Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-idol

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 16 september 2012

D16

5 220 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 43:53 8:24
2 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 44:26 +0:33 8:30
3 Gina Mølnvik Freidig 44:28 +0:34 8:31
4 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 44:28 +0:35 8:31
5 Frida Sæther Freidig 44:44 +0:51 8:34
6 Ingvild Torgersen Halden SK 44:55 +1:02 8:36
7 Julie Hjortland Larvik Ok 46:08 +2:14 8:50
8 Karoline Haug Hamar OK 46:59 +3:06 9:00
9 Tonje Vassend Porsgrunn OL 47:00 +3:06 9:00
10 Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 47:02 +3:09 9:00
11 Ingunn Egeberg Vári If Sturla 47:20 +3:26 9:04
12 Evine Westli Andersen Løten OL 47:27 +3:34 9:05
13 Karen Bjergaard Nydalens SK 47:31 +3:38 9:06
14 Nina Asheim Birkeland Halden SK 48:59 +5:05 9:23
15 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 49:37 +5:44 9:30
16 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 51:10 +7:16 9:48
17 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-blink Orientering 51:12 +7:18 9:48
18 Ingvild Wang Lillomarka OL 53:14 +9:20 10:11
19 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 54:37 +10:44 10:27
20 Kristine Ausen Porsgrunn OL 54:45 +10:52 10:29
21 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 55:40 +11:47 10:39
22 Sigrid Merete Moen Pedersli Ol Trollelg 57:32 +13:39 11:01
23 Nora Hui Andersen Hamar OK 1:07:34 +23:40 12:56
24 Kristiane E. Ottesen Varegg Fleridrett 2:03:28 +1:19:35 23:39

H16

6 880 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olai Stensland Lillevold Ås-Umb Orientering 48:44 7:05
2 Erland Kvisle Asker Skiklubb 49:05 +0:21 7:08
3 Elias T. Mølnvik Fossum IF 49:07 +0:23 7:08
4 Ola Jordheim Hemsedal Il 49:12 +0:28 7:09
5 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 49:21 +0:37 7:10
6 Vegard Rønning Huber Hamar OK 49:38 +0:54 7:12
7 Håvard Irgens Bodø Og Omegn IF Orientering 49:47 +1:03 7:14
8 Stian Sundsvik Frol IL 49:47 +1:03 7:14
9 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 49:50 +1:06 7:14
10 Steinar Kollerud Lillomarka OL 50:52 +2:08 7:23
11 Magnus Sandven Notodden OL 51:50 +3:06 7:32
12 Oskar Størmer Fossum IF 52:03 +3:19 7:33
13 Olav Ekrheim Fana IL 52:24 +3:40 7:36
14 John Kasper Svergja Nord-østerdal OK 52:32 +3:48 7:38
15 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 52:53 +4:09 7:41
16 Einar Lofthus Lillehammer OK 56:27 +7:43 8:12
17 Peder Fossheim Asplin Gjø-vard OL 56:42 +7:58 8:14
18 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-blink Orientering 57:38 +8:54 8:22
19 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 1:00:58 +12:13 8:51
20 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:02:13 +13:29 9:02
21 Erik Dukefoss Lillehammer OK 1:05:35 +16:51 9:31
Ask Kleist Godal Bodø Og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Håkon Fruseth Christiansen Ol Tønsberg Og Omegn brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor