Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint - finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint - finaler
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: lørdag 24 mai 2014

D 17-18 Finale

2 390 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 14:06 5:53
2 Emma Arnesen Byåsen IL 14:24 +0:18 6:01
3 Evine Westli Andersen Løten o-lag 14:27 +0:21 6:02
4 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 14:28 +0:22 6:03
4 Frida Sæther Freidig 14:28 +0:22 6:03
6 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 14:42 +0:36 6:09
7 Ingeborg Eide Byåsen IL 14:51 +0:45 6:12
8 Maren Grande Verdal OK 14:56 +0:50 6:14
9 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 15:06 +1:00 6:19
10 Marie Olaussen Fredrikstad SK 15:14 +1:08 6:22
11 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 15:21 +1:15 6:25
12 Julie Hjortland Larvik OK 15:51 +1:45 6:37
13 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 15:56 +1:50 6:40
14 Tonje Vassend Porsgrunn OL 16:00 +1:54 6:41
15 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 16:12 +2:06 6:46
16 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 16:25 +2:19 6:52
17 Siri Grandal IL Tyrving 16:30 +2:24 6:54
18 Gina Granstedt Halden SK 16:31 +2:25 6:54
19 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 16:36 +2:30 6:56
20 Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg 16:57 +2:51 7:05
21 Oda Lægran Nydalens SK 17:17 +3:11 7:13
22 Johanne Lægran Nydalens SK 17:30 +3:24 7:19
23 Astrid Fiskum IL Tyrving 17:39 +3:33 7:23
24 Nora Hui Andersen Hamar OK 17:51 +3:45 7:28
25 Ingvild Torgersen Halden SK 17:52 +3:46 7:28
26 Kristine Klock Fleten Wing OK 18:23 +4:17 7:41
27 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 18:27 +4:21 7:43
28 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 19:34 +5:28 8:11
29 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 21:20 +7:14 8:55
Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett diskvalifisert

D 19-20 Finale

2 390 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Mårtensson Modum OL 12:55 5:24
2 Mathilde Rundhaug Frol IL 13:45 +0:50 5:45
3 Runa Fremstad Larvik OK 14:09 +1:14 5:55
4 Sabine Rothaug Halden SK 14:24 +1:29 6:01
5 Kristine Berglia Eiker OL 14:25 +1:30 6:01
6 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 14:40 +1:45 6:08
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 14:42 +1:47 6:09
8 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 14:46 +1:51 6:10
9 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 15:02 +2:07 6:17
10 Gry Granstedt Halden SK 15:06 +2:11 6:19
11 Siri Kollerud Lillomarka OL 15:07 +2:12 6:19
12 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 15:24 +2:29 6:26
13 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 15:32 +2:37 6:29
14 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 15:41 +2:46 6:33
15 Aurora Fossøy NTNUI 16:42 +3:47 6:59
16 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 16:44 +3:49 7:00
17 Hedvig Åstebøl NTNUI 16:52 +3:57 7:03
18 Andrea Vindal Wing OK 18:05 +5:10 7:33
19 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 18:17 +5:22 7:38
Camilla Hengebøl Fossum IF diskvalifisert

D 21 Finale

2 680 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Rønning Sund Frol IL 14:19 5:20
2 Anne Johanne Lind Nydalens SK 14:24 +0:05 5:22
3 Emma Johansson NTNUI 14:32 +0:13 5:25
4 Mari Fasting Halden SK 14:51 +0:32 5:32
5 Iliana Ilieva Halden SK 15:00 +0:41 5:35
6 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 15:01 +0:42 5:36
7 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 15:05 +0:46 5:37
7 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 15:05 +0:46 5:37
9 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 15:11 +0:52 5:39
10 Kine Hallan Steiwer Halden SK 15:13 +0:54 5:40
11 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 15:14 +0:55 5:41
12 Marte Narum Konnerud IL 15:24 +1:05 5:44
13 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 15:25 +1:06 5:45
14 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 15:38 +1:19 5:50
15 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 15:48 +1:29 5:53
16 Therese Haare Konnerud IL 15:55 +1:36 5:56
17 Marta Ulvensøen NTNUI 16:06 +1:47 6:00
18 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 16:10 +1:51 6:01
19 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 16:24 +2:05 6:07
20 Linn Hokholt NTNUI 16:35 +2:16 6:11
21 Anna Ulvensøen NTNUI 16:36 +2:17 6:11
22 Kristine Fjeldbo NTNUI 16:40 +2:21 6:13
23 Helen Palmer Lillomarka OL 16:48 +2:29 6:16
24 Gunhild Rogne Halland NTNUI 16:58 +2:39 6:19
25 Kari Svingheim Frol IL 17:12 +2:53 6:25
26 Guro Vassend Fossum IF 17:48 +3:29 6:38
27 Mathilde Korvald Skaare Nydalens SK 18:56 +4:37 7:03
28 Marit Isachsen Asker Skiklubb 19:04 +4:45 7:06
29 Marte Fallbakken Berge NTNUI 20:35 +6:16 7:40

H 17-18 Finale

2 790 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 13:52 4:58
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 14:06 +0:14 5:03
3 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 14:24 +0:32 5:09
4 Stian Sundsvik Frol IL 14:29 +0:37 5:11
5 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 14:31 +0:39 5:12
6 Håvard Irgens Fossum IF 14:34 +0:42 5:13
7 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 14:40 +0:48 5:15
8 Audun Heimdal Konnerud IL 14:45 +0:53 5:17
9 Brage Jørum Byåsen IL 14:47 +0:55 5:17
10 Øyvind Wiggen Byåsen IL 14:48 +0:56 5:18
11 Karl Fremstad Kongsberg OL 14:50 +0:58 5:18
12 Knut Aasheim Oppsal Orientering 14:52 +1:00 5:19
13 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 15:03 +1:11 5:23
14 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 15:06 +1:14 5:24
15 Kristoffer Nygård Haugesund IL Orientering 15:20 +1:28 5:29
15 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 15:20 +1:28 5:29
17 Ole Kostøl Kristiansand OK 15:26 +1:34 5:31
18 Rein Helle Mårdalen Freidig 15:31 +1:39 5:33
19 Peter Nordbrøden Halden SK 15:43 +1:51 5:37
20 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 15:45 +1:53 5:38
21 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 15:50 +1:58 5:40
22 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 16:05 +2:13 5:45
23 Øyvind Berg Nord-Østerdal OK 16:17 +2:25 5:50
24 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 16:25 +2:33 5:53
25 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 16:33 +2:41 5:55
26 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 16:39 +2:47 5:58
27 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 16:49 +2:57 6:01
28 Sigurd Melsom Fossum IF 16:54 +3:02 6:03
29 Johan Otto Munkeby Frol IL 17:21 +3:29 6:13

H 19-20 Finale

2 790 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Drage Kongsberg OL 13:55 4:59
2 Eivind Høydal Nydalens SK 14:06 +0:11 5:03
2 Sindre Sandven Kongsberg OL 14:06 +0:11 5:03
4 Mattis Holt Freidig 14:13 +0:18 5:05
5 Borger Melsom Fossum IF 14:17 +0:22 5:07
6 Andreas Sølberg OL Trollelg 14:19 +0:24 5:07
7 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 14:20 +0:25 5:08
8 Ove Baardsgaard OL Trollelg 14:26 +0:31 5:10
9 Markus Holter Halden SK 14:32 +0:37 5:12
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 14:34 +0:39 5:13
10 Paul Sirum Frol IL 14:34 +0:39 5:13
12 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 14:36 +0:41 5:13
13 Sigurd Stenvik Lillomarka OL 15:00 +1:05 5:22
14 Magne Jutulstad NTNUI 15:01 +1:06 5:22
15 Simen Bordal Ringsaker OK 15:12 +1:17 5:26
16 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 15:20 +1:25 5:29
17 Tord Haflan Nydalens SK 15:21 +1:26 5:30
18 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 18:06 +4:11 6:29
19 Arne Johannes Løkken Flosta IL 22:38 +8:43 8:06

H 21 Finale

2 920 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 13:26 4:36
2 Emil Wingstedt Halden SK 13:32 +0:06 4:38
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 13:35 +0:09 4:39
4 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 13:36 +0:10 4:39
5 Torgeir Nørbech IL Tyrving 13:37 +0:11 4:39
6 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 13:42 +0:16 4:41
6 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 13:42 +0:16 4:41
8 Emil Ahlbäck Fossum IF 13:54 +0:28 4:45
9 Andreas Høye Fredrikstad SK 13:56 +0:30 4:46
10 Martin Vister Indre Østfold OK 14:00 +0:34 4:47
11 Sindre Rønning Fossum IF 14:01 +0:35 4:48
12 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 14:02 +0:36 4:48
12 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 14:02 +0:36 4:48
14 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 14:10 +0:44 4:51
15 Thomas Natvig Årstad NTNUI 14:14 +0:48 4:52
16 Carl Petter Lyngen Frol IL 14:24 +0:58 4:55
17 Hans Petter Mathisen NTNUI 14:29 +1:03 4:57
18 Martin Hoset NTNUI 14:31 +1:05 4:58
19 Håvard Haga Raumar Orientering 14:50 +1:24 5:04
20 Anders Vister Raumar Orientering 14:51 +1:25 5:05
20 Bojan Blumenstein Halden SK 14:51 +1:25 5:05
22 Vegard Ruttenborg NTNUI 14:53 +1:27 5:05
23 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 14:55 +1:29 5:06
24 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 15:16 +1:50 5:13
24 Terje Maroni Byåsen IL 15:16 +1:50 5:13
26 Ståle Gjelsten NTNUI 15:18 +1:52 5:14
27 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 15:23 +1:57 5:16
28 Per Melander Often NTNUI 15:25 +1:59 5:16
28 Øyvind Enger NTNUI 15:25 +1:59 5:16
30 Simen Aamodt NTNUI 15:41 +2:15 5:22
Anders Nordberg Nydalens SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor