Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusell løp 11 - Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusell løp 11 - Stafett
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: lørdag 13 oktober 2018

D-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Hisøy OK 154:09
1. Marianne Hauge23:01123:011
2. Tuva Krafft Myhren12:473+1:0435:48100:00
3. Silje Hauge18:21154:09100:00
2IK Grane Arendal Orientering 11:09:28+15:19
1. Ine Mikkelsen33:364+10:3533:364+10:35
2. Lise Mikkelsen15:434+4:0049:1940+13:31+2:56
3. Christine Mikkelsen20:092+1:481:09:282-2+15:19+1:48
3IK Grane Arendal Orientering 21:11:32+17:23
1. Ranveig Kvifte32:502+9:4932:502+9:49
2. Anne-Heidrun Risdal11:452+0:0244:3520+8:47-1:02
3. Arnhild Bråten26:573+8:361:11:323+1+17:23+8:36
4Øyestad IF allianse 11:14:43+20:34
1. Thea Kristine Terjesen33:013+10:0033:013+10:00
2. Tonje Johnsen11:43144:4430+8:56-1:04
3. Laila Wiberg Johnsen29:594+11:381:14:434+1+20:34+11:38

H-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Øyestad IF allianse 253:27
1. Kenneth Ånonsen23:043+5:2723:043+5:27
2. Per Torstein Terjesen10:042+1:3133:081-2-5:27
3. Helge Fossøy20:19153:27100:00
2IL Imås 158:19+4:52
1. Terje Urfjell22:032+4:2622:032+4:26
2. Øyvind Simonsen12:043+3:3134:073+1+0:59-3:27
3. Per Kristian Tømt24:122+3:5358:192-1+4:52+3:53
3IK Grane Arendal Orientering 21:01:36+8:09
1. Sivert Møklegård Pihl17:37117:371
2. Henrik Jones15:484+7:1533:252+1+0:17+0:17
3. Benjamin Jones28:114+7:521:01:363+1+8:09+7:52
4Hisøy OK 21:16:09+22:42
1. Widar Taxth Løland31:155+13:3831:155+13:38
2. Fredrik Studsrud8:33139:484-1+6:40-6:58
3. Einar Krafft Myhren36:217+16:021:16:0940+22:42+16:02
5IK Grane Arendal Orientering 11:19:14+25:47
1. Amalie Ringvoll30:004+12:2330:004+12:23
2. Ingrid Ringvoll24:457+16:1254:456+2+21:37+9:14
3. Geir Jonny Ringvoll24:293+4:101:19:145-1+25:47+4:10
6Hisøy OK 11:26:24+32:57
1. Thomas H Fossnes32:256+14:4832:256+14:48
2. Oskar Hjelmtveit Knudsen22:146+13:4154:395-1+21:31+6:43
3. Tove Fossnes31:455+11:261:26:246+1+32:57+11:26
7Øyestad IF allianse 11:32:54+39:27
1. Marita Aanonsen43:167+25:3943:167+25:39
2. Rikke Wernersen16:365+8:0359:5270+26:44+1:05
3. Jan Vidar Wernersen33:026+12:431:32:5470+39:27+12:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor