Offisiell resultatliste for Blodslitet, Norges-Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet, Norges-Cup
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 13 oktober 2012

D17-18

11 800 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frida Sandberg Säterbygdens OK 1:29:28 7:34
2 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 1:29:37 +0:09 7:35
3 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 1:29:52 +0:24 7:36
4 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 1:32:51 +3:23 7:52
5 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 1:34:37 +5:09 8:01
6 Karen Oline Kolstad Freidig 1:34:53 +5:25 8:02
7 Cecilie Friberg Klysner Dansk Orienterings-Forbund 1:35:13 +5:45 8:04
8 Mathilde Rundhaug Mo OK 1:35:16 +5:48 8:04
9 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 1:35:31 +6:03 8:05
10 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 1:35:34 +6:06 8:05
11 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 1:35:40 +6:12 8:06
12 Camilla Hengebøl Fossum IF 1:35:48 +6:20 8:07
13 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 1:36:08 +6:40 8:08
14 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 1:36:22 +6:54 8:10
15 Runa Fremstad Konnerud IL 1:37:49 +8:21 8:17
16 Linnea Adolfsson Tullinge SK 1:44:00 +14:32 8:48
17 Annika Carlberg Vallentuna-Össeby OL 1:45:37 +16:09 8:57
18 Ida Kallur OK Ravinen 1:46:08 +16:40 8:59
19 Kristin Olovsson Rehns BK 1:46:11 +16:43 8:59
20 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:46:26 +16:58 9:01
21 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 1:48:24 +18:55 9:11
22 Solveig Blindheim Lillomarka OL 1:48:29 +19:01 9:11
23 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 1:48:44 +19:16 9:12
24 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 1:51:28 +22:00 9:26
25 Gry Granstedt Halden SK 1:52:52 +23:24 9:33
26 Siri Kollerud Lillomarka OL 1:53:33 +24:05 9:37
27 Kristine Berglia Eiker OL 1:56:15 +26:47 9:51
28 Aurora Fossøy Lia IL 1:56:19 +26:51 9:51
29 Emilie Westli Andersen Løten OL 1:56:23 +26:55 9:51
30 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 1:56:28 +27:00 9:52
31 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:56:37 +27:09 9:52
32 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 2:01:14 +31:46 10:16
33 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 2:01:39 +32:11 10:18
34 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 2:07:34 +38:06 10:48
35 Aina Viena Ringerike OL 2:07:42 +38:14 10:49
36 Barbora Pijakova OK Pan Århus 2:08:48 +39:20 10:54
37 Trine D. Kihle Ringerike OL 2:09:47 +40:19 10:59
38 Thea Kleiven Ringerike OL 2:09:56 +40:28 11:00
39 Caroline Gjøtterup OK Pan Århus 2:16:16 +46:48 11:32
40 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 2:29:11 +59:43 12:38
41 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 2:45:45 +1:16:17 14:02
42 Kristine Grønlund Ringerike OL 3:04:02 +1:34:34 15:35
43 Jenny Braseth Gimle IF 3:13:47 +1:44:19 16:25
Eirin Mari Fossøy Notodden OL diskvalifisert
Camilla Bevensee OK Pan Århus brutt
Josefine Dahlstedt GoIF Tjalve brutt
Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK brutt
Emma Backlund Säterbygdens OK ikke startet
Miri Thrane Ødum Dansk Orienterings-Forbund ikke startet

D19-20

13 200 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Narum Konnerud IL 1:42:23 7:45
2 Lisa Risby OK Kåre 1:42:42 +0:18 7:46
3 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 1:43:08 +0:44 7:48
4 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:43:47 +1:23 7:51
5 Hanna Axelsson Meyerson OK Linné 1:43:56 +1:32 7:52
6 Ingjerd Myhre Järla Orientering 1:49:48 +7:24 8:19
7 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 1:52:56 +10:32 8:33
8 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 1:53:35 +11:11 8:36
9 Ita Klingenberg Dansk Orienterings-Forbund 2:00:13 +17:49 9:06
10 Marte Fallbakken Berge Løten OL 2:09:13 +26:49 9:47
11 Guro Vassend Porsgrunn OL 2:15:43 +33:19 10:16
12 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 2:22:44 +40:20 10:48
13 Linda Engen Raumar Orientering 2:46:06 +1:03:42 12:35
Silje Uhlen Maurset NTNUI brutt
Linnea Sundström OK Renen brutt
Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn brutt
Oda Wennemo Halden SK brutt
Stine Bagger Hagner Dansk Orienterings-Forbund ikke startet
Emma Klingenberg Dansk Orienterings-Forbund ikke startet
Anna Linde OK Linné ikke startet
Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn ikke startet

D21

16 500 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Bobach Dansk Orienterings-Forbund 1:56:42 7:04
2 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 1:59:50 +3:07 7:15
3 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 1:59:54 +3:12 7:16
4 Eva Jurenikova Domnarvets GoIF 2:00:00 +3:17 7:16
5 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund 2:02:30 +5:47 7:25
6 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 2:02:36 +5:54 7:25
7 Bodil Holmström Halden SK 2:04:40 +7:57 7:33
8 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 2:05:13 +8:30 7:35
9 Yvonne Gunell FSO 2:05:30 +8:47 7:36
10 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 2:14:11 +17:29 8:07
11 Therese Haare Konnerud IL 2:15:05 +18:23 8:11
12 Hanne Sandstad Freidig 2:15:20 +18:38 8:12
13 Linn Hokholt Lillomarka OL 2:23:52 +27:09 8:43
14 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 2:23:53 +27:10 8:43
15 Signe Klinting Dansk Orienterings-Forbund 2:24:44 +28:01 8:46
16 Marit Kahrs Halden SK 2:24:57 +28:14 8:47
17 Inge Skovgaard Knudsen Dansk Orienterings-Forbund 2:32:41 +35:58 9:15
18 Jennie Runesson Göteborg-Majorna OK 2:34:21 +37:39 9:21
19 Lone Brochmann Eiker OL 2:40:52 +44:09 9:44
20 Mette Hjerrild Dansk Orienterings-Forbund 2:47:07 +50:24 10:07
21 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 2:48:04 +51:21 10:11
22 Julie Bøbel Nydalens SK 2:49:50 +53:07 10:17
23 Elin Bjerva Larvik OK 2:54:09 +57:26 10:33
24 Jessica Orr Konnerud IL 2:56:10 +59:27 10:40
25 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 3:45:20 +1:48:38 13:39
Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK diskvalifisert
Ane Linde Dansk Orienterings-Forbund brutt
Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI brutt
My Westlund OK Tyr brutt
Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK ikke startet
Ingvild Bjørhei Lillomarka OL ikke startet
Mari Fasting Halden SK ikke startet
Anne Johanne Lind IL Tyrving ikke startet
Cristina Luis Nydalens SK ikke startet

H17-18

14 900 m, 78 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Borger Melsom Fossum IF 1:35:18 6:23
2 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 1:43:40 +8:21 6:57
3 William Eriksson Högåkers OK 1:43:47 +8:28 6:57
4 Björn Cederberg Vänersborgs SK 1:43:50 +8:32 6:58
5 Jonas Ressem Frol IL 1:44:04 +8:45 6:59
6 Vegard Ressem Frol IL 1:44:16 +8:58 6:59
7 Paul Sirum Frol IL 1:44:23 +9:05 7:00
8 Oskar Andrén OK Tisaren 1:44:30 +9:12 7:00
9 Nick Hann Verdal OK 1:44:39 +9:20 7:01
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:44:49 +9:31 7:02
11 Elias Öhgren OK Kåre 1:44:52 +9:34 7:02
12 Eivind Høydal Nydalens SK 1:45:00 +9:41 7:02
13 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:46:37 +11:18 7:09
14 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 1:47:21 +12:03 7:12
15 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:47:27 +12:08 7:12
16 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:47:30 +12:11 7:12
17 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:47:34 +12:15 7:13
18 Emil Granqvist OK Ravinen 1:47:49 +12:31 7:14
19 Mathias Drage Kongsberg OL 1:48:17 +12:59 7:16
20 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:48:48 +13:29 7:18
21 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:48:52 +13:34 7:18
22 Niklas Gustafsson OK Tisaren 1:48:54 +13:36 7:18
23 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 1:50:38 +15:19 7:25
24 Eivind Romberg Kvaale Skien OK 1:50:44 +15:26 7:25
25 Torjus Raa Varegg Fleridrett 1:52:02 +16:43 7:31
26 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 1:52:10 +16:51 7:31
27 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:53:43 +18:24 7:37
28 Sigurd Stenvik Byåsen IL 1:54:20 +19:01 7:40
29 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 1:54:25 +19:07 7:40
30 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 1:54:34 +19:15 7:41
31 Hallvard Haugen Fossum IF 1:54:40 +19:22 7:41
32 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 1:54:50 +19:32 7:42
33 Sebastian Agerhäll OK Tisaren 1:55:39 +20:21 7:45
34 Albin Detterfelt Linköpings OK 1:55:47 +20:29 7:46
35 Markus Holter Indre Østfold OK 1:55:50 +20:32 7:46
36 Ludvig Åhlund OK Nolaskogsarna 1:57:06 +21:47 7:51
37 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 1:57:07 +21:49 7:51
38 Lars Henrik Thon IF Sturla 1:57:08 +21:49 7:51
39 Simen Bordal Ringsaker OK 1:57:32 +22:14 7:53
40 Fredrik Ahnlén OK Hammaren 1:57:53 +22:35 7:54
41 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:58:20 +23:01 7:56
42 Johannes Okkenhaug Frol IL 1:58:21 +23:02 7:56
43 Simon Andersson OK Rodhen 1:58:22 +23:03 7:56
44 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:58:27 +23:09 7:56
45 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 1:58:59 +23:40 7:59
46 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 1:59:02 +23:43 7:59
47 Håvard Myhre Kongsberg OL 1:59:59 +24:41 8:03
48 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 2:00:38 +25:20 8:05
49 Edvin Nordheim Edvardsen Trøsken IL 2:05:23 +30:04 8:24
50 Olav Vestøl Vegårshei IL 2:08:10 +32:51 8:36
51 Anders Bergum Gjø-Vard OL 2:12:46 +37:27 8:54
52 Henrik Gjemdal Heming Orientering 2:16:42 +41:24 9:10
53 Jonatan Aronsson OK Tisaren 2:17:50 +42:32 9:15
54 Tobias Svarer OK Esbjerg 2:20:01 +44:42 9:23
55 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 2:20:41 +45:23 9:26
56 Anders Emilsson Oppsal Orientering 2:21:10 +45:52 9:28
57 Håkon Gimse Heming Orientering 2:22:10 +46:51 9:32
58 Brage Sæther Freidig 2:34:15 +58:56 10:21
59 Jens Bredde Vig IF Sturla 2:41:02 +1:05:44 10:48
60 Lars Treekrem Heming Orientering 2:41:07 +1:05:49 10:48
61 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 2:45:17 +1:09:59 11:05
62 Håkon Kindem Gimle IF 2:48:51 +1:13:33 11:19
63 Jakob Dybdal Aarhus 1900 Orientering 2:52:35 +1:17:17 11:34
64 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 3:10:34 +1:35:15 12:47
65 Tobias Solli Skien OK 3:30:56 +1:55:38 14:09
Martin Blichfelt Nielsen Aarhus 1900 Orientering diskvalifisert
Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Halvard Kværna Østmarka OK diskvalifisert
Jørgen Madslien Nydalens SK diskvalifisert
Petter Moe Sandefjord OK diskvalifisert
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering brutt
Thibaut Derenne Ås-UMB Orientering brutt
Gustav Fiskum IL Tyrving brutt
Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb brutt
Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving brutt
Thomas Schive Bækkelagets SK brutt
Ola Singsdal Gimle IF brutt
Jens Waage Gjø-Vard OL brutt
Tord E. Andersen Eiker OL ikke startet
Wilhelm Finn Eriksson Stora Tuna OK ikke startet
Erlend Fjeld Ringsaker OK ikke startet
Magne Haga Raumar Orientering ikke startet
Marius Borge Heir Fossum IF ikke startet
Johan Hoel Raumar Orientering ikke startet
Petter Reistad IL Tyrving ikke startet
Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett ikke startet
Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering ikke startet

H19-20

17 400 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn Orientering 1:52:11 6:26
2 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:52:19 +0:08 6:27
3 Fredrik Edén OK Kåre 1:52:23 +0:12 6:27
4 Emil Svensk Stora Tuna OK 1:52:30 +0:19 6:27
5 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 1:52:50 +0:39 6:29
6 Håvard Haga Raumar Orientering 1:53:10 +0:58 6:30
7 Anders Vister Raumar Orientering 1:53:15 +1:03 6:30
8 Bojan Blumenstein Halden SK 1:53:25 +1:14 6:31
9 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 1:56:23 +4:12 6:41
10 Simon Smedberg OK Skogsfalken 1:56:38 +4:27 6:42
11 Magnus Glännefors Söders SOL Tyresö 1:56:55 +4:44 6:43
12 Dag Lofthus Hamar OK 1:57:10 +4:59 6:44
13 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:58:45 +6:34 6:49
14 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:59:18 +7:07 6:51
15 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 2:03:43 +11:32 7:06
16 Emil Ahlbäck Fossum IF 2:03:50 +11:39 7:07
17 Isak Bergset NTNUI 2:05:39 +13:28 7:13
18 Johannes Narum Hamar OK 2:06:20 +14:09 7:15
19 Erik Sköld Linköpings OK 2:08:12 +16:01 7:22
20 Anton Hallor OK Tisaren 2:11:33 +19:22 7:33
21 Jonas Lundgren Linköpings OK 2:13:35 +21:23 7:40
22 Fredrik Raastad Nydalens SK 2:14:16 +22:05 7:42
23 Sindre Godager Gjø-Vard OL 2:14:21 +22:10 7:43
24 Sjur Hovi Skien OK 2:14:25 +22:14 7:43
25 Ian Lawford Malungs OK 2:15:16 +23:05 7:46
26 Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL 2:16:09 +23:58 7:49
27 Markku Elo Laitilan Jyske 2:16:20 +24:09 7:50
28 Love Berzell Attunda OK 2:20:51 +28:40 8:05
29 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 2:21:12 +29:01 8:06
30 Oskar Røen Varegg Fleridrett 2:30:12 +38:01 8:37
31 Henrik Rindom Knudsen OK Pan Århus 2:44:19 +52:07 9:26
32 Harald Kalager Asker Skiklubb 2:47:13 +55:02 9:36
33 Erik Haajanen FSO 2:49:45 +57:34 9:45
34 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 2:53:12 +1:01:01 9:57
35 Markus Hjorth OK Ravinen 3:14:36 +1:22:25 11:11
Petter Næss Bjørgul Halden SK diskvalifisert
Erik Jansson KFUM Örebro OK diskvalifisert
Simen Aamodt NTNUI brutt
Jakob Ekhard Edsen Dansk Orienterings-Forbund brutt
Giacomo Frattari OK Pan Århus brutt
Lars Hjerrild Dansk Orienterings-Forbund brutt
Johan Högstrand Markbygdens OK brutt
Rasmus Lunding Henriksen OK Pan Århus brutt
Sindre Rønning Frol IL brutt
Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet
Jakob I. Overvad OK Pan Århus ikke startet
Marius Thrane Ødum Dansk Orienterings-Forbund ikke startet

H21

24 700 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 2:25:08 5:52
2 Johan Runesson Göteborg-Majorna OK 2:30:54 +5:46 6:06
3 Fredrik Johansson IFK Lidingö SOK 2:37:23 +12:14 6:22
4 Emil Wingstedt Halden SK 2:37:37 +12:28 6:22
5 Ivar Lundanes Frol IL 2:37:57 +12:48 6:23
6 Erik Liljequist Södertälje-Nykvarn Orientering 2:38:41 +13:33 6:25
7 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 2:41:11 +16:02 6:31
8 Johan Aronsson OK Tisaren 2:42:21 +17:13 6:34
9 Tue Lassen Bækkelagets SK 2:43:33 +18:25 6:37
10 Ruslan Glebov IL Tyrving 2:46:59 +21:50 6:45
11 Fredrik Eliasson Halden SK 2:47:09 +22:00 6:46
12 Alasdair McLeod EUOC 2:47:12 +22:03 6:46
13 Rune Olsen Bækkelagets SK 2:47:28 +22:20 6:46
14 Doug Tullie EUOC 2:52:04 +26:56 6:57
15 Petter Jönsson Järla Orientering 2:54:41 +29:32 7:04
16 Øyvind Helgerud Halden SK 2:54:54 +29:45 7:04
17 Joakim Hederskog IK Hakarpspojkarna 2:55:00 +29:52 7:05
18 Vincent Coupat Halden SK 2:55:15 +30:07 7:05
19 Benjamin Anciaux Hamok 2:55:16 +30:07 7:05
20 Espen Fiskum NTNUI 2:58:14 +33:06 7:12
21 Øystein Pettersen Nydalens SK 2:59:53 +34:44 7:16
22 Thomas van der Kleij Hamok 3:00:12 +35:03 7:17
23 Anders Einum NTNUI 3:00:44 +35:35 7:19
24 Martin Vister Järla Orientering 3:02:29 +37:20 7:23
25 Dag Aalvik Nydalens SK 3:06:16 +41:07 7:32
26 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 3:07:00 +41:51 7:34
27 Duncan Coombs IL Tyrving 3:09:00 +43:52 7:39
28 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 3:11:28 +46:19 7:45
29 Mattias Karlsson Halden SK 3:13:54 +48:46 7:51
30 Mattias Andersson OK Tisaren 3:15:18 +50:09 7:54
31 David Gottfridsson Ås-UMB Orientering 3:16:20 +51:12 7:56
32 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 3:16:23 +51:14 7:57
33 Dag Steinar Ragvin Skien OK 3:18:36 +53:27 8:02
34 Jon Pedersen Halden SK 3:25:39 +1:00:30 8:19
35 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 3:25:40 +1:00:31 8:19
36 Jørgen Fiskum Frol IL 3:30:17 +1:05:08 8:30
37 Joost Talloen OMEGA 3:36:27 +1:11:19 8:45
38 Ola Lesteberg Kongsberg OL 3:53:23 +1:28:15 9:26
39 Mikhail Vinogradov Halden SK 4:01:03 +1:35:54 9:45
40 Henning Spjelkavik IL Tyrving 4:01:04 +1:35:55 9:45
41 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 4:12:40 +1:47:31 10:13
42 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 4:20:47 +1:55:38 10:33
43 Roland Pin Orienteering Tarzo - Italy 4:26:58 +2:01:50 10:48
Rasmus Djurhuus Dansk Orienterings-Forbund diskvalifisert
Luis Nogueira de la Muela Kristiansand OK diskvalifisert
Søren Bobach Halden SK brutt
Andreas Hougaard Boesen Dansk Orienterings-Forbund brutt
Bjørn Ekeberg IL Tyrving brutt
Christian Holm Hansen Aalborg OK brutt
Ivar Haugen Kristiansand OK brutt
Andreas Høye Göteborg-Majorna OK brutt
Jo Forseth Indgaard Frol IL brutt
Niklas Ingwersen Dansk Orienterings-Forbund brutt
Wojciech Kowalski IL Tyrving brutt
Lars Leiren Hauketo IF brutt
Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK brutt
Jonas Munthe Dansk Orienterings-Forbund brutt
Jonas Nordström Tullinge SK brutt
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving brutt
Anders Konring Olesen Dansk Orienterings-Forbund brutt
Albin Ridefelt OK Linné brutt
Anders Tiltnes IL Tyrving brutt
Robert V. Frenckell FSO brutt
Robert Fredriksen Notodden OL ikke startet
Rolf Jakobsson Alfta-Ösa OK ikke startet
Kleo Ketonen FSO ikke startet
Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering ikke startet
Eirik Watterdal Bækkelagets SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor