Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 29 desember 2018

D lang

5 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audhild Bakken RognstadEmblem IL53:0010:06
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll1:32:35+39:3517:40

H lang

5 240 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik RavnanIL Tyrving46:408:54
2Kenneth BilstadVang OL49:07+2:279:22
3Simen BallangrudOL Toten-Troll49:19+2:399:24
4Lars LienGjø-Vard OL49:22+2:429:25
5Sigurd RavnanOL Toten-Troll52:58+6:1810:06
6Marius StaffOL Toten-Troll53:04+6:2410:07
7Sigurd DæhliLøten o-lag56:25+9:4510:45
8Geir Myhr ØienRingsaker OK56:44+10:0410:49
9Øyvind LienGjø-Vard OL57:32+10:5210:58
10Onno VerberneOL Toten-Troll59:00+12:2011:15
11Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1:01:09+14:2911:40
12Anders SollienOL Toten-Troll1:01:37+14:5711:45
13Sture OttesenIndre Østfold OK1:02:09+15:2911:51
14Arno SchneiderOL Toten-Troll1:03:24+16:4412:05
15Sigurd KvammeOL Toten-Troll1:04:58+18:1812:23
16Håvard KvammeOL Toten-Troll1:14:30+27:5014:13
17Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1:28:10+41:3016:49
Eskil Sande GullordBækkelagets SKbrutt
Nils Harald StaffOL Toten-Trollbrutt

D mellom

4 120 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL54:0313:07
2Hege SolerødGjø-Vard OL54:24+0:2113:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vanja StaffOL Toten-Troll55:57+1:5413:34
4Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll1:07:12+13:0916:18
5Ingeborg RognstadHadeland OL1:14:44+20:4118:08
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:14:50+20:4718:09
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering1:21:16+27:1319:43
8Margrete JørandliGjø-Vard OL1:22:17+28:1419:58
9Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering1:26:00+31:5720:52
10Hege HeibergHadeland OL1:45:43+51:4025:39
Anne LofthusLillehammer OKdiskvalifisert

H mellom

4 120 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL52:5512:50
2Lars GrøndalenHamar OK53:09+0:1412:54
3Arnfinn PedersenGjø-Vard OL53:25+0:3012:57
4Bjarte LindstadOL Toten-Troll53:48+0:5313:03
5Trond FlaskerudOL Toten-Troll53:53+0:5813:04
6Terje GudbrandsenHamar OK54:13+1:1813:09
7Stein Arne NegårdVang OL55:16+2:2113:24
8Even ErlienGjø-Vard OL55:30+2:3513:28
9Erik GrøndalenHamar OK55:43+2:4813:31
10Philip FøyenEidskog OL1:03:38+10:4315:26 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Knut EngenRaumar Orientering1:08:34+15:3916:38
12Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1:17:55+25:0018:54
13Jo Randar HolmøyHadeland OL2:37:20+1:44:2538:11
Lars FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert

D kort

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Grete AustadRaumar Orientering30:1314:23
2Anne Gro StyrvoldLarvik OK32:43+2:3015:34
3Stine AustadRaumar Orientering42:06+11:5320:02
4Ida EngenRaumar Orientering43:12+12:5920:34
5Tove BakkenLillehammer OK43:34+13:2120:44
6Anne SørumIndre Østfold OK55:07+24:5426:14
7Mona BratlienSnertingdal IF Orientering1:04:30+34:1730:42
8Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1:15:44+45:3136:03
9Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering1:15:53+45:4036:08
10Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering1:16:04+45:5136:13
Hanne HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Liv Andrea Falck-Ytter PedersenNOTEAMdiskvalifisert

H kort

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Joar RognstadLillehammer OK31:2114:55
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering32:24+1:0315:25
3Jan SveenRaumar Orientering44:22+13:0121:07
4Lars FlaskerudOL Toten-Troll51:53+20:3224:42
5Jon Vegard LundeLillehammer OK53:43+22:2225:34
6Jens Egil RostadOL Toten-Troll1:43:12+1:11:5149:08
Amund FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Erik HaugenRingsaker OKdiskvalifisert
Ole Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert

N

1 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Thor Tømmerås GjestvangOL Toten-Troll1:04:4644:58
0Daniel SkistadGjø-Vard OL59:1241:06
0Trym StrømbergFredrikstad SK48:4633:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor