Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten med VM test senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten med VM test senior
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 19 mai 2013

N-åpen

2 000 m, 81 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Mathias Angvoll Fredrikstad SK fullført
Herman Lien Backstrøm Halden SK fullført
Marie Lien Backstrøm Halden SK fullført
Erlend Bakke Fossum IF fullført
Erna Marie Bakke Gjø-Vard OL fullført
Henriette Berg Løten o-lag fullført
Johanne Berg Løten o-lag fullført
Andrine Bergan Fet OL fullført
Mathias Bergan Fet OL fullført
Oda Marissa Bergersen Eidskog OL fullført
Rasmus Berglund Ringerike OL fullført
Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK fullført
Olaf Blom-Hagen Fossum IF fullført
Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF fullført
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange fullført
Jenny Danevad Fredrikstad SK fullført
Emma Dåsnes Vang OL fullført
Ola Dåsnes Vang OL fullført
Benjamin Elverhøi Vang OL fullført
Thea Fagerhaug Raumar Orientering fullført
Markus Finskud Raumar Orientering fullført
Amund Flaskerud OL Toten-Troll fullført
Emilie Flø Lillomarka OL fullført
Anne Frøisland Vang OL fullført
Emil Grønli Freidig fullført
Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL fullført
Sebastian Hofoss Hadeland OL fullført
William Hofoss Hadeland OL fullført
Jo Randar Holmøy Hadeland OL fullført
Sara Hovde Ringsaker OK fullført
Ida Høsøien Tynset IF fullført
Mads Jevanord Fossum IF fullført
Magnus Jevanord Fossum IF fullført
Tore Herman Kirkebøen Halden SK fullført
Marie Kravdal Gjø-Vard OL fullført
Matilde Kvaase-Wensaas Fossum IF fullført
Sigurd Kvamme OL Toten-Troll fullført
Ragnar Lande Eidskog OL fullført
Marte Libak-Feiring Løten o-lag fullført
Even Lien Gjø-Vard OL fullført
Lars Lien Gjø-Vard OL fullført
Selma Lindstad Børresen Hamar OK fullført
Tobias Tronbøl Lium Fet OL fullført
Alf Petter Lynum Freidig fullført
Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett fullført
Solveig Da-Yeon Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett fullført
Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK fullført
Kristin Narum Siversen Hamar OK fullført
Maja Narum Syversen Hamar OK fullført
Håkon Nygård Tynset IF fullført
Mari Ovida Ranestad Hamar OK fullført
Astrid Rognstad Hadeland OL fullført
Hugo Røste Rostock fullført
Ella Sandstad Freidig fullført
Hannah Schjetne Gjø-Vard OL fullført
Guro Schjølberg Tynset IF fullført
Stephanie Siu Gjø-Vard OL fullført
Emil Skytteren Grue IL fullført
Hedda Slang-Sundsetvik Halden SK fullført
Pernille Sletten Hånes Lillehammer OK fullført
Kasper Snapa Grue IL fullført
Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL fullført
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL fullført
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL fullført
Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll fullført
Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL fullført
Eline Sørli Eidskog OL fullført
Nikolai Teslo Hadeland OL fullført
Audun Torseth Lillehammer OK fullført
Håkon Torseth Lillehammer OK fullført
Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL fullført
Herman Byfuglien Ulsrud Gjø-Vard OL fullført
Selma Byfuglien Ulsrud Gjø-Vard OL fullført
Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL fullført
Christian Funderud Wedum Lillehammer OK fullført
Håkon Wedum Lillehammer OK fullført
Ella Wiken Vang OL fullført
Lars Wiken Vang OL fullført
Launy Wiseth Lillehammer OK fullført
Arne Ødegård Lillehammer OK fullført
Silje Østlie Hamar OK fullført
Felix Herland Indre Østfold OK ikke startet
Martin Kindem Gimle IF ikke startet

D -10

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Eline Schjerven Lardal OL 14:34 7:17
0 Kristin Lundanes Emblem IL 24:46 +1:12 12:23
0 Sofie Bergstrøm Halden SK 23:34 11:47
0 Mari Eidsmo Freidig 16:46 8:23
0 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 21:44 10:52
0 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 16:58 8:29

D 11-12

2 100 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inga Sandvold Tynset IF 17:26 8:18
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 17:30 +0:04 8:20
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 19:22 +1:56 9:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Alexandra Linløkken Østmarka OK 19:43 +2:17 9:23
5 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 20:34 +3:08 9:47
6 Kamilla Lome Hamar OK 20:36 +3:10 9:48
7 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 21:18 +3:52 10:08
8 Hanna Gjerdingen Hadeland OL 21:39 +4:13 10:18
9 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 22:25 +4:59 10:40
10 Emma Danevad Fredrikstad SK 23:50 +6:24 11:20
11 Elin Flø Lillomarka OL 25:38 +8:12 12:12
12 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 25:56 +8:30 12:20
13 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 29:44 +12:18 14:09
14 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 31:48 +14:22 15:08
15 Mona Ulseth Sylte Freidig 36:39 +19:13 17:27
16 Amalie H. Bjørnsgaard Lillehammer OK 38:42 +21:16 18:25
17 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 42:32 +25:06 20:15
18 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 48:31 +31:05 23:06
Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett ikke startet

D 11-12N

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mina Schjerven Lardal OL 14:25 7:12
2 Carina Sveen Elverum OK 14:49 +0:24 7:24
3 Ingrid Stenberg Elverum OK 16:10 +1:45 8:05
4 Berthe Teslo Hadeland OL 19:13 +4:48 9:36
5 Kaja Grandal IL Tyrving 27:06 +12:41 13:33
Jenny Marie Lind Jøranlid Gjø-Vard OL ikke startet

D 13-14

3 700 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 32:01 8:39
2 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 33:29 +1:28 9:02
3 Mari Robøle Lien Hamar OK 33:31 +1:30 9:03
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 34:31 +2:30 9:19
5 Ingrid Aaslund Fet OL 34:43 +2:42 9:22
6 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 35:15 +3:14 9:31
7 Guri Sandvold Tynset IF 35:49 +3:48 9:40
8 Karoline Aune Halden SK 36:18 +4:17 9:48
9 Anine Lome Hamar OK 37:09 +5:08 10:02
10 Tilde Eine Fossum IF 37:19 +5:18 10:05
11 Maria Ulseth Sylte Freidig 38:10 +6:09 10:18
12 Vera Melkild Freidig 38:33 +6:32 10:25
13 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 39:44 +7:43 10:44
14 Nora Torgersen Halden SK 39:46 +7:45 10:44
15 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 40:00 +7:59 10:48
16 Anne Omholt Berrefjord Lardal OL 40:18 +8:17 10:53
17 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 42:10 +10:09 11:23
18 Marie Bakken Sørensen Freidig 42:11 +10:10 11:24
19 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 42:26 +10:25 11:28
20 Julie Bakke Fossum IF 42:33 +10:32 11:30
21 Aurora Gjølsjø OK Moss 45:24 +13:23 12:16
22 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 46:32 +14:31 12:34
23 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 47:39 +15:38 12:52
24 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 50:22 +18:21 13:36
25 Hanna Moum Halden SK 52:10 +20:09 14:05
26 Guro Skari Berger Lillehammer OK 55:22 +23:21 14:57
27 Marie Bergstrøm Halden SK 56:10 +24:09 15:10
28 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 58:25 +26:24 15:47
29 Guro Karlsen Lillehammer OK 59:29 +27:28 16:04
30 Johanne Klynderud Sundfør Lillehammer OK 1:04:40 +32:39 17:28
31 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:14:02 +42:01 20:00
32 Gina Nygård Tynset IF 1:22:33 +50:32 22:18
33 Anna Renolen Wing OK 1:33:18 +1:01:17 25:12
34 Synne Solberg Gjø-Vard OL 1:46:22 +1:14:21 28:44
Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet
Mari Halvas-Svendsen Hamar OK ikke startet

D 13-16C

3 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åse Karin Langbekkhei Os IL 36:29 10:25
2 Christina Sveen Elverum OK 38:26 +1:57 10:58
3 Ingrid Bredalen Nittedal OL 41:51 +5:22 11:57
4 Marit Sveen Hamar OK 42:53 +6:24 12:15
5 Sigrid Snuggerud Gjø-Vard OL 52:41 +16:12 15:03
6 Kristine Strande Raufoss IL Orientering 54:48 +18:19 15:39
7 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 57:44 +21:15 16:29
8 Lisa Jenssen Halden SK 1:00:29 +24:00 17:16
9 Kaja Græsberg Lunderseter IL 1:18:44 +42:15 22:29
10 Marte Bjørke Sollien OL Toten-Troll 1:20:13 +43:44 22:55
11 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:29:13 +52:44 25:29

D 13-16N

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Melgård Sveen Elverum OK 20:21 9:15
2 Tone line Kristiansen Austmarka IL 25:42 +5:21 11:40
3 Marit Knutsen Elverum OK 41:40 +21:19 18:56
4 Åshild Melgård Sveen Elverum OK 1:08:51 +48:30 31:17

D 15-16

5 500 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 39:39 7:12
2 Ingrid Lundanes Emblem IL 44:47 +5:08 8:08
3 Gina Granstedt Halden SK 48:44 +9:05 8:51
4 Emma Arnesen Byåsen IL 54:31 +14:52 9:54
5 Ingunn Rognsvåg Fana IL 55:32 +15:53 10:05
6 Siri Grandal IL Tyrving 55:52 +16:13 10:09
7 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 55:56 +16:17 10:10
8 Malin Sandstad Freidig 56:37 +16:58 10:17
9 Åshild Kolstad Mo OK 56:46 +17:07 10:19
10 Astrid Fiskum IL Tyrving 57:29 +17:50 10:27
11 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 57:51 +18:12 10:31
12 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 59:17 +19:38 10:46
13 Anniken Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:00:47 +21:08 11:03
14 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1:01:47 +22:08 11:14
15 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:03:34 +23:55 11:33
16 Åshild Faller Råheim Fet OL 1:04:52 +25:13 11:47
17 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 1:07:39 +28:00 12:18
18 Stine Njåstein IL Tyrving 1:08:40 +29:01 12:29
19 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:15:16 +35:37 13:41
20 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:16:38 +36:59 13:56
21 Oda Q Fossum Freidig 1:19:28 +39:49 14:26
22 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:19:47 +40:08 14:30
23 Sanna Fiskum Ness Freidig 1:28:14 +48:35 16:02
24 Kristine Fjeld Ringsaker OK 1:33:42 +54:03 17:02
25 Linn Hege Roso Lardal OL 1:51:52 +1:12:13 20:20
Hanne Grandal IL Tyrving diskvalifisert
Pernille Opheim Freidig diskvalifisert
Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange diskvalifisert
Constance Storvestre Varegg Fleridrett ikke startet
Dorte Narum OL Vallset/Stange ikke startet

D 17-C

3 500 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 25:59 7:25
2 Cecilie Bergan Fet OL 29:19 +3:20 8:22
3 Sissel Bolstad Tynset IF 29:44 +3:45 8:29
4 Målfrid Narum OL Vallset/Stange 32:37 +6:38 9:19
5 Monica Storsveen Elverum OK 34:45 +8:46 9:55
6 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 35:00 +9:01 10:00
7 Kari Lye Moum Halden SK 35:06 +9:07 10:01
8 Toril Eine Fossum IF 35:32 +9:33 10:09
9 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 35:34 +9:35 10:09
10 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 35:35 +9:36 10:10
11 Kjersti Andresen Hadeland OL 35:43 +9:44 10:12
12 Marianne Sveen Elverum OK 37:14 +11:15 10:38
13 Anne Marit Hagen Grue IL 37:15 +11:16 10:38
14 Bente Green Verdal OK 37:42 +11:43 10:46
15 Kirsti Norsted Halden SK 38:07 +12:08 10:53
16 Wenche Brobakken Synnfjell OK 38:25 +12:26 10:58
17 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 41:43 +15:44 11:55
18 Anne Berit Rørlien Fossum IF 42:42 +16:43 12:12
19 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 48:24 +22:25 13:49
20 Kristin Falk Fossum IF 50:29 +24:30 14:25
21 Maj Lisbet Rønning Freidig 51:05 +25:06 14:35
22 Espen Torseth Gjø-Vard OL 51:10 +25:11 14:37
23 Janne Fossum Malmring Freidig 53:28 +27:29 15:16
24 Irene Mathilde Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 58:25 +32:26 16:41
25 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 58:37 +32:38 16:44
26 Linda Fredh Hamar OK 1:19:32 +53:33 22:43
Kristin Gjølsjø OK Moss diskvalifisert
Guro Mo OL Toten-Troll diskvalifisert
Maren Green Enes Verdal OK diskvalifisert
Kjersti Frøisland Vang OL ikke startet

D 17-N

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bente Aaslund Fet OL 18:38 8:28
2 Stine Sønsterud Berg Løten o-lag 20:22 +1:44 9:15
3 Celine Visted Gjø-Vard OL 23:22 +4:44 10:37
4 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 32:14 +13:36 14:39

D 17-K

5 500 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 49:28 8:59
2 Ingrid Ljones Hamar OK 53:07 +3:39 9:39
3 Iliana Shandurkova Halden SK 53:30 +4:02 9:43
4 Hege Holth Johannessen Freidig 57:06 +7:38 10:22
5 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 57:13 +7:45 10:24
6 Ingrid Helene Skantze IL Tyrving 57:45 +8:17 10:30
7 Ingvild Bjørhei Lillomarka OL 59:49 +10:21 10:52
8 Karen Marie Haug OL Vallset/Stange 1:00:40 +11:12 11:01
9 Lisa Jørandli Gjø-Vard OL 1:02:01 +12:33 11:16
10 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:03:36 +14:08 11:33
12 Elin Bergseng Løten o-lag 1:06:07 +16:39 12:01
13 Nina Søndmør Hamar OK 1:06:21 +16:53 12:03
13 Selma Tonjer Nydalens SK 1:06:21 +16:53 12:03
15 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 1:09:06 +19:38 12:33
16 Maria Dahl Fosby Gimle IF 1:10:28 +21:00 12:48
17 Vibeke Falck Freidig 1:10:33 +21:05 12:49
18 Lene M Sætaberget Lunderseter IL 1:11:26 +21:58 12:59
19 Heidi Gabrielsen Raumar Orientering 1:13:33 +24:05 13:22
20 Eszter Horvati IL Tyrving 1:13:59 +24:31 13:27
21 Aurelia Korthauer Tynset IF 1:14:01 +24:33 13:27
23 Kari Klynderud Sundfør Lillehammer OK 1:17:40 +28:12 14:07
24 Anna Louise Coulter Raumar Orientering 1:21:49 +32:21 14:52
25 Lisbeth Halvorsen Vang OL 1:23:47 +34:19 15:14
26 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 1:27:00 +37:32 15:49
27 Randi Brevig Aune Halden SK 1:32:12 +42:44 16:45
28 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 1:45:09 +55:41 19:07
Trine Lise Strøm Hamar OK diskvalifisert
Ane Svegård Bye Byåsen IL diskvalifisert
Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL diskvalifisert
Kristi Bergset IL Veten ikke startet
Yngvild Malmo Vang OL ikke startet

D 17-18

6 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 56:55 8:45
2 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 59:47 +2:52 9:11
3 Frida Sæther Freidig 1:01:33 +4:38 9:28
4 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 1:03:53 +6:58 9:49
5 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:04:49 +7:54 9:58
6 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 1:05:22 +8:27 10:03
7 Pia Blake Byåsen IL 1:07:51 +10:56 10:26
8 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:09:52 +12:57 10:44
9 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 1:15:47 +18:52 11:39
10 Andrea Vindal Wing OK 1:29:17 +32:22 13:44
11 Jenny Braseth Gimle IF 1:30:53 +33:58 13:58
Toril Aasheim Nymark Askøy OL diskvalifisert
Eldbjørg Narum Fossum IF ikke startet
Nora Hui Andersen Hamar OK ikke startet
Ingvild Torgersen Halden SK ikke startet
Thea Kleiven Ringerike OL ikke startet

D 19-20

7 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:11:56 9:59
2 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 1:14:17 +2:21 10:19
Mari Støen Gussiås Molde og Omegn IF ikke startet

D 21-

8 100 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 1:13:23 9:03
2 Ingvild Gjessing Bækkelagets SK 1:14:16 +0:53 9:10
3 Heidi Tronbøl Fet OL 1:16:13 +2:50 9:24
4 Guro Harstad West Anglian Orienteering Club 1:18:20 +4:57 9:40
5 Ida Hjorth NTNUI 1:18:26 +5:03 9:40
6 Ida Hope Oslostudentenes IK 1:21:56 +8:33 10:06
7 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 1:23:10 +9:47 10:16
8 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 1:28:21 +14:58 10:54
9 Elin Krogstad Lillomarka OL 1:35:15 +21:52 11:45
Mia Kajsajuntti Hamar OK diskvalifisert
Ine Hovi Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL ikke startet

D 35-

7 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Angell-Petersen Freidig 1:03:34 8:49
2 Anja Wingstedt Halden SK 1:05:36 +2:02 9:06
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:06:10 +2:36 9:11
4 Margot Bolstad Lynum Freidig 1:12:39 +9:05 10:05
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:16:43 +13:09 10:39
6 Bente Konst OL Tønsberg og omegn 1:18:13 +14:39 10:51
7 Monica Berglund Ringerike OL 1:27:28 +23:54 12:08

D 40-

7 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 55:22 7:41
2 Hege Feiring IL Tyrving 1:02:31 +7:09 8:40
3 Liv Schjerven Lardal OL 1:06:17 +10:55 9:12
4 Hanne Lerche Raadal Halden SK 1:08:17 +12:55 9:29
5 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 1:18:20 +22:58 10:52
6 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 1:22:05 +26:43 11:24
7 Liv Kristin Omholt Berrefjord Lardal OL 1:22:16 +26:54 11:25
8 Astrid Kristin Ruud Nittedal OL 1:23:15 +27:53 11:33
9 Tone Almås IL Leik 1:24:03 +28:41 11:40
10 Katrine Bakke Fossum IF 1:28:33 +33:11 12:17
11 Ingrid Tveite Ås-UMB Orientering 2:00:17 +1:04:55 16:42
Kari Ulseth Freidig ikke startet

D 45-

6 500 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 55:21 8:30
2 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 56:37 +1:16 8:42
3 Hege Solerød Gjø-Vard OL 1:00:21 +5:00 9:17
4 Marianne Njåstein IL Tyrving 1:01:05 +5:44 9:23
5 Astrid Bjørnerød OK Moss 1:02:38 +7:17 9:38
6 Inger Tone Nygård Egersund OK 1:03:57 +8:36 9:50
7 Mona Høiås Sæther Freidig 1:05:34 +10:13 10:05
8 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:05:42 +10:21 10:06
9 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 1:08:34 +13:13 10:32
10 Lill-Kristin Enger Modum OL 1:11:36 +16:15 11:00
11 Rine Hanssen Byåsen IL 1:13:05 +17:44 11:14
12 Else Grandal IL Tyrving 1:13:50 +18:29 11:21
13 Tove Aasheim Askøy OL 1:17:06 +21:45 11:51
14 Sigrid Melkild Freidig 1:17:16 +21:55 11:53
15 Kari Melgård Sveen Elverum OK 1:18:28 +23:07 12:04
16 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:22:39 +27:18 12:42
17 Kristine Hjellup Horne IL Tyrving 1:31:14 +35:53 14:02
18 Hege Heiberg Hadeland OL 1:31:30 +36:09 14:04
19 Hanne Svegård Byåsen IL 1:36:30 +41:09 14:50
Anne Marit Bjergaard Nydalens SK diskvalifisert

D 45-K

3 500 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 30:58 8:50
2 Anita Stenseth Synnfjell OK 34:34 +3:36 9:52
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 34:43 +3:45 9:55
4 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 35:56 +4:58 10:16
5 Hilde Forbord Malvik IL 36:04 +5:06 10:18
6 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 38:23 +7:25 10:58
7 Inger Svaland OL Vallset/Stange 40:08 +9:10 11:28
8 Lisbeth Sundsetvik Halden SK 43:17 +12:19 12:22
9 Marianne Lykke Emblem IL 44:30 +13:32 12:42
10 Gyrid Løvli Asker Skiklubb 44:46 +13:48 12:47
11 Kjersti sommerstad Juveli Lillomarka OL 44:47 +13:49 12:47
12 Ingvill Sommerstad IL Tyrving 46:05 +15:07 13:10
13 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 47:07 +16:09 13:27
14 Marit Sophie Berger Raumar Orientering 47:26 +16:28 13:33
15 Anne Catherine Ekroll Raumar Orientering 50:45 +19:47 14:30
16 Anne Westergård Varegg Fleridrett 52:55 +21:57 15:07
17 Gunhild Bredesen Verdal OK 53:48 +22:50 15:22
18 Monica Nordbrøden Halden SK 54:25 +23:27 15:32
19 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 59:03 +28:05 16:52
20 Siw Solstad IL Tyrving 1:05:57 +34:59 18:50
21 Kari Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:12:32 +41:34 20:43
22 Aase Ranheim Ringsaker OK 1:20:51 +49:53 23:06
Marianne Myklebust Hamar OK diskvalifisert
Åshild Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert
Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange ikke startet
Marit Hæreid Sandstad Frol IL ikke startet

D 50-

5 500 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Hamar OK 47:00 8:32
2 Ingrid Haga Dalberg Raumar Orientering 53:58 +6:58 9:48
3 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 55:17 +8:17 10:03
4 Anne-Guri Jevne Hamar OK 56:35 +9:35 10:17
5 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 58:42 +11:42 10:40
6 Anne Lofthus Lillehammer OK 59:23 +12:23 10:47
7 Berit Danielsen IL Tyrving 59:30 +12:30 10:49
8 Anne C Turter Nydalens SK 59:36 +12:36 10:50
9 Anne Julsrud Haugen Halden SK 59:41 +12:41 10:51
10 Heidi Falck IL Tyrving 1:01:14 +14:14 11:08
11 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:03:36 +16:36 11:33
12 Eline Hjellup Horne Tynset IF 1:05:22 +18:22 11:53
13 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:05:34 +18:34 11:55
14 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 1:15:40 +28:40 13:45
15 Sabine Schweiger Byåsen IL 1:21:45 +34:45 14:51
16 Hege Næss Bjørgul Halden SK 1:26:54 +39:54 15:48
17 Anna Göhlman IL Tyrving 1:43:54 +56:54 18:53
Anne Melkild Freidig diskvalifisert
Mari Hernandez OL Toten-Troll ikke startet

D 55-

4 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Osmoen Os IL 46:53 10:25
2 Kari Natvig Nittedal OL 47:35 +0:42 10:34
3 Wenche Hultgreen IL Tyrving 47:37 +0:44 10:34
4 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 48:59 +2:06 10:53
5 Helga Haverstad Lierbygda OL 49:08 +2:15 10:55
6 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 50:05 +3:12 11:07
7 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 51:28 +4:35 11:26
8 Birgit Korvald Nydalens SK 52:37 +5:44 11:41
9 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 59:13 +12:20 13:09
10 Magnhild Forseth Frol IL 1:02:19 +15:26 13:50
11 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:05:49 +18:56 14:37
12 Anne Sørum Ringsaker OK 1:12:41 +25:48 16:09
13 Kari Undrum Elverum OK 1:14:27 +27:34 16:32

D 60-

3 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sylvia Andersen Elverum OK 44:28 12:42
2 Stina Elfving Byåsen IL 44:39 +0:11 12:45
3 Marit Tyldum Rudsbygd IL 46:42 +2:14 13:20
Kari Halvorsen Melbye Verdal OK ikke startet

D 65-

3 500 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 39:23 11:15
2 Sissel Ravnsborg Hamar OK 42:44 +3:21 12:12
3 Randi Kiste OK Nidarøst 46:37 +7:14 13:19
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 46:52 +7:29 13:23
5 Tea Forberg Rond OL 47:33 +8:10 13:35
6 Liv Feiring Hamar OK 47:37 +8:14 13:36
7 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 48:14 +8:51 13:46
8 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 49:45 +10:22 14:12
9 Grete Vestby Varteig OL 50:22 +10:59 14:23
10 Inger Halck Måren OK 52:35 +13:12 15:01
11 Marith Brekke Hamar OK 53:22 +13:59 15:14
12 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 56:05 +16:42 16:01
Turid Margrete Arnesen Grue IL diskvalifisert
Katharina Mo Berge Freidig diskvalifisert
Anne-Berit Kyhring Karset Steinkjer OK ikke startet
Liv Røe Rudsbygd IL ikke startet

D 70-

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 58:27 16:14
2 Inger Johanne Ruud Hamar OK 1:00:29 +2:02 16:48
3 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 1:05:52 +7:25 18:17
Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL diskvalifisert
Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering ikke startet

D 75-

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL 1:28:32 24:35
Inger E. Vamnes Hamar OK diskvalifisert

H -10

2 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Vegard Ranestad Hamar OK 15:33 +2:47 7:46
0 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 17:31 +4:45 8:45
0 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 16:35 +3:49 8:17
0 Arthur Brunborg Nittedal OL 14:34 +1:48 7:17
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 18:00 +5:14 9:00
0 Halvor Løvli Raumar Orientering 18:20 +5:34 9:10
0 Endre Eliassen Fredrikstad SK 14:37 +1:51 7:18
0 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 21:26 +8:40 10:43
0 Alfred Bjørnerød OK Moss 12:15 6:07
0 Mikkel Berglund Ringerike OL 12:46 6:23
0 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 22:11 +9:25 11:05
0 Vegard Ulseth Sylte Freidig 25:00 +12:14 12:30

H 11-12

2 100 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 16:30 7:51
2 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 16:32 +0:02 7:52
3 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 16:45 +0:15 7:58
4 Jonas Grønli Freidig 19:13 +2:43 9:09
5 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 19:33 +3:03 9:18
6 Even Bordal Ringsaker OK 19:46 +3:16 9:24
7 Jonatan Aune Halden SK 20:29 +3:59 9:45
8 Jonas Vindal Wing OK 20:41 +4:11 9:50
9 Gard Årøen Lykke Emblem IL 21:20 +4:50 10:09
10 Nils Tveite Ås-UMB Orientering 21:32 +5:02 10:15
11 Grunde Isaksætre Grue IL 22:01 +5:31 10:29
12 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 22:03 +5:33 10:30
13 Jørgen Schjølberg Tynset IF 23:26 +6:56 11:09
14 John Arne Torp Lunderseter IL 25:02 +8:32 11:55
15 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 26:23 +9:53 12:33
16 Jostein Karlsen Lillehammer OK 27:50 +11:20 13:15
17 Marius Bakke Fossum IF 28:03 +11:33 13:21
18 Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK 28:26 +11:56 13:32
19 Nikolai Renolen Wing OK 29:02 +12:32 13:49
20 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 29:27 +12:57 14:01
21 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 36:22 +19:52 17:19
22 Elias Bergset IL Veten 37:26 +20:56 17:49
23 Ole Øivind Norsted Halden SK 37:52 +21:22 18:01
24 Lars Sandstad Freidig 42:02 +25:32 20:00
25 Even Karlsen Lillehammer OK 45:35 +29:05 21:42
26 Sven Bergset Langvik IL Veten 1:10:06 +53:36 33:22
Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF diskvalifisert
Sondre Robøle Lien Hamar OK diskvalifisert
Jakob Høsøien Tynset IF diskvalifisert
Trygve Nummedal Os Førde IL ikke startet
Jakob Mo OL Toten-Troll ikke startet

H 11-12N

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter B Backstrøm Halden SK 14:31 7:15
2 Cristian Foss Vaaland Hamar OK 16:15 +1:44 8:07
3 Håkon Omholt Berrefjord Lardal OL 18:56 +4:25 9:28
4 Martin Reinemo Hamar OK 31:04 +16:33 15:32

H 13-14

3 700 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 27:56 7:32
2 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 31:39 +3:43 8:33
3 Sverre Narum OL Vallset/Stange 32:25 +4:29 8:45
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 32:42 +4:46 8:50
5 Vegard Løvli Asker Skiklubb 33:15 +5:19 8:59
6 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 33:58 +6:02 9:10
7 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 35:39 +7:43 9:38
8 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 35:56 +8:00 9:42
9 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 35:57 +8:01 9:42
10 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 36:07 +8:11 9:45
11 Fredrik Sveen Vang OL 36:58 +9:02 9:59
12 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 38:39 +10:43 10:26
13 Mats Eidsmo Freidig 39:45 +11:49 10:44
14 Leif Blake Byåsen IL 40:57 +13:01 11:04
15 Eskil Frøisland Vang OL 41:26 +13:30 11:11
16 Mathias Vindal Wing OK 42:19 +14:23 11:26
17 Elias Øhman Gjø-Vard OL 43:00 +15:04 11:37
18 Simen Gran Blystad Løten o-lag 45:20 +17:24 12:15
19 Are Lodgaard Byåsen IL 45:40 +17:44 12:20
20 Herman Brunborg Nittedal OL 45:45 +17:49 12:21
21 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 46:50 +18:54 12:39
22 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 47:30 +19:34 12:50
23 Ole Johan Bråten Vang OL 48:29 +20:33 13:06
24 Oscar Lyngen Frol IL 51:06 +23:10 13:48
25 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 51:34 +23:38 13:56
26 Johannes Wiken Vang OL 52:08 +24:12 14:05
27 Sondre Skytteren Grue IL 1:03:44 +35:48 17:13
28 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:06:46 +38:50 18:02
29 Kristian Fredrik Lynum Freidig 1:15:02 +47:06 20:16
30 Halstein Bondhus Often Tynset IF 1:21:59 +54:03 22:09
31 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 1:28:52 +1:00:56 24:01
32 Jørgen Aas Fet OL 1:35:11 +1:07:15 25:43
33 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 1:49:05 +1:21:09 29:28
Kasper Fosser Heming Orientering diskvalifisert
Håvard Støen Gussiås Molde og Omegn IF diskvalifisert
Even Svegård Bye Byåsen IL diskvalifisert
Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK diskvalifisert

H 13-16C

3 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Moen Hamar OK 35:48 10:13
2 Kasper Melgalvis Vang OL 41:26 +5:38 11:50
3 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 42:20 +6:32 12:05
4 Mathias Hermstad Freidig 42:52 +7:04 12:14
5 Benjamin Andersson Grotnes IL Tyrving 56:15 +20:27 16:04
6 Eivind Haga Dalberg Raumar Orientering 1:01:33 +25:45 17:35
7 Lars Singsdal Gimle IF 2:15:21 +1:39:33 38:40
Carl Håkon Espelund Halden SK diskvalifisert
Henrik Hjellup Horne IL Tyrving ikke startet

H 13-16N

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Ivar Reinemo Hamar OK 38:31 17:30
Hans Erik Sandelin Rotsundelv Il diskvalifisert
Jonas Aas Fet OL ikke startet

H 15-16

5 800 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 35:18 6:05
2 Amund Hoel Raumar Orientering 36:18 +1:00 6:15
3 Anders Haga Raumar Orientering 36:32 +1:14 6:17
4 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 40:08 +4:50 6:55
5 Peter Nordbrøden Halden SK 40:25 +5:07 6:58
6 Brage Jørum Byåsen IL 42:23 +7:05 7:18
7 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 43:37 +8:19 7:31
8 Halvard Seim Grøvlen OL Trollelg 43:54 +8:36 7:34
9 Sverre Bang Støeng Hamar OK 44:48 +9:30 7:43
10 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 44:51 +9:33 7:43
11 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 45:39 +10:21 7:52
12 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 46:48 +11:30 8:04
13 Johannes Bordal Ringsaker OK 47:20 +12:02 8:09
14 Håvard Eidsmo Freidig 50:00 +14:42 8:37
15 Magnus Wølneberg IL Tyrving 52:32 +17:14 9:03
16 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 53:04 +17:46 9:08
17 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 53:56 +18:38 9:17
18 Preben Antonsen Byåsen IL 54:52 +19:34 9:27
19 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 55:54 +20:36 9:38
20 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 56:26 +21:08 9:43
21 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 56:29 +21:11 9:44
22 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 57:56 +22:38 9:59
23 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 57:59 +22:41 9:59
24 Even LIndstad Børresen Hamar OK 58:36 +23:18 10:06
25 Nils Ola Kvam Freidig 1:03:39 +28:21 10:58
26 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 1:05:37 +30:19 11:18
26 Martin Nordvi Grue IL 1:05:37 +30:19 11:18
28 Adrian Opheim Freidig 1:09:22 +34:04 11:57
29 Are Helle Mårdalen Freidig 1:13:24 +38:06 12:39
30 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 1:33:41 +58:23 16:09
31 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 1:39:50 +1:04:32 17:12
32 Jonas Mo OL Toten-Troll 1:49:04 +1:13:46 18:48
Jørgen Vister Indre Østfold OK diskvalifisert
Trygve Bondhus Often Tynset IF diskvalifisert
Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF diskvalifisert
Helge Nikolai Helmersen Fet OL ikke startet
Petter Norsted Kildebo Halden SK ikke startet
Brynjar Forseth OL Trollelg ikke startet
Kristoffer Nygård Egersund OK ikke startet
Bjarte Bergset IL Veten ikke startet

H 17-C

3 500 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 27:57 7:59
2 Øystein Løvli Raumar Orientering 28:04 +0:07 8:01
3 Erik Haugen Ringsaker OK 29:56 +1:59 8:33
4 Geir Ole Vee IL Tyrving 32:18 +4:21 9:13
5 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 32:20 +4:23 9:14
6 Arne Sørli Eidskog OL 32:23 +4:26 9:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
7 Tor Arne Andersen Hamar OK 37:34 +9:37 10:44
8 Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll 37:45 +9:48 10:47
9 Tor Sætaberget Lunderseter IL 38:35 +10:38 11:01
10 Tor Petter Lunnåsmo Tynset IF 40:19 +12:22 11:31
11 Martin Skytteren Grue IL 42:19 +14:22 12:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
Einar Sogstad Gjø-Vard OL diskvalifisert
Håvard Bjørgen OL Vallset/Stange diskvalifisert
Kasper Koppang IL Veten diskvalifisert

H 17-N

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pål Snapa Grue IL 21:45 9:53

H 17-K

6 500 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per  Andreasson IFK Göteborg 44:30 6:50
2 Frode Øverøyen Balchen Oddersjaa SSK 48:24 +3:54 7:26
3 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 49:48 +5:18 7:39
3 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 49:48 +5:18 7:39
5 Sonde Sande Gullord NTNUI 53:04 +8:34 8:09
6 Snorre Hansen Byåsen IL 53:26 +8:56 8:13
7 Erik Lundgård Vang OL 55:14 +10:44 8:29
8 Kristian Ruud Bækkelagets SK 55:36 +11:06 8:33
9 Petter Hallerby Løten o-lag 56:50 +12:20 8:44
10 Tor Kristian Buraas Vang OL 57:14 +12:44 8:48
11 Rune Brunborg Nittedal OL 57:28 +12:58 8:50
12 Øyvind Sollerud Haugen OL Tønsberg og omegn 59:31 +15:01 9:09
13 Viggo Eriksen Fossum IF 1:02:43 +18:13 9:38
14 Magnus Kristian Mo Nydalens SK 1:04:03 +19:33 9:51
15 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:07:33 +23:03 10:23
16 Even Haug OL Vallset/Stange 1:09:02 +24:32 10:37
17 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:09:43 +25:13 10:43
18 Andreas Alvem Gimle IF 1:09:53 +25:23 10:45
19 Morten Tangen Hamar OK 1:12:27 +27:57 11:08
20 Ådne Bredesen Verdal OK 1:13:39 +29:09 11:19
21 Markus Træen Markane IL 1:21:35 +37:05 12:33
22 Audun Fingarsen Elverum OK 1:25:15 +40:45 13:06
23 Sondre Kristiansen IL Veten 1:27:35 +43:05 13:28
24 Rikard Bøe Markane IL 1:40:04 +55:34 15:23
25 Sigbjørn Nygård Tynset IF 1:41:37 +57:07 15:38
Helge Johan Slåtterø Gimle IF ikke startet
Øyvind Edvardsen Ringsaker OK ikke startet

H 17-18

8 100 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Felde Olaussen Halden SK 50:24 6:13
2 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 52:24 +2:00 6:28
3 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 54:16 +3:52 6:41
4 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 56:53 +6:29 7:01
5 Vegard Rønning Huber Hamar OK 57:22 +6:58 7:04
6 Henrik Bordal Ringsaker OK 1:01:29 +11:05 7:35
7 Kristian Græsli Hamar OK 1:03:02 +12:38 7:46
8 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:03:26 +13:02 7:49
9 Rein Helle Mårdalen Freidig 1:03:47 +13:23 7:52
10 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:04:33 +14:09 7:58
11 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 1:05:36 +15:12 8:05
12 Ola Keiserås IL Leik 1:06:27 +16:03 8:12
12 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:06:27 +16:03 8:12
14 Lars Bredalen Nittedal OL 1:06:38 +16:14 8:13
15 Hans Peder Langbekkhei Nord-Østerdal OK 1:06:51 +16:27 8:15
16 Bjørn André Aaslund Fet OL 1:07:28 +17:04 8:19
17 Einar Lofthus Lillehammer OK 1:07:37 +17:13 8:20
18 Håkon Kindem Gimle IF 1:07:45 +17:21 8:21
19 Krister Hovde Ringsaker OK 1:09:25 +19:01 8:34
20 Gard-Martin Udnesseter Oppsal Orientering 1:10:20 +19:56 8:40
21 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:17:31 +27:07 9:34
22 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 1:26:39 +36:15 10:41
23 nils martin Sandelin Rotsundelv Il 1:52:16 +1:01:52 13:51
Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Håvard Nummedal Os Førde IL ikke startet
Anders Bergum Gjø-Vard OL ikke startet

H 19-20

9 700 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 54:08 5:34
2 Dag Lofthus Hamar OK 56:12 +2:04 5:47
3 Oskar Røen Varegg Fleridrett 56:37 +2:29 5:50
4 Nick Hann Verdal OK 56:56 +2:48 5:52
5 Magne Haga Raumar Orientering 57:06 +2:58 5:53
6 Anders Vister Raumar Orientering 58:19 +4:11 6:00
7 Sindre Rønning Frol IL 59:17 +5:09 6:06
8 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 1:00:04 +5:56 6:11
9 Johannes Narum Hamar OK 1:00:05 +5:57 6:11
10 Johan Hoel Raumar Orientering 1:02:03 +7:55 6:23
11 Bjørn Lundanes Emblem IL 1:09:53 +15:45 7:12
12 Adrian Opheim Måren OK 1:10:07 +15:59 7:13
13 Stian Jensen Hamar OK 1:22:19 +28:11 8:29
Håvard Haga Raumar Orientering diskvalifisert
Erlend Fjeld Ringsaker OK diskvalifisert
Geir Inge Keiserås IL Leik ikke startet
Brage Sæther Freidig ikke startet
Jørgen Hjellup Horne IL Tyrving ikke startet
Tommi Luchsinger Kongsberg OL ikke startet

H 21-

9 700 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Andersen Kristiansand OK 55:28 5:43
2 Trygve Tømta Raumar Orientering 58:55 +3:27 6:04
3 Jostein Nørbech IL Tyrving 1:00:06 +4:38 6:11
4 Ragnar Tonjer Nydalens SK 1:02:34 +7:06 6:27
5 Jan Schmid OL Trollelg 1:03:00 +7:32 6:29
6 Trygve Olsen NTNUI 1:03:50 +8:22 6:34
7 Lacho Iliev Halden SK 1:05:42 +10:14 6:46
8 Knut Sveinung Rekaa Freidig 1:06:41 +11:13 6:52
9 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 1:07:26 +11:58 6:57
10 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 1:07:27 +11:59 6:57
11 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 1:09:49 +14:21 7:11
12 Fredrik Rosenqvist IL Tyrving 1:10:01 +14:33 7:13
13 Morten Severin Saue IL Tyrving 1:10:04 +14:36 7:13
14 Gunnar Tenge Ås-UMB Orientering 1:14:10 +18:42 7:38
15 Einar M. Often Raumar Orientering 1:15:46 +20:18 7:48
16 Øystein Alvestad Nydalens SK 1:17:42 +22:14 8:00
17 Tommy Schmid OL Trollelg 1:20:57 +25:29 8:20
18 Simen Smestad Bækkelagets SK 1:21:02 +25:34 8:21
19 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:33:30 +38:02 9:38
Sondre Sande Gullord NTNUI ikke startet
Magnus Beyer Brattli Frol IL ikke startet
Even Skårholen Nydalens SK ikke startet

H 40-

8 100 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tomas Eidsmo Freidig 50:50 6:16
2 Espen Danevad Fredrikstad SK 53:51 +3:01 6:38
3 Bernt Bjørnsgaard Lillehammer OK 54:24 +3:34 6:42
4 Andreas Sylte Freidig 54:36 +3:46 6:44
5 Harald Bakke Fossum IF 56:23 +5:33 6:57
6 Tom Bergan Fet OL 56:34 +5:44 6:59
7 Kenneth Bilstad Vang OL 56:48 +5:58 7:00
8 Martin Øhman Gjø-Vard OL 59:01 +8:11 7:17
9 Geir Hoff IL Tyrving 59:10 +8:20 7:18
10 Torbjørn Blom-Hagen Fossum IF 1:00:35 +9:45 7:28
11 Vegard Grønli Freidig 1:01:42 +10:52 7:37
12 Geir Torgersen Halden SK 1:01:57 +11:07 7:38
13 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 1:02:14 +11:24 7:40
14 Eivind Lande Eidskog OL 1:05:21 +14:31 8:04
15 Lars Berglund Ringerike OL 1:06:17 +15:27 8:10
16 Kyrre Gran Fet OL 1:06:45 +15:55 8:14
17 Hans Jevanord Fossum IF 1:07:09 +16:19 8:17
18 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 1:07:47 +16:57 8:22
19 Asgeir Lium Fet OL 1:08:52 +18:02 8:30
20 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:10:52 +20:02 8:44
21 Geir Schjølberg Tynset IF 1:13:47 +22:57 9:06
22 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 1:13:57 +23:07 9:07
23 Brage Keiserås IL Leik 1:14:31 +23:41 9:11
24 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:17:39 +26:49 9:35
25 Espen Bergstrøm Halden SK 1:17:42 +26:52 9:35
26 Torger Høsøien Tynset IF 1:18:41 +27:51 9:42
27 Olle Malmring Freidig 1:25:24 +34:34 10:32
28 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 1:28:41 +37:51 10:56
29 Øyvind Helmersen Fet OL 1:28:55 +38:05 10:58
30 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:39:59 +49:09 12:20
Pål Jevanord OL Trollo diskvalifisert
Thomas Lie Fredrikstad SK diskvalifisert
Bjørnar Lynum Freidig diskvalifisert
Halvor Gjerdingen Hadeland OL ikke startet
Håkon Dåsnes Vang OL ikke startet

H 45-

7 200 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 44:11 6:08
2 Jan Ola Pedersen Vang OL 48:42 +4:31 6:45
3 Tore Bredalen Nittedal OL 49:55 +5:44 6:55
4 Tore Nymark Askøy OL 50:11 +6:00 6:58
5 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 51:00 +6:49 7:05
6 Stig Bjergaard Nydalens SK 51:10 +6:59 7:06
7 Knut Hagen Byåsen IL 52:16 +8:05 7:15
8 Sigmund Vister Indre Østfold OK 52:56 +8:45 7:21
9 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 54:10 +9:59 7:31
10 Christian Grotnes IL Tyrving 54:18 +10:07 7:32
11 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 54:20 +10:09 7:32
12 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 54:21 +10:10 7:32
13 Håkon Danevad Ås-UMB Orientering 55:10 +10:59 7:39
14 Are Strandlie Gjø-Vard OL 56:23 +12:12 7:49
15 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 59:57 +15:46 8:19
16 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:00:42 +16:31 8:25
17 Arild H Clausen Freidig 1:03:54 +19:43 8:52
18 Jonas Haltia IL Tyrving 1:06:15 +22:04 9:12
19 Anders Bergset IL Veten 1:06:42 +22:31 9:15
20 Einar Teslo Hadeland OL 1:08:02 +23:51 9:26
21 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:08:04 +23:53 9:27
22 Per Erik Kvam Freidig 1:19:40 +35:29 11:03
23 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:20:39 +36:28 11:12
24 Agnar Renolen Wing OK 1:21:21 +37:10 11:17
25 Anders Flågen Heming Orientering 1:27:26 +43:15 12:08
26 Jon Vindal Wing OK 1:28:42 +44:31 12:19
27 Geir Paulsen OL Trollelg 1:30:04 +45:53 12:30
Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK diskvalifisert
Erlend Råheim OK Øst ikke startet
Bjørn Olav Aaslund Fet OL ikke startet

H 45-K

4 500 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 41:39 9:15
2 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 41:51 +0:12 9:18
3 Håkon Løvli Asker Skiklubb 42:15 +0:36 9:23
4 Stein Magnus Moen Grue IL 44:11 +2:32 9:49
5 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 44:14 +2:35 9:49
6 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 44:44 +3:05 9:56
7 Per Engebakken Nord-Østerdal OK 51:52 +10:13 11:31
8 Geir Jacobsen Lardal OL 52:09 +10:30 11:35
9 Marius Enes Verdal OK 54:41 +13:02 12:09
10 Erling Bye Byåsen IL 56:37 +14:58 12:34
11 Arne Sandvold Nydalens SK 1:00:34 +18:55 13:27
12 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:04:54 +23:15 14:25
13 Bård Moum Halden SK 1:08:38 +26:59 15:15
14 Erik Slettum Gjø-Vard OL 1:25:53 +44:14 19:05
15 Torkjel Nesheim IL Tyrving 1:33:19 +51:40 20:44
16 Helge Brynestad Ringsaker OK 2:02:42 +1:21:03 27:16
Alfor  Johansen Bergens TF diskvalifisert
Gudmund Jenssen Halden SK brutt
Bjørn Slåtterø Gimle IF ikke startet
Terje Melsom Fossum IF ikke startet

H 50-

6 500 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 41:59 6:27
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 44:33 +2:34 6:51
3 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 44:52 +2:53 6:54
4 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 45:59 +4:00 7:04
5 Jan Granstedt Halden SK 47:02 +5:03 7:14
6 Onno Verberne OL Toten-Troll 47:29 +5:30 7:18
7 Egil Eide IL Tyrving 47:46 +5:47 7:20
8 Jostein Mårdalen Freidig 50:22 +8:23 7:44
9 Tormod Jensen Sarpsborg OL 51:21 +9:22 7:54
10 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 51:49 +9:50 7:58
11 Petter Gullikstad Røros IL 51:54 +9:55 7:59
12 Bernt Rognes Freidig 52:51 +10:52 8:07
13 Arve Opheim Måren OK 53:10 +11:11 8:10
14 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 53:23 +11:24 8:12
15 Terje Gullord Gjø-Vard OL 54:10 +12:11 8:20
16 Øystein Kildahl Østmarka OK 54:17 +12:18 8:21
17 Klaus Horne IL Tyrving 56:11 +14:12 8:38
18 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 56:31 +14:32 8:41
19 Stein Arne Negård Vang OL 59:05 +17:06 9:05
20 Rune Teigland Østmarka OK 59:52 +17:53 9:12
20 Truls Tallhaug Johansen Ringsaker OK 59:52 +17:53 9:12
22 Kristian Bjørgul Halden SK 1:00:29 +18:30 9:18
23 Frode Kamsvåg IL Tyrving 1:02:01 +20:02 9:32
24 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:02:11 +20:12 9:34
25 Mads Lillevold Ås-UMB Orientering 1:07:23 +25:24 10:22
26 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 1:09:23 +27:24 10:40
27 Leif Anders Strande Raufoss IL Orientering 1:11:04 +29:05 10:56
28 Ivar Bergset IL Veten 1:23:24 +41:25 12:49
29 Erik Blake Byåsen IL 1:25:15 +43:16 13:06
Sturla Sæther Freidig ikke startet
Dag Skjølaas Hamar OK ikke startet

H 55-

5 800 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Hæstad Fossum IF 39:44 6:51
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 41:59 +2:15 7:14
3 Lennart  Brunberg Bækkelagets SK 42:00 +2:16 7:14
4 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 44:57 +5:13 7:45
5 Arne Okkenhaug Verdal OK 45:11 +5:27 7:47
6 Arnt Edvin Andersen Halden SK 46:19 +6:35 7:59
7 Gunnar Veastad Lillehammer OK 49:37 +9:53 8:33
8 Morten Due Måren OK 50:09 +10:25 8:38
9 Ove Martinsen Hauketo If 50:12 +10:28 8:39
10 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 55:56 +16:12 9:38
11 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 56:30 +16:46 9:44
12 Bård Natvig Nittedal OL 57:50 +18:06 9:58
13 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 58:19 +18:35 10:03
14 Karl Aasmund Erøy OK Moss 58:58 +19:14 10:10
15 Arild Nordsveen Ringsaker OK 1:01:50 +22:06 10:39
16 Stian Falck IL Tyrving 1:05:13 +25:29 11:14
17 Erlend Aamodt Nydalens SK 1:06:00 +26:16 11:22
18 Jørn Nordbrøden Halden SK 1:06:01 +26:17 11:22
19 Dagfinn Enes Verdal OK 1:06:19 +26:35 11:26
20 John Hofoss Hadeland OL 1:06:57 +27:13 11:32
21 Morten Skoglund Byåsen IL 1:07:36 +27:52 11:39
22 Donald Skantze IL Tyrving 1:19:07 +39:23 13:38
23 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 1:29:18 +49:34 15:23
24 Pål Hellerud Halden SK 1:39:56 +1:00:12 17:13
25 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:53:34 +1:13:50 19:34
Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK ikke startet
Arild Bjarkø Nord-Østerdal OK ikke startet
Helge Stenersen Rond OL ikke startet

H 60-

5 600 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 47:26 8:28
2 Bjørn Berger Byåsen IL 50:15 +2:49 8:58
3 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 50:23 +2:57 8:59
4 Stein Nordvi Elverum OK 50:58 +3:32 9:06
5 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 56:57 +9:31 10:10
6 Karl Arne Melbye Verdal OK 57:14 +9:48 10:13
7 Knut Malmo Ringsaker OK 58:00 +10:34 10:21
8 Asbjørn Schjerve Løten o-lag 58:25 +10:59 10:25
9 Arne Tiltnes IL Tyrving 59:03 +11:37 10:32
10 Knut Haug OL Vallset/Stange 1:04:48 +17:22 11:34
11 Paul Skjaker Hadeland OL 1:05:34 +18:08 11:42
12 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 1:13:35 +26:09 13:08
Geir Nilsen Emblem IL diskvalifisert
Sveinung Rekaa Notodden OL diskvalifisert
Per Øivind Husby Varegg Fleridrett ikke startet
Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar ikke startet

H 65-

4 500 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Skjeset Vang OL 41:46 9:16
2 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 41:52 +0:06 9:18
3 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 42:32 +0:46 9:27
4 Eldar Børsum Bækkelagets SK 42:58 +1:12 9:32
5 Tore Angell-Petersen Freidig 49:20 +7:34 10:57
6 Trond Feiring Hamar OK 50:54 +9:08 11:18
7 Dag Kaas Heming Orientering 53:55 +12:09 11:58
8 Harald Bakke Gjø-Vard OL 56:05 +14:19 12:27
9 Rolf Karset Steinkjer OK 59:23 +17:37 13:11
10 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 1:00:05 +18:19 13:21
11 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1:04:24 +22:38 14:18
12 Tore Kiste OK Nidarøst 1:05:02 +23:16 14:27
13 Nils Olav Vennevik Freidig 1:07:13 +25:27 14:56
14 Torodd Os Førde IL 1:07:31 +25:45 15:00
15 Terje Malm Hamar OK 1:11:11 +29:25 15:49
16 Håkon Halvorsen Elverum OK 1:18:47 +37:01 17:30
17 John Birger Skansen Rudsbygd IL 1:23:18 +41:32 18:30
Per Fosser Indre Østfold OK diskvalifisert
Knut Fjæstad Hamar OK diskvalifisert
Øivind Magne Rogndalen Hamar OK diskvalifisert
Vidar Backstrøm Halden SK diskvalifisert
Helge Revhaug Ringerike OL diskvalifisert
Hasse Bergstrøm IL Tyrving diskvalifisert
Svein Hove Byåsen IL diskvalifisert
Jørn Torgersen TIF Viking ikke startet

H 70-

3 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Østerbø Freidig 32:10 9:11
2 Helge Bjaaland Heming Orientering 35:12 +3:02 10:03
3 Roar Forbord Malvik IL 38:11 +6:01 10:54
4 Johnny Eriksen Grue IL 44:07 +11:57 12:36
5 Ottar Evensen Elverum OK 51:44 +19:34 14:46
6 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 54:28 +22:18 15:33
Olav Høiås Vang OL diskvalifisert
Erik Engebråten Rudsbygd IL ikke startet

H 75-

3 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 32:28 9:16
2 Lars Mauritzsen Vadsø SK 42:53 +10:25 12:15
3 Finn Vestby Varteig OL 1:01:25 +28:57 17:32
4 Arvid Haug OL Vallset/Stange 1:01:41 +29:13 17:37
5 Iver Rognstad Hadeland OL 1:03:52 +31:24 18:14
6 Hans Ruud Hamar OK 1:07:44 +35:16 19:21
7 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 1:08:10 +35:42 19:28
8 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:15:04 +42:36 21:26
9 Tor Kaurin Måren OK 1:15:38 +43:10 21:36
10 Ingvald Pedersen Elverum OK 1:28:29 +56:01 25:16
11 Jan Gunnar Løvli Raumar Orientering 1:35:53 +1:03:25 27:23
Gunnar Haug Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 80-

3 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 45:57 12:45
2 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 58:11 +12:14 16:09
3 Kjell Andersen Varteig OL 1:01:33 +15:36 17:05
4 Bjørn Ottesen Grue IL 1:22:08 +36:11 22:48
5 Mads Berg Nord-Østerdal OK 1:38:53 +52:56 27:28
Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 21-E

10 900 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Fasting Halden SK 1:08:54 6:19
2 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:13:15 +4:21 6:43
3 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 1:15:32 +6:38 6:55
4 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:17:26 +8:32 7:06
5 Hanne Sandstad Freidig 1:17:48 +8:54 7:08
6 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:19:34 +10:40 7:17
7 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:20:55 +12:01 7:25
8 Marte Narum Konnerud IL 1:22:03 +13:09 7:31
9 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 1:22:38 +13:44 7:34
10 Ingjerd Myhre Järla Orientering 1:23:26 +14:32 7:39
11 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:24:02 +15:08 7:42
12 Linn Hokholt Lillomarka OL 1:25:20 +16:26 7:49
13 Emma Johansson NTNUI 1:25:51 +16:57 7:52
14 Anette Baklid Konnerud IL 1:33:33 +24:39 8:34
15 Bodil Holmström Halden SK 1:34:21 +25:27 8:39
16 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:37:29 +28:35 8:56
17 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:38:00 +29:06 8:59
18 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 1:39:28 +30:34 9:07
19 Marianne Dæhli NTNUI 1:56:08 +47:14 10:39
20 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 1:56:25 +47:31 10:40
Lene Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert
Katharina Rogstad NTNUI diskvalifisert
Ida Mari Borge Hovi Konnerud IL diskvalifisert
Anne Johanne Lind IL Tyrving diskvalifisert
Helen Palmer Lillomarka OL diskvalifisert
Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK diskvalifisert
Gøril Fristad Halden SK ikke startet

H 21-E

16 600 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magne Dæhli Halden SK 1:24:11 5:04
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:25:25 +1:14 5:08
3 Audun Weltzien IL Tyrving 1:25:45 +1:34 5:09
4 Emil Wingstedt Halden SK 1:26:14 +2:03 5:11
5 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 1:26:21 +2:10 5:12
6 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:26:52 +2:41 5:13
7 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:29:42 +5:31 5:24
8 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 1:29:47 +5:36 5:24
9 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:31:05 +6:54 5:29
10 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:31:35 +7:24 5:31
11 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 1:32:12 +8:01 5:33
12 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 1:32:42 +8:31 5:35
13 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:33:27 +9:16 5:37
14 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:33:45 +9:34 5:38
15 Matthew Speake Lillomarka OL 1:34:36 +10:25 5:41
16 Håvard Lucasen Vaajakosken Terä 1:35:14 +11:03 5:44
17 Ruslan Glebov IL Tyrving 1:35:32 +11:21 5:45
18 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:36:39 +12:28 5:49
19 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:37:38 +13:27 5:52
20 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:37:53 +13:42 5:53
21 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 1:38:16 +14:05 5:55
22 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 1:38:31 +14:20 5:56
23 Espen Fiskum Halden SK 1:38:34 +14:23 5:56
24 Espen Jakobsen NTNUI 1:40:34 +16:23 6:03
25 Øyvind Helgerud Halden SK 1:40:39 +16:28 6:03
26 Wojciech Kowalski IL Tyrving 1:41:33 +17:22 6:07
27 Kjetil Okkenhaug NTNUI 1:41:51 +17:40 6:08
28 Vegard Brun Saga NTNUI 1:41:52 +17:41 6:08
29 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:42:56 +18:45 6:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
30 Øyvind Enger NTNUI 1:43:36 +19:25 6:14
31 Andreas Høye Göteborg-Majorna OK 1:44:11 +20:00 6:16
32 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 1:44:35 +20:24 6:18
33 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:45:25 +21:14 6:21
34 Isak Bergset NTNUI 1:47:52 +23:41 6:29
35 Simen Aamodt NTNUI 1:49:16 +25:05 6:34
36 Torkil Eide Solstad NTNUI 1:49:47 +25:36 6:36
37 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 1:50:00 +25:49 6:37
38 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:52:28 +28:17 6:46
39 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 1:53:21 +29:10 6:49
40 Håvard Tveite Ås-UMB Orientering 1:53:59 +29:48 6:51
41 Luis Nogueira de la Muela Kristiansand OK 1:54:24 +30:13 6:53
42 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 2:00:27 +36:16 7:15
43 Petter Næss Bjørgul Halden SK 2:06:33 +42:22 7:37
44 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 2:07:29 +43:18 7:40
45 Einar Tommelstad Nydalens SK 2:09:24 +45:13 7:47
46 Niklas Profors Varegg Fleridrett 2:13:22 +49:11 8:02
47 Petter Kaarby Nydalens SK 2:19:07 +54:56 8:22
48 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 2:21:57 +57:46 8:33
49 Jørgen Fiskum Frol IL 2:23:46 +59:35 8:39
Jonas Nordström Halden SK diskvalifisert
Morten Urdal Bakke NTNUI diskvalifisert
Martin Hoset NTNUI diskvalifisert
Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK diskvalifisert
Vegard Ruttenborg NTNUI diskvalifisert
Asgeir Bakken Rognstad NTNUI diskvalifisert
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Martin Vister Järla Orientering diskvalifisert
Espen Weltzien Järla Orientering diskvalifisert
Thomas Natvig Årstad NTNUI diskvalifisert
Anders Tiltnes IL Tyrving diskvalifisert
Halvor Eid Nielsen NTNUI ikke startet
Daniel Marston Bækkelagets SK ikke startet
Håvard Vassenden Frol IL ikke startet
Borger Melsom Fossum IF ikke startet
Torbjørn Sagberg IL Tyrving ikke startet
Olav Lundanes Halden SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor