Offisiell resultatliste for O-karusell, klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell, klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 31 mai 2012

C-åpen

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Raymond B. Pettersen Ålgård Orientering 18:44 8:55
2 Helen Solheim Volden Ålgård Orientering 31:48 +13:04 15:08
3 Julie Helland Ålgård Orientering 36:48 +18:04 17:31

D 10-12

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Oftedal Ålgård Orientering 33:20 15:52

D 13-16

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Hodnefjell Ålgård Orientering 1:21:00 38:34

D 17-

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 28:24 9:28
2 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 33:46 +5:22 11:15
3 Ane Oftedal Ålgård Orientering 38:18 +9:54 12:46
4 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 39:29 +11:05 13:09

D 40-

3 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Lomeland Ålgård Orientering 41:29 13:49
2 Kirsten Carlsen Ålgård Orientering 1:08:41 +27:12 22:53
3 Solveig Mæland Ålgård Orientering 1:16:05 +34:36 25:21

H 10-12

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tormod Michaelsen Ålgård Orientering 18:28 8:47
Simon Vestvik Edland Ålgård Orientering diskvalifisert

H 13-16

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nevland Ålgård Orientering 13:36 6:28
2 Joar Fuglestad Ålgård Orientering 16:20 +2:44 7:46
3 Emil Bakkejord Hanssen Ålgård Orientering 26:27 +12:51 12:35
4 Anders Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 29:08 +15:32 13:52

H 17-

4 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 33:43 7:29
2 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 36:56 +3:13 8:12
3 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 37:42 +3:59 8:22
4 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 39:07 +5:24 8:41
5 Terje Michaelsen Ålgård Orientering 41:14 +7:31 9:09
6 Jan Einar Øvremo Ålgård Orientering 42:23 +8:40 9:25
7 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 43:49 +10:06 9:44
8 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 51:52 +18:09 11:31
9 Torbjørn Fuglestad Ålgård Orientering 59:32 +25:49 13:13
10 Øystein Fuglestad Ålgård Orientering 1:00:55 +27:12 13:32
Thomas Eikum Ålgård Orientering diskvalifisert
Knut Taugbøl Ålgård Orientering diskvalifisert

H 50-

3 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harry Breiland Ålgård Orientering 28:13 9:24
2 Sveinung Tveit Ålgård Orientering 41:30 +13:17 13:50
3 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 45:00 +16:47 15:00
4 Lars Ernst Ravndal Ålgård Orientering 53:39 +25:26 17:53
5 Magne Mæland Ålgård Orientering 1:31:27 +1:03:14 30:29

Ny

1 600 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Kari Marie Hanssen Ålgård Orientering 22:31 +4:37 14:04
0 Jasper Herredsvela Ålgård Orientering 17:25 10:53
0 Siri Håland Ålgård Orientering 21:01 +3:07 13:08
0 Helle Idsøe Ålgård Orientering 30:09 +12:15 18:50
0 Marie Kyllingstad Ålgård Orientering 27:37 +9:43 17:15
0 Elvira Maudal Ålgård Orientering 34:35 +16:41 21:36
0 Even Myrheim Ålgård Orientering 23:24 +5:30 14:37
0 Gina Myrheim Ålgård Orientering 24:38 +6:44 15:23
0 Ingrid Skjæveland Ålgård Orientering 14:04 8:47
0 Ada Stokkeland Ålgård Orientering 20:20 +2:26 12:42
0 Henrik Svensen Ålgård Orientering 19:23 +1:29 12:06
0 Isak Søderholm Ålgård Orientering 21:00 +3:06 13:07
0 Cato Bore Ålgård Orientering 17:54 11:11
0 Elisa Vestvik Edland Ålgård Orientering 29:52 +11:58 18:40
0 Roald Eikeland Ålgård Orientering 30:01 +12:07 18:45
0 Sara Eikeland Ålgård Orientering 29:31 +11:37 18:26
0 Inger Frøvik Ålgård Orientering 30:05 +12:11 18:48
0 Olav Frøvik Ålgård Orientering 12:27 7:46
0 Torbjørn Frøvik Ålgård Orientering 18:36 +0:42 11:37
0 Mari Nødtvedt Gilje Ålgård Orientering 27:35 +9:41 17:14
0 Elise-Marie B. Hanssen Ålgård Orientering 22:26 +4:32 14:01
0 Håkon Ommedal Helland Ålgård Orientering 27:26 +9:32 17:08
0 Synne Helland Ålgård Orientering 22:50 +4:56 14:16
0 Vetle Idland Ålgård Orientering 19:59 +2:05 12:29
0 Vilde Idland Ålgård Orientering 15:53 9:55
0 Mari Maudal Ålgård Orientering 29:59 +12:05 18:44
0 Arthur Michaelsen Ålgård Orientering 13:45 8:35
0 Oddvar Michaelsen Ålgård Orientering 14:05 8:48
0 Ane Nevland Ålgård Orientering 17:18 10:48
0 Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 22:00 +4:06 13:45
0 Alida Oftedal Ålgård Orientering 23:57 +6:03 14:58
0 Rikke Pettersen Ålgård Orientering 22:39 +4:45 14:09
0 Martin Ravndal Ålgård Orientering 27:24 +9:30 17:07
0 Samuel Stokkeland Ålgård Orientering 20:20 +2:26 12:42
0 Oline Urstad Ålgård Orientering 26:40 +8:46 16:40
0 Viktoria Vølstad Ålgård Orientering 23:32 +5:38 14:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor