Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sjusjørennet sprint - Ski-O

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet sprint - Ski-O
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 15 desember 2018

N-åpen

1 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Siv BrodinIFK Mora OK37:1518:54
Conny ErikssonIFK Mora OK28:2714:26
Eline KravdalGjø-Vard OL24:1212:17
Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OKikke startet

D 11-12

1 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK22:5311:36
2Selma PerssonFK Herkules41:18+18:2520:57
3Silje Andresen SkotteFossum IF44:25+21:3222:32
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

D 13-14

2 410 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL18:377:43
2Maja Mo HjelsethNydalens SK19:36+0:598:07
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK21:16+2:398:49
4Mari AarsethNydalens SK23:55+5:189:55
5Signe HoloFossum IF23:57+5:209:56
6Sara MartiniAsker Skiklubb24:47+6:1010:17
7Alva BjörkTrollhättans SOK26:55+8:1811:10
8Astrid YtterbøAsker Skiklubb27:21+8:4411:20
9Marie ScheeleNydalens SK29:06+10:2912:04
10Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK29:14+10:3712:07
11Una NastadAsker Skiklubb32:09+13:3213:20
12Elsa MartanderTrollhättans SOK33:39+15:0213:57
13Anne ØstvoldHeming Orientering35:48+17:1114:51
14Tuva HøyerFossum IF39:07+20:3016:13
15Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb40:14+21:3716:41
16Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL41:04+22:2717:02
17Jennifer StigssonTrollhättans SOK41:36+22:5917:15
18Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL44:33+25:5618:29
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet

D 15-16

2 750 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK19:277:04
2Mari EidsmoFreidig20:50+1:237:34
3Ane Malene KolstadFreidig21:39+2:127:52
4Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK21:50+2:237:56
5Elsa HermanssonIFK Mora OK22:01+2:348:00
6Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL22:25+2:588:09
7Inga Skaarer WiklundNydalens SK22:50+3:238:18
8Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF23:46+4:198:38
9Martine SkjelsvikLillehammer OK23:50+4:238:40
10Ragnhild Mathea HelmersenFet OL24:24+4:578:52
11Ragnhild Blom-HagenFossum IF25:56+6:299:25
12Moa ErikssonTrollhättans SOK27:44+8:1710:05
13Hedda SpangbergKonnerud IL28:25+8:5810:20
14Kathinka Zahl HagenFossum IF28:52+9:2510:29
15Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK31:57+12:3011:37
16Henriette BergLøten o-lag34:11+14:4412:25
17Tiril KihleKonnerud IL34:51+15:2412:40
18Ingrid MobråthenBotne SK38:04+18:3713:50
19Hilda MartanderTrollhättans SOK39:16+19:4914:16
20Alma AppelgrenTrollhättans SOK41:40+22:1315:09
21Selma Tørudbakken JendalFossum IF41:46+22:1915:11
22Ronja AnderssonTrollhättans SOK44:49+25:2216:17
23June Rogstad BekkevoldLøten o-lag50:41+31:1418:25
24Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK50:43+31:1618:26
25Linnea Solvang-StaggTrollhättans SOK51:54+32:2718:52
26Agnes ErikssonTrollhättans SOK55:20+35:5320:07
Johanne Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert
Kristin Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
Frida SolsrudNydalens SKikke startet

D 17- Kort

2 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL24:428:58
Ida Sofie HjortlandLarvik OKbrutt

D 17-20

3 180 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL21:196:42
2Synne StrandLierbygda OL21:27+0:086:44
3Eliane DeiningerIFK Mora OK22:38+1:197:07
4Sofia BerglundIFK Mora OK23:17+1:587:19
5Marlin HaavengenKongsberg OL23:29+2:107:23
6Kristine KravdalGjø-Vard OL26:04+4:458:11
7Åsne HaavengenKongsberg OL26:33+5:148:20
8Sofia WestinI 19 IF27:03+5:448:30
9Anna HerbertTäby OK27:09+5:508:32
10Ina MartiniAsker Skiklubb27:57+6:388:47
11Oda ScheeleNydalens SK28:13+6:548:52
12Ane Sofie KroghOppsal Orientering28:23+7:048:55
13Lovisa MoqvistLerums SOK28:31+7:128:58
14Lilian PalmHJS Vansbro OK28:39+7:209:00
15Clara JohanssonOK Skärmen29:30+8:119:16
16Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb29:32+8:139:17
17Julia WannerIFK Mora OK29:33+8:149:17
18Marte Madslien BakkenNydalens SK30:22+9:039:32
19Live ØstvoldHeming Orientering30:33+9:149:36
20Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK31:50+10:3110:00
21Nora Småge HilsenKonnerud IL39:45+18:2612:30
22Oda Marie ColquhounLillomarka OL39:47+18:2812:30
23Lea HnilicaIFK Mora OK42:53+21:3413:29
Emelie BrudinIFK Mora OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Elin EdströmHärnösands OKdiskvalifisert
Elin SchagerströmGarphyttans IFdiskvalifisert
Maria Rørvik HaverLillomarka OLikke startet

D 40-

2 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Zsuzsa FeyIL Tyrving22:358:12
2Maiken Skirstad MoNydalens SK27:21+4:469:56

D 50-

2 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carina SandbergSäterbygdens OK23:358:34
2Isa HeggedalKonnerud IL23:57+0:228:42
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering25:02+1:279:06
4Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK26:48+3:139:44
5Hege SolerødGjø-Vard OL30:02+6:2710:55
6Christina HalvarssonOK Kroppefjäll30:09+6:3410:57
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering31:17+7:4211:22
8Agnetha le ClaireFK Herkules32:39+9:0411:52
9Jorun RuudAsker Skiklubb36:33+12:5813:17
10Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll41:06+17:3114:56
Tove HeimdalKonnerud ILdiskvalifisert

H 11-12

1 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18:559:36
2Ask Felland SætnanFossum IF21:18+2:2310:48
3Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll22:37+3:4211:28
4Lars FlaskerudOL Toten-Troll24:22+5:2712:22
5Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK24:26+5:3112:24
6Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL54:26+35:3127:37

H 13-14

2 410 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Christoffer BorgIL Koll16:076:41
2Hannes PerssonFK Herkules24:38+8:3110:13
3Jonas HickenIL Koll24:46+8:3910:16
4Håvard EikRaumar Orientering27:47+11:4011:31
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll31:09+15:0212:55
6Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll40:06+23:5916:38
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Even LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Kristoffer Strømdal WikFreidigdiskvalifisert
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 15-16

2 970 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK16:515:40
2Christian Fredrik BorgIL Koll17:01+0:105:43
3Lars LienGjø-Vard OL17:17+0:265:49
4Albin GezeliusIFK Mora OK17:27+0:365:52
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK19:56+3:056:42
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL20:28+3:376:53
7Axel AaldeNydalens SK20:34+3:436:55
8Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK21:06+4:157:06
9Fridtjof ReuschHeming Orientering21:19+4:287:10
10Hugo PerssonÅtvidabergs IF21:25+4:347:12
11Hallvard TjentlandLardal OL22:31+5:407:34
12Birk Felland SætnanFossum IF22:32+5:417:35
13Mats LindaasElverum OK25:23+8:328:32
14Jonas AarsethNydalens SK27:52+11:019:22
15Trym Holme BrinchAsker Skiklubb28:00+11:099:25
16Vilmer NybergAsker Skiklubb28:09+11:189:28
17Arne BerganKongsberg OL28:56+12:059:44
18Sindre Vie StrislandFossum IF30:31+13:4010:16
19Mikael BirkelundAsker Skiklubb30:36+13:4510:18
20Rolf Andreas BergNydalens SK30:52+14:0110:23
21Gustav Andresen SkotteFossum IF31:01+14:1010:26
22Johan EgerKongsberg OL33:25+16:3411:15
23Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb34:03+17:1211:27
24Eirik Vie StrislandFossum IF35:45+18:5412:02
25Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL43:35+26:4414:40
Tarje EspelinAsker Skiklubbdiskvalifisert
Martin Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert
Olle MelénTrollhättans SOKdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbikke startet
Gaute BerganNydalens SKikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

H 17- Kort

2 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd KvammeOL Toten-Troll45:0815:11
Viktor le ClaireFK Herkulesikke startet

H 17-20

3 440 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL16:444:51
2Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL17:29+0:455:04
3Eskil FrøislandVang OL18:23+1:395:20
4Edvin NordströmTäby OK18:43+1:595:26
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19:00+2:165:31
6Gustav JohnsonIFK Mora OK19:21+2:375:37
7Even LindaasVang OL19:32+2:485:40
8Emil ArvidssonSäterbygdens OK19:50+3:065:45
9Erik BrandtDomnarvets GoIF20:10+3:265:51
10Njaal Ellegaard MelbyVang OL20:16+3:325:53
11Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK20:17+3:335:53
12Sondre YtterbøAsker Skiklubb20:33+3:495:58
13Truls LindholmSundsvalls OK21:10+4:266:09
14Zeb PalmHJS Vansbro OK21:18+4:346:11
15Trygve MyhrAsker Skiklubb21:35+4:516:16
16Jørgen SchjølbergTynset IF21:52+5:086:21
17Jonatan StahlIFK Mora OK22:20+5:366:29
18Jostein Svaland DaleVang OL22:30+5:466:32
19Rasmus NordgrenOk Kåre22:36+5:526:34
20Anton HänströmTäby OK22:43+5:596:36
21Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering24:56+8:127:14
22Simen BallangrudOL Toten-Troll25:01+8:177:16
23Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL25:58+9:147:32
24Melker NordgrenOk Kåre26:20+9:367:39
25Felix FinsrudAsker Skiklubb27:06+10:227:52
26Eirik Høst FossgardLillomarka OL27:43+10:598:03
27Ådne SkjærsteinIL Tyrving27:56+11:128:07
28Sondre Zahl HagenFossum IF30:38+13:548:54
Kristian ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tobias AlstadFrol ILdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen WulfsbergNTNUIbrutt
Ole Jakob FrankrigNydalens SKbrutt
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OKikke startet
Elias RöstinSöders-Tyresöikke startet
Martin GranbergIFK Mora OKikke startet

H 40-

3 180 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter FredricsonIFK Mora OK21:026:36
2Peter HermanssonIFK Mora OK24:57+3:557:50
3Knut Jostein SætnanFossum IF27:07+6:058:31
4Anders SollienOL Toten-Troll27:17+6:158:34
5Jostein F TellnesAsker Skiklubb28:29+7:278:57
6André JægtvikKonnerud IL29:01+7:599:07
7Even ErlienGjø-Vard OL35:36+14:3411:11
8Pablo CorbiCatalunya37:00+15:5811:38
9David CastilloCatalunya45:17+24:1514:14
10Trond FlaskerudOL Toten-Troll49:23+28:2115:31
11Mikael SvenssonFK Herkules55:36+34:3417:29
Carl ForsströmFrölunda OLdiskvalifisert
Martin ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert
Øyvind LienGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 50-

2 970 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frans WickbomI 19 IF18:396:16
2Jonny I HansenIL BUL-Tromsø19:15+0:366:28
3Terje HenriksenAsker Skiklubb20:24+1:456:52
4Thomas PerssonÅtvidabergs IF22:18+3:397:30
5Bjørn MartiniAsker Skiklubb23:15+4:367:49
6Stein Arne NegårdVang OL24:13+5:348:09
7Arne FossheimAsker Skiklubb25:00+6:218:25
8Gjermund GravirAsker Skiklubb25:01+6:228:25
9Arild AndresenFossum IF25:49+7:108:41
10Per SandbergSäterbygdens OK26:08+7:298:47
11Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb26:20+7:418:51
12Øystein WiggenByåsen IL26:59+8:209:05
13Johan LundeIL Koll30:37+11:5810:18
14Geir Holm GundersenSturla, IF32:13+13:3410:50
15Per Anders YtterbøAsker Skiklubb37:40+19:0112:40
16Roger ØstvoldHeming Orientering39:01+20:2213:08
Odd Arve LienFossum IFdiskvalifisert
Jon Iver BakkenNydalens SKdiskvalifisert
Kim Farnes HansenLierbygda OLbrutt
Lasse ArnesenHeming Orienteringbrutt
Björn AlbinssonIFK Mora OKikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Nils BerganNydalens SKikke startet

H 60-

2 410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag16:516:59
2Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn27:22+10:3111:21
3Erik HaugenRingsaker OK27:31+10:4011:25
4Dag HauglandOslo Kommune BIL30:02+13:1112:27
5Jon Vegard LundeLillehammer OK40:18+23:2716:43
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegnbrutt

D 21

3 180 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Milka ReponenKeuruun Kisailijat18:245:47
2Anna UlvensøenNTNUI18:25+0:015:47
3Evelina WickbomI 19 IF18:28+0:045:48
4Frida SandbergSäterbygdens OK18:55+0:315:56
5Magdalena OlssonIFK Mora OK20:02+1:386:17
6Evine Westli AndersenLøten o-lag20:45+2:216:31
7Tilla Farnes HennumLierbygda OL22:06+3:426:56
8Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK22:19+3:557:01
9Isabel SalénIFK Mora OK22:22+3:587:02
10Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI22:30+4:067:04
11Audhild Bakken RognstadEmblem IL22:42+4:187:08
12Marta UlvensøenNTNUI23:07+4:437:16
13Sarah PerssonÅtvidabergs IF23:25+5:017:21
14Elin LundgrenI 19 IF24:35+6:117:43
15Klara YngvessonUmeå OK25:02+6:387:52
16Bente RostAlfta-Ösa OK25:07+6:437:53
17Emma BergströmI 19 IF25:12+6:487:55
18Marit Melby JacobsenLardal OL25:46+7:228:06 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Margrethe WisløffNTNUI28:38+10:149:00
Salla KoskelaLounais-Hämeen Rastidiskvalifisert
Hanna ErikssonIFK Mora OKikke startet

H 21

3 440 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen MadslienNTNUI15:264:29
2Erik BlomgrenUmeå OK16:01+0:354:39
3Lars Hol MoholdtWing OK16:02+0:364:39
4Øyvind WiggenByåsen IL16:14+0:484:43
5Stanimir BelomazhevHadeland OL16:15+0:494:43
6Gion SchnyderSki-O Swiss16:27+1:014:46
7Bjørnar KvåleHadeland OL16:33+1:074:48
8Martin HammarbergSundsvalls OK16:36+1:104:49
9Rasmus WickbomI 19 IF16:37+1:114:49
10Jørgen BaklidKonnerud IL17:03+1:374:57
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17:17+1:515:01
12Ove SætraHadeland OL18:15+2:495:18
13Øyvind WatterdalHadeland OL18:45+3:195:27
14Emil GranqvistNTNUI19:46+4:205:44
15Klaus CsucsIFK Mora OK19:47+4:215:45
16Bojan BlumensteinNydalens SK20:24+4:585:55
17Olai Stensland LillevoldNTNUI21:24+5:586:13
18Håvard HagaNydalens SK21:31+6:056:15
19Sander H. RogndokkenNydalens SK22:04+6:386:24
20Audun HeimdalKonnerud IL24:38+9:127:09
21Zoltan SzepVSK Csikszereda26:15+10:497:37
22Audun JørgensenØstmarka OK40:24+24:5811:44
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIbrutt
Oskar SandbergSäterbygdens OKutenfor konkurranse
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Linus RappIFK Mora OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor