Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 18 mai 2013

N-åpen

1 400 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Herman Lien Backstrøm Halden SK 20:20 14:31
0 Marie Lien Backstrøm Halden SK 20:48 +0:28 14:51
0 Petter B Backstrøm Halden SK 14:49 10:35
0 Henriette Berg Løten o-lag 19:18 13:47
0 Johanne Berg Løten o-lag 25:42 +5:22 18:21
0 Rasmus Berglund Ringerike OL 16:01 11:26
0 Sigurd  Berntsen  Ringsaker OK 16:37 11:52
0 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 22:31 +2:11 16:05
0 Benjamin P Buaas Vang OL 27:57 +7:37 19:57
0 Henny Børke Raumar Orientering 22:47 +2:27 16:16
0 Selma Lindstad Børresen Hamar OK 21:27 +1:07 15:19
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 22:57 +2:37 16:23
0 Jenny Danevad Fredrikstad SK 22:24 +2:04 16:00
0 Emma Dåsnes Vang OL 25:38 +5:18 18:18
0 Ola Dåsnes Vang OL 30:26 +10:06 21:44
0 Benjamin Elverhøi Vang OL 24:45 +4:25 17:40
0 Jonas Fismen Fossum IF 25:48 +5:28 18:25
0 Anne Frøisland Vang OL 25:36 +5:16 18:17
0 Emil Grønli Freidig 25:43 +5:23 18:22
0 Sebastian Hofoss Hadeland OL 26:08 +5:48 18:40
0 William Hofoss Hadeland OL 22:45 +2:25 16:15
0 Ida Høsøien Tynset IF 22:16 +1:56 15:54
0 Mads Jevanord Fossum IF 24:26 +4:06 17:27
0 Magnus Jevanord Fossum IF 28:19 +7:59 20:13
0 Martin Kindem Gimle IF 19:00 13:34
0 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 17:14 12:18
0 Marit Knutsen Elverum OK 26:07 +5:47 18:39
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 15:20 10:57
0 Ragnar Lande Eidskog OL 21:41 +1:21 15:29
0 Gaute Lindaas Elverum OK 35:01 +14:41 25:00
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 23:43 +3:23 16:56
0 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 23:12 +2:52 16:34
0 Alf Petter Lynum Freidig 24:04 +3:44 17:11
0 Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 25:57 +5:37 18:32
0 Julie Mykleset Vang OL 25:32 +5:12 18:14
0 Mari Ovida Ranestad Hamar OK 25:28 +5:08 18:11
0 Astrid Rognstad Hadeland OL 15:38 11:10
0 Mari Rørlien Fossum IF 28:16 +7:56 20:11
0 Johannes Salvesen-Hunele Kolbotn og Skimt OL 25:08 +4:48 17:57
0 Ella Sandstad Freidig 23:14 +2:54 16:35
0 Guro Schjølberg Tynset IF 22:17 +1:57 15:55
0 Emil Skytteren Grue IL 21:58 +1:38 15:41
0 Hedda Slang-Sundsetvik Halden SK 17:15 12:19
0 Pernille Sletten Hånes Lillehammer OK 35:40 +15:20 25:28
0 Kasper Snapa Grue IL 21:09 +0:49 15:06
0 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 21:03 +0:43 15:02
0 Harald Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 15:16 10:54
0 Jens Svenkerud Elverum OK 16:20 11:40
0 Nikolai Teslo Hadeland OL 24:06 +3:46 17:12
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert
Odin Fismen Fossum IF ikke startet
Eyvind Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet
Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet
Adine Ingesen Sarpsborg OL ikke startet
Solveig Da-Yeon Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett ikke startet
Eline Sørli Eidskog OL ikke startet

D -10

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Eline Schjerven Lardal OL 27:36 11:30
0 Kristin Lundanes Emblem IL 24:53 10:22
0 Sofie Bergstrøm Halden SK 36:18 15:07
0 Mari Eidsmo Freidig 28:31 11:52
0 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 26:52 11:11

D 11-12

2 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 18:53 7:52
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 19:28 +0:35 8:06 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Karoline Bjørnerød OK Moss 19:51 +0:58 8:16
4 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 21:16 +2:23 8:51
5 Inga Sandvold Tynset IF 21:52 +2:59 9:06
6 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 22:04 +3:11 9:11
7 Emma Danevad Fredrikstad SK 23:18 +4:25 9:42
8 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 23:53 +5:00 9:57
9 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 25:00 +6:07 10:25
10 Mona Ulseth Sylte Freidig 26:01 +7:08 10:50
11 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 26:24 +7:31 11:00
12 Kamilla Lome Hamar OK 30:08 +11:15 12:33
13 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 44:03 +25:10 18:21
14 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 46:12 +27:19 19:15
Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet

D 11-12N

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Carina Sveen Elverum OK 8:42 6:12
2 Mina Schjerven Lardal OL 11:42 +3:00 8:21
3 Hanna Gjerdingen Hadeland OL 12:18 +3:36 8:47
4 Berthe Teslo Hadeland OL 15:46 +7:04 11:15

D 13-14

2 500 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 18:58 7:35
2 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 19:17 +0:19 7:42
3 Anine Lome Hamar OK 20:01 +1:03 8:00
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 20:09 +1:11 8:03
5 Ingrid Aaslund Fet OL 20:19 +1:21 8:07
6 Agnethe Hasli Synnfjell OK 20:22 +1:24 8:08
7 Mari Robøle Lien Hamar OK 20:45 +1:47 8:18
8 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 21:07 +2:09 8:26
9 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 21:37 +2:39 8:38
10 Vera Melkild Freidig 21:38 +2:40 8:39
11 Nora Torgersen Halden SK 21:42 +2:44 8:40
12 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 22:03 +3:05 8:49
13 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 22:32 +3:34 9:00
14 Aurora Gjølsjø OK Moss 22:42 +3:44 9:04
15 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 23:00 +4:02 9:12
16 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 23:02 +4:04 9:12
17 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 23:05 +4:07 9:14
18 Marie Bakken Sørensen Freidig 23:32 +4:34 9:24
19 Guri Sandvold Tynset IF 23:35 +4:37 9:26
20 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 23:49 +4:51 9:31
21 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 24:13 +5:15 9:41
22 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 24:46 +5:48 9:54
23 Marie Bergstrøm Halden SK 26:13 +7:15 10:29
24 Maria Ulseth Sylte Freidig 26:14 +7:16 10:29
25 Karoline Aune Halden SK 26:58 +8:00 10:47
26 Tilde Eine Fossum IF 28:05 +9:07 11:14
27 Ingrid Bredalen Nittedal OL 28:07 +9:09 11:14
28 Hanna Moum Halden SK 28:45 +9:47 11:30
29 Guro Skari Berger Lillehammer OK 29:12 +10:14 11:40
30 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 35:03 +16:05 14:01
31 Anna Renolen Wing OK 35:34 +16:36 14:13
32 Anne Omholt Berrefjord Lardal OL 38:09 +19:11 15:15
33 Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving 38:10 +19:12 15:16
Gina Nygård Tynset IF diskvalifisert
Mari Halvas-Svendsen Hamar OK diskvalifisert
Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving ikke startet

D 13-16C

2 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christina Sveen Elverum OK 23:25 9:00
2 Åse Karin Langbekkhei Os IL 24:24 +0:59 9:23
3 Lotte Sølvsberg Noren Hamar OK 25:09 +1:44 9:40
4 Lisa Jenssen Halden SK 27:12 +3:47 10:27
5 Agnes Lindstad Børresen Hamar OK 30:09 +6:44 11:35
6 Kaja Græsberg Lunderseter IL 33:43 +10:18 12:58
7 Marit Sveen Hamar OK 41:02 +17:37 15:46
8 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:08:24 +44:59 26:18

D 13-16N

1 900 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Tone line Kristiansen Austmarka IL ikke startet

D 15-16

4 100 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 29:54 7:17
2 Gina Granstedt Halden SK 31:10 +1:16 7:36
3 Emma Arnesen Byåsen IL 32:05 +2:11 7:49
4 Astrid Fiskum IL Tyrving 33:05 +3:11 8:04
5 Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange 35:54 +6:00 8:45
6 Siri Grandal IL Tyrving 36:05 +6:11 8:48
7 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 36:25 +6:31 8:52
8 Ingrid Lundanes Emblem IL 36:35 +6:41 8:55
9 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 37:23 +7:29 9:07
10 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 38:05 +8:11 9:17
11 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 38:29 +8:35 9:23
12 Åshild Kolstad Mo OK 39:01 +9:07 9:30
13 Ingunn Rognsvåg Fana IL 39:12 +9:18 9:33
14 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 40:27 +10:33 9:51
15 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 42:38 +12:44 10:23
16 Malin Sandstad Freidig 44:43 +14:49 10:54
17 Åshild Faller Råheim Fet OL 45:02 +15:08 10:59
18 Stine Njåstein IL Tyrving 45:55 +16:01 11:11
19 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 46:41 +16:47 11:23
20 Sanna Fiskum Ness Freidig 47:17 +17:23 11:31
21 Linn Hege Roso Lardal OL 54:52 +24:58 13:22
22 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:00:28 +30:34 14:44
23 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:06:58 +37:04 16:20
24 Oda Q Fossum Freidig 1:08:01 +38:07 16:35
25 Pernille Opheim Freidig 1:14:33 +44:39 18:10
Hanne Grandal IL Tyrving ikke startet
Dorte Narum OL Vallset/Stange ikke startet

D 17-C

2 600 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kristin Ruud Nittedal OL 20:26 7:51
2 Marianne Sveen Elverum OK 23:42 +3:16 9:06
3 Sissel Bolstad Tynset IF 24:05 +3:39 9:15
4 Ingunn Schei Ås-UMB Orientering 24:32 +4:06 9:26
5 Anne Grethe Gustavsen Nittedal OL 24:55 +4:29 9:35
6 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 25:23 +4:57 9:45
7 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 26:49 +6:23 10:18
8 Kirsti Norsted Halden SK 27:26 +7:00 10:33
9 Målfrid Narum OL Vallset/Stange 27:30 +7:04 10:34
10 Anne Marit Hagen Grue IL 29:04 +8:38 11:10
11 Kjersti Andresen Hadeland OL 29:35 +9:09 11:22
12 Kristin Falk Fossum IF 30:07 +9:41 11:35
13 Kari Lye Moum Halden SK 31:49 +11:23 12:14
14 Wenche Brobakken Synnfjell OK 32:18 +11:52 12:25
15 Irene Mathilde Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 32:19 +11:53 12:25
16 Anne Berit Rørlien Fossum IF 32:49 +12:23 12:37
17 Kristin Gjølsjø OK Moss 33:16 +12:50 12:47
18 Laila H. Herlyng Grue IL 33:43 +13:17 12:58
19 Synne Bjerke Rudsbygd IL 34:11 +13:45 13:08
20 Mona Sandaker Mykleset Vang OL 34:35 +14:09 13:18
21 Maren Green Enes Verdal OK 34:40 +14:14 13:20
22 Liv Tennes Wing OK 35:27 +15:01 13:38
23 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 36:28 +16:02 14:01
24 Linda Fredh Hamar OK 39:20 +18:54 15:07
25 Ann-Magritt Sande Gjø-Vard OL 39:38 +19:12 15:14
26 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 39:54 +19:28 15:20
27 Janne Fossum Malmring Freidig 40:55 +20:29 15:44
28 Bente Green Verdal OK 41:20 +20:54 15:53
29 Ingunn Svensrud Lunderseter IL 45:28 +25:02 17:29
30 Kirsten Seiertun Rudsbygd IL 52:51 +32:25 20:19
31 Ane Eline Herlyng Grue IL 54:48 +34:22 21:04
Kjersti Frøisland Vang OL diskvalifisert

D 17-N

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingvild Brenne Andersen Varteig OL 16:42 8:47
2 Anita Torseth Gjø-Vard OL 21:11 +4:29 11:08
3 Bente Aaslund Fet OL 24:04 +7:22 12:40

D 17-20

4 800 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Frida Sæther Freidig 41:37 8:40
2 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 48:07 +6:30 10:01
3 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 48:33 +6:56 10:06
4 Karoline Haug Hamar OK 51:30 +9:53 10:43
5 Mari Støen Gussiås Molde og Omegn IF 52:22 +10:45 10:54
6 Karoline Dahl Fosby NTNUI 53:44 +12:07 11:11
7 Maria Dahl Fosby Gimle IF 54:53 +13:16 11:26
8 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 55:41 +14:04 11:36
9 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 56:23 +14:46 11:44
10 Pia Blake Byåsen IL 57:35 +15:58 11:59
11 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 58:45 +17:08 12:14
12 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 1:00:21 +18:44 12:34
13 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:02:07 +20:30 12:56
14 Andrea Vindal Wing OK 1:10:54 +29:17 14:46
15 Jenny Braseth Gimle IF 1:11:26 +29:49 14:52
16 Ane Svegård Bye Byåsen IL 1:26:55 +45:18 18:06
Eldbjørg Narum Fossum IF diskvalifisert
Kristi Bergset IL Veten diskvalifisert
Nora Hui Andersen Hamar OK diskvalifisert
Thea Kleiven Ringerike OL ikke startet
Ingvild Torgersen Halden SK ikke startet

D 21-

4 800 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Sandstad Freidig 34:07 7:06
2 Gøril Rønning Sund Frol IL 35:54 +1:47 7:28
3 Elisabeth Ingvaldsen Kristiansand OK 36:08 +2:01 7:31
4 Karin Skedsmo Danevad Fredrikstad SK 40:30 +6:23 8:26
5 Gøril Fristad Halden SK 42:14 +8:07 8:47
6 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 45:22 +11:15 9:27
7 Marianne Dæhli NTNUI 45:24 +11:17 9:27
8 Iliana Shandurkova Halden SK 45:31 +11:24 9:28
9 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 46:34 +12:27 9:42
10 Hege Holth Johannessen Freidig 47:12 +13:05 9:50
11 Ida Hope Oslostudentenes IK 47:54 +13:47 9:58
12 Lone Brochmann Bækkelagets SK 48:00 +13:53 10:00
13 Heidi Tronbøl Fet OL 48:41 +14:34 10:08
14 Christine Turter Sandvold Nydalens SK 48:42 +14:35 10:08
15 Eszter Horvati IL Tyrving 50:06 +15:59 10:26
16 Mia Kajsajuntti Hamar OK 50:31 +16:24 10:31
17 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 51:22 +17:15 10:42
18 Bodil Holmström Halden SK 52:00 +17:53 10:50
19 Hanne Vefsnmo Byåsen IL 54:15 +20:08 11:18
20 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 54:57 +20:50 11:26
21 Ingrid Helene Skantze IL Tyrving 55:00 +20:53 11:27
22 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 55:08 +21:01 11:29
23 Selma Tonjer Nydalens SK 55:40 +21:33 11:35
24 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 58:20 +24:13 12:09
25 Unni Øygard Løten o-lag 1:00:33 +26:26 12:36
26 Ingvild Bjørhei Lillomarka OL 1:05:09 +31:02 13:34
27 Eva Lutnæs CERN orienteering 1:06:21 +32:14 13:49
Kari Svingheim Varegg Fleridrett diskvalifisert
Elin-Kristin Hem Sandefjord OK diskvalifisert
Tone Wigemyr Bækkelagets SK diskvalifisert
Kine Gulliksen Bækkelagets SK diskvalifisert
Elena Grand IL Gneist ikke startet
Ida Hjorth NTNUI ikke startet
Cassie Trewin IL Tyrving ikke startet
Marion Huber Tynset IF ikke startet

D 35-

4 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anja Wingstedt Halden SK 34:45 8:28
2 Mari Angell-Petersen Freidig 34:52 +0:07 8:30
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 35:26 +0:41 8:38
4 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 39:58 +5:13 9:44
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 42:01 +7:16 10:14
6 Elin Bergseng Løten o-lag 43:07 +8:22 10:30
7 Margot Bolstad Lynum Freidig 48:53 +14:08 11:55
8 Monica Berglund Ringerike OL 53:19 +18:34 13:00

D 40-

3 900 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 32:07 8:14
2 Hanne Lerche Raadal Halden SK 32:20 +0:13 8:17
3 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 34:08 +2:01 8:45
4 Liv Schjerven Lardal OL 35:16 +3:09 9:02
5 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 36:54 +4:47 9:27
6 Kari Ulseth Freidig 37:01 +4:54 9:29
6 Hege Feiring IL Tyrving 37:01 +4:54 9:29
8 Tone Almås IL Leik 40:29 +8:22 10:22
9 Irene Felde Olaussen Halden SK 40:39 +8:32 10:25
10 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 44:26 +12:19 11:23
11 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 50:57 +18:50 13:03
12 Randi Brevig Aune Halden SK 51:16 +19:09 13:08
13 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 53:22 +21:15 13:41
14 Liv Kristin Omholt Berrefjord Lardal OL 58:20 +26:13 14:57
15 Maj Lisbet Rønning Freidig 1:30:25 +58:18 23:11
Kristin Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet

D 45-

3 900 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Njåstein IL Tyrving 34:14 8:46
2 Hege Solerød Gjø-Vard OL 35:45 +1:31 9:10
3 Mona Høiås Sæther Freidig 36:20 +2:06 9:18
4 Vanja Staff OL Toten-Troll 36:38 +2:24 9:23
5 Inger Tone Nygård Egersund OK 36:56 +2:42 9:28
6 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 37:51 +3:37 9:42
7 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 38:05 +3:51 9:45
8 Astrid Bjørnerød OK Moss 38:09 +3:55 9:46
9 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 38:33 +4:19 9:53
10 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 38:47 +4:33 9:56
11 Rine Hanssen Byåsen IL 39:29 +5:15 10:07
12 Sigrid Melkild Freidig 39:55 +5:41 10:14
13 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 41:01 +6:47 10:31
14 Hilde Forbord Malvik IL 41:40 +7:26 10:41
15 Marianne Lykke Emblem IL 41:47 +7:33 10:42
16 Åshild Flatebakken IL Tyrving 42:28 +8:14 10:53
17 Anita Stenseth Synnfjell OK 42:39 +8:25 10:56
18 Lill-Kristin Enger Modum OL 44:19 +10:05 11:21
19 Tove Aasheim Askøy OL 45:19 +11:05 11:37
20 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 47:08 +12:54 12:05
21 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 48:42 +14:28 12:29
22 Ingvill Sommerstad IL Tyrving 1:00:42 +26:28 15:33
23 Monica Nordbrøden Halden SK 1:03:59 +29:45 16:24
24 Hanne Svegård Byåsen IL 1:06:07 +31:53 16:57
Aase Ranheim Ringsaker OK diskvalifisert

D 50-

3 700 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Melkild Freidig 40:28 10:56
2 Berit Danielsen IL Tyrving 40:29 +0:01 10:56
3 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 44:46 +4:18 12:05
4 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 47:17 +6:49 12:46
5 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 48:07 +7:39 13:00
6 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 49:31 +9:03 13:22
7 Anne Westergård Varegg Fleridrett 50:08 +9:40 13:32
8 Anna Göhlman IL Tyrving 51:53 +11:25 14:01
9 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 55:07 +14:39 14:53
10 Sabine Schweiger Byåsen IL 56:47 +16:19 15:20
11 Hege Næss Bjørgul Halden SK 57:18 +16:50 15:29
12 Kjersti sommerstad Juveli Lillomarka OL 59:15 +18:47 16:00
13 Elsie Brenne Varteig OL 59:48 +19:20 16:09
14 Gunhild Bredesen Verdal OK 1:02:49 +22:21 16:58
15 Lisbeth Sundsetvik Halden SK 1:04:34 +24:06 17:27
16 Ellen Bøhmer Lillehammer OK 1:06:44 +26:16 18:02
Mari Hernandez OL Toten-Troll ikke startet
Kristine Ø Tollefsen OK Øst ikke startet
Kjersti Narum OL Vallset/Stange ikke startet
Turid Giil Rond OL ikke startet

D 55-

3 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Natvig Nittedal OL 38:10 10:18
2 Kari Osmoen Os IL 40:12 +2:02 10:51
3 Birgit Korvald Nydalens SK 41:00 +2:50 11:04
4 Magnhild Forseth Frol IL 41:55 +3:45 11:19
5 Grete Berge Owren Freidig 42:42 +4:32 11:32
6 Anne Sørum Ringsaker OK 43:33 +5:23 11:46
7 Guri Larsen Lillehammer OK 44:45 +6:35 12:05
8 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 45:20 +7:10 12:15
9 Randi Nilstad IL Tyrving 47:29 +9:19 12:50
10 Kari Undrum Elverum OK 53:21 +15:11 14:25
11 Elle M. Melbye Heming Orientering 54:20 +16:10 14:41
12 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 54:27 +16:17 14:42
13 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 1:02:04 +23:54 16:46
14 Tove Bakken Lillehammer OK 1:06:45 +28:35 18:02
Marit Hæreid Sandstad Frol IL ikke startet

D 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sylvia Andersen Elverum OK 43:00 11:56
2 Sidsel Storihle Ringsaker OK 46:52 +3:52 13:01
3 Stina Elfving Byåsen IL 49:42 +6:42 13:48
4 Marit Tyldum Rudsbygd IL 51:12 +8:12 14:13

D 65-

3 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 40:39 11:17
2 Katharina Mo Berge Freidig 54:49 +14:10 15:13
3 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 1:03:22 +22:43 17:36
4 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:04:29 +23:50 17:54
5 Liv Røe Rudsbygd IL 1:15:04 +34:25 20:51
Inger K Brøndbo OL Vallset/Stange diskvalifisert
Anne-Berit Kyhring Karset Steinkjer OK diskvalifisert

D 70-

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 31:35 12:08
2 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 37:12 +5:37 14:18
3 Åse Konst Elverum OK 1:23:43 +52:08 32:11
Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering diskvalifisert
Eli Hasle Lillehammer OK ikke startet

D 75-

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 41:44 16:03
Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

H -10

2 400 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 27:29 +3:31 11:27
0 Vegard Ranestad Hamar OK 26:01 +2:03 10:50
0 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 47:51 +23:53 19:56
0 Alfred Bjørnerød OK Moss 23:14 9:40
0 Vegard Ulseth Sylte Freidig 37:55 +13:57 15:47
0 Mats Lindaas Elverum OK 35:33 +11:35 14:48
0 Arthur Brunborg Nittedal OL 35:39 +11:41 14:51
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 38:26 +14:28 16:00
0 Jonas Krogh Oppsal Orientering 34:00 +10:02 14:10
0 Mikkel Berglund Ringerike OL 23:58 9:59
0 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 31:34 +7:36 13:09

H 11-12

2 400 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 19:52 8:16
1 Jørgen Schjølberg Tynset IF 19:52 8:16
3 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 20:06 +0:14 8:22
4 Gard Årøen Lykke Emblem IL 20:54 +1:02 8:42
5 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 21:30 +1:38 8:57
6 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 21:53 +2:01 9:07
7 Sondre Robøle Lien Hamar OK 21:57 +2:05 9:08
8 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 22:07 +2:15 9:12
9 Jonas Grønli Freidig 22:20 +2:28 9:18
10 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 22:50 +2:58 9:30
11 Elias Bergset IL Veten 23:22 +3:30 9:44
12 Jonatan Aune Halden SK 23:50 +3:58 9:55
13 Lars Sandstad Freidig 24:39 +4:47 10:16
14 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 25:17 +5:25 10:32
15 Jonas Vindal Wing OK 25:40 +5:48 10:41
16 Sven Bergset Langvik IL Veten 26:30 +6:38 11:02
17 Grunde Isaksætre Grue IL 29:53 +10:01 12:27
18 Ole Øivind Norsted Halden SK 31:31 +11:39 13:07
19 John Arne Torp Lunderseter IL 32:50 +12:58 13:40
20 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 35:50 +15:58 14:55
21 Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK 38:14 +18:22 15:55
22 Nikolai Renolen Wing OK 51:24 +31:32 21:25
23 Jakob Høsøien Tynset IF 52:52 +33:00 22:01
Trygve Nummedal Os Førde IL ikke startet

H 11-12N

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håkon Omholt Berrefjord Lardal OL 12:27 8:53
2 Audun Børke Raumar Orientering 17:31 +5:04 12:30
3 Even Børke Raumar Orientering 19:21 +6:54 13:49
4 Cristian Foss Vaaland Hamar OK 21:14 +8:47 15:10

H 13-14

3 200 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 19:30 6:05
2 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 20:05 +0:35 6:16
3 Leif Blake Byåsen IL 20:34 +1:04 6:25
4 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 21:26 +1:56 6:41
5 Eskil Frøisland Vang OL 21:49 +2:19 6:49
6 Oscar Lyngen Frol IL 22:38 +3:08 7:04
7 Mats Eidsmo Freidig 22:41 +3:11 7:05
8 Sverre Narum OL Vallset/Stange 23:27 +3:57 7:19
9 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 23:37 +4:07 7:22
10 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 23:42 +4:12 7:24
11 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 24:42 +5:12 7:43
12 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 25:30 +6:00 7:58
13 Niels Christian Hellerud Halden SK 25:32 +6:02 7:58
14 Mathias Vindal Wing OK 25:33 +6:03 7:59
15 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 25:57 +6:27 8:06
16 Hallstein Bondhus Often Tynset IF 26:08 +6:38 8:10
17 Anders Johan Rogne Nittedal OL 26:25 +6:55 8:15
18 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 26:28 +6:58 8:16
19 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 26:42 +7:12 8:20
20 Elias Øhman Gjø-Vard OL 26:52 +7:22 8:23
21 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 27:07 +7:37 8:28
22 Lars Moen Hamar OK 27:34 +8:04 8:36
23 Herman Brunborg Nittedal OL 27:42 +8:12 8:39
24 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 28:33 +9:03 8:55
25 Fredrik Sveen Vang OL 28:41 +9:11 8:57
26 Håvard Støen Gussiås Molde og Omegn IF 29:05 +9:35 9:05
27 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 30:03 +10:33 9:23
28 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 32:08 +12:38 10:02
29 Kristian Fredrik Lynum Freidig 32:12 +12:42 10:03
30 Even Svegård Bye Byåsen IL 32:59 +13:29 10:18
31 Even Lindaas Elverum OK 33:36 +14:06 10:30
32 Ole Johan Bråten Vang OL 33:54 +14:24 10:35
33 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 35:20 +15:50 11:02
34 Sondre Skytteren Grue IL 39:01 +19:31 12:11
35 Are Lodgaard Byåsen IL 40:13 +20:43 12:34
Simen Gran Blystad Løten o-lag diskvalifisert

H 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathias Hermstad Freidig 24:05 9:15
2 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 26:23 +2:18 10:08
3 Carl Håkon Espelund Halden SK 54:47 +30:42 21:04
Lars Singsdal Gimle IF ikke startet

H 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Erik Sandelin Rotsundelv IL 19:39 10:20

H 15-16

4 400 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 25:39 5:49
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 26:24 +0:45 5:59
3 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 29:18 +3:39 6:39
4 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 29:51 +4:12 6:47
5 Brage Jørum Byåsen IL 30:21 +4:42 6:53
6 Amund Hoel Raumar Orientering 30:28 +4:49 6:55
7 Peter Nordbrøden Halden SK 30:43 +5:04 6:58
8 Anders Haga Raumar Orientering 33:20 +7:41 7:34
9 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 33:56 +8:17 7:42
10 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 34:29 +8:50 7:50
11 Are Helle Mårdalen Freidig 35:04 +9:25 7:58
12 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 37:01 +11:22 8:24
13 Halvard Seim Grøvlen OL Trollelg 37:53 +12:14 8:36
14 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 38:21 +12:42 8:42
15 Lars Gustav Rogne Nittedal OL 38:53 +13:14 8:50
16 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 40:22 +14:43 9:10
17 Nils Ola Kvam Freidig 40:32 +14:53 9:12
18 Kristoffer Nygård Egersund OK 40:38 +14:59 9:14
19 Preben Antonsen Byåsen IL 41:13 +15:34 9:22
20 Even LIndstad Børresen Hamar OK 41:19 +15:40 9:23
21 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 42:50 +17:11 9:44
22 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 43:21 +17:42 9:51
23 Magnus Wølneberg IL Tyrving 43:29 +17:50 9:52
24 Håvard Eidsmo Freidig 43:35 +17:56 9:54
25 Trygve Bondhus Often Tynset IF 44:08 +18:29 10:01
26 Martin Nordvi Grue IL 46:12 +20:33 10:29
27 Sverre Bang Støeng Hamar OK 46:29 +20:50 10:33
28 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 49:06 +23:27 11:09
29 Adrian Opheim Freidig 49:35 +23:56 11:16
30 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 52:07 +26:28 11:50
31 Nikolai Torp Lunderseter IL 59:02 +33:23 13:24
32 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:02:01 +36:22 14:05
Sindre Bergane Jansson Siggerud IL diskvalifisert
Bjarte Bergset IL Veten diskvalifisert
Petter Norsted Kildebo Halden SK ikke startet
Brynjar Forseth OL Trollelg ikke startet
Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL ikke startet
Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK ikke startet

H 17-C

2 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gudmund Jenssen Halden SK 20:35 7:55
2 Bård Moum Halden SK 21:45 +1:10 8:21
3 Tor Sætaberget Lunderseter IL 22:40 +2:05 8:43
4 Torstein  Berg Løten o-lag 23:49 +3:14 9:09
5 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 25:21 +4:46 9:45
6 Geir Ole Vee IL Tyrving 29:09 +8:34 11:12
7 Kasper Koppang IL Veten 37:59 +17:24 14:36
Håvard Bjørgen OL Vallset/Stange diskvalifisert

H 17-N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Pål Snapa Grue IL diskvalifisert
Halvor Herlyng Grue IL ikke startet

H 17-20

4 900 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nick Hann Verdal OK 29:48 6:04
2 Simen Bordal Ringsaker OK 30:59 +1:11 6:19
3 Anders Felde Olaussen Halden SK 31:20 +1:32 6:23
4 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 32:14 +2:26 6:34
5 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 33:25 +3:37 6:49
6 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 34:11 +4:23 6:58
7 Adrian Opheim Måren OK 35:17 +5:29 7:12
8 Vegard Rønning Huber Hamar OK 35:30 +5:42 7:14
9 Tommi Luchsinger Kongsberg OL 36:04 +6:16 7:21
10 Håkon Kindem Gimle IF 36:11 +6:23 7:23
11 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 36:51 +7:03 7:31
12 Oskar Røen Varegg Fleridrett 37:14 +7:26 7:35
13 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 37:23 +7:35 7:37
14 Bjørn Lundanes Emblem IL 37:47 +7:59 7:42
15 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 38:39 +8:51 7:53
16 Kristian Græsli Hamar OK 38:49 +9:01 7:55
17 Rein Helle Mårdalen Freidig 39:10 +9:22 7:59
18 Lars Bredalen Nittedal OL 40:29 +10:41 8:15
19 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 41:43 +11:55 8:30
20 Øyvind Wiggen Byåsen IL 41:47 +11:59 8:31
21 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 42:00 +12:12 8:34
22 Jørgen Elisenberg Hamar OK 43:23 +13:35 8:51
23 Hans Peder Langbekkhei Nord-Østerdal OK 43:25 +13:37 8:51
24 Matias Sølvsberg Noren Hamar OK 44:20 +14:32 9:02
25 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 45:49 +16:01 9:21
26 Torgeir Sulheim Lillehammer OK 47:20 +17:32 9:39
27 Ola Keiserås IL Leik 47:53 +18:05 9:46
28 Håkon Njåstein IL Tyrving 47:57 +18:09 9:47
29 Martin Sandelin Rotsundelv IL 48:31 +18:43 9:54
30 Krister Hovde Ringsaker OK 49:36 +19:48 10:07
31 Robin Bergane Jansson Siggerud IL 49:48 +20:00 10:09
32 Ådne Bredesen Verdal OK 59:52 +30:04 12:13
33 Andreas Alvem Gimle IF 1:00:19 +30:31 12:18
34 Markus Træen Markane IL 1:09:31 +39:43 14:11
35 Marius Staff OL Toten-Troll 1:09:42 +39:54 14:13
Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL diskvalifisert
Stian Jensen Hamar OK diskvalifisert
Sondre Kristiansen IL Veten diskvalifisert
Toralf Foss Vaaland Hamar OK diskvalifisert
Bjørn André Aaslund Fet OL ikke startet
Geir Inge Keiserås IL Leik ikke startet
Håvard Nummedal Os Førde IL ikke startet
Johannes Narum Hamar OK ikke startet
Helge Johan Slåtterø Gimle IF ikke startet
Brage Sæther Freidig ikke startet

H 21-

4 900 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Wingstedt Halden SK 26:10 5:20
2 Jostein Andersen Kristiansand OK 27:03 +0:53 5:31
3 Vincent Coupat Halden SK 28:45 +2:35 5:52
4 Tomas Eidsmo Freidig 29:29 +3:19 6:01
5 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 30:08 +3:58 6:08
6 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 30:15 +4:05 6:10
7 Ragnar Tonjer Nydalens SK 30:35 +4:25 6:14
8 Knut Sveinung Rekaa Freidig 30:48 +4:38 6:17
9 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 30:51 +4:41 6:17
10 Jan Schmid OL Trollelg 30:52 +4:42 6:17
11 Ruslan Glebov IL Tyrving 31:03 +4:53 6:20
12 Simen Aamodt NTNUI 31:15 +5:05 6:22
13 Lacho Iliev Halden SK 31:20 +5:10 6:23
14 Øyvind Helgerud Halden SK 31:32 +5:22 6:26
15 Wojciech Kowalski IL Tyrving 31:48 +5:38 6:29
16 Eskil Sande Gullord Raumar Orientering 31:53 +5:43 6:30
17 Yngve Skogstad Frol IL 31:56 +5:46 6:31
18 Thomas Natvig Årstad NTNUI 32:05 +5:55 6:32
19 Per Andreasson Ifk Gøteborg 33:08 +6:58 6:45
20 Andreas Magerøy Frol IL 33:39 +7:29 6:52
21 Øyvind Enger NTNUI 34:24 +8:14 7:01
22 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 34:41 +8:31 7:04
23 Fredrik Rosenqvist IL Tyrving 34:45 +8:35 7:05
24 Espen Jakobsen NTNUI 34:46 +8:36 7:05
25 Niklas Profors Varegg Fleridrett 34:54 +8:44 7:07
26 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 34:57 +8:47 7:07
27 Trygve Olsen NTNUI 35:16 +9:06 7:11
28 Stefan Andersson Ifk Gøteborg 35:58 +9:48 7:20
29 Martin Hoset NTNUI 37:11 +11:01 7:35
29 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 37:11 +11:01 7:35
31 Simen Smestad Bækkelagets SK 37:28 +11:18 7:38
31 Vegard Danielsen Kristiansand OK 37:28 +11:18 7:38
33 Snorre Hansen Byåsen IL 37:29 +11:19 7:38
34 Tommy Schmid OL Trollelg 37:50 +11:40 7:43
35 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 39:09 +12:59 7:59
36 Magnus Kristian Mo Nydalens SK 39:16 +13:06 8:00
37 Lars Grøndalen Hamar OK 40:13 +14:03 8:12
38 Øystein Alvestad Nydalens SK 45:08 +18:58 9:12
39 Stian Overskeid Indre Østfold OK 50:15 +24:05 10:15
40 Even Haug OL Vallset/Stange 52:09 +25:59 10:38
41 Audun Fingarsen Elverum OK 1:04:17 +38:07 13:07
42 Morten Tangen Hamar OK 1:04:39 +38:29 13:11
Lars Sandstad Skjeset Frol IL diskvalifisert
Jonas Nordström Halden SK diskvalifisert
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Sondre Sande Gullord NTNUI diskvalifisert
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving ikke startet
Magnus Beyer Brattli Frol IL ikke startet

H 35-

4 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 35:01 7:57
2 Rune Brunborg Nittedal OL 38:10 +3:09 8:40
3 Tor Kristian Buraas Vang OL 39:34 +4:33 8:59
4 Øyvind Sollerud Haugen OL Tønsberg og omegn 42:05 +7:04 9:33
Morten Fismen Fossum IF diskvalifisert

H 40-

4 400 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Danevad Fredrikstad SK 28:06 6:23
2 Andreas Sylte Freidig 30:44 +2:38 6:59
3 Lars Gøran Kletthagen Synnfjell OK 32:28 +4:22 7:22
4 Lars Berglund Ringerike OL 32:29 +4:23 7:22
5 Espen Bergstrøm Halden SK 32:57 +4:51 7:29
6 Vegard Grønli Freidig 33:09 +5:03 7:32
7 Bjørnar Lynum Freidig 33:25 +5:19 7:35
8 Martin Øhman Gjø-Vard OL 34:22 +6:16 7:48
9 Geir Torgersen Halden SK 35:17 +7:11 8:01
10 Torbjørn Blom-Hagen Fossum IF 37:35 +9:29 8:32
11 Geir Schjølberg Tynset IF 38:31 +10:25 8:45
12 Pål Jevanord OL Trollo 38:50 +10:44 8:49
13 Asgeir Lium Fet OL 39:49 +11:43 9:02
14 Hans Jevanord Fossum IF 40:50 +12:44 9:16
15 Olle Malmring Freidig 40:51 +12:45 9:17
16 Thomas Lie Fredrikstad SK 41:42 +13:36 9:28
17 Brage Keiserås IL Leik 43:43 +15:37 9:56
18 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 43:45 +15:39 9:56
19 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 44:39 +16:33 10:08
20 Even Erlien Gjø-Vard OL 45:55 +17:49 10:26
21 Arne Sørli Eidskog OL 50:47 +22:41 11:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
22 Torger Høsøien Tynset IF 51:08 +23:02 11:37
23 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 52:44 +24:38 11:59
24 Martin Skytteren Grue IL 54:28 +26:22 12:22 Last ned GPS-spor i gpx-format
25 Sigbjørn Nygård Tynset IF 1:03:54 +35:48 14:31
26 Espen Torseth Gjø-Vard OL 1:28:07 +1:00:01 20:01
Halvor Gjerdingen Hadeland OL ikke startet
Håkon Dåsnes Vang OL ikke startet

H 45-

4 200 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 25:34 6:05
2 Knut Hagen Byåsen IL 30:49 +5:15 7:20
3 Tore Bredalen Nittedal OL 31:03 +5:29 7:23
4 Jan Ola Pedersen Vang OL 31:21 +5:47 7:27
5 Are Strandlie Gjø-Vard OL 31:50 +6:16 7:34
6 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 32:16 +6:42 7:40
7 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 32:24 +6:50 7:42
8 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 32:33 +6:59 7:45
9 Tore Nymark Askøy OL 32:43 +7:09 7:47
10 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 33:48 +8:14 8:02
11 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 33:56 +8:22 8:04
12 Arild H Clausen Freidig 34:02 +8:28 8:06
13 Geir Paulsen OL Trollelg 35:22 +9:48 8:25
14 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 35:31 +9:57 8:27
15 Ole Ingesen Sarpsborg OL 36:30 +10:56 8:41
16 Anders Bergset IL Veten 37:36 +12:02 8:57
17 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 37:55 +12:21 9:01
18 Jonas Haltia IL Tyrving 38:31 +12:57 9:10
18 Stein Magnus Moen Grue IL 38:31 +12:57 9:10
20 Einar Teslo Hadeland OL 39:44 +14:10 9:27
21 Agnar Renolen Wing OK 40:43 +15:09 9:41
22 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK 41:43 +16:09 9:55
23 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 42:44 +17:10 10:10
24 Viggo Eriksen Fossum IF 43:25 +17:51 10:20
25 Øystein Wiggen Byåsen IL 44:00 +18:26 10:28
26 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 44:06 +18:32 10:30
27 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 46:33 +20:59 11:05
28 Torkjel Nesheim IL Tyrving 47:52 +22:18 11:23
29 Marius Enes Verdal OK 50:06 +24:32 11:55
30 Erling Bye Byåsen IL 52:48 +27:14 12:34
31 Jon Vindal Wing OK 54:27 +28:53 12:57
32 Helge Brynestad Ringsaker OK 1:10:42 +45:08 16:50
Erlend Råheim OK Øst ikke startet

H 50-

4 200 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 27:50 6:37
2 Jan Granstedt Halden SK 29:41 +1:51 7:04
3 Lars Roger Lundanes Emblem IL 31:03 +3:13 7:23
4 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 31:18 +3:28 7:27
5 Jostein Mårdalen Freidig 31:41 +3:51 7:32
6 Johan Lunde IL Koll 32:56 +5:06 7:50
7 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 34:40 +6:50 8:15
8 Petter Gullikstad Røros IL 35:06 +7:16 8:21
9 Onno Verberne OL Toten-Troll 35:27 +7:37 8:26
10 Terje Gullord Gjø-Vard OL 35:46 +7:56 8:30
11 Arve Opheim Måren OK 35:56 +8:06 8:33
12 Tormod Jensen Sarpsborg OL 36:37 +8:47 8:43
13 Owen Westergård Varegg Fleridrett 36:50 +9:00 8:46
14 Stein Arne Negård Vang OL 38:42 +10:52 9:12
15 Jan Arild Johnsen Fossum IF 39:00 +11:10 9:17
16 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 39:04 +11:14 9:18
17 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 39:07 +11:17 9:18
18 Kjell Einar Andersen Varteig OL 40:03 +12:13 9:32
19 Frode Kamsvåg IL Tyrving 40:13 +12:23 9:34
20 Bernt Rognes Freidig 41:28 +13:38 9:52
21 Per Engebakken Nord-Østerdal OK 41:56 +14:06 9:59
22 Roar Pedersen Oppsal Orientering 42:04 +14:14 10:00
23 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 42:14 +14:24 10:03
24 Sturla Sæther Freidig 44:08 +16:18 10:30
25 Erik Blake Byåsen IL 46:50 +19:00 11:09
26 Are Njåstein IL Tyrving 46:57 +19:07 11:10
27 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 48:49 +20:59 11:37
28 Kristian Bjørgul Halden SK 48:52 +21:02 11:38
29 Morten Kongsberg IL Tyrving 49:21 +21:31 11:45
30 Tore Lindaas Elverum OK 52:46 +24:56 12:33
31 Mads Lillevold Ås-UMB Orientering 55:58 +28:08 13:19
32 Ivar Bergset IL Veten 1:08:36 +40:46 16:20
Terje Bråten Raumar Orientering diskvalifisert
Eirik Jørum Byåsen IL ikke startet
Bjørn Slåtterø Gimle IF ikke startet

H 55-

3 700 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 26:47 7:14
2 Nils Hæstad Fossum IF 27:12 +0:25 7:21
3 Geir Owren Freidig 28:02 +1:15 7:34
4 Arild Nordsveen Ringsaker OK 28:09 +1:22 7:36
5 Tore Nilsen Elverum OK 28:34 +1:47 7:43
6 Arne Okkenhaug Verdal OK 29:39 +2:52 8:00
7 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 33:32 +6:45 9:03
8 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 33:51 +7:04 9:08
9 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 35:02 +8:15 9:28
10 Jørn Nordbrøden Halden SK 35:46 +8:59 9:40
11 Bård Natvig Nittedal OL 35:58 +9:11 9:43
12 Alf Pettersen IL Tyrving 36:26 +9:39 9:50
13 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 36:31 +9:44 9:52
14 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 36:58 +10:11 9:59
15 Karl Aasmund Erøy OK Moss 37:41 +10:54 10:11
16 Dag Sulheim Lillehammer OK 39:36 +12:49 10:42
17 Morten Skoglund Byåsen IL 42:07 +15:20 11:22
18 John Hofoss Hadeland OL 43:55 +17:08 11:52
19 Tommy Gullord Gjø-Vard OL 44:02 +17:15 11:54
20 Dagfinn Enes Verdal OK 44:19 +17:32 11:58
21 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 51:03 +24:16 13:47
22 Pål Hellerud Halden SK 52:55 +26:08 14:18
23 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:07:10 +40:23 18:09
Erlend Aamodt Nydalens SK ikke startet

H 60-

3 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Tiltnes IL Tyrving 31:55 8:51
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 32:28 +0:33 9:01
3 Knut Malmo Ringsaker OK 32:57 +1:02 9:09
4 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 33:31 +1:36 9:18
5 Stein Nordvi Elverum OK 35:59 +4:04 9:59
6 Bjørn Berger Byåsen IL 37:14 +5:19 10:20
7 Sveinung Rekaa Notodden OL 38:24 +6:29 10:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 40:03 +8:08 11:07
9 Steinar Mariussen Elverum OK 43:13 +11:18 12:00
10 Paul Skjaker Hadeland OL 44:05 +12:10 12:14
11 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 51:02 +19:07 14:10
Geir Nilsen Emblem IL diskvalifisert
Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering ikke startet
Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar ikke startet

H 65-

3 600 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Fosser Indre Østfold OK 31:45 8:49
2 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 32:28 +0:43 9:01
3 Eldar Børsum Bækkelagets SK 32:44 +0:59 9:05
4 Helge Revhaug Ringerike OL 33:21 +1:36 9:15
5 Knut Skjeset Vang OL 33:55 +2:10 9:25
6 Tore Angell-Petersen Freidig 34:39 +2:54 9:37
7 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 36:07 +4:22 10:01
8 Magne Smeland Vang OL 36:14 +4:29 10:03
9 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 36:35 +4:50 10:09
10 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 37:54 +6:09 10:31
11 John Birger Skansen Rudsbygd IL 38:14 +6:29 10:37
12 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 39:18 +7:33 10:55
13 Rolf Karset Steinkjer OK 39:56 +8:11 11:05
14 Håkon Halvorsen Elverum OK 40:02 +8:17 11:07
15 Nils Olav Vennevik Freidig 41:17 +9:32 11:28
16 Tore Kiste OK Nidarøst 44:34 +12:49 12:22
17 Knut Sterten Gjø-Vard OL 45:18 +13:33 12:35
18 Arne Lande Bø OL 45:49 +14:04 12:43
19 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 46:02 +14:17 12:47
20 Vidar Backstrøm Halden SK 46:48 +15:03 13:00
21 Svein Hove Byåsen IL 48:05 +16:20 13:21
Jørn Torgersen TIF Viking ikke startet
Torodd Os Førde IL ikke startet
Arne Sveen Ringsaker OK ikke startet

H 70-

2 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Roar Forbord Malvik IL 25:10 8:40
2 Olav Høiås Vang OL 26:39 +1:29 9:11
3 Gunnar Østerbø Freidig 28:01 +2:51 9:39
4 Helge Bjaaland Heming Orientering 35:04 +9:54 12:05
5 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 39:10 +14:00 13:30
6 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 41:59 +16:49 14:28
7 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 42:13 +17:03 14:33
8 Erik Engebråten Rudsbygd IL 46:21 +21:11 15:58
9 Halvor Svenkerud Elverum OK 1:16:54 +51:44 26:31

H 75-

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 29:51 10:17
2 Lars Mauritzsen Vadsø SK 34:47 +4:56 11:59
3 Hans Ruud Hamar OK 55:11 +25:20 19:01
Iver Rognstad Hadeland OL diskvalifisert

H 80-

2 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 45:35 15:43
2 Mads Berg Nord-Østerdal OK 47:55 +2:20 16:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor