Offisiell resultatliste for NM Langdistanse jr. og sr.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Langdistanse jr. og sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: torsdag 8 september 2011

D17-18

5 540 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 1:03:26 11:27
2 Runa Fremstad Larvik OK 1:04:09 +0:43 11:34
3 Jorunn Kvakland Freidig 1:04:58 +1:32 11:43
4 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 1:06:04 +2:38 11:55
5 Siri Kollerud Lillomarka OL 1:07:25 +3:59 12:10
6 Gry Granstedt Halden SK 1:09:21 +5:55 12:31
7 Solveig Blindheim Lillomarka OL 1:10:48 +7:22 12:46
8 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 1:12:10 +8:44 13:01
9 Eli Marita Forseth OL Trollelg 1:12:20 +8:54 13:03
10 Kristine Berglia Eiker OL 1:13:06 +9:40 13:11
11 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 1:14:32 +11:06 13:27
12 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 1:16:30 +13:04 13:48
13 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 1:17:44 +14:18 14:01
14 Malena Asheim Birkeland Halden SK 1:18:10 +14:44 14:06
15 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 1:20:38 +17:12 14:33
16 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 1:21:25 +17:59 14:41
17 Camilla Hengebøl Fossum IF 1:21:44 +18:18 14:45
18 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 1:23:03 +19:37 14:59
19 Emilie Westli Andersen Løten OL 1:23:29 +20:03 15:04
19 Pia Skyttersæter Iversen Heming/Njård OL 1:23:29 +20:03 15:04
21 Ingrid Okkenhaug Verdal OK 1:23:33 +20:07 15:04
22 Marte Fallbakken Berge Løten OL 1:24:25 +20:59 15:14
23 Guro Vassend Porsgrunn OL 1:25:03 +21:37 15:21
24 Marthe Ruttenborg Gjø-Vard OL 1:25:46 +22:20 15:28
25 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 1:26:59 +23:33 15:42
26 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:29:30 +26:04 16:09
27 Sigrid Bech Urland Korgen IL 1:31:45 +28:19 16:33
28 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 1:32:53 +29:27 16:45
29 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 1:33:14 +29:48 16:49
30 Åsta Wibe Frol IL 1:42:15 +38:49 18:27
31 Mali Galaaen Røsseth Selbu OK 1:47:11 +43:45 19:20
32 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 2:00:30 +57:04 21:45
33 Henrik Elvestad Golden Goal o-klubb 2:38:31 +1:35:05 28:36
Mari Eriksen Reitan Bodø og Omegn IF Orientering ikke godkjent
Marie Styrvold Porsgrunn OL ikke startet
Thea Grande Østby Porsgrunn OL ikke startet
Kristine Grønlund Ringerike OL ikke startet
Nikoline Bromander Fredrikstad SK ikke startet
Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn ikke startet
Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK ikke startet
Kamilla Olaussen Fredrikstad SK ikke startet
Mathilde Rundhaug Mo OK ikke startet

D19-20

5 930 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 1:01:13 10:19
2 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1:01:17 +0:04 10:20
3 Therese Haare Konnerud IL 1:03:16 +2:03 10:40
4 Audhild Bakken Rognstad Lillehammer OK 1:07:16 +6:03 11:20
5 Anette Baklid Konnerud IL 1:07:44 +6:31 11:25
6 Oda Wennemo Raumar Orientering 1:08:32 +7:19 11:33
7 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 1:08:58 +7:45 11:37
8 Trine Breen Raumar Orientering 1:10:02 +8:49 11:48
9 Marte Narum OL Vallset/Stange 1:11:17 +10:04 12:01
10 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 1:12:22 +11:09 12:12
11 Synne Baklid Konnerud IL 1:15:57 +14:44 12:48
12 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 1:17:27 +16:14 13:03
13 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 1:17:51 +16:38 13:07
14 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 1:19:23 +18:10 13:23
15 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 1:20:07 +18:54 13:30
16 Ida Mari Borge Hovi Porsgrunn OL 1:23:13 +22:00 14:01
17 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 1:25:15 +24:02 14:22
18 Marion Huber Tynset IF 1:25:38 +24:25 14:26
19 Elena Roos Halden SK 1:25:45 +24:32 14:27
20 Ina Charlotte Moe Sandefjord OK 1:26:15 +25:02 14:32
21 Rannveig Jørgensen Frol IL 1:27:36 +26:23 14:46
22 Berit-Kristine Lima Ganddal IL 1:28:18 +27:05 14:53
23 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 1:30:04 +28:51 15:11
24 Maria Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 1:32:04 +30:51 15:31
25 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 1:32:07 +30:54 15:32
26 Nina Jeanette Tollehaug Raumar Orientering 1:51:21 +50:08 18:46
Ina Catharina Storrønning Byåsen IL ikke startet
Julie Arnesen Byåsen IL ikke startet
Guro Elisabeth Kolstad Halden SK ikke startet
Anne Line Teigen Søgård Kongsberg OL ikke startet
Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett ikke startet
Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett ikke startet
Guro Alexandersen Fredrikstad SK ikke startet
Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering ikke startet

D21

7 980 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting NTNUI 1:09:26 8:42
2 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 1:12:12 +2:46 9:02
3 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:13:30 +4:04 9:12
4 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:13:40 +4:14 9:13
5 Hanne Sandstad Freidig 1:15:50 +6:24 9:30
6 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 1:15:51 +6:25 9:30
7 Marianne Andersen Konnerud IL 1:17:55 +8:29 9:45
8 Nicole Ragvin Nydalens SK 1:18:12 +8:46 9:47
9 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 1:19:25 +9:59 9:57
10 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:21:40 +12:14 10:14
11 Line Hagman NTNUI 1:22:38 +13:12 10:21
12 Helen Palmer Wing OK 1:24:35 +15:09 10:35
13 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:24:51 +15:25 10:37
14 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 1:25:55 +16:29 10:45
15 Hanne Nøvik NTNUI 1:26:12 +16:46 10:48
16 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:26:27 +17:01 10:50
17 Marte Reenaas Wing OK 1:27:03 +17:37 10:54
18 Tone E Lye IL Tyrving 1:27:05 +17:39 10:54
19 Guro Torpe NTNUI 1:27:50 +18:24 11:00
20 Marit Kahrs Bækkelagets SK 1:28:21 +18:55 11:04
21 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 1:29:48 +20:22 11:15
22 Hollie Orr Halden SK 1:30:20 +20:54 11:19
23 Lone Brochmann Eiker OL 1:32:15 +22:49 11:33
24 Linn Hokholt Lillomarka OL 1:34:03 +24:37 11:47
25 Iliana Shandurkova Halden SK 1:34:16 +24:50 11:48
26 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:35:24 +25:58 11:57
27 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 1:37:22 +27:56 12:12
28 Lisbeth Voll NTNUI 1:37:52 +28:26 12:15
29 Heidi Tronbøl Nydalens SK 1:38:40 +29:14 12:21
30 Kristin Åstebøl NTNUI 1:38:51 +29:25 12:23
31 Siri Eidnes IL Bul-Tromsø 1:42:52 +33:26 12:53
32 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 1:44:11 +34:45 13:03
33 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 1:45:34 +36:08 13:13
34 Sofie Aarnes NTNUI 1:46:50 +37:24 13:23
35 Sara Profors Frol IL 1:48:04 +38:38 13:32
36 Britta Fismen Nydalens SK 1:48:40 +39:14 13:37
37 Hanne Vefsnmo NTNUI 1:52:34 +43:08 14:06
38 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 1:53:07 +43:41 14:10
39 Mari Jellum Helgerud Kongsberg OL 1:57:02 +47:36 14:39
40 Toril Nes Ås-UMB Orientering 1:57:56 +48:30 14:46
41 Lise Østlid Bagstevold Kongsberg OL 2:06:24 +56:58 15:50
42 Randi Johanne Skjerve Frol IL 2:10:38 +1:01:12 16:22
43 Maiken Flågan Kongsberg OL 2:18:41 +1:09:15 17:22
44 Camilla Stridsklev NTNUI 2:23:24 +1:13:58 17:58
45 Silje Borge Hovi NTNUI 2:24:24 +1:14:58 18:05
46 Marianne Dæhli NTNUI 2:24:26 +1:15:00 18:05
Mari Jevne Arnesen NTNUI ikke godkjent
Nikoline Ekeberg Schjerve Ås-UMB Orientering ikke startet
Ingunn Fristad Halden SK ikke startet
Anne Johanne Lind NTNUI ikke startet
Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK ikke startet
Marit Isachsen Asker Skiklubb ikke startet
Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI ikke startet
Emma Johansson NTNUI ikke startet

H17-18

7 290 m, 86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Borger Melsom Fossum IF 59:07 8:06
2 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 59:37 +0:30 8:10
3 Magne Haga Raumar Orientering 1:00:11 +1:04 8:15
4 Sindre Rønning Tynset IF 1:00:51 +1:44 8:20
5 Paul Sirum Frol IL 1:02:49 +3:42 8:37
6 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:02:58 +3:51 8:38
7 Anders Vister Indre Østfold OK 1:03:38 +4:31 8:43
8 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 1:05:05 +5:58 8:55
9 Oskar Røen Varegg Fleridrett 1:05:44 +6:37 9:01
10 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:06:30 +7:23 9:07
11 Dag Lofthus Lillehammer OK 1:06:58 +7:51 9:11
12 Håvard Haga Raumar Orientering 1:07:11 +8:04 9:12
13 Johannes Narum Hamar OK 1:07:30 +8:23 9:15
14 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:07:47 +8:40 9:17
14 Anders Bjergaard Nydalens SK 1:07:47 +8:40 9:17
16 Espen Sundsvik Frol IL 1:08:26 +9:19 9:23
17 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 1:09:14 +10:07 9:29
18 Fredrik Raastad Skien OK 1:09:24 +10:17 9:31
19 Johan Hoel Raumar Orientering 1:10:08 +11:01 9:37
20 Thorstein Wang Lillomarka OL 1:10:55 +11:48 9:43
21 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 1:13:36 +14:29 10:05
22 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:14:10 +15:03 10:10
23 Harald Kalager Asker Skiklubb 1:14:13 +15:06 10:10
24 Øystein Storsveen Løten OL 1:14:55 +15:48 10:16
25 Jørgen Madslien Nydalens SK 1:15:16 +16:09 10:19
26 Morten Bujordet Kristiansand OK 1:15:21 +16:14 10:20
27 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 1:15:23 +16:16 10:20
28 Petter Reistad IL Tyrving 1:15:26 +16:19 10:20
29 Sindre Johannessen Wing OK 1:15:40 +16:33 10:22
30 Sindre Bæk Løten OL 1:15:41 +16:34 10:22
31 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 1:16:08 +17:01 10:26
32 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:16:10 +17:03 10:26
33 Ørjan Rykkje Fana IL 1:17:47 +18:40 10:40
34 Rasmus Rørholt Theisen Mellembygd OL 1:18:39 +19:32 10:47
35 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:19:03 +19:56 10:50
36 Eivind Romberg Kvaale Høydalsmo IL 1:19:08 +20:01 10:51
37 Mathias Drage Kongsberg OL 1:20:03 +20:56 10:58
38 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 1:20:25 +21:18 11:01
39 Sigurd Flågan Kongsberg OL 1:20:28 +21:21 11:02
40 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 1:20:34 +21:27 11:03
41 Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK 1:20:46 +21:39 11:04
42 Torjus Raa Varegg Fleridrett 1:21:17 +22:10 11:08
43 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 1:21:23 +22:16 11:09
44 Tord E. Andersen Eiker OL 1:21:47 +22:40 11:13
45 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:22:24 +23:17 11:18
46 Halvard Kværna Østmarka OK 1:23:03 +23:56 11:23
47 Geir Inge Keiserås IL Leik 1:23:10 +24:03 11:24
48 Sjur Hovi Skien OK 1:23:23 +24:16 11:26
49 Erik Trøen Lierbygda OL 1:23:39 +24:32 11:28
50 Olav Vestøl Vegårshei IL 1:24:18 +25:11 11:33
51 Asbjørn Olsen Løten OL 1:24:23 +25:16 11:34
52 Adrian Opheim Måren OK 1:25:04 +25:57 11:40
53 Brage Sæther Freidig 1:25:31 +26:24 11:43
54 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 1:25:45 +26:38 11:45
55 Anders Emilsson Oppsal IF Orientering 1:26:16 +27:09 11:50
56 Ola Kvisle Asker Skiklubb 1:27:16 +28:09 11:58
57 Eirik Skoglund Godal Lillomarka OL 1:27:24 +28:17 11:59
58 Kristian Øien OL Trollelg 1:27:25 +28:18 11:59
59 Marius Borge Heir Fossum IF 1:28:01 +28:54 12:04
60 Magnus Farnes OL Tønsberg og omegn 1:29:14 +30:07 12:14
61 Kasper Stadaas Heming/Njård OL 1:29:45 +30:38 12:18
62 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 1:30:30 +31:23 12:24
63 Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn 1:30:53 +31:46 12:28
64 Håkon Godager Løten OL 1:32:04 +32:57 12:37
65 Johannes Svendsen OL Trollelg 1:33:01 +33:54 12:45
66 Lars Henrik Thon IF Sturla 1:33:38 +34:31 12:50
67 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 1:33:47 +34:40 12:51
68 Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg 1:34:41 +35:34 12:59
69 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:35:00 +35:53 13:01
70 Hallvard Haugen Fossum IF 1:36:59 +37:52 13:18
71 Øyvind Strande Ringerike OL 1:37:19 +38:12 13:20
72 Erlend Raastad Skien OK 1:37:47 +38:40 13:24
73 Lars Skantze IL Tyrving 1:39:24 +40:17 13:38
74 Gustav Fiskum IL Tyrving 1:40:42 +41:35 13:48
75 Oscar Berlin Eiker OL 1:40:50 +41:43 13:49
76 Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving 1:42:23 +43:16 14:02
77 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 1:45:31 +46:24 14:28
78 Hans Herberg Gjø-Vard OL 1:47:15 +48:08 14:42
79 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 1:53:08 +54:01 15:31
80 Sigurd Stenvik Byåsen IL 1:55:12 +56:05 15:48
81 Tobias Solli Skien OK 2:03:35 +1:04:28 16:57
Terje Dalen Sørgård Byåsen IL diskvalifisert
Thomas Schive OK Moss diskvalifisert
Martin Rønning Freidig diskvalifisert
Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb ikke godkjent
Sigurd Oxaas Wie Mo OK ikke godkjent
Henrik Mårtensson Modum OL ikke startet
Stian Jensen Indre Østfold OK ikke startet
Håkon Njåstein IL Tyrving ikke startet
Jacob Berg Lofthus IL Bul-Tromsø ikke startet
Sondre Hunnes Øverås Sandefjord OK ikke startet
Bjørn Lundanes Emblem IL ikke startet

H19-20

9 420 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 1:12:08 7:39
2 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:13:02 +0:54 7:45
3 Martin Vister Indre Østfold OK 1:14:05 +1:57 7:51
4 Ivar Lundanes Frol IL 1:16:07 +3:59 8:04
5 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:16:25 +4:17 8:06
6 Jon Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:17:55 +5:47 8:16
7 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:18:00 +5:52 8:16
8 Mathias Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 1:18:04 +5:56 8:17
9 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:18:24 +6:16 8:19
10 Per Melander Often Tynset IF 1:18:25 +6:17 8:19
11 Petter Næss Bjørgul Halden SK 1:18:29 +6:21 8:19
12 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:21:03 +8:55 8:36
13 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:22:48 +10:40 8:47
14 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 1:26:50 +14:42 9:13
15 Morten Severin Saue IL Tyrving 1:27:01 +14:53 9:14
16 Lasse Solheim Varegg Fleridrett 1:27:09 +15:01 9:15
17 Simen Olafsen Freidig 1:27:29 +15:21 9:17
18 Simen Aamodt NTNUI 1:27:40 +15:32 9:18
19 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 1:28:16 +16:08 9:22
20 Fredrik Omdal Ganddal IL 1:29:15 +17:07 9:28
21 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 1:30:53 +18:45 9:38
22 Gjermund Steinsland Øvrebø/Vindbjart Orientering 1:32:25 +20:17 9:48
23 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 1:32:45 +20:37 9:50
24 Kristian Stenerud OL Tønsberg og omegn 1:33:40 +21:32 9:56
25 Sindre Godager Gjø-Vard OL 1:34:28 +22:20 10:01
26 Andreas Vangstad Kristiansand OK 1:34:49 +22:41 10:03
27 Sjur Obrestad Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 1:37:12 +25:04 10:19
28 Brynjar Larssen Bakken Lillehammer OK 1:38:13 +26:05 10:25
29 Sindre Sæther Freidig 1:38:31 +26:23 10:27
30 Isak Bergset IL Veten 1:42:23 +30:15 10:52
31 Fredrik Danielsen IL Tyrving 1:43:09 +31:01 10:57
32 Martin Damm TIF Viking 1:46:08 +34:00 11:16
33 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 1:49:12 +37:04 11:35
34 Haakon Utby NTNUI 1:51:19 +39:11 11:49
35 Johannes Hov Høydal Fossum IF 1:53:16 +41:08 12:01
36 Håkon Sandven Fana IL 2:00:11 +48:03 12:45
37 Lars Owren Freidig 2:19:59 +1:07:51 14:51
38 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 2:25:25 +1:13:17 15:26
39 Vemund Rønneberg Konnerud IL 2:37:09 +1:25:01 16:40
Torkil Eide Solstad IL Tyrving diskvalifisert
Sondre Bakken Lillomarka OL ikke godkjent
Mats Nordbrøden Halden SK ikke godkjent
Terje Faugstad Bjertnes Konnerud IL ikke startet
Erlend Nydal Asker Skiklubb ikke startet
Sindre Godager Gjø-Vard OL ikke startet
Yngve Skogstad Frol IL ikke startet

H21

13 760 m, 97 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 1:32:45 6:44
2 Audun Weltzien IL Tyrving 1:36:29 +3:44 7:00
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:39:56 +7:11 7:15
4 Hans Gunnar Omdal Øvrebø/Vindbjart Orientering 1:40:45 +8:00 7:19
5 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 1:41:49 +9:04 7:23
6 Magne Dæhli Halden SK 1:42:00 +9:15 7:24
7 Mattias Karlsson Bækkelagets SK 1:43:03 +10:18 7:29
8 Håvard Vassenden Frol IL 1:43:58 +11:13 7:33
9 Emil Wingstedt Halden SK 1:45:37 +12:52 7:40
10 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 1:45:38 +12:53 7:40
11 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:45:39 +12:54 7:40
12 Erik Axelsson Halden SK 1:46:40 +13:55 7:45
13 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 1:48:27 +15:42 7:52
14 Espen Fiskum NTNUI 1:48:41 +15:56 7:53
15 Olav Johannes Deelstra NTNUI 1:48:46 +16:01 7:54
16 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:49:17 +16:32 7:56
17 Jonn Are Myhren IK Grane Arendal Orientering 1:49:33 +16:48 7:57
18 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:49:46 +17:01 7:58
19 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:49:47 +17:02 7:58
20 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 1:51:05 +18:20 8:04
21 Øyvind Helgerud Halden SK 1:51:18 +18:33 8:05
22 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 1:51:32 +18:47 8:06
23 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:52:08 +19:23 8:08
24 Daniel Marston Bækkelagets SK 1:53:11 +20:26 8:13
25 Knut Sveinung Rekaa NTNUI 1:54:01 +21:16 8:17
26 Gjermund Urset IL Bul-Tromsø 1:54:32 +21:47 8:19
27 Hans Trøan Nydalens SK 1:54:44 +21:59 8:20
28 Espen Weltzien IL Tyrving 1:55:47 +23:02 8:24
28 Chris Forne Wing OK 1:55:47 +23:02 8:24
30 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 1:56:03 +23:18 8:26
31 Anders Einum NTNUI 1:56:55 +24:10 8:29
32 Dag Aalvik Nydalens SK 1:57:48 +25:03 8:33
33 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:58:06 +25:21 8:34
34 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:58:56 +26:11 8:38
35 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:59:06 +26:21 8:39
36 Dag Steinar Ragvin Skien OK 1:59:47 +27:02 8:42
37 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:59:55 +27:10 8:42
38 Thomas Natvig Årstad NTNUI 2:00:28 +27:43 8:45
39 Håvard Tveite Ås-UMB Orientering 2:00:32 +27:47 8:45
40 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 2:02:05 +29:20 8:52
41 Magnus Svingheim Raumar Orientering 2:02:27 +29:42 8:53
42 Ola Berger Wing OK 2:06:25 +33:40 9:11
43 Andreas Magerøy Frol IL 2:06:40 +33:55 9:12
44 Ove Sætra Asker Skiklubb 2:07:31 +34:46 9:16
45 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 2:08:17 +35:32 9:19
46 Ragnar Tonjer Nydalens SK 2:08:36 +35:51 9:20
47 Niklas Profors Varegg Fleridrett 2:08:57 +36:12 9:22
48 Magne Omestad Nydalens SK 2:09:19 +36:34 9:23
49 Kjetil Okkenhaug NTNUI 2:10:16 +37:31 9:28
50 Marius Wikstrøm Vang OL 2:10:39 +37:54 9:29
51 Eivind Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 2:14:17 +41:32 9:45
52 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 2:14:20 +41:35 9:45
53 Stian Hallén Nydalens SK 2:14:45 +42:00 9:47
54 Øyvind Stokseth Halden SK 2:15:30 +42:45 9:50
55 Henning Spjelkavik IL Tyrving 2:16:52 +44:07 9:56
56 Glenn Tore Løland Sauda Orienteringsklubb 2:17:03 +44:18 9:57
57 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 2:21:21 +48:36 10:16
58 Sjur Messel Nafstad NTNUI 2:23:15 +50:30 10:24
59 Simen Smestad Ås-UMB Orientering 2:24:26 +51:41 10:29
60 Rune Rystad Nydalens SK 2:25:02 +52:17 10:32
61 Terje Maroni Byåsen IL 2:25:06 +52:21 10:32
62 Ola Marius Pedersen Ås-UMB Orientering 2:25:45 +53:00 10:35
63 Jan Schmid OL Trollelg 2:26:01 +53:16 10:36
64 Eivind Lande Bø OL 2:26:58 +54:13 10:40
65 Matthias Gilgien IL Tyrving 2:27:33 +54:48 10:43
66 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 2:27:37 +54:52 10:43
67 Knut Edvard Helland Ringerike OL 2:28:28 +55:43 10:47
68 Jon Arne Skrove Ringerike OL 2:30:23 +57:38 10:55
69 Kristian Vad Halden SK 2:32:07 +59:22 11:03
70 Tarjei Nicolaisen OK Silsand 2:33:03 +1:00:18 11:07
71 Nils Petter Fremming Heming/Njård OL 2:33:11 +1:00:26 11:07
72 Stig Rune Holberg OK Skøynar 2:33:30 +1:00:45 11:09
73 Per Wiréhn Byåsen IL 2:33:41 +1:00:56 11:10
74 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 2:33:56 +1:01:11 11:11
75 Alf Johan Lima Ganddal IL 2:36:20 +1:03:35 11:21
76 Marius Øie Løten OL 2:37:19 +1:04:34 11:25
77 Håvard Krey Hansen OK Silsand 2:38:38 +1:05:53 11:31
78 Håvar Birkeland Stormoen NTNUI 2:38:58 +1:06:13 11:33
79 Olav Høgset Ringerike OL 2:40:20 +1:07:35 11:39
80 Snorre Hansen Byåsen IL 2:41:19 +1:08:34 11:43
81 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 2:43:34 +1:10:49 11:53
82 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 2:49:22 +1:16:37 12:18
83 Magnus Johansson Kristiansand OK 2:53:45 +1:21:00 12:37
84 Jan-Hugo Hanssen IL Bul-Tromsø 3:05:24 +1:32:39 13:28
85 Frode Konst IL Tyrving 3:10:29 +1:37:44 13:50
86 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 3:20:27 +1:47:42 14:34
Eirik Jansson Haverstad Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Vidar Wensel Sørreisa OL ikke godkjent
Kasper Valestrand Varegg Fleridrett ikke godkjent
Martin Hoset NTNUI ikke godkjent
Jan Tore Ludvigsen Nydalens SK ikke godkjent
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL ikke godkjent
Fredrik Sandal Ganddal IL ikke godkjent
Svein Harald Hansen OK Silsand ikke godkjent
Per Øyvind Stene Nydalens SK ikke godkjent
Vegard Brun Saga NTNUI ikke godkjent
Halvor Eid Nielsen NTNUI ikke godkjent
Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL ikke startet
Rasmus Korvald Skaare Lillomarka OL ikke startet
Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett ikke startet
Ståle Gjelsten NTNUI ikke startet
Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett ikke startet
Lars Skjeset Frol IL ikke startet
Ivar Haugen Kristiansand OK ikke startet
Tue Lassen Bækkelagets SK ikke startet
Øystein Kvaal Østerbø Wing OK ikke startet
Anders Nordberg Skien OK ikke startet

Gjest D19-20

5 930 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristiina Lampinen Helsingin Suuistajat 1:33:39 15:47

Gjest D21

7 980 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paula Iso-Markku Kalavan Rasti 1:34:32 11:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor