Offisiell resultatliste for NM-uka, stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka, stafett
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 september 2013

H17

111 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL Tyrving 1 2:14:59
1. Anders Tiltnes 47:10 3 +0:48 47:10 3 +0:48
2. Torgeir Nørbech 36:34 3 +0:40 1:23:44 1 -2 -0:48
3. Bjørn Ekeberg 51:15 2 +0:03 2:14:59 1 0 0:00
2 Halden SK 1 2:15:03 +0:04
1. Mattias Karlsson 47:19 5 +0:57 47:19 5 +0:57
2. Olav Lundanes 36:32 2 +0:38 1:23:51 4 -1 +0:07 -0:50
3. Magne Dæhli 51:12 1 2:15:03 2 -2 +0:04 -0:03
3 Raumar Orientering 1 2:16:49 +1:50
1. Eirik Rustad 47:06 2 +0:44 47:06 2 +0:44
2. Eskil Kinneberg 36:43 5 +0:49 1:23:49 3 +1 +0:05 -0:39
3. Vetle Ruud Bråten 53:00 6 +1:48 2:16:49 3 0 +1:50 +1:45
4 Frol IL 1 2:18:51 +3:52
1. Jo Forseth Indgaard 46:22 1 46:22 1
2. Yngve Skogstad 37:25 7 +1:31 1:23:47 2 +1 +0:03 +0:03
3. Ulf Forseth Indgaard 55:04 11 +3:52 2:18:51 4 +2 +3:52 +3:49
5 IL Tyrving 3 2:22:01 +7:02
1. Martin Johansson 48:26 9 +2:04 48:26 9 +2:04
2. Audun Weltzien 35:54 1 1:24:20 6 -3 +0:36 -1:28
3. Espen Weltzien 57:41 23 +6:29 2:22:01 5 -1 +7:02 +6:26
6 Lillomarka OL 1 2:22:02 +7:03
1. Nicholas Oskarsson 51:41 27 +5:19 51:41 27 +5:19
2. Matthew Speake 38:00 8 +2:06 1:29:41 12 -15 +5:57 +0:38
3. Gaute Hallan Steiwer 52:21 3 +1:09 2:22:02 6 -6 +7:03 +1:06
7 Halden SK 2 2:22:03 +7:04
1. Espen Fiskum 48:44 12 +2:22 48:44 12 +2:22
2. Vincent Coupat 38:22 9 +2:28 1:27:06 7 -5 +3:22 +1:00
3. Emil Wingstedt 54:57 10 +3:45 2:22:03 7 0 +7:04 +3:42
8 Kristiansand OK 2 2:22:14 +7:15
1. Mats Dahlén 49:53 20 +3:31 49:53 20 +3:31
2. Holger Hott 37:14 6 +1:20 1:27:07 8 -12 +3:23 -0:08
3. Christian Bøen 55:07 12 +3:55 2:22:14 8 0 +7:15 +3:52
9 NTNUI 1 2:23:12 +8:13
1. Hans Petter Mathisen 47:21 6 +0:59 47:21 6 +0:59
2. Jon Aukrust Osmoen 36:37 4 +0:43 1:23:58 5 -1 +0:14 -0:45
3. Thomas Natvig Årstad 59:14 29 +8:02 2:23:12 9 +4 +8:13 +7:59
10 Varegg Fleridrett 1 2:23:35 +8:36
1. Sindre Østgulen Deisz 50:10 23 +3:48 50:10 23 +3:48
2. Vegard Jarvis Westergård 40:20 12 +4:26 1:30:30 15 -8 +6:46 +2:58
3. Håkon Jarvis Westergård 53:05 7 +1:53 2:23:35 10 -5 +8:36 +1:50
11 Wing OK 1 2:23:36 +8:37
1. Ola Berger 48:30 10 +2:08 48:30 10 +2:08
2. Tore Bjørseth Berdal 42:07 30 +6:13 1:30:37 17 +7 +6:53 +4:45
3. Øystein Kvaal Østerbø 52:59 4 +1:47 2:23:36 11 -6 +8:37 +1:44
12 Halden SK 3 2:23:37 +8:38
1. Jonas Nordström 47:17 4 +0:55 47:17 4 +0:55
2. Øyvind Helgerud 39:59 10 +4:05 1:27:16 9 +5 +3:32 +2:37
3. Erik Axelsson 56:21 16 +5:09 2:23:37 12 +3 +8:38 +5:06
13 Fossum IF 1 2:25:17 +10:18
1. Emil Ahlbäck 47:23 7 +1:01 47:23 7 +1:01
2. Elias T. Mølnvik 40:30 14 +4:36 1:27:53 10 +3 +4:09 +3:08
3. Borger Melsom 57:24 22 +6:12 2:25:17 13 +3 +10:18 +6:09
14 Nydalens SK 1 2:26:50 +11:51
1. Sverre Waaler Kaas 49:46 19 +3:24 49:46 19 +3:24
2. Øystein Pettersen 40:46 16 +4:52 1:30:32 16 -3 +6:48 +3:24
3. Øystein Sørensen 56:18 15 +5:06 2:26:50 14 -2 +11:51 +5:03
15 Indre Østfold OK 1 2:27:32 +12:33
1. Markus Holter 48:59 16 +2:37 48:59 16 +2:37
2. Bjørn Erik Glomsrud 44:34 40 +8:40 1:33:33 24 +8 +9:49 +7:12
3. Martin Vister 53:59 8 +2:47 2:27:32 15 -9 +12:33 +2:44
16 Frol IL 3 2:27:41 +12:42
1. Carl Petter Lyngen 48:42 11 +2:20 48:42 11 +2:20
2. Lars Sandstad Skjeset 41:43 26 +5:49 1:30:25 14 +3 +6:41 +4:21
3. Sindre Rønning 57:16 21 +6:04 2:27:41 16 +2 +12:42 +6:01
17 NTNUI 4 2:27:42 +12:43
1. Erik Sagvolden 50:06 22 +3:44 50:06 22 +3:44
2. Simen Aamodt 40:59 19 +5:05 1:31:05 18 -4 +7:21 +3:37
3. Kjetil Okkenhaug 56:37 18 +5:25 2:27:42 17 -1 +12:43 +5:22
18 NTNUI 2 2:27:56 +12:57
1. Asgeir Bakken Rognstad 48:52 14 +2:30 48:52 14 +2:30
2. Per Melander Often 40:50 18 +4:56 1:29:42 13 -1 +5:58 +3:28
3. Eirik Kamstrup Hovind 58:14 25 +7:02 2:27:56 18 +5 +12:57 +6:59
19 Kristiansand OK 3 2:30:23 +15:24
1. Sjur Hovi 51:38 25 +5:16 51:38 25 +5:16
2. Jostein Moe 40:24 13 +4:30 1:32:02 20 -5 +8:18 +3:02
3. Karolis Lazdauskas 58:21 26 +7:09 2:30:23 19 -1 +15:24 +7:06
20 Frol IL 2 2:30:24 +15:25
1. Johan Asphjell Bjørnaas 53:22 44 +7:00 53:22 44 +7:00
2. Håvard Vassenden 40:33 15 +4:39 1:33:55 25 -19 +10:11 +3:11
3. Stian Sundsvik 56:29 17 +5:17 2:30:24 20 -5 +15:25 +5:14
21 Ås-UMB Orientering 1 2:31:11 +16:12
1. David Gottfridsson 51:44 28 +5:22 51:44 28 +5:22
2. Kristoffer Fiane Pedersen 43:25 33 +7:31 1:35:09 26 -2 +11:25 +6:03
3. Håvard Lucasen 56:02 14 +4:50 2:31:11 21 -5 +16:12 +4:47
22 Nydalens SK 3 2:31:12 +16:13
1. Eivind Høydal 51:39 26 +5:17 51:39 26 +5:17
2. Halvor Saunes 41:24 22 +5:30 1:33:03 21 -5 +9:19 +4:02
3. Hans Trøan 58:09 24 +6:57 2:31:12 22 +1 +16:13 +6:54
23 Lillomarka OL 2 2:31:20 +16:21
1. Dag Aalvik 53:45 48 +7:23 53:45 48 +7:23
2. Steinar Kollerud 44:36 42 +8:42 1:38:21 46 -2 +14:37 +7:14
3. Jonas Sommerstad Juveli 52:59 4 +1:47 2:31:20 23 -23 +16:21 +1:44
24 IL Tyrving 2 2:31:42 +16:43
1. Jim Øystein Nybråten 47:28 8 +1:06 47:28 8 +1:06
2. Jostein Nørbech 40:47 17 +4:53 1:28:15 11 +3 +4:31 +3:25
3. Björn Widén 1:03:27 48 +12:15 2:31:42 24 +13 +16:43 +12:12
25 OL Trollelg 1 2:31:48 +16:49
1. Trond Einar Moen Pedersli 50:05 21 +3:43 50:05 21 +3:43
2. Ove Baardsgaard 43:13 31 +7:19 1:33:18 23 +2 +9:34 +5:51
3. Andreas Sølberg 58:30 27 +7:18 2:31:48 25 +2 +16:49 +7:15
26 NTNUI 6 2:32:33 +17:34
1. Vegard Brun Saga 51:50 29 +5:28 51:50 29 +5:28
2. Morten Severin Saue 40:11 11 +4:17 1:32:01 19 -10 +8:17 +2:49
3. Kristian Stenerud 1:00:32 33 +9:20 2:32:33 26 +7 +17:34 +9:17
27 Skien OK 1 2:32:44 +17:45
1. Dag Steinar Ragvin 55:53 62 +9:31 55:53 62 +9:31
2. Gisle Nysæter 41:59 29 +6:05 1:37:52 44 -18 +14:08 +4:37
3. Anders Nordberg 54:52 9 +3:40 2:32:44 27 -17 +17:45 +3:37
28 Kongsberg OL 1 2:33:36 +18:37
1. Sindre Sandven 49:43 18 +3:21 49:43 18 +3:21
2. Mathias Drage 47:57 66 +12:03 1:37:40 42 +24 +13:56 +10:35
3. Sigur Heggedal 55:56 13 +4:44 2:33:36 28 -14 +18:37 +4:41
29 Halden SK 5 2:34:09 +19:10
1. Tore Sandvik 52:27 41 +6:05 52:27 41 +6:05
2. Øyvind Stokseth 44:50 43 +8:56 1:37:17 38 -3 +13:33 +7:28
3. Andreas Johansson 56:52 19 +5:40 2:34:09 29 -9 +19:10 +5:37
30 NTNUI 5 2:35:14 +20:15
1. Sindre Jansson Haverstad 51:52 30 +5:30 51:52 30 +5:30
2. Espen Jakobsen 43:25 33 +7:31 1:35:17 28 -2 +11:33 +6:03
3. Martin Hoset 59:57 30 +8:45 2:35:14 30 +2 +20:15 +8:42
31 Hamar OK 1 2:36:06 +21:07
1. Dag Lofthus 55:41 57 +9:19 55:41 57 +9:19
2. Vegard Rønning Huber 41:22 21 +5:28 1:37:03 34 -23 +13:19 +4:00
3. Simen Jevne Arnesen 59:03 28 +7:51 2:36:06 31 -3 +21:07 +7:48
32 NTNUI 3 2:36:08 +21:09
1. Morten Urdal Bakke 48:47 13 +2:25 48:47 13 +2:25
2. Øyvind Enger 44:28 39 +8:34 1:33:15 22 +9 +9:31 +7:06
3. Vegard Blomseth Johnsen 1:02:53 42 +11:41 2:36:08 32 +10 +21:09 +11:38
33 Søgne og Songdalen OK 1 2:37:33 +22:34
1. Kjell Erik Røisland 51:58 31 +5:36 51:58 31 +5:36
2. Leiv-Terje Arnevik 43:28 36 +7:34 1:35:26 32 +1 +11:42 +6:06
3. Jarl Magnus Berge 1:02:07 39 +10:55 2:37:33 33 +1 +22:34 +10:52
34 Hadeland OL 1 2:38:06 +23:07
1. Ove Sætra 49:11 17 +2:49 49:11 17 +2:49
2. Øyvind Watterdal 47:47 63 +11:53 1:36:58 33 +16 +13:14 +10:25
3. Hans Jørgen Kvåle 1:01:08 36 +9:56 2:38:06 34 +1 +23:07 +9:53
35 Nydalens SK 2 2:38:09 +23:10
1. Ragnar Tonjer 55:49 60 +9:27 55:49 60 +9:27
2. Jonas Madslien Bakken 41:50 27 +5:56 1:37:39 41 -19 +13:55 +4:28
3. Erik Olsvik Dengerud 1:00:30 32 +9:18 2:38:09 35 -6 +23:10 +9:15
36 Halden SK 4 2:38:10 +23:11
1. Bojan Blumenstein 55:30 52 +9:08 55:30 52 +9:08
2. Mats Nordbrøden 41:37 25 +5:43 1:37:07 35 -17 +13:23 +4:15
3. Anders Felde Olaussen 1:01:03 35 +9:51 2:38:10 36 +1 +23:11 +9:48
37 Frol IL 5 2:38:19 +23:20
1. Magnus Beyer Brattli 53:15 42 +6:53 53:15 42 +6:53
2. Johan Otto Munkeby 44:18 38 +8:24 1:37:33 40 -2 +13:49 +6:56
3. Jørgen Fiskum 1:00:46 34 +9:34 2:38:19 37 -3 +23:20 +9:31
38 Ås-UMB Orientering 2 2:38:31 +23:32
1. Magnus Ombustvedt 53:52 50 +7:30 53:52 50 +7:30
2. Thomas Ruud 41:33 24 +5:39 1:35:25 30 -20 +11:41 +4:11
3. Håvard Tveite 1:03:06 46 +11:54 2:38:31 38 +8 +23:32 +11:51
39 Kristiansand OK 4 2:40:16 +25:17
1. Dag Blandkjenn 53:19 43 +6:57 53:19 43 +6:57
2. Morten Bujordet 41:56 28 +6:02 1:35:15 27 -16 +11:31 +4:34
3. Magnus Johansson 1:05:01 53 +13:49 2:40:16 39 +12 +25:17 +13:46
40 Kongsberg OL 2 2:40:22 +25:23
1. Tommi Luchsinger 55:29 51 +9:07 55:29 51 +9:07
2. Håvard Myhre 44:34 40 +8:40 1:40:03 54 +3 +16:19 +7:12
3. Eivind Resser 1:00:19 31 +9:07 2:40:22 40 -14 +25:23 +9:04
41 Ganddal IL 1 2:41:04 +26:05
1. Alf Johan Walgermo Lima 58:03 74 +11:41 58:03 74 +11:41
2. Fredrik Sandal 45:47 51 +9:53 1:43:50 60 -14 +20:06 +8:25
3. Stig Alvestad 57:14 20 +6:02 2:41:04 41 -19 +26:05 +5:59
42 Asker Skiklubb 1 2:41:15 +26:16
1. Jan Richard Eriksen 50:32 24 +4:10 50:32 24 +4:10
2. Harald Kalager 46:37 57 +10:43 1:37:09 36 +12 +13:25 +9:15
3. Jostein F. Tellnes 1:04:06 50 +12:54 2:41:15 42 +6 +26:16 +12:51
43 Oppsal Orientering 1 2:41:25 +26:26
1. Ola Marius Pedersen 53:45 48 +7:23 53:45 48 +7:23
2. Per-Ivar Nikolaisen 46:17 54 +10:23 1:40:02 53 +5 +16:18 +8:55
3. Sigve Vågsnes 1:01:23 37 +10:11 2:41:25 43 -10 +26:26 +10:08
44 NTNUI 7 2:41:56 +26:57
1. Harri Luchsinger 52:03 34 +5:41 52:03 34 +5:41
2. Stian Bergersen 43:21 32 +7:27 1:35:24 29 -5 +11:40 +5:59
3. Ståle Gjelsten 1:06:32 57 +15:20 2:41:56 44 +15 +26:57 +15:17
45 Lillomarka OL 3 2:43:48 +28:49
1. Jan Andreas Edstrøm 55:48 59 +9:26 55:48 59 +9:26
2. Thorstein Wang 46:02 53 +10:08 1:41:50 55 -4 +18:06 +8:40
3. Mathias Benjaminsen 1:01:58 38 +10:46 2:43:48 45 -10 +28:49 +10:43
46 Ringsaker OK 1 2:43:51 +28:52
1. Simen Bordal 55:35 54 +9:13 55:35 54 +9:13
2. Marius Wikstrøm 44:01 37 +8:07 1:39:36 51 -3 +15:52 +6:39
3. Jon-Anders Bordal 1:04:15 51 +13:03 2:43:51 46 -5 +28:52 +13:00
47 Nydalens SK 5 2:44:51 +29:52
1. Vebjørn Tandberg 55:58 63 +9:36 55:58 63 +9:36
2. Einar Tommelstad 45:55 52 +10:01 1:41:53 57 -6 +18:09 +8:33
3. Petter Kaarby 1:02:58 44 +11:46 2:44:51 47 -10 +29:52 +11:43
48 Varegg Fleridrett 2 2:45:02 +30:03
1. Vyacheslav Mukhidinov 52:00 32 +5:38 52:00 32 +5:38
2. Ørjan Rykkje 43:25 33 +7:31 1:35:25 30 -2 +11:41 +6:03
3. Niklas Profors 1:09:37 63 +18:25 2:45:02 48 +18 +30:03 +18:22
49 Østmarka OK 1 2:45:13 +30:14
1. Trond Kortner 52:11 38 +5:49 52:11 38 +5:49
2. Steinar Låg 45:44 49 +9:50 1:37:55 45 +7 +14:11 +8:22
3. Thor Mella 1:07:18 60 +16:06 2:45:13 49 +4 +30:14 +16:03
50 Bækkelagets SK 1 2:45:53 +30:54
1. Felix Breitschädel 52:04 35 +5:42 52:04 35 +5:42
2. Thomas Schive 46:58 59 +11:04 1:39:02 48 +13 +15:18 +9:36
3. Sebastian Torgersen 1:06:51 59 +15:39 2:45:53 50 +2 +30:54 +15:36
51 Sandefjord OK 1 2:46:14 +31:15
1. Gjermund Glesnes 52:01 33 +5:39 52:01 33 +5:39
2. Roar Fjeldbo 47:42 61 +11:48 1:39:43 52 +19 +15:59 +10:20
3. Trond Gjelstad 1:06:31 56 +15:19 2:46:14 51 -1 +31:15 +15:16
52 Byåsen IL 1 2:46:59 +32:00
1. Per Wirehn 57:12 65 +10:50 57:12 65 +10:50
2. Terje Dahlen Sørgaard 46:49 58 +10:55 1:44:01 62 -3 +20:17 +9:27
3. Terje Maroni 1:02:58 44 +11:46 2:46:59 52 -10 +32:00 +11:43
53 Freidig 1 2:47:03 +32:04
1. Sindre Johannessen 55:41 57 +9:19 55:41 57 +9:19
2. Rein Helle Mårdalen 48:11 68 +12:17 1:43:52 61 +4 +20:08 +10:49
3. Knut Sveinung Rekaa 1:03:11 47 +11:59 2:47:03 53 -8 +32:04 +11:56
54 Nydalens SK 6 2:47:15 +32:16
1. Tord Haflan 57:20 66 +10:58 57:20 66 +10:58
2. Elias Wiklund 46:21 56 +10:27 1:43:41 58 -8 +19:57 +8:59
3. Jørgen Madslien 1:03:34 49 +12:22 2:47:15 54 -4 +32:16 +12:19
55 Kristiansand OK 5 2:47:16 +32:17
1. Matias H Hanisch 55:51 61 +9:29 55:51 61 +9:29
2. Ivar Haugen 41:29 23 +5:35 1:37:20 39 -22 +13:36 +4:07
3. Henrik Upsal 1:09:56 64 +18:44 2:47:16 55 +16 +32:17 +18:41
56 Ringerike OL 1 2:47:34 +32:35
1. Lars-Inge Arnevik 52:10 37 +5:48 52:10 37 +5:48
2. Lars Grønlund 45:05 45 +9:11 1:37:15 37 0 +13:31 +7:43
3. Anders Beyer Brattli 1:10:19 67 +19:07 2:47:34 56 +19 +32:35 +19:04
57 IF Sturla 1 2:48:29 +33:30
1. Yngvar Høimyr Solberg 1:00:40 82 +14:18 1:00:40 82 +14:18
2. Håkon Wold 45:27 48 +9:33 1:46:07 68 -14 +22:23 +8:05
3. Lars Henrik Thon 1:02:22 40 +11:10 2:48:29 57 -11 +33:30 +11:07
58 Fredrikstad SK 2 2:48:31 +33:32
1. Henrik Ottesen 58:03 74 +11:41 58:03 74 +11:41
2. Kjell Arild Karlsen 47:45 62 +11:51 1:45:48 66 -8 +22:04 +10:23
3. Audun Bjerkreim Nilsen 1:02:43 41 +11:31 2:48:31 58 -8 +33:32 +11:28
59 Porsgrunn OL 1 2:48:35 +33:36
1. Runar Torpe Lien 53:34 45 +7:12 53:34 45 +7:12
2. Jørgen Wingerei 52:07 78 +16:13 1:45:41 65 +20 +21:57 +14:45
3. Thore Kornmo 1:02:54 43 +11:42 2:48:35 59 -6 +33:36 +11:39
60 Nydalens SK 4 2:48:45 +33:46
1. Lars Eid Nielsen 55:39 55 +9:17 55:39 55 +9:17
2. Anders Bjergaard 48:02 67 +12:08 1:43:41 58 +3 +19:57 +10:40
3. Haakon Ingvaldsen 1:05:04 54 +13:52 2:48:45 60 +2 +33:46 +13:49
61 Freidig 2 2:49:09 +34:10
1. Petter Reinemo 52:22 40 +6:00 52:22 40 +6:00
2. Mattis Holt 45:23 46 +9:29 1:37:45 43 +3 +14:01 +8:01
3. Brage Sæther 1:11:24 69 +20:12 2:49:09 61 +18 +34:10 +20:09
62 Raumar Orientering 2 2:52:05 +37:06
1. Torben C. Wendler 1:00:49 84 +14:27 1:00:49 84 +14:27
2. Sondre Ruud Bråten 45:25 47 +9:31 1:46:14 70 -14 +22:30 +8:03
3. Øyvind Lund 1:05:51 55 +14:39 2:52:05 62 -8 +37:06 +14:36
63 Fet OL 1 2:53:32 +38:33
1. Tom Bergan 52:18 39 +5:56 52:18 39 +5:56
2. Dagfinn Aas 46:18 55 +10:24 1:38:36 47 +8 +14:52 +8:56
3. Bjørn Hauge 1:14:56 74 +23:44 2:53:32 63 +16 +38:33 +23:41
64 Bø OL 1 2:54:13 +39:14
1. Eivind Frode Rinde 58:16 79 +11:54 58:16 79 +11:54
2. Jon Solberg 47:52 64 +11:58 1:46:08 69 -10 +22:24 +10:30
3. Steinar Lande 1:08:05 61 +16:53 2:54:13 64 -5 +39:14 +16:50
65 Nittedal OL 1 2:54:22 +39:23
1. Henning Røberg 48:53 15 +2:31 48:53 15 +2:31
2. Lars Bredalen 55:18 84 +19:24 1:44:11 63 +48 +20:27 +17:56
3. Tore Bredalen 1:10:11 66 +18:59 2:54:22 65 +2 +39:23 +18:56
66 Frol IL 4 2:55:26 +40:27
1. Jonas Ressem 58:14 77 +11:52 58:14 77 +11:52
2. Øystein Haug 41:15 20 +5:21 1:39:29 50 -27 +15:45 +3:53
3. Vegard Ressem 1:15:57 79 +24:45 2:55:26 66 +16 +40:27 +24:42
67 Modum OL 1 2:55:40 +40:41
1. Eirik Stærkeby Jelstad 55:39 55 +9:17 55:39 55 +9:17
2. Erik Trøen 55:16 83 +19:22 1:50:55 74 +19 +27:11 +17:54
3. David Løver 1:04:45 52 +13:33 2:55:40 67 -7 +40:41 +13:30
68 Bækkelagets SK 2 2:56:39 +41:40
1. Magne Jutulstad 53:40 47 +7:18 53:40 47 +7:18
2. Martin Schälli 48:12 69 +12:18 1:41:52 56 +9 +18:08 +10:50
3. Joakim Prestmo 1:14:47 73 +23:35 2:56:39 68 +12 +41:40 +23:32
69 NTNUI 9 2:58:40 +43:41
1. Kristian Opsahl Bredesen 57:23 70 +11:01 57:23 70 +11:01
2. Sverre Turter Sandvold 49:31 70 +13:37 1:46:54 71 +1 +23:10 +12:09
3. Jakob Kalvig Skogan 1:11:46 70 +20:34 2:58:40 69 -2 +43:41 +20:31
70 Ås-UMB Orientering 3 2:59:44 +44:45
1. Henrik Eijsink 59:30 81 +13:08 59:30 81 +13:08
2. Per Henning Bjerva 45:00 44 +9:06 1:44:30 64 -17 +20:46 +7:38
3. Jo Inge Fjellstad 1:15:14 78 +24:02 2:59:44 70 +6 +44:45 +23:59
71 Fossum IF 2 3:01:21 +46:22
1. Leif Størmer 56:09 64 +9:47 56:09 64 +9:47
2. Sigurd Melsom 57:01 86 +21:07 1:53:10 78 +14 +29:26 +19:39
3. Johan Michelsen 1:08:11 62 +16:59 3:01:21 71 -7 +46:22 +16:56
72 Vegårshei IL 1 3:01:22 +46:23
1. Are Smeland Nygårdseter 53:39 46 +7:17 53:39 46 +7:17
2. Jon Nilsen 45:46 50 +9:52 1:39:25 49 +3 +15:41 +8:24
3. Sten Åge Nygårdseter 1:21:57 89 +30:45 3:01:22 72 +23 +46:23 +30:42
73 Porsgrunn OL 2 3:01:23 +46:24
1. Paul Martin Remme 58:00 73 +11:38 58:00 73 +11:38
2. Knut Wiig Mathisen 50:01 71 +14:07 1:48:01 72 -1 +24:17 +12:39
3. Dag Ausen 1:13:22 72 +22:10 3:01:23 73 +1 +46:24 +22:07
74 OL Trollelg 2 3:01:37 +46:38
1. Kristian Stensrud 57:20 66 +10:58 57:20 66 +10:58
2. Johannes Svendsen 57:37 90 +21:43 1:54:57 81 +15 +31:13 +20:15
3. Roar Skulbørstad 1:06:40 58 +15:28 3:01:37 74 -7 +46:38 +15:25
75 Konnerud IL 1 3:07:08 +52:09
1. Kristian Kullerud 1:06:20 91 +19:58 1:06:20 91 +19:58
2. Marius Lindhom Ackenhausen 50:38 73 +14:44 1:56:58 85 -6 +33:14 +13:16
3. Erik Feyling Haare 1:10:10 65 +18:58 3:07:08 75 -10 +52:09 +18:55
76 Fana IL 2 3:09:23 +54:24
1. Anders Daltveit 1:00:42 83 +14:20 1:00:42 83 +14:20
2. Sigurd Eikner 51:45 75 +15:51 1:52:27 76 -7 +28:43 +14:23
3. Håkon Sandven 1:16:56 81 +25:44 3:09:23 76 0 +54:24 +25:41
77 Asker Skiklubb 2 3:10:24 +55:25
1. Svein Granerud 58:15 78 +11:53 58:15 78 +11:53
2. Bjørn Gulbrandsen 54:39 80 +18:45 1:52:54 77 -1 +29:10 +17:17
3. Magnus Mellbye Larsen 1:17:30 84 +26:18 3:10:24 77 0 +55:25 +26:15
78 Fana IL 1 3:10:40 +55:41
1. Espen Rognsvåg 1:01:11 85 +14:49 1:01:11 85 +14:49
2. Jan Kocbach 47:20 60 +11:26 1:48:31 73 -12 +24:47 +9:58
3. Olav Ekrheim 1:22:09 90 +30:57 3:10:40 78 +5 +55:41 +30:54
79 IL Tyrving 5 3:10:57 +55:58
1. Fredrik Rosenqvist 1:06:22 92 +20:00 1:06:22 92 +20:00
2. Morten Christophersen 51:45 75 +15:51 1:58:07 88 -4 +34:23 +14:23
3. Morten Nilstad Pettersen 1:12:50 71 +21:38 3:10:57 79 -9 +55:58 +21:35
80 NTNUI 8 3:13:00 +58:01
1. Siggen Ytrehus 1:02:53 86 +16:31 1:02:53 86 +16:31
2. Adrian Opheim 55:00 82 +19:06 1:57:53 86 0 +34:09 +17:38
3. Hallvard Nordbrøden 1:15:07 75 +23:55 3:13:00 80 -6 +58:01 +23:52
81 Nydalens SK 8 3:14:53 +59:54
1. Terje Wiig Mathisen 1:06:35 93 +20:13 1:06:35 93 +20:13
2. Jon Iver Bakken 51:19 74 +15:25 1:57:54 87 -6 +34:10 +13:57
3. Torstein Hole 1:16:59 82 +25:47 3:14:53 81 -6 +59:54 +25:44
82 Hemsedal IL 1 3:15:36 +1:00:37
1. Ola Jordheim 1:02:59 88 +16:37 1:02:59 88 +16:37
2. Jakob Mestvedthagen 51:59 77 +16:05 1:54:58 82 -6 +31:14 +14:37
3. Ole Hulbak 1:20:38 87 +29:26 3:15:36 82 0 +1:00:37 +29:23
83 Fossum IF 3 3:16:57 +1:01:58
1. Mindaugas Lukauskas 1:02:59 88 +16:37 1:02:59 88 +16:37
2. Morten Fismen 50:26 72 +14:32 1:53:25 79 -9 +29:41 +13:04
3. Ivar Mølnvik 1:23:32 91 +32:20 3:16:57 83 +4 +1:01:58 +32:17
84 Eiker OL 1 3:16:58 +1:01:59
1. Gjermund Røren 59:19 80 +12:57 59:19 80 +12:57
2. Ole Johnny Petersen 55:57 85 +20:03 1:55:16 84 +4 +31:32 +18:35
3. Rune Fleischer 1:21:42 88 +30:30 3:16:58 84 0 +1:01:59 +30:27
85 Nord-Østerdal OK 1 3:18:53 +1:03:54
1. Jon Arve U Engebakken 57:21 68 +10:59 57:21 68 +10:59
2. Lars Ole Engebakken 1:03:11 94 +27:17 2:00:32 89 +21 +36:48 +25:49
3. Ivar Aukrust Osmoen 1:18:21 85 +27:09 3:18:53 85 -4 +1:03:54 +27:06
86 Ringerike OL 2 3:19:42 +1:04:43
1. Morten Dåsnes 1:07:13 97 +20:51 1:07:13 97 +20:51
2. Øyvind Strande 57:22 88 +21:28 2:04:35 91 -6 +40:51 +20:00
3. Kristian Kihle 1:15:07 75 +23:55 3:19:42 86 -5 +1:04:43 +23:52
87 Modum OL 2 3:19:43 +1:04:44
1. Karsten Alexander Kopland 1:03:58 90 +17:36 1:03:58 90 +17:36
2. Lars Enerhaugen 1:00:37 93 +24:43 2:04:35 91 +1 +40:51 +23:15
3. Leif Eriksson 1:15:08 77 +23:56 3:19:43 87 -4 +1:04:44 +23:53
88 Fet OL 2 3:23:08 +1:08:09
1. Herman Moe 1:07:05 94 +20:43 1:07:05 94 +20:43
2. Øyvind Solli 47:55 65 +12:01 1:55:00 83 -11 +31:16 +10:33
3. Morten K. Moe 1:28:08 93 +36:56 3:23:08 88 +5 +1:08:09 +36:53
89 Nydalens SK 7 3:24:11 +1:09:12
1. Aksel Madslien 1:02:57 87 +16:35 1:02:57 87 +16:35
2. Magnus Rokne Vågen 1:04:07 95 +28:13 2:07:04 96 +9 +43:20 +26:45
3. Simen A Bjøringsøy 1:17:07 83 +25:55 3:24:11 89 -7 +1:09:12 +25:52
90 IL Tyrving 4 3:25:06 +1:10:07
1. Gunnar Fiskum 58:06 76 +11:44 58:06 76 +11:44
2. Håkon Njåstein 1:10:16 100 +34:22 2:08:22 97 +21 +44:38 +32:54
3. Gustav Fiskum 1:16:44 80 +25:32 3:25:06 90 -7 +1:10:07 +25:29
91 Raumar Orientering 3 3:25:19 +1:10:20
1. Trygve Tømta 57:37 71 +11:15 57:37 71 +11:15
2. Tor Arve Bjørnstad Strand 1:08:40 99 +32:46 2:06:17 93 +22 +42:33 +31:18
3. Ståle Sønsterudbråten 1:19:02 86 +27:50 3:25:19 91 -2 +1:10:20 +27:47
92 Indre Østfold OK 2 3:26:49 +1:11:50
1. Thomas Bedin 57:22 69 +11:00 57:22 69 +11:00
2. Odd Kasper Ekre 54:58 81 +19:04 1:52:20 75 +6 +28:36 +17:36
3. Claes-Tommy Herland 1:34:29 95 +43:17 3:26:49 92 +17 +1:11:50 +43:14
93 Haugesund IL Orientering 1 3:30:14 +1:15:15
1. Lars Hole Mikalsen 1:20:30 100 +34:08 1:20:30 100 +34:08
2. Andreas Djupesland 58:55 91 +23:01 2:19:25 100 0 +55:41 +21:33
3. Per Øyvind Valen 1:10:49 68 +19:37 3:30:14 93 -7 +1:15:15 +19:34
94 Stjørdals-Blink Orientering 1 3:38:31 +1:23:32
1. Endre Aaen 1:07:09 95 +20:47 1:07:09 95 +20:47
2. Bård Øyvind Solberg 59:19 92 +23:25 2:06:28 95 0 +42:44 +21:57
3. Henrik Nielsen Solberg 1:32:03 94 +40:51 3:38:31 94 -1 +1:23:32 +40:48
95 Hamar OK 2 3:39:07 +1:24:08
1. Stian Jensen 1:07:16 98 +20:54 1:07:16 98 +20:54
2. Arne Arnesen 1:08:04 98 +32:10 2:15:20 99 +1 +51:36 +30:42
3. Andreas Huber 1:23:47 92 +32:35 3:39:07 95 -4 +1:24:08 +32:32
96 Eiker OL 2 3:49:07 +1:34:08
1. Axel Berlin 55:33 53 +9:11 55:33 53 +9:11
2. Severin Berglia 1:07:04 96 +31:10 2:02:37 90 +37 +38:53 +29:42
3. Kenneth Sandvold 1:46:30 96 +55:18 3:49:07 96 +6 +1:34:08 +55:15
97 Notodden OL 1 3:57:22 +1:42:23
1. Magnus Sandven 57:39 72 +11:17 57:39 72 +11:17
2. Petter Løe 57:08 87 +21:14 1:54:47 80 +8 +31:03 +19:46
3. Robert Fredriksen 2:02:35 98 +1:11:23 3:57:22 97 +17 +1:42:23 +1:11:20
98 Konnerud IL 2 4:10:42 +1:55:43
1. Erik Saugerud 1:07:10 96 +20:48 1:07:10 96 +20:48
2. Terje Pahr Haare 1:07:44 97 +31:50 2:14:54 98 +2 +51:10 +30:22
3. Sven Ohrvik 1:55:48 97 +1:04:36 4:10:42 98 0 +1:55:43 +1:04:33
99 Oslostudentenes IK 1 4:35:41 +2:20:42
1. Øivind Thorvald Due Trier 1:08:50 99 +22:28 1:08:50 99 +22:28
2. Bjørn Grinde 57:29 89 +21:35 2:06:19 94 -5 +42:35 +20:07
3. Magnus Barth Gustavsen 2:29:22 99 +1:38:10 4:35:41 99 +5 +2:20:42 +1:38:07
100 IL BUL-Tromsø 1 4:35:50 +2:20:51
1. Rasmus Rørholt Theisen 52:04 35 +5:42 52:04 35 +5:42
2. Arntraut Götsch 53:49 79 +17:55 1:45:53 67 +32 +22:09 +16:27
3. Ingunn Ytrehus 2:49:57 100 +1:58:45 4:35:50 100 +33 +2:20:51 +1:58:42
Fredrikstad SK 1 diskvalifisert
1. Kristian Dalby 50:02 0 +3:40 diskvalifisert
2. Christian Riddervold Kahrs diskvalifisert diskvalifisert
3. inaktiv diskvalifisert
Oppsal Orientering 2 diskvalifisert
1. Gard-Martin Udnesseter Johnson 1:07:51 0 +21:29 diskvalifisert
2. Anders Emilsson 50:17 0 +14:23 diskvalifisert
3. Endre Wigaard diskvalifisert diskvalifisert
Sandefjord OK 2 diskvalifisert
1. Petter Moe diskvalifisert diskvalifisert
2. Per Erik Larsen 1:01:41 0 +25:47 diskvalifisert
3. Marius Martinsen 1:17:17 0 +26:05 diskvalifisert
Emblem IL 1 brutt
1. Bjørn Lundanes 57:57 0 +11:35 brutt
2. Lars Roger Lundanes 57:04 0 +21:10 brutt
3. inaktiv brutt
Fana IL 3 brutt
1. Stian Solheim 58:27 0 +12:05 brutt
2. Mads Bratland Claussen 53:54 0 +18:00 brutt
3. Geir Rognsvåg brutt brutt
Frol IL 6 brutt
1. Johannes Okkenhaug brutt brutt
2. Jo Severin Matberg brutt brutt
3. Andreas Magerøy brutt brutt
Halden SK 6 brutt
1. Magnus Nordbrøden 1:17:24 0 +31:02 brutt
2. brutt brutt
3. brutt brutt
IL Gular 1 brutt
1. Rune Nygård 51:57 0 +5:35 brutt
2. Jan Harald Bakkejord 50:48 0 +14:54 brutt
3. . . brutt brutt
Kristiansand OK 1 brutt
1. Vegard Danielsen 47:22 0 +1:00 brutt
2. Eirik Martens Svensen diskvalifisert brutt
3. Hans Gunnar Omdal brutt brutt
Mo OK 1 brutt
1. Sigurd Oxaas Wie diskvalifisert brutt
2. Ole-Kristian Kaspersen 1:35:26 0 +59:32 brutt
3. Ole Morten Wie brutt brutt
NTNUI 10 brutt
1. Terje Faugstad Bjertnes 1:07:31 0 +21:09 brutt
2. Stig Carlson Strandhagen brutt brutt
3. brutt brutt

D17

62 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Halden SK 1 1:43:59
1. Ida Marie Næss Bjørgul 30:33 1 30:33 1
2. Mari Fasting 29:32 1 1:00:05 1 0 0:00
3. Anne M Hausken Nordberg 43:54 4 +1:18 1:43:59 1 0 0:00
2 Fredrikstad SK 1 1:48:24 +4:25
1. Marianne Riddervold Kahrs 31:13 4 +0:40 31:13 4 +0:40
2. Kamilla Olaussen 34:35 5 +5:03 1:05:48 3 -1 +5:43 +5:03
3. Heidi Østlid Bagstevold 42:36 1 1:48:24 2 -1 +4:25 -1:18
3 Freidig 1 1:52:26 +8:27
1. Karen Oline Kolstad 33:42 8 +3:09 33:42 8 +3:09
2. Mari Angell-Petersen 35:26 11 +5:54 1:09:08 7 -1 +9:03 +5:54
3. Hanne Sandstad 43:18 3 +0:42 1:52:26 3 -4 +8:27 -0:36
4 Halden SK 2 1:52:27 +8:28
1. Bodil Holmström 32:04 5 +1:31 32:04 5 +1:31
2. Hanna Haugen Nordbrøden 34:49 6 +5:17 1:06:53 4 -1 +6:48 +5:17
3. Eva Jurenikova 45:34 6 +2:58 1:52:27 4 0 +8:28 +1:40
5 IL Tyrving 1 1:53:58 +9:59
1. Anne Johanne Lind 33:38 7 +3:05 33:38 7 +3:05
2. Birte Riddervold Teigen 35:13 8 +5:41 1:08:51 5 -2 +8:46 +5:41
3. Ingunn Hultgreen Weltzien 45:07 5 +2:31 1:53:58 5 0 +9:59 +1:13
6 Bækkelagets SK 1 1:54:01 +10:02
1. Mariann Ulvestad 35:21 19 +4:48 35:21 19 +4:48
2. Lone Brochmann 35:49 12 +6:17 1:11:10 12 -7 +11:05 +6:17
3. Tone Wigemyr 42:51 2 +0:15 1:54:01 6 -6 +10:02 -1:03
7 NTNUI 1 1:55:02 +11:03
1. Mari Jevne Arnesen 33:37 6 +3:04 33:37 6 +3:04
2. Maren Jansson Haverstad 32:06 2 +2:34 1:05:43 2 -4 +5:38 +2:34
3. Emma Johansson 49:19 13 +6:43 1:55:02 7 +5 +11:03 +5:25
8 Frol IL 1 1:56:07 +12:08
1. Eirin Svanøe Hafstad 33:58 10 +3:25 33:58 10 +3:25
2. Sara Profors 36:01 13 +6:29 1:09:59 11 +1 +9:54 +6:29
3. Gøril Rønning Sund 46:08 8 +3:32 1:56:07 8 -3 +12:08 +2:14
9 Nydalens SK 1 1:56:09 +12:10
1. Anine Ahlsand 33:55 9 +3:22 33:55 9 +3:22
2. Elisabeth Ingvaldsen 35:01 7 +5:29 1:08:56 6 -3 +8:51 +5:29
3. Nicole Ragvin 47:13 9 +4:37 1:56:09 9 +3 +12:10 +3:19
10 Lillomarka OL 1 1:58:57 +14:58
1. Kine Hallan Steiwer 35:12 17 +4:39 35:12 17 +4:39
2. Linn Hokholt 34:34 4 +5:02 1:09:46 10 -7 +9:41 +5:02
3. Andrine Benjaminsen 49:11 12 +6:35 1:58:57 10 0 +14:58 +5:17
11 Konnerud IL 1 1:59:00 +15:01
1. Ida Mari Borge Hovi 38:46 29 +8:13 38:46 29 +8:13
2. Therese Haare 34:25 3 +4:53 1:13:11 15 -14 +13:06 +4:53
3. Anette Baklid 45:49 7 +3:13 1:59:00 11 -4 +15:01 +1:55
12 Nydalens SK 2 2:01:50 +17:51
1. Maria Jonsson 35:29 20 +4:56 35:29 20 +4:56
2. Lene Jorunn Moe 37:35 18 +8:03 1:13:04 13 -7 +12:59 +8:03
3. Sofie Aarnes 48:46 11 +6:10 2:01:50 12 -1 +17:51 +4:52
13 Halden SK 3 2:02:31 +18:32
1. Ane Sofie Næss Bjørgul 34:03 11 +3:30 34:03 11 +3:30
2. Ellen Kathrine Svendsby 35:23 10 +5:51 1:09:26 8 -3 +9:21 +5:51
3. Runa Lien Backstrøm 53:05 19 +10:29 2:02:31 13 +5 +18:32 +9:11
14 Fossum IF 1 2:04:48 +20:49
1. Guro Vassend 34:52 16 +4:19 34:52 16 +4:19
2. Ragnhild Hjermstad 41:32 27 +12:00 1:16:24 24 +8 +16:19 +12:00
3. Gunvor Hov Høydal 48:24 10 +5:48 2:04:48 14 -10 +20:49 +4:30
15 Løten o-lag 1 2:04:51 +20:52
1. Evine Westli Andersen 37:11 23 +6:38 37:11 23 +6:38
2. Nina Smestad 38:16 19 +8:44 1:15:27 21 -2 +15:22 +8:44
3. Emilie Westli Andersen 49:24 14 +6:48 2:04:51 15 -6 +20:52 +5:30
16 Nydalens SK 3 2:05:36 +21:37
1. Berit Sofie Wiklund 40:47 38 +10:14 40:47 38 +10:14
2. Emma Lähdekorpi 35:13 8 +5:41 1:16:00 22 -16 +15:55 +5:41
3. Malin Jakobsson 49:36 15 +7:00 2:05:36 16 -6 +21:37 +5:42
17 Fredrikstad SK 2 2:05:40 +21:41
1. Karin Skedsmo Danevad 34:22 13 +3:49 34:22 13 +3:49
2. Linda Solberg 38:48 22 +9:16 1:13:10 14 +1 +13:05 +9:16
3. Gitte Bromander 52:30 17 +9:54 2:05:40 17 +3 +21:41 +8:36
18 Modum OL 1 2:05:42 +21:43
1. Heidi Mårtensson 31:01 2 +0:28 31:01 2 +0:28
2. Tine Hansen 38:34 21 +9:02 1:09:35 9 +7 +9:30 +9:02
3. Hilde Hovdenak 56:07 27 +13:31 2:05:42 18 +9 +21:43 +12:13
19 Sandefjord OK 1 2:07:50 +23:51
1. Kristine Fjeldbo 37:20 26 +6:47 37:20 26 +6:47
2. Live Bredholt Jørgensen 39:11 23 +9:39 1:16:31 26 0 +16:26 +9:39
3. Elin-Kristin Hem 51:19 16 +8:43 2:07:50 19 -7 +23:51 +7:25
20 NTNUI 3 2:08:09 +24:10
1. Ida Arnesen Tiltnes 37:15 25 +6:42 37:15 25 +6:42
2. Guro Torpe 37:31 17 +7:59 1:14:46 18 -7 +14:41 +7:59
3. Elen Katrine Skjerve 53:23 20 +10:47 2:08:09 20 +2 +24:10 +9:29
21 Freidig 2 2:10:33 +26:34
1. Frida Sæther 35:16 18 +4:43 35:16 18 +4:43
2. Gina Mølnvik 39:13 24 +9:41 1:14:29 17 -1 +14:24 +9:41
3. Jorunn Kvakland 56:04 26 +13:28 2:10:33 21 +4 +26:34 +12:10
22 Kongsberg OL 1 2:11:23 +27:24
1. Ingjerd Myhre 31:02 3 +0:29 31:02 3 +0:29
2. Eline Drage 42:17 29 +12:45 1:13:19 16 +13 +13:14 +12:45
3. Åsne Skram Trømborg 58:04 29 +15:28 2:11:23 22 +6 +27:24 +14:10
23 Bækkelagets SK 2 2:11:26 +27:27
1. Line Hagman 34:19 12 +3:46 34:19 12 +3:46
2. Ingvild Gjessing 41:06 26 +11:34 1:15:25 20 +8 +15:20 +11:34
3. Kine Gulliksen 56:01 25 +13:25 2:11:26 23 +3 +27:27 +12:07
24 Larvik OK 1 2:12:47 +28:48
1. Julie Hjortland 38:50 30 +8:17 38:50 30 +8:17
2. Karina Nordrum Stokkenes 40:57 25 +11:25 1:19:47 28 -2 +19:42 +11:25
3. Ingrid Undstad 53:00 18 +10:24 2:12:47 24 -4 +28:48 +9:06
25 NTNUI 4 2:16:41 +32:42
1. Maren Mohagen Hansen 39:13 32 +8:40 39:13 32 +8:40
2. Ingvild Bjørhei 37:00 16 +7:28 1:16:13 23 -9 +16:08 +7:28
3. Martine Åstebøl 1:00:28 30 +17:52 2:16:41 25 +2 +32:42 +16:34
26 Frol IL 2 2:18:59 +35:00
1. Line Sundsvik 34:27 15 +3:54 34:27 15 +3:54
2. Bente Sundsvik 50:12 42 +20:40 1:24:39 34 +19 +24:34 +20:40
3. Kari Svingheim 54:20 21 +11:44 2:18:59 26 -8 +35:00 +10:26
27 Fossum IF 2 2:19:07 +35:08
1. Marianne Opsahl Bredesen 39:59 36 +9:26 39:59 36 +9:26
2. Eldbjørg Narum 36:28 15 +6:56 1:16:27 25 -11 +16:22 +6:56
3. Annemarie B. Aarnes 1:02:40 32 +20:04 2:19:07 27 +2 +35:08 +18:46
28 Nydalens SK 4 2:24:27 +40:28
1. Karen Bjergaard 42:40 41 +12:07 42:40 41 +12:07
2. Stina Johannne Sandberg 44:32 32 +15:00 1:27:12 38 -3 +27:07 +15:00
3. Ellen Moen 57:15 28 +14:39 2:24:27 28 -10 +40:28 +13:21
29 Asker Skiklubb 1 2:25:57 +41:58
1. Selma Øfsthus Gravir 46:31 46 +15:58 46:31 46 +15:58
2. Ragnhild Løvli 43:39 31 +14:07 1:30:10 40 -6 +30:05 +14:07
3. Ingrid Gulbrandsen 55:47 24 +13:11 2:25:57 29 -11 +41:58 +11:53
30 IF Sturla 1 2:28:14 +44:15
1. Ingunn Egeberg Vári 35:33 21 +5:00 35:33 21 +5:00
2. Katinka Jussie Brurberg 46:49 38 +17:17 1:22:22 29 +8 +22:17 +17:17
3. Helle Egeberg Vári 1:05:52 35 +23:16 2:28:14 30 +1 +44:15 +21:58
31 Ringerike OL 1 2:28:31 +44:32
1. Ida Rongved 37:13 24 +6:40 37:13 24 +6:40
2. Trine D. Kihle 45:20 34 +15:48 1:22:33 30 +6 +22:28 +15:48
3. Thea Kleiven 1:05:58 36 +23:22 2:28:31 31 +1 +44:32 +22:04
32 Oppsal Orientering 1 2:28:37 +44:38
1. Vigdis Hobøl 39:24 35 +8:51 39:24 35 +8:51
2. Karen Dalby 43:13 30 +13:41 1:22:37 31 -4 +22:32 +13:41
3. Kari-Ann Ånensen 1:06:00 38 +23:24 2:28:37 32 +1 +44:38 +22:06
33 Porsgrunn OL 1 2:29:11 +45:12
1. Tonje Vassend 34:25 14 +3:52 34:25 14 +3:52
2. Lene Therese Myrland 42:11 28 +12:39 1:16:36 27 +13 +16:31 +12:39
3. Hilde Vassend 1:12:35 42 +29:59 2:29:11 33 +6 +45:12 +28:41
34 Asker Skiklubb 2 2:32:05 +48:06
1. Karoline Andersen 39:14 33 +8:41 39:14 33 +8:41
2. Silje Arntzen 50:54 45 +21:22 1:30:08 39 +6 +30:03 +21:22
3. Marit Isachsen 1:01:57 31 +19:21 2:32:05 34 -5 +48:06 +18:03
35 OL Tønsberg og omegn 1 2:33:17 +49:18
1. Marthe Gløersen 48:58 47 +18:25 48:58 47 +18:25
2. Jannicke Ødegård 49:27 39 +19:55 1:38:25 46 -1 +38:20 +19:55
3. Marta Ulvensøen 54:52 23 +12:16 2:33:17 35 -11 +49:18 +10:58
36 Konnerud IL 2 2:34:00 +50:01
1. Synne Baklid 36:53 22 +6:20 36:53 22 +6:20
2. Hege Kullerud 38:17 20 +8:45 1:15:10 19 -3 +15:05 +8:45
3. Veslemø Solberg 1:18:50 44 +36:14 2:34:00 36 +17 +50:01 +34:56
37 Bækkelagets SK 3 2:34:06 +50:07
1. Katja Ekroll Jahren 42:30 40 +11:57 42:30 40 +11:57
2. Jenni Hesselberg Indby 57:14 47 +27:42 1:39:44 47 +7 +39:39 +27:42
3. Anne Marie Bleken 54:22 22 +11:46 2:34:06 37 -10 +50:07 +10:28
38 IL Tyrving 2 2:37:34 +53:35
1. Helene Lund-Johansen 50:31 48 +19:58 50:31 48 +19:58
2. Tone E Lye 36:03 14 +6:31 1:26:34 37 -11 +26:29 +6:31
3. Ingrid Helene Skantze 1:11:00 41 +28:24 2:37:34 38 +1 +53:35 +27:06
39 IL Tyrving 3 2:39:38 +55:39
1. Åsa Frantzen 44:17 43 +13:44 44:17 43 +13:44
2. Camilla Stridsklev 50:21 43 +20:49 1:34:38 42 -1 +34:33 +20:49
3. Mari Jellum Helgerud 1:05:00 33 +22:24 2:39:38 39 -3 +55:39 +21:06
40 Raumar Orientering 2 2:41:14 +57:15
1. Marie Hammer Håversen 45:30 44 +14:57 45:30 44 +14:57
2. Ida Brænden 49:45 40 +20:13 1:35:15 44 0 +35:10 +20:13
3. Turid Kamstrup Hovind 1:05:59 37 +23:23 2:41:14 40 -4 +57:15 +22:05
41 Notodden OL 1 2:42:14 +58:15
1. Eirin Mari Fossøy 39:07 31 +8:34 39:07 31 +8:34
2. Ingrid Nygård 57:52 48 +28:20 1:36:59 45 +14 +36:54 +28:20
3. Aurora Fossøy 1:05:15 34 +22:39 2:42:14 41 -4 +58:15 +21:21
42 NTNUI 5 2:42:29 +58:30
1. Hedvig Åstebøl 37:48 27 +7:15 37:48 27 +7:15
2. Marianne Dæhli 45:37 35 +16:05 1:23:25 32 +5 +23:20 +16:05
3. Maja Fjellstad Knutsen 1:19:04 45 +36:28 2:42:29 42 +10 +58:30 +35:10
43 Oslostudentenes IK 2 2:42:34 +58:35
1. Undis Ellevog 44:07 42 +13:34 44:07 42 +13:34
2. Alexandra Devik 50:48 44 +21:16 1:34:55 43 +1 +34:50 +21:16
3. Anna Westerlund 1:07:39 40 +25:03 2:42:34 43 0 +58:35 +23:45
44 Halden SK 4 2:46:32 +1:02:33
1. Ingvild Torgersen 38:45 28 +8:12 38:45 28 +8:12
2. Marit Kahrs 45:53 36 +16:21 1:24:38 33 +5 +24:33 +16:21
3. Anne Julsrud Haugen 1:21:54 47 +39:18 2:46:32 44 +11 +1:02:33 +38:00
45 IL Tyrving 4 2:47:19 +1:03:20
1. Marianne Njåstein 40:51 39 +10:18 40:51 39 +10:18
2. Berit Danielsen 50:07 41 +20:35 1:30:58 41 +2 +30:53 +20:35
3. Elin Ekeberg 1:16:21 43 +33:45 2:47:19 45 +4 +1:03:20 +32:27
46 Steinkjer OK 1 2:47:22 +1:03:23
1. Norunn Kvistad Dengerud 39:21 34 +8:48 39:21 34 +8:48
2. Gunhild Kvistad 46:33 37 +17:01 1:25:54 36 +2 +25:49 +17:01
3. Astrid Lægran 1:21:28 46 +38:52 2:47:22 46 +10 +1:03:23 +37:34
47 Oslostudentenes IK 1 2:47:26 +1:03:27
1. Ida Hope 46:30 45 +15:57 46:30 45 +15:57
2. Gunn Camilla Stang 54:00 46 +24:28 1:40:30 48 +3 +40:25 +24:28
3. Audrun Utskarpen 1:06:56 39 +24:20 2:47:26 47 -1 +1:03:27 +23:02
48 Fossum IF 3 2:49:14 +1:05:15
1. Britta Fismen 40:36 37 +10:03 40:36 37 +10:03
2. Kjersti Hov 44:41 33 +15:09 1:25:17 35 -2 +25:12 +15:09
3. Magnhild T. Mølnvik 1:23:57 48 +41:21 2:49:14 48 +13 +1:05:15 +40:03
Fana IL 1 diskvalifisert
1. Dagrun Daltveit Slettebø 34:26 0 +3:53 diskvalifisert
2. Vibeke Rykkje diskvalifisert diskvalifisert
3. Kirsti Lysaker 1:03:40 0 +21:04 diskvalifisert
Indre Østfold OK 1 diskvalifisert
1. Margit Sandem Fjellengen 1:01:55 0 +31:22 diskvalifisert
2. Anne Marie Solheim Haugerud 43:25 0 +13:53 diskvalifisert
3. Linda M. Torper Bystrøm diskvalifisert diskvalifisert
Kristiansand OK 1 diskvalifisert
1. Anneke Hald Bjørgum diskvalifisert diskvalifisert
2. Benedicte Hald Bjørgum 32:48 0 +3:16 diskvalifisert
3. Kjersti Adéla Westin 1:16:00 0 +33:24 diskvalifisert
Raumar Orientering 1 diskvalifisert
1. Karoline Sønsterudbråten diskvalifisert diskvalifisert
2. Anne Kamstrup Hovind 45:43 0 +16:11 diskvalifisert
3. Silje Ekroll Jahren 47:58 0 +5:22 diskvalifisert
Hamar OK 1 brutt
1. Ingeborg Ellegaard Melby 41:12 0 +10:39 brutt
2. Nora Hui Andersen brutt brutt
3. Karoline Haug brutt brutt
Lillomarka OL 2 brutt
1. Siri Kollerud 38:52 0 +8:19 brutt
2. Ingvild Wang diskvalifisert brutt
3. Ingvild Brekke brutt brutt
NTNUI 2 brutt
1. Mathilde Korvald Skaare brutt brutt
2. Mali Fjogstad Nielsen brutt brutt
3. Audhild Bakken Rognstad brutt brutt
NTNUI 6 brutt
1. Anne Line Teigen Søgård 49:40 0 +19:07 brutt
2. Silje Borge Hovi 55:16 0 +25:44 brutt
3. brutt brutt
Nydalens SK 5 brutt
1. Maren Kaarby diskvalifisert brutt
2. Anne Berit Eid 54:49 0 +25:17 brutt
3. Ellen Moen brutt brutt
OL Trollelg 1 brutt
1. Sigrid Merete Moen Pedersli 36:21 0 +5:48 brutt
2. Kirsti Næss Olsen 53:19 0 +23:47 brutt
3. brutt brutt
Sandnes IL (Rogaland) 1 brutt
1. Helene Omdal 39:23 0 +8:50 brutt
2. Ingrid Peikli brutt brutt
3. Therese Sæbø Vik brutt brutt
Stjørdals-Blink Orientering 1 brutt
1. Elisabeth Sveen 36:52 0 +6:19 brutt
2. Sigrid Wanvik Haugen diskvalifisert brutt
3. brutt brutt
Varegg Fleridrett 1 brutt
1. Christiane Trösse 38:59 0 +8:26 brutt
2. Kristine Fjellanger 36:10 0 +6:38 brutt
3. Anne Westergård brutt brutt
Ås-UMB Orientering 1 brutt
1. Malin Eijsink 37:42 0 +7:09 brutt
2. Line Nybakken brutt brutt
3. brutt brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor