Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 9 juni 2014

D -10

2 310 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Marie Kravdal Gjø-Vard OL 30:03 13:00
Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 34:51 15:05
Mathea Spets Storhov Freidig 20:41 8:57

D 11-12

2 310 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alexandra Linløkken Østmarka OK 19:17 8:20
2 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 20:01 +0:44 8:39
3 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 21:10 +1:53 9:09
4 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 23:20 +4:03 10:06
5 Berthe Teslo Hadeland OL 27:00 +7:43 11:41
6 Astrid Rognstad Hadeland OL 29:03 +9:46 12:34
7 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 29:18 +10:01 12:41
8 Noor Dirro Måren OK 30:09 +10:52 13:03

D 13-14

2 960 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Robøle Lien Hamar OK 25:14 8:31
2 Lotte Sølvsberg Noren Hamar OK 32:43 +7:29 11:03
3 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 33:06 +7:52 11:10
4 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 33:50 +8:36 11:25
5 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 35:34 +10:20 12:00
6 Emma Ryen Hamar OK 35:50 +10:36 12:06
7 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 36:49 +11:35 12:26
8 Carmen Dirro Måren OK 36:56 +11:42 12:28
9 Anna Renolen Wing OK 38:40 +13:26 13:03
10 Kamilla Lome Hamar OK 41:33 +16:19 14:02
11 Synne Solberg Gjø-Vard OL 47:55 +22:41 16:11
12 Carina Sveen Elverum OK 48:51 +23:37 16:30
13 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 1:02:44 +37:30 21:11

D 13-16C

2 490 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helene Krokfoss Østmarka OK 33:36 13:29
2 Camilla Glomsås Odal OL - Orientering 1:17:31 +43:55 31:07
Mari McCarthy Rørlien Fossum IF ikke startet

D 13-16N

1 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linnea Valaker Edvardsen Måren OK 25:41 14:25
2 Mari Mc Cartthy Rørlien Fossum IF 26:42 +1:01 15:00
3 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 32:25 +6:44 18:12

D 15-16

3 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:49 9:40
2 Anine Lome Hamar OK 37:49 +2:00 10:13
3 Heidi Therese Wiest Vang OL 44:17 +8:28 11:58
4 Ragnhild Eide Byåsen IL 46:07 +10:18 12:27
5 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 47:01 +11:12 12:42
6 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 53:41 +17:52 14:30
7 Marit Sveen Hamar OK 58:47 +22:58 15:53
8 Julie Bakke Fossum IF 1:02:09 +26:20 16:47
9 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 1:04:28 +28:39 17:25
Sigrid Snuggerud Gjø-Vard OL diskvalifisert
Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF diskvalifisert
Marte Bjørke Sollien OL Toten-Troll ikke startet

D 17-C

2 490 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 22:41 9:06
2 Liv Andrea Falck-Ytter Pedersen Gjø-Vard OL 23:54 +1:13 9:35
3 Mari Norgård Petershagen Hamar OK 27:13 +4:32 10:55
4 Ann-Cecilie Blom-Hagen Hamar OK 29:32 +6:51 11:51
5 Elisabeth Ruud Fredrikstad SK 35:17 +12:36 14:10
6 Barbro Falck-Ytter Gjø-Vard OL 35:38 +12:57 14:18
7 Lene Oskal Hamar OK 36:33 +13:52 14:40
8 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 38:51 +16:10 15:36
9 Linda Fredh Hamar OK 40:11 +17:30 16:08
10 Silje Marie Nordvik Asker Skiklubb 40:43 +18:02 16:21
11 Wenche Brobakken Synnfjell OK 40:52 +18:11 16:24
12 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 41:30 +18:49 16:40
13 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 41:57 +19:16 16:50
14 Marita Johansson Markbygdens Ok 51:15 +28:34 20:34
15 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 51:54 +29:13 20:50
16 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 52:52 +30:11 21:13
17 Kjersti Frøisland Vang OL 1:00:11 +37:30 24:10
Jørill Gjeitnes Molde og Omegn IF diskvalifisert

D 17-N

1 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Toril Berg-Domaas Kolbotn og Skimt OL 20:10 11:19
2 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 27:45 +7:35 15:35
3 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 47:33 +27:23 26:42
4 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 52:59 +32:49 29:45
Ingrid Lauvdal Ringsaker OK ikke startet

D 17-20

4 430 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eldbjørg Narum Fossum IF 44:54 10:08
2 Johanne Lægran Nydalens SK 49:44 +4:50 11:13
3 Kristine Fjeld Ringsaker OK 50:38 +5:44 11:25
4 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 51:43 +6:49 11:40
5 Oda Lægran Nydalens SK 1:08:58 +24:04 15:34
6 Christina Sveen Elverum OK 1:14:52 +29:58 16:53
Tine Elisa Kjemperud Fossekallen IL ikke startet

D 21-

4 430 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elin Bjerva Larvik OK 37:57 8:33
2 Marion Huber Tynset IF 43:10 +5:13 9:44
3 Britt Ingunn Nydal NTNUI 45:14 +7:17 10:12
4 Ingvild Gjessing Vang OL 46:36 +8:39 10:31
5 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 56:39 +18:42 12:47
6 Selma Tonjer Nydalens SK 56:41 +18:44 12:47
7 Linda Engen Raumar Orientering 57:01 +19:04 12:52
8 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:05:00 +27:03 14:40
9 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:05:01 +27:04 14:40
10 Kristin Ulveseth Vang OL 1:05:57 +28:00 14:53
11 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1:06:12 +28:15 14:56
12 Ina Catharina Storrønning Byåsen IL 1:06:55 +28:58 15:06
13 Lina Undrum Mariussen Oppsal Orientering 1:09:14 +31:17 15:37
14 Unni Øygard Løten o-lag 1:12:35 +34:38 16:23

D 35-

3 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 39:20 10:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Tone Bleken Rud Vang OL 40:39 +1:19 10:59
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 41:41 +2:21 11:15
4 Heidi Tronbøl Fet OL 43:49 +4:29 11:50
5 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 51:50 +12:30 14:00
6 Line Merete Libak Løten o-lag 52:37 +13:17 14:13
7 Kristine Gaarder Brandval/Kongsvinger OK 59:37 +20:17 16:06
8 Berit Herstad Bækkelagets SK 1:19:40 +40:20 21:31

D 40-

3 590 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 41:23 11:31
2 Yngvild Malmo Vang OL 46:01 +4:38 12:49
3 Katrine Bakke Fossum IF 49:12 +7:49 13:42
4 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 53:23 +12:00 14:52
5 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:13:47 +32:24 20:33
Valborg Madslien Lillehammer OK ikke startet
Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK ikke startet

D 45-

3 460 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torunn Spets Storhov Freidig 32:57 9:31
2 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 33:04 +0:07 9:33
3 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 36:31 +3:34 10:33
4 Hege Solerød Gjø-Vard OL 41:06 +8:09 11:52
5 Hilde Forbord Malvik IL 44:34 +11:37 12:52
6 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 46:29 +13:32 13:26
7 Trine Bjerva Drangedal OL 48:01 +15:04 13:52
8 Laila Høiås Herlyng Grue IL 48:45 +15:48 14:05
9 Marianne Sveen Elverum OK 51:22 +18:25 14:50
10 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 56:18 +23:21 16:16
11 Sigrun Sigurjonsdottir Ringsaker OK 1:34:03 +1:01:06 27:10
Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering ikke startet

D 50-

3 460 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 38:24 11:05
2 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 42:11 +3:47 12:11
3 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 43:02 +4:38 12:26
4 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 44:26 +6:02 12:50
5 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 54:25 +16:01 15:43

D 55-

3 460 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Natvig Nittedal OL 38:53 11:14
2 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 39:34 +0:41 11:26
3 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 41:21 +2:28 11:57
4 Guri Larssen Lillehammer OK 49:28 +10:35 14:17
5 Inger Marie Øygard Løten o-lag 1:02:30 +23:37 18:03
6 Anne Sørum Ringsaker OK 1:09:09 +30:16 19:59
7 Turid Giil Rond OL 1:14:37 +35:44 21:33

D 60-

2 910 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 38:34 13:15
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 39:34 +1:00 13:35
3 Dagrunn Urseth Vingelen IL 44:33 +5:59 15:18
4 Elle M. Melbye Heming Orientering 44:49 +6:15 15:24
5 Berit Røste Ringsaker OK 45:56 +7:22 15:47
6 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 55:22 +16:48 19:01
7 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 55:29 +16:55 19:03
8 Kari Undrum Elverum OK 1:07:27 +28:53 23:10
Sylvia Andersen Elverum OK diskvalifisert
Sidsel Storihle Ringsaker OK ikke startet

D 65-

2 910 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 47:12 16:13
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 47:56 +0:44 16:28
3 Sidsel Sandelien Heming Orientering 54:46 +7:34 18:49
4 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 58:34 +11:22 20:07
5 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 1:02:15 +15:03 21:23
6 Berit Eskerud Lillehammer OK 1:57:53 +1:10:41 40:30
Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering diskvalifisert
Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK diskvalifisert
Gunn Kari Hygen Freidig ikke startet
Turid Margrete Arnesen Grue IL ikke startet

D 70-

2 910 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tea Forberg Rond OL 55:16 18:59
2 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 1:01:21 +6:05 21:04
3 Grete Vestby Varteig OL 1:09:55 +14:39 24:01
4 Hjordis Øvreås Botne SK 1:11:17 +16:01 24:29
Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL diskvalifisert

D 75-

2 910 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 50:05 17:12

H -10

2 310 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Ragnar Lande Eidskog OL 30:01 12:59
Lars Lien Gjø-Vard OL 28:37 12:23
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 26:21 11:24
Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 41:11 17:49
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 27:10 11:45
Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 37:45 16:20
Erlend Otterlei Østmarka OK ikke startet
Johannes Salvesen-Lunde IL Koll ikke startet

H 11-12

2 310 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Even Bordal Ringsaker OK 18:11 7:52
2 Jørgen Schjølberg Tynset IF 19:36 +1:25 8:29
3 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 22:34 +4:23 9:46
4 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 23:45 +5:34 10:16
5 Vegard Ranestad Hamar OK 25:31 +7:20 11:02
6 Anton Øyvindsson Ringsaker OK 25:47 +7:36 11:09
7 Simen Olsen Kirkevik Hamar OK 27:00 +8:49 11:41
8 Marius Bakke Fossum IF 27:30 +9:19 11:54
9 Nikolai Renolen Wing OK 27:51 +9:40 12:03
10 Martin Reinemo Hamar OK 35:49 +17:38 15:30
11 Mats Lindaas Elverum OK 42:55 +24:44 18:34
12 Gaute Lindaas Elverum OK 46:35 +28:24 20:09
Sondre Robøle Lien Hamar OK diskvalifisert
John Otterlei Østmarka OK ikke startet
Grunde Isaksætre Grue IL ikke startet

H 13-14

2 960 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Even Lindaas Elverum OK 23:47 8:02
2 Simen Spets Storhov Freidig 24:39 +0:52 8:19
3 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 25:59 +2:12 8:46
4 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 26:27 +2:40 8:56
5 Eskil Frøisland Vang OL 26:36 +2:49 8:59
6 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 27:14 +3:27 9:12
7 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 28:58 +5:11 9:47
8 Are Lodgaard Byåsen IL 29:18 +5:31 9:53
9 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 31:03 +7:16 10:29
10 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 31:50 +8:03 10:45
11 Fredrik Sveen Vang OL 32:49 +9:02 11:05
12 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 36:23 +12:36 12:17
13 Jonas Vindal Wing OK 36:54 +13:07 12:27
14 Johan Storebakken Hamar OK 39:53 +16:06 13:28
15 Elias Øhman Gjø-Vard OL 45:16 +21:29 15:17
16 Even Lunde Varteig OL 49:35 +25:48 16:45

H 13-16C

2 490 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Melgalvis Vang OL 29:31 11:51
2 Ole Anders Glomsås Odal OL - Orientering 39:21 +9:50 15:48

H 13-16N

1 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Erik Sandelin Rotsundelv IL 17:55 10:03
2 Lasse Gulheim Kolbotn og Skimt OL 46:22 +28:27 26:02
3 Knut Egil Sjønneng Sjøen Odal OL - Orientering 1:54:26 +1:36:31 1:04:17

H 15-16

3 700 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 32:27 8:46
2 Oskar Spets Storhov Freidig 34:31 +2:04 9:19
3 Johannes Bordal Ringsaker OK 36:12 +3:45 9:47
4 Mathias Vindal Freidig 38:15 +5:48 10:20
5 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 39:31 +7:04 10:40
6 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 41:30 +9:03 11:12
7 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 42:26 +9:59 11:28
8 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 43:04 +10:37 11:38
9 Per Ivar Reinemo Hamar OK 44:53 +12:26 12:07
10 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 54:18 +21:51 14:40
11 Sivert Seim Hamar OK 55:08 +22:41 14:54
12 Sverre Narum OL Vallset/Stange 58:06 +25:39 15:42
13 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 58:34 +26:07 15:49
14 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:11:42 +39:15 19:22
15 Håvard Hovde Ringsaker OK 1:38:23 +1:05:56 26:35
Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering diskvalifisert

H 17-C

2 490 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 23:20 9:22
2 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 27:25 +4:05 11:00
3 Øystein Tangerås NOTEAM 27:39 +4:19 11:06
4 Sondre Østbye Elverum OK 28:19 +4:59 11:22
5 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 28:28 +5:08 11:25
6 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering 29:46 +6:26 11:57
7 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 29:59 +6:39 12:02
8 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 31:08 +7:48 12:30
9 Even Smedstad Lunderseter IL 38:51 +15:31 15:36
10 Tor Sætaberget Lunderseter IL 39:40 +16:20 15:55
11 Magne Johansen Vang OL 41:41 +18:21 16:44

H 17-N

1 780 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sven Tonjer IL Tyrving 43:04 24:11

H 17-20

4 670 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristian Græsli Hamar OK 38:11 8:10
2 Vegard Rønning Huber Hamar OK 38:31 +0:20 8:14
3 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 39:21 +1:10 8:25
4 Sverre Bang Støeng Hamar OK 41:43 +3:32 8:55
5 Jørgen Elisenberg Hamar OK 43:28 +5:17 9:18
6 Henrik Bordal Ringsaker OK 46:27 +8:16 9:56
7 Krister Hovde Ringsaker OK 53:32 +15:21 11:27
8 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 55:47 +17:36 11:56
Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll diskvalifisert
Matias Sølvsberg Noren Hamar OK ikke startet

H 21-

4 850 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Lucasen Vaajakosken Terä 33:48 6:58
2 Kenneth Bilstad Vang OL 36:37 +2:49 7:32
3 Anders Vister Raumar Orientering 37:08 +3:20 7:39
4 Sindre Rønning Fossum IF 37:43 +3:55 7:46
5 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 39:09 +5:21 8:04
6 Sindre Johannessen Freidig 42:25 +8:37 8:44
7 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 45:52 +12:04 9:27
8 Brynjar Larsen Bakken NTNUI 47:39 +13:51 9:49
9 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 50:15 +16:27 10:21
10 Stian Overskeid Indre Østfold OK 54:20 +20:32 11:12
11 Frode Konst IL Tyrving 59:53 +26:05 12:20
12 Pål Ekeberg Schjerve Hamar OK 1:01:57 +28:09 12:46
13 Kjetil Molund IL Tyrving 1:03:22 +29:34 13:03
14 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 1:10:06 +36:18 14:27
15 Marius Staff OL Toten-Troll 1:11:46 +37:58 14:47
16 Audun Fingarsen Elverum OK 1:24:59 +51:11 17:31
Øystein Bakken NTNUI diskvalifisert
Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering diskvalifisert
Morten Tangen Hamar OK ikke startet
Kjartan Hauger Oppsal Orientering ikke startet

H 35-

4 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 34:31 7:47
2 Pål Stenberg Vang OL 38:04 +3:33 8:35
3 Henrik Bleken Rud Vang OL 48:10 +13:39 10:52

H 40-

4 430 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eivind Lande Eidskog OL 37:12 8:23
2 Martin Øhman Gjø-Vard OL 38:22 +1:10 8:39
3 Harald Bakke Fossum IF 38:30 +1:18 8:41
4 Geir Schjølberg Tynset IF 40:35 +3:23 9:09
5 Håkon Dåsnes Vang OL 41:27 +4:15 9:21
6 Hans Jevanord Fossum IF 43:44 +6:32 9:52
7 Ulf Erik Strand Brandval/Kongsvinger OK 44:31 +7:19 10:02
8 Pål Winsents Måren OK 44:48 +7:36 10:06
9 Asgeir Lium Fet OL 45:16 +8:04 10:13
10 Anders Sollien OL Toten-Troll 45:46 +8:34 10:19
11 Kyrre Gran Fet OL 48:13 +11:01 10:53
12 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 49:01 +11:49 11:03
13 Pål Jevanord OL Trollo 56:34 +19:22 12:46
14 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:04:59 +27:47 14:40
15 Tormod Kleppa Lillehammer OK 1:20:55 +43:43 18:15
Lars Karelius Noer Brandval/Kongsvinger OK diskvalifisert

H 45-

3 700 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jens Even Storhov Freidig 31:05 8:24
2 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 32:29 +1:24 8:46
3 Jan Ola Pedersen Vang OL 33:59 +2:54 9:11
4 Svein Erik Larsen Ringsaker OK 37:14 +6:09 10:03
5 Tom Røise Ringsaker OK 38:01 +6:56 10:16
6 Christian Grotnes IL Tyrving 38:55 +7:50 10:31
7 Tommy Olsen Hamar OK 39:35 +8:30 10:41
8 Øyvind Schjelderup Freidig 39:37 +8:32 10:42
9 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 39:44 +8:39 10:44
10 Agnar Renolen Wing OK 41:24 +10:19 11:11
11 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 41:26 +10:21 11:11
12 Harald Storrønning Byåsen IL 41:33 +10:28 11:13
13 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 42:04 +10:59 11:22
14 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 42:56 +11:51 11:36
15 Einar Teslo Hadeland OL 43:58 +12:53 11:52
16 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 45:14 +14:09 12:13
17 Rune Stræte Freidig 47:25 +16:20 12:48
18 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK 47:48 +16:43 12:55
19 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 49:48 +18:43 13:27
20 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 50:28 +19:23 13:38
21 Jon Vindal Wing OK 51:14 +20:09 13:50
22 Terje Linløkken Østmarka OK 51:45 +20:40 13:59
23 Kjetil Jacobsen Hamar OK 51:55 +20:50 14:01
24 Svein Thorsberg Grue IL 53:09 +22:04 14:21
25 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 54:06 +23:01 14:37
26 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 54:30 +23:25 14:43
27 Stig Dahle Molde og Omegn IF 56:29 +25:24 15:15
28 Amund Glomsås Odal OL - Orientering 56:53 +25:48 15:22
Trond Frøvoll Odal OL - Orientering ikke startet
Svein Otterlei Østmarka OK ikke startet

H 50-

3 590 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 35:34 9:54
2 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 37:40 +2:06 10:29
3 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 42:56 +7:22 11:57
4 Terje Schjølberg Røros IL 44:35 +9:01 12:25
5 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 46:14 +10:40 12:52
6 Johan Lunde IL Koll 47:20 +11:46 13:11
7 Stein Magnus Moen Grue IL 47:26 +11:52 13:12
8 Geir Paulsen OL Trollelg 51:00 +15:26 14:12
Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Tormod Jensen Sarpsborg OL diskvalifisert
Tore Lindaas Elverum OK ikke startet
Onno Verberne OL Toten-Troll ikke startet

H 55-

3 590 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Hæstad Fossum IF 32:52 9:09
2 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 38:02 +5:10 10:35
3 Petter Gullikstad Røros IL 39:11 +6:19 10:54
4 Øyvind Sørlie Hadeland OL 39:46 +6:54 11:04
5 Karl Aasmund Erøy OK Moss 40:48 +7:56 11:21
6 Arild Nordsveen Ringsaker OK 41:03 +8:11 11:26
7 Claes-H. Unger Lillomarka OL 41:11 +8:19 11:28
8 Harald Østbye Elverum OK 42:06 +9:14 11:43
9 Tor Strand Raumar Orientering 43:19 +10:27 12:03
10 Morten Karlsen Måren OK 44:18 +11:26 12:20
11 Helge Eriksen Byåsen IL 45:00 +12:08 12:32
12 Bård Natvig Nittedal OL 47:27 +14:35 13:13
13 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 48:29 +15:37 13:30
14 Ole Hans Øie Løten o-lag 51:18 +18:26 14:17
15 Jan Sveen Raumar Orientering 52:23 +19:31 14:35
16 Erik Haugen Ringsaker OK 52:56 +20:04 14:44
17 Roar Nydal Asker Skiklubb 1:04:33 +31:41 17:58
18 Rune Moian Asker Skiklubb 1:11:48 +38:56 20:00
Kai Jostein Bergersen Eidskog OL ikke startet

H 60-

3 460 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 29:21 8:28
2 Terje Tangen Ringsaker OK 30:46 +1:25 8:53
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 31:07 +1:46 8:59
4 Ola Brox OL Toten-Troll 32:14 +2:53 9:18
5 Asbjørn Schjerve Løten o-lag 33:02 +3:41 9:32
6 Øystein Ruud Fredrikstad SK 35:14 +5:53 10:10
7 Einar Kristian Lunde Varteig OL 35:57 +6:36 10:23
8 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 35:58 +6:37 10:23
9 Einar Lien Løten o-lag 37:08 +7:47 10:43
10 Stein Nordvi Elverum OK 37:15 +7:54 10:45
11 Per Hermann Krøger Måren OK 39:23 +10:02 11:22
12 Petter Næss Oppsal Orientering 41:10 +11:49 11:53
13 Ole Edvard Gjerstadberget Odal OL - Orientering 41:12 +11:51 11:54
14 Bent Galborgen Skaukameratene OL 42:27 +13:06 12:16
14 Knut Malmo Ringsaker OK 42:27 +13:06 12:16
16 Terje Hansen Vingelen IL 42:51 +13:30 12:23
17 Roar Sætaberget Lunderseter IL 57:37 +28:16 16:39
18 Steinar Mariussen Elverum OK 1:02:01 +32:40 17:55

H 65-

3 460 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Skjeset Vang OL 33:23 9:38
2 Olav Høiås Vang OL 34:13 +0:50 9:53
3 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 39:13 +5:50 11:20
4 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 39:26 +6:03 11:23
5 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 40:11 +6:48 11:36
6 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 40:32 +7:09 11:42
7 Harald Bakke Gjø-Vard OL 46:56 +13:33 13:33
8 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 48:40 +15:17 14:03
9 Paul Skjaker Hadeland OL 49:16 +15:53 14:14
10 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 49:43 +16:20 14:22
11 Nils Olav Vennevik Freidig 52:26 +19:03 15:09
12 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 52:35 +19:12 15:11
13 John Birger Skansen Rudsbygd IL 53:30 +20:07 15:27
14 Jacob Hygen Freidig 56:22 +22:59 16:17
Per Oskar Larsen Indre Østfold OK diskvalifisert
Håkon Halvorsen Elverum OK ikke startet

H 70-

2 910 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 33:13 11:24
2 Helge Bjaaland Heming Orientering 34:48 +1:35 11:57
3 Roar Forbord Malvik IL 35:12 +1:59 12:05
4 Magne Smeland Vang OL 36:35 +3:22 12:34
5 Pär-Erik Johansson Markbygdens Ok 38:46 +5:33 13:19
6 Kjell Røkke IL Tyrving 42:59 +9:46 14:46
7 Bjørn Sandelien Heming Orientering 45:26 +12:13 15:36
8 Hans Petter Jevanord Ringsaker OK 46:18 +13:05 15:54
9 Ronald Bjerva Drangedal OL 54:01 +20:48 18:33
10 Palle Møller Nielsen Odense Orienteringsklub 1:04:41 +31:28 22:13
11 Magnar Øvreås Botne SK 1:15:49 +42:36 26:03

H 75-

2 910 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 35:32 12:12
2 Iver Rognstad Hadeland OL 56:14 +20:42 19:19
3 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 56:49 +21:17 19:31
4 Gunnar Haug Gjø-Vard OL 1:03:46 +28:14 21:54
5 Arvid Haug OL Vallset/Stange 1:08:45 +33:13 23:37
Finn Vestby Varteig OL diskvalifisert

H 80-

2 910 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Svein M. Forthun Kolbotn og Skimt OL 1:28:06 30:16
2 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 1:28:57 +0:51 30:34

N-lang

4 130 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Tor Petter Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor