Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkøpp 4: O-hytta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkøpp 4: O-hytta
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 4 november 2018

H Lang

4 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering42:308:51
1Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering42:308:51
3Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering44:33+2:039:16
4Einar MartinsenVikebygd IL48:12+5:4210:02
5Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1:12:48+30:1815:10

H Mellom

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering26:109:20
2Frode NystedHaugesund IL Orientering31:30+5:2011:15
3Magnar SætreHaugesund IL Orientering32:51+6:4111:43
4Lars VestvikHaugesund IL Orientering33:07+6:5711:49
5Sigved GramstadHaugesund IL Orientering36:34+10:2413:03
6Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering42:38+16:2815:13
7Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering53:20+27:1019:02

D Mellom

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering35:4212:45
2Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37:23+1:4113:21
3Sara HetlandHaugesund IL Orientering37:33+1:5113:24
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering41:10+5:2814:42
5Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering45:36+9:5416:17

H Kort

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering31:0614:08
Terje MonradHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Kort

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MonradHaugesund IL Orientering40:4318:30
2Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering52:13+11:3023:44

H Ny

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering1:07:3939:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor