Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for LOK-sprintcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: LOK-sprintcup 2
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 10 oktober 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (1 svar)

Herre - A

2 270 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RingheimLarvik OK13:255:54
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK14:28+1:036:22
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK14:42+1:176:28
4Benjamin GjoneSandefjord OK14:50+1:256:32
5Espen JohnsenHedrum OL15:21+1:566:45
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL15:22+1:576:46
7Einar KlavenesSandefjord OK15:36+2:116:52
8Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn15:38+2:136:53
9Espen RaastadSkien OK16:05+2:407:05
10Gabriel GjoneSandefjord OK16:25+3:007:13
11Per Henrik ZagarLarvik OK17:13+3:487:35
12Jarle LysnesHedrum OL17:25+4:007:40
13Ole Edvard HjortlandLarvik OK17:36+4:117:45
14Anders KlavenesSandefjord OK17:48+4:237:50
15Ole JohanssonPorsgrunn OL21:35+8:109:30
16Ragnar HillestadLardal OL21:40+8:159:32
17Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK22:24+8:599:52
18Per Øystein AndersenLarvik OK23:51+10:2610:30
19Stig SkogekkerHedrum OL24:33+11:0810:48
20Oddvar GjelstadSandefjord OK25:57+12:3211:25
21Ludvig SkramdalHedrum OL27:22+13:5712:03
22Tor EdvardsenLarvik OK33:18+19:5314:40
Asgeir FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

Dame - A

2 270 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL16:157:09
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17:12+0:577:34
2Mina SchjervenLardal OL17:12+0:577:34
4Maren Sofie FremstadLarvik OK17:52+1:377:52
5Pernille ZagarLarvik OK17:56+1:417:54
6Kristin HjortlandLarvik OK18:06+1:517:58
7Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL18:07+1:527:58
8Ingrid MobråthenBotne SK18:11+1:568:00
9Iril RingheimLarvik OK18:27+2:128:07
10Ingrid UndstadLarvik OK18:43+2:288:14
11Tone StoklandSandefjord OK19:32+3:178:36
12Sigrid Bakken HamreLarvik OK19:35+3:208:37
13Tone Sølie LysnesHedrum OL20:01+3:468:49
14Anna Strøm JuliussenSandefjord OK22:01+5:469:41
15Rita RaastadSkien OK23:07+6:5210:11
16Kristin Solberg FredheimSandefjord OK23:25+7:1010:18
17Elin BordøyHedrum OL24:03+7:4810:35
18Gerd LangsethLarvik OK25:43+9:2811:19
19May-Britt SkramdalHedrum OL27:31+11:1612:07
20Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL28:06+11:5112:22
21Mie ZagarLarvik OK28:41+12:2612:38
22Eli KlovningPorsgrunn OL29:17+13:0212:54
23Thorunn Aamodt OvesenLardal OL31:31+15:1613:53
24Lise LevyLarvik OK37:06+20:5116:20

Herre - C

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theo Solberg FredheimSandefjord OK20:4811:03
2Balder Solberg FredheimSandefjord OK30:19+9:3116:07
3Helge HalvorsenLarvik OK33:07+12:1917:36

Dame - C

1 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL18:5810:05
2Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK35:39+16:4118:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor