Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2 dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 24 mars 2012 - søndag 25 mars 2012

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

N-åpen

1 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Fredrik Skovly Øvrebø/Vindbjart Orientering 21:59 14:51
Ingrid Marie Ekeland Oddersjaa SSK ikke startet
Fredrik Pytten Torridal IL ikke startet

D 10-12N

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tale Søderlind OK Sør 31:25 13:05
2 Sara Stray Kristiansand OK 37:36 +6:11 15:40
3 Siri Stray Kristiansand OK 47:53 +16:28 19:57
Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK ikke startet
Elise Smithsen OK Sør ikke startet

D 13-14

3 670 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Westin Porsgrunn OL 49:49 13:34
Margrete Vederhus Torridal IL ikke startet

D 13-16C

3 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Synne Stray Kristiansand OK diskvalifisert

D 17-A kort

3 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Kristiansen Kristiansand OK 39:21 11:24
2 Trude Pedersen Sundtjønn Kristiansand OK 53:51 +14:30 15:36

D 17-B

3 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Tøn IK Grane Arendal Orientering 1:10:26 19:11
2 Siri Coward OK Sør 1:51:04 +40:38 30:15
Siri Stavsholt Bujordet Kristiansand OK ikke startet
Mari Coward OK Sør ikke startet

D 17-C

2 170 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK ikke startet

D 17-20

5 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 57:38 10:58
2 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 1:25:09 +27:31 16:13
Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK ikke startet
Synnøve Bråten Vegårshei IL ikke startet
Marie Hammer Håversen Raumar Orientering ikke startet

D 21-

5 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK 56:23 10:44
2 Ragnhild Haugli Bråten Heming Orientering 1:16:00 +19:37 14:28
Silje Kristiansen Kristiansand OK ikke startet
Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering ikke startet

D 35-

3 450 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 43:04 12:28
2 Lenka Westin Porsgrunn OL 48:30 +5:26 14:03
3 Siri Thortveit Myhre Søgne og Songdalen OK 50:51 +7:47 14:44
Inger Skjævesland IF Trauma ikke startet
Arnhild U. Bråten Vegårshei IL ikke startet
Mari Reiersen Jensen Birkenes IL ikke startet

D 45-

3 450 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Hernandez OL Toten-Troll 36:08 10:28
2 Ragnhild Hald Kristiansand OK 43:34 +7:26 12:37
3 Inger Reinhartsen Kristiansand OK 44:44 +8:36 12:57
Mette Mestad Torridal IL ikke startet
Grete Synnøve Borge Hovi Skien OK ikke startet

D 55-

3 450 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Pedersen Sundtjønn Kristiansand OK 50:18 14:34
2 Anne Karin Jørgensen Lia IL 59:18 +9:00 17:11
3 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 1:23:54 +33:36 24:19
4 Gunvor Blakstad Oddersjaa SSK 1:34:53 +44:35 27:30
Kirsten Salthaug Kristiansand OK ikke startet

D 65-

2 250 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Randi Mellingsæter Kristiansand OK ikke startet

D 75-

3 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gudveig Jørundland OK Sør 1:06:20 19:13

H 10-12

3 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 52:55 16:16
2 Kristian Pytten Torridal IL 1:14:02 +21:07 22:46
3 Jonas Myhre Søgne og Songdalen OK 1:19:59 +27:04 24:36
4 Lars Thisted Kristiansand OK 1:27:19 +34:24 26:52
Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL ikke startet
Sander Vaksvik Skaare Kristiansand OK ikke startet

H 10-12N

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd Anton Hermansen Kristiansand OK 26:45 11:08
2 Jonas Ruud Øvrebø/Vindbjart Orientering 27:17 +0:32 11:22
3 Christian Skovly Øvrebø/Vindbjart Orientering 27:20 +0:35 11:23
Martin Reiersen Jensen Birkenes IL ikke startet

H 13-14

3 670 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL 39:01 10:37
2 Marius Pytten Kristiansand OK 43:29 +4:28 11:50
3 Vegard Myhre Kristiansand OK 49:11 +10:10 13:24
4 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 58:25 +19:24 15:55
Einar Ekeland Oddersjaa SSK ikke startet

H 13-16C

3 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aleksander Skovly Øvrebø/Vindbjart Orientering 59:46 18:23
Martin Thisted Kristiansand OK diskvalifisert
Morten Coward OK Sør ikke startet

H 13-16N

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Herman Harv Kristiansand OK 37:32 15:38

H 15-16

3 450 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 29:46 8:37
2 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 31:10 +1:24 9:02
3 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 35:16 +5:30 10:13
4 Henrik Upsal Kristiansand OK 35:50 +6:04 10:23
5 Martin Søderlind OK Sør 50:12 +20:26 14:33
Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL ikke startet
Torkel Reinhartsen Kristiansand OK ikke startet
Eirik Smithsen OK Sør ikke startet

H 17-A kort

3 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Skogerbø Kristiansand OK 49:10 14:15
2 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:04:36 +15:26 18:43
Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering ikke startet

H 17-B

3 670 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 1:07:42 18:26
2 Jesse White Søgne og Songdalen OK 1:15:08 +7:26 20:28
Martin Ruud Øvrebø/Vindbjart Orientering diskvalifisert

H 17-C

3 250 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per-Martin Grønli Flosta IL 41:07 12:39
2 Pål Baggethun OK Sør 1:16:04 +34:57 23:24
Arne Johannes Løkken Flosta IL diskvalifisert

H 17-20

5 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Bujordet Kristiansand OK 47:06 8:58
2 Gaute Friestad Kristiansand OK 48:35 +1:29 9:15
3 Morten Jørgensen Kristiansand OK 52:30 +5:24 10:00
4 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 1:12:05 +24:59 13:43
Martin Bråten Vegårshei IL ikke startet

H 21-

6 410 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Holger Hott Kristiansand OK 46:41 7:16
2 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 47:24 +0:43 7:23
3 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 47:58 +1:17 7:28
4 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 48:08 +1:27 7:30
5 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 53:45 +7:04 8:23
6 Mats Dahlén Kristiansand OK 55:59 +9:18 8:44
7 Jarl Magnus Berge Søgne og Songdalen OK 56:07 +9:26 8:45
8 Kjell Erik Røisland Turun Metsänkävijät 56:28 +9:47 8:48
9 Jostein Moe Kristiansand OK 59:03 +12:22 9:12
10 Johan Michelsen Nydalens SK 59:22 +12:41 9:15
11 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 1:20:45 +34:04 12:35
12 Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering 1:28:30 +41:49 13:48
Karolis Lazdauskas Kristiansand OK diskvalifisert
Jon Nilsen Vegårshei IL ikke startet
Ivo K. Danailov Lillomarka OL ikke startet
Gaute Friestad Kristiansand OK ikke startet
Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering ikke startet
Mikal Brastad Larsen Kristiansand OK ikke startet
Svein Sunde Søgne og Songdalen OK ikke startet

H 35-

5 250 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Winsents Brandval/Kongsvinger OK 56:08 10:41
2 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 57:00 +0:52 10:51
3 Espen Birkenes Birkenes IL 58:23 +2:15 11:07
4 Trond Anders Galteland Otra IL 1:03:46 +7:38 12:08
5 Ulrik Thisted Kristiansand OK 1:06:02 +9:54 12:34
6 Roar Myhre Søgne og Songdalen OK 1:13:05 +16:57 13:55

H 45-

5 250 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Bjørgum Kristiansand OK 48:43 9:16
2 Kjell Westin Porsgrunn OL 59:55 +11:12 11:24
3 Tor Åmdal Kristiansand OK 1:03:19 +14:36 12:03
4 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 1:18:44 +30:01 14:59
5 Erik Søderlind OK Sør 1:58:50 +1:10:07 22:38
Jan Blandkjenn Kristiansand OK diskvalifisert
Idar Tveit Otra IL diskvalifisert
Arne Bujordet Kristiansand OK diskvalifisert
Geir Bråten Vegårshei IL ikke startet
Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK ikke startet
Svein Roar Jonsmyr Birkenes IL ikke startet
Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering ikke startet
Per Stefferud Torridal IL ikke startet

H 55-

3 450 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 34:54 10:06
2 Stein Coward OK Sør 37:25 +2:31 10:50
3 Kristen Langan OK Sør 40:17 +5:23 11:40
4 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 40:21 +5:27 11:41
5 Even Jahnsen Flosta IL 43:05 +8:11 12:29
6 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 45:07 +10:13 13:04
7 Magne Tauler Oddersjaa SSK 46:17 +11:23 13:24
Åge Aashamar Flosta IL diskvalifisert
Sigmund Salthaug Kristiansand OK ikke startet
Dag Moe Kristiansand OK ikke startet
Bjørn Reinhartsen Kristiansand OK ikke startet
Svein Øderud Kristiansand OK ikke startet

H 65-

3 450 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 37:29 10:51
2 Magne Moy OK Sør 43:37 +6:08 12:38
3 Stein Reinholt Jensen Lia IL 46:53 +9:24 13:35
4 Widar Taxth Løland Lia IL 49:03 +11:34 14:13
5 Bjørn A. Schou OK Sør 49:51 +12:22 14:26
6 Terje Mellingsæter Kristiansand OK 59:17 +21:48 17:11
7 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 1:04:36 +27:07 18:43
Tor Svein Langås Torridal IL ikke startet
Bjørn Syvertsen Øvrebø/Vindbjart Orientering ikke startet

H 75-

3 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Jørundland OK Sør 1:02:51 18:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor