Offisiell resultatliste for Nordic tour 1 (Worldcup 4) Norge

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordic tour 1 (Worldcup 4) Norge
Arrangørorganisasjoner: IOF / Lillomarka OL
Dato: lørdag 1 juni 2013

M 21

3 240 m, 74 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matthias Kyburz SUI 14:39 4:31
2 Daniel Hubmann SUI 14:55 +0:16 4:36
3 Tue Lassen DEN 14:59 +0:20 4:37
4 Christopher Smithard GBR 15:04 +0:25 4:39
5 Matthias Merz SUI 15:05 +0:26 4:39
6 Rasmus Thrane Hansen DEN 15:06 +0:27 4:39
7 Gustav Bergman SWE 15:07 +0:28 4:39
8 Andreas Kyburz SUI 15:11 +0:32 4:41
9 Martin Hubmann SUI 15:15 +0:36 4:42
9 Frédéric Tranchand FRA 15:15 +0:36 4:42
11 Andrey Khramov RUS 15:16 +0:37 4:42
12 Matthias Mueller SUI 15:19 +0:40 4:43
13 William Lind SWE 15:20 +0:41 4:43
14 Raffael Huber SUI 15:21 +0:42 4:44
15 Vojtech Kral CZE 15:22 +0:43 4:44
15 Jonas Leandersson SWE 15:22 +0:43 4:44
17 Bjørn Ekeberg NOR 15:24 +0:45 4:45
18 Magne Dæhli NOR 15:25 +0:46 4:45
19 Carl Godager Kaas NOR 15:27 +0:48 4:46
20 Florian Howald SUI 15:28 +0:49 4:46
21 Lucas Basset FRA 15:29 +0:50 4:46
21 Tuomo Mäkelä FIN 15:29 +0:50 4:46
23 Jerker Lysell SWE 15:31 +0:52 4:47
24 Fabian Hertner SUI 15:32 +0:53 4:47
25 Matthew Speake GBR 15:37 +0:58 4:49
26 Oskar Sjöberg SWE 15:38 +0:59 4:49
27 Antti Anttonen FIN 15:40 +1:01 4:50
27 Øystein Kvaal Østerbø NOR 15:40 +1:01 4:50
29 Stepan Kodeda CZE 15:41 +1:02 4:50
29 Ulf Forseth Indgaard NOR 15:41 +1:02 4:50
31 Filip Dahlgren SWE 15:42 +1:03 4:50
32 Tuomas Tervo FIN 15:43 +1:04 4:51
33 Jan Procházka CZE 15:44 +1:05 4:51
34 Kiril Nikolov BUL 15:46 +1:07 4:51
35 Mårten Boström FIN 15:48 +1:09 4:52
35 Jan Sedivý CZE 15:48 +1:09 4:52
37 Marius Thrane Ødum DEN 15:50 +1:11 4:53
38 Gernot Kerschbaumer AUT 15:51 +1:12 4:53
39 Jan Petrzela CZE 15:57 +1:18 4:55
39 Petteri Muukkonen FIN 15:57 +1:18 4:55
41 Rune Olsen DEN 15:59 +1:20 4:55
41 Milos Nykodym CZE 15:59 +1:20 4:55
43 Hans Gunnar Omdal NOR 16:03 +1:24 4:57
44 Robert Merl AUT 16:04 +1:25 4:57
45 Jo Forseth Indgaard NOR 16:05 +1:26 4:57
46 Erik Rost SWE 16:10 +1:31 4:59
47 Ralph Street GBR 16:11 +1:32 4:59
48 Roman Efimov RUS 16:13 +1:34 5:00
49 Johan Runesson SWE 16:14 +1:35 5:00
50 Christian Bobach DEN 16:15 +1:36 5:00
51 Anders Nordberg NOR 16:16 +1:37 5:01
52 Jere Pajunen FIN 16:18 +1:39 5:01
53 Rasmus Djurhuus DEN 16:19 +1:40 5:02
54 Andreas Hougaard Boesen DEN 16:22 +1:43 5:03
55 Peeter Pihl EST 16:27 +1:48 5:04
56 Thibaut Poupard FRA 16:32 +1:53 5:06
57 Andrey Salin BLR 16:36 +1:57 5:07
58 Juha Sorvisto FIN 16:38 +1:59 5:08
59 Jussi Suna FIN 16:40 +2:01 5:08
60 Vincent Coupat FRA 16:45 +2:06 5:10
61 Benjamin Lepoutre FRA 16:48 +2:09 5:11
62 Aleksei Alekseyonok BLR 16:52 +2:13 5:12
63 Richard Robinson GBR 17:08 +2:29 5:17
64 Markus Lang AUT 17:21 +2:42 5:21
65 Célestin Crespin FRA 17:39 +3:00 5:26
66 Erik Nilsson-Simkovics AUT 17:45 +3:06 5:28
67 Murray Strain GBR 18:04 +3:25 5:34
68 Sergei Rjabyshkin EST 18:12 +3:33 5:37
69 Vasily Streltsov BLR 18:39 +4:00 5:45
70 Shigeyuki Koizumi JPN 18:48 +4:09 5:48
71 Kyongsa Ri PRK 21:22 +6:43 6:35
Ross Morrison NZL diskvalifisert
Yannick Michiels BEL diskvalifisert
Tomás Dlabaja CZE diskvalifisert

W 21

3 240 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simone Niggli SUI 13:45 4:14
2 Tove Alexandersson SWE 14:05 +0:20 4:20
3 Lina Strand SWE 14:33 +0:48 4:29
3 Ida Bobach DEN 14:33 +0:48 4:29
5 Tatyana Riabkina RUS 14:34 +0:49 4:29
6 Emma Klingenberg DEN 14:39 +0:54 4:31
7 Sarina Jenzer SUI 14:47 +1:02 4:33
8 Tone Wigemyr NOR 14:48 +1:03 4:34
9 Mari Fasting NOR 14:51 +1:06 4:35
9 Anne-Margrethe Hausken Nordberg NOR 14:51 +1:06 4:35
11 Annika Billstam SWE 14:53 +1:08 4:35
12 Galina Vinogradova RUS 14:57 +1:12 4:36
13 Sabine Hauswirth SUI 14:58 +1:13 4:37
14 Tessa Hill GBR 15:00 +1:15 4:37
15 Julia Gross SUI 15:01 +1:16 4:38
16 Maja Alm DEN 15:07 +1:22 4:39
17 Rahel Friederich SUI 15:11 +1:26 4:41
18 Marika Teini FIN 15:12 +1:27 4:41
19 Sofia Haajanen FIN 15:16 +1:31 4:42
20 Anna Närhi FIN 15:17 +1:32 4:43
20 Emma Johansson SWE 15:17 +1:32 4:43
22 Venla Niemi FIN 15:20 +1:35 4:43
23 Ines Brodmann SUI 15:25 +1:40 4:45
24 Ulrika Uotila FIN 15:28 +1:43 4:46
24 Sara Luescher SUI 15:28 +1:43 4:46
26 Judith Wyder SUI 15:31 +1:46 4:47
27 Catherine Taylor GBR 15:38 +1:53 4:49
28 Saila Kinni FIN 15:39 +1:54 4:49
29 Audhild Bakken Rognstad NOR 15:44 +1:59 4:51
30 Riina Kuuselo FIN 15:48 +2:03 4:52
31 Heidi Bagstevold NOR 15:49 +2:04 4:52
32 Léa Vercellotti FRA 15:51 +2:06 4:53
33 Ekaterina Nikitina RUS 15:52 +2:07 4:53
33 Iveta Duchova CZE 15:52 +2:07 4:53
35 Karolin Ohlsson SWE 15:53 +2:08 4:54
36 Anna Persson SWE 15:56 +2:11 4:55
37 Sarah Rollins GBR 15:58 +2:13 4:55
38 Lillian Forsgren SWE 16:04 +2:19 4:57
39 Tereza Novotna CZE 16:08 +2:23 4:58
39 Anastasia Tikhonova RUS 16:08 +2:23 4:58
41 Emma Johannsson NOR 16:11 +2:26 4:59
42 Silje Ekroll Jahren NOR 16:15 +2:30 5:00
43 Natalia Efimova RUS 16:23 +2:38 5:03
44 Marte Narum NOR 16:28 +2:43 5:04
45 Michaela Omova CZE 16:30 +2:45 5:05
46 Alva Olsson SWE 16:53 +3:08 5:12
47 Mette Hjerrild DEN 16:56 +3:11 5:13
48 Vanessa Round AUS 17:13 +3:28 5:18
49 Emily Kemp CAN 17:18 +3:33 5:20
50 Felicity Brown AUS 17:25 +3:40 5:22
51 Jana Knapova CZE 17:56 +4:11 5:32
52 Maria Alekseyonok BLR 18:20 +4:35 5:39
53 Inna Somova RUS 18:59 +5:14 5:51
54 Veranika Chernik BLR 19:38 +5:53 6:03
55 Kerstin Burnett CAN 21:30 +7:45 6:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor