Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 7 juni 2014

N-åpen

2 050 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Mina Alfei Løten o-lag 34:39 16:54
Eivind Andenes-Låg Østmarka OK 33:19 16:15
Ida Andenes-Låg Østmarka OK 34:03 16:36
Sigurd Berntsen Ringsaker OK 21:15 10:21
Selma Briskerud Hasselvold Grue IL 24:36 12:00
Benjamin Andreas Buraas Vang OL 37:55 18:29
Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 32:31 15:51
Sivert Dragseth Sentrum OK 47:03 22:57
Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 31:00 15:07
Anne Frøisland Vang OL 23:38 11:31
Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 18:33 9:02
Lasse Gulheim Kolbotn og Skimt OL 29:49 14:32
Trym Holdstad Voss Il 19:42 9:36
Eivor Holstad Voss Il 19:49 9:40
Åshild Hyttebakk Løten o-lag 23:03 11:14
Ida Høsøien Tynset IF 25:39 12:30
Sander Jevanord OL Trollo 16:53 8:14
Eline Kravdal Gjø-Vard OL 38:37 18:50
Henriette Krokfoss Østmarka OK 20:33 10:01
Jørgen Ler Fet OL 30:22 14:48
Marte Libak-Feiring Løten o-lag 34:44 16:56
Mathias Linløkken Østmarka OK 20:30 10:00
Tobias Tronbøl Lium Fet OL 20:11 9:50
Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 37:58 18:31
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 38:38 18:50
Sara Molund IL Tyrving 22:10 10:48
Julie Mykleset Vang OL 19:50 9:40
Tuva Mykleset Vang OL 33:48 16:29
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 22:24 10:55
Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 26:47 13:03
Emil Risløv Østmarka OK 32:47 15:59
Ingeborg Risløv Østmarka OK 33:57 16:33
Mads Rørlien Jevanord Fossum IF 19:21 9:26
Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 23:52 11:38
Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 16:17 7:56
Guro Schjølberg Tynset IF 19:06 9:19
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 30:49 15:01
Oda Strandlie Enger Gjø-Vard OL 29:00 14:08
Ingrid Melgård Sveen Elverum OK 18:24 8:58
Nikolai Teslo Hadeland OL 36:03 17:35
Josef Øhman Gjø-Vard OL 30:04 14:40
Sivert Høilund Dragseth Sentrum OK ikke startet

D -10

2 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Marie Kravdal Gjø-Vard OL 30:05 12:25
Mathea Spets Storhov Freidig 25:46 10:38
Julie Mykleset Vang OL ikke startet

D 11-12

2 420 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 18:08 7:29
2 Alexandra Linløkken Østmarka OK 19:53 +1:45 8:12
3 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 20:55 +2:47 8:38
4 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 26:30 +8:22 10:57
5 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 26:45 +8:37 11:03
6 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 27:22 +9:14 11:18
7 Berthe Teslo Hadeland OL 30:06 +11:58 12:26
8 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 31:12 +13:04 12:53
9 Caroline Eide Gjø-Vard OL 32:30 +14:22 13:25
10 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 33:00 +14:52 13:38

D 11-12N

2 050 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oline Hyttebakk Løten o-lag 16:33 8:04
2 Amalie Storlien Ringsaker OK 18:05 +1:32 8:49
3 Astrid Rognstad Hadeland OL 19:03 +2:30 9:17

D 13-14

2 920 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 28:46 9:51
2 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 30:13 +1:27 10:20
3 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 31:33 +2:47 10:48
4 Tilde Eine Fossum IF 32:18 +3:32 11:03
5 Anna Renolen Wing OK 34:50 +6:04 11:55
6 Kamilla Lome Hamar OK 35:48 +7:02 12:15
7 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 37:48 +9:02 12:56
8 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 44:40 +15:54 15:17
Johanne Klynderud Sundfør Lillehammer OK ikke startet

D 13-16C

2 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helene Krokfoss Østmarka OK 36:47 14:32
Mari McCarthy Rørlien Fossum IF ikke startet

D 13-16N

2 260 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åshild Melgård Sveen Elverum OK 21:59 9:43
2 Mari Mccarthy Rørlien Fossum IF 26:08 +4:09 11:33
3 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 32:07 +10:08 14:12

D 15-16

3 960 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anine Lome Hamar OK 32:08 8:06
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 32:08 8:06
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 34:33 +2:25 8:43
4 Agnethe Hasli Synnfjell OK 38:41 +6:33 9:46
5 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 38:52 +6:44 9:48
6 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 44:49 +12:41 11:19
7 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 48:53 +16:45 12:20
8 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 50:24 +18:16 12:43
9 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 53:03 +20:55 13:23
10 Marit Sveen Hamar OK 1:12:44 +40:36 18:22
Åshild Faller Råheim Fet OL ikke startet

D 17-C

2 530 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stine Holmen Hamar OK 19:33 7:43
2 Sissel Bolstad Tynset IF 21:50 +2:17 8:37
3 Christina Sveen Elverum OK 21:59 +2:26 8:41
4 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 23:42 +4:09 9:22
5 Lene Oskal Hamar OK 23:59 +4:26 9:28
6 Marianne Sveen Elverum OK 24:32 +4:59 9:41
7 Anne Grethe Gustavsen Nittedal OL 27:13 +7:40 10:45
8 Marit Melgård Sveen Elverum OK 27:55 +8:22 11:02
9 Anne Marie Stenberg Hamar OK 28:17 +8:44 11:10
10 Silje Marie Nordvik Asker Skiklubb 29:53 +10:20 11:48
11 Anne Karin Elisenberg Hamar OK 32:10 +12:37 12:42
12 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 32:19 +12:46 12:46
13 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 32:47 +13:14 12:57
14 Ingvild Strandlie Gjø-Vard OL 35:09 +15:36 13:53
15 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 37:05 +17:32 14:39
16 Linda Fredh Hamar OK 38:24 +18:51 15:10
17 Marita Johansson Markbygdens Ok 43:26 +23:53 17:10
18 Kjersti Frøisland Vang OL 44:24 +24:51 17:32
19 Jørill Gjeitnes Molde og Omegn IF 1:03:21 +43:48 25:02
Kristine Fjeld Ringsaker OK ikke startet
Heidi Lohne Odal OL - Orientering ikke startet
Trine Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK ikke startet

D 17-N

2 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 21:45 9:37

D 17-

4 270 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Narum Konnerud IL 28:45 6:43
2 Elin Bjerva Larvik OK 29:25 +0:40 6:53
3 Mari Jevne Arnesen NTNUI 30:40 +1:55 7:10
4 Britt Ingunn Nydal NTNUI 31:06 +2:21 7:17
5 Eldbjørg Narum Fossum IF 33:06 +4:21 7:45
6 Ingvild Gjessing Vang OL 37:44 +8:59 8:50
7 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 40:11 +11:26 9:24
8 Kristine  Fjeld Ringsaker OK 41:03 +12:18 9:36
9 Kine Sofie Sandstad Frol IL 41:13 +12:28 9:39
10 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 41:24 +12:39 9:41
11 Selma Tonjer Nydalens SK 44:49 +16:04 10:29
12 Ina Catharina Storrønning Byåsen IL 45:53 +17:08 10:44
13 Kristin Ulveseth Vang OL 52:16 +23:31 12:14
14 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1:02:22 +33:37 14:36
15 Ane Eline Herlyng Grue IL 1:43:32 +1:14:47 24:14
Tine Elisa Kjemperud Fossekallen IL ikke startet

D 35-

3 530 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Tronbøl Fet OL 32:35 9:13
2 Randi Høilund Sentrum OK 34:13 +1:38 9:41
3 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 44:06 +11:31 12:29
4 Ruth-Marie Høilund Ler Fet OL 1:00:01 +27:26 17:00
Stine Holmen Hamar OK ikke startet

D 40-

3 530 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 28:03 7:56
2 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 29:46 +1:43 8:25
3 Valborg Madslien Lillehammer OK 32:52 +4:49 9:18
4 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 34:01 +5:58 9:38
5 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 41:23 +13:20 11:43
6 Britt Unni Lønstad-Halvorsen Elverum OK 54:59 +26:56 15:34
7 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:02:03 +34:00 17:34
Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK ikke startet
Kari Klynderud Sundfør Lillehammer OK ikke startet

D 45-

3 210 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hege Solerød Gjø-Vard OL 31:02 9:40
2 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 32:53 +1:51 10:14
3 Trine Bjerva Drangedal OL 35:56 +4:54 11:11
4 Torunn Spets Storhov Freidig 36:05 +5:03 11:14
5 May Kristin Pedersen Tangen Ringsaker OK 36:06 +5:04 11:14
6 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 36:33 +5:31 11:23
7 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 36:42 +5:40 11:25
8 Anita Stenseth Synnfjell OK 36:59 +5:57 11:31
9 Laila Høiås Herlyng Grue IL 38:13 +7:11 11:54
10 Marianne Myklebust Hamar OK 38:30 +7:28 11:59
11 Kjersti Vestengen Hamar OK 39:43 +8:41 12:22
12 Hilde Forbord Malvik IL 42:06 +11:04 13:06
13 Kari Melgård Sveen Elverum OK 44:40 +13:38 13:54
14 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 48:51 +17:49 15:13
15 Katarina Lundin Västervärmlands Ok 1:00:16 +29:14 18:46
16 Sigrun Sigurjonsdottir Ringsaker OK 1:21:04 +50:02 25:15

D 50-

3 210 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 26:39 8:18
2 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 31:27 +4:48 9:47
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 31:35 +4:56 9:50
4 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 34:02 +7:23 10:36
5 Anne-Guri Jevne Hamar OK 34:50 +8:11 10:51
6 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 35:42 +9:03 11:07
7 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 38:30 +11:51 11:59
8 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 40:57 +14:18 12:45
9 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 50:45 +24:06 15:48
10 Siw Solstad IL Tyrving 55:07 +28:28 17:10

D 55-

3 210 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Natvig Nittedal OL 30:30 9:30
2 Anne Sørum Ringsaker OK 34:48 +4:18 10:50
3 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 35:45 +5:15 11:08
4 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 38:29 +7:59 11:59
5 Guri Larssen Lillehammer OK 40:15 +9:45 12:32
6 Toril Eine Fossum IF 44:53 +14:23 13:58
7 Bente Grøndalen Hamar OK 1:08:57 +38:27 21:28

D 60-

3 090 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sylvia Andersen Elverum OK 34:29 11:09
2 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 36:33 +2:04 11:49
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 38:26 +3:57 12:26
4 Sidsel Storihle Ringsaker OK 38:45 +4:16 12:32
5 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 44:19 +9:50 14:20
Kari Undrum Elverum OK diskvalifisert

D 65-

3 090 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 41:04 13:17
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 43:43 +2:39 14:08
3 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 45:18 +4:14 14:39
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 46:03 +4:59 14:54
5 Gunn Kari Hygen Freidig 46:19 +5:15 14:59
6 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 54:28 +13:24 17:37
7 Turid Margrete Arnesen Grue IL 1:24:32 +43:28 27:21
Liv Feiring Hamar OK diskvalifisert
Turid Sørlien Ringsaker OK ikke startet

D 70-

2 570 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Johanne Ruud Hamar OK 48:10 18:44
2 Hjordis Øvreås Botne SK 1:01:18 +13:08 23:51
3 Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering 1:04:07 +15:57 24:56
4 Åse Konst Elverum OK 1:47:46 +59:36 41:55

D 75-

2 570 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 44:43 17:23
2 Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL 1:19:16 +34:33 30:50

D 80-

2 570 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inga-Britt Malm Garphyttans If 53:12 20:42

H -10

2 420 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Christian Funderud Lillehammer OK 30:14 12:29
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 23:59 9:54
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 28:58 11:58
Anders Taraldsen Lillehammer OK 26:28 10:56
Håkon Wedum Lillehammer OK 33:32 13:51
Tobias Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK ikke startet
Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL ikke startet

H 11-12

2 420 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 15:42 6:29
2 Grunde Isaksætre Grue IL 18:19 +2:37 7:34
3 Jørgen Schjølberg Tynset IF 18:34 +2:52 7:40
4 Vegard Ranestad Hamar OK 20:26 +4:44 8:26
5 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 21:37 +5:55 8:55
6 Jakob Høsøien Tynset IF 21:53 +6:11 9:02
7 Anton Øyvindsson Ringsaker OK 24:19 +8:37 10:02
8 Mats Lindaas Elverum OK 26:03 +10:21 10:45
9 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 26:09 +10:27 10:48
10 Martin Reinemo Hamar OK 28:13 +12:31 11:39
11 Nikolai Renolen Wing OK 34:16 +18:34 14:09
12 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 35:21 +19:39 14:36
Sondre Robøle Lien Hamar OK diskvalifisert

H 11-12N

2 050 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gaute Lindaas Elverum OK 22:37 11:01

H 13-14

2 920 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 19:04 6:31
2 Even Lindaas Elverum OK 19:23 +0:19 6:38
3 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 21:29 +2:25 7:21
4 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 21:43 +2:39 7:26
5 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 22:29 +3:25 7:41
6 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 22:31 +3:27 7:42
6 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 22:31 +3:27 7:42
8 Eskil Frøisland Vang OL 22:55 +3:51 7:50
9 Even Karlsen Lillehammer OK 23:38 +4:34 8:05
10 Elias Øhman Gjø-Vard OL 24:11 +5:07 8:16
11 Sivert Sande Kverme Fossum IF 24:23 +5:19 8:21
12 Simen Spets Storhov Freidig 25:13 +6:09 8:38
13 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 26:30 +7:26 9:04
14 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 26:46 +7:42 9:10
15 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 27:20 +8:16 9:21
16 Are Lodgaard Byåsen IL 28:35 +9:31 9:47
17 Johan Storebakken Hamar OK 28:49 +9:45 9:52
18 Jostein Karlsen Lillehammer OK 30:59 +11:55 10:36
19 Jonas Vindal Wing OK 36:59 +17:55 12:39
20 Simen Gran Blystad Løten o-lag 37:01 +17:57 12:40
21 Fredrik Sveen Vang OL 37:08 +18:04 12:43

H 13-16C

2 530 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Alfei Løten o-lag 18:59 7:30
2 Kasper Melgalvis Vang OL 23:32 +4:33 9:18
3 Iver Hyttebakk Løten o-lag 26:36 +7:37 10:30
4 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 37:00 +18:01 14:37

H 13-16N

2 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Erik Sandelin Rotsundelv IL 20:22 9:00

H 15-16

4 270 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oskar Spets Storhov Freidig 31:49 7:27
2 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 33:04 +1:15 7:44
3 Sverre Narum OL Vallset/Stange 39:28 +7:39 9:14
4 Mathias Vindal Freidig 42:08 +10:19 9:52
5 Per Ivar Reinemo Hamar OK 43:12 +11:23 10:07
6 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 44:59 +13:10 10:32
7 Sivert Seim Hamar OK 46:34 +14:45 10:54
8 Torstein Storlien Ringsaker OK 50:42 +18:53 11:52
9 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 52:41 +20:52 12:20

H 17-C

2 530 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simen Oskal Hamar OK 17:28 6:54
2 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 19:09 +1:41 7:34
3 Isak Hasselvold Grue IL 21:02 +3:34 8:18
4 Tor Sætaberget Lunderseter IL 21:53 +4:25 8:38
5 Hans Storlien Ringsaker OK 24:30 +7:02 9:41
6 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 28:13 +10:45 11:09
7 Sondre Østbye Elverum OK 28:57 +11:29 11:26
8 Tommy Gullord Gjø-Vard OL 30:13 +12:45 11:56
9 Morten Dragseth Sentrum OK 32:31 +15:03 12:51
10 Even Smedstad Lunderseter IL 35:24 +17:56 13:59
11 Åke Dahl Västervärmlands Ok 54:55 +37:27 21:42
Morten Dragseth Sentrum OK ikke startet
Gudmund Storlien Ringsaker OK ikke startet

H 17-N

2 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sven Tonjer IL Tyrving 1:04:19 28:27

H 17-

4 920 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 25:43 5:13
2 Håvard Lucasen Vaajakosken Terä 26:00 +0:17 5:17
3 Torkil Eide Solstad NTNUI 26:56 +1:13 5:28
4 Sindre Rønning Fossum IF 28:32 +2:49 5:47
5 Anders Vister Raumar Orientering 28:34 +2:51 5:48
6 Sindre Johannessen Freidig 28:56 +3:13 5:52
7 Johannes Narum Hamar OK 30:55 +5:12 6:17
8 Kenneth Bilstad Vang OL 32:15 +6:32 6:33
9 Hallvard Moian Nydal NTNUI 32:32 +6:49 6:36
10 Jan Ola Pedersen Vang OL 34:46 +9:03 7:03
10 Sondre Sande Gullord NTNUI 34:46 +9:03 7:03
12 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 35:12 +9:29 7:09
13 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 35:13 +9:30 7:09
14 Brynjar Larsen Bakken NTNUI 35:33 +9:50 7:13
15 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 36:02 +10:19 7:19
15 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 36:02 +10:19 7:19
17 Øystein Bakken NTNUI 37:31 +11:48 7:37
18 Kristian Græsli Hamar OK 38:07 +12:24 7:44
19 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 39:01 +13:18 7:55
20 Krister Hovde Ringsaker OK 40:44 +15:01 8:16
21 Frode Konst IL Tyrving 44:50 +19:07 9:06
22 Kjetil Molund IL Tyrving 52:59 +27:16 10:46
23 Morten Tangen Hamar OK 53:08 +27:25 10:47
24 Steinar Bakken Lillehammer OK 55:09 +29:26 11:12
Gudmund Storlien Ringsaker OK diskvalifisert
Ole Underthun Johansen IL Tyrving ikke startet

H 35-

4 270 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 32:49 7:41
2 Lars Storslett Hamar OK 43:22 +10:33 10:09

H 40-

4 270 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Øhman Gjø-Vard OL 31:04 7:16
2 Hans Jevanord Fossum IF 32:37 +1:33 7:38
3 Tor Kristian Buraas Vang OL 33:31 +2:27 7:50
4 Torger Høsøien Tynset IF 34:33 +3:29 8:05
5 Pål Jevanord OL Trollo 37:52 +6:48 8:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
6 Geir Schjølberg Tynset IF 41:09 +10:05 9:38
7 Even Erlien Gjø-Vard OL 42:57 +11:53 10:03
8 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 46:19 +15:15 10:50
9 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 51:08 +20:04 11:58
10 Bjørnar Lønstad-Halvorsen Elverum OK 1:11:38 +40:34 16:46
Tormod Kleppa Lillehammer OK ikke startet
Håvard Telstø Etnedal IL ikke startet
Pål Stenberg Vang OL ikke startet

H 45-

3 960 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jens Even Storhov Freidig 25:04 6:19
2 Jostein Haug OL Vallset/Stange 26:20 +1:16 6:38
3 Are Strandlie Gjø-Vard OL 26:46 +1:42 6:45
4 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 28:29 +3:25 7:11
5 Roar Haug Hadeland OL 28:56 +3:52 7:18
6 Pål Tveter Indre Østfold OK 29:00 +3:56 7:19
7 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 29:30 +4:26 7:26
8 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 31:10 +6:06 7:52
9 Gudbrand Lien Hamar OK 31:50 +6:46 8:02
10 Øyvind Schjelderup Freidig 32:25 +7:21 8:11
11 Steinar Låg Østmarka OK 34:56 +9:52 8:49
11 Einar Teslo Hadeland OL 34:56 +9:52 8:49
13 Agnar Renolen Wing OK 35:56 +10:52 9:04
14 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 37:11 +12:07 9:23
15 Kristian Holm Lillehammer OK 37:18 +12:14 9:25
16 Terje Linløkken Østmarka OK 37:36 +12:32 9:29
17 Svein Thorsberg Grue IL 38:02 +12:58 9:36
18 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 39:10 +14:06 9:53
19 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 39:24 +14:20 9:56
20 Harald Storrønning Byåsen IL 40:44 +15:40 10:17
21 Michael Sætvedt Gjø-Vard OL 40:45 +15:41 10:17
22 Rune Stræte Freidig 41:42 +16:38 10:31
23 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 41:50 +16:46 10:33
24 Stig Dahle Molde og Omegn IF 45:58 +20:54 11:36
25 Viggo Eriksen Fossum IF 47:05 +22:01 11:53
26 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 47:48 +22:44 12:04
27 Bent Kverme Fossum IF 48:07 +23:03 12:09
28 Kjetil Jacobsen Hamar OK 49:12 +24:08 12:25
29 Jon Vindal Wing OK 52:10 +27:06 13:10
30 Helge Brynestad Ringsaker OK 1:04:50 +39:46 16:22

H 50-

3 960 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 30:09 7:36
2 Egil Eide IL Tyrving 31:25 +1:16 7:56
3 Johan Lunde IL Koll 32:42 +2:33 8:15
4 Tormod Jensen Sarpsborg OL 33:53 +3:44 8:33
5 Onno Verberne OL Toten-Troll 35:23 +5:14 8:56
6 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 36:20 +6:11 9:10
7 Stein Arne Negård Vang OL 39:18 +9:09 9:55
8 Terje Schjølberg Røros IL 40:06 +9:57 10:07
9 Arild Finstad Kongsberg OL 41:14 +11:05 10:24
10 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 46:57 +16:48 11:51
11 Tore Lindaas Elverum OK 49:56 +19:47 12:36
12 Geir Paulsen OL Trollelg 53:10 +23:01 13:25
Frode Sveen Elverum OK diskvalifisert

H 55-

3 530 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 23:53 6:45
2 Arild Nordsveen Ringsaker OK 25:18 +1:25 7:10
3 Nils Hæstad Fossum IF 25:25 +1:32 7:12
4 Tore Nilsen Elverum OK 26:04 +2:11 7:23
5 Frode Hjorth Hamar OK 29:03 +5:10 8:13
6 Terje Gudbrandsen Hamar OK 30:22 +6:29 8:36
7 Petter Gullikstad Røros IL 30:37 +6:44 8:40
8 Harald Volden Hamar OK 30:46 +6:53 8:42
9 Øyvind Sørlie Hadeland OL 31:05 +7:12 8:48
10 Harald Østbye Elverum OK 31:18 +7:25 8:52
11 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 32:01 +8:08 9:04
12 Bård Natvig Nittedal OL 32:18 +8:25 9:09
13 Erik Grøndalen Hamar OK 34:00 +10:07 9:37
14 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 34:10 +10:17 9:40
15 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 34:56 +11:03 9:53
16 Jan Sveen Raumar Orientering 41:29 +17:36 11:45
17 Roar Nydal Asker Skiklubb 48:11 +24:18 13:38
18 Rune Moian Asker Skiklubb 55:47 +31:54 15:48
Helge Eriksen Byåsen IL diskvalifisert

H 60-

3 210 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 24:06 7:30
2 Terje Tangen Ringsaker OK 25:04 +0:58 7:48
3 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 25:05 +0:59 7:48
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 25:45 +1:39 8:01
5 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 26:46 +2:40 8:20
6 Stein Nordvi Elverum OK 28:41 +4:35 8:56
7 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 28:57 +4:51 9:01
8 Knut Malmo Ringsaker OK 30:42 +6:36 9:33
9 Per Hermann Krøger Måren OK 32:18 +8:12 10:03
10 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 33:18 +9:12 10:22
11 Bent Galborgen Skaukameratene OL 34:04 +9:58 10:36
12 Steinar Mariussen Elverum OK 44:05 +19:59 13:43
13 Roar Sætaberget Lunderseter IL 48:14 +24:08 15:01

H 65-

3 210 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Skjeset Vang OL 31:09 9:42
2 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 34:02 +2:53 10:36
3 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 34:28 +3:19 10:44
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 35:24 +4:15 11:01
5 Helge Revhaug Ringerike OL 37:34 +6:25 11:42
6 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 39:09 +8:00 12:11
7 Paul Skjaker Hadeland OL 41:01 +9:52 12:46
8 Knut Fjæstad Hamar OK 41:24 +10:15 12:53
9 Nils Olav Vennevik Freidig 41:25 +10:16 12:54
Paul Martin Berg Rudsbygd IL diskvalifisert
Jacob Hygen Freidig diskvalifisert
Håkon Halvorsen Elverum OK ikke startet

H 70-

3 090 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Feiring Hamar OK 30:38 9:54
2 Roar Forbord Malvik IL 31:35 +0:57 10:13
3 Olav Høiås Vang OL 32:42 +2:04 10:34
4 Pär-Erik Johansson Markbygdens Ok 35:11 +4:33 11:23
5 Magne Smeland Vang OL 38:05 +7:27 12:19
6 Ronald Bjerva Drangedal OL 41:54 +11:16 13:33
7 Terje Throndsen Nittedal OL 48:29 +17:51 15:41
8 Magnar Øvreås Botne SK 48:59 +18:21 15:51
9 Palle Møller Nielsen Odense Orienteringsklub 50:06 +19:28 16:12
10 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 51:12 +20:34 16:34
11 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 52:57 +22:19 17:08
Kjell Røkke IL Tyrving diskvalifisert
Halvor Svenkerud Elverum OK diskvalifisert

H 75-

2 570 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 31:44 12:20
2 Oddvar Erlien Vingelen IL 34:56 +3:12 13:35
3 Hallstein Ødegård Løten o-lag 36:40 +4:56 14:16
4 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 36:48 +5:04 14:19
5 Bjørn Myhrmoen Rond OL 37:58 +6:14 14:46
6 Arvid Haug OL Vallset/Stange 38:57 +7:13 15:09
7 Iver Rognstad Hadeland OL 40:00 +8:16 15:33
8 Ivar Vamnes Hamar OK 1:18:12 +46:28 30:25

H 80-

2 570 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Ruud Hamar OK 40:38 15:48
2 Svein M. Forthun Kolbotn og Skimt OL 56:55 +16:17 22:08
3 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 57:11 +16:33 22:15
4 Herleik Nylund Løten o-lag 1:01:59 +21:21 24:07
Mads Berg Nord-Østerdal OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor