Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 8 juni 2014

N-åpen

2 480 m, 49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Erlend Bakke Fossum IF 45:29 18:20
Embret Brekke Røhnebæk Hamar OK 36:27 14:41
Selma Briskerud Hasselvold Grue IL 39:02 15:44
Benjamin Andreas Buraas Vang OL 34:28 13:53
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 49:33 19:58
Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 51:29 20:45
Emilia Diesen Vang OL 51:42 20:50
Ola Dåsnes Vang OL 34:32 13:55
Amund Flaskerud OL Toten-Troll 39:57 16:06
Anne Frøisland Vang OL 38:22 15:28
Jeppe August Grundtvig Gjø-Vard OL 50:59 20:33
Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 35:00 14:06
Lasse Gulheim Kolbotn og Skimt OL 47:35 19:11
Sivert Høilund Dragseth Sentrum OK 48:12 19:26
Ida Høsøien Tynset IF 37:15 15:01
Sander Jevanord OL Trollo 28:38 11:32
Oskar Johansen Vang OL 49:36 20:00
Syverin Johansen Vang OL 1:08:28 27:36
Henriette Krokfoss Østmarka OK 33:13 13:23
Sigurd Langdalen Berntsen Ringsaker OK 36:54 14:52
Jørgen Ler Fet OL 49:05 19:47
Marte Libak-Feiring Løten o-lag 52:19 21:05
Even Lien Gjø-Vard OL 30:47 12:24
Tidemann Lier Båstad IL Orientering 25:44 10:22
Mathias Linløkken Østmarka OK 33:12 13:23
Tobias Tronbøl Lium Fet OL 34:03 13:43
Håkon Løvseth Vang OL 48:14 19:26
Kristian Løvseth Vang OL 48:22 19:30
Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 48:13 19:26
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 48:22 19:30
Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 43:16 17:26
Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 30:55 12:27
Mads Rørlien Fossum IF 28:55 11:39
Guro Schjølberg Tynset IF 37:15 15:01
Emil Skytteren Grue IL 36:43 14:48
Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 1:02:58 25:23
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 44:41 18:01
Amund Hagberg Solum Rond OL 1:09:34 28:03
Oda Strandlie Enger Gjø-Vard OL 1:38:08 39:34
Varen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 1:38:00 39:30
Ingrid Melgård Sveen Elverum OK 29:36 11:56
Amund  Søndmør Martinsen Hamar OK 52:34 21:11
Anne Marte Telstø Etnedal IL 39:20 15:51
Nikolai Teslo Hadeland OL 1:00:35 24:25
Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 1:07:38 27:16
Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 44:44 18:02
Ane Wiik Melve Ringsaker OK 42:24 17:05
Sina Wiik Melve Ringsaker OK 43:49 17:40
Josef Øhman Gjø-Vard OL 30:24 12:15
Katrine Telstø Etnedal IL ikke startet

N-lang

4 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 34:35 7:36
2 Ellen Strenger Lier Båstad IL Orientering 45:49 +11:14 10:04
Tor Petter Lunåsmo Tynset IF diskvalifisert

D -10

2 490 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Marie Kravdal Gjø-Vard OL 25:43 10:19
Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 26:12 10:31
Mathea Spets Storhov Freidig 24:07 9:41
Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 25:18 10:09

D 11-12

2 960 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 24:18 8:12
2 Alexandra Linløkken Østmarka OK 25:38 +1:20 8:39
3 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 28:34 +4:16 9:39
4 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 30:00 +5:42 10:08
5 Caroline Eide Gjø-Vard OL 32:24 +8:06 10:56
6 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 33:24 +9:06 11:17
7 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 36:21 +12:03 12:16
8 Berthe Teslo Hadeland OL 41:43 +17:25 14:05
9 Ida Marie Flågen Heming Orientering 43:12 +18:54 14:35
10 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 48:51 +24:33 16:30

D 11-12N

2 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Rognstad Hadeland OL 28:28 11:28

D 13-14

4 630 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 41:07 8:52
2 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 44:02 +2:55 9:30
3 Tilde Eine Fossum IF 46:11 +5:04 9:58
4 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 50:08 +9:01 10:49
5 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 50:55 +9:48 10:59
6 Anna Renolen Wing OK 52:38 +11:31 11:22
7 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:03:19 +22:12 13:40
8 Kamilla Lome Hamar OK 1:14:29 +33:22 16:05
9 Synne Solberg Gjø-Vard OL 1:14:33 +33:26 16:06
10 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 1:16:34 +35:27 16:32
Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL diskvalifisert
Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL ikke startet
Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL ikke startet
Johanne Klynderud Sundfør Lillehammer OK ikke startet

D 13-16C

3 260 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carina Sveen Elverum OK 39:24 12:05
2 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 44:31 +5:07 13:39
3 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:01:36 +22:12 18:53
4 Erna Marie Tøfting Bakke Gjø-Vard OL 1:21:51 +42:27 25:06
Helene Krokfoss Østmarka OK diskvalifisert
Mari McCarthy Rørlien Fossum IF ikke startet

D 13-16N

2 910 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åshild Melgård Sveen Elverum OK 26:35 9:08
2 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 35:36 +9:01 12:14
3 Mari Mccarthy Rørlien Fossum IF 51:57 +25:22 17:51

D 15-16

5 490 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 42:42 7:46
2 Åshild Faller Råheim Fet OL 46:45 +4:03 8:30
3 Anine Lome Hamar OK 47:45 +5:03 8:41
4 Ragnhild Eide Byåsen IL 49:32 +6:50 9:01
5 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 49:33 +6:51 9:01
6 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 49:45 +7:03 9:03
7 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 50:54 +8:12 9:16
8 Marit Sveen Hamar OK 54:09 +11:27 9:51
9 Heidi Therese Wiest Vang OL 55:08 +12:26 10:02
10 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:00:06 +17:24 10:56
11 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:05:10 +22:28 11:52
12 Sigrid Snuggerud Gjø-Vard OL 1:15:54 +33:12 13:49

D 17-C

3 260 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Ulveseth Vang OL 37:08 11:23
2 Jørill Gjeitnes Molde og Omegn IF 43:18 +6:10 13:16
2 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 43:18 +6:10 13:16
4 Sissel Bolstad Tynset IF 43:52 +6:44 13:27
5 Silje Skjelsvik Lillehammer OK 49:00 +11:52 15:01
6 Guro Mo OL Toten-Troll 51:30 +14:22 15:47
7 Anne Marie Stenberg Hamar OK 54:33 +17:25 16:43
8 Bente Grøndalen Hamar OK 57:24 +20:16 17:36
9 Marit Melgård Sveen Elverum OK 58:16 +21:08 17:52
10 Ingvild Strandlie Gjø-Vard OL 59:34 +22:26 18:16
11 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 1:01:27 +24:19 18:50
12 Trine Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK 1:03:11 +26:03 19:22
13 Karine Hagesæther Foss Stavanger Orienteringsklubb 1:03:35 +26:27 19:30
14 Ellen B. Klausen Stavanger Orienteringsklubb 1:03:39 +26:31 19:31
15 Marita Johansson Markbygdens Ok 1:05:05 +27:57 19:57
16 Wenche Brobakken Synnfjell OK 1:05:13 +28:05 20:00
17 Linda Fredh Hamar OK 1:08:46 +31:38 21:05
18 Lene Finstad Kongsberg OL 1:16:44 +39:36 23:32
Celine Visted Gjø-Vard OL diskvalifisert
Ingrid Robøle Hamar OK ikke startet
Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering ikke startet
Liv Gjertrud Telstø Etnedal IL ikke startet

D 17-N

2 910 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vibeke Tøfting Bakke Gjø-Vard OL 31:05 10:40
2 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 36:36 +5:31 12:34
3 Toril Berg-Domaas Kolbotn og Skimt OL 39:11 +8:06 13:27
4 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 42:44 +11:39 14:41
5 Marte Christensen Oppsal Orientering 46:44 +15:39 16:03
6 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 1:13:29 +42:24 25:15

D 17-AK

4 260 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Sofie Sandstad Frol IL 41:58 9:51
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 42:50 +0:52 10:03
3 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 42:52 +0:54 10:03
4 Selma Tonjer Nydalens SK 44:23 +2:25 10:25
5 Ina Catharina Storrønning Byåsen IL 45:41 +3:43 10:43
6 Linda Engen Raumar Orientering 48:01 +6:03 11:16
7 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 48:10 +6:12 11:18
8 Christina Sveen Elverum OK 49:38 +7:40 11:39
9 Marianne Sveen Elverum OK 51:46 +9:48 12:09
10 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 54:02 +12:04 12:41
11 Guro Klausen Stavanger Orienteringsklubb 1:02:14 +20:16 14:36
12 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:24:55 +42:57 19:56
13 Anne Karin Elisenberg Hamar OK 1:36:32 +54:34 22:39
Ruth-Marie Høilund Ler Fet OL diskvalifisert
Stine Holmen Hamar OK diskvalifisert
Tine Elisa Kjemperud Fossekallen IL ikke startet
Lisbeth Halvorsen Vang OL ikke startet

D 17-20

6 460 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldbjørg Narum Fossum IF 54:54 8:29
2 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 1:23:33 +28:39 12:56

D 21-

8 110 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marion Huber Tynset IF 1:08:05 8:23
2 Elin Bjerva Larvik OK 1:10:10 +2:05 8:39
3 Mari Jevne Arnesen NTNUI 1:11:20 +3:15 8:47
4 Marte Fallbakken Berge NTNUI 1:36:25 +28:20 11:53

D 35-

6 460 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:00:29 9:21
2 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:00:54 +0:25 9:25
3 Heidi Tronbøl Fet OL 1:01:03 +0:34 9:27
4 Randi Høilund Sentrum OK 1:04:01 +3:32 9:54
5 Monica Halvorsen Vang OL 1:32:58 +32:29 14:23
6 Berit Herstad Bækkelagets SK 2:11:39 +1:11:10 20:22

D 40-

5 490 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 45:30 8:17
2 Yngvild Malmo Vang OL 52:58 +7:28 9:38
3 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 53:59 +8:29 9:49
4 Turid Wiik Melve Ringsaker OK 56:24 +10:54 10:16
5 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:04:09 +18:39 11:41
6 Reidun O. Karlsen Lillehammer OK 1:15:05 +29:35 13:40
Anne Kjersti Briskerud Grue IL diskvalifisert
Valborg Madslien Lillehammer OK diskvalifisert
Kari Klynderud Sundfør Lillehammer OK ikke startet
Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF ikke startet
Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK ikke startet

D 45-

4 820 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn Spets Storhov Freidig 40:36 8:25
2 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 45:11 +4:35 9:22
3 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 47:24 +6:48 9:50
4 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 47:34 +6:58 9:52
5 Anita Stenseth Synnfjell OK 52:17 +11:41 10:50
6 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 52:44 +12:08 10:56
7 Trine Bjerva Drangedal OL 53:56 +13:20 11:11
8 Hilde Forbord Malvik IL 56:34 +15:58 11:44
9 Kari Melgård Sveen Elverum OK 58:21 +17:45 12:06
10 Marianne Myklebust Hamar OK 1:09:45 +29:09 14:28
11 Katarina Lundin Västervärmlands Ok 1:41:20 +1:00:44 21:01
Kjersti Vestengen Hamar OK diskvalifisert

D 50-

4 820 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 41:19 8:34
2 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 49:02 +7:43 10:10
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 49:19 +8:00 10:13
4 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 49:23 +8:04 10:14
5 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 50:24 +9:05 10:27
6 Line Asplin Grundtvig Gjø-Vard OL 54:07 +12:48 11:13
7 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:03:23 +22:04 13:09
8 Hege Heiberg Hadeland OL 1:06:46 +25:27 13:51
9 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:08:19 +27:00 14:10
10 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:13:09 +31:50 15:10
Anne-Guri Jevne Hamar OK diskvalifisert

D 55-

4 260 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 45:15 10:37
2 Toril Eine Fossum IF 59:07 +13:52 13:52
Wenche Bjørnstad Ringsaker OK diskvalifisert
Anne Sørum Ringsaker OK diskvalifisert
Lise Hugdahl Lillomarka OL ikke startet

D 60-

3 930 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 39:51 10:08
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 40:26 +0:35 10:17
3 Sidsel Storihle Ringsaker OK 43:17 +3:26 11:00
4 Sylvia Andersen Elverum OK 43:48 +3:57 11:08
5 Elle M. Melbye Heming Orientering 47:02 +7:11 11:58
6 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 1:11:33 +31:42 18:12
7 Kari Undrum Elverum OK 1:12:52 +33:01 18:32

D 65-

3 170 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Feiring Hamar OK 37:12 11:44
2 Marit Tyldum Rudsbygd IL 42:09 +4:57 13:17
3 Gunn Kari Hygen Freidig 43:50 +6:38 13:49
4 Mona Hauger Brandval/Kongsvinger OK 45:16 +8:04 14:16
5 Sissel Ravnsborg Hamar OK 45:32 +8:20 14:21
5 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 45:32 +8:20 14:21
7 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 45:36 +8:24 14:23
8 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 45:45 +8:33 14:25
9 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 47:01 +9:49 14:49
10 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 48:03 +10:51 15:09
11 Inger Halck Måren OK 48:54 +11:42 15:25
12 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 53:49 +16:37 16:58
Turid Margrete Arnesen Grue IL diskvalifisert

D 70-

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 38:51 13:52
2 Siri Hestad Hamar OK 43:12 +4:21 15:25
3 Inger Johanne Ruud Hamar OK 49:32 +10:41 17:41
4 Grete Vestby Varteig OL 50:36 +11:45 18:04
5 Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering 57:46 +18:55 20:37
6 Hjordis Øvreås Botne SK 1:25:05 +46:14 30:23
7 Åse Konst Elverum OK 1:46:25 +1:07:34 38:00

D 75-

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 49:47 17:46
Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 80-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga-Britt Malm Garphyttans If 1:14:04 26:27

H -10

2 490 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Jo Randar Holmøy Hadeland OL 58:43 23:34
Lars Lien Gjø-Vard OL 23:07 9:17
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 22:16 8:56
Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 27:48 11:09
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 29:23 11:48
Tobias Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK 20:59 8:25
Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 23:56 9:36
Anders Taraldsen Lillehammer OK 26:52 10:47
Emil Skytteren Grue IL ikke startet

H 11-12

2 960 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 21:19 7:12
2 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 23:34 +2:15 7:57
3 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 24:56 +3:37 8:25
4 Grunde Isaksætre Grue IL 26:04 +4:45 8:48
5 Jørgen Schjølberg Tynset IF 33:59 +12:40 11:28
6 Mats Lindaas Elverum OK 35:07 +13:48 11:51
7 Even Bordal Ringsaker OK 35:25 +14:06 11:57
8 Jakob Høsøien Tynset IF 35:28 +14:09 11:58
9 Marius Bakke Fossum IF 37:09 +15:50 12:33
10 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 37:10 +15:51 12:33
11 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 39:01 +17:42 13:10
12 Vegard Ranestad Hamar OK 41:06 +19:47 13:53
13 Theodor Lier Båstad IL Orientering 45:55 +24:36 15:30
14 Nikolai Renolen Wing OK 52:32 +31:13 17:44
Anton Øyvindsson Ringsaker OK ikke startet
Sondre Robøle Lien Hamar OK ikke startet

H 11-12N

2 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Telstø Etnedal IL 39:15 15:49
2 Gaute Lindaas Elverum OK 45:23 +6:08 18:17

H 13-14

4 630 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lindaas Elverum OK 35:17 7:37
2 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 36:12 +0:55 7:49
3 Even Karlsen Lillehammer OK 36:44 +1:27 7:56
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 37:12 +1:55 8:02
5 Simen Spets Storhov Freidig 38:02 +2:45 8:12
6 Are Lodgaard Byåsen IL 41:16 +5:59 8:54
7 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 42:38 +7:21 9:12
8 Eskil Frøisland Vang OL 44:13 +8:56 9:33
9 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 45:37 +10:20 9:51
10 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 46:17 +11:00 9:59
11 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 49:03 +13:46 10:35
12 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 50:01 +14:44 10:48
13 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 51:31 +16:14 11:07
14 Even Lunde Varteig OL 51:51 +16:34 11:11
15 Jon Magnus Smestad OL Toten-Troll 51:57 +16:40 11:13
16 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 52:30 +17:13 11:20
17 Fredrik Sveen Vang OL 53:23 +18:06 11:31
18 Jostein Karlsen Lillehammer OK 54:17 +19:00 11:43
19 Johan Storebakken Hamar OK 1:12:15 +36:58 15:36
20 Elias Øhman Gjø-Vard OL 1:22:45 +47:28 17:52
21 Jonas Vindal Wing OK 1:22:53 +47:36 17:54
Jakob Mo OL Toten-Troll ikke startet

H 13-16C

3 260 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Skytteren Grue IL 39:51 12:13
2 Even Strandlie Enger Gjø-Vard OL 59:14 +19:23 18:10
3 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 59:42 +19:51 18:18
4 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:07:18 +27:27 20:38
Petter Stensli Forseth Løten o-lag diskvalifisert

H 13-16N

2 910 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Erik Sandelin Rotsundelv IL 35:27 12:10

H 15-16

6 460 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 50:53 7:52
2 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 51:48 +0:55 8:01
3 Johannes Bordal Ringsaker OK 52:03 +1:10 8:03
4 Oskar Spets Storhov Freidig 52:20 +1:27 8:06
5 Mathias Vindal Freidig 54:09 +3:16 8:22
6 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:00:43 +9:50 9:23
7 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:02:47 +11:54 9:43
8 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:06:41 +15:48 10:19
9 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 1:12:01 +21:08 11:08
10 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:24:34 +33:41 13:05

H 17-C

3 260 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 28:10 8:38
2 Einar Kristian Lunde Varteig OL 29:46 +1:36 9:07
3 Lars  Storslett Hamar OK 30:33 +2:23 9:22
4 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 33:09 +4:59 10:10
5 Martin Skytteren Grue IL 33:17 +5:07 10:12
6 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 33:40 +5:30 10:19
7 Tor Sætaberget Lunderseter IL 33:44 +5:34 10:20
8 Isak Hasselvold Grue IL 34:52 +6:42 10:41
9 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 37:15 +9:05 11:25
10 Stig Dahle Molde og Omegn IF 39:23 +11:13 12:04
11 Jon Strøm Hauketo IF 40:27 +12:17 12:24
12 Øivind Eriksen Ok Øst 41:48 +13:38 12:49
13 Erik Haugen Ringsaker OK 43:32 +15:22 13:21
14 Kjetil Jacobsen Hamar OK 46:58 +18:48 14:24
15 Espen Torseth Gjø-Vard OL 56:00 +27:50 17:10
16 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 58:11 +30:01 17:50
17 Morten Dragseth Sentrum OK 59:24 +31:14 18:13
18 Even Smedstad Lunderseter IL 1:03:47 +35:37 19:33
19 Øystein Tangerås NOTEAM 1:08:05 +39:55 20:53
Åke Dahl Västervärmlands Ok diskvalifisert

H 17-N

2 910 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sven Tonjer IL Tyrving 1:01:19 21:04

H 17-AK

5 550 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Klaus Klausen Espedal NTNUI 43:17 7:47
2 Hans Jevanord Fossum IF 44:37 +1:20 8:02
3 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 49:23 +6:06 8:53
4 Kristian Holm Lillehammer OK 49:24 +6:07 8:54
5 Pål Jevanord OL Trollo 51:01 +7:44 9:11
6 Ole Fredrik Vangen Hamar OK 51:45 +8:28 9:19
7 Odd Arne Lian Østmarka OK 52:41 +9:24 9:29
8 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 54:29 +11:12 9:49
9 Even Erlien Gjø-Vard OL 56:08 +12:51 10:06
10 Stian Overskeid Indre Østfold OK 57:00 +13:43 10:16
11 Dag Arne Lier Båstad IL Orientering 58:08 +14:51 10:28
12 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 58:25 +15:08 10:31
13 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:00:57 +17:40 10:58
14 Tormod Kleppa Lillehammer OK 1:01:37 +18:20 11:06
15 Even Haug OL Vallset/Stange 1:05:43 +22:26 11:50
16 Viggo Eriksen Fossum IF 1:06:03 +22:46 11:54
Morten Tangen Hamar OK diskvalifisert
Audun Fingarsen Elverum OK diskvalifisert
Lars Storslett Hamar OK ikke startet

H 17-20

8 110 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Græsli Hamar OK 58:06 7:09
2 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 59:10 +1:04 7:17
3 Henrik Bordal Ringsaker OK 1:11:52 +13:46 8:51

H 21-

10 300 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 1:00:36 5:53
2 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:02:22 +1:46 6:03
3 Sindre Rønning Fossum IF 1:04:15 +3:39 6:14
4 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 1:05:32 +4:56 6:21
5 Torkil Eide Solstad NTNUI 1:06:20 +5:44 6:26
6 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 1:08:25 +7:49 6:38
7 Sindre Johannessen Freidig 1:10:03 +9:27 6:48
8 Anders Vister Raumar Orientering 1:10:16 +9:40 6:49
9 Johannes Narum Hamar OK 1:11:19 +10:43 6:55
10 Marte Narum Konnerud Il 1:14:16 +13:40 7:12
11 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 1:20:06 +19:30 7:46
12 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:21:22 +20:46 7:53
13 Per Melander Often NTNUI 1:22:57 +22:21 8:03
14 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 1:27:30 +26:54 8:29
15 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 1:32:17 +31:41 8:57
16 Frode Konst IL Tyrving 1:48:18 +47:42 10:30

H 35-

8 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 1:01:52 7:37

H 40-

8 110 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Telstø Etnedal IL 1:02:30 7:42
2 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 1:02:42 +0:12 7:43
3 Harald Bakke Fossum IF 1:02:50 +0:20 7:44
4 Pål Stenberg Vang OL 1:04:41 +2:11 7:58
5 Erik Lundgård Vang OL 1:07:48 +5:18 8:21
6 Kjartan Hauger Oppsal Orientering 1:08:41 +6:11 8:28
7 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:09:45 +7:15 8:36
8 Håkon Dåsnes Vang OL 1:10:22 +7:52 8:40
9 Geir Schjølberg Tynset IF 1:11:14 +8:44 8:47
10 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:11:30 +9:00 8:48
11 Torger Høsøien Tynset IF 1:13:27 +10:57 9:03
12 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 1:15:15 +12:45 9:16
13 Øivind Frøisland Vang OL 1:17:42 +15:12 9:34
14 Kyrre Gran Fet OL 1:18:54 +16:24 9:43
15 Tor Kristian Buraas Vang OL 1:22:34 +20:04 10:10
16 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:32:46 +30:16 11:26

H 45-

7 380 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 49:23 6:41
2 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 49:27 +0:04 6:42
3 Are Strandlie Gjø-Vard OL 55:01 +5:38 7:27
4 Roar Haug Hadeland OL 55:41 +6:18 7:32
5 Pål Tveter Indre Østfold OK 56:39 +7:16 7:40
6 Steinar Låg Østmarka OK 58:27 +9:04 7:55
7 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:01:20 +11:57 8:18
8 Jostein Haug OL Vallset/Stange 1:01:29 +12:06 8:19
9 Øyvind Schjelderup Freidig 1:02:12 +12:49 8:25
10 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK 1:03:08 +13:45 8:33
11 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:04:45 +15:22 8:46
12 Lars Lodgaard Raufoss IL Orientering 1:06:21 +16:58 8:59
13 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 1:06:55 +17:32 9:04
14 Einar Teslo Hadeland OL 1:09:01 +19:38 9:21
15 Kai Solum Rond OL 1:10:22 +20:59 9:32
16 Rune Stræte Freidig 1:10:54 +21:31 9:36
17 Svein Thorsberg Grue IL 1:12:54 +23:31 9:52
18 Tom Røise Ringsaker OK 1:13:50 +24:27 10:00
19 Harald Storrønning Byåsen IL 1:14:28 +25:05 10:05
20 Agnar Renolen Wing OK 1:15:29 +26:06 10:13
21 Anders Flågen Heming Orientering 1:23:18 +33:55 11:17
22 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:24:25 +35:02 11:26
23 Jon Vindal Wing OK 1:25:54 +36:31 11:38
24 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 1:31:48 +42:25 12:26
25 Stig Wiest Vang OL 1:36:10 +46:47 13:01
Helge Brynestad Ringsaker OK diskvalifisert
Michael Sætvedt Gjø-Vard OL diskvalifisert
Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Øyvind Edvardsen Ringsaker OK ikke startet
Svein Erik Larsen Ringsaker OK ikke startet

H 50-

6 460 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 49:49 7:42
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 52:31 +2:42 8:07
3 Egil Eide IL Tyrving 53:07 +3:18 8:13
4 Tormod Jensen Sarpsborg OL 53:47 +3:58 8:19
5 Onno Verberne OL Toten-Troll 55:13 +5:24 8:32
6 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 55:18 +5:29 8:33
7 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 1:00:13 +10:24 9:19
8 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:00:39 +10:50 9:23
9 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 1:02:24 +12:35 9:39
10 Rune Teigland Østmarka OK 1:02:42 +12:53 9:42
11 Stein Arne Negård Vang OL 1:09:16 +19:27 10:43
12 Terje Schjølberg Røros IL 1:11:16 +21:27 11:01
13 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 1:18:57 +29:08 12:13
14 Tore Lindaas Elverum OK 1:21:48 +31:59 12:39
15 Arild Finstad Kongsberg OL 1:33:13 +43:24 14:25
16 Øivind Berget Sarpsborg OL 2:01:41 +1:11:52 18:50
Hans Reier Sigmond Lillehammer OK diskvalifisert
Frode Sveen Elverum OK ikke startet
Geir Paulsen OL Trollelg ikke startet

H 55-

5 490 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Hæstad Fossum IF 39:31 7:11
2 Arnt Edvin Andersen Halden SK 41:00 +1:29 7:28
3 Arild Nordsveen Ringsaker OK 41:28 +1:57 7:33
4 Leif Thingsrud Østmarka OK 41:37 +2:06 7:34
5 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 43:15 +3:44 7:52
6 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 44:24 +4:53 8:05
7 Tore Nilsen Elverum OK 45:42 +6:11 8:19
8 Petter Gullikstad Røros IL 46:59 +7:28 8:33
9 Ove Martinsen Hauketo IF 49:01 +9:30 8:55
10 Karl Aasmund Erøy OK Moss 49:14 +9:43 8:58
11 Tor Strand Raumar Orientering 49:53 +10:22 9:05
12 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 50:21 +10:50 9:10
13 Bård Natvig Nittedal OL 52:04 +12:33 9:29
14 Harald Volden Hamar OK 53:50 +14:19 9:48
15 Helge Eriksen Byåsen IL 1:00:15 +20:44 10:58
16 Jan Sveen Raumar Orientering 1:05:06 +25:35 11:51
17 Edvin Elisenberg Hamar OK 1:06:33 +27:02 12:07
18 Erik Grøndalen Hamar OK 1:15:37 +36:06 13:46
Clas Svanteson Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Frode Hjorth Hamar OK ikke startet

H 60-

4 820 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 36:48 7:38
2 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 38:52 +2:04 8:03
3 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 39:39 +2:51 8:13
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 41:50 +5:02 8:40
5 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 41:57 +5:09 8:42
6 Bent Galborgen Skaukameratene OL 46:26 +9:38 9:38
7 Stein Nordvi Elverum OK 46:44 +9:56 9:41
8 Knut Malmo Ringsaker OK 47:50 +11:02 9:55
9 Per Hermann Krøger Måren OK 47:52 +11:04 9:55
10 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 52:20 +15:32 10:51
11 Knut Haug OL Vallset/Stange 52:24 +15:36 10:52
12 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:05:18 +28:30 13:32
13 Olav Østhagen OL Vallset/Stange 1:09:33 +32:45 14:25
Stein Turtumøygard Måren OK diskvalifisert
Terje Tangen Ringsaker OK ikke startet

H 65-

4 260 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 43:41 10:15
2 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 43:51 +0:10 10:17
3 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 46:54 +3:13 11:00
4 Paul Skjaker Hadeland OL 47:23 +3:42 11:07
5 John Birger Skansen Rudsbygd IL 47:56 +4:15 11:15
6 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 49:14 +5:33 11:33
7 Erik Johan Grorud Haslum IL 50:36 +6:55 11:52
8 Knut Fjæstad Hamar OK 53:28 +9:47 12:33
9 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 53:37 +9:56 12:35
10 Jacob Hygen Freidig 54:01 +10:20 12:40
11 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 54:26 +10:45 12:46
12 Harald Bakke Gjø-Vard OL 55:15 +11:34 12:58
13 Nils Olav Vennevik Freidig 57:09 +13:28 13:24
14 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:20:14 +36:33 18:50
Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK diskvalifisert
Tormod Prestrud Rudsbygd IL diskvalifisert
Håkon Halvorsen Elverum OK ikke startet

H 70-

3 170 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 26:45 8:26
2 Ole-Johan Vangen Hamar OK 29:49 +3:04 9:24
3 Olav Høiås Vang OL 30:45 +4:00 9:42
4 Trond Feiring Hamar OK 31:40 +4:55 9:59
5 Helge Bjaaland Heming Orientering 33:13 +6:28 10:28
6 Kjell Røkke IL Tyrving 34:29 +7:44 10:52
7 Roar Forbord Malvik IL 35:09 +8:24 11:05
8 Pär-Erik Johansson Markbygdens Ok 36:11 +9:26 11:24
9 Klaus Engen Eidskog OL 37:30 +10:45 11:49
10 Reidar Bjørnstad Grue IL 37:46 +11:01 11:54
11 Ronald Bjerva Drangedal OL 38:59 +12:14 12:17
12 Ottar Evensen Elverum OK 43:16 +16:31 13:38
13 Magnar Øvreås Botne SK 44:25 +17:40 14:00
14 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 47:22 +20:37 14:56
15 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 50:25 +23:40 15:54
16 Johnny Eriksen Grue IL 53:09 +26:24 16:45
17 Halvor Svenkerud Elverum OK 57:57 +31:12 18:16
18 Trygve Hestad Hamar OK 59:25 +32:40 18:44
19 Palle Møller Nielsen Odense Orienteringsklub 1:02:46 +36:01 19:48

H 75-

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 28:32 10:11
2 Iver Rognstad Hadeland OL 36:04 +7:32 12:52
3 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 38:54 +10:22 13:53
4 Finn Vestby Varteig OL 43:26 +14:54 15:30
5 Arvid Haug OL Vallset/Stange 44:09 +15:37 15:46
6 Gunnar Haug Gjø-Vard OL 55:16 +26:44 19:44
7 Tor Kaurin Måren OK 1:07:34 +39:02 24:07

H 80-

2 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Larsen Raumar Orientering 36:42 13:06
2 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 38:48 +2:06 13:51
3 Hans Ruud Hamar OK 42:08 +5:26 15:02
4 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 44:07 +7:25 15:45
5 Svein M. Forthun Kolbotn og Skimt OL 53:58 +17:16 19:16
6 Arnfinn Sjønnesen Nittedal OL 58:35 +21:53 20:55
7 Mads Berg Nord-Østerdal OK 59:52 +23:10 21:22
Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor