Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ribbe & Loff

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ribbe & Loff
Arrangørorganisasjon: Sentrum OK
Dato: lørdag 8 desember 2018

D 17-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann UlvestadBækkelagets SK26:39
2Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK28:18+1:39
3Lone BrochmannBækkelagets SK28:48+2:09
4Louise OramBækkelagets SK31:57+5:18
5Maren NorderudIL Tyrving32:49+6:10
6Britta FismenFossum IF33:52+7:13
7Dagrun MelkildHeming Orientering34:26+7:47
8Agnethe HasliGjø-Vard OL34:35+7:56
9Svenja KernstockVBIL36:21+9:42
9Helena AxelssonNydalens SK36:21+9:42
11Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering36:30+9:51
12Audrun UtskarpenOslostudentenes IK36:58+10:19
13Anne Kristine NorderudIL Tyrving37:19+10:40
14Randi HøilundSentrum OK37:22+10:43
15May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering37:38+10:59
16Linn Mei WaalerMåren OK37:47+11:08
17Hege WangLillomarka OL38:10+11:31
18Cecilie AndersenPrivat38:27+11:48
19Sharon BroadwellIL GeoForm42:07+15:28
20Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL42:15+15:36
21Margrete EngzeliusAsker Skiklubb44:03+17:24
22Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering45:33+18:54
23Liv PaltielPrivat45:54+19:15
24Signe Astrup ArnesenHeming Orientering46:23+19:44
25Barbara KaroliSentrum OK46:46+20:07
26Linda FredhOK Moss50:45+24:06
27Deborah KaroliSentrum OK1:05:05+38:26
28Aina GrymyrHaugerud IF1:10:17+43:38

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi NilstadIL Tyrving48:37
2Nora UrsinBærum Kommune48:51+0:14
3Kjersti ThoStabæk IF54:55+6:18
4Unni DrageHaugerud IF59:33+10:56

H 17-

52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut HålandTeam Innova23:31
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb24:45+1:14
3Thomas NipenBækkelagets SK24:49+1:18
4Halvor SaunesNydalens SK24:55+1:24
5Mathias NipenBækkelagets SK25:35+2:04
6Ivar SeierstadIL GeoForm25:40+2:09
7Anselm ReichenbachOppsal Orientering25:51+2:20
8Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering25:57+2:26
9Lars Steinar HefreBø OL26:34+3:03
10Jørn SundbyLarvik OK26:38+3:07
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering26:53+3:22
12Knut Harald HyllesethSentrum OK27:07+3:36
13Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering27:41+4:10
14Dag Steinar RagvinBø OL27:58+4:27
15Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL28:12+4:41
16Knut BårtveitBø OL28:37+5:06
17Jeff AbrahamsenÅs-NMBU Orientering29:07+5:36
18Stein BlomsethVålerengens IF29:28+5:57
19Torstein HoleNydalens SK29:47+6:16
20Harald IweIL GeoForm30:00+6:29
21Morten Tangen FredhOK Moss30:25+6:54
22Kristian ØstermannHeming Orientering30:34+7:03
23Olav HoldenSkyblazers30:56+7:25
24Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering31:04+7:33
25Torgrim SoterudBø OL31:33+8:02
26Thor HobækGassecure BIL31:50+8:19
27Martin ReichenbachOppsal Orientering32:05+8:34
28Tom KristensenLarvik OK32:19+8:48
29Egil Reidar OsnesPrivat32:23+8:52
30Bjørn HaugeNydalens SK32:31+9:00
31Terje MelsomFossum IF33:24+9:53
32Lasse ArnesenHeming Orientering33:45+10:14
33Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering34:08+10:37
34Tobias R. HyllesethSentrum OK34:18+10:47
35Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK34:27+10:56
36Stefan KernstockVBIL35:00+11:29
37Tor RingstadHedrum OL35:41+12:10
38Håkon JendalFossum IF35:57+12:26
39Eirik TandrevoldFossum IF36:17+12:46
40Uno HanslienPrivat37:40+14:09
41Jon LahlumIL GeoForm37:59+14:28
42Harald RikheimPrivat39:07+15:36
43Tor Gunnar SaakvitnePrivat39:23+15:52
44Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering39:48+16:17
45Andreas GehrmannPrivat40:16+16:45
46Thor NorderudIL Tyrving47:41+24:10
Magne OmestadNydalens SKaktiv
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orienteringdiskvalifisert
Dag WangLillomarka OLdiskvalifisert
Johnny PumaSentrum OKdiskvalifisert
Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 60-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm33:57
2Kjell WintherOppsal Orientering34:29+0:32
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF34:32+0:35
4Are EriksenOslostudentenes IK35:11+1:14
5Bjørn GrindeOslostudentenes IK36:28+2:31
6Per SchancheAsker Skiklubb36:35+2:38
7Terje Wiig MathisenNydalens SK38:24+4:27
8Alf PettersenIL Tyrving38:57+5:00
8Helge RevhaugRingerike OL38:57+5:00
10Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm39:01+5:04
11Rune HultgreenIL GeoForm39:05+5:08
12Harald BaugerOK Moss40:31+6:34
13Pål Woldstad HanssenEiker OL40:34+6:37
14John Thomas PetersenNittedal OL42:30+8:33
15Øyvind GylverAsker Skiklubb42:49+8:52
16Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF42:56+8:59
17Geir TrøanKolbotn og Skimt OL43:09+9:12
18Olav NipenIL Tyrving44:51+10:54
19Per OngstadPrivat45:51+11:54
20Bjørn EgnerHeming Orientering49:09+15:12
21Jon FanavollKamp/Vestheim IF54:43+20:46
22Jon C. FougnerHeming Orientering59:44+25:47
Sigurd HaugerudIL GeoFormdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert

H 16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll29:51
2Sigurd RødnesOppsal Orientering30:36+0:45
3Felix R. HyllesethSentrum OK41:55+12:04
4Jørgen LerFet OL47:48+17:57
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kathinka Zahl HagenFossum IF35:37
2Elise Wærp HaugeNydalens SK38:21+2:44
3Helene Bjørkvold JendalFossum IF39:28+3:51
4Jenny WinsvoldSentrum OK39:59+4:22
Mona WattsonPrivatdiskvalifisert
Eline BlekastadPrivatdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor