Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 5 januar 2019

Damer - kort

2 100 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19:339:18
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21:28+1:5510:13
3Kristin BreivoldGanddal IL22:08+2:3510:32
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)25:50+6:1712:18
5Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)26:18+6:4512:31
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)27:29+7:5613:05
7Kristin SkadsemGanddal IL29:02+9:2913:49
8Kathrin SandstadNOTEAM29:50+10:1714:12
9Kristin BarvikGanddal IL30:04+10:3114:19
10Norah BreivoldGanddal IL32:04+12:3115:16
11Synnøve HognestadNOTEAM33:43+14:1016:03
12Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)35:28+15:5516:53
12Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)35:28+15:5516:53
14Astrid EspeNOTEAM36:08+16:3517:12
15Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)38:48+19:1518:28
16Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)38:49+19:1618:29
17Heidi LangelandStavanger kommune BIL39:58+20:2519:01
18May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)40:16+20:4319:10
19Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb40:51+21:1819:27
20Inger Skretting OpstadEgersund OK41:10+21:3719:36
21Maria Nilsson RøddeGanddal IL42:55+23:2220:26
22Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)47:45+28:1222:44
23Kristin Furre OweGanddal IL52:54+33:2125:11
24Unni Byberg MæstadGanddal IL1:11:04+51:3133:50
Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - kort

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18:428:54
2Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)30:45+12:0314:38
3Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)31:16+12:3414:53
4Sverre Magnar NordalStatoil BIL34:33+15:5116:27
5Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)38:40+19:5818:24
6Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)45:29+26:4721:39
7Peder OrstadGanddal IL46:17+27:3522:02
8Jens GylandStavanger Orienteringsklubb46:32+27:5022:09
9Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)1:04:56+46:1430:55
10Pål BarkeSandnes IL (Rogaland)1:17:27+58:4536:52
Håkon Sandstad RøylandNOTEAMdiskvalifisert
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer - mellom

3 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK36:3111:03
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK40:00+3:2912:07
3Hilde OhrGanddal IL43:07+6:3613:03
4Keth BerggrafStatoil BIL43:52+7:2113:17
5Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)44:29+7:5813:28
6Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb44:58+8:2713:37
7Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)47:21+10:5014:20
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb47:52+11:2114:30
9Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)48:12+11:4114:36
10Hilde HetlandEgersund OK48:15+11:4414:37
11Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)55:24+18:5316:47
12Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56:28+19:5717:06
13Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb57:14+20:4317:20
14Mariann SveinsvollGanddal IL59:09+22:3817:55
15Helga KlausenKlepp Kommune BIL1:06:41+30:1020:12
16Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb1:08:10+31:3920:39
17Marte Skadsem EkelmannGanddal IL1:10:01+33:3021:13
18Randi RothSandnes IL (Rogaland)1:17:16+40:4523:24
19Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:37:53+1:01:2229:39
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ragnhild AuglændGanddal ILikke startet
Trude HermanrudStavanger kommune BILikke startet
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Herrer - mellom

3 300 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)33:3410:10
2Stian HaugvalstadSandnes IL (Rogaland)34:35+1:0110:28
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb35:53+2:1910:52
4Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)36:18+2:4411:00
5Per Ingar HadlandGanddal IL36:38+3:0411:06
6Tor Geir EspedalGanddal IL39:46+6:1212:03
7Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)40:25+6:5112:14
8Anders NorabergNOTEAM41:10+7:3612:28
9Lars PrimstadKlepp Kommune BIL41:34+8:0012:35
10Jan Inge LundeGanddal IL42:26+8:5212:51
11Øivind BerggrafStatoil BIL42:31+8:5712:53
12Svein Oddvar NetlandStatoil BIL42:36+9:0212:54
13Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb42:44+9:1012:56
14Frode UngarStatoil BIL42:46+9:1212:57
15Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)43:15+9:4113:06
16Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb43:41+10:0713:14
17Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb44:03+10:2913:20
18Erlend BremnesGanddal IL44:25+10:5113:27
19Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb44:51+11:1713:35
20Agnar Antzée LienGanddal IL45:57+12:2313:55
21Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)48:12+14:3814:36
22Ernst KristensenStatoil BIL49:12+15:3814:54
23Bjørn BjellandGanddal IL49:58+16:2415:08
24Tor Gunnar OsenStatoil BIL50:51+17:1715:24
25Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)50:58+17:2415:26
26Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)51:54+18:2015:43
27Raymond B PettersenÅlgård Orientering52:32+18:5815:55
28Jan VærpSøgne og Songdalen OK52:47+19:1315:59
29Arne NygaardNOTEAM53:52+20:1816:19
30Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)54:12+20:3816:25
31Hans KlausenKlepp Kommune BIL55:29+21:5516:48
32Jan ArendalStatoil BIL1:00:57+27:2318:28
33Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:08:07+34:3320:38
34Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:08:40+35:0620:48
35Ole Morten SvendsenGanddal IL1:12:40+39:0622:01
Bjarne GimreGanddal ILdiskvalifisert
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kristian OhrGanddal ILdiskvalifisert
Holger PanschStavanger kommune BILdiskvalifisert
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang

4 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL34:268:00
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb35:50+1:248:20
3Anna TaksdalGanddal IL41:22+6:569:37
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb42:34+8:089:53
5Trine Bolstad ScheieGanddal IL45:02+10:3610:28
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb45:30+11:0410:34
7Ingrid LamarkGanddal IL47:24+12:5811:01
8Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL48:17+13:5111:13
9Nora SvendsenGanddal IL48:42+14:1611:19
10Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb50:44+16:1811:47
11Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb50:46+16:2011:48
12Vibeke LamarkGanddal IL51:18+16:5211:55
13Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb52:00+17:3412:05
14Helen LomelandÅlgård Orientering52:12+17:4612:08
15Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)54:09+19:4312:35
16Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)57:36+23:1013:23
17Trine SelvikvågFrøyland IL1:05:34+31:0815:14
18May MelingStavanger Orienteringsklubb1:09:03+34:3716:03

Herrer - lang

4 300 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering30:497:10
2Morten Bjerga SundliGanddal IL31:34+0:457:20
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)33:25+2:367:46
4Fredrik OmdalGanddal IL34:10+3:217:56
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34:19+3:307:58
6Ørjan RavndalÅlgård Orientering34:39+3:508:03
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)35:10+4:218:10
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb35:28+4:398:14
9Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb36:27+5:388:28
10Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)36:32+5:438:29
11Øyvind LamarkGanddal IL38:26+7:378:56
12Otte OmdalGanddal IL38:41+7:528:59
13Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb39:03+8:149:04
14Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering39:49+9:009:15
15Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering40:08+9:199:20
16Ole Kristian TaksdalGanddal IL41:15+10:269:35
17Joar EilevstjønnGanddal IL41:46+10:579:42
18Paul Terje HaarrGanddal IL42:37+11:489:54
19Rune SvihusFrøyland IL44:10+13:2110:16
20Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)44:59+14:1010:27
21Oddmund NordgårdSUS BIL45:12+14:2310:30
22Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering45:37+14:4810:36
23Edvin AakreEgersund OK45:43+14:5410:37
24Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb46:19+15:3010:46
25Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)46:39+15:5010:50
26Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)46:47+15:5810:52
27Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)47:44+16:5511:06
28Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49:01+18:1211:23
29Håvard SvihusFrøyland IL49:29+18:4011:30
30Andreas Nybak UrdalGanddal IL49:31+18:4211:30
31Thomas Barvik MælandGanddal IL49:38+18:4911:32
32Trondr BreilandNOTEAM49:39+18:5011:32
33Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb51:19+20:3011:56
34Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb52:56+22:0712:18
35Rune HatleAvinor Sola BIL53:43+22:5412:29
36Elias EidsvågGanddal IL55:43+24:5412:57
37Ole AmundsenFrøyland IL1:07:29+36:4015:41
Tor BrekkenGanddal ILdiskvalifisert
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubbikke startet
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubbikke startet
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Nybegynner

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL24:4717:42
0Pernille BreivoldGanddal IL22:5816:24
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)26:0418:37
0Daniel EilevstjønnGanddal IL20:5814:58
0Henrik EilevstjønnGanddal IL20:0814:22
0Hanna In't VeldGanddal IL40:1628:45
0Rikke In't VeldGanddal IL41:5329:55
0Sverre In't VeldGanddal IL39:5128:27
0Karen OrstadGanddal IL37:4827:00
0Liven OrstadGanddal IL41:4029:45
0Marius RøddeGanddal IL22:0215:44
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor