Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap langdistanse
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: lørdag 16 august 2014

N-åpen

1 970 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Jonas Alstad Frol IL fullført
Mads Berg jr. Nord-Østerdal OK fullført
Vilde Bruvold-Hafstad Verdal OK fullført
Julie Emblem Emblem IL fullført
Sivert Folgerø Freidig fullført
Signe Forsberg Skogslöparna fullført
Ylva Forslin Attunda OK fullført
Håkon Hallan OK Skøynar fullført
Sigrid Haugskott OL Trollelg fullført
Guro Hegstad OK Skøynar fullført
Laura Hegstad OK Skøynar fullført
Hans Mathias Hågård Stjørdals-Blink Orientering fullført
Alf Petter Lynum Freidig fullført
Nikoline Munkeby Frol IL fullført
Karita Møller Stjørdals-Blink Orientering fullført
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF fullført
Son Andreas Ryen Kvikne IL fullført
Ella Sandstad Freidig fullført
Guro Schjølberg Tynset IF fullført
Ida Solli Mo OK fullført
Marit Svendgård OK Skøynar fullført
Sondre J Sæthertrø NOTEAM fullført
Ask Felland Sætnan Fossum IF fullført
Sigurd Vatn Frol IL fullført
Rebekka Veie OK Skøynar fullført
Lisa Sæther Verdenius Vingelen IL fullført
Maria sæther Verdenius Vingelen IL fullført

D -10

2 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Tora Kittilsen Freidig 26:16 11:40
Una Kittilsen Freidig 34:16 15:13
Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 23:21 10:22
Mathea Spets Storhov Freidig 17:38 7:50

H -10

2 250 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Magnus Alstad Frol IL 33:24 14:50
Jørgen Aune Byåsen IL 32:11 14:18
Emil Grønli Freidig 23:14 10:19
Lars Horten Jordet Vingelen IL 17:33 7:48
Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 32:41 14:31
Lukas Kort Os IL 18:41 8:18

D 11-12

2 520 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Louise Ronglan OK Skøynar 15:53 6:18
2 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 18:06 +2:13 7:10
3 Kristin Lundanes Emblem IL 18:12 +2:19 7:13
4 Vilde Lereim Storli Freidig 18:14 +2:21 7:14
5 Eline Horten Jordet Vingelen IL 18:18 +2:25 7:15
6 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 18:46 +2:53 7:26
7 Tale Tannvik Skei Freidig 18:49 +2:56 7:28
8 June Munkeby Frol IL 18:59 +3:06 7:31
9 Trude Markhus Verdal OK 19:13 +3:20 7:37
10 Emma Emblem Emblem IL 20:44 +4:51 8:13
11 Mari Eidsmo Freidig 21:17 +5:24 8:26
12 Ane Malene Kolstad Freidig 21:53 +6:00 8:41
13 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 23:37 +7:44 9:22
14 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 24:59 +9:06 9:54
15 Hege Hallan OK Skøynar 25:07 +9:14 9:58
16 Linnea Munkeby Frol IL 25:10 +9:17 9:59
17 Maren Viken Byåsen IL 26:37 +10:44 10:33
18 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 29:55 +14:02 11:52
Serine Skogeng Reiten Emblem IL diskvalifisert

H 11-12

2 520 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tobias Alstad Frol IL 14:38 5:48
2 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 15:14 +0:36 6:02
3 Simen Hegstad OK Skøynar 15:23 +0:45 6:06
4 Håvard Veie OK Skøynar 16:12 +1:34 6:25
5 Jørgen Schjølberg Tynset IF 16:40 +2:02 6:36
6 Mikkel Holt Freidig 16:46 +2:08 6:39
7 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering 17:26 +2:48 6:55
8 Vetle Meli Narjord Os IL 17:31 +2:53 6:57
9 Ola Galaaen Vingelen IL 17:33 +2:55 6:57
10 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 17:55 +3:17 7:06
11 Einar Eide Byåsen IL 18:24 +3:46 7:18
12 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 19:01 +4:23 7:32
13 Hallvar Hallan OK Skøynar 19:07 +4:29 7:35
14 Martin Wold Stavrum Frol IL 19:10 +4:32 7:36
15 Erlend Aune Byåsen IL 20:22 +5:44 8:04
16 Birk F. Sætnan Fossum IF 21:10 +6:32 8:23
17 Nikolai Renolen Wing OK 22:50 +8:12 9:03
18 Vegard Ulseth Sylte Freidig 23:59 +9:21 9:31
19 Vemund Mølnvik Freidig 24:25 +9:47 9:41

D 11-12N

1 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Frida Haugskott OL Trollelg 14:25 7:19

H 11-12N

1 970 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ole Wæhre Stjørdals-Blink Orientering 21:28 10:53
2 Oskar Storler Melhus IL 24:35 +3:07 12:28
3 Thomas Tørum Jr Selbu OK 32:49 +11:21 16:39
4 Mathias Enebak Iversen Freidig 32:50 +11:22 16:40

D 13-14

3 190 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 27:25 8:35
2 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 28:11 +0:46 8:50
3 Jorun Bækken Os IL 28:19 +0:54 8:52
4 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 29:34 +2:09 9:16
5 Ragne Munkeby Frol IL 29:42 +2:17 9:18
6 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 30:36 +3:11 9:35
7 Kristine Gjersvold Haug Freidig 32:02 +4:37 10:02
8 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 33:26 +6:01 10:28
9 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 35:27 +8:02 11:06
10 Sofie Hallem Verdal OK 36:08 +8:43 11:19
11 Sarah Brynhildsen Wing OK 38:18 +10:53 12:00
12 Anna Renolen Wing OK 38:56 +11:31 12:12
13 Ane Marte Vatn Frol IL 40:20 +12:55 12:38
14 Matilde Munkeby Frol IL 42:28 +15:03 13:18
15 Mona Ulseth Sylte Freidig 49:48 +22:23 15:36
16 Eline Kippe Verdal OK 58:46 +31:21 18:25
Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL diskvalifisert

H 13-14

3 190 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Kittilsen Freidig 22:38 7:05
2 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 24:42 +2:04 7:44
3 Simen Spets Storhov Freidig 25:10 +2:32 7:53
4 Jo Even Kolstad Freidig 25:13 +2:35 7:54
5 Kristian Veie OK Skøynar 25:52 +3:14 8:06
6 Lars Sandstad Freidig 26:09 +3:31 8:11
7 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 26:52 +4:14 8:25
8 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 27:41 +5:03 8:40
9 Even Kjøsen Unsgård IL Leik 28:30 +5:52 8:56
10 Jonas Grønli Freidig 28:45 +6:07 9:00
11 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 29:16 +6:38 9:10
12 Morten Svendgård OK Skøynar 30:27 +7:49 9:32
13 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 31:07 +8:29 9:45
14 Are Lodgaard Byåsen IL 31:46 +9:08 9:57
15 Mats Eidsmo Freidig 32:45 +10:07 10:15
16 Jonas Vindal Wing OK 32:51 +10:13 10:17
17 Tore Markhus Verdal OK 33:31 +10:53 10:30
18 Andreas Ronglan OK Skøynar 36:57 +14:19 11:34
19 Magne Angelhus Morstøl Molde og Omegn IF 38:53 +16:15 12:11
20 Håkon Holstad Freidig 41:02 +18:24 12:51
21 Filip Rønning Hoseth Melhus IL 42:12 +19:34 13:13
22 Gard Årøen Lykke Emblem IL 42:35 +19:57 13:20
23 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 43:33 +20:55 13:39
24 Elias Bergset IL Veten 47:09 +24:31 14:46
25 Kristian Fredrik Lynum Freidig 47:15 +24:37 14:48
26 Alf Johan Folgerø Freidig 47:23 +24:45 14:51
Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert

D 13-16N

1 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Kvamme Wing OK 12:25 6:18

D 13-16C

2 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirin Meli Narjord Os IL 19:33 7:45
2 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 21:57 +2:24 8:42
3 Marit Wæhre Stjørdals-Blink Orientering 23:58 +4:25 9:30

H 13-16C

2 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sivert Sem Steinkjer OK 17:22 6:53
2 Eirik Lundteigen Aune Byåsen IL 20:22 +3:00 8:04

D 15-16

4 690 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 42:39 9:05
2 Anine Lome Hamar OK 42:44 +0:05 9:06
3 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 43:49 +1:10 9:20
4 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 44:25 +1:46 9:28
5 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 44:30 +1:51 9:29
6 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 46:54 +4:15 9:59
7 Guri Sandvold Tynset IF 47:53 +5:14 10:12
8 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 48:26 +5:47 10:19
9 Line Sølberg IL Leik 48:57 +6:18 10:26
10 Vera Melkild Freidig 49:25 +6:46 10:32
11 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 51:04 +8:25 10:53
12 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 52:56 +10:17 11:17
13 Pernille Opheim Freidig 54:15 +11:36 11:34
14 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 54:50 +12:11 11:41
15 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 55:47 +13:08 11:53
16 Trine Berg Hanssen Stjørdals-Blink Orientering 56:04 +13:25 11:57
17 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 58:56 +16:17 12:33
18 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:00:03 +17:24 12:48
19 Malin Sandstad Freidig 1:02:15 +19:36 13:16
20 Karen Rysgård Frol IL 1:05:16 +22:37 13:54
21 Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK 1:05:32 +22:53 13:58
22 Synve Meli Narjord Os IL 1:07:40 +25:01 14:25
22 Andrine Viken Byåsen IL 1:07:40 +25:01 14:25
24 Sigrid Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering 1:07:43 +25:04 14:26
25 Maria Ulseth Sylte Freidig 1:07:48 +25:09 14:27
26 Astrid Stav Stjørdals-Blink Orientering 1:09:00 +26:21 14:42
27 Eldrid Bratsberg Wing OK 1:12:12 +29:33 15:23
28 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 1:12:52 +30:13 15:32
29 Rønnaug Stav Stjørdals-Blink Orientering 1:34:54 +52:15 20:14
Malin Opøien OL Trollelg diskvalifisert

H 15-16

6 210 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Even-Johan Kaspersen Mo OK 45:32 7:19
2 Lars Solli Mo OK 50:06 +4:34 8:04
3 Kjetil Mølnvik Freidig 50:32 +5:00 8:08
4 Johannes Bordal Ringsaker OK 50:35 +5:03 8:08
5 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 51:33 +6:01 8:18
6 Jonas Unsgård IL Leik 51:45 +6:13 8:20
7 Håvard Eidsmo Freidig 51:58 +6:26 8:22
8 Oskar Spets Storhov Freidig 52:10 +6:38 8:24
9 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 53:24 +7:52 8:35
10 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 53:33 +8:01 8:37
11 Petter Markhus Verdal OK 55:41 +10:09 8:58
12 Sivert Bellingmo OL Gaula 56:08 +10:36 9:02
13 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 58:44 +13:12 9:27
14 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 59:25 +13:53 9:34
15 Mathias Vindal Freidig 1:00:17 +14:45 9:42
16 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 1:00:24 +14:52 9:43
17 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 1:01:52 +16:20 9:57
18 Leif Blake Byåsen IL 1:02:16 +16:44 10:01
19 Anders Haugskott OL Trollelg 1:05:17 +19:45 10:30
20 Adrian Opheim Freidig 1:07:26 +21:54 10:51
21 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 1:09:17 +23:45 11:09
22 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 1:15:58 +30:26 12:13
23 Even Svegård Bye Byåsen IL 1:16:26 +30:54 12:18
24 Håvard Støen Gussiås Molde og Omegn IF 1:18:36 +33:04 12:39
25 Håvard Rokkan Mo OK 1:20:38 +35:06 12:59
26 Magnus Gjersvold Haug Freidig 1:32:09 +46:37 14:50
Oscar Lyngen Frol IL diskvalifisert
Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering brutt
Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK brutt
Thomas Kort Nord-Østerdal OK brutt

D17AK

4 780 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 51:36 10:47
2 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 57:28 +5:52 12:01
3 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 1:01:47 +10:11 12:55
4 Marie Wold Stavrum Frol IL 1:04:20 +12:44 13:27
5 Christine Turter Sandvold NTNUI 1:11:04 +19:28 14:52
6 Randi Johanne Skjerve Frol IL 1:12:26 +20:50 15:09
7 Kjersti Elisabeth Midtbø Wing OK 1:22:05 +30:29 17:10
8 Sigrid Solheim Stjørdals-Blink Orientering 1:22:15 +30:39 17:12
9 Maj Lisbet Rønning Freidig 1:26:45 +35:09 18:08
10 Mette Bjerve Mo OK 1:47:19 +55:43 22:27
Ingrid Liabakk Eriksen Byåsen IL diskvalifisert

H17AK

6 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Aleksander Østhagen NTNUI 40:04 6:40
2 Lars Owren Freidig 48:54 +8:50 8:09
3 Stig Folgerø Freidig 1:04:11 +24:07 10:41
4 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:05:37 +25:33 10:56
5 Erik Storaas Byåsen IL 1:19:33 +39:29 13:15

D17C

3 080 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Elisabeth Helland Eriksen Wing OK 51:02 16:34

H17C

3 080 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Leif Jordet Vingelen IL 33:30 10:52
2 Stein Hoseth Melhus IL 45:08 +11:38 14:39

D35

5 780 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 56:48 9:49
2 Kari Solem Aune Byåsen IL 1:01:21 +4:33 10:36
3 Kristin Haugskott OL Trollelg 1:03:26 +6:38 10:58
4 Doris Stien Kaspersen Mo OK 1:04:40 +7:52 11:11
5 Katrine Andersen Freidig 1:07:14 +10:26 11:37
6 Mia Forslin Attunda OK 1:24:49 +28:01 14:40
Anne Mette Grøtli Nord-Østerdal OK diskvalifisert
Margot Bolstad Lynum Freidig diskvalifisert

H35

8 420 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pål Kittilsen Freidig 58:08 6:54
2 Bjørnar Lynum Freidig 59:59 +1:51 7:07
3 Andreas Sylte Freidig 1:02:37 +4:29 7:26
4 Kurt Ove Melbye Verdal OK 1:04:17 +6:09 7:38
5 Stig Andre Aasgård Namsos OK 1:06:16 +8:08 7:52
6 Torgeir Aune Byåsen IL 1:07:36 +9:28 8:01
7 Sigmund Berglund Korgen IL 1:09:06 +10:58 8:12
8 Gunnar Vatn Frol IL 1:09:10 +11:02 8:12
9 Brage Keiserås IL Leik 1:10:35 +12:27 8:22
10 Vegard Grønli Freidig 1:10:59 +12:51 8:25
11 Geir Schjølberg Tynset IF 1:11:29 +13:21 8:29
12 Oskar Forsberg Skogslöparna 1:11:59 +13:51 8:32
13 Christer Jensen Emblem IL 1:14:46 +16:38 8:52
14 Joar Svendgård OK Skøynar 1:20:03 +21:55 9:30
15 Kurt Amundsen Wing OK 1:35:00 +36:52 11:16
16 JanJacob Verdenius Vingelen IL 1:36:21 +38:13 11:26
17 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL 1:44:27 +46:19 12:24
18 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 1:50:46 +52:38 13:09
Frank Robert Rysgård Frol IL diskvalifisert

D45

4 780 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 44:35 9:19
2 Torunn Spets Storhov Freidig 45:49 +1:14 9:35
3 Tone Almås IL Leik 48:43 +4:08 10:11
4 Kari Grindberg Steinkjer OK 52:44 +8:09 11:01
5 Hilde Forbord Malvik IL 52:49 +8:14 11:02
6 Janita Skogeng Emblem IL 53:28 +8:53 11:11
7 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 54:21 +9:46 11:22
8 Anne Meli Narjord Os IL 56:11 +11:36 11:45
9 Mona J. Mølnvik Freidig 56:31 +11:56 11:49
10 Rine Hanssen Byåsen IL 57:07 +12:32 11:56
11 Bente H. Sundsvik Frol IL 1:02:16 +17:41 13:01
12 Sigrid Melkild Freidig 1:04:17 +19:42 13:26
13 Ingrid Gjersvold Ålen IL 1:05:29 +20:54 13:41
14 Marianne Lykke Emblem IL 1:07:01 +22:26 14:01
15 Birgit Wikan Berg Nord-Østerdal OK 1:07:37 +23:02 14:08
16 Mari Ann Landsem Melhus Steinkjer OK 2:09:48 +1:25:13 27:09
Toril Hovdenak Molde og Omegn IF diskvalifisert
Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering brutt

H45

7 150 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johan Ivarsson Freidig 47:06 6:35
2 Leif Størmer Fossum IF 48:58 +1:52 6:50
3 Tomas Eidsmo Freidig 49:31 +2:25 6:55
4 Jens Even Storhov Freidig 52:44 +5:38 7:22
5 Ivar Mølnvik Fossum IF 55:18 +8:12 7:44
6 Svein Erik Bratsberg Wing OK 56:06 +9:00 7:50
7 Svein Terje Kolstad Freidig 58:18 +11:12 8:09
8 Jon Røstum OL Gaula 59:10 +12:04 8:16
9 Robert Ressem Frol IL 1:00:21 +13:15 8:26
10 Einar Lund Verdal OK 1:00:22 +13:16 8:26
11 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:00:49 +13:43 8:30
12 Frode Haugskott OL Trollelg 1:01:03 +13:57 8:32
13 Hans Arild Skjevdal Røros IL 1:01:23 +14:17 8:35
14 Bernt Brynhildsen Wing OK 1:02:33 +15:27 8:44
15 Øyvind Schjelderup Freidig 1:02:40 +15:34 8:45
16 Arild H Clausen Freidig 1:04:58 +17:52 9:05
17 Per Grande Verdal OK 1:05:06 +18:00 9:06
18 Inge Hafstad Verdal OK 1:10:45 +23:39 9:53
19 Jon Inge Breen Ålen IL 1:11:31 +24:25 10:00
20 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 1:11:33 +24:27 10:00
21 Agnar Renolen Wing OK 1:12:02 +24:56 10:04
22 Tor Ove Hallem Verdal OK 1:12:17 +25:11 10:06
23 Stein Ivar Foss Melhus IL 1:12:44 +25:38 10:10
24 Roar Reiten Emblem IL 1:13:27 +26:21 10:16
25 Jon Holstad Freidig 1:15:27 +28:21 10:33
26 Harald Storrønning Byåsen IL 1:16:01 +28:55 10:37
27 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:16:43 +29:37 10:43
28 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:19:04 +31:58 11:03
29 Rune Stræte Freidig 1:19:16 +32:10 11:05
30 Bjørn P. Løvås OK Nidarøst 1:24:23 +37:17 11:48
31 Ole-Asbjørn Solli Mo OK 1:26:57 +39:51 12:09
31 Gerard Kort Os IL 1:26:57 +39:51 12:09
33 Jon Vindal Wing OK 1:27:12 +40:06 12:11
Bård Smestad Wing OK diskvalifisert

D50

4 780 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 47:58 10:02
2 Mona Høiås Sæther Freidig 51:09 +3:11 10:42
3 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 57:23 +9:25 12:00
4 Turid Arnesen Byåsen IL 58:47 +10:49 12:17
5 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:00:40 +12:42 12:41
6 Liv Meli Nord-Østerdal OK 1:06:59 +19:01 14:00
7 Ragnhild Dåsnes Os IL 1:12:10 +24:12 15:05
8 Sabine Schweiger Byåsen IL 1:14:50 +26:52 15:39
9 Evy Meisingseth Molde og Omegn IF 1:15:03 +27:05 15:42
10 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:15:48 +27:50 15:51
11 Mette K. Kilskar Frol IL 1:18:24 +30:26 16:24
12 Irene Kroken Bergset IL Veten 1:32:18 +44:20 19:18
13 Eli Ringdalen Mo OK 1:36:15 +48:17 20:08
14 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 1:42:45 +54:47 21:29
15 Hanne Svegård Byåsen IL 1:42:54 +54:56 21:31
Randi Jensen Frol IL diskvalifisert

H50

7 150 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Atle Dengerud Steinkjer OK 50:15 7:01
2 Øyvind Drage Kongsberg OL 53:58 +3:43 7:32
3 Jo Severin Matberg Frol IL 56:02 +5:47 7:50
4 Harald Svergja Nord-Østerdal OK 56:14 +5:59 7:51
5 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 57:54 +7:39 8:05
6 Svein Gudmund Unsgård IL Leik 1:00:13 +9:58 8:25
7 Arne Grevskott Frol IL 1:01:39 +11:24 8:37
8 Dag Stenersen OK Nidarøst 1:02:11 +11:56 8:41
9 Frode Sjøvold Røros IL 1:02:29 +12:14 8:44
10 Sturla Sæther Freidig 1:03:45 +13:30 8:54
11 Arve Lægran Steinkjer OK 1:06:13 +15:58 9:15
12 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:07:44 +17:29 9:28
13 Stig Magnar Løvås Freidig 1:08:16 +18:01 9:32
14 Anders Bergset IL Veten 1:08:38 +18:23 9:35
15 Erling Bye Byåsen IL 1:09:28 +19:13 9:42
16 Andreas Huber Hamar OK 1:10:04 +19:49 9:47
17 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 1:10:36 +20:21 9:52
18 Geir Paulsen OL Trollelg 1:11:06 +20:51 9:56
19 Stein Markhus Verdal OK 1:11:11 +20:56 9:57
20 Terje Schjølberg Røros IL 1:11:49 +21:34 10:02
21 Eivind Morstøl Molde og Omegn IF 1:12:56 +22:41 10:12
22 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 1:16:11 +25:56 10:39
23 Per Engebakken Nord-Østerdal OK 1:17:22 +27:07 10:49
24 Geir Sylte Molde og Omegn IF 1:20:12 +29:57 11:13
25 Atle Berg Nord-Østerdal OK 1:21:15 +31:00 11:21
26 Tore Kolstad Mo OK 1:23:27 +33:12 11:40
27 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:26:31 +36:16 12:06
28 Torgrim Sund Steinkjer OK 1:31:33 +41:18 12:48
29 Ole Petter Stavrum Frol IL 1:32:10 +41:55 12:53
30 Erik Blake Byåsen IL 1:37:38 +47:23 13:39

D55

3 990 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Guri Bjørndal Byåsen IL 44:44 11:12
2 Grete Berge Owren Freidig 46:59 +2:15 11:46
3 Magnhild Forseth Frol IL 47:21 +2:37 11:52
4 Kari Osmoen Os IL 47:31 +2:47 11:54
5 Karin Galaaen Selbu OK 53:45 +9:01 13:28
6 Sunniva Johaug Ryen Os IL 1:05:27 +20:43 16:24
Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL diskvalifisert
Kjellrun Sporild Malvik IL diskvalifisert

H55

6 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Roger Lundanes Emblem IL 50:54 8:29
2 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 52:47 +1:53 8:47
3 Petter Gullikstad Røros IL 53:19 +2:25 8:53
4 Jostein Alvestad Wing OK 56:54 +6:00 9:29
5 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 58:25 +7:31 9:44
6 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 1:08:10 +17:16 11:21
7 Svein Olav Åmot IL Leik 1:08:33 +17:39 11:25
8 Jan Kåre Vatne Mo OK 1:12:37 +21:43 12:06
9 Helge Eriksen Byåsen IL 1:13:00 +22:06 12:10
Ketil Åstebøl Oppsal Orientering ikke startet

D60

3 990 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 46:39 11:41
2 Dagrunn Urseth Vingelen IL 52:54 +6:15 13:15
3 Kari Bugge Verdal OK 1:33:26 +46:47 23:25
Kari Halvorsen Melbye Verdal OK diskvalifisert
Åse Kvaal Verdal OK diskvalifisert

H60

5 780 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Oftedal Freidig 55:26 9:35 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Steinar Aasvang Wing OK 58:33 +3:07 10:07
3 Bjørn Berger Byåsen IL 1:00:05 +4:39 10:23
4 Rolf Wærnes Orkanger IF 1:02:24 +6:58 10:47
5 Karl Arne Melbye Verdal OK 1:04:33 +9:07 11:10
6 Harald Aasheim Oppsal Orientering 1:05:47 +10:21 11:22
7 Harald Bakken Frol IL 1:10:37 +15:11 12:13
8 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 1:17:10 +21:44 13:21
9 Audun Årøen Emblem IL 1:19:59 +24:33 13:50
10 Eivind Bakk Melhus IL 1:26:56 +31:30 15:02
11 Ottar Ryen Os IL 1:31:20 +35:54 15:48
Geir Nilsen Emblem IL diskvalifisert
Frank Bjarkø Wing OK diskvalifisert

D65

3 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 57:00 14:17
2 Anne Stenseth Byåsen IL 1:41:35 +44:35 25:27

H65

4 780 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Gaute Buvik Korgen IL 49:36 10:22
2 Tore Angell-Petersen Freidig 49:53 +0:17 10:26
3 John Kvaal Verdal OK 54:50 +5:14 11:28
4 Jon Arne Klemetsaune OL Trollelg 57:18 +7:42 11:59
5 Roar Stenseth Byåsen IL 57:33 +7:57 12:02
6 Frode Stensrud OL Trollelg 59:28 +9:52 12:26
7 Rolf Karset Steinkjer OK 59:50 +10:14 12:31
8 Svein Endre Hove Byåsen IL 1:00:09 +10:33 12:35
9 Øistein Åsmul OL Trollelg 1:00:58 +11:22 12:45
10 Olav Magne Svendgård OK Skøynar 1:04:59 +15:23 13:35
11 Egil Repvik OL Trollelg 1:07:25 +17:49 14:06
12 Tor Østvang Nord-Østerdal OK 1:09:42 +20:06 14:34
13 Sverre Kristoffersen Verdal OK 1:11:48 +22:12 15:01
14 Kristian Midthjell Verdal OK 1:13:49 +24:13 15:26
15 Thore Sundsetvik OL Trollelg 1:42:31 +52:55 21:26
Nils Olav Vennevik Freidig diskvalifisert
Tom Bugge Byåsen IL diskvalifisert

D70

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katharina Mo Berge Freidig 48:53 16:17
2 Aslaug Mølnvik Steinkjer OK 50:23 +1:30 16:47
3 Inger Røhjell Byåsen IL 52:19 +3:26 17:26
4 Randi Helland Wing OK 1:24:27 +35:34 28:09

H70

3 990 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Leidulv Vinje OK Nidarøst 41:50 10:29
2 Roar Forbord Malvik IL 42:28 +0:38 10:38
3 Leif Røhjell Byåsen IL 44:51 +3:01 11:14
4 Eigil Sørli Malvik IL 50:12 +8:22 12:34
5 Leif Engen OK Nidarøst 52:51 +11:01 13:14
6 Henry Sundsetvik OL Trollelg 53:54 +12:04 13:30
7 Magnus Landstad Freidig 1:03:47 +21:57 15:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Ove Forsberg Turebergs IF 1:05:41 +23:51 16:27
9 Oddbjørn Brattaker Verdal OK 1:17:28 +35:38 19:24
Gunnar Østerbø Freidig diskvalifisert
Robert Strøm Wing OK diskvalifisert

D75

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Randi Iversen Byåsen IL 1:22:23 27:27

H75

3 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Lauglo OL Trollelg 37:25 12:28
2 Arne Sæterhaug Byåsen IL 38:39 +1:14 12:53
3 Jardar Sandstad Selbu OK 39:55 +2:30 13:18
4 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 40:13 +2:48 13:24
5 Per Løvaas OL Trollelg 41:54 +4:29 13:58
6 Jarle Nestvold OL Trollelg 48:22 +10:57 16:07
7 Ola Kvernmo Molde og Omegn IF 59:29 +22:04 19:49

D80

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oddveig Johanne Lien Orkanger IF 1:21:00 27:00

H80

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Kjell Foldvik OK Nidarøst 39:59 13:19
2 Paul Forseth OL Trollelg 40:56 +0:57 13:38
3 Gunnar Smistad OL Trollelg 44:32 +4:33 14:50
4 Johannes Sollid Verdal OK 59:18 +19:19 19:46

H85

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brynjulf Forseth OL Trollelg 1:05:28 21:49
Mads Berg Nord-Østerdal OK diskvalifisert

Direkte A

5 780 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Solhjem NOTEAM 51:20 8:52
2 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 1:02:31 +11:11 10:48
3 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:11:02 +19:42 12:17
4 Kine Sofie Sandstad Frol IL 1:13:31 +22:11 12:43
5 Gunnar Emblem Emblem IL 1:25:32 +34:12 14:47
6 Marit Schmid OL Trollelg 1:28:33 +37:13 15:19
7 Stig Dahle Molde og Omegn IF 1:31:38 +40:18 15:51
8 Marianne Løvås OK Nidarøst 1:37:07 +45:47 16:48

Directe B

3 120 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Hagen Byåsen IL 29:14 9:22
2 Øystein  Grøvlen OK Nidarøst 31:26 +2:12 10:04
3 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 32:35 +3:21 10:26
4 Arild Heggeset Freidig 34:59 +5:45 11:12
5 Torbjørn Sirum Frol IL 35:23 +6:09 11:20
6 Maria Rost Linköping 36:09 +6:55 11:35
7 Randi Wold Stavrum Frol IL 37:23 +8:09 11:58
8 Fritjof Sandstad Frol IL 37:58 +8:44 12:10
9 Rolf Alstad Frol IL 38:35 +9:21 12:21
10 Ole Gunnar Sølberg IL Leik 40:50 +11:36 13:05
11 Hege Hegstad OK Skøynar 41:33 +12:19 13:19
12 Ingunn Sandbakk NTNUI 42:42 +13:28 13:41
13 Jørill Gjeitnes Molde og Omegn IF 45:16 +16:02 14:30
14 Martin Kaspersen Mo OK 46:17 +17:03 14:50
15 Kåre Onsøyen Melhus IL 46:19 +17:05 14:50
16 Rune M Holt Freidig 46:56 +17:42 15:02
17 Kjersti Tannvik Freidig 48:27 +19:13 15:31
18 Mette Lyngen Frol IL 50:10 +20:56 16:04
19 Andreas Helland Eriksen Wing OK 51:06 +21:52 16:22
20 Martin Løvås OK Nidarøst 52:51 +23:37 16:56
21 Trine Sunnset Melhus IL 53:26 +24:12 17:07
22 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 53:33 +24:19 17:09
23 Susanna Brynhildsen Wing OK 55:41 +26:27 17:50
24 Åge Aashamar Flosta IL 57:42 +28:28 18:29
25 Eli Kristoffersen Verdal OK 1:05:47 +36:33 21:05
Anne-Berit Kyhring Karset Steinkjer OK diskvalifisert
Sigrid  Ishol Steinkjer OK diskvalifisert

Directe C

2 520 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bente Horten Vingelen IL 22:28 8:54
2 Snorre Johansen NOTEAM 28:07 +5:39 11:09
3 Maryann Lundteigen Byåsen IL 37:15 +14:47 14:46
4 Gerd Sæternes Byåsen IL 40:49 +18:21 16:11
Magne Sæternes Byåsen IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor