Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romjuls gateO

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romjuls gateO
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 30 desember 2018

A-lang

5 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriNTNUI34:536:20
2Jakob Kalvig SkoganNTNUI37:29+2:366:48
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering42:20+7:277:41
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering43:24+8:317:53
5Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering44:14+9:218:02
6Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering44:58+10:058:10
7Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering46:36+11:438:28
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering47:07+12:148:34
9Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering49:08+14:158:56
10Kenneth VikenTverlandet IL49:13+14:208:56
11Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering50:33+15:409:11
12Anders KureBodø og Omegn IF Orientering51:15+16:229:19
13Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering52:33+17:409:33
14Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering52:57+18:049:37
15Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53:33+18:409:44
16Benjamin August VikenTverlandet IL53:35+18:429:44
17Trine AlsosHarstad OL55:27+20:3410:04
18Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering56:20+21:2710:14
19Per HøivaagTverlandet IL56:39+21:4610:18
20Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering59:15+24:2210:46
21Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering1:04:56+30:0311:48
22Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1:20:34+45:4114:38
23Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
24Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
25Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

BC-kort

2 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Sivert Valle26:069:19
2Helene Alsos HöglinHarstad OL27:42+1:369:53
3Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering28:07+2:0110:02
4Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering28:17+2:1110:06
5Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering29:45+3:3910:37
6Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering33:56+7:5012:07
7Mari Alsos HöglinHarstad OL34:41+8:3512:23
8Anton GagnumTverlandet IL39:08+13:0213:58
9Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering40:21+14:1514:24
10Henning Jensen1:03:26+37:2022:39
11Yoki Hirano1:06:46+40:4023:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor