Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt Rogaland 2012

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt Rogaland 2012
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: fredag 13 april 2012

D 13-16C (Felles)

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Vilde Aarreberg Nordstrøm Haugesund IL Orientering 24:37
1 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 24:37

D 15-16 (Rogaland)

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) 29:53
2 Unn Iveland Jacobsen Haugesund IL Orientering 42:16 +12:23

D 17- (Rogaland)

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 41:50
2 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 48:17
3 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 48:52
4 Solfrid Thuestad Haugesund IL Orientering 52:22
5 Torill Brekken Ganddal IL 56:43
6 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 59:41
7 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 1:02:00
8 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:03:48
9 Birgitte Torbjørnsen Vikebygd IL 1:12:13
10 Anne Marie Gausel Ganddal IL 1:14:01
11 Elisabeth Hegdal Egersund OK 1:37:20

D 60- (Felles)

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Britt Rameckers Haugesund IL Orientering 44:00

H 13-16C (Felles)

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Håkon Akselsen Haugesund IL Orientering 22:36
1 Martin Nilsen Enerstvedt Haugesund IL Orientering 22:36

H 15-16 (Rogaland)

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 21:00
2 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 26:22 +5:22
3 Jardar Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 29:48 +8:48

H 17- (Rogaland)

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Stig Alvestad Ganddal IL 56:35
2 Arild Aasheim Ganddal IL 57:09
3 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 1:06:22
4 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:12:09
5 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 1:12:10
6 Knut Steffen Kvala Haugesund IL Orientering 1:14:31
7 Alf Johan Lima Ganddal IL 1:18:18
8 Bjørn Egil Rossebø Haugesund IL Orientering 1:18:31
9 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 1:20:59
10 Morten Sundli Ganddal IL 1:22:39
11 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:26:13 +3:34
12 Cato Eike Vaulen Orienteringsklubb 2:13:10 +50:31
Jan Sigurd Eike Vaulen Orienteringsklubb diskvalifisert
Endre Haugland Vaulen Orienteringsklubb diskvalifisert
Trond A. N. Lamark Ganddal IL diskvalifisert
Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Marius Myhre Sælevik Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Kjetil Vold Kopervik IL diskvalifisert
Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL brutt
Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering brutt

H 21- (Hordaland)

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 59:28
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Leiv Inge Kjemperud Ringerike OL diskvalifisert
Magne Knudsen IL Gneist diskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Rune Nygaard IL Gular diskvalifisert
Andreas G. Polden Stord Orientering diskvalifisert
Kenneth Westerheim Stord Orientering diskvalifisert

H 50- (Felles)

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Otte Omdal Ganddal IL 41:35
2 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 41:49 +0:14
3 John Magne Bratseth Stord Orientering 52:15 +10:40

H 60- (Felles)

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Lars Johann Milje Haugesund IL Orientering 33:46
2 Sigmund Sætre Fitjar IL 54:21 +20:35
3 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 1:09:17 +35:31

D 21- (Hordaland)

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Helen Martinsen IL Gular 41:48
2 Mariell Arntzen IL Gneist 1:05:15 +23:27

H 19-20 (Hordaland)

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sturle Nordeide IL Gneist 41:40

B Åpen (Felles)

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 27:44
2 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 36:44 +9:00
3 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 37:25 +9:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor