Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Natt-O-jakta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Natt-O-jakta
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: lørdag 17 november 2018

Damer - kort løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL23:35
Ninni JonssonNOFdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene KinnebergRaumar OL24:37
2Anne-Grete AustadRaumar OL26:36+1:59
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering27:13+2:36
4Grethe VieHaugesund IL Orientering35:02+10:25
5Eirun HiisStokke IL36:41+12:04
6Tone HandegårdVoss IL38:40+14:03

Damer - lang løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Line SølbergIL Leik29:05
2Aurora FossøyNTNUI30:33+1:28
3Anne UrsetIL BUL-Tromsø31:54+2:49
4Kjersti HovFossum IF32:03+2:58
5Ingrid OkkenhaugNTNUI34:34+5:29
6Idunn HaavengenNTNUI35:01+5:56
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn35:17+6:12
7Linn WaalerMåren OK35:17+6:12
9Ingvild EckdahlOK Horten35:31+6:26
10Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn38:46+9:41
11Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn39:10+10:05
12Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn39:12+10:07
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Valentina DimitrovaGneist, ILikke startet

Herrer - kort løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Magnus LynneRaumar OL27:13
2Håkon LynneUllensaker OL27:16+0:03
3Bjørn BathaldenFana IL27:55+0:42
4Per BergerudNOF32:01+4:48

Herrer - mellomlang løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SveenRaumar OL28:46
2Dag KolbergIL Tyrving34:46+6:00
3Jens Olav HessenStokmarknes OL42:05+13:19
Andreas GjetangerMåren OKikke startet

Herrer - lang løype

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Andren IL Leik22:22
2Jacob HjelsethOL Tønsberg og omegn23:17+0:55
3Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL23:28+1:06
4Jakob SkoganNTNUI24:26+2:04
5Kristoffer FjæreHedrum OL25:36+3:14
6Magne Wiig MathiesenPorsgrunn OL25:37+3:15
7Vetle MathiesenOL Tønsberg og omegn26:01+3:39
8Sigmund HansenGjø-Vard28:35+6:13
9Jens Øien KlosterFitjar IL29:36+7:14
10Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL29:45+7:23
11Kjell Einar AndersenVarteig OL30:36+8:14
12Dag AusenPorsgrunn OL30:37+8:15
13Stein H HagenFossum IF30:58+8:36
14Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn31:13+8:51
15Bjørnar OlsrødStokke IL31:53+9:31
16Aleksander BjørnsundSortland OL - Orientering33:25+11:03
17Bjørn Johannessen FieldGneist, IL33:49+11:27
17Arne KristensenStokke IL33:49+11:27
19Lasse ArnesenHeming Orientering34:16+11:54
20Morten DåsnesRingerike OL34:41+12:19
21Arnfinn PedersenGjø-Vard35:45+13:23
22Håvard EikRaumar OL35:53+13:31
23Kenneth EikGjerdrum OL35:54+13:32
24Tor Ove HallemVerdal OK37:23+15:01
25Jack BjørnsenKristiansand OK38:16+15:54
26Torgeir StrandFana IL40:10+17:48
27Terje GulbrandsenHamar OK42:33+20:11
28Eskil GullordBækkelaget43:29+21:07
29Astrid Waaler KaasHeming Orientering46:37+24:15
30Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering46:45+24:23
31Dag KaasNOF49:32+27:10
32Pål MyklebustIL Koll53:25+31:03
Sverre JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Kjetil EckdahlHorten OKdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor