Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola #9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola #9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 9 januar 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 23 timer! (2 svar)

A-lang

5 010 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL29:475:56
2Cornelius BjørkSandefjord OK34:50+5:036:57
3Tobias MathisenPorsgrunn OL35:53+6:067:09
4Jørn SundbyLarvik OK36:04+6:177:11
5Benjamin GjoneSandefjord OK36:35+6:487:18
6Rasmus MathisenPorsgrunn OL36:40+6:537:19
7Iver RingheimLarvik OK36:48+7:017:20
8Halvard KornmoPorsgrunn OL36:57+7:107:22
9Une HoltermannPorsgrunn OL39:09+9:227:48
10Hanne VassendPorsgrunn OL39:56+10:097:58
11Helge GisholtOK Skeidi40:05+10:188:00
12Arne DirdalLarvik OK40:42+10:558:07
13Alexander StormyrPorsgrunn OL41:20+11:338:15
14Per Olav GulbrandsenLarvik OK42:34+12:478:29
15Anders Kristian HoltHedrum OL42:39+12:528:30
16Gabriel GjoneSandefjord OK43:30+13:438:40
17Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL48:02+18:159:35
18Jan GatevoldPorsgrunn OL48:10+18:239:36
19Dag AusenPorsgrunn OL48:25+18:389:39
20Ole Petter AasrumLarvik OK48:29+18:429:40
21Tone StoklandSandefjord OK1:09:28+39:4113:51

A-kort

3 400 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLarvik OK27:107:59
2Lars FremstadLarvik OK28:27+1:178:22
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn29:51+2:418:46
4Kjell WestinPorsgrunn OL29:58+2:488:48
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL30:05+2:558:50
6Espen RaastadSkien OK30:13+3:038:53
7Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL33:56+6:469:58
8Tom AasrumHedrum OL34:51+7:4110:15
9Per Henrik ZagarLarvik OK34:56+7:4610:16
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL35:09+7:5910:20
11Espen JohnsenHedrum OL37:59+10:4911:10
12Kai MidtskogenBotne SK39:53+12:4311:43
13Jesper FlogstadIL Hauken39:56+12:4611:44
14Bjørn Richard KirsteSkien OK40:26+13:1611:53
15Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL40:35+13:2511:56
16Ole JohanssonPorsgrunn OL41:39+14:2912:15
17Bjørn LiePorsgrunn OL41:55+14:4512:19
18Harald OmlandSkien OK42:08+14:5812:23
19Henrik StoremyrIL Hauken43:37+16:2712:49
20Elling AakreAndebu IL46:43+19:3313:44
21Ingrid MobråthenBotne SK50:00+22:5014:42
22Pernille ZagarLarvik OK50:57+23:4714:59
23Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK52:21+25:1115:23
24Atle RemmePorsgrunn OL52:52+25:4215:32
25Kay JørgensenPorsgrunn OL57:20+30:1016:51
26Iril RingheimLarvik OK58:45+31:3517:16
27Kjell MeenPorsgrunn OL58:47+31:3717:17
28Per Øystein AndersenLarvik OK59:11+32:0117:24
29Elin BordøyHedrum OL1:00:15+33:0517:43
29Tone Sølie LysnesHedrum OL1:00:15+33:0517:43
31Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:00:30+33:2017:47
32Per Einar StrømHedrum OL1:00:39+33:2917:50
32Lenka WestinPorsgrunn OL1:00:39+33:2917:50
34Jan BøhleOL Trollo1:00:58+33:4817:55
35Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:01:41+34:3118:08
36Knut GjoneSandefjord OK1:01:43+34:3318:09
Morten AndresenOL Trollodiskvalifisert
Mie ZagarLarvik OKdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

C-løype

2 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL26:0311:31
2Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK29:25+3:2213:00
3Sigrid Bakken HamreLarvik OK29:26+3:2313:01
4Rita RaastadSkien OK29:31+3:2813:03
5Siv WiersdalenPorsgrunn OL32:25+6:2214:20
6Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi36:27+10:2416:07
7Eli KlovningPorsgrunn OL38:43+12:4017:07
8Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL38:55+12:5217:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor