifisert
1. Vigdis Hobøl 36:10 0 +3:09 diskvalifisert
2. Karoline Anisdahl diskvalifisert diskvalifisert
3. Anette Bjordal Wigaard diskvalifisert diskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 1 brutt
1. Martha Kalvig Skogan 51:02 0 +18:01 brutt
2. Oda Furuholmen brutt brutt
3. Heidi Jensen brutt brutt
Frol IL 2 brutt
1. Sara Profors 39:10 0 +6:09 brutt
2. Bente H. Sundsvik 58:10 0 +23:31 brutt
3. . , brutt brutt
NTNUI 7 brutt
1. Maja Fjellstad Knutsen 44:06 0 +11:05 brutt
2. Karoline Dahl Fosby 1:01:23 0 +26:44 brutt
3. Ingvild Maalen-Johansen brutt brutt
Raumar Orientering 2 brutt
1. Ingvild Tømta 41:18 0 +8:17 brutt
2. . . brutt brutt
3. . . brutt brutt
Sandnes IL (Rogaland) 1 brutt
1. Vilde Malmei diskvalifisert brutt
2. . . brutt brutt
3. . brutt brutt

H17

107 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL Tyrving 1 1:59:26
1. Espen Weltzien 41:55 7 +1:02 41:55 7 +1:02
2. Anders Tiltnes 33:46 2 +0:17 1:15:41 1 -6 -1:02
3. Bjørn Ekeberg 43:45 5 +0:59 1:59:26 1 0 0:00
2 Frol IL 1 1:59:29 +0:03
1. Lars Sandstad Skjeset 41:38 4 +0:45 41:38 4 +0:45
2. Ulf Forseth Indgaard 34:54 8 +1:25 1:16:32 2 -2 +0:51 +0:06
3. Jo Forseth Indgaard 42:57 2 +0:11 1:59:29 2 0 +0:03 -0:48
3 Halden SK 1 2:00:12 +0:46
1. Magne Dæhli 40:53 1 40:53 1
2. Emil Wingstedt 35:44 15 +2:15 1:16:37 4 +3 +0:56 +0:56
3. Olav Lundanes 43:35 3 +0:49 2:00:12 3 -1 +0:46 -0:10
4 Kristiansand OK 1 2:01:23 +1:57
1. Eirik Martens Svensen 41:04 3 +0:11 41:04 3 +0:11
2. Vegard Danielsen 35:30 13 +2:01 1:16:34 3 0 +0:53 +0:42
3. Hans Gunnar Omdal 44:49 11 +2:03 2:01:23 4 +1 +1:57 +1:04
5 Lillomarka OL 1 2:03:26 +4:00
1. Matthew Speake 41:42 5 +0:49 41:42 5 +0:49
2. Nicholas Oskarsson 37:48 23 +4:19 1:19:30 8 +3 +3:49 +3:00
3. Gaute Hallan Steiwer 43:56 6 +1:10 2:03:26 5 -3 +4:00 +0:11
6 Frol IL 2 2:03:35 +4:09
1. Paul Sirum 45:19 36 +4:26 45:19 36 +4:26
2. Carl Petter Lyngen 34:03 3 +0:34 1:19:22 6 -30 +3:41 -0:45
3. Martin Vister 44:13 7 +1:27 2:03:35 6 0 +4:09 +0:28
7 Varegg Fleridrett 1 2:03:58 +4:32
1. Vegard Jarvis Westergård 43:31 8 +2:38 43:31 8 +2:38
2. Morten Jarvis Westergård 35:53 16 +2:24 1:19:24 7 -1 +3:43 +1:05
3. Håkon Jarvis Westergård 44:34 10 +1:48 2:03:58 7 0 +4:32 +0:49
8 Fossum IF 1 2:04:13 +4:47
1. Emil Ahlbäck 44:44 11 +3:51 44:44 11 +3:51
2. Olai Stensland Lillevold 35:03 10 +1:34 1:19:47 12 +1 +4:06 +0:15
3. Borger Melsom 44:26 8 +1:40 2:04:13 8 -4 +4:47 +0:41
9 NTNUI 1 2:04:19 +4:53
1. Hans Petter Mathisen 44:53 16 +4:00 44:53 16 +4:00
2. Thomas Natvig Årstad 33:29 1 1:18:22 5 -11 +2:41 -1:19
3. Jon Aukrust Osmoen 45:57 13 +3:11 2:04:19 9 +4 +4:53 +2:12
10 Frol IL 3 2:04:22 +4:56
1. Johan Asphjell Bjørnaas 45:01 25 +4:08 45:01 25 +4:08
2. Håvard Vassenden 34:48 4 +1:19 1:19:49 13 -12 +4:08 0:00
3. Stian Sundsvik 44:33 9 +1:47 2:04:22 10 -3 +4:56 +0:48
11 Bækkelagets SK 1 2:06:13 +6:47
1. Martin Grotle Soukup 45:16 35 +4:23 45:16 35 +4:23
2. Felix Breitschädel 38:11 25 +4:42 1:23:27 27 -8 +7:46 +3:23
3. Carl Godager Kaas 42:46 1 2:06:13 11 -16 +6:47 -0:59
12 Varegg Fleridrett 2 2:06:18 +6:52
1. Per Harald Havnen Johansen 45:14 34 +4:21 45:14 34 +4:21
2. Alan Cherry 34:49 6 +1:20 1:20:03 16 -18 +4:22 +0:01
3. Sindre Østgulen Deisz 46:15 15 +3:29 2:06:18 12 -4 +6:52 +2:30
13 Nydalens SK 1 2:06:52 +7:26
1. Jostein Andersen 44:54 17 +4:01 44:54 17 +4:01
2. Øystein Sørensen 34:51 7 +1:22 1:19:45 11 -6 +4:04 +0:03
3. Anders Nordberg 47:07 17 +4:21 2:06:52 13 +2 +7:26 +3:22
14 Halden SK 2 2:06:53 +7:27
1. Tore Sandvik 45:03 26 +4:10 45:03 26 +4:10
2. Mats Nordbrøden 38:13 26 +4:44 1:23:16 25 -1 +7:35 +3:25
3. Mattias Karlsson 43:37 4 +0:51 2:06:53 14 -11 +7:27 -0:08
15 Raumar Orientering 1 2:08:03 +8:37
1. Anders Vister 44:44 11 +3:51 44:44 11 +3:51
2. Håvard Haga 35:11 12 +1:42 1:19:55 14 +3 +4:14 +0:23
3. Eirik Rustad 48:08 19 +5:22 2:08:03 15 +1 +8:37 +4:23
16 Fossum IF 2 2:08:20 +8:54
1. Oskar Størmer 44:49 13 +3:56 44:49 13 +3:56
2. Elias T. Mølnvik 34:54 8 +1:25 1:19:43 9 -4 +4:02 +0:06
3. Håvard Irgens 48:37 20 +5:51 2:08:20 16 +7 +8:54 +4:52
17 Emblem IL 1 2:09:28 +10:02
1. Asgeir Bakken Rognstad 43:34 9 +2:41 43:34 9 +2:41
2. Erlend Nilsen Sandnes 38:32 27 +5:03 1:22:06 18 +9 +6:25 +3:44
3. Ivar Lundanes 47:22 18 +4:36 2:09:28 17 -1 +10:02 +3:37
18 NTNUI 5 2:09:44 +10:18
1. Rasmus R. Theisen 44:56 20 +4:03 44:56 20 +4:03
2. Kjetil Okkenhaug 38:02 24 +4:33 1:22:58 24 +4 +7:17 +3:14
3. Øyvind Enger 46:46 16 +4:00 2:09:44 18 -6 +10:18 +3:01
19 IL Tyrving 2 2:10:00 +10:34
1. Jim Øystein Nybråten 44:54 17 +4:01 44:54 17 +4:01
2. Torbjørn Sagberg 39:00 30 +5:31 1:23:54 28 +11 +8:13 +4:12
3. Audun Weltzien 46:06 14 +3:20 2:10:00 19 -9 +10:34 +2:21
20 Kristiansand OK 2 2:10:38 +11:12
1. Christian Bøen 44:51 15 +3:58 44:51 15 +3:58
2. Holger Hott 35:05 11 +1:36 1:19:56 15 0 +4:15 +0:17
3. Mats Dahlén 50:42 25 +7:56 2:10:38 20 +5 +11:12 +6:57
21 OL Trollelg 1 2:11:00 +11:34
1. Trond Einar Moen Pedersli 44:55 19 +4:02 44:55 19 +4:02
2. Ove Baardsgaard 34:48 4 +1:19 1:19:43 9 -10 +4:02 0:00
3. Andreas Sølberg 51:17 28 +8:31 2:11:00 21 +12 +11:34 +7:32
22 Halden SK 3 2:11:21 +11:55
1. Fredrik Eliasson 45:19 36 +4:26 45:19 36 +4:26
2. Øyvind Helgerud 37:21 21 +3:52 1:22:40 22 -14 +6:59 +2:33
3. Espen Fiskum 48:41 21 +5:55 2:11:21 22 0 +11:55 +4:56
23 Kongsberg OL 1 2:11:22 +11:56
1. Karl Fremstad 46:16 44 +5:23 46:16 44 +5:23
2. Sigur Heggedal 36:08 17 +2:39 1:22:24 19 -25 +6:43 +1:20
3. Sindre Sandven 48:58 22 +6:12 2:11:22 23 +4 +11:56 +5:13
24 Lillomarka OL 2 2:12:48 +13:22
1. Mathias Benjaminsen 46:25 45 +5:32 46:25 45 +5:32
2. Steinar Kollerud 36:52 20 +3:23 1:23:17 26 -19 +7:36 +2:04
3. Jonas Sommerstad Juveli 49:31 24 +6:45 2:12:48 24 -2 +13:22 +5:46
25 NTNUI 7 2:13:19 +13:53
1. Vegard B. Johnsen 46:48 53 +5:55 46:48 53 +5:55
2. Per Melander Often 35:39 14 +2:10 1:22:27 20 -33 +6:46 +0:51
3. Torkil Eide Solstad 50:52 26 +8:06 2:13:19 25 +5 +13:53 +7:07
26 NTNUI 4 2:13:31 +14:05
1. Vegard Ruttenborg 45:06 29 +4:13 45:06 29 +4:13
2. Dag Lofthus 36:37 19 +3:08 1:21:43 17 -12 +6:02 +1:49
3. Eirik Kamstrup Hovind 51:48 31 +9:02 2:13:31 26 +9 +14:05 +8:03
27 NTNUI 6 2:13:33 +14:07
1. Simen Jevne Arnesen 44:42 10 +3:49 44:42 10 +3:49
2. Magne Jutulsrud 39:35 36 +6:06 1:24:17 31 +21 +8:36 +4:47
3. Simen Aamodt 49:16 23 +6:30 2:13:33 27 -4 +14:07 +5:31
28 Halden SK 4 2:14:28 +15:02
1. Andreas Johansson 46:43 50 +5:50 46:43 50 +5:50
2. Håkon Raadal Bjørlo 36:14 18 +2:45 1:22:57 23 -27 +7:16 +1:26
3. Anders Felde Olaussen 51:31 29 +8:45 2:14:28 28 +5 +15:02 +7:46
29 Ås-NMBU Orientering 1 2:15:53 +16:27
1. David Gottfridsson 44:49 13 +3:56 44:49 13 +3:56
2. Kristoffer Fiane Pedersen 37:42 22 +4:13 1:22:31 21 +8 +6:50 +2:54
3. Håvard Lucasen 53:22 37 +10:36 2:15:53 29 +8 +16:27 +9:37
30 Nydalens SK 3 2:16:01 +16:35
1. Sverre Waaler Kaas 45:00 24 +4:07 45:00 24 +4:07
2. Erik Olsvik Dengerud 39:06 32 +5:37 1:24:06 29 +5 +8:25 +4:18
3. Øystein Pettersen 51:55 32 +9:09 2:16:01 30 +1 +16:35 +8:10
31 Nydalens SK 2 2:16:33 +17:07
1. Halvor Saunes 46:26 46 +5:33 46:26 46 +5:33
2. Jonas Madslien Bakken 39:00 30 +5:31 1:25:26 35 -11 +9:45 +4:12
3. Dag Aalvik 51:07 27 +8:21 2:16:33 31 -4 +17:07 +7:22
32 Oppsal Orientering 1 2:19:10 +19:44
1. Sigve Vågsnes 44:59 23 +4:06 44:59 23 +4:06
2. Knut Aasheim 39:53 38 +6:24 1:24:52 32 +9 +9:11 +5:05
3. Ola Marius Pedersen 54:18 42 +11:32 2:19:10 32 0 +19:44 +10:33
33 Konnerud IL 1 2:20:13 +20:47
1. Audun Heimdal 45:10 33 +4:17 45:10 33 +4:17
2. Marius Lindhom Ackenhausen 39:55 39 +6:26 1:25:05 33 0 +9:24 +5:07
3. Erik Feyling Haare 55:08 48 +12:22 2:20:13 33 0 +20:47 +11:23
34 Halden SK 5 2:20:19 +20:53
1. Bojan Blumenstein 44:56 20 +4:03 44:56 20 +4:03
2. Peter Nordbrøden 40:17 41 +6:48 1:25:13 34 +14 +9:32 +5:29
3. Marius Bjugan 55:06 47 +12:20 2:20:19 34 0 +20:53 +11:21
35 NTNUI 8 2:24:38 +25:12
1. Martin Hoseth 46:43 50 +5:50 46:43 50 +5:50
2. Ståle Gjelsten 38:55 29 +5:26 1:25:38 37 -13 +9:57 +4:07
3. Bjørn Lundanes 59:00 61 +16:14 2:24:38 35 -2 +25:12 +15:15
36 Freidig 1 2:24:52 +25:26
1. Sindre Johannessen 45:07 30 +4:14 45:07 30 +4:14
2. Rein Helle Mårdalen 39:06 32 +5:37 1:24:13 30 0 +8:32 +4:18
3. Mattis Holt 1:00:39 67 +17:53 2:24:52 36 +6 +25:26 +16:54
37 Ålgård Orientering 1 2:25:32 +26:06
1. Ørjan Ravndal 46:32 48 +5:39 46:32 48 +5:39
2. Sigurd R. Oftedal 39:25 35 +5:56 1:25:57 38 -10 +10:16 +4:37
3. Ola Magnus Laugaland 59:35 63 +16:49 2:25:32 37 -1 +26:06 +15:50
38 Raumar Orientering 2 2:26:08 +26:42
1. Vetle Christiansen 48:33 59 +7:40 48:33 59 +7:40
2. Torben Christian Wendler 43:20 53 +9:51 1:31:53 42 -17 +16:12 +8:32
3. Magnus Svingheim 54:15 41 +11:29 2:26:08 38 -4 +26:42 +10:30
39 Ringsaker OK 1 2:26:37 +27:11
1. Marius Wikstrøm 46:15 43 +5:22 46:15 43 +5:22
2. Krister Hovde 48:21 73 +14:52 1:34:36 56 +13 +18:55 +13:33
3. Simen Bordal 52:01 33 +9:15 2:26:37 39 -17 +27:11 +8:16
40 IL Tyrving 3 2:26:40 +27:14
1. Vegard Brun Saga 54:00 77 +13:07 54:00 77 +13:07
2. Thomas Nipen 39:09 34 +5:40 1:33:09 51 -26 +17:28 +4:21
3. Mathias Nipen 53:31 38 +10:45 2:26:40 40 -11 +27:14 +9:46
41 Halden SK 7 2:26:42 +27:16
1. Kjetil Bjørlo 50:41 64 +9:48 50:41 64 +9:48
2. Kenneth Buch 42:44 52 +9:15 1:33:25 53 -11 +17:44 +7:56
3. Lacho Iliev 53:17 36 +10:31 2:26:42 41 -12 +27:16 +9:32
42 NTNUI 9 2:26:50 +27:24
1. Sverre T. Sandvold 48:48 60 +7:55 48:48 60 +7:55
2. Harald Kalager 42:41 51 +9:12 1:31:29 40 -20 +15:48 +7:53
3. Morten Severin Saue 55:21 49 +12:35 2:26:50 42 +2 +27:24 +11:36
43 Nydalens SK 5 2:27:03 +27:37
1. Erik Sagvolden 54:13 79 +13:20 54:13 79 +13:20
2. Vebjørn Tandberg 41:13 44 +7:44 1:35:26 61 -18 +19:45 +6:25
3. Inge Lindseth 51:37 30 +8:51 2:27:03 43 -18 +27:37 +7:52
44 Fredrikstad SK 2 2:27:57 +28:31
1. Henrik Ottesen 51:25 68 +10:32 51:25 68 +10:32
2. Kjell Arild Karlsen 41:51 47 +8:22 1:33:16 52 -16 +17:35 +7:03
3. Audun Bjerkreim Nilsen 54:41 46 +11:55 2:27:57 44 -8 +28:31 +10:56
45 Fredrikstad SK 1 2:28:20 +28:54
1. Bent Olav Aamodt 1:03:25 94 +22:32 1:03:25 94 +22:32
2. Kristian Dalby 39:38 37 +6:09 1:43:03 80 -14 +27:22 +4:50
3. Christian Riddervold Kahrs 45:17 12 +2:31 2:28:20 45 -35 +28:54 +1:32
46 Nydalens SK 4 2:28:22 +28:56
1. Eivind Høydal 44:58 22 +4:05 44:58 22 +4:05
2. Elias Wiklund 46:22 64 +12:53 1:31:20 39 +17 +15:39 +11:34
3. Jørgen Madslien 57:02 53 +14:16 2:28:22 46 +7 +28:56 +13:17
47 Asker Skiklubb 1 2:28:47 +29:21
1. Erland Kvisle 48:30 57 +7:37 48:30 57 +7:37
2. Magnus Mellbye Larsen 47:05 70 +13:36 1:35:35 62 +5 +19:54 +12:17
3. Anders Skarholt 53:12 35 +10:26 2:28:47 47 -15 +29:21 +9:27
48 Vegårshei IL 1 2:29:30 +30:04
1. Are Smeland Nygårdseter 46:10 41 +5:17 46:10 41 +5:17
2. Sten Åge Nygårdseter 45:44 61 +12:15 1:31:54 44 +3 +16:13 +10:56
3. Olav Vestøl 57:36 54 +14:50 2:29:30 48 +4 +30:04 +13:51
49 Frol IL 5 2:29:47 +30:21
1. Andreas Magerøy 52:38 72 +11:45 52:38 72 +11:45
2. Jørgen Fiskum 42:36 50 +9:07 1:35:14 58 -14 +19:33 +7:48
3. Øystein Haug 54:33 44 +11:47 2:29:47 49 -9 +30:21 +10:48
50 Fana IL 1 2:30:08 +30:42
1. Jan Kocbach 46:41 49 +5:48 46:41 49 +5:48
2. Jakob Eikner 44:52 59 +11:23 1:31:33 41 -8 +15:52 +10:04
3. Anders Daltveit 58:35 58 +15:49 2:30:08 50 +9 +30:42 +14:50
51 Kristiansand OK 4 2:30:10 +30:44
1. Morten Jørgensen 47:00 54 +6:07 47:00 54 +6:07
2. Henrik Upsal 48:35 74 +15:06 1:35:35 62 +8 +19:54 +13:47
3. Magnus Johansson 54:35 45 +11:49 2:30:10 51 -11 +30:44 +10:50
52 Frol IL 4 2:30:13 +30:47
1. Vegard Ressem 45:23 38 +4:30 45:23 38 +4:30
2. Johan Otto Munkeby 46:47 67 +13:18 1:32:10 45 +7 +16:29 +11:59
3. Jonas Ressem 58:03 56 +15:17 2:30:13 52 +7 +30:47 +14:18
53 Nydalens SK 6 2:30:49 +31:23
1. Tord Haflan 45:57 40 +5:04 45:57 40 +5:04
2. Aksel Madslien 45:56 63 +12:27 1:31:53 42 +2 +16:12 +11:08
3. Einar Tommelstad 58:56 60 +16:10 2:30:49 53 +11 +31:23 +15:11
54 Kongsberg OL 3 2:31:26 +32:00
1. Einar Lund 45:04 28 +4:11 45:04 28 +4:11
2. Trygve Heggedal 47:17 71 +13:48 1:32:21 47 +19 +16:40 +12:29
3. Syver Løken 59:05 62 +16:19 2:31:26 54 +7 +32:00 +15:20
55 NTNUI 10 2:33:05 +33:39
1. Halvor Eid Nielsen 54:23 81 +13:30 54:23 81 +13:30
2. Anders Bjergaard 45:45 62 +12:16 1:40:08 72 -9 +24:27 +10:57
3. Harald Kalager 52:57 34 +10:11 2:33:05 55 -17 +33:39 +9:12
56 Byåsen IL 1 2:33:08 +33:42
1. Terje Maroni 47:49 55 +6:56 47:49 55 +6:56
2. Brage Jørum 44:26 57 +10:57 1:32:15 46 -9 +16:34 +9:38
3. Øyvind Wiggen 1:00:53 68 +18:07 2:33:08 56 +10 +33:42 +17:08
57 Kristiansand OK 3 2:34:27 +35:01
1. Karolis Lazdauskas 41:50 6 +0:57 41:50 6 +0:57
2. Matias Hodne Hanisch 58:27 97 +24:58 1:40:17 73 +67 +24:36 +23:39
3. Dag Blandkjenn 54:10 40 +11:24 2:34:27 57 -16 +35:01 +10:25
58 Søgne og Songdalen OK 1 2:34:39 +35:13
1. Leiv-Terje Arnevik 45:07 30 +4:14 45:07 30 +4:14
2. Ståle Thortveit 50:49 81 +17:20 1:35:56 64 +34 +20:15 +16:01
3. Kjell Erik Røisland 58:43 59 +15:57 2:34:39 58 -6 +35:13 +14:58
59 Varegg Fleridrett 3 2:34:59 +35:33
1. Olav Ekrheim 53:30 75 +12:37 53:30 75 +12:37
2. Petter Marki Erichsen 41:40 46 +8:11 1:35:10 57 -18 +19:29 +6:52
3. Jostein Kvakland 59:49 65 +17:03 2:34:59 59 +2 +35:33 +16:04
60 Heming Orientering 1 2:35:37 +36:11
1. Ulrik Astrup Arnesen 45:09 32 +4:16 45:09 32 +4:16
2. Lars Treekrem 40:26 43 +6:57 1:25:35 36 +4 +9:54 +5:38
3. Martin Waaler Kaas 1:10:02 84 +27:16 2:35:37 60 +24 +36:11 +26:17
61 Porsgrunn OL 1 2:35:40 +36:14
1. Thore Kornmo 46:43 50 +5:50 46:43 50 +5:50
2. Hans Christian Meen 46:23 65 +12:54 1:33:06 50 0 +17:25 +11:35
3. Dag Ausen 1:02:34 70 +19:48 2:35:40 61 +11 +36:14 +18:49
62 Ås-NMBU Orientering 2 2:35:48 +36:22
1. Henrik Eijsink 51:43 71 +10:50 51:43 71 +10:50
2. Per Henning Bjerva 44:24 56 +10:55 1:36:07 66 -5 +20:26 +9:36
3. Thomas Ruud 59:41 64 +16:55 2:35:48 62 -4 +36:22 +15:56
63 NTNUI 11 2:38:14 +38:48
1. Adrian Opheim 53:47 76 +12:54 53:47 76 +12:54
2. Jacob Skogan 46:41 66 +13:12 1:40:28 75 -1 +24:47 +11:53
3. Hallvard Nordbrøden 57:46 55 +15:00 2:38:14 63 -12 +38:48 +14:01
64 Bø OL 1 2:38:15 +38:49
1. Dag Steinar Ragvin 51:24 67 +10:31 51:24 67 +10:31
2. Steinar Lande 41:39 45 +8:10 1:33:03 49 -18 +17:22 +6:51
3. Lars Steinar Hefre 1:05:12 77 +22:26 2:38:15 64 +15 +38:49 +21:27
65 Oppsal Orientering 2 2:38:17 +38:51
1. Thor Mella 51:32 69 +10:39 51:32 69 +10:39
2. Are Wigaard 42:13 48 +8:44 1:33:45 54 -15 +18:04 +7:25
3. Erik Persson 1:04:32 74 +21:46 2:38:17 65 +11 +38:51 +20:47
66 Hemsedal IL 1 2:38:38 +39:12
1. Ola Jordheim 45:03 26 +4:10 45:03 26 +4:10
2. Rune Abrahamsen 51:48 85 +18:19 1:36:51 68 +42 +21:10 +17:00
3. Neil Marston 1:01:47 69 +19:01 2:38:38 66 -2 +39:12 +18:02
67 Hadeland OL 1 2:38:41 +39:15
1. Ove Sætra 45:23 38 +4:30 45:23 38 +4:30
2. Ola Tellesbø 50:44 80 +17:15 1:36:07 66 +28 +20:26 +15:56
3. Roar Haug 1:02:34 70 +19:48 2:38:41 67 +1 +39:15 +18:49
68 Nydalens SK 8 2:40:16 +40:50
1. Lars Eid Nielsen 52:43 73 +11:50 52:43 73 +11:50
2. Petter Kaarby 51:31 84 +18:02 1:44:14 82 +9 +28:33 +16:43
3. Simen Eid Nielsen 56:02 50 +13:16 2:40:16 68 -14 +40:50 +12:17
69 Kongsberg OL 2 2:42:23 +42:57
1. Håvard Myhre 1:08:21 97 +27:28 1:08:21 97 +27:28
2. Mathias Drage 40:14 40 +6:45 1:48:35 87 -10 +32:54 +5:26
3. Bjørn Haavengen 53:48 39 +11:02 2:42:23 69 -18 +42:57 +10:03
70 Fossum IF 3 2:43:42 +44:16
1. Sigurd Melsom 1:08:58 98 +28:05 1:08:58 98 +28:05
2. Leif Størmer 40:24 42 +6:55 1:49:22 88 -10 +33:41 +5:36
3. Sindre Rønning 54:20 43 +11:34 2:43:42 70 -18 +44:16 +10:35
71 Hamar OK 1 2:43:43 +44:17
1. Johannes Narum 46:26 46 +5:33 46:26 46 +5:33
2. Einar Lofthus 52:35 89 +19:06 1:39:01 70 +24 +23:20 +17:47
3. Ivar Jevne Arnesen 1:04:42 75 +21:56 2:43:43 71 +1 +44:17 +20:57
72 OL Tønsberg og omegn 1 2:45:55 +46:29
1. Anders Krona Haflan 54:01 78 +13:08 54:01 78 +13:08
2. Frode Robertsen 53:32 90 +20:03 1:47:33 86 +8 +31:52 +18:44
3. Håkon Fruseth Christiansen 58:22 57 +15:36 2:45:55 72 -14 +46:29 +14:37
73 Raumar Orientering 3 2:46:30 +47:04
1. Trygve Tømta 48:59 63 +8:06 48:59 63 +8:06
2. Ståle Sønsterudbråten 43:24 54 +9:55 1:32:23 48 -15 +16:42 +8:36
3. Sondre Ruud Bråten 1:14:07 86 +31:21 2:46:30 73 +25 +47:04 +30:22
74 Nord-Østerdal OK 1 2:46:42 +47:16
1. John Kasper Svergja 55:44 82 +14:51 55:44 82 +14:51
2. Ivar Aukrust Osmoen 46:58 68 +13:29 1:42:42 79 -3 +27:01 +12:10
3. Jon Arve U Engebakken 1:04:00 72 +21:14 2:46:42 74 -5 +47:16 +20:15
75 OL Trollelg 2 2:46:50 +47:24
1. Hallvard Seim Grøvlen 46:11 42 +5:18 46:11 42 +5:18
2. Per Einar Pedersli 55:16 93 +21:47 1:41:27 77 +35 +25:46 +20:28
3. Tommy Schmid 1:05:23 78 +22:37 2:46:50 75 -2 +47:24 +21:38
76 Oppsal Orientering 3 2:46:54 +47:28
1. Sindre Saksæther 55:49 83 +14:56 55:49 83 +14:56
2. Sindre Fjogstad 50:36 79 +17:07 1:46:25 85 +2 +30:44 +15:48
3. Per-Ivar Nikolaisen 1:00:29 66 +17:43 2:46:54 76 -9 +47:28 +16:44
77 Fossum IF 4 2:47:15 +47:49
1. Torbjørn Blom-hagen 55:56 84 +15:03 55:56 84 +15:03
2. Erling Katla 44:34 58 +11:05 1:40:30 76 -8 +24:49 +9:46
3. Mindaugas Lukauskas 1:06:45 80 +23:59 2:47:15 77 +1 +47:49 +23:00
78 Kristiansand OK 5 2:47:17 +47:51
1. Torkel Reinhartsen 48:51 61 +7:58 48:51 61 +7:58
2. Ole Kostøl 54:21 91 +20:52 1:43:12 81 +20 +27:31 +19:33
3. Åsulv Birkeland Stormoen 1:04:05 73 +21:19 2:47:17 78 -3 +47:51 +20:20
79 Bækkelagets SK 3 2:47:34 +48:08
1. Martin Schälli 59:43 90 +18:50 59:43 90 +18:50
2. Kristian Ruud 50:59 82 +17:30 1:50:42 92 +2 +35:01 +16:11
3. Lars Harald Aasheim 56:52 52 +14:06 2:47:34 79 -13 +48:08 +13:07
80 Ringerike OL 1 2:50:47 +51:21
1. Lars Grønlund 57:09 87 +16:16 57:09 87 +16:16
2. Håvard Bakke 57:25 96 +23:56 1:54:34 94 +7 +38:53 +22:37
3. Lars-Inge Arnevik 56:13 51 +13:27 2:50:47 80 -14 +51:21 +12:28
81 Bækkelagets SK 2 2:51:25 +51:59
1. Sebastian Torgersen 48:29 56 +7:36 48:29 56 +7:36
2. Thomas Schive 45:24 60 +11:55 1:33:53 55 -1 +18:12 +10:36
3. Joakim Blix Prestmo 1:17:32 91 +34:46 2:51:25 81 +26 +51:59 +33:47
82 Byåsen IL 2 2:52:11 +52:45
1. Sigurd Stenvik 51:32 69 +10:39 51:32 69 +10:39
2. Lars Martin Hafstad 51:08 83 +17:39 1:42:40 78 +9 +26:59 +16:20
3. Per Wiréhn 1:09:31 83 +26:45 2:52:11 82 +4 +52:45 +25:46
83 Wing OK 1 2:53:00 +53:34
1. Øystein Kvaal Østerbø 40:56 2 +0:03 40:56 2 +0:03
2. Arvid Lyngstad 55:00 92 +21:31 1:35:56 64 +62 +20:15 +20:12
3. Mihail Utkin 1:17:04 90 +34:18 2:53:00 83 +19 +53:34 +33:19
84 NTNUI 2 2:54:30 +55:04
1. Mathias S. Lillevold 48:53 62 +8:00 48:53 62 +8:00
2. Klaus K. Espedal 49:41 76 +16:12 1:38:34 69 +7 +22:53 +14:53
3. Sondre Sande Gullord 1:15:56 88 +33:10 2:54:30 84 +15 +55:04 +32:11
85 IL Tyrving 4 2:56:12 +56:46
1. Stian Bergersen 52:55 74 +12:02 52:55 74 +12:02
2. Gustav Fiskum 42:26 49 +8:57 1:35:21 60 -14 +19:40 +7:38
3. Kristoffer Jacobsen 1:20:51 94 +38:05 2:56:12 85 +25 +56:46 +37:06
86 IL Tyrving 5 2:57:11 +57:45
1. Morten Nilstad Pettersen 54:19 80 +13:26 54:19 80 +13:26
2. Steinar Kvaale 55:34 94 +22:05 1:49:53 91 +11 +34:12 +20:46
3. Fredrik Rosenqvist 1:07:18 81 +24:32 2:57:11 86 -5 +57:45 +23:33
87 Bø OL 2 3:00:59 +1:01:33
1. Eivind Romberg Kvaale 48:32 58 +7:39 48:32 58 +7:39
2. Tore Håndstad 50:33 78 +17:04 1:39:05 71 +13 +23:24 +15:45
3. Siggen Ytrehus 1:21:54 95 +39:08 3:00:59 87 +16 +1:01:33 +38:09
88 Lillomarka OL 3 3:01:00 +1:01:34
1. Arne Dybdahl 59:45 91 +18:52 59:45 91 +18:52
2. Jens Olav Kløvrud 52:03 86 +18:34 1:51:48 93 +2 +36:07 +17:15
3. Stein Blomseth 1:09:12 82 +26:26 3:01:00 88 -5 +1:01:34 +25:27
89 Halden SK 6 3:01:26 +1:02:00
1. Petter Bjørgul 57:31 89 +16:38 57:31 89 +16:38
2. Øyvind Stokseth 47:47 72 +14:18 1:45:18 84 -5 +29:37 +12:59
3. Magnus Nordbrøden 1:16:08 89 +33:22 3:01:26 89 +5 +1:02:00 +32:23
90 Fana IL 2 3:05:01 +1:05:35
1. Anders Tønnessen Rød 57:08 86 +16:15 57:08 86 +16:15
2. Sigurd Eikner 52:31 88 +19:02 1:49:39 90 +4 +33:58 +17:43
3. Håkon Sandven 1:15:22 87 +32:36 3:05:01 90 0 +1:05:35 +31:37
91 Røyken OL 1 3:05:12 +1:05:46
1. Eirik Holth Johannessen 57:25 88 +16:32 57:25 88 +16:32
2. Henning C Strandhagen 46:58 68 +13:29 1:44:23 83 -5 +28:42 +12:10
3. Martin Holth Johannessen 1:20:49 93 +38:03 3:05:12 91 +8 +1:05:46 +37:04
92 Larvik OK 1 3:08:22 +1:08:56
1. Jørn Sundby 51:23 66 +10:30 51:23 66 +10:30
2. Jørgen Frøyd 1:05:30 101 +32:01 1:56:53 95 +29 +41:12 +30:42
3. Lars Fremstad 1:11:29 85 +28:43 3:08:22 92 -3 +1:08:56 +27:44
93 Nydalens SK 7 3:08:33 +1:09:07
1. Simen A Bjøringsøy 56:39 85 +15:46 56:39 85 +15:46
2. Per Øyvind Stene 38:41 28 +5:12 1:35:20 59 -26 +19:39 +3:53
3. Kyongsa Ri 1:33:13 98 +50:27 3:08:33 93 +34 +1:09:07 +49:28
94 Ringsaker OK 2 3:11:12 +1:11:46
1. Jon-Anders Bordal 50:41 64 +9:48 50:41 64 +9:48
2. Henrik Bordal 49:45 77 +16:16 1:40:26 74 +10 +24:45 +14:57
3. Øyvind Edvardsen 1:30:46 97 +48:00 3:11:12 94 +20 +1:11:46 +47:01
95 Asker Skiklubb 2 3:13:55 +1:14:29
1. Erlend Engzelius Gylver 1:04:30 95 +23:37 1:04:30 95 +23:37
2. Eilif Tandberg Swensen 1:04:38 100 +31:09 2:09:08 99 +4 +53:27 +29:50
3. Henrik Drange Ruud 1:04:47 76 +22:01 3:13:55 95 -4 +1:14:29 +21:02
96 Hamar OK 2 3:23:48 +1:24:22
1. Sverre Bang Støeng 1:11:20 99 +30:27 1:11:20 99 +30:27
2. Andreas Huber 52:17 87 +18:48 2:03:37 97 -2 +47:56 +17:29
3. Even Lindstad Børresen 1:20:11 92 +37:25 3:23:48 96 -1 +1:24:22 +36:26
97 Heming Orientering 2 3:25:36 +1:26:10
1. Nils Petter Fremming 1:02:16 93 +21:23 1:02:16 93 +21:23
2. Tarjei Vollset 57:15 95 +23:46 1:59:31 96 +3 +43:50 +22:27
3. Claus Martinsen 1:26:05 96 +43:19 3:25:36 97 +1 +1:26:10 +42:20
98 Eiker OL 1 3:28:34 +1:29:08
1. Axel Berlin 1:19:30 100 +38:37 1:19:30 100 +38:37
2. Kenneth Sandvold 1:03:38 99 +30:09 2:23:08 100 0 +1:07:27 +28:50
3. Gjermund Røren 1:05:26 79 +22:40 3:28:34 98 -2 +1:29:08 +21:41
99 Notodden OL 1 3:46:27 +1:47:01
1. Magnus Sandven 1:07:59 96 +27:06 1:07:59 96 +27:06
2. Jørn Myrland 58:27 97 +24:58 2:06:26 98 +2 +50:45 +23:39
3. Robert Fredriksen 1:40:01 100 +57:15 3:46:27 99 +1 +1:47:01 +56:16
100 Oppsal Orientering 4 3:47:34 +1:48:08
1. Espen Wigaard 1:00:19 92 +19:26 1:00:19 92 +19:26
2. Ludvig Rødnes 49:08 75 +15:39 1:49:27 89 -3 +33:46 +14:20
3. Tellef Grønlie 1:58:07 101 +1:15:21 3:47:34 100 +11 +1:48:08 +1:14:22
101 Modum OL 2 3:57:05 +1:57:39
1. Severin Berglia 1:39:23 101 +58:30 1:39:23 101 +58:30
2. Jørgen Mårtensson 43:46 55 +10:17 2:23:09 101 0 +1:07:28 +8:58
3. Karsten Alexander Kopland 1:33:56 99 +51:10 3:57:05 101 0 +1:57:39 +50:11
102 Modum OL 1 3:52:04 +1:52:38
1. Eirik Stærkeby Jelstad 1:08:59 102 +28:06 1:08:59 102 +28:06
2. Sigurd Rønning 1:27:45 102 +54:16 2:36:44 102 0 +1:21:03 +52:57
3. Lars Enerhaugen inaktiv 3:52:04
Ganddal IL 1 brutt
1. Alf Johan W. Lima 58:08 0 +17:15 brutt
2. Fredrik Sandal brutt brutt
3. Stig Alvestad brutt brutt
Heming Orientering 3 brutt
1. Niklas Norman 1:00:47 0 +19:54 brutt
2. Gunnar Nerdrum Aagard 1:55:54 0 +1:22:25 brutt
3. Skage Grønneberg brutt brutt
Konnerud IL 2 brutt
1. . . brutt brutt
2. . . brutt brutt
3. . brutt brutt
Kristiansand OK 6 brutt
1. Leena Kuusipohja inaktiv brutt
2. Jan Blandkjenn brutt brutt
3. Jack Bjørnsen brutt brutt
Varegg Fleridrett 4 brutt
1. Oskar Røen 53:47 0 +12:54 brutt
2. Per Ola Ottesen 51:52 0 +18:23 brutt
3. Vyacheslav Mukhidinov brutt brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor