Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 10 august 2014

D 14

2 990 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åsne Holo Fossum IF 25:20 8:28
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 25:36 +0:16 8:33
3 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 26:31 +1:11 8:52
4 Ragne Wiklund Nydalens SK 26:32 +1:12 8:52
5 Aurora Gjølsjø OK Moss 27:30 +2:10 9:11
6 Hanne Vassend Porsgrunn OL 27:32 +2:12 9:12
7 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 27:33 +2:13 9:12
8 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 27:53 +2:33 9:19
9 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 28:25 +3:05 9:30
10 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 29:03 +3:43 9:42
11 Helene Eger Kongsberg OL 29:48 +4:28 9:57
12 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 30:24 +5:04 10:10
13 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 31:42 +6:22 10:36
14 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 31:53 +6:33 10:39
15 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 31:58 +6:38 10:41
16 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 32:24 +7:04 10:50
17 Ragne Norrud Fossum IF 32:40 +7:20 10:55
18 Mari Robøle Lien Hamar OK 32:41 +7:21 10:55
19 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 33:16 +7:56 11:07
20 Andrea Vanebo Kongsberg OL 34:22 +9:02 11:29
21 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 34:30 +9:10 11:32
22 Ingrid Hasaas Fossum IF 34:51 +9:31 11:39
23 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 34:59 +9:39 11:42
24 Ingrid Madslien Nydalens SK 35:23 +10:03 11:50
25 Ane Marte Vatn Frol IL 35:35 +10:15 11:54
26 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 36:07 +10:47 12:04
27 Pernille Katla Fossum IF 36:38 +11:18 12:15
28 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 36:42 +11:22 12:16
29 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 36:44 +11:24 12:17
30 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 36:53 +11:33 12:20
31 Sarah Wøllo Kongsberg OL 37:27 +12:07 12:31
32 Dina Reitan Freidig 38:39 +13:19 12:55
33 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 38:47 +13:27 12:58
34 Anna Meen Porsgrunn OL 38:57 +13:37 13:01
35 Selma Kristiansen OK Moss 39:14 +13:54 13:07
36 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 39:23 +14:03 13:10
37 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 39:51 +14:31 13:19
38 Solveig Sæternes Byåsen IL 40:17 +14:57 13:28
39 Sofie Hallem Verdal OK 40:22 +15:02 13:30
40 Ragne Munkeby Frol IL 40:53 +15:33 13:40
41 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 41:07 +15:47 13:45
42 Hanna Moum Halden SK 41:09 +15:49 13:45
43 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 41:30 +16:10 13:52
44 Solveig Eline Berg IL Tyrving 43:09 +17:49 14:25
45 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist, IL 43:59 +18:39 14:42
46 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 44:41 +19:21 14:56
47 Jorun Bækken Os IL 44:55 +19:35 15:01
48 Sarah Brynhildsen Wing OK 45:51 +20:31 15:20
49 Magni Klevstad Jakobsen Alta OL 46:03 +20:43 15:24
50 Maren Norderud IL Tyrving 46:06 +20:46 15:25
51 Anna Renolen Wing OK 47:11 +21:51 15:46
52 Lisa Jenssen Halden SK 48:31 +23:11 16:13
53 Lotte Sølvsberg Noren Hamar OK 48:46 +23:26 16:18
54 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 51:25 +26:05 17:11
55 Tilde Eine Fossum IF 52:48 +27:28 17:39
56 Emma Ryen Hamar OK 53:25 +28:05 17:51
57 Johanne Viken Flaten Eiker OL 53:30 +28:10 17:53
58 Ida Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 54:58 +29:38 18:23
59 Eline Kippe Verdal OK 55:00 +29:40 18:23
60 Ellinor Agersborg Moan Sørreisa OL 56:27 +31:07 18:52
61 Mathilde Asora Aas Bodø og Omegn IF Orientering 1:04:49 +39:29 21:40
62 Maren Holmsen Hamar OK 1:08:05 +42:45 22:46
63 Synne Solberg Gjø-Vard OL 1:09:52 +44:32 23:22
64 Erna Marie Tøfting Bakke Gjø-Vard OL 1:33:25 +1:08:05 31:14
Marte Morgenlie Skei Nydalens SK diskvalifisert
Eli Kolstad Mo OK ikke startet
Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL ikke startet

D 15

3 670 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Strand Asker Skiklubb 33:33 9:08
2 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 34:33 +1:00 9:24
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 36:01 +2:28 9:48
4 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 37:52 +4:19 10:19
5 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 38:56 +5:23 10:36
6 Anine Lome Hamar OK 39:29 +5:56 10:45
7 Aurora Moholth Kongsberg OL 39:42 +6:09 10:49
8 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 40:21 +6:48 10:59
9 Vera Melkild Freidig 40:31 +6:58 11:02
10 Ragnhild Eide Byåsen IL 40:33 +7:00 11:02
11 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 41:12 +7:39 11:13
12 Maria Prestbøen Sandefjord OK 41:23 +7:50 11:16
13 Maria Ulseth Sylte Freidig 43:15 +9:42 11:47
14 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 43:28 +9:55 11:50
15 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 44:29 +10:56 12:07
16 Hanne Daltveit Fana IL 45:00 +11:27 12:15
17 Ane Dyrkorn Eiker OL 45:29 +11:56 12:23
18 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 45:42 +12:09 12:27
19 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 45:58 +12:25 12:31
20 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 47:06 +13:33 12:50
21 Ingrid Aaslund Fet OL 47:18 +13:45 12:53
22 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 47:38 +14:05 12:58
23 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 48:34 +15:01 13:14
24 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 49:14 +15:41 13:24
25 Astrid Stav Stjørdals-Blink Orientering 49:59 +16:26 13:37
26 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 50:10 +16:37 13:40
27 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 50:17 +16:44 13:42
28 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 50:43 +17:10 13:49
29 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 51:10 +17:37 13:56
30 Marie Bakken Sørensen Freidig 51:40 +18:07 14:04
31 Thea Dyrkorn Eiker OL 51:49 +18:16 14:07
32 Malin Opøien OL Trollelg 52:10 +18:37 14:12
33 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 53:11 +19:38 14:29
34 Guri Sandvold Tynset IF 53:28 +19:55 14:34
35 Guro Karlsen Lillehammer OK 54:17 +20:44 14:47
36 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 54:39 +21:06 14:53
37 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 55:36 +22:03 15:08
38 Karoline Aune Halden SK 55:43 +22:10 15:10
39 Nora Torgersen Halden SK 55:59 +22:26 15:15
40 Synne Skjærstein IL Tyrving 56:29 +22:56 15:23
41 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 56:59 +23:26 15:31
42 Guro Skari Berger Lillehammer OK 57:08 +23:35 15:34
43 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 57:38 +24:05 15:42
44 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 58:44 +25:11 16:00
45 Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK 58:59 +25:26 16:04
46 Thea Morlandstø Eiker OL 59:32 +25:59 16:13
47 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 59:47 +26:14 16:17
48 Anette Bjorvatten Vegårshei IL 59:54 +26:21 16:19
49 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:01:00 +27:27 16:37
50 Agnethe Hasli Synnfjell OK 1:02:11 +28:38 16:56
51 Marit Sveen Hamar OK 1:02:31 +28:58 17:02
52 Andrine Viken Byåsen IL 1:03:28 +29:55 17:17
53 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 1:05:05 +31:32 17:44
54 Kristin Mestad Torridal IL 1:05:32 +31:59 17:51
55 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:07:12 +33:39 18:18
56 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:08:36 +35:03 18:41
57 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:09:32 +35:59 18:56
58 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 1:09:43 +36:10 18:59
59 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 1:13:49 +40:16 20:06
60 Emilie Høgås Lillehammer OK 1:14:14 +40:41 20:13
61 Siri Pedersen Sarpsborg OL 1:14:43 +41:10 20:21
62 Runa Almeland Fana IL 1:19:00 +45:27 21:31
63 Silje Moe Fredrikstad SK 1:20:17 +46:44 21:52
64 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 1:33:44 +1:00:11 25:32
65 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 2:04:51 +1:31:18 34:01
Gina Nygård Tynset IF diskvalifisert
Katrine Gjestrum Hedrum OL diskvalifisert
Emma Eithun Paulsen Nittedal OL diskvalifisert
Ingrid Bredalen Nittedal OL brutt
Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK brutt
Miriam Holtan Buhl OL Trollo ikke startet
Gunvor Aurora Masvik Larvik OK ikke startet
Marie Bergstrøm Halden SK ikke startet

D 16

4 090 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 38:30 9:24
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 39:24 +0:54 9:37
3 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 39:28 +0:58 9:38
4 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 43:41 +5:11 10:40
5 Silje Hauge Hisøy OK 44:22 +5:52 10:50
6 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 44:42 +6:12 10:55
7 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 45:29 +6:59 11:07
8 Åse Bergan Nydalens SK 45:42 +7:12 11:10
9 Marthe Ramstad Fet OL 45:45 +7:15 11:11
10 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 45:55 +7:25 11:13
11 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 47:18 +8:48 11:33
12 Oda Sikkeland IL Tyrving 47:47 +9:17 11:40
13 Sanna Fiskum Ness Freidig 48:20 +9:50 11:49
14 Elise Ullern IL Tyrving 48:23 +9:53 11:49
15 Ida Aurebekk Torridal IL 48:36 +10:06 11:52
16 Julie Nærestad Vegårshei IL 48:46 +10:16 11:55
17 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 48:53 +10:23 11:57
18 Stine Njåstein IL Tyrving 50:22 +11:52 12:18
19 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 50:41 +12:11 12:23
20 Line Wegner Hodt Fossum IF 50:58 +12:28 12:27
21 Synne Malene Brække Halden SK 51:41 +13:11 12:38
22 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 52:07 +13:37 12:44
23 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 52:25 +13:55 12:48
24 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 52:40 +14:10 12:52
25 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 52:41 +14:11 12:52
26 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 53:59 +15:29 13:11
27 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 54:02 +15:32 13:12
28 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 54:10 +15:40 13:14
29 Emilie Westin Porsgrunn OL 54:17 +15:47 13:16
30 Malin Sandstad Freidig 54:23 +15:53 13:17
31 Åshild Faller Råheim Fet OL 54:32 +16:02 13:20
32 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 55:22 +16:52 13:32
33 Fride Sørensen Sturla, IF 57:34 +19:04 14:04
34 Karine Vestøl Vegårshei IL 57:56 +19:26 14:09
35 Idunn Haavengen Kongsberg OL 58:40 +20:10 14:20
35 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 58:40 +20:10 14:20
37 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 58:58 +20:28 14:25
38 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 59:25 +20:55 14:31
39 Maria Olsbø Østmarka OK 1:00:15 +21:45 14:43
40 Line Sølberg IL Leik 1:00:34 +22:04 14:48
41 Linn Hege Roso Lardal OL 1:01:44 +23:14 15:05
42 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 1:04:09 +25:39 15:41
43 Oda Q Fossum Freidig 1:04:25 +25:55 15:44
44 Anine Hallén Nydalens SK 1:05:40 +27:10 16:03
45 Sigrid Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering 1:06:51 +28:21 16:20
46 Trine Berg Hanssen Stjørdals-Blink Orientering 1:07:15 +28:45 16:26
47 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:08:20 +29:50 16:42
48 Helena Åsberg Sarpsborg OL 1:10:21 +31:51 17:12
49 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 1:11:45 +33:15 17:32
50 Nora Graffer Østmarka OK 1:12:09 +33:39 17:38
51 Eldrid Bratsberg Wing OK 1:13:24 +34:54 17:56
52 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 1:14:23 +35:53 18:11
53 Frida Dahl Steinkjer OK 1:17:09 +38:39 18:51
54 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:18:46 +40:16 19:15
55 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:19:14 +40:44 19:22
56 Kristin Smeby Kongsberg OL 1:21:11 +42:41 19:50
57 Andrea Drangsholt Torridal IL 1:34:21 +55:51 23:04
58 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 1:40:30 +1:02:00 24:34
Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Margrethe Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert
Pernille Opheim Freidig brutt
Hanne Grandal IL Tyrving brutt
Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK brutt
Martine Engebretsen Heming Orientering brutt
Elise Kaland Odden Porsgrunn OL brutt
Karen Rysgård Frol IL brutt
Nora Fagerheim Hisøy OK ikke startet
Martine Gustavsen Sandefjord OK ikke startet

D 14-16 C

2 900 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 26:51 9:15
2 Grete Kristiansen Steinkjer OK 28:29 +1:38 9:49
3 Anna Isnes Tyse Eiker OL 29:15 +2:24 10:05
4 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 33:42 +6:51 11:37
5 Marte Myhr Amundsen Wing OK 36:36 +9:45 12:37
6 Elin Visscher OK Sør 36:52 +10:01 12:42
7 Nora S. Utseth Wing OK 36:58 +10:07 12:44
8 Hege Kristin Hilleren Askøy OL 38:03 +11:12 13:07
9 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 40:10 +13:19 13:51
10 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 42:16 +15:25 14:34
11 Gunvor Aurora Masvik Larvik OK 44:05 +17:14 15:12
12 Martine Klock Fleten Wing OK 50:01 +23:10 17:14
13 Ingrid Telnes Lilleby OK Moss 54:10 +27:19 18:40
Matilde Holen Østmarka OK brutt

H 14

3 570 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 26:14 7:20
2 Mats Eidsmo Freidig 26:45 +0:31 7:29
3 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 27:32 +1:18 7:42
4 Aslak Heimdal Konnerud IL 28:32 +2:18 7:59
5 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 28:40 +2:26 8:01
6 Oskar Arnevik Ringerike OL 28:43 +2:29 8:02
7 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 29:10 +2:56 8:10
8 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 29:58 +3:44 8:23
9 Trygve Myhr Asker Skiklubb 30:23 +4:09 8:30
10 Marius Aurebekk Torridal IL 30:38 +4:24 8:34
10 Stian Rykkje Stord Orientering 30:38 +4:24 8:34
12 Sølve Drage Kongsberg OL 30:50 +4:36 8:38
13 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 31:09 +4:55 8:43
14 Even Lindaas Elverum OK 31:20 +5:06 8:46
15 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 31:26 +5:12 8:48
16 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 31:52 +5:38 8:55
17 Niels Christian Hellerud Halden SK 32:14 +6:00 9:01
18 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 32:29 +6:15 9:05
19 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 33:01 +6:47 9:14
20 Eskil Frøisland Vang OL 33:11 +6:57 9:17
21 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 33:12 +6:58 9:17
22 Even Kjøsen Unsgård IL Leik 33:58 +7:44 9:30
23 Knut Selstad Fossum IF 34:38 +8:24 9:42
24 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 35:36 +9:22 9:58
25 Kristian Fredrik Lynum Freidig 35:57 +9:43 10:04
26 Are Lodgaard Byåsen IL 35:59 +9:45 10:04
27 Kristian Pytten Kristiansand OK 36:07 +9:53 10:07
28 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 36:42 +10:28 10:16
29 Johan Eikanger IL Gular 37:18 +11:04 10:26
30 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 37:42 +11:28 10:33
31 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 37:51 +11:37 10:36
32 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 38:09 +11:55 10:41
33 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 38:14 +12:00 10:42
34 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 38:34 +12:20 10:48
35 Vegard Løvli Asker Skiklubb 39:41 +13:27 11:06
36 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 40:28 +14:14 11:20
37 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 40:30 +14:16 11:20
38 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 40:52 +14:38 11:26
39 Fredrik Sveen Vang OL 41:04 +14:50 11:30
40 Birk Barstad Sund Steinkjer OK 41:12 +14:58 11:32
41 Magne Angelhus Morstøl Molde og Omegn IF 42:09 +15:55 11:48
42 Truls Wegner Hodt Fossum IF 42:45 +16:31 11:58
43 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 42:54 +16:40 12:01
44 Peter Gisholt Fossum IF 43:59 +17:45 12:19
45 Kristoffer Prøis Kagnes Østmarka OK 45:04 +18:50 12:37
46 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 46:01 +19:47 12:53
47 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 46:23 +20:09 12:59
48 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 46:25 +20:11 13:00
49 Sondre Skytteren Grue IL 46:51 +20:37 13:07
50 Scott Juvik IL Gular 48:29 +22:15 13:34
51 Kristian Veie OK Skøynar 48:35 +22:21 13:36
52 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 49:25 +23:11 13:50
53 Morten Svendgård OK Skøynar 52:07 +25:53 14:35
54 Marius Leijon Pedersen Alta OL 52:15 +26:01 14:38
55 Johan Storebakken Hamar OK 55:20 +29:06 15:29
56 Jakob Solli Lind IL BUL-Tromsø 1:00:29 +34:15 16:56
57 Olav Torgersen Bækkelagets SK 1:02:45 +36:31 17:34
58 Martin Selmer Freidig 1:03:24 +37:10 17:45
59 Torkild Rosvoll Asker Skiklubb 1:03:50 +37:36 17:52
60 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 1:03:55 +37:41 17:54
61 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:05:27 +39:13 18:20
62 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 1:05:51 +39:37 18:26
63 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 1:07:37 +41:23 18:56
64 Vegard Haugen Porsgrunn OL 1:15:38 +49:24 21:11
Jonas Myhre Kristiansand OK diskvalifisert
Simen Gran Blystad Løten o-lag diskvalifisert
Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK ikke startet
Håkon Sturød Nydalens SK ikke startet
Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb ikke startet
Lars Brattli Asker Skiklubb ikke startet
Ole Johan Bråten Vang OL ikke startet

H 15

4 300 m, 71 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 31:13 7:15
2 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 31:51 +0:38 7:24
3 August Asheim Birkeland Halden SK 32:20 +1:07 7:31
4 Øyvind Hjermstad Fossum IF 32:43 +1:30 7:36
5 Tord Strand Kongsberg OL 33:50 +2:37 7:52
6 Oskar Spets Storhov Freidig 34:02 +2:49 7:54
7 Erling Hjermstad Fossum IF 34:13 +3:00 7:57
8 Elias Jonsson Nydalens SK 34:17 +3:04 7:58
9 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 35:06 +3:53 8:09
10 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 35:22 +4:09 8:13
11 Einar Melsom Fossum IF 35:45 +4:32 8:18
12 Oscar Lyngen Frol IL 38:36 +7:23 8:58
13 Jørgen Baklid Konnerud IL 39:11 +7:58 9:06
14 Lukas Liland Nydalens SK 39:13 +8:00 9:07
15 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 39:21 +8:08 9:09
16 Sindre R Holt Hedrum OL 40:16 +9:03 9:21
17 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 41:32 +10:19 9:39
18 Henrik André Larsen Kongsberg OL 41:33 +10:20 9:39
19 Mathias Vindal Freidig 42:14 +11:01 9:49
20 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 42:27 +11:14 9:52
21 Leif Blake Byåsen IL 43:43 +12:30 10:10
22 Anders Haugskott OL Trollelg 43:57 +12:44 10:13
23 Even-Johan Kaspersen Mo OK 44:00 +12:47 10:13
24 Sverre Narum OL Vallset/Stange 44:01 +12:48 10:14
25 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 44:36 +13:23 10:22
26 Håkon Lund Kongsberg OL 45:19 +14:06 10:32
27 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 45:27 +14:14 10:34
28 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 45:56 +14:43 10:40
29 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 46:02 +14:49 10:42
30 Håkon Grande Verdal OK 46:36 +15:23 10:50
31 Sivert Bellingmo OL Gaula 47:31 +16:18 11:03
32 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 48:27 +17:14 11:16
33 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 48:28 +17:15 11:16
34 Håvard Olai Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 48:59 +17:46 11:23
35 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 49:02 +17:49 11:24
36 Sebastian Eidem Heming Orientering 49:04 +17:51 11:24
37 Martin Andresen Skotte Fossum IF 49:14 +18:01 11:26
38 Joar Oldernes Lillomarka OL 49:47 +18:34 11:34
39 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 50:34 +19:21 11:45
40 Håkon Øvstedal Nydalens SK 50:45 +19:32 11:48
41 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 52:56 +21:43 12:18
42 Per Ivar Stokland Ganddal IL 55:18 +24:05 12:51
43 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 56:20 +25:07 13:06
44 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 57:43 +26:30 13:25
45 Mathias Witte Alta OL 57:45 +26:32 13:25
46 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 58:02 +26:49 13:29
47 Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 59:48 +28:35 13:54
48 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 1:00:11 +28:58 13:59
49 Erling Stangnes OK Silsand 1:00:40 +29:27 14:06
50 Håvard Støen Gussiås Molde og Omegn IF 1:00:48 +29:35 14:08
51 Vegard Falch Hillestad Halden SK 1:01:49 +30:36 14:22
52 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:02:20 +31:07 14:29
53 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 1:03:21 +32:08 14:43
54 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 1:05:10 +33:57 15:09
55 Henrik Haug Kongsberg OL 1:06:25 +35:12 15:26
56 Håvard Rokkan Mo OK 1:08:30 +37:17 15:55
57 Even Svegård Bye Byåsen IL 1:11:29 +40:16 16:37
58 Andreas Grønbech Askøy OL 1:13:34 +42:21 17:06
59 Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL 1:15:30 +44:17 17:33
60 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:16:30 +45:17 17:47
61 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 1:18:21 +47:08 18:13
62 Joar Gjerdahl Berger og Svelvik OL 1:19:22 +48:09 18:27
63 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 1:20:02 +48:49 18:36
64 Robin Thorkildsen Hedrum OL 1:20:41 +49:28 18:45
65 Jesper Ugedal Østmarka OK 1:28:47 +57:34 20:38
Håkon Kornmo Porsgrunn OL diskvalifisert
Marcus Barstad Smevik Byåsen IL diskvalifisert
Erlend Brendstuen Halden SK diskvalifisert
Sjur Kvisle Asker Skiklubb diskvalifisert
Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK brutt
Selmer Wathne Sandnes IL (Rogaland) brutt
Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF ikke startet
Sebastian Daland Kristiansand OK ikke startet

H 16

4 950 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Haga Raumar Orientering 36:32 7:22
2 Sturla Frydenlund Sturla, IF 37:03 +0:31 7:29
3 Martin Borge Heir Fossum IF 37:21 +0:49 7:32
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 38:10 +1:38 7:42
5 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 38:27 +1:55 7:46
6 Håvard Eidsmo Freidig 38:38 +2:06 7:48
7 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 39:24 +2:52 7:57
8 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 40:37 +4:05 8:12
9 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 40:57 +4:25 8:16
10 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 40:59 +4:27 8:16
11 Kristian Nyhus Birkenes IL 41:15 +4:43 8:20
12 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 41:58 +5:26 8:28
13 Marius Pytten Kristiansand OK 42:02 +5:30 8:29
14 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 42:10 +5:38 8:31
15 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 43:12 +6:40 8:43
16 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 43:20 +6:48 8:45
17 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 43:50 +7:18 8:51
18 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 43:55 +7:23 8:52
19 Jørgen Vister Indre Østfold OK 44:16 +7:44 8:56
20 Ole Flaatten OK Skeidi 44:56 +8:24 9:04
21 Sam Lunøe Nydalens SK 45:19 +8:47 9:09
22 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 45:36 +9:04 9:12
23 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 46:06 +9:34 9:18
24 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 46:50 +10:18 9:27
25 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 47:21 +10:49 9:33
26 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 48:14 +11:42 9:44
27 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 48:20 +11:48 9:45
28 Jostein Tandberg Nydalens SK 49:13 +12:41 9:56
29 Lars Solli Mo OK 49:16 +12:44 9:57
30 Bjørnar Brevik Stokke IL 49:33 +13:01 10:00
31 Adrian Opheim Freidig 49:53 +13:21 10:04
32 Vegard Myklemyr Eiker OL 50:53 +14:21 10:16
33 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 51:27 +14:55 10:23
34 Johannes Bordal Ringsaker OK 52:10 +15:38 10:32
35 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 52:56 +16:24 10:41
36 Kjetil Mølnvik Freidig 53:24 +16:52 10:47
37 Martin Nordvi Grue IL 53:57 +17:25 10:53
38 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 54:45 +18:13 11:03
39 Jonas Mo OL Toten-Troll 54:53 +18:21 11:05
40 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 55:40 +19:08 11:14
41 Stian Andresen OK Moss 55:45 +19:13 11:15
42 Olav Schmitt Gran Halden SK 55:56 +19:24 11:17
43 Tobias Kristensen Larvik OK 57:06 +20:34 11:32
44 Jonas Unsgård IL Leik 57:30 +20:58 11:36
45 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 58:46 +22:14 11:52
46 Gard Dahlen Kongsberg OL 58:55 +22:23 11:54
47 Rikard Kammerud Ringerike OL 58:56 +22:24 11:54
48 Petter Markhus Verdal OK 59:15 +22:43 11:58
49 Per Ivar Reinemo Hamar OK 59:20 +22:48 11:59
50 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 59:48 +23:16 12:04
51 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 1:00:23 +23:51 12:11
52 Tarjei Holo Fossum IF 1:00:28 +23:56 12:12
53 Vegard Myhre Kristiansand OK 1:00:45 +24:13 12:16
54 Trygve Bondhus Often Tynset IF 1:01:05 +24:33 12:20
55 Sander Arnevik Ringerike OL 1:01:23 +24:51 12:24
56 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:01:25 +24:53 12:24
57 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:02:46 +26:14 12:40
58 Magnus Ramberg Østmarka OK 1:03:39 +27:07 12:51
59 John Runde Kristiansand OK 1:03:50 +27:18 12:53
60 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 1:05:31 +28:59 13:14
61 Magnus Enes Heggøy Askøy OL 1:06:37 +30:05 13:27
62 Andreas Sedin Raumar Orientering 1:07:33 +31:01 13:38
63 Anders Brevik Østmarka OK 1:08:54 +32:22 13:55
64 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 1:11:29 +34:57 14:26
65 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 1:12:46 +36:14 14:42
66 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:13:07 +36:35 14:46
67 Are Helle Mårdalen Freidig 1:13:14 +36:42 14:47
68 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:22:26 +45:54 16:39
69 Lukas Emil Rogne OK Moss 1:22:56 +46:24 16:45
70 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 1:28:35 +52:03 17:53
71 Marius Lindvall Larvik OK 1:32:31 +55:59 18:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
72 Petter Tobias Bettum Stokke IL 1:38:57 +1:02:25 19:59
Trym Moeng Jensen Nydalens SK diskvalifisert
Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering diskvalifisert
Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL diskvalifisert
Emil Løwengreen Sarpsborg OL diskvalifisert
Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK ikke startet
Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK ikke startet
Emil Morgenlie Skei Nydalens SK ikke startet

H 14-16 C

3 060 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 21:48 7:07
2 Jonas Solem Tronrud Eiker OL 29:08 +7:20 9:31
3 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 29:39 +7:51 9:41
4 Torjus Ullern IL Tyrving 29:55 +8:07 9:46
5 Carl August Klevjer Ringerike OL 31:17 +9:29 10:13
6 August Borgevad Kornerud Eiker OL 32:33 +10:45 10:38
7 Maurits Molberg Freidig 32:45 +10:57 10:42
8 Henrik Herø Eiker OL 33:06 +11:18 10:49
9 Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK 33:56 +12:08 11:05
10 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 34:15 +12:27 11:11
11 Eirik Lundteigen Aune Byåsen IL 36:02 +14:14 11:46
12 Sivert Vangerud Grue IL 40:04 +18:16 13:05
13 Jostein Aanes Freidig 43:33 +21:45 14:13
14 Andreas Helland Eriksen Wing OK 44:14 +22:26 14:27
15 Egil Lokøen Knudsen Gneist, IL 49:57 +28:09 16:19
Sivert Sem Steinkjer OK diskvalifisert
Sondre Gjedrem Lund Verdal OK diskvalifisert
Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor