Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NATTJAKTA #2 - 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NATTJAKTA #2 - 2018
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: onsdag 10 oktober 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (1 svar)

Herrer

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Ivar BergersenEidskog OL52:4711:13
2Jonas BacklundVästvärmlands OK58:05+5:1812:21
3Bjørn KarlstadBrandval/Kongsvinger OK1:05:19+12:3213:53
4Philip FøyenEidskog OL1:12:09+19:2215:21
5Glenn BergersenEidskog OL1:13:50+21:0315:42

Veteraner

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK33:3010:48
2Tor SolbergseterAustmarka IL33:34+0:0410:49
3Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK33:40+0:1010:51
4Harald ØstbyeElverum OK33:44+0:1410:52
5Kurt NilssonOK Hierne33:52+0:2210:55
6Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering34:01+0:3110:58
7John TangenEidskog OL40:09+6:3912:57
8Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL46:31+13:0115:00
9Sven-Arne NilssonVästvärmlands OK55:07+21:3717:46
10Oddbjørn BergersenEidskog OL1:01:05+27:3519:42
11Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK1:07:43+34:1321:50
Leif BillingsøEidskog OLikke startet

Åpen

3 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK33:2810:47
2Knut EngenRaumar Orientering33:35+0:0710:50
3Stein Arne NegårdVang OL33:55+0:2710:56
4Arne SørliEidskog OL36:22+2:5411:43
5Grethe BergersenEidskog OL36:33+3:0511:47
6Maria DåverhögVästvärmlands OK36:46+3:1811:51
7Fredrik KarlssonVästvärmlands OK39:23+5:5512:42
8Trond DigernesBrandval/Kongsvinger OK40:01+6:3312:54
9Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering41:28+8:0013:22
10Martin SkytterenOdal OL - Orientering46:06+12:3814:52
11Lene SætabergetLunderseter IL46:36+13:0815:01
12Herman BakkeLøten o-lag48:54+15:2615:46
13Jens-Henrik SimonsenOK Øst51:35+18:0716:38
14Niklas StolpeEidskog OL54:42+21:1417:38
15Kjetil StrengelsrudBrandval/Kongsvinger OK54:53+21:2517:42
16Oddvar GravingenOK Hierne56:00+22:3218:03
17Egil SolbergseterAustmarka IL1:11:30+38:0223:03
18Kai Jostein BergersenEidskog OL1:11:56+38:2823:12
Jan SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Trond Ivar TømmervoldHamar OKdiskvalifisert

Nybegynner

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL32:2420:15
2Noah BergersenEidskog OL48:37+16:1330:23
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL48:37+16:1330:23
4Leonie BergersenEidskog OL48:41+16:1730:25
5Sebastian Tangen HoltetEidskog OL48:42+16:1830:26
6Tuva BergersenEidskog OL51:45+19:2132:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor