Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 22

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 22
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 3 november 2018

Lang

6 100 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik PerssonOppsal Orientering51:448:28
2Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät52:37+0:538:37
3Niklas NormanIL GeoForm54:09+2:258:52
4Ivar SeierstadIL GeoForm55:26+3:429:05
5Stein BlomsethVålerenga57:12+5:289:22
6Knut BårtveitBø OL57:41+5:579:27
7Sindre LangaasNydalens SK58:12+6:289:32
8Yngvar ChristiansenBækkelagets SK58:28+6:449:35
9Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1:00:10+8:269:51
10Jon Iver BakkenNydalens SK1:00:56+9:129:59
11Holger SchlaupitzIL GeoForm1:01:16+9:3210:02
12Gløer WindsvoldSentrum OK1:01:54+10:1010:08
13Audun BjerknesMåren OK1:02:50+11:0610:18
14Andrine BenjaminsenLillomarka OL1:03:39+11:5510:26
15Ola LestebergKongsberg OL1:03:41+11:5710:26
16Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:06:21+14:3710:52
17Eivind RuthVBIL1:10:14+18:3011:30
18Georg BuggeAas Jakobsen1:10:50+19:0611:36
19Eskil ÅsmulOL Trollelg1:12:13+20:2911:50
20Atle PedersenFossum IF1:14:06+22:2212:08
21Harald IweIL GeoForm1:15:30+23:4612:22
22Nils BerganNydalens SK1:16:13+24:2912:29
23John Bjørnar BremnesIL GeoForm1:16:19+24:3512:30
24Knut OnsagerIL GeoForm1:18:15+26:3112:49
25Ivar RefslandUiO1:18:56+27:1212:56
26Olav HoldenSkybazers1:20:14+28:3013:09
27Jon LahlumIL GeoForm1:20:20+28:3613:10
28Ståle HeitmannFossum IF1:20:31+28:4713:11
29Anne DanielsenNydalens SK1:21:12+29:2813:18
30Bjørne SyverstenPrivat1:22:41+30:5713:33
31Trude FixdalIL Koll1:24:07+32:2313:47
32Tor Kristian TallaksenPrivat1:24:15+32:3113:48
33Per StiansenNydalen1:25:05+33:2113:56
34Tormod BøeVBIL1:26:09+34:2514:07
35Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1:27:33+35:4914:21
36Frode JohansenEquinor BIL1:30:15+38:3114:47
37Rafael NitoPrivat1:31:05+39:2114:55
38Øyvind GrandumIL GeoForm1:39:16+47:3216:16
39Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1:39:54+48:1016:22
40Anne DahlNydalens SK1:43:43+51:5917:00
41Mariken HomleidIL GeoForm1:44:52+53:0817:11
42Ove MartinsenHauketo IFikke godkjent
43Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke godkjent
44Terje MelsomFossum IFikke godkjent

Mellom

4 500 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig RødnesOpsal43:409:42
2Espen AubertDaimyo47:04+3:2410:27
3Paul SolheimPrivat51:08+7:2811:21
4Mari AarsethNydalens SK51:16+7:3611:23
5Hallvard FjærLillomarka OL52:04+8:2411:34
6Einar JensenNydalens SK52:22+8:4211:38
7Eirik TandrevoldFossum IF52:53+9:1311:45
8Martin GranlySiemens Oslo53:15+9:3511:50
9Håkon JendalFossum IF54:24+10:4412:05
10Kent Vidar KopperudIndre Østfold OK56:22+12:4212:31
11Per Morten LefdahlOEC57:16+13:3612:43
12Øystein KildahlØstmarka OK57:24+13:4412:45
13Dag WangLillomarka OL58:51+15:1113:04
14Vidar BenjaminsenLillomarka OL1:01:45+18:0513:43
15Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1:02:51+19:1113:58
16Harald AulieIL Koll1:02:56+19:1613:59
17Peter SvanFinland1:04:26+20:4614:19
18Brita SauarIL Koll1:04:48+21:0814:24
19Hege FeiringIL Tyrving1:05:36+21:5614:34
20Knud Bjørne-LarsenRiksteatret1:06:03+22:2314:40
21Isabella SvanOslostudentenes IK1:07:27+23:4714:59
21Jonatan SvanFinland1:07:27+23:4714:59
23Kjersti HovFossum IF1:07:56+24:1615:05
24Helene Bjørkvold JendalFossum IF1:10:23+26:4315:38
25Sigbjørn ModalsliFossum IF1:12:03+28:2316:00
26Pål W HansenBDO1:15:40+32:0016:48
27Geir TrøanKolbotn & Skimt OL1:16:28+32:4816:59
28Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1:17:46+34:0617:16
29Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:19:03+35:2317:34
30Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:19:14+35:3417:36
31Marianne StugeHeming Orientering1:19:51+36:1117:44
32Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1:20:01+36:2117:46
33Øyvind GylverAsker Skiklubb1:20:39+36:5917:55
34Rolf BergNydalen SK1:22:32+38:5218:20
35Bjørn SandelienVegdirektoratet1:27:02+43:2219:20
36Einar SkåreBrevpost1:33:54+50:1420:52
37Solveig BerganNydalens SK1:35:22+51:4221:11
38Sindre OhmBøler IF1:35:27+51:4721:12
39Tom EdvardsenIL Koll1:40:47+57:0722:23
40Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK1:47:33+1:03:5323:54
Henrik HemmestadPrivatikke godkjent

Kort

3 100 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm36:2311:44
2Bjørn Are CarlssonFossum IF41:54+5:3113:30
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering43:07+6:4413:54
4Jon FredriksenHauketo IF43:57+7:3414:10
5Harald Eide-FredriksenHeming Orientering46:50+10:2715:06
6Egil HusethKamp/Vestheim IF53:54+17:3117:23
7Eystein WeltzienIL Tyrving53:59+17:3617:24
8Lise HorntvedtLarvik OK57:06+20:4318:25
9Tor LeaNydalens SK57:52+21:2918:40
10Tom RådahlIL Tyrving1:00:54+24:3119:38
11Nora UrsinBærum kom1:03:31+27:0820:29
12Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1:03:52+27:2920:36
13Unni DrageAker Solutions1:04:42+28:1920:52
14Knut Tore SolheimNydalens SK1:04:59+28:3620:57
15Tor OmmundsenVBIL1:06:56+30:3321:35
16Sharon BroadwellIL GeoForm1:09:20+32:5722:21
17Merete BuggeSTAMI1:10:44+34:2122:49
18Hege WangLillomarka OL1:10:49+34:2622:50
19Kjersti ThoStabæk IF1:12:49+36:2623:29
20Jacob DybwadWSP Engineering1:13:29+37:0623:42
21Per HaugenLillomarka OL1:13:39+37:1623:45
22Anna SvanFinland1:20:54+44:3126:05
23Aina GrymyrHaugerud IF1:30:27+54:0429:10
24Aud SpjelkavikIL Tyrving1:31:59+55:3629:40
25Sidsel SandelienVegdirektoratet1:32:31+56:0829:50
26Kåre KnudsenIL GeoForm1:39:08+1:02:4531:58
27Anne Chatrine / Lisbeth Voss / SimonsenIL GeoForm1:39:19+1:02:5632:02
28Eilen Arctander VikIL Koll1:56:30+1:20:0737:34
29Sigurd HaugerudIL GeoForm2:18:52+1:42:2944:47
30Wenche HultgreenIL Tyrvingikke godkjent
31Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingikke godkjent
32Per GjermoAsker Skiklubbikke godkjent
33Steffi MorfeldTysklandikke godkjent
34Terje TrondsenNittedal OLikke godkjent
35Bernt TollefsenIL GeoFormikke godkjent
36Maren EdvardsenIL Kollikke godkjent
37Lene Anett KillingmoOK Østikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor