Offisiell resultatliste for NM kvalifisering mellomdistanse sr.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM kvalifisering mellomdistanse sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: fredag 9 september 2011

D21 Heat 1

2 270 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 22:46 10:01
2 Mari Jevne Arnesen NTNUI 23:09 +0:23 10:11
3 Linn Hokholt Lillomarka OL 23:23 +0:37 10:18
4 Line Hagman NTNUI 23:56 +1:10 10:32
5 Lene Jorunn Moe Nydalens SK 24:11 +1:25 10:39
6 Lone Brochmann Eiker OL 25:14 +2:28 11:06
7 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 25:28 +2:42 11:13
8 Elin Bjerva Bækkelagets SK 25:29 +2:43 11:13
9 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 26:54 +4:08 11:51
10 Zsuzsa Fey IL Tyrving 26:56 +4:10 11:51
11 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 26:57 +4:11 11:52
12 Lene Godager Bækkelagets SK 27:18 +4:32 12:01
13 Guro Torpe NTNUI 27:22 +4:36 12:03
14 Emma Johansson NTNUI 27:34 +4:48 12:08
15 Elin Cathrine Hagen-Tafjord Halden SK 28:23 +5:37 12:30
16 Siri Vilberg Lillomarka OL 28:27 +5:41 12:31
17 Nina Smestad Løten OL 29:32 +6:46 13:00
18 Mari Angell-Petersen Freidig 29:36 +6:50 13:02
19 Lisbeth Voll NTNUI 30:04 +7:18 13:14
20 Sara Profors Frol IL 30:08 +7:22 13:16
21 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 30:53 +8:07 13:36
22 Mari Jellum Helgerud Kongsberg OL 31:48 +9:02 14:00
23 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 32:14 +9:28 14:11
24 Siri Eidnes IL Bul-Tromsø 33:39 +10:53 14:49
25 Anne Kamstrup Hovind Raumar Orientering 33:48 +11:02 14:53
26 Kristin Øverøyen Balchen Oddersjaa SSK 33:58 +11:12 14:57
27 Kari Strand Kongsberg OL 34:22 +11:36 15:08
28 Åsa Franzen IL Tyrving 34:25 +11:39 15:09
29 Kine Sofie Sandstad Frol IL 35:38 +12:52 15:41
30 Trine Lise Strøm Hamar OK 41:28 +18:42 18:16
Lone Molstad Gjø-Vard OL ikke startet
Emma Green Nydalens SK ikke startet
Elen Katrine Skjerve Frol IL ikke startet

D21 Heat 2

2 260 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting NTNUI 21:05 9:19
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 21:56 +0:51 9:42
3 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 23:09 +2:04 10:14
4 Marte Reenaas Wing OK 24:28 +3:23 10:49
5 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 24:40 +3:35 10:54
6 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 24:44 +3:39 10:56
7 Gitte Bromander NTNUI 24:59 +3:54 11:03
8 Elisabeth Ingvaldsen Kristiansand OK 25:15 +4:10 11:10
9 Linda Solberg Fredrikstad SK 25:42 +4:37 11:22
10 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 25:47 +4:42 11:24
11 Hanne Nøvik NTNUI 26:02 +4:57 11:31
12 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 26:04 +4:59 11:32
13 Ingrid Kronborg Bronebakk Bækkelagets SK 26:20 +5:15 11:39
14 Karianne Ruud NTNUI 26:32 +5:27 11:44
15 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 26:45 +5:40 11:50
16 Marte Grande Østby Porsgrunn OL 27:17 +6:12 12:04
17 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 27:59 +6:54 12:22
18 Vigdis Hobøl Oppsal IF Orientering 29:32 +8:27 13:04
19 Christina Maria Kasin Kongsberg OL 30:33 +9:28 13:31
20 Lise Østlid bagstevold Kongsberg OL 31:11 +10:06 13:47
21 Maiken Flågan Kongsberg OL 31:58 +10:53 14:08
22 Ingvild Gjessing Bækkelagets SK 32:39 +11:34 14:26
23 Hanne Vefsnmo NTNUI 33:43 +12:38 14:55
24 Birte Riddervold Teigen IL Tyrving 35:15 +14:10 15:35
25 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 37:27 +16:22 16:34
26 Marianne Dæhli NTNUI 43:19 +22:14 19:10
27 Silje Borge Hovi NTNUI 48:10 +27:05 21:18
Ida Arnesen Tiltnes NTNUI ikke startet
Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL ikke startet
Sofie Aarnes NTNUI ikke startet
Janne Thygesen Ganddal IL ikke startet
Aasne Fenne Hoksrud Nydalens SK ikke startet

D21 Heat 3

2 300 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 21:01 9:08
2 Hanne Sandstad Freidig 21:55 +0:54 9:31
3 Bodil Holmström NTNUI 23:23 +2:22 10:10
4 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 23:47 +2:46 10:20
5 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 24:34 +3:33 10:40
6 Nicole Ragvin Nydalens SK 24:42 +3:41 10:44
7 Ingunn Fristad Halden SK 25:23 +4:22 11:02
8 Tone E Lye IL Tyrving 25:26 +4:25 11:03
9 Heidi Stokseth Halden SK 25:49 +4:48 11:13
10 Gøril Fristad Halden SK 25:53 +4:52 11:15
11 Iliana Shandurkova Halden SK 26:00 +4:59 11:18
12 Vendula Klechova Halden SK 26:09 +5:08 11:22
13 Hollie Orr Halden SK 26:38 +5:37 11:34
14 Marit Kahrs Bækkelagets SK 27:01 +6:00 11:44
15 Kristin Åstebøl NTNUI 27:02 +6:01 11:45
16 Nikoline Ekeberg Schjerve Ås-UMB Orientering 27:07 +6:06 11:47
17 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 27:15 +6:14 11:50
18 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 27:34 +6:33 11:59
19 Helene Lund-Johansen Ås-UMB Orientering 28:01 +7:00 12:10
20 Helen Palmer Wing OK 28:06 +7:05 12:13
21 Gøril Rønning Sund Frol IL 29:08 +8:07 12:40
22 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 29:50 +8:49 12:58
23 Ingvild Tømta Raumar Orientering 30:11 +9:10 13:07
24 Dorothea Schulze Nydalens SK 30:55 +9:54 13:26
25 Karoline Andersen Asker Skiklubb 32:25 +11:24 14:05
26 Henriette Ruud NTNUI 33:45 +12:44 14:40
27 Randi Johanne Skjerve Frol IL 39:49 +18:48 17:18
28 Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 41:22 +20:21 17:59
29 Camilla Stridsklev NTNUI 41:52 +20:51 18:12
30 Marit Wenseth Kure NTNUI 44:02 +23:01 19:08
31 Isa Mari Sandstad Frol IL 45:25 +24:24 19:44
Marit Isachsen Asker Skiklubb ikke startet

H21 Heat 1

3 050 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mattias Karlsson Bækkelagets SK 23:14 7:37
2 Emil Wingstedt Halden SK 23:26 +0:12 7:40
3 Mats Haldin Halden SK 24:11 +0:57 7:55
4 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 24:45 +1:31 8:06
5 Hans Gunnar Omdal Øvrebø/Vindbjart Orientering 24:56 +1:42 8:10
6 Hans Trøan Nydalens SK 25:15 +2:01 8:16
7 Dag Aalvik Nydalens SK 25:29 +2:15 8:21
8 Mats Dahlén Kristiansand OK 26:02 +2:48 8:32
9 Øyvind Helgerud Halden SK 26:23 +3:09 8:39
10 Stig Alvestad Ganddal IL 26:44 +3:30 8:45
11 Leif Størmer Fossum IF 26:47 +3:33 8:46
12 Ivar Haugen Kristiansand OK 26:48 +3:34 8:47
13 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 26:52 +3:38 8:48
14 Rune Strandberg Øvrebø/Vindbjart Orientering 26:56 +3:42 8:49
15 Tore Sandvik Halden SK 26:58 +3:44 8:50
16 Ola Berger Wing OK 27:00 +3:46 8:51
17 Marius Bjugan Halden SK 27:35 +4:21 9:02
18 Lars Eid Nielsen NTNUI 28:53 +5:39 9:28
19 Knut Sveinung Rekaa NTNUI 29:21 +6:07 9:37
20 Jan Kocbach Fana IL 29:28 +6:14 9:39
21 Jan Sverre Edstrøm Oppsal IF Orientering 29:43 +6:29 9:44
22 Hans Aleksander Østhagen NTNUI 30:15 +7:01 9:55
23 Erik Sagvolden NTNUI 30:40 +7:26 10:03
24 Rune Rystad Nydalens SK 30:55 +7:41 10:08
25 Jostein Haug OL Vallset/Stange 31:23 +8:09 10:17
26 Ståle Gjelsten NTNUI 32:32 +9:18 10:40
27 Ola Lesteberg Kongsberg OL 33:29 +10:15 10:58
28 Thor Mella Østmarka OK 33:30 +10:16 10:59
29 Odd Strand Kongsberg OL 34:04 +10:50 11:10
30 Per Wiréhn Byåsen IL 35:00 +11:46 11:28
31 Sjur Messel Nafstad NTNUI 35:59 +12:45 11:47
32 Geir Hoff IL Tyrving 36:14 +13:00 11:52
33 Stig Dalsøren Kristiansand OK 37:02 +13:48 12:08
34 Stig Rune Holberg OK Skøynar 37:40 +14:26 12:20
35 Erik Lima Ganddal IL 45:47 +22:33 15:00

H21 Heat 2

3 030 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 23:02 7:36
2 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 23:35 +0:33 7:46
3 Tue Lassen Bækkelagets SK 23:54 +0:52 7:53
4 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 23:59 +0:57 7:54
5 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 24:10 +1:08 7:58
6 Torgeir Nørbech IL Tyrving 24:12 +1:10 7:59
7 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 25:28 +2:26 8:24
8 Jostein Nørbech IL Tyrving 25:40 +2:38 8:28
9 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 25:42 +2:40 8:28
10 Jostein Moe Kristiansand OK 25:59 +2:57 8:34
11 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 26:16 +3:14 8:40
12 Terje Maroni Byåsen IL 26:26 +3:24 8:43
13 David Gottfridsson Lillomarka OL 26:52 +3:50 8:52
14 Bjørn Eriksen Halden SK 27:01 +3:59 8:54
15 Ove Sætra Asker Skiklubb 27:14 +4:12 8:59
16 Øystein Pettersen Nydalens SK 27:49 +4:47 9:10
17 Olav Høgset Ringerike OL 28:02 +5:00 9:15
18 Andreas Magerøy Frol IL 28:16 +5:14 9:19
19 Andreas Johansson Bækkelagets SK 28:21 +5:19 9:21
20 Thomas Natvig Årstad NTNUI 28:36 +5:34 9:26
21 Thore Kornmo Porsgrunn OL 28:43 +5:41 9:28
22 Niklas Profors Varegg Fleridrett 30:40 +7:38 10:07
23 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 31:44 +8:42 10:28
24 Tarjei Nicolaisen OK Silsand 31:50 +8:48 10:30
25 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 31:52 +8:50 10:31
26 Ragnar Tonjer Nydalens SK 32:05 +9:03 10:35
27 Siggen Ytrehus NTNUI 32:30 +9:28 10:43
28 Karsten Alexander Kopland Modum OL 35:46 +12:44 11:48
29 Morten Weber Bergesen Kongsberg OL 38:15 +15:13 12:37
30 Kasper Valestrand Varegg Fleridrett 41:49 +18:47 13:48
Jeppe Ruud Bækkelagets SK ikke startet
Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK ikke startet
Trond Veastad NTNUI ikke startet
Tor Andreas Andersen NTNUI ikke startet
Torben Christian Wendler Raumar Orientering ikke startet

H21 Heat 3

3 060 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 23:47 7:46
2 Anders Tiltnes IL Tyrving 24:12 +0:25 7:54
3 Audun Weltzien IL Tyrving 24:22 +0:35 7:57
4 Sigve Vågsnes Nydalens SK 24:41 +0:54 8:03
5 Lars Skjeset Frol IL 25:12 +1:25 8:14
6 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 26:11 +2:24 8:33
7 Vegard Ruttenborg NTNUI 26:16 +2:29 8:35
8 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 26:52 +3:05 8:46
9 Matthias Gilgien IL Tyrving 27:04 +3:17 8:50
10 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 27:52 +4:05 9:06
11 Eivind Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 28:07 +4:20 9:11
12 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 28:23 +4:36 9:16
13 Bjørn Tore Mathisen NTNUI 28:28 +4:41 9:18
14 Ola Marius Pedersen Ås-UMB Orientering 28:30 +4:43 9:18
15 Alf Johan Lima Ganddal IL 28:34 +4:47 9:20
16 Martin Hoset NTNUI 28:35 +4:48 9:20
17 Henning Spjelkavik IL Tyrving 28:58 +5:11 9:27
18 Gjermund Glesnes Nydalens SK 29:23 +5:36 9:36
19 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 30:18 +6:31 9:54
20 Kjetil Okkenhaug NTNUI 30:21 +6:34 9:55
21 Wolfgang Kampel NTNUI 30:46 +6:59 10:03
22 Kjell Erik Røisland Søgne og Songdalen OK 31:42 +7:55 10:21
23 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 31:46 +7:59 10:22
24 Harri Luchsinger Kongsberg OL 32:06 +8:19 10:29
25 Matthew Speake Lillomarka OL 32:26 +8:39 10:35
26 Audun Resser Kongsberg OL 33:30 +9:43 10:56
27 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 33:50 +10:03 11:03
28 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 34:43 +10:56 11:20
29 Ivo K. Danailov Kristiansand OK 34:46 +10:59 11:21
30 Eivind Lande Bø OL 35:17 +11:30 11:31
31 Joakim Prestmo Bækkelagets SK 36:48 +13:01 12:01
32 Bjørn Hauge Oslostudentenes IK 37:18 +13:31 12:11
33 Kyongsa Ri Bækkelagets SK 39:19 +15:32 12:50
Eirik Holth Johannessen Røyken OL ikke godkjent
Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK ikke startet

H21 Heat 4

3 090 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 23:09 7:29
2 Vegard Danielsen Kristiansand OK 24:49 +1:40 8:01
3 Holger Hott Kristiansand OK 25:10 +2:01 8:08
3 Øyvind Lund Raumar Orientering 25:10 +2:01 8:08
5 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 25:12 +2:03 8:09
6 Håvard Vassenden Frol IL 25:59 +2:50 8:24
7 Anders Einum NTNUI 26:21 +3:12 8:31
8 Øyvind Stokseth Halden SK 27:08 +3:59 8:46
9 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 27:11 +4:02 8:47
10 Erik Axelsson Halden SK 27:12 +4:03 8:48
11 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 27:50 +4:41 9:00
12 Espen Fiskum NTNUI 27:51 +4:42 9:00
13 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 28:10 +5:01 9:06
14 Eivind Resser Kongsberg OL 28:11 +5:02 9:07
15 Eivind Tonna Lillomarka OL 28:42 +5:33 9:17
16 Espen Weltzien IL Tyrving 29:41 +6:32 9:36
17 Einar Tommelstad Nydalens SK 29:48 +6:39 9:38
18 Vegard Brun Saga NTNUI 30:01 +6:52 9:42
19 Lacho Iliev Halden SK 30:36 +7:27 9:54
20 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 30:39 +7:30 9:55
21 Håvard Berget NTNUI 31:44 +8:35 10:16
22 Glenn Tore Løland Sauda Orienteringsklubb 31:48 +8:39 10:17
23 Vidar Wensel Sørreisa OL 32:10 +9:01 10:24
24 Øystein Haug Frol IL 32:20 +9:11 10:27
25 Eirik W. Moe Bækkelagets SK 32:56 +9:47 10:39
26 Snorre Hansen Byåsen IL 33:30 +10:21 10:50
27 Espen Kristiansen Varegg Fleridrett 35:07 +11:58 11:21
28 Stian Alexander Grann NTNUI 35:37 +12:28 11:31
29 Halvor Eid Nielsen NTNUI 35:54 +12:45 11:37
30 Fredrik Sandal Ganddal IL 37:27 +14:18 12:07
31 Håkon Heggedal Kongsberg OL 37:55 +14:46 12:16
32 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 43:10 +20:01 13:58
33 Simen Smestad Ås-UMB Orientering 44:08 +20:59 14:16
Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL ikke startet
Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett ikke startet

H21 Heat 5

3 090 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 24:19 7:52
2 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 24:59 +0:40 8:05
2 Anders Nordberg Skien OK 24:59 +0:40 8:05
4 Jonn Are Myhren IK Grane Arendal Orientering 25:04 +0:45 8:06
5 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 26:19 +2:00 8:31
6 Rasmus Korvald Skaare Lillomarka OL 26:50 +2:31 8:41
7 Olav Johannes Deelstra NTNUI 26:56 +2:37 8:42
8 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 27:50 +3:31 9:00
9 Vegard Brox IL Tyrving 28:18 +3:59 9:09
10 Trygve Tømta Raumar Orientering 28:20 +4:01 9:10
11 Chris Forne Wing OK 28:43 +4:24 9:17
12 Dag Steinar Ragvin Skien OK 28:50 +4:31 9:19
13 Magnus Svingheim Raumar Orientering 29:01 +4:42 9:23
14 Per Øyvind Stene Nydalens SK 29:37 +5:18 9:35
15 Tomas Udrzal Wing OK 30:41 +6:22 9:55
16 Felix Breitschädel NTNUI 30:44 +6:25 9:56
17 Marius Øie Løten OL 30:55 +6:36 10:00
18 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 31:08 +6:49 10:04
19 Kristian Dalby Halden SK 32:13 +7:54 10:25
20 Håvard Tveite Ås-UMB Orientering 32:37 +8:18 10:33
21 Jan Tore Ludvigsen Nydalens SK 33:13 +8:54 10:44
22 Hallvard Nordbrøden NTNUI 33:22 +9:03 10:47
23 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 33:36 +9:17 10:52
23 Håvar Birkeland Stormoen NTNUI 33:36 +9:17 10:52
25 Jon Arne Skrove Ringerike OL 35:01 +10:42 11:19
26 Christian F Schive Halden SK 35:24 +11:05 11:27
27 Magnus Johansson Kristiansand OK 38:54 +14:35 12:35
28 Marius Wikstrøm Vang OL 39:20 +15:01 12:43
29 Håvard Krey Hansen OK Silsand 40:43 +16:24 13:10
30 Thomas Ruud Ås-UMB Orientering 44:22 +20:03 14:21
31 Svein Harald Hansen OK Silsand 46:34 +22:15 15:04
Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb ikke startet
Sondre Sande Gullord NTNUI ikke startet

Gjest D21

2 270 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paula Iso-Markku Kalavan Rasti 29:39 13:03
2 Galina Vinogradove Halden SK 33:35 +3:56 14:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor