Offisiell resultatliste for NM sprint kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 2 juni 2012

D17-18 Heat 1

1 750 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 11:00 6:17
2 Camilla Hengebøl Fossum IF 11:35 +0:35 6:37
3 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 11:41 +0:41 6:40
4 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 11:42 +0:42 6:41
5 Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 11:53 +0:53 6:47
6 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 12:13 +1:13 6:58
7 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 12:34 +1:34 7:10
8 Gry Granstedt Halden SK 12:36 +1:36 7:12
9 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 12:51 +1:51 7:20
10 Ingvild Brekke Lillomarka OL 12:56 +1:56 7:23
11 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 13:11 +2:11 7:32
11 Magnhild Frydenlund IF Sturla 13:11 +2:11 7:32
13 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 13:14 +2:14 7:33
14 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 13:23 +2:23 7:38
15 Marie Wold Stavrum Frol IL 14:03 +3:03 8:01
16 Tine Elisa Kjemperud Ringerike OL 14:07 +3:07 8:04
17 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 14:09 +3:09 8:05
18 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 14:13 +3:13 8:07
19 Sofie Lillestrand Fredrikstad SK 14:20 +3:20 8:11
20 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 14:29 +3:29 8:16
21 Sigrid Bratsberg Wing OK 15:19 +4:19 8:45
22 Thea Kleiven Ringerike OL 15:22 +4:22 8:46

D17-18 Heat 2

1 740 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Rundhaug Mo OK 11:06 6:22
2 Siri Kollerud Lillomarka OL 11:45 +0:39 6:45
3 Jorunn Kvakland Freidig 11:55 +0:49 6:50
4 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 12:28 +1:22 7:09
5 Karen Oline Kolstad Freidig 12:30 +1:24 7:11
6 Synnøve Bråten Vegårshei IL 12:44 +1:38 7:19
7 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 12:57 +1:51 7:26
8 Emilie Westli Andersen Løten OL 13:01 +1:55 7:28
9 Vilde Kinneberg Raumar Orientering 13:06 +2:00 7:31
10 Aina Viena Ringerike OL 13:11 +2:05 7:34
11 Line Sundsvik Frol IL 13:31 +2:25 7:46
12 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 13:44 +2:38 7:53
13 Ingrid Nygård Notodden OL 14:02 +2:56 8:03
13 Anikken Gjerde Alnæs Raumar Orientering 14:02 +2:56 8:03
15 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 14:23 +3:17 8:15
16 Nina Marie Larsen Stavanger Orienteringsklubb 14:49 +3:43 8:30
17 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 15:04 +3:58 8:39
18 Andrea Vindal Wing OK 15:52 +4:46 9:07
19 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 20:13 +9:07 11:37
Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

D17-18 Heat 3

1 790 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 11:46 6:34
2 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 12:00 +0:14 6:42
3 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 12:12 +0:26 6:48
4 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 12:13 +0:27 6:49
5 Kristine Berglia Eiker OL 12:17 +0:31 6:51
6 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 12:43 +0:57 7:06
7 Aurora Fossøy Lia IL 13:31 +1:45 7:33
8 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 13:32 +1:46 7:33
9 Solveig Blindheim Lillomarka OL 13:33 +1:47 7:34
10 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 13:38 +1:52 7:36
11 Kristine Grønlund Ringerike OL 13:39 +1:53 7:37
12 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 13:54 +2:08 7:45
13 Astrid Lægran Steinkjer OK 13:55 +2:09 7:46
14 Torill Brekken Ganddal IL 14:17 +2:31 7:58
15 Viktoria Maria Gundersen Hedrum OL 14:55 +3:09 8:20
16 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 14:58 +3:12 8:21
17 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 15:06 +3:20 8:26
18 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 15:13 +3:27 8:30
19 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 16:43 +4:57 9:20
20 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 17:32 +5:46 9:47
Trine Markvardsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

D19-20 Heat 1

1 750 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 10:23 5:56
2 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 11:03 +0:40 6:18
3 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 11:05 +0:42 6:20
4 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 11:14 +0:51 6:25
5 Oda Wennemo Halden SK 11:25 +1:02 6:31
6 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 11:55 +1:32 6:48
7 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 11:56 +1:33 6:49
8 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 12:03 +1:40 6:53
9 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 12:06 +1:43 6:54
10 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 12:40 +2:17 7:14
11 Marte Fallbakken Berge Løten OL 12:43 +2:20 7:16
12 Marie Styrvold Porsgrunn OL 12:57 +2:34 7:24
13 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 13:06 +2:43 7:29
14 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 13:20 +2:57 7:37
15 Rannveig Jørgensen Frol IL 14:07 +3:44 8:04
16 Eirin Haugen Eiker OL 14:34 +4:11 8:19
17 Katharina Rogstad NTNUI 15:09 +4:46 8:39

D19-20 Heat 2

1 740 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 10:53 6:15
2 Gunhild Rogne Halland NTNUI 11:33 +0:40 6:38
2 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 11:33 +0:40 6:38
2 Marte Narum Konnerud IL 11:33 +0:40 6:38
5 Guro Vassend Porsgrunn OL 12:15 +1:22 7:02
5 Synne Baklid Konnerud IL 12:15 +1:22 7:02
7 Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL 12:16 +1:23 7:02
8 Julie Størmer Fossum IF 12:34 +1:41 7:13
9 Eli Marita Forseth OL Trollelg 12:35 +1:42 7:13
10 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 12:50 +1:57 7:22
11 Lise Smedberg Eiker OL 14:22 +3:29 8:15
12 Guro Elisabeth Kolstad Halden SK 14:39 +3:46 8:25

D21 Heat 1

2 310 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 13:26 5:48
2 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 13:46 +0:20 5:57
3 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:51 +0:25 5:59
4 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:54 +0:28 6:01
5 Mari Fasting Halden SK 14:29 +1:03 6:16
6 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 14:35 +1:09 6:18
7 Gøril Rønning Sund Frol IL 14:49 +1:23 6:24
8 Lene Godager Bækkelagets SK 14:51 +1:25 6:25
9 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 15:02 +1:36 6:30
10 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 15:03 +1:37 6:30
11 Kristin Löfgren OK Kolmården 15:10 +1:44 6:33
12 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 15:25 +1:59 6:40
13 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 15:38 +2:12 6:46
13 Marit Kahrs Halden SK 15:38 +2:12 6:46
15 Therese Haare Konnerud IL 15:50 +2:24 6:51
16 Sara Profors Frol IL 15:53 +2:27 6:52
17 Mathilde Korvald Skaare NTNUI 16:15 +2:49 7:02
18 Christina Maria Kasin Kongsberg OL 16:54 +3:28 7:18
19 Nina Smestad Løten OL 17:37 +4:11 7:37
20 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 17:48 +4:22 7:42
21 Ida Brænden Raumar Orientering 17:55 +4:29 7:45
22 Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 18:16 +4:50 7:54
22 Marit Vala NTNUI 18:16 +4:50 7:54
24 Marianne Mellbye Larsen Asker Skiklubb 20:06 +6:40 8:42

D21 Heat 2

2 340 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Ulvestad NTNUI 14:34 6:13
2 Bodil Holmström Halden SK 14:54 +0:20 6:22
3 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 14:55 +0:21 6:22
4 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 14:56 +0:22 6:22
5 Iliana Shandurkova Halden SK 15:11 +0:37 6:29
6 Fanny Welle-Strand Horn Heming Orientering 15:24 +0:50 6:34
7 Anne Johanne Lind IL Tyrving 15:36 +1:02 6:40
8 Lone Brochmann Eiker OL 15:39 +1:05 6:41
9 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 15:46 +1:12 6:44
10 Tone E Lye IL Tyrving 15:55 +1:21 6:48
11 Anette Baklid Konnerud IL 16:10 +1:36 6:54
12 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 16:29 +1:55 7:02
13 Ingunn Fristad Halden SK 16:35 +2:01 7:05
14 Andrea Koch Bækkelagets SK 16:48 +2:14 7:10
15 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 16:59 +2:25 7:15
16 Linn Hokholt Lillomarka OL 17:14 +2:40 7:21
17 Isa Mari Sandstad Frol IL 17:34 +3:00 7:30
18 Emily Benham Hadeland OL 17:35 +3:01 7:30
19 Britt Ingunn Nydal NTNUI 18:14 +3:40 7:47
20 Jessica Orr Konnerud IL 18:26 +3:52 7:52
21 Kine Sofie Sandstad Frol IL 18:28 +3:54 7:53
22 Silje Kristiansen Kristiansand OK 24:02 +9:28 10:16
Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb diskvalifisert

H17-18 Heat 1

2 430 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Sirum Frol IL 14:25 5:55
2 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 14:32 +0:07 5:58
3 Andreas Sølberg OL Trollelg 14:50 +0:25 6:06
4 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 14:56 +0:31 6:08
5 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 14:58 +0:33 6:09
6 Magne Haga Raumar Orientering 15:02 +0:37 6:11
7 Vegard Ressem Frol IL 15:14 +0:49 6:16
8 Vetle Christiansen Raumar Orientering 15:30 +1:05 6:22
9 Hallvard Haugen Fossum IF 15:31 +1:06 6:23
10 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 15:38 +1:13 6:26
11 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 15:51 +1:26 6:31
12 Marius Borge Heir Fossum IF 15:59 +1:34 6:34
13 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 16:01 +1:36 6:35
14 Markus Holter Indre Østfold OK 16:04 +1:39 6:36
15 Lars Skantze IL Tyrving 16:17 +1:52 6:42
16 Mathias Drage Kongsberg OL 16:20 +1:55 6:43
17 Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett 16:22 +1:57 6:44
18 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 16:29 +2:04 6:46
19 Mads Bratland Claussen Fana IL 16:31 +2:06 6:47
20 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 16:37 +2:12 6:50
21 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 16:57 +2:32 6:58
22 Lars Henrik Thon IF Sturla 17:00 +2:35 6:59
23 Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 17:12 +2:47 7:04
24 Lars Treekrem Ås-UMB Orientering 17:35 +3:10 7:14
25 Geir Inge Keiserås IL Leik 17:36 +3:11 7:14
26 Giordano Slanzi Røyken OL 17:58 +3:33 7:23
27 Jens Waage Gjø-Vard OL 18:28 +4:03 7:35
28 Lars Bredalen Nittedal OL 19:07 +4:42 7:52
29 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 19:44 +5:19 8:07
30 Mattis Holt Freidig 20:14 +5:49 8:19
Henrik Gjemdal Heming Orientering diskvalifisert
Magne Jutulstad Bækkelagets SK diskvalifisert

H17-18 Heat 2

2 510 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Nilsen Vegårshei IL 14:29 5:46
2 Eivind Høydal Nydalens SK 14:40 +0:11 5:50
3 Johan Hoel Raumar Orientering 14:42 +0:13 5:51
4 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 15:00 +0:31 5:58
5 Sigurd Stenvik Byåsen IL 15:05 +0:36 6:00
6 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 15:11 +0:42 6:02
7 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 15:23 +0:54 6:07
8 Sindre Sandven Kongsberg OL 15:36 +1:07 6:12
9 Johannes Okkenhaug Frol IL 15:44 +1:15 6:16
10 Thomas Schive Bækkelagets SK 15:50 +1:21 6:18
11 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 16:06 +1:37 6:24
12 Tord Haflan Nydalens SK 16:07 +1:38 6:25
13 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 16:10 +1:41 6:26
14 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 16:13 +1:44 6:27
15 Anders Bergum Gjø-Vard OL 16:23 +1:54 6:31
16 Håkon Kindem Gimle IF 16:39 +2:10 6:38
16 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 16:39 +2:10 6:38
18 Anders Emilsson Oppsal Orientering 17:03 +2:34 6:47
19 Olav Vestøl Vegårshei IL 17:16 +2:47 6:52
20 Ola Keiserås IL Leik 18:12 +3:43 7:15
21 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 18:20 +3:51 7:18
22 Andreas Moan Fossum IF 18:36 +4:07 7:24
23 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 18:37 +4:08 7:25
24 Ingebrigt Eid IL Leik 18:44 +4:15 7:27
25 Tobias Solli Skien OK 18:48 +4:19 7:29
26 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 20:03 +5:34 7:59
27 Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering 24:35 +10:06 9:47
28 Thor Underthun Skien OK 28:54 +14:25 11:30
Simen Bordal Ringsaker OK diskvalifisert
Simen Eid Nielsen Nydalens SK diskvalifisert

H17-18 Heat 3

2 440 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Borger Melsom Fossum IF 13:15 5:25
2 Morten Bujordet Kristiansand OK 13:50 +0:35 5:40
3 Sigur Heggedal Kongsberg OL 13:52 +0:37 5:40
4 Gustav Fiskum IL Tyrving 14:05 +0:50 5:46
5 Brage Sæther Freidig 14:14 +0:59 5:50
6 Jonas Ressem Frol IL 14:22 +1:07 5:53
7 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 14:26 +1:11 5:54
7 Gaute Friestad Kristiansand OK 14:26 +1:11 5:54
9 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 14:30 +1:15 5:56
10 Thorstein Wang Lillomarka OL 14:43 +1:28 6:01
11 Tord Bjørnsen IL Express 14:58 +1:43 6:08
12 Håkon Selmer Freidig 15:00 +1:45 6:08
13 Ove Baardsgaard OL Trollelg 15:01 +1:46 6:09
14 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 15:02 +1:47 6:09
15 Øystein Storsveen Løten OL 15:09 +1:54 6:12
16 Håvard Myhre Kongsberg OL 15:26 +2:11 6:19
17 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 15:27 +2:12 6:19
18 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 15:51 +2:36 6:29
19 Erlend Fjeld Ringsaker OK 16:05 +2:50 6:35
19 Asbjørn Olsen Løten OL 16:05 +2:50 6:35
21 Anders Felde Olaussen Halden SK 16:06 +2:51 6:35
22 Johannes Svendsen OL Trollelg 16:31 +3:16 6:46
23 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 16:32 +3:17 6:46
24 Håkon Gimse Heming Orientering 16:33 +3:18 6:46
25 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 16:38 +3:23 6:49
26 Jørgen Elisenberg Hamar OK 17:14 +3:59 7:03
27 Jørgen Madslien Nydalens SK 17:18 +4:03 7:05
28 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 17:27 +4:12 7:09
29 Petter Moe Sandefjord OK 17:29 +4:14 7:09
30 Jørund Vala Oppsal Orientering 17:57 +4:42 7:21
31 Kristian Øien OL Trollelg 18:27 +5:12 7:33
32 Toralf Foss Vaaland Hamar OK 20:49 +7:34 8:31

H19-20 Heat 1

2 430 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 13:33 5:34
2 Carl Petter Lyngen Frol IL 13:48 +0:15 5:40
3 Petter Næss Bjørgul Halden SK 14:08 +0:35 5:48
4 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:15 +0:42 5:51
5 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 14:18 +0:45 5:53
6 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 14:24 +0:51 5:55
7 Oskar Røen Varegg Fleridrett 14:34 +1:01 5:59
8 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 15:03 +1:30 6:11
9 Sindre Johannessen Freidig 15:12 +1:39 6:15
10 Vegard Ølstad Gjø-Vard OL 15:25 +1:52 6:20
11 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 15:28 +1:55 6:21
12 Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL 16:20 +2:47 6:43
13 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 17:11 +3:38 7:04
14 Sindre Sæther Freidig 17:17 +3:44 7:06
15 Håkon Sandven Fana IL 18:38 +5:05 7:40
16 Vemund Rønneberg Røyken OL 21:32 +7:59 8:51
17 Severin Berglia Eiker OL 48:09 +34:36 19:48
Sindre Godager Gjø-Vard OL diskvalifisert

H19-20_Heat 2

2 510 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:14 5:16
2 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 13:35 +0:21 5:24
3 Sindre Rønning Frol IL 14:03 +0:49 5:35
4 Espen Sundsvik Frol IL 14:06 +0:52 5:37
5 Anders Vister Raumar Orientering 14:10 +0:56 5:38
6 Fredrik Raastad Nydalens SK 14:16 +1:02 5:41
7 Simen Aamodt NTNUI 14:49 +1:35 5:54
8 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 15:06 +1:52 6:00
9 Erlend Nydal Asker Skiklubb 15:15 +2:01 6:04
10 Sjur Hovi Skien OK 15:18 +2:04 6:05
11 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 15:23 +2:09 6:07
12 Johannes Hov Høydal Fossum IF 15:31 +2:17 6:10
13 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 16:53 +3:39 6:43
14 Anders Treekrem Ås-UMB Orientering 16:56 +3:42 6:44
15 Håkon Njåstein IL Tyrving 17:13 +3:59 6:51
16 Erlend Raastad Skien OK 17:52 +4:38 7:07
Adrian Opheim Måren OK diskvalifisert
Dag Lofthus Hamar OK diskvalifisert
Håvard Haga Raumar Orientering diskvalifisert

H21 Heat 1

2 610 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 13:12 5:03
2 Lars Skjeset Frol IL 13:38 +0:26 5:13
3 Mattias Karlsson Halden SK 13:41 +0:29 5:14
4 Marcus Millegård Halden SK 14:00 +0:48 5:21
5 Vegard Danielsen Kristiansand OK 14:03 +0:51 5:22
6 Vegard Brun Saga NTNUI 14:04 +0:52 5:23
6 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 14:04 +0:52 5:23
8 Martin Vister Indre Østfold OK 14:07 +0:55 5:24
9 Anders Nordberg Skien OK 14:11 +0:59 5:26
10 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 14:16 +1:04 5:27
11 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 14:17 +1:05 5:28
12 Bjørn Eriksen Halden SK 14:25 +1:13 5:31
13 Vegard Ruttenborg NTNUI 14:30 +1:18 5:33
14 David Gottfridsson Lillomarka OL 14:33 +1:21 5:34
15 Olav Johannes Deelstra NTNUI 14:37 +1:25 5:36
16 Terje Maroni Byåsen IL 14:59 +1:47 5:44
17 Hans Petter Mathisen NTNUI 15:08 +1:56 5:47
18 Jakub Kamenický Kristiansand OK 15:10 +1:58 5:48
19 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 15:31 +2:19 5:56
20 Felix Haller Halden SK 15:36 +2:24 5:58
21 Halvor Eid Nielsen NTNUI 15:56 +2:44 6:06
22 Ola Berger Wing OK 16:00 +2:48 6:07
23 Geir Hoff IL Tyrving 16:06 +2:54 6:10
24 Mathias Nipen IL Tyrving 16:08 +2:56 6:10
25 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 16:12 +3:00 6:12
26 Magnus Johansson Kristiansand OK 16:22 +3:10 6:16
27 Mats Dahlén Kristiansand OK 16:37 +3:25 6:21
28 Lacho Iliev Halden SK 16:52 +3:40 6:27
29 Paul Torvund Østmarka OK 18:48 +5:36 7:12
30 Per Wiréhn Byåsen IL 19:38 +6:26 7:31
Martin Hoset NTNUI diskvalifisert

H21 Heat 2

2 640 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 13:31 5:07
2 Jo Forseth Indgaard Frol IL 13:39 +0:08 5:10
3 Magne Dæhli Halden SK 13:46 +0:15 5:12
4 Andreas Høye Fredrikstad SK 13:55 +0:24 5:16
5 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 14:07 +0:36 5:20
6 Holger Hott Kristiansand OK 14:12 +0:41 5:22
7 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 14:26 +0:55 5:28
8 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 14:28 +0:57 5:28
8 Eirik Rustad Raumar Orientering 14:28 +0:57 5:28
10 Espen Fiskum NTNUI 14:37 +1:06 5:32
11 Ragnar Tonjer Nydalens SK 14:45 +1:14 5:35
12 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 14:46 +1:15 5:35
13 Anders Einum NTNUI 14:49 +1:18 5:36
14 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 14:52 +1:21 5:37
15 Morten Severin Saue IL Tyrving 15:09 +1:38 5:44
16 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 15:24 +1:53 5:50
17 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 15:26 +1:55 5:50
18 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 15:30 +1:59 5:52
19 Christian F Schive Halden SK 15:41 +2:10 5:56
20 Jostein Nørbech IL Tyrving 15:42 +2:11 5:56
21 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 15:43 +2:12 5:57
22 Mikal Brastad Larsen Kristiansand OK 15:48 +2:17 5:59
23 Vit Braveny Kristiansand OK 15:53 +2:22 6:00
24 Jan Andreas Edstrøm Lillomarka OL 15:54 +2:23 6:01
25 Andreas Magerøy Frol IL 16:00 +2:29 6:03
26 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 16:17 +2:46 6:10
27 Kim André Sveen Hadeland OL 16:27 +2:56 6:13
28 Alf Johan Lima Ganddal IL 18:58 +5:27 7:11
29 Adam Braveny NTNUI 19:13 +5:42 7:16
Dag Aalvik Nydalens SK diskvalifisert

H21 Heat 3

2 620 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Wingstedt Halden SK 13:08 5:00
2 Audun Weltzien IL Tyrving 13:14 +0:06 5:03
3 Stig Alvestad Ganddal IL 13:21 +0:13 5:05
4 Tue Lassen Bækkelagets SK 13:33 +0:25 5:10
5 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 13:37 +0:29 5:11
6 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 14:00 +0:52 5:20
7 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 14:07 +0:59 5:23
8 Ove Sætra Asker Skiklubb 14:23 +1:15 5:29
9 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 14:25 +1:17 5:30
9 Øyvind Watterdal Hadeland OL 14:25 +1:17 5:30
11 Espen Weltzien IL Tyrving 14:27 +1:19 5:30
12 Øyvind Lund Raumar Orientering 14:35 +1:27 5:33
13 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 14:41 +1:33 5:36
14 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 14:42 +1:34 5:36
15 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 14:53 +1:45 5:40
16 Kristian Stenerud NTNUI 15:02 +1:54 5:44
17 Jørgen Fiskum Frol IL 15:13 +2:05 5:48
18 Stig Dalsøren Kristiansand OK 15:19 +2:11 5:50
19 Fredrik Steinsvik NTNUI 15:33 +2:25 5:56
20 Ivar Haugen Kristiansand OK 15:48 +2:40 6:01
21 Joakim Prestmo Bækkelagets SK 17:27 +4:19 6:39
22 Morten Sundli Ganddal IL 17:31 +4:23 6:41
23 Sondre Sande Gullord NTNUI 17:36 +4:28 6:43
24 Kyongsa Ri Bækkelagets SK 17:49 +4:41 6:48
25 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 18:37 +5:29 7:06
26 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 19:49 +6:41 7:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor