Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 mellomdistanse junior og senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 mellomdistanse junior og senior
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 13 september 2014

D 17-18 E

3 060 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 23:02 7:31
2 Frida Sæther Freidig 24:16 +1:14 7:55
3 Anine Ahlsand Nydalens SK 24:24 +1:22 7:58
4 Tonje Vassend Porsgrunn OL 24:28 +1:26 7:59
5 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 24:57 +1:55 8:09
6 Emma Arnesen Byåsen IL 24:58 +1:56 8:09
7 Evine Westli Andersen Løten o-lag 25:10 +2:08 8:13
8 Astrid Fiskum IL Tyrving 25:21 +2:19 8:17
9 Julie Hjortland Larvik OK 25:24 +2:22 8:18
10 Gina Granstedt Halden SK 26:06 +3:04 8:31
11 Marie Olaussen Fredrikstad SK 26:13 +3:11 8:34
12 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 26:19 +3:17 8:36
13 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 27:20 +4:18 8:55
14 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 27:24 +4:22 8:57
15 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 27:28 +4:26 8:58
16 Åshild Kolstad Mo OK 27:59 +4:57 9:08
17 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 28:15 +5:13 9:13
18 Nina Asheim Birkeland Halden SK 28:40 +5:38 9:22
19 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 29:14 +6:12 9:33
20 Kristin Brekke Lillomarka OL 29:30 +6:28 9:38
21 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 29:44 +6:42 9:43
22 Ingunn Rognsvåg Varegg Fleridrett 29:45 +6:43 9:43
23 Ingvild Wang Lillomarka OL 29:55 +6:53 9:46
24 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 30:00 +6:58 9:48
25 Siri Grandal IL Tyrving 30:20 +7:18 9:54
26 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 30:51 +7:49 10:04
27 Silje Arntzen Asker Skiklubb 31:04 +8:02 10:09
28 Lovise Fremstad Larvik OK 31:49 +8:47 10:23
29 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 31:55 +8:53 10:25
30 Ingvild Torgersen Halden SK 32:03 +9:01 10:28
31 Julia Petra Plaian Asker Skiklubb 32:16 +9:14 10:32
32 Siri Moholth Kongsberg OL 32:26 +9:24 10:35
33 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 32:32 +9:30 10:37
34 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 32:50 +9:48 10:43
35 Karen Bjergaard Nydalens SK 33:28 +10:26 10:56
36 Tuva Bjerketvedt OK Moss 33:55 +10:53 11:05
37 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 34:09 +11:07 11:09
38 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 34:49 +11:47 11:22
39 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 34:58 +11:56 11:25
40 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 35:55 +12:53 11:44
40 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 35:55 +12:53 11:44
42 Nanna Norderud IL Tyrving 36:03 +13:01 11:46
43 Hanna E. Andersen Eiker OL 37:20 +14:18 12:12
44 Sigrid Bjørgen Hamar OK 37:33 +14:31 12:16
45 Guro Jordheim Hemsedal IL 37:36 +14:34 12:17
46 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 37:40 +14:38 12:18
47 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 37:41 +14:39 12:18
48 Kristine Ausen Porsgrunn OL 37:59 +14:57 12:24
49 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 38:35 +15:33 12:36
50 Hedda Vonen Nittedal OL 39:23 +16:21 12:52
51 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 39:48 +16:46 13:00
52 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 39:52 +16:50 13:01
53 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 40:31 +17:29 13:14
54 Oda Frøshaug Indre Østfold OK 44:23 +21:21 14:30
55 Nora Hui Andersen Hamar OK 46:09 +23:07 15:04
56 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 47:43 +24:41 15:35
57 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 50:57 +27:55 16:39
58 Ingrid Holte Porsgrunn OL 1:19:00 +55:58 25:49
Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb ikke startet
Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK ikke startet
Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet
Dorte Narum Hamar OK ikke startet

D 19-20 E

3 170 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 23:37 7:27
2 Mathilde Rundhaug Frol IL 23:53 +0:16 7:32
3 Sigrid Alexandersen Fossum IF 23:58 +0:21 7:33
4 Runa Fremstad Larvik OK 24:08 +0:31 7:36
5 Synnøve Bråten Vegårshei IL 24:22 +0:45 7:41
6 Karen Oline Kolstad Freidig 26:12 +2:35 8:15
7 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 26:35 +2:58 8:23
8 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 27:06 +3:29 8:32
9 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 27:48 +4:11 8:46
10 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 27:58 +4:21 8:49
11 Eldbjørg Narum Fossum IF 28:08 +4:31 8:52
12 Kristine Berglia Eiker OL 28:23 +4:46 8:57
13 Gry Granstedt Halden SK 28:53 +5:16 9:06
14 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 28:59 +5:22 9:08
15 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 29:08 +5:31 9:11
16 Siri Kollerud Lillomarka OL 29:59 +6:22 9:27
17 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 30:09 +6:32 9:30
18 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 30:20 +6:43 9:34
19 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 30:30 +6:53 9:37
20 Ingvild Brekke Lillomarka OL 32:19 +8:42 10:11
21 Hedvig Åstebøl NTNUI 33:15 +9:38 10:29
22 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 33:48 +10:11 10:39
23 Aurora Fossøy NTNUI 33:57 +10:20 10:42
24 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 37:19 +13:42 11:46
25 Solveig Blindheim Lillomarka OL 38:41 +15:04 12:12
26 Jenny Andreassen Moe Ås-NMBU Orientering 41:35 +17:58 13:07
27 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 46:12 +22:35 14:34
28 Gunhild Kristine Johansen Asker Skiklubb 48:32 +24:55 15:18
Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet
Marie Wold Stavrum Frol IL ikke startet

H 17-18E

3 880 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 25:38 6:36
2 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 25:59 +0:21 6:41
3 Oskar Størmer Fossum IF 27:26 +1:48 7:04
4 Erland Kvisle Asker Skiklubb 27:28 +1:50 7:04
5 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 27:36 +1:58 7:06
6 Elias T. Mølnvik Fossum IF 28:02 +2:24 7:13
7 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 28:03 +2:25 7:13
8 Håvard Irgens Fossum IF 28:14 +2:36 7:16
9 Stian Sundsvik Frol IL 28:50 +3:12 7:25
10 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 29:42 +4:04 7:39
11 Karl Fremstad Kongsberg OL 29:46 +4:08 7:40
12 Knut Aasheim Oppsal Orientering 30:24 +4:46 7:50
13 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 30:33 +4:55 7:52
14 Steinar Kollerud Lillomarka OL 31:14 +5:36 8:02
15 Elias Wiklund Nydalens SK 31:16 +5:38 8:03
16 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 31:51 +6:13 8:12
17 Peter Nordbrøden Halden SK 31:52 +6:14 8:12
18 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 32:16 +6:38 8:18
19 Sigurd Melsom Fossum IF 32:19 +6:41 8:19
20 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 32:21 +6:43 8:20
21 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 32:27 +6:49 8:21
22 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 32:33 +6:55 8:23
23 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 33:39 +8:01 8:40
24 Einar Lofthus Hamar OK 33:56 +8:18 8:44
25 Are Wigaard Oppsal Orientering 34:15 +8:37 8:49
26 Øyvind Wiggen Byåsen IL 34:49 +9:11 8:58
27 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 35:15 +9:37 9:05
28 Brage Jørum Byåsen IL 35:57 +10:19 9:15
29 Magnus Sandven Notodden OL 36:30 +10:52 9:24
30 Kristoffer Nygård Haugesund IL Orientering 36:49 +11:11 9:29
31 Ole Kostøl Kristiansand OK 36:53 +11:15 9:30
31 Jakob Eikner Fana IL 36:53 +11:15 9:30
33 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 36:56 +11:18 9:31
34 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 36:57 +11:19 9:31
35 Herman Moe Fet OL 37:47 +12:09 9:44
36 Johan Otto Munkeby Frol IL 37:48 +12:10 9:44
37 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 37:49 +12:11 9:44
38 Trygve Heggedal Kongsberg OL 37:55 +12:17 9:46
39 Rein Helle Mårdalen Freidig 37:58 +12:20 9:47
40 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 38:11 +12:33 9:50
41 Einar Lund Kongsberg OL 38:25 +12:47 9:54
42 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 39:05 +13:27 10:04
43 Herman Kirste Skien OK 39:09 +13:31 10:05
44 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 40:24 +14:46 10:24
45 Aksel Madslien Nydalens SK 40:38 +15:00 10:28
46 Henrik Upsal Kristiansand OK 41:30 +15:52 10:41
47 Amund Hoel Raumar Orientering 41:49 +16:11 10:46
48 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 42:08 +16:30 10:51
49 Krister Hovde Ringsaker OK 42:38 +17:00 10:59
50 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 43:13 +17:35 11:08
51 Sverre Bang Støeng Hamar OK 43:58 +18:20 11:19
52 Petter Norsted Kildebo Halden SK 44:00 +18:22 11:20
53 Magnus Wølneberg IL Tyrving 44:45 +19:07 11:32
54 Ola Jordheim Hemsedal IL 45:16 +19:38 11:40
55 Even Lindstad Børresen Hamar OK 46:12 +20:34 11:54
56 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 48:32 +22:54 12:30
57 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 48:46 +23:08 12:34
58 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 51:48 +26:10 13:21
59 Eilif Tandberg Swensen Asker Skiklubb 1:02:38 +37:00 16:08
Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert
Sondre Damm TIF Viking diskvalifisert
Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL diskvalifisert
Vegard Landsverk Skien OK ikke startet
Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett ikke startet

H 19-20E

4 050 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigur Heggedal Kongsberg OL 27:38 6:49
2 Sindre Sandven Kongsberg OL 27:43 +0:05 6:50
3 Paul Sirum Frol IL 27:54 +0:16 6:53
4 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 29:02 +1:24 7:10
5 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 29:10 +1:32 7:12
6 Borger Melsom Fossum IF 29:26 +1:48 7:16
7 Andreas Sølberg OL Trollelg 29:39 +2:01 7:19
8 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 29:57 +2:19 7:23
9 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 30:03 +2:25 7:25
10 Jonas Ressem Frol IL 30:38 +3:00 7:33
11 Magne Haga Raumar Orientering 31:07 +3:29 7:40
12 Eivind Høydal Nydalens SK 31:40 +4:02 7:49
13 Jørgen Madslien Nydalens SK 31:52 +4:14 7:52
14 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 31:59 +4:21 7:53
15 Håvard Myhre Kongsberg OL 32:00 +4:22 7:54
16 Anders Felde Olaussen Halden SK 32:05 +4:27 7:55
17 Magne Jutulstad NTNUI 32:27 +4:49 8:00
18 Simen Bordal Ringsaker OK 32:41 +5:03 8:04
19 Mattis Holt Freidig 33:07 +5:29 8:10
20 Mathias Drage Kongsberg OL 33:31 +5:53 8:16
21 Ola Keiserås IL Leik 33:50 +6:12 8:21
22 Jon Nilsen Kristiansand OK 34:58 +7:20 8:38
23 Tord Haflan Nydalens SK 35:04 +7:26 8:39
23 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 35:04 +7:26 8:39
25 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 35:41 +8:03 8:48
26 Vetle Christiansen Raumar Orientering 36:27 +8:49 9:00
27 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 37:38 +10:00 9:17
28 Thomas Schive Bækkelagets SK 37:48 +10:10 9:20
29 Gustav Fiskum IL Tyrving 38:09 +10:31 9:25
30 Morten Jørgensen Kristiansand OK 38:19 +10:41 9:27
31 Ove Baardsgaard OL Trollelg 38:24 +10:46 9:28
32 Vegard Ressem Frol IL 38:48 +11:10 9:34
33 Sigurd Stenvik Byåsen IL 39:33 +11:55 9:45
34 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 40:03 +12:25 9:53
34 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 40:03 +12:25 9:53
36 Lars Treekrem Heming Orientering 42:23 +14:45 10:27
37 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 45:00 +17:22 11:06
38 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 45:59 +18:21 11:21
39 Olav Vestøl Vegårshei IL 46:42 +19:04 11:31
40 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 47:51 +20:13 11:48
41 Ola Kvisle Asker Skiklubb 51:07 +23:29 12:37
42 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 54:42 +27:04 13:30
43 Gard-Martin Udnesseter Johnson Bækkelagets SK 1:07:09 +39:31 16:34
Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb ikke startet
Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett ikke startet
Gaute Friestad Kristiansand OK ikke startet
Markus Holter Halden SK ikke startet

H 19-20 Gjest

4 050 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Sven Hellmüller Fossum IF ikke startet

D 17-18 Gjest

3 060 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Chiara Dalla Santa Frol IL 44:19 14:28

D21 Finale

4 670 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Rønning Sund Frol IL 35:42 7:38
2 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 35:52 +0:10 7:40
3 Kine Hallan Steiwer Halden SK 37:39 +1:57 8:03
4 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 37:54 +2:12 8:06
5 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 37:55 +2:13 8:07
6 Linn Hokholt NTNUI 38:29 +2:47 8:14
7 Maren Jansson Haverstad NTNUI 38:45 +3:03 8:17
8 Marte Narum Konnerud IL 39:02 +3:20 8:21
9 Hanne Sandstad Freidig 39:18 +3:36 8:24
10 Anna Ulvensøen NTNUI 40:20 +4:38 8:38
11 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 40:22 +4:40 8:38
12 Bodil Helgerud Halden SK 40:28 +4:46 8:39
13 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 40:35 +4:53 8:41
14 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 40:52 +5:10 8:45
15 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 41:25 +5:43 8:52
16 Iliana Ilieva Halden SK 41:28 +5:46 8:52
17 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 42:12 +6:30 9:02
18 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 42:17 +6:35 9:03
19 Guro Torpe NTNUI 42:24 +6:42 9:04
20 Eva Jurenikova Halden SK 42:29 +6:47 9:05
21 Mari Jevne Arnesen NTNUI 43:03 +7:21 9:13
22 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 43:36 +7:54 9:20
23 Siri Ulvestad Nydalens SK 44:05 +8:23 9:26
24 Louise Oram Nydalens SK 44:45 +9:03 9:34
25 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 45:46 +10:04 9:48
26 Anette Baklid Konnerud IL 46:47 +11:05 10:01
27 Martine Åstebøl NTNUI 46:58 +11:16 10:03
28 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 47:07 +11:25 10:05
29 Marit Kahrs Halden SK 47:18 +11:36 10:07
30 Ida Arnesen Tiltnes IL Tyrving 47:48 +12:06 10:14
31 Elin-Kristin Hem NTNUI 47:52 +12:10 10:14
32 Linda Solberg Fredrikstad SK 49:24 +13:42 10:34
33 Line Hagman Bækkelagets SK 49:34 +13:52 10:36
34 Marta Ulvensøen NTNUI 49:57 +14:15 10:41
35 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 51:01 +15:19 10:55
Kamilla Olaussen Fredrikstad SK brutt

H21 Finale

5 370 m, 59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 32:31 6:03
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 34:13 +1:42 6:22
3 Anders Tiltnes IL Tyrving 34:28 +1:57 6:25
4 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 35:19 +2:48 6:34
5 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 35:41 +3:10 6:38
6 Jo Forseth Indgaard Frol IL 35:43 +3:12 6:39
7 Espen Weltzien IL Tyrving 35:59 +3:28 6:42
8 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 36:20 +3:49 6:45
9 Ivar Lundanes Emblem IL 36:37 +4:06 6:49
10 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 36:47 +4:16 6:50
11 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 36:49 +4:18 6:51
12 Vegard Danielsen Kristiansand OK 37:29 +4:58 6:58
13 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 37:35 +5:04 6:59
13 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 37:35 +5:04 6:59
15 Hans Petter Mathisen NTNUI 37:39 +5:08 7:00
16 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 37:49 +5:18 7:02
17 Jostein Andersen Nydalens SK 37:58 +5:27 7:04
18 Martin Vister Frol IL 38:09 +5:38 7:06
19 Tore Sandvik Halden SK 38:18 +5:47 7:07
20 Matthew Speake Lillomarka OL 38:20 +5:49 7:08
21 Øystein Kvaal Østerbø Wing Ok 38:22 +5:51 7:08
22 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 38:52 +6:21 7:14
23 Mats Nordbrøden Halden SK 39:06 +6:35 7:16
24 Magne Dæhli Halden SK 39:18 +6:47 7:19
25 Mattias Karlsson Halden SK 39:20 +6:49 7:19
26 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 39:31 +7:00 7:21
27 Leif Størmer Fossum IF 39:45 +7:14 7:24
27 Espen Fiskum Halden SK 39:45 +7:14 7:24
29 Dag Lofthus NTNUI 39:53 +7:22 7:25
30 Kjetil Okkenhaug NTNUI 39:56 +7:25 7:26
31 Fredrik Eliasson Halden SK 40:01 +7:30 7:27
32 Carl Petter Lyngen Frol IL 40:19 +7:48 7:30
33 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 40:23 +7:52 7:31
34 Øyvind Enger NTNUI 40:29 +7:58 7:32
35 Simen Jevne Arnesen NTNUI 40:34 +8:03 7:33
36 Vegard Brun Saga IL Tyrving 40:38 +8:07 7:34
37 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-NMBU Orientering 41:12 +8:41 7:40
38 Håvard Haga Raumar Orientering 41:20 +8:49 7:41
39 Anders Vister Raumar Orientering 41:28 +8:57 7:43
40 Thomas Natvig Årstad NTNUI 41:32 +9:01 7:44
41 Simen Aamodt NTNUI 41:35 +9:04 7:44
42 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 41:48 +9:17 7:47
43 Øyvind Helgerud Halden SK 42:12 +9:41 7:51
44 Isak Bergset NTNUI 42:28 +9:57 7:54
45 Mats Dahlén Kristiansand OK 42:59 +10:28 8:00
46 Per Melander Often NTNUI 43:00 +10:29 8:00
47 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 43:23 +10:52 8:04
48 Øystein Pettersen Nydalens SK 43:53 +11:22 8:10
49 Jan Schmid OL Trollelg 44:10 +11:39 8:13
50 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 44:13 +11:42 8:14
51 Halvor Saunes Nydalens SK 44:54 +12:23 8:21
52 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 44:59 +12:28 8:22
53 Vegard Ruttenborg NTNUI 46:40 +14:09 8:41
54 Andreas Magerøy Frol IL 46:53 +14:22 8:43
55 Alan Cherry Varegg Fleridrett 47:35 +15:04 8:51
56 Thomas Nipen IL Tyrving 47:47 +15:16 8:53
57 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 50:44 +18:13 9:26
58 Øyvind Stokseth Halden SK 51:10 +18:39 9:31
Bojan Blumenstein Halden SK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor