Offisiell resultatliste for NM Mellomdistanse finale jr./sr.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Mellomdistanse finale jr./sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 10 september 2011

D17-18

2 710 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 22:20 8:14
2 Gry Granstedt Halden SK 23:30 +1:10 8:40
3 Jorunn Kvakland Freidig 23:31 +1:11 8:40
4 Kristine Berglia Eiker OL 24:49 +2:29 9:09
5 Guro Vassend Porsgrunn OL 25:03 +2:43 9:14
6 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 25:47 +3:27 9:30
7 Julie Størmer Fossum IF 25:57 +3:37 9:34
8 Solveig Blindheim Lillomarka OL 26:09 +3:49 9:38
9 Runa Fremstad Larvik OK 26:10 +3:50 9:39
10 Eli Marita Forseth OL Trollelg 26:27 +4:07 9:45
11 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 26:35 +4:15 9:48
12 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 27:03 +4:43 9:58
13 Malena Asheim Birkeland Halden SK 27:47 +5:27 10:15
14 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 27:52 +5:32 10:16
15 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 28:06 +5:46 10:22
16 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 28:27 +6:07 10:29
17 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 28:37 +6:17 10:33
18 Aurora Fossøy Lia IL 28:45 +6:25 10:36
19 Pia Skyttersæter Iversen Heming/Njård OL 29:04 +6:44 10:43
19 Karianne Hjortland Larvik OK 29:04 +6:44 10:43
21 Marte Fallbakken Berge Løten OL 29:26 +7:06 10:51
22 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 29:41 +7:21 10:57
23 Sigrid Bech Urland Korgen IL 29:55 +7:35 11:02
24 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 30:25 +8:05 11:13
25 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 30:59 +8:39 11:25
26 Synnøve Beitnes Raumar Orientering 31:46 +9:26 11:43
27 Ingrid Okkenhaug Verdal OK 32:09 +9:49 11:51
28 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 32:18 +9:58 11:55
29 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 32:20 +10:00 11:55
30 Marie Styrvold Porsgrunn OL 32:38 +10:18 12:02
31 Christine J. Helgerud Kongsberg OL 32:45 +10:25 12:05
32 Beate Strand Måren OK 33:29 +11:09 12:21
33 Aina Viena Ringerike OL 33:58 +11:38 12:32
34 Emilie Westli Andersen Løten OL 34:21 +12:01 12:40
35 Siri Kollerud Lillomarka OL 34:34 +12:14 12:45
36 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 37:00 +14:40 13:39
37 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 37:10 +14:50 13:42
38 Camilla Hengebøl Fossum IF 44:30 +22:10 16:25
39 Mali Galaaen Røsseth Selbu OK 45:37 +23:17 16:49
40 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 45:48 +23:28 16:54
Åsta Wibe Frol IL diskvalifisert
Mari Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF diskvalifisert
Malin Eijsink Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Thea Grande Østby Porsgrunn OL ikke startet
Kristine Grønlund Ringerike OL ikke startet
Marthe Ruttenborg Gjø-Vard OL ikke startet
Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn ikke startet
Mathilde Rundhaug Mo OK ikke startet

D19-20

3 070 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 25:04 8:09
2 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 25:32 +0:28 8:19
3 Oda Wennemo Raumar Orientering 26:18 +1:14 8:34
4 Audhild Bakken Rognstad Lillehammer OK 26:28 +1:24 8:37
5 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 27:20 +2:16 8:54
6 Anette Baklid Konnerud IL 27:43 +2:39 9:01
7 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 27:52 +2:48 9:04
8 Elena Roos Halden SK 28:53 +3:49 9:24
9 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 29:44 +4:40 9:41
10 Therese Haare Konnerud IL 30:15 +5:11 9:51
11 Synne Baklid Konnerud IL 30:17 +5:13 9:51
12 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 30:21 +5:17 9:53
13 Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering 31:05 +6:01 10:07
14 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 31:37 +6:33 10:17
15 Trine Breen Raumar Orientering 32:15 +7:11 10:30
16 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 32:41 +7:37 10:38
17 Marte Narum OL Vallset/Stange 32:47 +7:43 10:40
18 Ina Charlotte Moe Sandefjord OK 32:58 +7:54 10:44
19 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 33:50 +8:46 11:01
20 Ida Mari Borge Hovi Porsgrunn OL 34:04 +9:00 11:05
21 Rannveig Jørgensen Frol IL 34:14 +9:10 11:09
22 Ingvild Maalen-Johansen Ås-UMB Orientering 35:11 +10:07 11:27
23 Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett 35:17 +10:13 11:29
24 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 35:26 +10:22 11:32
25 Nina Jeanette Tollehaug Raumar Orientering 36:13 +11:09 11:47
26 Ina Catharina Storrønning Byåsen IL 37:03 +11:59 12:04
27 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 37:55 +12:51 12:21
28 Mari Skoglund Godal Lillomarka OL 38:03 +12:59 12:23
29 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett 38:14 +13:10 12:27
30 Julie Arnesen Byåsen IL 39:15 +14:11 12:47
31 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 39:52 +14:48 12:59
32 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 40:10 +15:06 13:05
33 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 47:32 +22:28 15:28
34 Eline Drage Kongsberg OL 48:18 +23:14 15:43
35 Marion Huber Tynset IF 49:38 +24:34 16:10
Berit-Kristine Lima Ganddal IL ikke startet
Ragnhild Haga Raumar Orientering ikke startet
Annette Fjeldheim Konnerud IL ikke startet
Anne Line Teigen Søgård Kongsberg OL ikke startet
Lise Smedberg Eiker OL ikke startet
Guro Elisabeth Kolstad Halden SK ikke startet

H17-18

3 760 m, 90 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Borger Melsom Fossum IF 25:15 6:42
2 Magne Haga Raumar Orientering 25:52 +0:37 6:52
3 Sindre Rønning Tynset IF 26:12 +0:57 6:58
4 Anders Vister Indre Østfold OK 26:34 +1:19 7:03
5 Paul Sirum Frol IL 26:38 +1:23 7:05
6 Sjur Hovi Skien OK 27:09 +1:54 7:13
7 Emil Ahlbäck Fossum IF 27:35 +2:20 7:20
8 Mathias Drage Kongsberg OL 27:48 +2:33 7:23
9 Oskar Røen Varegg Fleridrett 28:43 +3:28 7:38
10 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 28:49 +3:34 7:39
11 Sindre Sandven Kongsberg OL 28:54 +3:39 7:41
12 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 29:04 +3:49 7:43
13 Thorstein Wang Lillomarka OL 29:14 +3:59 7:46
14 Anders Bjergaard Nydalens SK 29:17 +4:02 7:47
15 Sindre Bæk Løten OL 29:26 +4:11 7:49
16 Håvard Haga Raumar Orientering 29:53 +4:38 7:56
17 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 29:55 +4:40 7:57
17 Johannes Narum Hamar OK 29:55 +4:40 7:57
19 Johan Hoel Raumar Orientering 30:09 +4:54 8:01
20 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 30:10 +4:55 8:01
21 Sindre Johannessen Wing OK 30:40 +5:25 8:09
22 Jørgen Madslien Nydalens SK 30:46 +5:31 8:10
23 Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn 31:21 +6:06 8:20
24 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 31:48 +6:33 8:27
25 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 31:55 +6:40 8:29
26 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 32:04 +6:49 8:31
27 Øyvind Strande Ringerike OL 32:23 +7:08 8:36
28 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 32:27 +7:12 8:37
29 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 32:32 +7:17 8:39
30 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 32:38 +7:23 8:40
31 Thomas Schive OK Moss 32:42 +7:27 8:41
32 Rasmus Rørholt Theisen Mellembygd OL 32:53 +7:38 8:44
33 Erik Trøen Lierbygda OL 32:59 +7:44 8:46
34 Harald Kalager Asker Skiklubb 33:34 +8:19 8:55
35 Adrian Opheim Måren OK 33:37 +8:22 8:56
36 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 33:41 +8:26 8:57
37 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 33:44 +8:29 8:58
38 Halvard Kværna Østmarka OK 33:46 +8:31 8:58
39 Torjus Raa Varegg Fleridrett 33:52 +8:37 9:00
40 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 34:11 +8:56 9:05
41 Håkon Godager Løten OL 34:15 +9:00 9:06
42 Anders Treekrem Ås-UMB Orientering 34:21 +9:06 9:08
43 Tommi Luchsinger Kongsberg OL 34:36 +9:21 9:12
44 Ove Baardsgaard OL Trollelg 34:40 +9:25 9:13
45 Anders Emilsson Oppsal IF Orientering 35:16 +10:01 9:22
46 Olav Vestøl Vegårshei IL 35:18 +10:03 9:23
47 Ola Kvisle Asker Skiklubb 35:21 +10:06 9:24
48 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 35:29 +10:14 9:26
49 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 35:34 +10:19 9:27
50 Eirik Skoglund Godal Lillomarka OL 35:35 +10:20 9:27
51 Hallvard Haugen Fossum IF 35:57 +10:42 9:33
52 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 36:01 +10:46 9:34
53 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 36:29 +11:14 9:42
54 Asbjørn Olsen Løten OL 37:14 +11:59 9:54
55 Lars Henrik Thon IF Sturla 37:42 +12:27 10:01
56 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 37:50 +12:35 10:03
57 Magnus Farnes OL Tønsberg og omegn 38:11 +12:56 10:09
58 Gustav Fiskum IL Tyrving 38:32 +13:17 10:14
59 Sigurd Stenvik Byåsen IL 38:52 +13:37 10:20
60 Øystein Storsveen Løten OL 39:10 +13:55 10:25
61 Brage Sæther Freidig 39:18 +14:03 10:27
62 Martin Rønning Freidig 39:25 +14:10 10:28
63 Ørjan Rykkje Fana IL 39:33 +14:18 10:31
64 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 39:36 +14:21 10:31
65 Eivind Romberg Kvaale Høydalsmo IL 39:58 +14:43 10:37
66 Severin Berglia Eiker OL 41:00 +15:45 10:54
67 Stian Jensen Indre Østfold OK 41:09 +15:54 10:56
68 Håkon Njåstein IL Tyrving 41:13 +15:58 10:57
69 Trygve Røsæg Måren OK 41:29 +16:14 11:01
70 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 42:21 +17:06 11:15
71 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 42:29 +17:14 11:17
72 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 43:54 +18:39 11:40
73 Tord E. Andersen Eiker OL 44:07 +18:52 11:43
74 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 44:36 +19:21 11:51
75 Hans Herberg Gjø-Vard OL 45:10 +19:55 12:00
76 Erlend Raastad Skien OK 45:11 +19:56 12:01
77 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 45:24 +20:09 12:04
78 Espen Sundsvik Frol IL 46:33 +21:18 12:22
79 Lars Skantze IL Tyrving 47:27 +22:12 12:37
80 Jacob Berg Lofthus IL Bul-Tromsø 49:04 +23:49 13:02
81 Tobias Lunde Kongsberg OL 49:23 +24:08 13:08
82 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 52:03 +26:48 13:50
83 Tobias Solli Skien OK 53:45 +28:30 14:17
84 Johan Chr. Rømcke IF Sturla 55:13 +29:58 14:41
Johannes Svendsen OL Trollelg diskvalifisert
Geir Inge Keiserås IL Leik diskvalifisert
Kristian Øien OL Trollelg diskvalifisert
Morten Bujordet Kristiansand OK diskvalifisert
Dag Lofthus Lillehammer OK diskvalifisert
Fredrik Raastad Skien OK diskvalifisert
Sondre Hunnes Øverås Sandefjord OK ikke startet
Oscar Berlin Eiker OL ikke startet
Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb ikke startet
Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK ikke startet
Henrik Mårtensson Modum OL ikke startet
Bjørn Lundanes Emblem IL ikke startet

H19-20

4 060 m, 49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Forseth Indgaard Frol IL 26:27 6:30
2 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 27:01 +0:34 6:39
3 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 27:43 +1:16 6:49
4 Ivar Lundanes Frol IL 27:45 +1:18 6:50
5 Jon Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 28:06 +1:39 6:55
6 Martin Vister Indre Østfold OK 28:24 +1:57 6:59
7 Per Melander Often Tynset IF 29:02 +2:35 7:09
8 Kristian Stenerud OL Tønsberg og omegn 29:23 +2:56 7:14
9 Carl Petter Lyngen Frol IL 29:25 +2:58 7:14
10 Simen Olafsen Freidig 29:36 +3:09 7:17
11 Morten Severin Saue IL Tyrving 29:41 +3:14 7:18
12 Mathias Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 30:09 +3:42 7:25
13 Hans Petter Mathisen NTNUI 30:21 +3:54 7:28
14 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 31:05 +4:38 7:39
15 Simen Aamodt NTNUI 31:25 +4:58 7:44
16 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 31:26 +4:59 7:44
17 Mats Nordbrøden Halden SK 31:59 +5:32 7:52
18 Sindre Godager Gjø-Vard OL 32:13 +5:46 7:56
19 Peder Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 32:25 +5:58 7:59
20 Brynjar Larssen Bakken Lillehammer OK 32:27 +6:00 7:59
21 Lasse Solheim Varegg Fleridrett 32:30 +6:03 8:00
22 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 32:52 +6:25 8:05
23 Gjermund Steinsland Øvrebø/Vindbjart Orientering 33:51 +7:24 8:20
24 Andreas Vangstad Kristiansand OK 33:52 +7:25 8:20
25 Petter Næss Bjørgul Halden SK 33:59 +7:32 8:22
26 Erlend Nydal Asker Skiklubb 34:51 +8:24 8:35
27 Johannes Hov Høydal Fossum IF 35:33 +9:06 8:45
28 Isak Bergset IL Veten 35:48 +9:21 8:49
29 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 36:26 +9:59 8:58
30 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 36:55 +10:28 9:05
31 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 36:56 +10:29 9:05
32 Lars Owren Freidig 37:03 +10:36 9:07
33 Magnus Beyer Brattli Mo OK 37:24 +10:57 9:12
33 Terje Faugstad Bjertnes Konnerud IL 37:24 +10:57 9:12
35 Sjur Obrestad Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 38:29 +12:02 9:28
36 Fredrik Omdal Ganddal IL 38:35 +12:08 9:30
37 Martin Bråten Flosta IL 39:24 +12:57 9:42
38 Sindre Sæther Freidig 40:41 +14:14 10:01
39 Håkon Sandven Fana IL 41:27 +15:00 10:12
40 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 41:29 +15:02 10:13
41 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 43:36 +17:09 10:44
42 Sondre Bakken Lillomarka OL 44:09 +17:42 10:52
43 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 45:53 +19:26 11:18
44 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 46:34 +20:07 11:28
45 Peder Rauan Larvik OK 47:09 +20:42 11:36
46 Fredrik Danielsen IL Tyrving 47:17 +20:50 11:38
47 Vemund Rønneberg Konnerud IL 49:27 +23:00 12:10
48 Haakon Utby NTNUI 49:47 +23:20 12:15
Martin Damm TIF Viking diskvalifisert
Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL ikke startet
Henrik Bergman Konnerud IL ikke startet
Daniel Oliversen Trøsken IL ikke startet
Sindre Godager Gjø-Vard OL ikke startet
Yngve Skogstad Frol IL ikke startet

Gjest D19-20

3 070 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristiina Lampinen Helsingin Suuistajat 37:31 12:13

H21

5 760 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Skjeset Frol IL 36:47 6:23
2 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 36:48 +0:01 6:23
3 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 37:18 +0:31 6:28
3 Audun Weltzien IL Tyrving 37:18 +0:31 6:28
5 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 37:22 +0:35 6:29
6 Emil Wingstedt Halden SK 37:57 +1:10 6:35
7 Mattias Karlsson Bækkelagets SK 38:00 +1:13 6:35
8 Hans Gunnar Omdal Øvrebø/Vindbjart Orientering 38:03 +1:16 6:36
9 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 38:22 +1:35 6:39
10 Jonn Are Myhren IK Grane Arendal Orientering 38:35 +1:48 6:41
11 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 38:38 +1:51 6:42
12 Olav Johannes Deelstra NTNUI 38:42 +1:55 6:43
13 Erik Axelsson Halden SK 38:50 +2:03 6:44
14 Håvard Vassenden Frol IL 38:59 +2:12 6:46
15 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 39:03 +2:16 6:46
16 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 39:04 +2:17 6:46
16 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 39:04 +2:17 6:46
18 Torgeir Nørbech IL Tyrving 39:07 +2:20 6:47
19 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 39:08 +2:21 6:47
20 Anders Tiltnes IL Tyrving 39:18 +2:31 6:49
21 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 39:20 +2:33 6:49
22 Tue Lassen Bækkelagets SK 39:28 +2:41 6:51
23 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 39:34 +2:47 6:52
24 Mats Dahlén Kristiansand OK 39:35 +2:48 6:52
25 Vegard Danielsen Kristiansand OK 39:36 +2:49 6:52
26 Sigve Vågsnes Nydalens SK 39:39 +2:52 6:53
27 Rasmus Korvald Skaare Lillomarka OL 39:48 +3:01 6:54
28 Anders Nordberg Skien OK 40:23 +3:36 7:00
29 Mats Haldin Halden SK 40:24 +3:37 7:00
30 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 40:40 +3:53 7:03
31 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 40:54 +4:07 7:06
32 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 41:07 +4:20 7:08
33 Stig Alvestad Ganddal IL 41:09 +4:22 7:08
34 Chris Forne Wing OK 41:28 +4:41 7:11
35 Espen Fiskum NTNUI 41:32 +4:45 7:12
36 Øyvind Helgerud Halden SK 41:33 +4:46 7:12
37 Holger Hott Kristiansand OK 41:47 +5:00 7:15
38 Jostein Moe Kristiansand OK 41:55 +5:08 7:16
39 Leiv-Terje Arnevik Søgne Og Songdalen Ok 42:17 +5:30 7:20
40 Anders Einum NTNUI 42:21 +5:34 7:21
41 Ivar Haugen Kristiansand OK 42:37 +5:50 7:23
42 Jostein Nørbech IL Tyrving 42:40 +5:53 7:24
43 Hans Trøan Nydalens SK 42:58 +6:11 7:27
44 Leif Størmer Fossum IF 43:11 +6:24 7:29
45 Øyvind Lund Raumar Orientering 43:25 +6:38 7:32
46 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 43:41 +6:54 7:35
47 Trygve Tømta Raumar Orientering 43:45 +6:58 7:35
48 Vegard Brox IL Tyrving 43:56 +7:09 7:37
49 Øyvind Stokseth Halden SK 44:24 +7:37 7:42
50 Matthias Gilgien IL Tyrving 45:11 +8:24 7:50
51 Dag Aalvik Nydalens SK 45:21 +8:34 7:52
52 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 45:37 +8:50 7:55
53 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 45:59 +9:12 7:58
54 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 46:13 +9:26 8:01
55 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 46:34 +9:47 8:05
56 Dag Steinar Ragvin Skien OK 46:41 +9:54 8:06
57 Terje Maroni Byåsen IL 48:31 +11:44 8:25
58 Eivind Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 51:35 +14:48 8:57
Vegard Ruttenborg NTNUI ikke startet
Olav Lundanes Halden SK ikke startet

D21

4 440 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting NTNUI 33:59 7:39
2 Bodil Holmström NTNUI 34:37 +0:38 7:47
3 Hanne Sandstad Freidig 35:28 +1:29 7:59
4 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 36:20 +2:21 8:10
4 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 36:20 +2:21 8:10
6 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 36:22 +2:23 8:11
7 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 36:27 +2:28 8:12
8 Nicole Ragvin Nydalens SK 36:57 +2:58 8:19
9 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 37:42 +3:43 8:29
10 Line Hagman NTNUI 38:00 +4:01 8:33
11 Hanne Nøvik NTNUI 38:56 +4:57 8:46
12 Iliana Shandurkova Halden SK 39:05 +5:06 8:48
13 Mari Jevne Arnesen NTNUI 39:06 +5:07 8:48
14 Vendula Klechova Halden SK 39:21 +5:22 8:51
15 Elisabeth Ingvaldsen Kristiansand OK 39:50 +5:51 8:58
16 Gøril Fristad Halden SK 40:13 +6:14 9:03
17 Tone E Lye IL Tyrving 40:18 +6:19 9:04
18 Marte Reenaas Wing OK 40:27 +6:28 9:06
19 Linda Solberg Fredrikstad SK 40:46 +6:47 9:10
20 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 40:48 +6:49 9:11
21 Gitte Bromander NTNUI 40:58 +6:59 9:13
22 Linn Hokholt Lillomarka OL 42:04 +8:05 9:28
23 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 42:13 +8:14 9:30
24 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 42:40 +8:41 9:36
25 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 42:48 +8:49 9:38
26 Lene Jorunn Moe Nydalens SK 43:08 +9:09 9:42
27 Elin Bjerva Bækkelagets SK 43:10 +9:11 9:43
28 Lone Brochmann Eiker OL 43:22 +9:23 9:46
29 Zsuzsa Fey IL Tyrving 44:51 +10:52 10:06
30 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 48:48 +14:49 10:59
31 Lene Godager Bækkelagets SK 49:18 +15:19 11:06
32 Heidi Stokseth Halden SK 52:32 +18:33 11:49
Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering diskvalifisert
Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK diskvalifisert
Ingunn Fristad Halden SK ikke godkjent
Mariann Ulvestad Bækkelagets SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor