Offisiell resultatliste for Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag), dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival (Klasser 15-21 m/jaktstart 3. dag)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 22 juni 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 17-18 E

2 490 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Berglia Eiker OL 15:26 6:11
2 Synnøve Bråten Vegårshei IL 15:34 +0:08 6:15
3 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 15:35 +0:09 6:15
4 Runa Fremstad Konnerud IL 16:13 +0:47 6:30
5 Gry Granstedt Halden SK 16:24 +0:58 6:35
6 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 16:26 +1:00 6:35
7 Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 16:40 +1:14 6:41
8 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 16:51 +1:25 6:46
9 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 16:51 +1:25 6:46
10 Mathilde Rundhaug Mo OK 16:59 +1:33 6:49
11 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 17:19 +1:53 6:57
12 Karen Oline Kolstad Freidig 17:23 +1:57 6:58
13 Torill Brekken Ganddal IL 17:24 +1:58 6:59
14 Jorunn Kvakland Freidig 17:36 +2:10 7:04
15 Siri Kollerud Lillomarka OL 17:46 +2:20 7:08
16 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 17:51 +2:25 7:10
17 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 17:53 +2:27 7:10
18 Aurora Fossøy Lia IL 17:53 +2:27 7:10
19 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 18:10 +2:44 7:17
20 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 18:27 +3:01 7:24
21 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 18:31 +3:05 7:26
22 Heidi Mårtensson Modum OL 18:34 +3:08 7:27
23 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 18:43 +3:17 7:31
24 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 18:50 +3:24 7:33
25 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 18:59 +3:33 7:37
26 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:59 +3:33 7:37
27 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 19:01 +3:35 7:38
28 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 19:01 +3:35 7:38
29 Aina Viena Ringerike OL 19:08 +3:42 7:41
30 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 19:16 +3:50 7:44
31 Emilie Westli Andersen Løten OL 19:18 +3:52 7:45
32 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 19:43 +4:17 7:55
33 Marte Mestvedthagen Hemsedal IL 19:44 +4:18 7:55
34 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 19:49 +4:23 7:57
35 Ane Blomseth Johnsen Ås-UMB Orientering 19:49 +4:23 7:57
36 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 19:50 +4:24 7:57
37 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 19:54 +4:28 7:59
38 Line Sundsvik Frol IL 19:57 +4:31 8:00
39 Kristine Grønlund Ringerike OL 20:01 +4:35 8:02
40 Camilla Hengebøl Fossum IF 20:11 +4:45 8:06
41 Vilde Kinneberg Raumar Orientering 20:16 +4:50 8:08
42 Sofie Lillestrand Fredrikstad SK 20:23 +4:57 8:11
43 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 20:25 +4:59 8:11
44 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 20:47 +5:21 8:20
45 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 20:57 +5:31 8:24
46 Trine D. Kihle Ringerike OL 21:19 +5:53 8:33
47 Nina Marie Larsen Stavanger Orienteringsklubb 21:44 +6:18 8:43
48 Ingvild Brekke Lillomarka OL 21:44 +6:18 8:43
49 Thea Kleiven Ringerike OL 22:15 +6:49 8:56
50 Vilde Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 22:20 +6:54 8:58
51 Ingrid Nygård Notodden OL 22:29 +7:03 9:01
52 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 22:34 +7:08 9:03
53 Anna Mårtensson Modum OL 22:37 +7:11 9:04
54 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 24:04 +8:38 9:39
55 Andrea Vindal Wing OK 24:10 +8:44 9:42
56 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 24:36 +9:10 9:52
57 Mari jensen Aas Nord-Østerdal OK 25:08 +9:42 10:05
58 Maria Dahl Fosby Gimle IF 30:25 +14:59 12:12
Kajsa Stina Sandstad Frol IL diskvalifisert
Gunvor Hov Høydal Fossum IF diskvalifisert

D 19-20 E

2 510 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Narum Konnerud IL 14:05 5:36
2 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 14:41 +0:36 5:50
3 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 14:42 +0:37 5:51
4 Oda Wennemo Halden SK 15:12 +1:07 6:03
5 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 15:23 +1:18 6:07
6 Synne Baklid Konnerud IL 16:01 +1:56 6:22
7 Hanna Axelsson Meyerson OK Linné 16:26 +2:21 6:32
8 Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering 16:28 +2:23 6:33
9 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 16:43 +2:38 6:39
10 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 17:03 +2:58 6:47
11 Fanny Tilkin Halden SK 17:38 +3:33 7:01
12 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 18:02 +3:57 7:11
13 Marte Fallbakken Berge Løten OL 18:02 +3:57 7:11
14 Gunhild Rogne Halland NTNUI 18:02 +3:57 7:11
15 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 18:03 +3:58 7:11
16 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 18:04 +3:59 7:11
17 Guro Vassend Porsgrunn OL 18:10 +4:05 7:14
18 Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL 18:11 +4:06 7:14
19 Julie Størmer Fossum IF 18:22 +4:17 7:19
20 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 18:26 +4:21 7:20
21 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 18:52 +4:47 7:30
22 Eli Marita Forseth OL Trollelg 19:27 +5:22 7:44
23 Line Hovdenak Stenersen NTNUI 19:41 +5:36 7:50
24 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 19:58 +5:53 7:57
25 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 20:04 +5:59 7:59
26 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 20:34 +6:29 8:11
27 Katharina Rogstad NTNUI 20:40 +6:35 8:14
28 Rannveig Jørgensen Frol IL 20:40 +6:35 8:14
29 Klara Alm OK Linné 20:47 +6:42 8:16
30 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 21:50 +7:45 8:41
31 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 22:18 +8:13 8:53
32 Karoline Dahl Fosby Gimle IF 22:31 +8:26 8:58
33 Lise Smedberg Eiker OL 25:29 +11:24 10:09
Eline Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Nina Jeanette Tollehaug Raumar Orientering diskvalifisert
Marie Styrvold Porsgrunn OL diskvalifisert

D 21-E

2 570 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Therese Haare Konnerud IL 16:13 6:18
2 Bodil Holmström Halden SK 16:48 +0:35 6:32
3 Anette Baklid Konnerud IL 16:54 +0:41 6:34
4 Sofie Johansson OK Linné 17:09 +0:56 6:40
5 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 17:12 +0:59 6:41
6 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 17:19 +1:06 6:44
7 Hanne Sandstad Freidig 17:36 +1:23 6:50
8 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 17:59 +1:46 6:59
9 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 18:03 +1:50 7:01
10 Jessica Orr Konnerud IL 18:07 +1:54 7:02
11 Britt Ingunn Nydal NTNUI 18:08 +1:55 7:03
12 Ingunn Fristad Halden SK 18:22 +2:09 7:08
13 Rebecka Olsson OK Skogsfalken 18:30 +2:17 7:11
14 Lone Brochmann Eiker OL 18:30 +2:17 7:11
15 My Westlund OK Tyr 18:38 +2:25 7:15
16 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 18:39 +2:26 7:15
17 Lina Persson OK Skogsfalken 18:43 +2:30 7:16
18 Heidi Stokseth Halden SK 18:51 +2:38 7:20
19 Isa Mari Sandstad Frol IL 18:58 +2:45 7:22
20 Christine Rufer OLG Galgenen 19:17 +3:04 7:30
21 Cassie Trewin IL Tyrving 19:17 +3:04 7:30
22 Lisbeth Voll NTNUI 19:23 +3:10 7:32
23 Katja Mjøsund MS Parma 19:34 +3:21 7:36
24 Guri Stenseth Kjøs Lillehammer OK 19:37 +3:24 7:37
25 Ida Arnesen Tiltnes NTNUI 20:11 +3:58 7:51
26 Guro Torpe NTNUI 20:17 +4:04 7:53
27 Christina Maria Kasin Kongsberg OL 20:20 +4:07 7:54
28 Ingvild Maalen-Johansen Ås-UMB Orientering 20:50 +4:37 8:06
29 Karianne Hauge Halden SK 21:07 +4:54 8:12
30 Ina Charlotte Moe Sandefjord OK 21:12 +4:59 8:14
31 Hanne Vefsnmo NTNUI 21:56 +5:43 8:32
32 Ine Hovi Ås-UMB Orientering 22:09 +5:56 8:37
33 Maria Brodin OK Tyr 22:23 +6:10 8:42
34 Silje Borge Hovi NTNUI 24:42 +8:29 9:36
35 Marit Vala NTNUI 25:12 +8:59 9:48
36 Marit Isachsen Asker Skiklubb 25:21 +9:08 9:51
37 Hege Holth Johannessen NTNUI 25:29 +9:16 9:54
Audhild Bakken Rognstad NTNUI diskvalifisert

H 17-18E

2 730 m, 95 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Madslien Nydalens SK 15:36 5:42
2 Sigur Heggedal Kongsberg OL 16:04 +0:28 5:53
3 Torjus Raa Varegg Fleridrett 16:05 +0:29 5:53
4 Håvard Myhre Kongsberg OL 16:09 +0:33 5:54
5 Gaute Friestad Kristiansand OK 16:11 +0:35 5:55
6 Eivind Høydal Nydalens SK 16:15 +0:39 5:57
7 Andreas Sølberg OL Trollelg 16:21 +0:45 5:59
8 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 16:29 +0:53 6:02
9 Vegard Ressem Frol IL 16:31 +0:55 6:03
10 Magne Haga Raumar Orientering 16:33 +0:57 6:03
11 Jon Nilsen Vegårshei IL 16:38 +1:02 6:05
12 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 16:42 +1:06 6:07
13 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 16:45 +1:09 6:08
14 Paul Sirum Frol IL 16:55 +1:19 6:11
15 Jonas Ressem Frol IL 16:56 +1:20 6:12
16 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 17:04 +1:28 6:15
17 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 17:07 +1:31 6:16
18 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 17:10 +1:34 6:17
19 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 17:13 +1:37 6:18
20 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 17:28 +1:52 6:23
21 Thomas Schive Bækkelagets SK 17:28 +1:52 6:23
22 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 17:32 +1:56 6:25
23 Anders Felde Olaussen Halden SK 17:33 +1:57 6:25
24 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 17:38 +2:02 6:27
25 Ove Baardsgaard OL Trollelg 17:39 +2:03 6:27
26 Johan Hoel Raumar Orientering 17:50 +2:14 6:31
27 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 17:53 +2:17 6:33
28 Håkon Kindem Gimle IF 17:53 +2:17 6:33
29 Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett 17:57 +2:21 6:34
30 Brage Sæther Freidig 18:03 +2:27 6:36
31 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 18:09 +2:33 6:38
32 Olav Vestøl Vegårshei IL 18:15 +2:39 6:41
33 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 18:27 +2:51 6:45
34 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 18:30 +2:54 6:46
35 Sindre Sandven Kongsberg OL 18:31 +2:55 6:46
36 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 18:41 +3:05 6:50
37 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 18:43 +3:07 6:51
38 Martin Nilsson Stigmännen - Karlshamns OK 18:45 +3:09 6:52
39 Clément Demeuse Halden SK 18:47 +3:11 6:52
40 Arvid Våg Lerums SOK 18:53 +3:17 6:55
41 Håkon Gimse Heming Orientering 18:56 +3:20 6:56
42 Gustav Fiskum IL Tyrving 19:04 +3:28 6:59
43 Fredrik Wennermark OK Skogsfalken 19:08 +3:32 7:00
44 Simen Bordal Ringsaker OK 19:08 +3:32 7:00
45 Eivind Furunes Stjørdals-Blink Orientering 19:40 +4:04 7:12
46 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 19:44 +4:08 7:13
47 Vetle Christiansen Raumar Orientering 19:53 +4:17 7:16
48 Ola Kvisle Asker Skiklubb 19:54 +4:18 7:17
49 Lars Henrik Thon IF Sturla 19:55 +4:19 7:17
50 Anders Bergum Gjø-Vard OL 19:56 +4:20 7:18
51 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 19:57 +4:21 7:18
52 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 19:58 +4:22 7:18
53 Hallvard Haugen Fossum IF 20:16 +4:40 7:25
54 Markus Holter Indre Østfold OK 20:27 +4:51 7:29
55 Eivind Romberg Kvaale Skien OK 20:32 +4:56 7:31
56 Asbjørn Olsen Løten OL 20:36 +5:00 7:32
57 Erlend Fjeld Ringsaker OK 20:40 +5:04 7:34
58 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 20:49 +5:13 7:37
59 Jørgen Elisenberg Hamar OK 20:52 +5:16 7:38
60 Håkon Selmer Freidig 20:56 +5:20 7:40
61 Ola Keiserås IL Leik 21:30 +5:54 7:52
62 Giordano Slanzi Røyken OL 21:31 +5:55 7:52
63 Lars Bredalen Nittedal OL 21:46 +6:10 7:58
64 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 21:57 +6:21 8:02
65 Henrik Gjemdal Heming Orientering 22:00 +6:24 8:03
66 Hans Peder Langbekkhei Nord-Østerdal OK 22:03 +6:27 8:04
67 Jørund Vala Oppsal Orientering 22:16 +6:40 8:09
68 Jens Waage Gjø-Vard OL 22:16 +6:40 8:09
69 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 22:32 +6:56 8:15
70 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 22:55 +7:19 8:23
71 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 23:01 +7:25 8:25
72 Lars Treekrem Heming Orientering 23:05 +7:29 8:27
73 Benjamin Langebeck Kolbotn og Skimt OL 23:31 +7:55 8:36
74 Sigurd Tandberg Ryan Asker Skiklubb 24:47 +9:11 9:04
75 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 24:49 +9:13 9:05
76 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 24:50 +9:14 9:05
77 Håvar Sørbøen Ål IL 24:51 +9:15 9:06
78 Felix Dr Persson OK Skogsfalken 25:03 +9:27 9:10
79 Geir Inge Keiserås IL Leik 25:41 +10:05 9:24
80 Tobias Solli Skien OK 25:47 +10:11 9:26
81 Ola Singsdal Gimle IF 25:51 +10:15 9:28
82 Pierre Chambenoit Fossum IF 26:40 +11:04 9:46
83 Theodor Glemming Thorsen Vegårshei IL 26:45 +11:09 9:47
84 Andreas Moan Fossum IF 26:51 +11:15 9:50
Filip Axelsson-Meyerson OK Linné diskvalifisert
Morten Bujordet Kristiansand OK diskvalifisert
Øyvind Strande Ringerike OL diskvalifisert
Tord Haflan Nydalens SK diskvalifisert
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert
Mads Bratland Claussen Fana IL diskvalifisert
Gard-Martin Udnesseter Johnson Oppsal Orientering diskvalifisert
Sigve Lundsaunet Verdal OK diskvalifisert
Morten Jørgensen Kristiansand OK diskvalifisert
Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Mathias Drage Kongsberg OL diskvalifisert

H 19-20E

3 020 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 15:37 5:10
2 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 15:45 +0:08 5:12
3 Sindre Rønning Frol IL 16:35 +0:58 5:29
4 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 16:41 +1:04 5:31
5 Dag Lofthus Hamar OK 16:44 +1:07 5:32
6 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 16:48 +1:11 5:33
7 Anders Vister Raumar Orientering 16:49 +1:12 5:34
8 Carl Petter Lyngen Frol IL 16:49 +1:12 5:34
9 Oscar Björck OK Älme 16:51 +1:14 5:34
10 Fredrik Raastad Nydalens SK 16:58 +1:21 5:37
11 Borger Melsom Fossum IF 17:03 +1:26 5:38
12 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 17:28 +1:51 5:47
13 Emil Ahlbäck Fossum IF 17:28 +1:51 5:47
14 Sindre Johannessen Freidig 17:44 +2:07 5:52
15 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 17:48 +2:11 5:53
16 Sindre Godager Gjø-Vard OL 17:52 +2:15 5:54
17 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 17:53 +2:16 5:55
18 Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL 18:13 +2:36 6:01
19 Sjur Hovi Skien OK 18:16 +2:39 6:02
20 Simen Aamodt NTNUI 18:19 +2:42 6:03
21 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 18:39 +3:02 6:10
22 Simon Smedberg OK Skogsfalken 18:44 +3:07 6:12
23 Oskar Røen Varegg Fleridrett 18:47 +3:10 6:13
24 Johannes Hov Høydal Fossum IF 19:08 +3:31 6:20
25 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 19:09 +3:32 6:20
26 Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 19:31 +3:54 6:27
27 Espen Sundsvik Frol IL 20:08 +4:31 6:40
28 Adrian Opheim Måren OK 20:11 +4:34 6:40
29 Harald Kalager Asker Skiklubb 20:34 +4:57 6:48
30 Johannes Narum Hamar OK 20:59 +5:22 6:56
31 Sigurd Flågan Kongsberg OL 21:00 +5:23 6:57
32 Sjur Obrestad Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 21:20 +5:43 7:03
33 Håkon Sandven Fana IL 22:10 +6:33 7:20
34 Håkon Njåstein IL Tyrving 22:28 +6:51 7:26
35 Svend Sondre Frøshaug Nydalens SK 23:38 +8:01 7:49
36 Magnar Kolbjørngard Ål IL 24:02 +8:25 7:57
37 Erlend Nydal Asker Skiklubb 24:15 +8:38 8:01
38 Stian Jensen Sarpsborg OL 24:25 +8:48 8:05
39 Vemund Rønneberg Røyken OL 26:39 +11:02 8:49
40 Petter Næss Bjørgul Halden SK 36:21 +20:44 12:02
Jon Aukrust Osmoen NTNUI diskvalifisert

H 21-E

3 410 m, 88 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Martner Göteborg-Majorna OK 17:37 5:09
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 17:41 +0:04 5:11
3 Håvard Vassenden Frol IL 17:53 +0:16 5:14
4 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 18:01 +0:24 5:17
5 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 18:07 +0:30 5:18
6 Ivar Lundanes Frol IL 18:15 +0:38 5:21
7 Martin Vister Järla Orientering 18:15 +0:38 5:21
8 Vegard Ruttenborg NTNUI 18:18 +0:41 5:21
9 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 18:28 +0:51 5:24
10 Eirik Rustad Raumar Orientering 18:34 +0:57 5:26
11 Torgeir Nørbech IL Tyrving 18:41 +1:04 5:28
12 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 18:41 +1:04 5:28
13 Martin Hoset NTNUI 18:42 +1:05 5:29
14 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 18:59 +1:22 5:34
15 Per Melander Often NTNUI 19:00 +1:23 5:34
16 Damien Renard Kongsberg OL 19:01 +1:24 5:34
17 Fredrik Eliasson Halden SK 19:14 +1:37 5:38
18 Øyvind Helgerud Halden SK 19:15 +1:38 5:38
19 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 19:23 +1:46 5:41
20 Isak Bergman OK Skogsfalken 19:24 +1:47 5:41
21 Espen Jakobsen NTNUI 19:24 +1:47 5:41
22 Jo Forseth Indgaard Frol IL 19:32 +1:55 5:43
23 Thomas Reynolds Kongsberg OL 19:37 +2:00 5:45
24 Jostein Andersen Kristiansand OK 19:40 +2:03 5:46
25 Espen Weltzien Järla Orientering 19:44 +2:07 5:47
26 Jakub Kamenicky Kristiansand OK 19:45 +2:08 5:47
27 Espen Fiskum NTNUI 19:45 +2:08 5:47
28 Rasmus Korvald Skaare NTNUI 19:48 +2:11 5:48
29 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 19:56 +2:19 5:50
30 Kristian Jones Lillomarka OL 19:57 +2:20 5:51
31 Halvor Eid Nielsen NTNUI 20:03 +2:26 5:52
32 Mats Dahlén Kristiansand OK 20:04 +2:27 5:53
33 Sondre Sande Gullord NTNUI 20:07 +2:30 5:53
34 Mats Nordbrøden Järla Orientering 20:13 +2:36 5:55
35 Øyvind Stokseth Halden SK 20:20 +2:43 5:57
36 Jarl Magnus Berge Søgne og Songdalen OK 20:22 +2:45 5:58
37 Ilkka Nurminen Helsingin Suunistajat 20:23 +2:46 5:58
38 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 20:24 +2:47 5:58
39 Vit Braveny Kristiansand OK 20:25 +2:48 5:59
40 Andreas Magerøy Frol IL 20:31 +2:54 6:00
41 Anders Daltveit Fana IL 20:37 +3:00 6:02
42 Kristian Stenerud NTNUI 20:40 +3:03 6:03
43 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 20:41 +3:04 6:03
44 Peder Aukrust Osmoen NTNUI 20:46 +3:09 6:05
45 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 20:46 +3:09 6:05
46 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 20:46 +3:09 6:05
47 Joost Talloen OMEGA 20:50 +3:13 6:06
48 Harri Luchsinger Kongsberg OL 20:50 +3:13 6:06
49 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 20:52 +3:15 6:07
50 Asgeir Mjösund MS Parma 21:02 +3:25 6:10
51 Torkil Eide Solstad NTNUI 21:02 +3:25 6:10
52 Arild Nomeland Kristiansand OK 21:10 +3:33 6:12
53 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 21:14 +3:37 6:13
54 Per Wiréhn Byåsen IL 21:18 +3:41 6:14
55 Stig Rune Holberg OK Skøynar 21:23 +3:46 6:16
56 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 21:26 +3:49 6:17
57 Felix Haller Halden SK 21:27 +3:50 6:17
58 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 21:38 +4:01 6:20
59 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 21:39 +4:02 6:20
60 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 21:41 +4:04 6:21
61 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 21:45 +4:08 6:22
62 Alf Johan Lima Ganddal IL 21:58 +4:21 6:26
63 Mikal Brastad Larsen Kristiansand OK 22:12 +4:35 6:30
64 Raphael Zwiker OLG Galgenen 22:12 +4:35 6:30
65 Hallvard Moian Nydal Lillomarka OL 22:16 +4:39 6:31
66 Thomas Widmann NTNUI 22:17 +4:40 6:32
67 Marius Øie Løten OL 22:19 +4:42 6:32
68 Espen Kristiansen Varegg Fleridrett 22:20 +4:43 6:32
69 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 22:25 +4:48 6:34
70 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 22:27 +4:50 6:35
71 Espen Rognsvåg Fana IL 22:38 +5:01 6:38
72 Fredrik Omdal NTNUI 22:45 +5:08 6:40
73 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 22:53 +5:16 6:42
74 Eirik Stærkeby Jelstad Modum OL 22:59 +5:22 6:44
75 Snorre Hansen Byåsen IL 23:24 +5:47 6:51
76 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 23:32 +5:55 6:54
77 Pontus Johansson OK Linné 23:36 +5:59 6:55
78 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 23:42 +6:05 6:57
79 Stian Solheim Fana IL 24:41 +7:04 7:14
80 Andreas Grote OLC SKOG Fribourg 24:52 +7:15 7:17
81 Hans Talloen OMEGA 25:39 +8:02 7:31
82 Jørgen Frøyd Larvik OK 26:38 +9:01 7:48
83 Eirik Larsen NTNUI 26:57 +9:20 7:54
84 Ola Lesteberg Kongsberg OL 29:23 +11:46 8:37
85 Jørn Ove Woldsdal Varegg Fleridrett 29:52 +12:15 8:45
86 Christian F Schive Halden SK 33:37 +16:00 9:51
Hans Petter Mathisen NTNUI diskvalifisert
Olav Johannes Deelstra NTNUI diskvalifisert

H15

2 150 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Nordbrøden Halden SK 13:21 6:12
2 Audun Heimdal Konnerud IL 13:30 +0:09 6:16
3 Brage Jørum Byåsen IL 13:35 +0:14 6:19
4 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 13:50 +0:29 6:26
5 Marius Landsem Melhus Steinkjer OK 13:51 +0:30 6:26
6 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 13:55 +0:34 6:28
7 Johan Wennermark OK Skogsfalken 14:17 +0:56 6:38
8 Amund Hoel Raumar Orientering 14:24 +1:03 6:41
9 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 14:26 +1:05 6:42
10 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 14:26 +1:05 6:42
11 Jakob Eikner Fana IL 14:27 +1:06 6:43
12 Hallvard Seim Grøvlen OK Nidarøst 14:31 +1:10 6:45
13 Anders Nyaas Tynset IF 14:36 +1:15 6:47
14 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 14:42 +1:21 6:50
15 Sondre Damm TIF Viking 14:55 +1:34 6:56
16 Vegard Landsverk Skien OK 15:01 +1:40 6:59
17 Kristoffer Nygård Egersund OK 15:20 +1:59 7:07
18 Trygve Lægran Steinkjer OK 15:25 +2:04 7:10
19 Ole Kostøl Kristiansand OK 15:47 +2:26 7:20
20 Anders Haflan OL Tønsberg og omegn 15:56 +2:35 7:24
21 Nils Ola Kvam Freidig 16:23 +3:02 7:37
22 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 16:28 +3:07 7:39
23 Johannes Løvås Byåsen IL 16:37 +3:16 7:43
24 Are Wigaard Oppsal Orientering 17:09 +3:48 7:58
25 Fredrik Moe Sandefjord OK 17:31 +4:10 8:08
26 Håvard Ulsaker Hemsedal IL 18:00 +4:39 8:22
27 Anders Stiansen Nygaard Ås-UMB Orientering 18:06 +4:45 8:25
28 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 18:13 +4:52 8:28
29 Pål Spone Modum OL 18:14 +4:53 8:28
30 Herman Kirste Skien OK 18:22 +5:01 8:32
31 Sverre Bang Støeng Hamar OK 18:27 +5:06 8:34
32 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 19:54 +6:33 9:15
33 Håvard Bakke Ringerike OL 20:09 +6:48 9:22
34 Einar Moe Tandberg Modum OL 21:19 +7:58 9:54
35 Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering 21:31 +8:10 10:00
36 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 21:49 +8:28 10:08
37 Toralf Grande Kongsberg OL 23:17 +9:56 10:49
38 Erlend Andreas Nordbø Modum OL 23:31 +10:10 10:56
39 Simen Walbækken Tangen Ringerike OL 26:14 +12:53 12:12
Sigurd Rønning Modum OL diskvalifisert
Christian Lillestrand Trøsken IL diskvalifisert
Petter Norsted Kildebo Halden SK diskvalifisert

H16

2 330 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 12:44 5:27
2 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 12:58 +0:14 5:33
3 Elias T. Mølnvik Fossum IF 13:29 +0:45 5:47
4 Einar Lofthus Lillehammer OK 13:36 +0:52 5:50
5 Bjørn André Aaslund Fet OL 13:46 +1:02 5:54
6 Steinar Kollerud Lillomarka OL 13:51 +1:07 5:56
7 Stian Sundsvik Frol IL 13:52 +1:08 5:57
8 Oskar Størmer Fossum IF 13:55 +1:11 5:58
9 Edvin Smedberg OK Skogsfalken 13:56 +1:12 5:58
10 Lars Grønlund Ringerike OL 14:02 +1:18 6:01
11 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 14:08 +1:24 6:03
12 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 14:08 +1:24 6:03
13 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 14:27 +1:43 6:12
14 Erland Kvisle Asker Skiklubb 14:28 +1:44 6:12
15 Olai Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 14:37 +1:53 6:16
16 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 14:39 +1:55 6:17
17 Henrik Upsal Kristiansand OK 14:39 +1:55 6:17
18 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 14:43 +1:59 6:18
19 Rein Mårdalen Freidig 14:49 +2:05 6:21
20 Asgeir Ristesund Fredrikstad SK 14:55 +2:11 6:24
21 Karl Fremstad Larvik OK 15:02 +2:18 6:27
22 Elias Wiklund Nydalens SK 15:04 +2:20 6:27
23 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering 15:05 +2:21 6:28
24 Sigurd Melsom Fossum IF 15:25 +2:41 6:36
25 Erik Dukefoss Lillehammer OK 15:26 +2:42 6:37
26 Magnus Sandven Notodden OL 15:27 +2:43 6:37
27 Henrik Bordal Ringsaker OK 15:31 +2:47 6:39
28 Torgeir Sulheim Lillehammer OK 15:36 +2:52 6:41
29 Herman Moe Fet OL 15:42 +2:58 6:44
30 Espen Falck Nygård Haugesund IL Orientering 16:06 +3:22 6:54
31 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 16:19 +3:35 7:00
32 Erling Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 16:25 +3:41 7:02
33 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 16:31 +3:47 7:05
34 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 16:34 +3:50 7:06
35 Håvard Nummedal Os Førde IL 16:43 +3:59 7:10
36 Claus Martinsen Heming Orientering 16:52 +4:08 7:14
37 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 17:00 +4:16 7:17
38 Øyvind Wiggen Byåsen IL 17:01 +4:17 7:18
39 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 17:05 +4:21 7:19
40 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 17:05 +4:21 7:19
41 Jørgen Weidemann Nydalens SK 17:14 +4:30 7:23
42 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 17:19 +4:35 7:25
43 Are Årøen Lykke Emblem IL 17:26 +4:42 7:28
44 Runar Bjørhovde Bækkelagets SK 18:09 +5:25 7:47
45 Ola Jordheim Hemsedal IL 18:09 +5:25 7:47
46 Vegard Rønning Huber Tynset IF 18:55 +6:11 8:07
47 Robin Bergane Jansson Siggerud IL 19:01 +6:17 8:09
48 Kristian Lampe Gjemdal Heming Orientering 19:27 +6:43 8:20
49 Ola Brende Fossum IF 19:30 +6:46 8:22
50 Øystein Krogstie Freidig 19:34 +6:50 8:23
51 Eilif Tandberg Swensen Asker Skiklubb 20:42 +7:58 8:53
52 Jørgen Wingerei Porsgrunn OL 21:43 +8:59 9:19
53 Halvor Egner Granerud Asker Skiklubb 21:44 +9:00 9:19
54 Martin Aas Wærum Steinkjer OK 21:44 +9:00 9:19
55 Henrik Røen Samnanger IL 22:20 +9:36 9:35
56 Michael Woodward OK Moss 22:23 +9:39 9:36
57 Mahtias Johansen Siggerud IL 22:23 +9:39 9:36
58 Jakob Mestvedthagen Hemsedal IL 24:41 +11:57 10:35
59 Eirik Ishol Skogan Steinkjer OK 35:01 +22:17 15:01
Johan Otto Munkeby Frol IL diskvalifisert

D15

2 010 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 14:04 6:59
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 14:21 +0:17 7:08
3 Ingrid Lundanes Emblem IL 14:31 +0:27 7:13
4 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 14:36 +0:32 7:15
5 Gina Granstedt Halden SK 14:46 +0:42 7:20
6 Siri Grandal IL Tyrving 15:03 +0:59 7:29
7 Dorte Narum OL Vallset/Stange 15:12 +1:08 7:33
8 Astrid Fiskum IL Tyrving 15:24 +1:20 7:39
9 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 15:28 +1:24 7:41
10 Emma Arnesen Byåsen IL 15:54 +1:50 7:54
11 Kristin Blindheim Lillomarka OL 16:02 +1:58 7:58
12 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 16:25 +2:21 8:10
13 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 16:28 +2:24 8:11
14 Beate Berg Porsgrunn OL 16:37 +2:33 8:16
15 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 17:23 +3:19 8:38
16 Amalie Bergstrøm Gimle IF 17:31 +3:27 8:42
17 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 17:55 +3:51 8:54
18 Hanna E. Andersen Eiker OL 18:34 +4:30 9:14
19 Ingunn Rognsvåg Fana IL 18:46 +4:42 9:20
20 Marie Olaussen Fredrikstad SK 18:59 +4:55 9:26
21 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 19:06 +5:02 9:30
22 Siri Moholth Kongsberg OL 19:41 +5:37 9:47
23 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 20:46 +6:42 10:19
24 Emilie Johanne Hagen Raumar Orientering 21:02 +6:58 10:27
25 Ingrid Nytun Nergård Nittedal OL 21:16 +7:12 10:34
26 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 21:41 +7:37 10:47
27 Susanne Eide Haug Stjørdals-Blink Orientering 22:30 +8:26 11:11
28 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 23:16 +9:12 11:34
29 Tuva Bjerketvedt OK Moss 24:44 +10:40 12:18
30 Caroline Bergman Konnerud IL 24:55 +10:51 12:23
31 Ida Karine Karlsen OK Moss 28:38 +14:34 14:14
32 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 30:34 +16:30 15:12
33 Kristine Fjeld Ringsaker OK 31:08 +17:04 15:29
Ida Feiring Haltia IL Tyrving diskvalifisert
Sigrid Hallem Solum Verdal OK diskvalifisert
Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange diskvalifisert

D16

2 080 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 12:56 6:13
2 Tonje Vassend Porsgrunn OL 14:27 +1:31 6:56
3 Nina Asheim Birkeland Halden SK 14:42 +1:46 7:04
4 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 14:45 +1:49 7:05
5 Lovise Fremstad Larvik OK 14:55 +1:59 7:10
6 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 14:57 +2:01 7:11
7 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 15:02 +2:06 7:13
8 Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 15:19 +2:23 7:21
9 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 15:30 +2:34 7:27
10 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 15:31 +2:35 7:27
11 Evine Westli Andersen Løten OL 15:42 +2:46 7:32
12 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 15:47 +2:51 7:35
13 Julie Hjortland Larvik OK 15:52 +2:56 7:37
14 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 15:58 +3:02 7:40
15 Anna Solberg OL Trollelg 16:16 +3:20 7:49
16 Ingvild Wang Lillomarka OL 16:17 +3:21 7:49
17 Kristine Ausen Porsgrunn OL 16:25 +3:29 7:53
18 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 16:52 +3:56 8:06
19 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 16:54 +3:58 8:07
20 Kaja Bø Timestad Freidig 16:59 +4:03 8:09
21 Anneli Grindstad Sarpsborg OL 17:00 +4:04 8:10
22 Frida Sæther Freidig 17:22 +4:26 8:20
23 Marit Nersten Fossum IF 17:22 +4:26 8:20
24 Guro Jordheim Hemsedal IL 17:36 +4:40 8:27
25 Ingvild Torgersen Halden SK 17:44 +4:48 8:31
26 Silje Arntzen Lierbygda OL 17:49 +4:53 8:33
27 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 18:01 +5:05 8:39
28 Nora Hui Andersen Hamar OK 18:01 +5:05 8:39
29 Karen Bjergaard Nydalens SK 18:03 +5:07 8:40
30 Vilde Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 18:41 +5:45 8:58
31 Martine Løwengreen Sarpsborg OL 18:48 +5:52 9:02
32 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 18:50 +5:54 9:03
33 Ane Svegård Bye Byåsen IL 18:55 +5:59 9:05
34 Kristine Klock Fleten Wing OK 19:02 +6:06 9:09
35 Karoline Haug Hamar OK 19:17 +6:21 9:16
36 Julia Plaian Asker Skiklubb 20:17 +7:21 9:45
37 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 20:55 +7:59 10:03
38 Synne Fossøy Lia IL 21:00 +8:04 10:05
39 Solveig Vestøl Vegårshei IL 21:03 +8:07 10:07
40 Maren Grande Verdal OK 22:46 +9:50 10:56
41 Stina Sandberg Nydalens SK 23:33 +10:37 11:19
42 Vibeke Rykkje Fana IL 23:52 +10:56 11:28
43 Ingrid Liabakk Eriksen Byåsen IL 32:10 +19:14 15:27
Kristiane E. Ottesen Varegg Fleridrett diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor