Offisiell resultatliste for Harry Lagert Nattcup, Løp nr 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagert Nattcup, Løp nr 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 10 oktober 2012

A - Legendar

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 24:13
2 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 25:31 +1:18
3 Matthew Speake Lillomarka OL 26:32 +2:19
4 Dag Aalvik Nydalens SK 26:43 +2:30
5 Håvard Haga Raumar Orientering 27:06 +2:53
6 Øystein Pettersen Nydalens SK 27:45 +3:32
7 Emil Ahlbeck Fossum IF 28:37 +4:24
7 Per Øyvind Stene Nydalens SK 28:37 +4:24
9 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 28:55 +4:42
10 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 29:01 +4:48
11 Ivar Haugen Kristiansand OK 29:21 +5:08
12 Sindre Rønning Frol IL 29:48 +5:35
13 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 30:09 +5:56
14 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 30:22 +6:09
15 Sindre Fjogstad Oppsal Orientering 31:07 +6:54
16 Esten Koren Nydalens SK 31:40 +7:27
17 Dag Lofthus Hamar OK 32:34 +8:21
18 Ragnar Tonjer Nydalens SK 32:55 +8:42
19 Benjamin Anciaux Hamok 34:02 +9:49
20 Jørgen Eriksen Nydalens SK 34:56 +10:43
21 Yngve Skogstad Frol IL 35:27 +11:14
22 Rune Rystad Nydalens SK 35:46 +11:33
23 Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb 37:13 +13:00
24 Martin Jullum Halden SK 39:05 +14:52
25 Joost Talloen OMEGA 42:01 +17:48
26 Thomas van der Kleij Hamok 54:02 +29:49
Jonas Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet
Kenneth Buch Halden SK ikke startet
Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL ikke startet
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving ikke startet
Jostein Nørbech IL Tyrving ikke startet
Øystein Sørensen Nydalens SK ikke startet

B - Ola og Kari

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 25:54
2 Olav Eide OSI Orientering 28:45 +2:51
3 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 29:10 +3:16
4 Thomas Jakobsen Sørbråten IL 29:35 +3:41
5 Elias Mølnvik Fossum IF 30:41 +4:47
6 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 31:05 +5:11
7 Christian Vogelsang Fossum IF 32:31 +6:37
8 Neil Marston Nydalens SK 33:10 +7:16
9 Lars-Christian Unger Nydalens SK 33:20 +7:26
10 Stian Grann Fossum IF 33:58 +8:04
11 Petter Kaarby Nydalens SK 34:49 +8:55
12 Knut Landstad Nydalens SK 35:06 +9:12
13 Svein Nygård Lillomarka OL 35:16 +9:22
14 Henning Spjelkavik IL Tyrving 35:42 +9:48
15 Olai Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 35:48 +9:54
16 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 37:29 +11:35
17 Hallvard Koren OK Moss 38:41 +12:47
18 Ivar Mønvik Fossum IF 41:39 +15:45
19 Lars Krüger Nydalens SK 41:40 +15:46
Mathias Nipen IL Tyrving ikke startet
Halvor Saunes Nydalens SK ikke startet

C - Lokal

73 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peder Natvig IL Koll 30:57
2 Geir Ottar Kvernstuen Team Halaas 31:21 +0:24
3 Janne Kempas Hiisirasti 31:23 +0:26
4 Torstein Hole Nydalens SK 31:33 +0:36
5 Terje Mathisen Statoil Oslo BIL 31:48 +0:51
6 Einar Lunøe Nydalens SK 32:12 +1:15
7 Per Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 33:25 +2:28
8 Einar Melsom Fossum IF 33:51 +2:54
9 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 34:18 +3:21
10 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 34:35 +3:38
11 Trond Lund IL Tyrving 34:36 +3:39
12 Bjørn Hauge Fet OL 34:44 +3:47
13 Bent Ove Barmoen Rinden Oslostudentenes IK 35:00 +4:03
14 Knut Aalde Nydalens SK 35:01 +4:04
15 Jon Iver Bakken Nydalens SK 35:07 +4:10
16 Hallvard Fjær Lillomarka OL 35:26 +4:29
17 Elias Jonsson Nydalens SK 35:42 +4:45
18 Stein Blomseth Vålerengens IF 36:04 +5:07
19 Maria Jonsson Nydalens SK 36:22 +5:25
20 Tilla Farnes Hennum Lierbygda OL 36:39 +5:42
21 Steinar Kvaale IL Tyrving 37:06 +6:09
22 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 37:19 +6:22
23 Morten K. Moe Fet OL 37:24 +6:27
24 Henriette Smeby Nydalens SK 37:39 +6:42
25 Geir O. Rønning Nydalens SK 37:44 +6:47
26 Marita Weierud Røyken OL 37:53 +6:56
27 Lars Hjermstad Fossum IF 37:57 +7:00
28 Øyvind Haugland Oslostudentenes IK 38:15 +7:18
29 Kjell Blomseth Ås-UMB Orientering 38:45 +7:48
30 Elias Wiklund Nydalens SK 38:52 +7:55
31 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 38:54 +7:57
32 Martin Granly Lillomarka OL 39:27 +8:30
33 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 39:33 +8:36
34 Silje Arntzen Lierbygda OL 39:48 +8:51
35 Espen Lunøe Nydalens SK 40:23 +9:26
36 Per Ola Ulseth Nydalens SK 40:39 +9:42
37 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 40:45 +9:48
38 Erik Rosenvold E By 40:55 +9:58
39 Dag Haugland Østmarka OK 41:12 +10:15
40 Fredrik Dahlberg Cicero Consulting BIL 41:42 +10:45
41 Jon Ivar Juvik Vålerengens IF 42:09 +11:12
42 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 42:15 +11:18
43 Pål Ingierd Nydalens SK 42:29 +11:32
44 Morten Rannem Fossum IF 42:47 +11:50
45 Andreas Erichsen Nydalens SK 43:06 +12:09
46 Mads Lillevold Ås-UMB Orientering 44:00 +13:03
47 Audun Bjerknes Hauketo IF 44:13 +13:16
48 Egil Rundberget Nydalens SK 44:31 +13:34
49 Hallvar Gisnås Nydalens SK 44:51 +13:54
50 Terje Melsom Fossum IF 45:05 +14:08
51 Rudi B Olsen Lillomarka OL 45:10 +14:13
52 Per Sandberg Nydalens SK 45:14 +14:17
53 John Eivind Presterud Fet OL 45:30 +14:33
54 Elin Krogstad Lillomarka OL 45:46 +14:49
55 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 46:48 +15:51
56 Linda Hanssen Østmarka OK 46:52 +15:55
57 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 48:33 +17:36
58 Ørjan Jensen Kristiansand OK 49:13 +18:16
59 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 49:55 +18:58
60 Kristin Brekke Lillomarka OL 50:14 +19:17
61 Øyvind Grandum IL GeoForm 51:30 +20:33
62 Ragnhild Marie Holen Østmarka OK 55:29 +24:32
63 Jon Fredriksen Hauketo IF 57:48 +26:51
64 Øyvind Gjære Cicero Consulting BIL 1:08:21 +37:24
Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert
Maria Brodin Fossum IF diskvalifisert
Arne Fossheim IF Sturla diskvalifisert
Endre Hallan Lillomarka OL diskvalifisert
Pär Johansson NOTEAM diskvalifisert
Ove Martinsen Hauketo IF diskvalifisert
Inge Ramberg Østmarka OK diskvalifisert
Dorothea Schulze Nydalens SK diskvalifisert
Øystein Kildahl Østmarka OK brutt
Even Angell-Petersen Nydalens SK ikke startet
Åse Bergan Nydalens SK ikke startet
Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK ikke startet
Erling Hjermstad Fossum IF ikke startet
Øyvind Hjermstad Fossum IF ikke startet
Carl-Erik Kopseng Cicero Consulting BIL ikke startet
Espen Hegstad Krüger Nydalens SK ikke startet
Cristina Luis Nydalens SK ikke startet
Sam Lunøe Nydalens SK ikke startet
Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering ikke startet
Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Stina Sandberg Nydalens SK ikke startet
Anita Sælevik Haugesund IL Orientering ikke startet
Marius Myhre Sælevik Haugesund IL Orientering ikke startet
Eskil Åsmul OL Trollelg ikke startet

R - Rekrutt

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sander Arntzen Lierbygda OL 16:16
2 Lukas Liland Nydalens SK 17:55 +1:39
3 Magnus Ramberg Østmarka OK 19:23 +3:07
4 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 19:46 +3:30
5 Sigurd Dyrstad Nydalens SK 20:32 +4:16
6 Maria Olsbø Østmarka OK 21:30 +5:14
7 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 25:00 +8:44
8 Maiken Sandberg Nydalens SK 25:42 +9:26
9 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 25:59 +9:43
10 Nora Graffer Østmarka OK 26:02 +9:46
11 Isak Jonsson Nydalens SK 27:45 +11:29
12 Bjørn Gulheim Kolbotn og Skimt OL 29:26 +13:10
13 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 32:35 +16:19
14 Gaute Bergan Nydalens SK 33:50 +17:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor