Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet Sprint
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 3 august 2013

D 14

2 050 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Strand Asker Skiklubb 14:43 7:10
2 Maria Prestbøen Sandefjord OK 15:06 +0:23 7:21
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 15:33 +0:50 7:35
4 Ragnhild Eide Byåsen IL 16:11 +1:28 7:53
5 Henriette Smeby Nydalens SK 16:13 +1:30 7:54
6 Ane Dyrkorn Eiker OL 16:47 +2:04 8:11
7 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:13 +2:30 8:23
7 Nora Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 17:13 +2:30 8:23
9 Ingrid Aaslund Fet OL 17:21 +2:38 8:27
10 Nora Torgersen Halden SK 17:22 +2:39 8:28
11 Kornelia Lønning Brurberg IF Sturla 17:23 +2:40 8:28
12 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 17:24 +2:41 8:29
13 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 17:31 +2:48 8:32
13 Marie Bakken Sørensen Freidig 17:31 +2:48 8:32
15 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 18:25 +3:42 8:59
16 Malin Opøien OL Trollelg 18:31 +3:48 9:01
17 Synne Skjærstein IL Tyrving 18:32 +3:49 9:02
18 Guri Sandvold Tynset IF 18:34 +3:51 9:03
19 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 18:40 +3:57 9:06
20 Vera Melkild Freidig 18:52 +4:09 9:12
21 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 18:58 +4:15 9:15
22 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 19:01 +4:18 9:16
23 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 19:08 +4:25 9:20
24 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 19:15 +4:32 9:23
25 Agnethe Hasli Synnfjell OK 19:16 +4:33 9:23
26 Aurora Moholth Kongsberg OL 19:37 +4:54 9:34
27 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 19:42 +4:59 9:36
28 Guro Skari Berger Lillehammer OK 19:58 +5:15 9:44
29 Maria Ulseth Sylte Freidig 19:59 +5:16 9:44
30 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 20:02 +5:19 9:46
31 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 20:07 +5:24 9:48
32 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 20:23 +5:40 9:56
33 Gina Nygård Tynset IF 20:41 +5:58 10:05
34 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 20:45 +6:02 10:07
35 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 20:46 +6:03 10:07
36 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 20:49 +6:06 10:09
37 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 20:57 +6:14 10:13
38 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 21:15 +6:32 10:21
39 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 21:22 +6:39 10:25
40 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 21:36 +6:53 10:32
41 Marie Bergstrøm Halden SK 21:38 +6:55 10:33
42 Karoline Aune Halden SK 21:53 +7:10 10:40
43 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 22:05 +7:22 10:46
44 Hanne Daltveit Fana IL 22:16 +7:33 10:51
45 Ragnhild Rønning Modum OL 22:19 +7:36 10:53
46 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 22:46 +8:03 11:06
47 Mathea Strøm Grønn Hedrum OL 24:13 +9:30 11:48
48 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 24:52 +10:09 12:07
48 Silje Moe Fredrikstad SK 24:52 +10:09 12:07
50 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 25:00 +10:17 12:11
51 Ingrid Bredalen Nittedal OL 25:14 +10:31 12:18
52 Marit Sveen Hamar OK 26:19 +11:36 12:50
53 Anette Bjorvatten Vegårshei IL 26:21 +11:38 12:51
54 Andrine Viken Byåsen IL 26:29 +11:46 12:55
55 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 27:16 +12:33 13:18
56 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 28:28 +13:45 13:53
57 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 29:05 +14:22 14:11
58 Grete Kristiansen Steinkjer OK 30:30 +15:47 14:52
59 Emilie Høgås Lillehammer OK 32:03 +17:20 15:38
60 Astrid Bratt Sletfjerding OK Sør 34:58 +20:15 17:03
61 Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving 35:33 +20:50 17:20
62 Kristin Mestad Torridal IL 36:16 +21:33 17:41
63 Ingrid Puck Nydalens SK 37:45 +23:02 18:24
Katrine Gjestrum Hedrum OL diskvalifisert
Miriam Holtan Buhl OL Trollo diskvalifisert
Kristina Voll Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Hedvig Vollset Heming Orientering diskvalifisert
Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange diskvalifisert
Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF diskvalifisert
Thea Dyrkorn Eiker OL diskvalifisert
Guro Karlsen Lillehammer OK ikke startet
Oda Marie Lorås OL Trollelg ikke startet
Anine Lome Hamar OK ikke startet
Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK ikke startet

D 15

2 220 m, 74 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 15:15 6:52
2 Rannveig W.Nordhagen Ås-UMB Orientering 16:36 +1:21 7:28
3 Martine Engebretsen Heming Orientering 16:50 +1:35 7:34
4 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 16:51 +1:36 7:35
5 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 16:57 +1:42 7:38
6 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 17:00 +1:45 7:39
7 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 17:14 +1:59 7:45
8 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 17:46 +2:31 8:00
9 Kristin Smeby Kongsberg OL 17:48 +2:33 8:01
10 Åshild Faller Råheim Fet OL 17:52 +2:37 8:02
11 Oda Sikkeland IL Tyrving 18:12 +2:57 8:11
12 Anniken Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 18:21 +3:06 8:15
13 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 18:33 +3:18 8:21
14 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 18:40 +3:25 8:24
15 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 18:41 +3:26 8:24
16 Alma Haugen Kvisgaard Fredrikstad SK 18:43 +3:28 8:25
17 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 18:51 +3:36 8:29
18 Nora Graffer Østmarka OK 18:57 +3:42 8:32
19 Martine Gustavsen Sandefjord OK 19:17 +4:02 8:41
20 Astrid Styrvold Porsgrunn OL 19:33 +4:18 8:48
20 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 19:33 +4:18 8:48
22 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 19:37 +4:22 8:50
23 Helga Stenvik Byåsen IL 19:50 +4:35 8:56
24 Malin Sandstad Freidig 19:57 +4:42 8:59
25 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 20:10 +4:55 9:05
26 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 20:15 +5:00 9:07
27 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 20:52 +5:37 9:23
28 Anine Hallén Nydalens SK 20:55 +5:40 9:25
29 Emilie Westin Porsgrunn OL 20:56 +5:41 9:25
30 Idunn Haavengen Kongsberg OL 20:57 +5:42 9:26
31 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 20:58 +5:43 9:26
32 Maria Olsbø Østmarka OK 21:06 +5:51 9:30
33 Line Sølberg IL Leik 21:09 +5:54 9:31
34 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 21:12 +5:57 9:32
35 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 21:14 +5:59 9:33
36 Marthe Ramstad Fet OL 21:28 +6:13 9:40
37 Sunniva Omdal Vaulen OK 21:34 +6:19 9:42
38 Eldrid Bratsberg Wing OK 21:43 +6:28 9:46
39 Ingvild Margrete Ofstad IL BUL-Tromsø 21:46 +6:31 9:48
40 Stine Njåstein IL Tyrving 21:53 +6:38 9:51
41 Silje Hadland Egersund OK 22:02 +6:47 9:55
42 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 22:08 +6:53 9:58
43 Karen Rysgård Frol IL 22:29 +7:14 10:07
44 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 22:33 +7:18 10:09
45 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 22:39 +7:24 10:12
46 Åse Bergan Nydalens SK 22:49 +7:34 10:16
47 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 22:52 +7:37 10:18
48 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 23:02 +7:47 10:22
49 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 23:29 +8:14 10:34
50 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 23:46 +8:31 10:42
51 Oda Q Fossum Freidig 24:03 +8:48 10:49
52 Louise Marøy Bårdsen Heming Orientering 24:32 +9:17 11:03
53 Synne Malene Brække Halden SK 25:15 +10:00 11:22
54 Hanne Tørum Haugerud Wing OK 25:29 +10:14 11:28
55 Sigrid Vada Grønlie Stjørdals-Blink Orientering 25:55 +10:40 11:40
56 Linn Hege Roso Lardal OL 26:35 +11:20 11:58
57 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 26:38 +11:23 11:59
58 Fride Sørensen IF Sturla 27:07 +11:52 12:12
59 Marie Treekrem Ås-UMB Orientering 28:20 +13:05 12:45
60 Pernille Opheim Freidig 28:52 +13:37 13:00
61 Ida Aurebekk Torridal IL 29:15 +14:00 13:10
62 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 30:59 +15:44 13:57
63 Hanne Grandal IL Tyrving 31:36 +16:21 14:14
64 Elin Visscher OK Sør 32:03 +16:48 14:26
65 Maiken Sandberg Nydalens SK 33:36 +18:21 15:08
66 Susanne Strøm Hedrum OL 37:10 +21:55 16:44
67 Elise Kaland Odden Porsgrunn OL 40:27 +25:12 18:13
68 Nina Eliassen Kvarme Steinkjer OK 46:51 +31:36 21:06
Julie Nærestad Vegårshei IL diskvalifisert
Line Hausberg Bjerga Vikebygd IL diskvalifisert
Nora Fagerheim Hisøy OK diskvalifisert
Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
'silje Hauge Hisøy OK diskvalifisert
Ingrid Nerem Emblem IL diskvalifisert
Karine Vestøl Vegårshei IL ikke startet
Line Wegner Hodt Fossum IF ikke startet

D 16

2 310 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 14:22 6:13
2 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 14:31 +0:09 6:17
3 Marie Olaussen Fredrikstad SK 14:46 +0:24 6:23
4 Johanne Lægran Nydalens SK 14:54 +0:32 6:27
5 Dorte Narum OL Vallset/Stange 15:05 +0:43 6:31
6 Gina Granstedt Halden SK 15:14 +0:52 6:35
7 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 15:36 +1:14 6:45
8 Astrid Fiskum IL Tyrving 15:54 +1:32 6:52
9 Ingunn Rognsvåg Fana IL 16:19 +1:57 7:03
10 Åshild Kolstad Mo OK 16:29 +2:07 7:08
11 Siri Grandal IL Tyrving 16:33 +2:11 7:09
12 Ingeborg Eide Byåsen IL 16:41 +2:19 7:13
13 Emma Arnesen Byåsen IL 16:44 +2:22 7:14
14 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 16:45 +2:23 7:15
15 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 17:03 +2:41 7:22
16 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 17:05 +2:43 7:23
17 Kristin Brekke Lillomarka OL 17:07 +2:45 7:24
18 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 17:28 +3:06 7:33
18 Oda Lægran Nydalens SK 17:28 +3:06 7:33
20 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 17:36 +3:14 7:37
20 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 17:36 +3:14 7:37
22 Åse Karin Langbekkhei Os IL 18:06 +3:44 7:50
23 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 18:42 +4:20 8:05
24 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 18:57 +4:35 8:12
25 Beate Berg Porsgrunn OL 19:16 +4:54 8:20
26 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 19:26 +5:04 8:24
27 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 19:40 +5:18 8:30
28 Kristin Blindheim Lillomarka OL 19:51 +5:29 8:35
29 Tuva Bjerketvedt OK Moss 19:52 +5:30 8:36
30 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 20:07 +5:45 8:42
31 Siri Moholth Kongsberg OL 20:17 +5:55 8:46
32 Caroline Bergman Konnerud IL 20:29 +6:07 8:52
33 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 20:50 +6:28 9:01
34 Hanna E. Andersen Eiker OL 21:24 +7:02 9:15
35 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 21:27 +7:05 9:17
36 Susanne Eide Haug Stjørdals-Blink Orientering 21:36 +7:14 9:21
37 June Rangmel Hovde Hamar OK 21:37 +7:15 9:21
38 Ragnhild Dyrstad Nordreisa IL 22:35 +8:13 9:46
39 Oda Eithun Paulsen Nittedal OL 22:47 +8:25 9:51
39 Elin Fossum Rye Asker Skiklubb 22:47 +8:25 9:51
41 Julie Askeland Fana IL 24:43 +10:21 10:41
42 Kristine Fjeld Ringsaker OK 26:58 +12:36 11:40
Hedda Vonen Nittedal OL diskvalifisert
Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange diskvalifisert
Stine Frogner Tømmervold Hamar OK diskvalifisert

H 14

2 360 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 14:06 5:58
2 Øyvind Hjermstad Fossum IF 14:33 +0:27 6:09
3 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 14:38 +0:32 6:12
4 Einar Melsom Fossum IF 15:13 +1:07 6:26
5 Even-Johan Kaspersen Mo OK 15:16 +1:10 6:28
6 Elias Jonsson Nydalens SK 15:17 +1:11 6:28
7 Sebastian Daland Kristiansand OK 15:24 +1:18 6:31
8 Mathias Vindal Wing OK 15:29 +1:23 6:33
9 Jørgen Baklid Konnerud IL 15:37 +1:31 6:37
10 Erling Hjermstad Fossum IF 15:41 +1:35 6:38
11 Oskar Spets Storhov Freidig 15:59 +1:53 6:46
11 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 15:59 +1:53 6:46
13 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 16:14 +2:08 6:52
14 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 16:28 +2:22 6:58
15 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 16:47 +2:41 7:06
16 Alf Gabriel Krohn Gjessing Heming Orientering 16:58 +2:52 7:11
16 Leif Blake Byåsen IL 16:58 +2:52 7:11
18 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 17:08 +3:02 7:15
18 Tord Strand Kongsberg OL 17:08 +3:02 7:15
20 August Asheim Birkeland Halden SK 17:10 +3:04 7:16
21 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 17:16 +3:10 7:18
22 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 17:31 +3:25 7:25
23 Per Ivar Stokland Ganddal IL 17:35 +3:29 7:27
24 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 17:46 +3:40 7:31
25 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 17:51 +3:45 7:33
26 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 17:59 +3:53 7:37
27 Lukas Liland Nydalens SK 18:01 +3:55 7:38
28 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 18:18 +4:12 7:45
29 Aleksander Skoglund Molde og Omegn IF 18:30 +4:24 7:50
29 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 18:30 +4:24 7:50
31 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 18:37 +4:31 7:53
32 Sindre R Holt Hedrum OL 18:45 +4:39 7:56
33 Jonas Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 18:46 +4:40 7:57
34 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 19:02 +4:56 8:03
35 Martin Andresen Skotte Fossum IF 19:25 +5:19 8:13
36 Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 19:42 +5:36 8:20
37 Håvard Støen Gussiås Molde og Omegn IF 19:43 +5:37 8:21
38 Bjørn Kristian Teisrud OK Sør 19:58 +5:52 8:27
39 Erling Stangnes OK Silsand 20:10 +6:04 8:32
40 Mathias Hermstad Freidig 20:38 +6:32 8:44
41 Henrik Bertelsen Porsgrunn OL 20:44 +6:38 8:47
42 Sverre Narum OL Vallset/Stange 20:50 +6:44 8:49
43 Joar Gjerdahl Berger og Svelvik OL 20:56 +6:50 8:52
44 Sebastian Eidem Heming Orientering 21:05 +6:59 8:56
45 Håkon Øvstedal Nydalens SK 22:12 +8:06 9:24
46 Andres Rudningen Hemsedal IL 22:52 +8:46 9:41
47 Robin Thorkildsen Hedrum OL 23:06 +9:00 9:47
47 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 23:06 +9:00 9:47
49 Håkon Lund Kongsberg OL 23:18 +9:12 9:52
50 Nikolai Jones Arnesen Heming Orientering 23:33 +9:27 9:58
50 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 23:33 +9:27 9:58
52 Even Svegård Bye Byåsen IL 23:56 +9:50 10:08
53 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 23:57 +9:51 10:08
54 Anders Rogne Nittedal OL 23:58 +9:52 10:09
54 Børge Brenås Varteig OL 23:58 +9:52 10:09
56 Audun Kristian Oklevik Hafslo IL 24:15 +10:09 10:16
56 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 24:15 +10:09 10:16
58 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 24:38 +10:32 10:26
59 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 24:46 +10:40 10:29
60 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 24:54 +10:48 10:33
61 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 25:53 +11:47 10:58
62 Sivert Bellingmo OL Gaula 26:10 +12:04 11:05
63 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 26:12 +12:06 11:06
64 Sveinar Lunde Soldal Kongsberg OL 26:50 +12:44 11:22
65 Mathias Witte Alta OL 26:53 +12:47 11:23
66 Andreas Grønbech Askøy OL 27:47 +13:41 11:46
67 Vegard Falch Hillestad Halden SK 29:30 +15:24 12:30
68 Håkon Grande Verdal OK 29:54 +15:48 12:40
69 Even Eide OK Sør 30:28 +16:22 12:54
Knut Kyrkjebø TIF Viking diskvalifisert
Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL diskvalifisert
Simen Nordmo Lundamo Mellembygd OL diskvalifisert
Erlend Brendstuen Halden SK diskvalifisert
Oscar Lyngen Frol IL diskvalifisert
Ole Jørgen Bogen Arenth IF Sturla diskvalifisert
Håvard Hjermstad Fossum IF diskvalifisert
Lasse Trones TIF Viking diskvalifisert
Herman M. Gløersen Fredrikstad SK ikke startet

H 15

2 550 m, 92 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:34 5:42
2 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 15:39 +1:05 6:08
3 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 15:45 +1:11 6:10
4 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 16:01 +1:27 6:16
5 Sturla Frydenlund IF Sturla 16:03 +1:29 6:17
6 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 16:16 +1:42 6:22
7 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 16:17 +1:43 6:23
8 Johannes Bordal Ringsaker OK 16:20 +1:46 6:24
9 Håvard Eidsmo Freidig 16:21 +1:47 6:24
10 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 16:27 +1:53 6:27
11 Tobias Kristensen Larvik OK 16:44 +2:10 6:33
12 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 16:53 +2:19 6:37
12 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 16:53 +2:19 6:37
14 Ole Flaatten OK Skeidi 16:57 +2:23 6:38
14 Kjetil Mølnvik Freidig 16:57 +2:23 6:38
16 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 17:01 +2:27 6:40
17 Sam Lunøe Nydalens SK 17:11 +2:37 6:44
18 Magnus Ramberg Østmarka OK 17:14 +2:40 6:45
19 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 17:26 +2:52 6:50
20 Olav Schmitt Gran Halden SK 17:32 +2:58 6:52
21 Jonas Unsgård IL Leik 17:37 +3:03 6:54
22 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 17:53 +3:19 7:00
23 Lars Solli Mo OK 18:04 +3:30 7:05
24 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 18:05 +3:31 7:05
25 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 18:11 +3:37 7:07
26 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 18:28 +3:54 7:14
27 Marius Pytten Kristiansand OK 18:29 +3:55 7:14
28 Tarjei Holo Fossum IF 18:41 +4:07 7:19
29 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 18:55 +4:21 7:25
30 Martin Nordvi Grue IL 18:57 +4:23 7:25
31 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 19:05 +4:31 7:29
32 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 19:15 +4:41 7:32
33 Kristian Nyhus Birkenes IL 19:17 +4:43 7:33
34 Adrian Opheim Freidig 19:20 +4:46 7:34
35 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 19:23 +4:49 7:36
36 Jørgen Vister Indre Østfold OK 19:24 +4:50 7:36
37 Are Helle Mårdalen Freidig 19:29 +4:55 7:38
38 Vegard Myklemyr Eiker OL 19:34 +5:00 7:40
39 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 19:35 +5:01 7:40
40 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 19:44 +5:10 7:44
41 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 19:45 +5:11 7:44
42 Trygve Bondhus Often Tynset IF 19:49 +5:15 7:46
43 Jonas Mo OL Toten-Troll 19:50 +5:16 7:46
44 Rikard Kammerud Ringerike OL 19:57 +5:23 7:49
45 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 19:58 +5:24 7:49
46 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 20:01 +5:27 7:50
47 Vegard Myhre Kristiansand OK 20:03 +5:29 7:51
48 Fredrik Polland OK Skeidi 20:18 +5:44 7:57
48 Mads Aanes Haugen Raumar Orientering 20:18 +5:44 7:57
50 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 20:39 +6:05 8:05
51 Magnus Gjersvold Haug Freidig 20:55 +6:21 8:12
52 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 20:58 +6:24 8:13
52 Jens Didrik Berg Larvik OK 20:58 +6:24 8:13
54 Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering 20:59 +6:25 8:13
55 Anders Løset Ringerike OL 21:02 +6:28 8:14
56 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 21:06 +6:32 8:16
57 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 21:22 +6:48 8:22
58 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 21:23 +6:49 8:23
59 Bjørnar Brevik Raumar Orientering 22:03 +7:29 8:38
60 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 22:26 +7:52 8:47
61 Sander Arnevik Ringerike OL 22:49 +8:15 8:56
62 Emil Bratbak OL Tønsberg og omegn 23:04 +8:30 9:02
63 Martin Ekeli Onstad Oppsal Orientering 23:08 +8:34 9:04
64 Gard Dahlen Kongsberg OL 23:21 +8:47 9:09
65 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 23:22 +8:48 9:09
66 Daniel Midtskog Kulvik Freidig 23:44 +9:10 9:18
67 Anders Brevik Østmarka OK 23:48 +9:14 9:20
68 Sivert Seim Hamar OK 24:43 +10:09 9:41
69 Carl August Klevjer Ringerike OL 24:53 +10:19 9:45
70 Birk Gravdahl Wing OK 24:58 +10:24 9:47
71 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 25:54 +11:20 10:09
72 Jonas Solem Tronrud Eiker OL 26:28 +11:54 10:22
73 Odin Monsen OK Sør 26:54 +12:20 10:32
74 Per Einar Hellenes Andresen OK Skeidi 27:34 +13:00 10:48
75 Torbjørn Pytte Nordli Østmarka OK 28:05 +13:31 11:00
76 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 28:16 +13:42 11:05
77 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 29:07 +14:33 11:25
78 Per Ivar Reinemo Hamar OK 29:41 +15:07 11:38
Martin Borge Heir Fossum IF diskvalifisert
Alexander Skeppland Hole Nydalens SK diskvalifisert
Henrik Herø Eiker OL diskvalifisert
Ruben Forsberg Alta OL diskvalifisert
Sigurd Svaland Aas Birkenes IL diskvalifisert
Petter Markhus Verdal OK diskvalifisert
Magnus Enes Heggøy Askøy OL diskvalifisert
Petter Tobias Haugland Bettum Stokke IL diskvalifisert
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert
Emil Morgenlie Skei Nydalens SK diskvalifisert
Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK diskvalifisert
Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL diskvalifisert
Anders Haga Raumar Orientering diskvalifisert
Jostein Tandberg Nydalens SK diskvalifisert

H 16

2 640 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 16:07 6:06
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 16:32 +0:25 6:15
3 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 16:38 +0:31 6:18
4 Peter Nordbrøden Halden SK 16:48 +0:41 6:21
5 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 16:52 +0:45 6:23
6 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 16:59 +0:52 6:25
7 Amund Hoel Raumar Orientering 17:23 +1:16 6:35
8 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 17:30 +1:23 6:37
9 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 17:37 +1:30 6:40
10 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 17:46 +1:39 6:43
11 Einar Lund Kongsberg OL 17:48 +1:41 6:44
12 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 17:49 +1:42 6:44
13 Kristoffer Nygård Egersund OK 17:58 +1:51 6:48
14 Brynjar Forseth OL Trollelg 18:12 +2:05 6:53
15 Sverre Bang Støeng Hamar OK 18:19 +2:12 6:56
16 Johannes Midtbø Wing OK 18:21 +2:14 6:57
17 Trygve Heggedal Kongsberg OL 18:26 +2:19 6:58
18 Magnus Wølneberg IL Tyrving 18:28 +2:21 6:59
19 Ole Kostøl Kristiansand OK 18:40 +2:33 7:04
20 Knut Aasheim Oppsal Orientering 18:53 +2:46 7:09
21 Nils Ola Kvam Freidig 19:10 +3:03 7:15
22 Petter Norsted Kildebo Halden SK 19:12 +3:05 7:16
23 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 19:18 +3:11 7:18
24 Asbjørn Midtbø Wing OK 19:25 +3:18 7:21
25 Sondre Lorentsen OK Silsand 19:32 +3:25 7:23
26 Lars Kringlebotn Hamar OK 19:37 +3:30 7:25
27 Herman Kirste Skien OK 19:38 +3:31 7:26
28 Johannes Løvås Byåsen IL 19:58 +3:51 7:33
29 Preben Antonsen Byåsen IL 20:02 +3:55 7:35
30 Magnus Sivertsen Verdal OK 20:13 +4:06 7:39
31 Håvard Bakke Ringerike OL 20:25 +4:18 7:44
32 Sondre Damm TIF Viking 20:52 +4:45 7:54
33 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 20:56 +4:49 7:55
34 Anders Stiansen Nygaard Ås-UMB Orientering 21:08 +5:01 8:00
35 Jarle Lysnes Hedrum OL 21:11 +5:04 8:01
36 Sigurd Rønning Modum OL 21:12 +5:05 8:01
37 Åsmund Stenvik Byåsen IL 21:17 +5:10 8:03
38 Simen Solli Lind IL BUL-Tromsø 21:32 +5:25 8:09
39 Truls Sildnes Baklid Konnerud IL 21:56 +5:49 8:18
40 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 22:14 +6:07 8:25
41 William Ekberg Kongsberg OL 22:20 +6:13 8:27
42 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 22:26 +6:19 8:29
43 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 22:36 +6:29 8:33
44 Ludvig Andreas Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 23:26 +7:19 8:52
45 Toralf Grande Kongsberg OL 23:52 +7:45 9:02
46 Vegard Landsverk Skien OK 24:10 +8:03 9:09
47 Fredrik Moe Sandefjord OK 24:14 +8:07 9:10
48 Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL 27:30 +11:23 10:25
49 Martin Løvås OK Nidarøst 28:07 +12:00 10:39
50 Lars Harald Thuestad Haugesund IL Orientering 29:06 +12:59 11:01
51 Fredrik Studsrud Hisøy OK 29:18 +13:11 11:05
52 Johannes Borch IL BUL-Tromsø 29:47 +13:40 11:16
53 Sveinung Ulstein Hisøy OK 35:50 +19:43 13:34
Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL diskvalifisert
Sander Knold Sarpsborg OL diskvalifisert
Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Vegard Eek Konnerud IL diskvalifisert
Anders Nyaas Tynset IF diskvalifisert
Are Wigaard Oppsal Orientering diskvalifisert
Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg diskvalifisert
Marius Landsem Melhus Steinkjer OK diskvalifisert
Endre Høivold Kongsberg OL diskvalifisert
Helge Nikolai Helmersen Fet OL diskvalifisert
Even Lindstad Børresen Hamar OK diskvalifisert
Trygve Lægran Steinkjer OK diskvalifisert
Erik Wegner Hodt Fossum IF ikke startet
Brage Jørum Byåsen IL ikke startet
Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering ikke startet

H 14 Gjest

2 360 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Michael Svoboda Fothills Wanderers Orienteerin 16:02 6:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor