Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp Norgescup og ungdom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Norgescup og ungdom
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: fredag 26 april 2013

H 21-

3 290 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK14:184:20
2Eskil KinnebergIFK Göteborg14:26+0:084:23
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL14:31+0:134:24
4Rune OlsenBækkelagets SK14:37+0:194:26
5Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering14:41+0:234:27
5Vegard DanielsenKristiansand OK14:41+0:234:27
5Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK14:41+0:234:27
8Bjørn EkebergIL Tyrving14:44+0:264:28
9Jostein AndersenKristiansand OK14:45+0:274:28
10Rasmus DjurhuusKristiansand OK14:48+0:304:29
11Ruslan GlebovIL Tyrving14:49+0:314:30
12Eirik RustadRaumar Orientering15:05+0:474:35
13Carl Petter LyngenFrol IL15:06+0:484:35
13Simen AamodtNTNUI15:06+0:484:35
15Thomas Natvig ÅrstadNTNUI15:07+0:494:35
16Martin VisterJärla Orientering15:09+0:514:36
17Wojciech DwojakIL Tyrving15:15+0:574:38
17Jo Forseth IndgaardFrol IL15:15+0:574:38
19Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL15:18+1:004:39
20Wojciech KowalskiIL Tyrving15:20+1:024:39
21Rafal PodzinskiRaumar Orientering15:25+1:074:41
22Martin HosetNTNUI15:28+1:104:42
23Hans Petter MathisenNTNUI15:29+1:114:42
24Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett15:30+1:124:42
25Matthew SpeakeLillomarka OL15:31+1:134:42
26Christian Wiig BøenKristiansand OK15:34+1:164:43
27Jarkko HuovilaKalevan rasti15:35+1:174:44
28Espen FiskumHalden SK15:37+1:194:44
29Torben Christian WendlerRaumar Orientering15:38+1:204:45
30Vegard RuttenborgNTNUI15:39+1:214:45
31Hans Gunnar OmdalKristiansand OK15:43+1:254:46
32Sverre Waaler KaasNydalens SK15:51+1:334:49
33Kristian StenerudNTNUI15:55+1:374:50
33Per Melander OftenNTNUI15:55+1:374:50
35Terje MaroniByåsen IL15:56+1:384:50
35Stig AlvestadGanddal IL15:56+1:384:50
37Krzysztof RzencaUKS Orientus Lodz16:01+1:434:52
38Johan Asphjell BjørnaasFrol IL16:05+1:474:53
39Christoph BrandtIL Tyrving16:11+1:534:55
40Jan Andreas EdstrømLillomarka OL16:14+1:564:56
41Felix BreitschädelBækkelagets SK16:17+1:594:56Last ned GPS-spor i gpx-format
42Eirik Martens SvensenKristiansand OK16:18+2:004:57
43Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz16:26+2:084:59
44Øystein HaugFrol IL16:42+2:245:04
45Kjetil OkkenhaugNTNUI16:46+2:285:05
46Mats NordbrødenJärla Orientering16:49+2:315:06
47Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz16:51+2:335:07
48Jørgen FiskumFrol IL16:54+2:365:08
49Mikal Brastad LarsenNTNUI16:56+2:385:08
49Vegard Blomseth JohnsenNTNUI16:56+2:385:08
51Juho WesterlundKoovee16:59+2:415:09
52Magnus JohanssonKristiansand OK17:03+2:455:10
52Morten Severin SaueIL Tyrving17:03+2:455:10
54Lacho IlievHalden SK17:12+2:545:13
55Øyvind WatterdalHadeland OL17:26+3:085:17
55Per WiréhnByåsen IL17:26+3:085:17
57Harri LuchsingerNTNUI17:31+3:135:19
57Ove SætraHadeland OL17:31+3:135:19
59Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL17:32+3:145:19
60Sverre Turter SandvoldNTNUI17:37+3:195:21
61Terje Faugstad BjertnesNTNUI17:46+3:285:24
62Stig Rune HolbergNTNUI17:53+3:355:26
63Erik GustafssonNTNUI17:56+3:385:27
64Eirik Stærkeby JelstadModum OL18:10+3:525:31
65Svend Sondre FrøshaugNydalens SK18:13+3:555:32
66Jørgen FrøydLarvik OK18:24+4:065:35
67Joakim PrestmoBækkelagets SK18:48+4:305:42
68Anders Opsahl BredesenNTNUI19:09+4:515:49
69Kim André SveenHadeland OL19:19+5:015:52
70Christian F SchiveHalden SK19:20+5:025:52
71Leiv Inge KjemperudFossekallen IL20:31+6:136:14
Halvor Eid NielsenNTNUIdiskvalifisert
Gunnar A FiskumIL Tyrvingdiskvalifisert
Mathias Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
Niklas ProforsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Marius ØieLøten o-lagdiskvalifisert
Asgeir Bakken RognstadNTNUIdiskvalifisert
Jon Aukrust OsmoenNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor