Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp Tronstad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp Tronstad
Arrangørorganisasjon: Søgne og Songdalen OK
Dato: tirsdag 1 mai 2012

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Signe S Monsen OK Sør diskvalifisert

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Stray Kristiansand OK 21:07

D 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Charlotte Engedal OK Sør 1:11:30
Line Marie Østerhus OK Sør ikke startet

D 17-C

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Astri Jørgensen Oddersjaa SSK 29:46
2 Ingjerd Tøn IK Grane Arendal Orientering 32:47 +3:01
3 Solveig Schou OK Sør 53:28 +23:42
4 Hege Teisrud OK Sør 59:42 +29:56
5 Siri Coward OK Sør 59:44 +29:58
Astrid Storesund OK Sør diskvalifisert
Olena Strugalova Kristiansand OK ikke startet

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vibeke Wold Sunde Søgne og Songdalen OK 15:21

D 17-20

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 45:07
2 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 50:17 +5:10
3 Ingvild Mulen Kristiansand OK 57:25 +12:18
4 Kristina Ivanova NOTEAM 1:05:24 +20:17
5 Mona Blandkjenn Kristiansand OK 2:04:20 +1:19:13
Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK diskvalifisert

D 21-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 41:58
2 Kari Christiansen Sandefjord OK 49:52 +7:54
3 Una Glende Janson Kristiansand OK 1:02:41 +20:43

D 35-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 42:47
2 Gro Eide OK Sør 56:43 +13:56
3 Mia Bratt OK Sør 1:29:22 +46:35
4 Mari Coward OK Sør 1:33:45 +50:58

D 50-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette Mestad Torridal IL 39:36
2 Bente Mestad Torridal IL 40:37 +1:01
3 Ragnhild Hald Kristiansand OK 46:11 +6:35
4 Siri Økstad Oddersjaa SSK 54:36 +15:00
5 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 57:15 +17:39
6 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 58:33 +18:57
7 Bodil Hulløen Kristiansand OK 1:03:06 +23:30
8 Brit Danielsen Oddersjaa SSK 1:08:00 +28:24
9 Gunvor Blakstad Oddersjaa SSK 1:41:55 +1:02:19

D 65-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 1:01:59

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 40:52

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 20:04

H 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Myhre Kristiansand OK 46:36
2 Even Eide OK Sør 56:51 +10:15
3 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:02:05 +15:29
4 Odin Monsen OK Sør 1:08:06 +21:30
5 Bjørn Kristian Teisrud OK Sør 1:23:26 +36:50

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Casper Lehland OK Sør diskvalifisert

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Morten Coward OK Sør diskvalifisert

H 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Jørgensen Oddersjaa SSK 39:09
Steinar Sunde Søgne og Songdalen OK ikke startet
Jesse White Søgne og Songdalen OK ikke startet

H 17-20

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Friestad Kristiansand OK 44:56
2 Morten Jørgensen Kristiansand OK 46:51 +1:54
3 Håkon Eide OK Sør 47:29 +2:32

H 21-

4 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Danielsen Kristiansand OK 38:31 8:33
2 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 39:26 +0:55 8:45
3 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 40:22 +1:51 8:58
4 Vit Braveny Kristiansand OK 42:17 +3:46 9:23
5 Jostein Moe Kristiansand OK 45:57 +7:26 10:12
6 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 54:45 +16:14 12:10
7 Apostol Atanasov NOTEAM 1:01:52 +23:21 13:44
8 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK 1:02:48 +24:17 13:57
9 Dani Skjævestad Voreland IK Grane Arendal Orientering 1:04:40 +26:09 14:22
10 Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering 1:06:11 +27:40 14:42
Stig Dalsøren Kristiansand OK diskvalifisert

H 35-

4 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Ausland Oddersjaa SSK 45:47 10:10
2 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 51:17 +5:30 11:23
3 Espen Birkenes Birkenes IL 55:16 +9:29 12:16
4 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 1:05:07 +19:20 14:28
5 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 1:23:01 +37:14 18:26
6 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:48:33 +1:02:46 24:07
7 Pål Baggethun OK Sør 2:04:59 +1:19:12 27:46
Roar Myhre Søgne og Songdalen OK ikke startet
Thorbjørn Værp Kristiansand OK ikke startet

H 50-

4 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Coward OK Sør 46:28 10:19
2 Dag Moe Kristiansand OK 46:56 +0:28 10:25
3 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 47:14 +0:46 10:29
4 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 54:26 +7:58 12:05
5 John Hansen Kristiansand OK 55:36 +9:08 12:21
6 Morten Hulløen Kristiansand OK 59:00 +12:32 13:06
7 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 59:20 +12:52 13:11
8 Magne Tauler Oddersjaa SSK 1:27:21 +40:53 19:24
Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK diskvalifisert

H 65-

4 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Ole Honnemyr Øvrebø/Vindbjart Orientering 40:26 8:59
2 Bjørn Syvertsen Øvrebø/Vindbjart Orientering 40:47 +0:21 9:03
3 Widar Taxth Løland Lia IL 41:02 +0:36 9:07
4 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 43:30 +3:04 9:40
5 Atle Solheim Kristiansand OK 50:18 +9:52 11:10
6 Arild Telstø Øvrebø/Vindbjart Orientering 51:28 +11:02 11:26
7 Bjørn A. Schou OK Sør 53:05 +12:39 11:47
Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor