Offisiell resultatliste for Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 9 august 2014

D 14

1 850 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 11:30 6:12
2 Helene Eger Kongsberg OL 12:00 +0:30 6:29
2 Aurora Gjølsjø OK Moss 12:00 +0:30 6:29
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 12:05 +0:35 6:31
5 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 12:07 +0:37 6:32
6 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 12:08 +0:38 6:33
7 Marlin Haavengen Kongsberg OL 12:18 +0:48 6:38
8 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 12:21 +0:51 6:40
9 Ragne Wiklund Nydalens SK 12:34 +1:04 6:47
10 Pernille Katla Fossum IF 12:41 +1:11 6:51
11 Åsne Holo Fossum IF 12:49 +1:19 6:55
12 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 12:50 +1:20 6:56
13 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 12:56 +1:26 6:59
14 Mari Robøle Lien Hamar OK 13:02 +1:32 7:02
14 Ragne Norrud Fossum IF 13:02 +1:32 7:02
16 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 13:17 +1:47 7:10
17 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 13:22 +1:52 7:13
18 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 13:44 +2:14 7:25
18 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 13:44 +2:14 7:25
20 Maren Norderud IL Tyrving 13:46 +2:16 7:26
21 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 14:05 +2:35 7:36
22 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 14:12 +2:42 7:40
23 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 14:15 +2:45 7:42
24 Ingrid Hasaas Fossum IF 14:19 +2:49 7:44
25 Ingrid Madslien Nydalens SK 14:48 +3:18 8:00
26 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 15:00 +3:30 8:06
27 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 15:06 +3:36 8:09
28 Sofie Hallem Verdal OK 15:07 +3:37 8:10
29 Tilde Eine Fossum IF 15:09 +3:39 8:11
30 Inger Marie Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 15:11 +3:41 8:12
31 Ingrid G. Mehammer Porsgrunn OL 15:24 +3:54 8:19
32 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 15:26 +3:56 8:20
33 Lotte Sølvsberg Noren Hamar OK 15:31 +4:01 8:23
34 Ragne Munkeby Frol IL 15:39 +4:09 8:27
35 Anna Meen Porsgrunn OL 15:43 +4:13 8:29
36 Hanna Moum Halden SK 15:47 +4:17 8:31
37 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 16:10 +4:40 8:44
38 Ane Marte Vatn Frol IL 16:12 +4:42 8:45
39 Ellinor Agersborg Moan Sørreisa OL 16:17 +4:47 8:48
40 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 16:18 +4:48 8:48
41 Andrea Vanebo Kongsberg OL 16:28 +4:58 8:54
42 Maren Holmsen Hamar OK 16:29 +4:59 8:54
43 Magni Klevstad Jakobsen Alta OL 16:31 +5:01 8:55
44 Ida Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 16:39 +5:09 9:00
45 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 16:51 +5:21 9:06
46 Anna Renolen Wing OK 17:04 +5:34 9:13
47 Solveig Sæternes Byåsen IL 17:15 +5:45 9:19
48 Johanne Viken Flaten Eiker OL 17:18 +5:48 9:21
49 Sarah Brynhildsen Wing OK 17:25 +5:55 9:24
50 Lisa Jenssen Halden SK 17:37 +6:07 9:31
51 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 17:59 +6:29 9:43
52 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 18:05 +6:35 9:46
53 Dina Reitan Freidig 18:11 +6:41 9:49
54 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 18:52 +7:22 10:11
55 Solveig Eline Berg IL Tyrving 18:59 +7:29 10:15
56 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 19:01 +7:31 10:16
57 Selma Kristiansen OK Moss 19:07 +7:37 10:20
58 Oda Marie Colquhoun Nittedal OL 19:14 +7:44 10:23
59 Eline Kippe Verdal OK 19:48 +8:18 10:42
60 Emma Ryen Hamar OK 20:41 +9:11 11:10
61 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 20:42 +9:12 11:11
62 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 21:41 +10:11 11:43
63 Hege Kristin Hilleren Askøy OL 22:24 +10:54 12:06
64 Synne Solberg Gjø-Vard OL 22:27 +10:57 12:08
65 Erna Marie Tøfting Bakke Gjø-Vard OL 22:29 +10:59 12:09
66 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist, IL 23:15 +11:45 12:34
67 Mathilde Asora Aas Bodø og Omegn IF Orientering 23:21 +11:51 12:37
Sarah Wøllo Kongsberg OL diskvalifisert
Jorun Bækken Os IL brutt
Matilde Holen Østmarka OK ikke startet
Eli Kolstad Mo OK ikke startet

D 15

1 920 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Strand Asker Skiklubb 12:05 6:17
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 12:37 +0:32 6:34
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 12:53 +0:48 6:42
4 Aurora Moholth Kongsberg OL 12:54 +0:49 6:43
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 13:14 +1:09 6:53
6 Maria Ulseth Sylte Freidig 13:21 +1:16 6:57
7 Hanne Daltveit Fana IL 13:32 +1:27 7:02
8 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 13:34 +1:29 7:03
9 Maria Prestbøen Sandefjord OK 13:36 +1:31 7:05
10 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 13:40 +1:35 7:07
11 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 13:49 +1:44 7:11
12 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 13:50 +1:45 7:12
13 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 13:59 +1:54 7:16
14 Guri Sandvold Tynset IF 14:01 +1:56 7:18
15 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 14:03 +1:58 7:19
16 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 14:10 +2:05 7:22
17 Agnethe Hasli Synnfjell OK 14:12 +2:07 7:23
18 Synne Skjærstein IL Tyrving 14:19 +2:14 7:27
19 Ane Dyrkorn Eiker OL 14:42 +2:37 7:39
20 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 14:51 +2:46 7:44
21 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 14:53 +2:48 7:45
22 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 14:55 +2:50 7:46
23 Vera Melkild Freidig 15:06 +3:01 7:51
24 Malin Opøien OL Trollelg 15:15 +3:10 7:56
25 Kristin Mestad Torridal IL 15:19 +3:14 7:58
26 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 15:21 +3:16 7:59
27 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 15:24 +3:19 8:01
28 Nora Torgersen Halden SK 15:28 +3:23 8:03
29 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 15:37 +3:32 8:08
30 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 15:39 +3:34 8:09
31 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 15:42 +3:37 8:10
31 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 15:42 +3:37 8:10
31 Astrid Stav Stjørdals-Blink Orientering 15:42 +3:37 8:10
34 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 15:57 +3:52 8:18
35 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 16:06 +4:01 8:23
36 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 16:07 +4:02 8:23
37 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 16:08 +4:03 8:24
38 Karoline Aune Halden SK 16:09 +4:04 8:24
39 Marit Sveen Hamar OK 16:14 +4:09 8:27
40 Thea Dyrkorn Eiker OL 16:16 +4:11 8:28
41 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 16:19 +4:14 8:29
42 Marie Bakken Sørensen Freidig 16:39 +4:34 8:40
43 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 16:48 +4:43 8:45
44 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 16:59 +4:54 8:50
45 Ingrid Aaslund Fet OL 17:00 +4:55 8:51
45 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 17:00 +4:55 8:51
47 Hedvig Vollset Heming Orientering 17:04 +4:59 8:53
48 Andrine Viken Byåsen IL 17:06 +5:01 8:54
49 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 17:12 +5:07 8:57
50 Guro Skari Berger Lillehammer OK 17:25 +5:20 9:04
51 Marie Bergstrøm Halden SK 17:37 +5:32 9:10
52 Silje Moe Fredrikstad SK 17:47 +5:42 9:15
53 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 17:54 +5:49 9:19
54 Martine Klock Fleten Wing OK 18:09 +6:04 9:27
55 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 18:25 +6:20 9:35
56 Guro Karlsen Lillehammer OK 18:32 +6:27 9:39
57 Runa Almeland Fana IL 18:57 +6:52 9:52
58 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 19:15 +7:10 10:01
59 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 19:22 +7:17 10:05
60 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 19:38 +7:33 10:13
61 Ingrid Bredalen Nittedal OL 19:51 +7:46 10:20
62 Katrine Gjestrum Hedrum OL 19:58 +7:53 10:23
63 Gina Nygård Tynset IF 20:28 +8:23 10:39
64 Siri Pedersen Sarpsborg OL 21:45 +9:40 11:19
65 Anette Bjorvatten Vegårshei IL 22:13 +10:08 11:34
66 Grete Kristiansen Steinkjer OK 22:27 +10:22 11:41
67 Anna Isnes Tyse Eiker OL 22:31 +10:26 11:43
68 Nora S. Utseth Wing OK 24:05 +12:00 12:32
69 Gunvor Aurora Masvik Larvik OK 24:31 +12:26 12:46
70 Marte Myhr Amundsen Wing OK 25:14 +13:09 13:08
71 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 30:25 +18:20 15:50
72 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 38:01 +25:56 19:48
Anine Lome Hamar OK diskvalifisert
Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK diskvalifisert
Ida Lehmann Varegg Fleridrett diskvalifisert
Ingvil Ahlsand Nydalens SK diskvalifisert
Emilie Høgås Lillehammer OK diskvalifisert
Miriam Holtan Buhl OL Trollo ikke startet
Henriette Smeby Nydalens SK ikke startet

D 16

2 110 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 12:43 6:01
2 Malin Sandstad Freidig 12:48 +0:05 6:03
3 Rannveig W.Nordhagen Ås-NMBU Orientering 12:52 +0:09 6:05
4 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 13:03 +0:20 6:11
5 Line Wegner Hodt Fossum IF 13:41 +0:58 6:29
6 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 13:50 +1:07 6:33
7 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 14:17 +1:34 6:46
8 Oda Sikkeland IL Tyrving 14:21 +1:38 6:48
9 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 14:22 +1:39 6:48
10 Julie Nærestad Vegårshei IL 14:39 +1:56 6:56
11 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 14:44 +2:01 6:58
12 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 14:50 +2:07 7:01
13 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 14:51 +2:08 7:02
14 Kristin Smeby Kongsberg OL 15:03 +2:20 7:07
15 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 15:10 +2:27 7:11
16 Martine Engebretsen Heming Orientering 15:14 +2:31 7:13
17 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 15:34 +2:51 7:22
17 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 15:34 +2:51 7:22
19 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 15:37 +2:54 7:24
20 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 15:47 +3:04 7:28
21 Silje Hauge Hisøy OK 15:53 +3:10 7:31
22 Stine Njåstein IL Tyrving 15:57 +3:14 7:33
23 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 15:59 +3:16 7:34
24 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 16:08 +3:25 7:38
25 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 16:09 +3:26 7:39
25 Åse Bergan Nydalens SK 16:09 +3:26 7:39
27 Line Sølberg IL Leik 16:13 +3:30 7:41
28 Anine Hallén Nydalens SK 16:17 +3:34 7:43
29 Åshild Faller Råheim Fet OL 16:29 +3:46 7:48
30 Ida Aurebekk Torridal IL 16:30 +3:47 7:49
30 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 16:30 +3:47 7:49
32 Synne Malene Brække Halden SK 16:31 +3:48 7:49
33 Idunn Haavengen Kongsberg OL 16:55 +4:12 8:01
34 Trine Berg Hanssen Stjørdals-Blink Orientering 16:56 +4:13 8:01
34 Maria Olsbø Østmarka OK 16:56 +4:13 8:01
36 Karen Rysgård Frol IL 16:58 +4:15 8:02
37 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 17:02 +4:19 8:04
38 Emilie Westin Porsgrunn OL 17:04 +4:21 8:05
39 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 17:08 +4:25 8:07
40 Linn Hege Roso Lardal OL 17:15 +4:32 8:10
41 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 17:16 +4:33 8:10
42 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 17:21 +4:38 8:13
43 Pernille Opheim Freidig 17:35 +4:52 8:20
44 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 17:39 +4:56 8:21
45 Sigrid Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering 17:43 +5:00 8:23
45 Nora Graffer Østmarka OK 17:43 +5:00 8:23
47 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 17:47 +5:04 8:25
48 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 18:15 +5:32 8:38
48 Oda Q Fossum Freidig 18:15 +5:32 8:38
50 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 18:38 +5:55 8:49
51 Eldrid Bratsberg Wing OK 18:39 +5:56 8:50
52 Fride Sørensen Sturla, IF 19:12 +6:29 9:05
53 Ellen Marie Ariansen Nittedal OL 19:16 +6:33 9:07
54 Marthe Ramstad Fet OL 19:32 +6:49 9:15
55 Andrea Drangsholt Torridal IL 19:39 +6:56 9:18
56 Sanna Fiskum Ness Freidig 19:43 +7:00 9:20
57 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 20:06 +7:23 9:31
57 Elise Ullern IL Tyrving 20:06 +7:23 9:31
59 Helena Åsberg Sarpsborg OL 20:31 +7:48 9:43
60 Elise Kaland Odden Porsgrunn OL 20:53 +8:10 9:53
61 Elin Visscher OK Sør 26:33 +13:50 12:34
Frida Dahl Steinkjer OK diskvalifisert
Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK diskvalifisert
Ida Johanne Aadland Samnanger IL diskvalifisert
Maria Nygaard-Østby Fossum IF diskvalifisert
Ingrid Telnes Lilleby OK Moss diskvalifisert
Martine Gustavsen Sandefjord OK ikke startet
Hanne Grandal IL Tyrving ikke startet
Karine Vestøl Vegårshei IL ikke startet
Nora Fagerheim Hisøy OK ikke startet

H 14

1 930 m, 74 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 11:21 5:52
2 Sander Arntzen Asker Skiklubb 11:25 +0:04 5:54
3 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 11:28 +0:07 5:56
4 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 11:32 +0:11 5:58
5 Niels Christian Hellerud Halden SK 11:40 +0:19 6:02
6 Mats Eidsmo Freidig 11:43 +0:22 6:04
7 Even Lindaas Elverum OK 11:45 +0:24 6:05
8 Eskil Frøisland Vang OL 11:56 +0:35 6:10
9 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 11:57 +0:36 6:11
10 Morten Svendgård OK Skøynar 12:08 +0:47 6:17
11 Vegard Løvli Asker Skiklubb 12:15 +0:54 6:20
12 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 12:28 +1:07 6:27
13 Aslak Heimdal Konnerud IL 12:30 +1:09 6:28
14 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 12:45 +1:24 6:36
15 Even Kjøsen Unsgård IL Leik 12:55 +1:34 6:41
16 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 12:57 +1:36 6:42
17 Marius Aurebekk Torridal IL 13:02 +1:41 6:45
18 Truls Wegner Hodt Fossum IF 13:08 +1:47 6:48
19 Kristian Fredrik Lynum Freidig 13:09 +1:48 6:48
20 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 13:13 +1:52 6:50
21 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 13:14 +1:53 6:51
21 Birk Barstad Sund Steinkjer OK 13:14 +1:53 6:51
23 Trygve Myhr Asker Skiklubb 13:22 +2:01 6:55
24 Andreas Ramberg Østmarka OK 13:31 +2:10 7:00
25 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 13:39 +2:18 7:04
26 Are Lodgaard Byåsen IL 13:53 +2:32 7:11
26 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 13:53 +2:32 7:11
28 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 13:56 +2:35 7:13
29 Jonas Myhre Kristiansand OK 13:58 +2:37 7:14
30 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 14:00 +2:39 7:15
31 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 14:03 +2:42 7:16
32 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 14:19 +2:58 7:25
32 Sølve Drage Kongsberg OL 14:19 +2:58 7:25
34 Knut Selstad Fossum IF 14:21 +3:00 7:26
35 Kristian Veie OK Skøynar 14:25 +3:04 7:28
35 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 14:25 +3:04 7:28
37 Fredrik Sveen Vang OL 14:31 +3:10 7:31
37 Kristoffer Prøis Kagnes Østmarka OK 14:31 +3:10 7:31
39 Kristian Pytten Kristiansand OK 14:35 +3:14 7:33
40 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 14:37 +3:16 7:34
41 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 14:38 +3:17 7:34
42 Oskar Arnevik Ringerike OL 14:40 +3:19 7:35
43 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 14:50 +3:29 7:41
44 Peter Gisholt Fossum IF 14:54 +3:33 7:43
45 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 14:58 +3:37 7:45
45 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 14:58 +3:37 7:45
47 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 15:03 +3:42 7:47
48 Thomas Johansen Verdal OK 15:11 +3:50 7:52
49 Johan Storebakken Hamar OK 15:15 +3:54 7:54
50 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 15:32 +4:11 8:02
51 Magne Angelhus Morstøl Molde og Omegn IF 16:02 +4:41 8:18
52 Johan Eikanger IL Gular 16:04 +4:43 8:19
53 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 16:06 +4:45 8:20
54 Ruben Kobbeltvedt Haugesund IL Orientering 16:52 +5:31 8:44
55 Vegard Haugen Porsgrunn OL 17:20 +5:59 8:58
56 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 17:26 +6:05 9:01
57 Martin Selmer Freidig 17:49 +6:28 9:13
58 Torjus Ullern IL Tyrving 17:59 +6:38 9:19
59 Marius Leijon Pedersen Alta OL 18:24 +7:03 9:32
60 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 19:15 +7:54 9:58
61 Torkild Rosvoll Asker Skiklubb 20:06 +8:45 10:24
62 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 20:07 +8:46 10:25
63 Simen Gran Blystad Løten o-lag 20:23 +9:02 10:33
64 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 21:08 +9:47 10:56
65 Sondre Skytteren Grue IL 22:13 +10:52 11:30
66 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 22:45 +11:24 11:47
67 Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL 23:35 +12:14 12:13
68 Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering 25:54 +14:33 13:25
69 Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo Wing OK 26:33 +15:12 13:45
70 Ole Johan Bråten Vang OL 28:06 +16:45 14:33
71 Olav Torgersen Bækkelagets SK 31:02 +19:41 16:04
Scott Juvik IL Gular diskvalifisert
Stian Rykkje Stord Orientering diskvalifisert
Jakob Solli Lind IL BUL-Tromsø diskvalifisert
Håkon Sturød Nydalens SK ikke startet
Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK ikke startet
Lars Brattli Asker Skiklubb ikke startet

H 15

2 320 m, 79 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 12:06 5:12
2 Elias Jonsson Nydalens SK 12:25 +0:19 5:21
3 Even-Johan Kaspersen Mo OK 12:28 +0:22 5:22
4 Øyvind Hjermstad Fossum IF 12:44 +0:38 5:29
5 Lukas Liland Nydalens SK 12:45 +0:39 5:29
6 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 13:04 +0:58 5:37
7 Oskar Spets Storhov Freidig 13:08 +1:02 5:39
8 Erling Hjermstad Fossum IF 13:09 +1:03 5:40
9 August Asheim Birkeland Halden SK 13:19 +1:13 5:44
9 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 13:19 +1:13 5:44
11 Jørgen Baklid Konnerud IL 13:29 +1:23 5:48
12 Sebastian Daland Kristiansand OK 13:39 +1:33 5:53
13 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 14:15 +2:09 6:08
14 Håkon Lund Kongsberg OL 14:16 +2:10 6:08
15 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 14:49 +2:43 6:23
16 Joar Oldernes Lillomarka OL 14:50 +2:44 6:23
17 Anders Haugskott OL Trollelg 14:54 +2:48 6:25
18 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 15:13 +3:07 6:33
19 Sivert Bellingmo OL Gaula 15:20 +3:14 6:36
20 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 15:21 +3:15 6:36
21 Sebastian Eidem Heming Orientering 15:29 +3:23 6:40
22 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 15:33 +3:27 6:42
23 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 15:42 +3:36 6:46
24 Sverre Narum OL Vallset/Stange 15:43 +3:37 6:46
25 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 15:48 +3:42 6:48
26 Per Ivar Stokland Ganddal IL 15:51 +3:45 6:49
27 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 15:54 +3:48 6:51
28 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 15:56 +3:50 6:52
28 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 15:56 +3:50 6:52
30 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 15:57 +3:51 6:52
31 Erlend Brendstuen Halden SK 16:00 +3:54 6:53
32 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 16:14 +4:08 6:59
32 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 16:14 +4:08 6:59
34 Leif Blake Byåsen IL 16:30 +4:24 7:06
35 Henrik André Larsen Kongsberg OL 16:31 +4:25 7:07
36 Tord Strand Kongsberg OL 16:32 +4:26 7:07
37 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 16:40 +4:34 7:11
38 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 16:42 +4:36 7:11
39 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 16:45 +4:39 7:13
40 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 16:49 +4:43 7:14
41 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 16:55 +4:49 7:17
42 Håkon Grande Verdal OK 17:14 +5:08 7:25
43 Sondre Gjedrem Lund Verdal OK 17:21 +5:15 7:28
44 Erling Stangnes OK Silsand 17:24 +5:18 7:30
45 Mathias Vindal Freidig 17:27 +5:21 7:31
46 Håvard Rokkan Mo OK 17:32 +5:26 7:33
47 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 17:40 +5:34 7:36
48 Henrik Haug Kongsberg OL 17:48 +5:42 7:40
49 Håvard Støen Gussiås Molde og Omegn IF 17:49 +5:43 7:40
50 Einar Melsom Fossum IF 17:51 +5:45 7:41
51 Martin Andresen Skotte Fossum IF 17:53 +5:47 7:42
52 Vegard Falch Hillestad Halden SK 18:01 +5:55 7:45
53 Håkon Øvstedal Nydalens SK 18:06 +6:00 7:48
54 Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 18:17 +6:11 7:52
55 Oscar Lyngen Frol IL 18:45 +6:39 8:04
56 Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL 18:55 +6:49 8:09
57 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 18:58 +6:52 8:10
58 Joar Gjerdahl Berger og Svelvik OL 18:59 +6:53 8:10
59 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 19:09 +7:03 8:15
60 Andreas Grønbech Askøy OL 19:51 +7:45 8:33
61 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 20:01 +7:55 8:37
62 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 20:13 +8:07 8:42
63 Håvard Olai Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 20:30 +8:24 8:50
64 Eirik Lundteigen Aune Byåsen IL 20:36 +8:30 8:52
65 Marcus Barstad Smevik Byåsen IL 21:23 +9:17 9:13
66 Selmer Wathne Sandnes IL (Rogaland) 21:41 +9:35 9:20
67 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 21:47 +9:41 9:23
68 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 21:52 +9:46 9:25
69 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 22:02 +9:56 9:29
70 Jostein Aanes Freidig 22:39 +10:33 9:45
71 Mathias Witte Alta OL 22:51 +10:45 9:50
72 Andreas Helland Eriksen Wing OK 24:04 +11:58 10:22
73 Robin Thorkildsen Hedrum OL 24:46 +12:40 10:40
74 Jesper Ugedal Østmarka OK 27:30 +15:24 11:51
75 Maurits Molberg Freidig 35:43 +23:37 15:23
Sivert Sem Steinkjer OK diskvalifisert
Håkon Kornmo Porsgrunn OL diskvalifisert
Sindre R Holt Hedrum OL diskvalifisert
Even Svegård Bye Byåsen IL diskvalifisert
Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF ikke startet

H 16

2 350 m, 85 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 11:34 4:55
2 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 12:16 +0:42 5:13
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:24 +0:50 5:16
4 Martin Borge Heir Fossum IF 12:25 +0:51 5:17
5 Håvard Eidsmo Freidig 12:41 +1:07 5:23
6 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 12:42 +1:08 5:24
7 Johannes Bordal Ringsaker OK 12:46 +1:12 5:25
8 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 12:55 +1:21 5:29
9 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 12:56 +1:22 5:30
10 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 13:00 +1:26 5:31
11 Anders Haga Raumar Orientering 13:01 +1:27 5:32
12 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 13:04 +1:30 5:33
12 Sturla Frydenlund Sturla, IF 13:04 +1:30 5:33
14 Kjetil Mølnvik Freidig 13:06 +1:32 5:34
15 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 13:08 +1:34 5:35
16 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 13:13 +1:39 5:37
17 Jonas Unsgård IL Leik 13:31 +1:57 5:45
18 Jostein Tandberg Nydalens SK 13:41 +2:07 5:49
18 Tobias Kristensen Larvik OK 13:41 +2:07 5:49
20 Ole Flaatten OK Skeidi 13:49 +2:15 5:52
21 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 13:59 +2:25 5:57
21 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 13:59 +2:25 5:57
23 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 14:00 +2:26 5:57
24 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 14:10 +2:36 6:01
24 Tarjei Holo Fossum IF 14:10 +2:36 6:01
24 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 14:10 +2:36 6:01
27 Petter Markhus Verdal OK 14:11 +2:37 6:02
28 Magnus Ramberg Østmarka OK 14:12 +2:38 6:02
29 Gard Dahlen Kongsberg OL 14:16 +2:42 6:04
30 Olav Schmitt Gran Halden SK 14:17 +2:43 6:04
31 Magnus Enes Heggøy Askøy OL 14:19 +2:45 6:05
32 Rikard Kammerud Ringerike OL 14:22 +2:48 6:06
33 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 14:39 +3:05 6:14
34 Jørgen Vister Indre Østfold OK 14:59 +3:25 6:22
35 Kristian Nyhus Birkenes IL 15:00 +3:26 6:22
36 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 15:06 +3:32 6:25
37 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 15:19 +3:45 6:31
38 Sam Lunøe Nydalens SK 15:23 +3:49 6:32
39 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 15:25 +3:51 6:33
40 Martin Nordvi Grue IL 15:30 +3:56 6:35
41 Adrian Opheim Freidig 15:35 +4:01 6:37
42 Sander Arnevik Ringerike OL 15:40 +4:06 6:40
43 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 15:46 +4:12 6:42
44 Anders Brevik Østmarka OK 15:47 +4:13 6:42
45 Vegard Myklemyr Eiker OL 16:00 +4:26 6:48
46 Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering 16:03 +4:29 6:49
47 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 16:04 +4:30 6:50
48 Are Helle Mårdalen Freidig 16:07 +4:33 6:51
48 Lars Solli Mo OK 16:07 +4:33 6:51
50 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 16:14 +4:40 6:54
51 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 16:22 +4:48 6:57
52 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 16:28 +4:54 7:00
53 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 16:31 +4:57 7:01
54 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 16:38 +5:04 7:04
55 Jens Didrik Berg Larvik OK 16:47 +5:13 7:08
56 Bjørnar Brevik Stokke IL 16:58 +5:24 7:13
57 Vegard Myhre Kristiansand OK 17:03 +5:29 7:15
58 Per Ivar Reinemo Hamar OK 17:14 +5:40 7:20
59 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 17:24 +5:50 7:24
60 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 17:27 +5:53 7:25
61 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 17:42 +6:08 7:31
62 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 18:04 +6:30 7:41
63 Marius Pytten Kristiansand OK 18:19 +6:45 7:47
64 Jonas Mo OL Toten-Troll 18:30 +6:56 7:52
65 Andreas Sedin Raumar Orientering 18:42 +7:08 7:57
66 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 19:05 +7:31 8:07
67 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 19:10 +7:36 8:09
68 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 19:29 +7:55 8:17
69 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 19:38 +8:04 8:21
70 Lukas Emil Rogne OK Moss 21:29 +9:55 9:08
70 Sondre Korstad Stjørdals-Blink Orientering 21:29 +9:55 9:08
72 Stian Andresen OK Moss 21:32 +9:58 9:09
73 Henrik Herø Eiker OL 23:31 +11:57 10:00
74 Petter Tobias Bettum Stokke IL 23:49 +12:15 10:08
75 Marius Lindvall Larvik OK 24:31 +12:57 10:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
76 Sivert Vangerud Grue IL 26:48 +15:14 11:24
77 Carl August Klevjer Ringerike OL 27:01 +15:27 11:29
78 Egil Lokøen Knudsen Gneist, IL 34:06 +22:32 14:30
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert
August Borgevad Kornerud Eiker OL diskvalifisert
Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Trygve Kristoffer Løvli Halden SK diskvalifisert
Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Jonas Solem Tronrud Eiker OL diskvalifisert
Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL diskvalifisert
Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2016